Únor 2011

Objednávka Designů

28. února 2011 v 21:06 | Katty~

Vzhledem k tomu, že jedu ve čtvrtek na chatu a lyžovat, budu tam až do neděle a beru si s sebou počítač a pravděpodobně tam nebude internet, tak abych měla co dělat jsem se rozhodla udělat pár designů na přání. Udělám, ale pouze DVA. Vím, že bych jich mohla udělat i víc, ale za ty 4 dny toho víc nedám, takže tak. Netuším, kolik se Vás zapíše, ale opravdu vyberu pouze dva a vyberu si to podle sebe, tak se prosím zkuste nezlobit, když si nevyberu zrovna VÁS.

Takže pokud si sem teď hodláš napsat, přečti si prosím tohle:

» Budeš ho na blogu mít aspoň 14 dní.
» Nebudeš mazat můj podpis, nijak ho upravovat, ani nic podobného.
» A vzhledem k tomu, že jedu ve čtvrtek ráno, zbývá jenom středa na to, aby jsem se s váma mohla domluvit, jak má design vypadat, takže pokud na tuto domluvu nemáš čas ve středu od 16:00 do cca 20:00, tak to ani nezkoušej, protože tím bereš šanci ostatním a mě připravuješ o čas. Vím, že je to asi trochu kruté, ale já ten čas vůbec nemám.

Pokud to máš přečtené, vypiš toto do komentářů:

» Tvůj blog
» S kým by měl popřípadě layout být
» Jsi si jistý/á, že budeš mít v tu středu čas ?

ZÍTRA VEČER TO UKONČÍM A VYBERU SI TY DVA, KTERÝM LAYOUT UDĚLÁM.


V případě, že se nezapíše nikdo, což je taky možné, budu dělat nejspíš jinou grafiku ;)

Návštěvnost ~21.2. 2011 - 27.2. 2011

28. února 2011 v 20:26 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 378
Utery: 328
Streda: 342
Ctvrtek: 327
Patek: 529
Sobota: 488
Nedele: 436

Celkem: 2828

Zase perfektní. Děkuju Vám :)The Vampire Diaries: 2x16 The House Guest - Animations

27. února 2011 v 15:53 | Katty~ |  Graphic update
Tady je 15 animací k nejnovější epizodě TVD :))


TVD Parody Stills & New Personal Photos

27. února 2011 v 0:17 | Katty~

Tady je několik dalších fotek k parodii na Vampire Diaries, kterou jsem sem dávala ráno ráno :)

The Vampire Diaries > Parody > Stills [2 + 19x new]

Na twitteru se také objevily dvě nové fotky z natáčení. Připadá mi to, jako nějaký tématický ples nebo něco takového :) Každopádně Nina tam vypadá úžasně a hrozně se na ten díl už těším :)

Miscellaneous > Personal Photos [396 + 2x new]

The Vampire Diaries Parody

26. února 2011 v 8:56 | Katty~
Máme tu očekávanou parodii na The Vampire Diaries od The Hillywood Show, známé třeba pro parodii na Twilight. Víc vám k tomu zatím říct nemůžu, protože se jdu teprve dívat :)
Enjoy.


The Vampire Diaries: 2x16 The House Guest - More Stills

25. února 2011 v 21:24 | Katty~ |  Gallery update
K dispozici je několik nových fotek k aktuálnímu dílu "The House Guest" a Caroline a Mattem a s Damonem a Katherine. Jsou v HQ :)
The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x16 The House Guest [18 + 6x new]

The Vampire Diaries: 2x17Know Thy Enemy - Short Promo

25. února 2011 v 14:32 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
První trailer k dalšímu dílu The Vampire Diaries, který uvidíme až po 5ti týdenní pauze a to 7. dubna. Vypadá to dost drsně - samé facky, škrcení, ječení .. Určitě se máme na co těšit :)

The Vampire Diaries: 2x16 The House Guest - Download

25. února 2011 v 5:41 | Katty~
Titulky doplním, jakmile budou k dispozici.

The Vampire Diaries: 2x16 "The House Guest" - Webclip

23. února 2011 v 21:07 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Konečně je tu webclip pro další epizodu Vampire Diaries "The House Guest". Můžeme vidět Katherine, Elenu, Damona a Stefana :) Nevím, jak vy, ale já už teď ten díl miluju <3

Wallpaper with Nina

23. února 2011 v 20:24 | Katty~ |  Gallery update
Udělala jsem jeden šíleně jednoduchý wallpaper s Ninou. Fakt je takový jednoduchý a nijaký. A zkoušela jsem to dát na plochu jako tapetu, jak by to vypadalo a je i takový dost šedý, ale měla jsem prostě náladu si s něčím tak pohrát :)Jinak dneska hraje Alenka v říši divů na HBO, tak se dívám :) V angličtině je to sice lepší, ale myslím, že je to jeden z filmů, který je docela dobře nadabovaný :) Ale docela mi vadí, jak jsou ty hlasy a zvukové efekty jinak .. musím pořád zvyšovat a snižovat hlasitost :/
A mimochodem zítra mám 16. narozeniny a nejradši bych si zrušila facebook nebo bych byla aspoň ráda, kdyby si na mě nikdo nevzpomněl, protože mi pořád pak chodí upozornění a spamuje mi to email a všechno .. Ne. nemám to ráda.
Taky jsem zkoušela dělat nový design, ale vyhodila jsem ho, protože vypadal víc, než hrozně .. Tak snad příště ;)
Zítra dojedu pozdě, takže si to tu užívejte ;)
xoxo.

Answers #5

23. února 2011 v 17:17 | Katty~ |  Answers

Už jsem tu četla, že máš Adobe PS CS5, a tak mě zajímá,máš trial verzi? Máš tam češtinu?
Tak v tom se fakt moc nevyznám. Ráda bych ti to řekla, ale fakt nevím. Prostě na to kliknu a zapne se to. Nevyprší mi to za 30 dní nebo tak :) A česky to mám.
Plánuješ do budoucna psát povídku?
To by bylo sice moc hezké, ale já na to nemám moc fantazie. Věděla bych, jak to nějak dobře skončit, ale průběh nevím, jak bych domyslela. Takže ne, neplánuju ;)
Co máš nejradši na grafice? (Laye,colorky..)

To je dost různé. Dřív, když jsem dělala grafiku .. jako když jsem měla fakt grafický blog, tak jsem vždycky měla nějaké období, kdy mě bavilo dělat jeden určitý druh - avatary, colorky, wallpapery .. Tyhle tři druhy mě dost braly, ale teď dělám spíš občas nějaký design a málokdy nějakou jinou grafiku, ale hrozně mě baví si třeba jenom tak upravovat obrázky a prostě si s tím hrát. Něco, jako mám teď 'pictures' :)

Photomontages with Nina

22. února 2011 v 17:42 | Katty~ |  Gallery update

Možná si pamatujete, jak jsem Vám sem v listopadu dávala jednu fotomontáž s Ninou, kde byla v původním shootu Rachel Bilson. To byla jediná montáž, kterou jste zde mohli vidět. Nedávno jsem jich na internetu našlo o mnohem víc, takže se o ně chci podělit. Některé jsou opravdu dokonalé, některé povedené víc a některé míň. Rozhodně jsou ale všechny úžasné. Doporučuju se podívat

Miscellaneous > Photomontages [1 + 37x new]

TVD 2x14 Crying Wolf : 3 new stills

22. února 2011 v 15:43 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
» Source:lovelysucks.it

3 nové stillky ke 14. dílu TVD - Crying Wolf. Jedna je hodně podobné té, která se objevilla už dříve. Na jedné je Elena se Stefanem v autě, ale víceméně jde vidět jenom to Stefanové správňácké auto :D. A pak jedna s Bradym, se kterým už se nejspíš nesetkáme.

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x14 Crying Wolf [2 + 3x new] 


Návštěvnost ~ 14.2. 2011 - 20.2. 2011

21. února 2011 v 18:55 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 348
Utery: 344
Streda: 359
Ctvrtek: 356
Patek: 504
Sobota: 532
Nedele: 470

Celkem: 2913

Je úžasná :) Hrozně moc děkuju <3

Diary #18

20. února 2011 v 17:24 | Katty~ |  Site & Info
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
Už dlouho jsem nic takhle nepsala a ani jsem to asi moc neplánovala, ale tak proč ne že. Jsem ráda, že už se to ve škole docela zklidnilo. Že už je pololetí za náma a tak. Poslední dobou je nás ve třídě maximálně 15 (z 28) a čtvrtek a pátek byli nejvíc v pohodě - čtvrtek teda bývá vždycky strašně vražedný den a vzhledem k tomu, že nás bylo málo, tak to bylo v klidu, ale měli jsme psát písemku z ekonomiky na majetek. To se prostě nejde naučit, ale chytrá 1.B měla výsledky od druháků a tak jsme si mysleli, jak to budeme mít někteří dobře, ale pak se to rozkřiklo a CELÁ TŘÍDA BEZ VYJÍMKY měla celý test bez chyby :D Nebo pak v chemii jsme byli na počítačích a dostali jsme test a že si to můžeme klidně hledat na internetu, ale proč to zbytečně dělat otázku po otázce? Tak jsem napsala první 2 věty do googlu, našlo mi to přesně ten test i odpovědi, tak jsem to nadiktovala Dominikovi, ten to napsal na facebook a zase to měli všichni dobře. A v pátek nás bylo ve třídě 10, takže to mluví samo o sobě, že jsme nic nedělali :D Ale takových zážitků z tohoto týdne mám ještě hodně. 

No a abych se přesunula k té méně příjemné části. - Ztratila jsem sešit do ekonomiky, takže to musím přepsat. Dělám to už dneska od tří a má jenom 12 hodin ze 70ti a to ještě k tomu zatím jenom to jednoduché, takže nevím, jak dlouho to budu dělat. Chtěla jsem tady dneska zvládnou ještě hodně věcí, ale nestíhám to prostě. Uvidím, jak to bude.

Užijte si zbytek neděle. ;)

InStyle Magazine Photoshoot

20. února 2011 v 10:37 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
» Source: ninadobrevfans.com

Ve čtvrtek jsem vám sem dávala scany z tohoto časopisu. Teď už se objevil i photoshoot. Je naprosto dokonalý. Ty fotky úplně zbožňuju a doporučuju si je prohlédnout, protože to za to opravdu stojí. nejsou nějak superextra veliké, ale kvalita je dost dobrá. Příjde mi to spíš jako že jsou uřezané ze scanů, ale nevadí :)

Photoshoots > 2011 > InStyle Magazine [8x]

TVD Parody - Photos

20. února 2011 v 10:29 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

Možná už jste slyšeli o Parodii na The Vamprie Diaries, která by měla být vypuštěna do světa v únoru tohoto roku, takže co nejdřív můžeme očekávat její zveřejnění. Rozhodně vás budu informovat. Tady jsou stillky a jedna promo fotka

The Vampire Diaries > Parody > Stills [2x]

The Vampire Diaries > Parody > Promotional Photos [1x]

The Vampire Diaries : 2x15 The Dinner Party - Animations

19. února 2011 v 21:40 | Katty~ |  Graphic update
Udělala jsem zase několik animací k nejnovejšímu dílu Vampire Diaries. Tady jsou

http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/Dean Foreman Photoshoot Outtakes

19. února 2011 v 10:45 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
» Source: ninadobrevfans.com

Objevilo se docela velké množství fotek od Deana Foreman z roku 2010 pro časopis Girls Life, kde Nina obsadila i titulní stranu. Fotek je opravdu hodně a jsou naprosto dokonalé. Strašně se mi líbí i oblečení, co má Nina na sobě. Jediné, co mi vadí jsou ty tagy a to, že jsou jenom takové malé. Snad se brzo dočkámě větších a kvalitnějších :)

Photoshoots > 2010 > D Foreman [1 + 86x new]

More Seventeen Outtakes

18. února 2011 v 23:45 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
» Source: nina-dobrev.org

Noční můra všech photoshootů. Objevilo se zase několik fotek z phootu pro Seventeen Magazín od Knneth Willardta. Jsou opravdu úžasné a hrozně se mi líbí, ale už je jich opravdu moc.

Photoshoots > 2010 > K Willardt [325 + 52x new]

More stills for episode 2x15 - The Dinner Party

18. února 2011 v 23:30 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

Tady je zase několik nových stillek k 15. epizodě. 4 jsou z flashbackové scény se Stefanem a Lexi a pak jedna s Damonem a jedna s Alaricem.

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x15 The Dinner Party [14 + 6x new]

The Vampire Diaries: 2x16 The House Guest - Trailer

18. února 2011 v 15:15 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady je trailer k dalšímu dílu Vampire Diaries "The House Guest". Já osobně si myslím, že ten díl bude perfektní. Už jenom proto, že tam konečně bude Katherine <3. Navíc je to poslední epizoda před 5ti týdenní pauzou, takže nás nejspíš budou něčím napínat. Nejvíc to vystihla Jenna s tím, co řekla na konci :D


Vampire Diaries - New Stills

18. února 2011 v 14:57 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
» Source: nina-dobrev.us

Objevily se nové fotky k několik dílům druhé série Vampire Diaries. Můžete se podívat :)

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x08 Rose [24 + 2x new]

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x11 By The Light Of The Moon [11 + 6x new]

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x16 The House Guest [16 + 2x new]

The Vampire Diaries: 2x15 The Dinner Party - Download

18. února 2011 v 14:14 | Katty~
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/


Omlouvám se, ráno jsem nestíhala. 

Get Ready for The Vampire Diaries: 2x15 The Dinner Party

17. února 2011 v 19:27 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/
Už zítra budeme mít možnost nadšeně shlédnout další, už 15. díl druhé série The Vampire Diaries "The Dinner Party"

Tady je takové menší shrnutí toho, co můžeme čekat :

Synopsis:
STEFAN VYPRÁVÍ ELENĚ O JEHO NEJTEMNĚJŠÍCH DNECH - Stefan vypráví Eleně o temných časech jeho minulosti a o překvapující osobě, která všechno změnila. Po té, co Luka řekne pravdu, Jonas vyjasní jeho pocity Bonnie a Jeremymu. Ve snaze chytit Elijahu pro něj Damon s Jennou, Alaricem a Andie upořádá večírek, ale informace, kterou se Damon dozví na poslední chvíli, dělá z jeho plánu chaos.

Trailer: 
Webclip: 
Fotky: 

Nový díl bude zítra ráno :)

InStyle Magazine 2011

17. února 2011 v 18:34 | Katty~ |  Gallery update
http://ninadobrev-4fans.blog.cz/

Našla jsem několik scanů z německého vydání časopisu Instyle. Nevím přesně na který je to měsíc a je vidět, že je to nějak nešikovně focené, ale doufám, že se brzo dočkáme nových a kvalitnějších scanů, protože Nina je tam úplně úžasná. Je to zase něco nového a mě osobně se to fakt strašně líbí <3

Magazine Scans > 2011 > FEBRUARY 2011 - InStyle Magazine [Germany] [10x]

[EDIT] ~ Přidáno více scanů