Duben 2011

Soutěž o 2 layouty na přání

30. dubna 2011 v 14:00 | Katty~ |  Celebrating 1 Year Online

Tady je soutěž o layouty na přání. Jedná se pouze o dva, protože i tak vím, že to nebudu stíhat, takže bych vás poprosila, že pokud si vás vyberu, tak mě nebude stíhat "Kdy už to bude " a "Už mi to nastavíš" a podobně. Nemám nějak moc pravidel, prostě si na blogu necháte layout aspoň 14 dní a tím to hasne. Víc snad není potřeba. Připomínat to, že nebudete mazat můj podpis a ani to nějak zneužívat, snad ani nemusím.
K Layoutu jsou i popisky a všechno co bude potřeba.

Pokud máš zájem, vyplň toto:

» Tvůj blog
» O kom tvůj blog je
» A jak dlouho blog máš

To je vše, co potřebuju vědět.

Něco málo z grafiky

30. dubna 2011 v 13:00 | Katty~ |  Celebrating 1 Year Online
Tady je něco z grafiky .. Je toho fakt jenom málo. Jeden wallpaper a pak několik jednoduchých 'pictures'. Pár z nich už jste mohli vidět u článků, ale některé jsou nové.
No nic, tady to je :


1 YEAR ONLINE

30. dubna 2011 v 1:59 | Katty~ |  Celebrating 1 Year Online

Tak jsme se toho všichni spokojeně dožili a blog slaví svůj první rok. Rok to byl vlastně už včera, ale v pátek většinou bývá hodně věcí okolo The Vampire Diaries a tak .. Takže jsem to všechno přeložila až na dnešek.
Jak už jsem psala dřív, nebude to nějaká velká sláva, mám připravené opravdu jenom něco málo. Prostě nebude to tak ve velkém jako polo-narozeniny, ze kterých chci udělat tradici, takže polkud to tady vydržím, bude zase v říjnu ;)

Tak abych začala .. Když jsem si tento blog zaklávala, vůbec jsem netušila, že mě to někdy začne tak bavit a nebo že se dostanu až tak daleko, protože rok je podle mě docela dlouhá doba. Ráda bych něco podobného psala i příští rok, ale netuším, jestli tu ještě vůbec budu, protože věřte mi to nebo ne, ale je to tady někdy opravdu o nervy. Teď nemyslím takové to kopírování fotek, které vám stejně prostě nedokážu, protože si to netaguju. Co mi dál vadí, nebo teda spíš mrzí je to, že skoro nic mi tu nezůstane originální, protože to do měsíce začnou dělat všichni, ale taky nemůžu říct "Ne nedělej to, já jsem to dělala první" nebo tak něco v tom smyslu. Za prvé se mi to nechce řešit. Za druhé i když mě to mrzí, je vaše věc, že si nepříjdete na něco vlastního. A za třetí už mě nic nenapadá.

Zase tady ale nejsou jenom nepříjemné věci. A nechápu takové ty řeči, když někdo končí s tím, že blog jenom bere čas a že nic nedává a všechno jenom bere. Podle mě to rozhodně není pravda, protože určitě všichni jsme měli někdy radost z nějakého pěkného komentáře .. nebo z toho, že jsme na blogu potkali skvělého kamaráda/kamarádku. Ano zabírá to někdy dost času, ale nic nemá jenom dobré stránky.

Pamatuluju si když jsem měla blog o Leighton Meester a jak jsem přidávala. Bylo to takové, že jsem byla přešlá z grafického blogu a chtěla jsem si zkusit co je to mít fanstránku a nevěděla jsem o kom. Teď ale vím, že to byla opravdu blbost, protože to bylo takové nijaké a všelijaké, ale teď tady s Ninou je to úplně o ničem jiném, protože mě to opravdu baví .. Když se objeví nové fotky nebo třeba to, že Nina dostala novou roli se filmu a tak podobně, dokáže mi to i zvednout náladu. Když se mě někdo zeptá, jaká je moje oblíbená herečka a nebo obecně celebrita, tak nikdy neváhám ani sekundu.

A samozřejmě bych vám chtěla všem hrozně moc poděkovat, že

Teď už tu mám takový menší program, co můžete čekat :

12:00 - Překvapení dne (Spíš jak pro koho)
13:00 - Něco málo z grafiky
14:00 - Soutěž o 2 layouty na přání
15:00 - Odpovědi na vaše otázky

Je toho opravdu málo, ale nechci to nějak moc slavit.
A možná večer bude vyhodnocení, ale bohužel netuším jestli tady budu, takže možná až zítra.
Pravděpodobně budou během zítřka omezené také novinky.

Nina Talks About 'Perks Of Being A Wallflower'

29. dubna 2011 v 20:40 | Katty~ |  The Perks of Being a Wallflower > Info
Video, kde Nina mluví o filmu "Perks Of Being a Wallflower" (o kterém jsem vím psal zde). Podělila se s náma o to, že jede příští týden do Pittsburghu, kde natáčení začne. Strašně se těším. Doufám, že se objeví nějaké fotky z natáčení :) A hlavně se těším až vyjde ten film, i když na to si eště asi počkáme :)The Vampire Diaries: Behind The Scenes with Nina Dobrev & Candice Accola

29. dubna 2011 v 17:27 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Tady je další video z natáčení The Vampire Diaries. Ze začátku nás provází Candice Accola a potom už Nina. Je fakt zajímavé hlavně to, jak vidíme, jak se točily ta útoky na "Alari-Klause". Nejlepší je ale stejně Ian :D


Gallery Update - April 28th & Photoshoot Addition

29. dubna 2011 v 16:49 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se opravdu pořádná dávka fotek a věřte tomu nebo ne, všechny jsou z jednoho dne! (Teda kromě tří fotek z jednoho staršího shootu). Možná jste si všimli, že Nina je, nebo aspoň několik dní byla v New Yorku. Oběvila se v ranních show - Pix Morning News a Regins & Kelly a také v pořadu na MTV - The Seven. Tohle stihla za poslední dva dny a není to všechno! Normálně nejsme moc zvyklí, že je tolik fotek, protože Nina hraje dvojroli v seriálu, takže musí pracovat dvakrát tolik a navíc v Antantě, kde se TVD natáčí, moc fotografů opravdu není, takže na jednu stranu jsem opravdu ráda, ale na druhou je mi Niny docela líto, protože mi příjde, že byla sledována skoro na každém kroku.:)


Na začátek tady máme fotky, jak šla Nina do SiriusXM rádia. Byla fakt krásná a já prostě miluju ty její vlasy :) A s tím psem je strašně roztomilá <3

A tady jsou fotky z rádia SiriusXM.
Public Appearances > 2011 > APRIL 28TH - Visits 'SiriusXM' Radio [14x]

Dále byla Nina shlédnout film "Thor". Opět byla naprostou kouzelná ♥ Šíleně jí sluší ty šaty a můžete si všimnout, že na sobě zase měla ty sovičkové náušnice :)

Potom tu jsou fotky z After párty filmu "Thor". Na těchto fotkách si těch náušnic možné všimnete lépe :)

A ještě byla Nina viděna na procházce v New Yorku. Když se na fotky podíváte, tak si určitě všimnete, že měla opravdu jednoduchý outfit, ale vypadá naprosto dokonale ♥. To jenom dokazuje to (jak už řada z vás zdůraznila), že Nina by byla perfektní i v pytli od brambor.

A ještě 3 npvé fotky z photoshootu pro Nylon z roku 2009. O kvalitě se tady mluvit opravdu nedá.
Photoshoots > 2009 > M S Jarett [20 + 3x new]

Nina on MTV's The Seven

29. dubna 2011 v 15:46 | Katty~ |  Videos
Nina byla včera hostem v show na MTV - The Seven. Bavili se o jejím původu a taky hlavně o The Vampire Diaries. Nejvíc se mi líbí, jak se jí na konci ptá na ty otázky a ona mu zvlášť odpovídá jako Katherine a Elena. To mě docela pobavilo.
A Nina opět nezklamala a vypadala naprosto perfektně. Už mi je i trapné to pořád dokola opakovat. Tady je video a fotky nížeTady jsou fotky ze studia a ze show :)
Public Appearances > 2011 > APRIL 28TH - MTV's The Seven [32x]

A tady je pár candid fotek, jak potom Nina opouštěla MTV studio

The Vampire Diaries: 2x21 The Sun Also Rises - Trailer

29. dubna 2011 v 14:30 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Promo k další epizodě The Vampire Diaries. Já fakt nevím, jak tento týden přežiju. Nebudu spoilerovat, protože asi ne všichni viděli nejnovější díl :) Určitě se ale potom podívejte na trailer k další epizodě :)Get Ready for The Vampire Diaries: 2x20 "The Last Day"

28. dubna 2011 v 20:52 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Opět tu máme shrnutí epizody " The Last Day", kterou budeme moci už zítra shlédnout:

Synopsis:
NIKDY JE VELMI DLOUHÁ DOBA - Damon (Ian Somerhalder) je ochoten udělat všechno proto, aby se Elena (Nina Dobrev) nestala obětí Klausova (Joseph Morgan) plánu na zrušení kletby. Damonovi činy ho dostanou do hrozného sporu se Stefanem (Paul Wesley) a napětí, které mezi nimi začne vřít kvůli rozdílným názorům, jak zachránit Elenin život, se vyvine v rozsáhlý konflikt. Po tom, co Tyler (Michael Trevino) obdrží znepokojující telefonát, se vrací zpět do Mystic Falls. S úplňkem označující příchod obětního rituálu, spolu Stefan a Elena tráví romantický den s obavou, že bude poslední.

Trailer:
Webclipy:
Fotky:


Nina on Regis & Kelly

28. dubna 2011 v 19:03 | Katty~ |  Videos
Nina byla dneska v další ranní show - Regis & Kelly. Byla úplně krásná <3 Měla hrozně krásně vlasy a strašně jí to slušelo. A můžete si všimnout, že měla zase ty dokonalé boty.
Dokonce je tam i jedna ukázka z dnešního/zítřejšího dílu The Vampire Diaries s Katherine Damonem, takže se určitě podívejte ;)
Na fotkách už pracuju :)


PIX Morning Show in NY

28. dubna 2011 v 14:36 | Katty~ |  Gallery update

Tady jsou ještě další fotky z Pix Morning News, kde byla Nina včera ráno. Už jsem vám sem dávala screeny z videa, objevily se také candids, jak Nina vycházela ze studia a teď jsou tu i normální fotky. Nejsou sice v HQ, ale i tak byla Nina dokonalá :)

Public Appearances > 2011 > APRIL 27TH - PIX Morning Show in NY [33x]

Seventeen Fitness Magazine - Magazine Scans

28. dubna 2011 v 1:28 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

A tady už jsou scany z Fitness Seventeenu. Jsou fakt úžasné. Jsou tam fotky, které ještě dosud nevyšli a krozně se už těším až se jich objeví víc! Protože jsou všechny úžasné <3 Určitě se podívejte ;)

Magazine Scans > 2011 > MAY 2011 - Seventeen Fitness Magazine [9x]


Gallery Update

27. dubna 2011 v 22:35 | Katty~ |  Gallery update

Tady je několik fotek z natáčení poslední epizody "As I Lay Dying". Nina byla krásná, líbí se mi hlavně ta první fotka :)

The Vampire Diaries > Season 2 > On The Set > 2x22 - As I Lay Dying [9x]


Potom tady mám fotku titulky časopisu Seventeen Fitness. Už jsem vám sem dneska dávala photoshoot a BTS video :)

Magazine Scans > 2011 > MAY 2011 - Seventeen Fitness Magazine [1x]


A ještě jedna titulní strana časopisu Candy z Filipínského vydání.
Magazine Scans > 2011 > MAY 2011 - Candy Magazine [1x]


Pix Morning News In New York

27. dubna 2011 v 19:34 | Katty~ |  Gallery update
» Source: oh-nina.org

Nina byla dneska spatřena, jak vycházela ze studia ranních zpráv Pix Morning News v New Yorku. Zase byla naprosto dokonalá :) Měla úžasný outfit a celkově jí to strašně moc slušelo. Prostě byla perfektně sladěná a pořád se nemůžu vynadívat na ty boty <3 Užijte si fotky :)

Candids > 2011 > APRIL 27TH - Pix Morning News In New York [7x]

[EDIT] ~ Fotky nahrazeny za HQ a přidáno několik dalších

Seventeen Fitness Magazine - Photoshoot

27. dubna 2011 v 18:20 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

A tady už máme první fotky ze Seventeenu ♥. V předchozím článku jsem vám sem dávala video, na které se určitě podívejte ♥ a ani jsem to nečekala tak brzo, ale už vyšlo a několik fotek. Všechny jsou úplě úžasné, strašně živé a prosto dokonalé ♥ Kvalita zatím není moc slavná, ale to mi teď momentálně vůbec nevadí :) Určitě si fotky prohlédněte, protože to stojí za to ♥ Nina je na nich nádherná, akorát si myslím, že kdyby pár kilo přibrala, vůbec by jí to neuškodilo :)

Photoshoots > 2011 > J Davies [6x]

Nina’s Seventeen Magazine Fitness Cover Shoot

27. dubna 2011 v 16:57 | Katty~ |  Videos

Woow, tohle je naprosto úžasné! Nina si na svůj účet připíše další titulní stranu a to speciálního vydání časopisu Seventeen Fitness. Asi víte, že Nina už pro Seventeen jednou fotila a shoot už přesáhl 400 fotek. Mě osobně by vůbec nevadilo, kdyby se z tohoto shootu oběvilo těch fotek třeba 1000 :D Protože Nina je tam úplně úžasná a hrozně krásná ♥ Ten shoot vypadá tak strašně energicky a jde vidět, že fotili hodně různých záběrů a v různých akcích, tak doufám, že se objeví dost fotek a hlavně v dobré kvalitě ♥♥
Určitě se podívejte na video :) Pokud chcete lepší kvalitu tak TADY
Nina on Pix11 Morning News - Video

27. dubna 2011 v 16:44 | Katty~ |  Videos

Jak už jsem vás informovala v minulém článku, Nina byla dnesk ráno v pořadu PIX11 Morning News. Mluvila hlavně o závěru 2. série. Můžete se docela dobře všimnout, že je docela nemocná :) Každopádně jí to strašně moc sluší. Miluju ty její boty <3


Nina on Pix11 Morning News

27. dubna 2011 v 16:29 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

Nina byla dneska ráno v pořadu PIX11 Morning News. Hrozně jí to slušelo. Strašně se mi líbí ta fialová šála a měla úžasné boty <3
Jakmile to bude možné, přidám víc fotek a za chvilku taky video :)

TV Appearances > 2011 > APRIL 27TH - Pix11 Morning News [7x]


The Vampire Diaries: 2x20 The Last Day - Webclip

26. dubna 2011 v 21:25 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady máme webclip k nadcházející epizodě s Damonem a Stefanem. Já se na to hrozně těším, protože úplně miluju to napětí mezi nima. Jak se teď porvali, tak si to pouštím pořád dokola, protože se mi to fakt strašně líbí :)


Nina At Premiere Of "Last Night" At The 2011 Tribeca Film Festival

26. dubna 2011 v 15:19 | Katty~ |  Gallery update
» Source: oh-nina.org

Nina byla včera na premiéře filmu "Last Night" na filmovém festivalu v Tribece v New Yorku. Byla tam i s Ianem, ale bohužel nemají společnou ani jednu fotku, kromě jedné, kde jde Ian vidět v pozadí. Musím říct, že Nina opět nezklamala a strašně jí to slušelo ♥ Všecho perfektně sladila jak barevně, tak i stylově :) Taky se mi strašně líbily její doplňky a celkově byla prostě krásná ♥ Nahrála jsem 58 fotek v HQ :)


The Vampire Diaries: 2x22 "As I Lay Dying" - More Stills

25. dubna 2011 v 21:00 | Katty~ |  Gallery updateObjevila se dávka fotek z finální epizody druhé série. Fotkky jsou naprosto úžasné, ale do této epizody si ještě budeme muset nějakou dobu počkat. Všechny fotky jsou v HQ

The Vampire Diaries > Season 2 > Episode Stills > 2x22 As I Lay Dying [1 + 6x new]

Návštěvnost ~ 18.4. 2011 - 24.4. 2011

25. dubna 2011 v 17:51 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 348
Utery: 349
Streda: 365
Ctvrtek: 455
Patek: 672
Sobota: 493
Nedele: 455

Celkem: 3137

Ty čísla jsou fakt úplně úžasné ♥ Děkuju fakt straašně moc ♥