Červenec 2011

Diary #27

31. července 2011 v 22:53 | Katty~ |  Site & Info
Co se týče novinek, mám skoro všechno hotové .. Teda aspoň co se týče fotek a videí. A co se týče blogu a mě, tak tu mám novinky dvě.

O první už vím dýl, ale až teď je to opravdu aktuální. Věřte tomu nebo ne, ale stala jsem se součástí grafického týmu BETHEFREE, který si myslím, že aspoň vlná většina vás zná. Zatím, je to tam nově zrekonstruováno, ale věřím, že se to bzo rozjede v plném proudu. Já jsem v tom nově, takže mi asi chvilku potrvá, než se v tom otrkám, ale snad to půjde :) Budeme rády, když nás navštívíte ;)

BETHEFREE.BLOG.CZ


-------------
A tu druhou věc jsem vůbec v plánu neměla, ale před chvilkou jsem zjistila, že tento blog byl nominován v další soutěži. Tentokrát je to Site Awards v kategorii Nina Dobrev na VD-online. Já jsem vám opravdu hrozně moc vděčná, že mě tak nominujete, ale pomalu se v těch všech soutěžích začínám ztrácet. Myslím, že najednou se to nějak moc rozfrčelo.
No nebudu to okecávat, pokud se vám chce, můžete hlasovat ZDE.

Návštěvnost ~ 18.7. 2011 - 24.7. 2011

31. července 2011 v 10:43 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 350
Utery: 349
Streda: 343
Ctvrtek: 325
Patek: 365
Sobota: 305
Nedele: 378

Celkem: 2415

Je opravdu úžasná a opět moc děkuju :)

Nina Dobrev and Ian Somerhalder confirmed to attend Teen Choice Awards

30. července 2011 v 20:50 | Katty~ |  News & Info

Nina a Ian potvrdili svoji účast na letošním předávání cen Teen Choice Awards, kde byli také v několika kategoriích nominováni. Kromě Niny a Iana zatím účast potvrdili Kat Graham a Paul Wesley.
Předávání se bude vysílat 7. srpna na stanici FOX.

Pro své oblíbence můžete stále každý den hlasovat ZDE.

Comic Con Videos #2

30. července 2011 v 20:22 | Katty~ |  TVD ~ Videos ~ Discussions
Mám tady pro vás další várku videí z Comic Conu. Tu první vám sem dala Del už dřív, kde jste mohli vidět TVD cast, jak odpovídá na různé otázky. Teď tady mám různé rozhovory a podobně.

Jako první tady je takový sestřih, kde můžete vidět všechny zůčastněné herce z The Vampire Diaries


The Vampire Diaries: Season 3 Trailer

30. července 2011 v 19:37 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Na letošním Comic Conu, byl zveřejněn trailer ke třetí sérii. Je to spíš takové shrnutí druhé série + krátký klip ke třetí. Ten je až na konci toho videa, ale rozhodně stojí za to ;)


A tady je samotná nová scéna z tohoto traileru.

Gallery Update #2

30. července 2011 v 19:02 | Katty~ |  Gallery update

Hlásím se, že jsem zpátky a spokojeně už sedím doma. Docela mě překvapilo, když jsem otevřela blog a viděla popřidávané některé články. Delinka mi docela dost usnadnila práci, takže jsem to o to měla dneska jedušší. Něco jsem přece jenom musela přidat sama, ale nebylo to tak hrozné :)) Doufám, že co se týče galerie mám všechno :)


Fotky z premiéry filmu "Cowboys & Aliens" vám sem už Del dávala, ale objevilo se jich ještě víc a také v HQ, takže jsem to vyměnila a nyní jich je docela dost a všechny v HQ :)
Mě se tady Nina hrozně líbila a nejsme u ní moc zvyklí na výraznější malování, ale podle mě rozhodně nešlápla vedle, protože jí to neskutečně slušelo :) Navíc, ty šaty jsou naprosto dokonalé :)
Public Appearances > 2011 > JULY 23RD - Premiere Of "Cowboys & Aliens" [60x]


Fotky z oslavy Comic Conu, pořádanou Entertainment Weekly už tu taky byly, ale opět se jich objevilo víc :)


Dál jsem přidala taky fotky z Comic Conu, které tady myslím ani nebyly :) Nina tam vypadala úžasně, hrozně se mi líbí ty šortky a i to tričko s tím šmoulou je parádní :)
Public Appearances > 2011 > JULY 23RD - Comic Con 2011 [11x]


Z Comic Conu jsem přidala také fotky, když byla Nina společně s castem z TVD na pódiju a odpovídali na různé otázky. Kromě Niny je tam také Candice Accola, Paul Wesley, Kevin Williamson, Ian Somerhalder, Julie Plec a Joseph Morgan ;)
Public Appearances > 2011 > JULY 23RD - Comic Con 2011 - Panel [32x]


Byla vypuštěna také jedna fotka z photoshootu, který byl pořízen na letošním Comic Conu fotografem M. Mullerem.Tato fotka se mi hrozně líbí, je taková správná :) Všem to tam moc sluší.

Photoshoots > 2011 > M Muller [1x]


Pak tady je jeden scan z časopisu Entertainment Weekly, kde je úplně úžasná fotka s Ninou, Ianem a Paulem, pravděpodobně další z photoshootu od Mullera :) Doufám, že se brzo objeví v normální kvalitě ;)
Magazine Scans > 2011 > Entertainment Weekly [1x]


A už jsme skoro u konce. Paparazzi zachytili Ninu a Iana společně na Comic Conu :)
Candids >2011 > JULY 22ND - At Comic Con [4x]


A nakonec tu mám ještě 3 osobní fotky, které Nina zveřejnila na svůj twitter :) Nina je tam s Kevinem Williamsonem, s Julií Plec a s Josephem Morganem.
Miscellaneous > Personal Photos [+ 3x new]

Giuliano Bekor 2011

24. července 2011 v 12:57 | Delzí. |  Gallery update

Tak už se nám objevil ten fantastický photoshoot ze zářijového vydání kanadského Elle. A dokonce všechny 4 fotky :)

Photoshoots > 2011 > Giuliano Bekor 2011 [4x]

Entertainment Weekly’s 5th Annual Comic-Con Celebration

24. července 2011 v 12:54 | Delzí. |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Ještě po premiéře "Cowboys & Aliens" se Nina objevila na další akci - tentokrát organizovnou Entertainment Weekly.


Premiere Of "Cowboys & Aliens"

24. července 2011 v 12:49 | Delzí. |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Nina se 23. července večer objevila na premiéře filmu "Cowboys & Aliens" v San Diegu, která se konala v městském divadle a byla spojen s letošním Comic-Conem.

Public Appearances > 2011 > JULY 23RD - Premiere Of "Cowboys & Aliens" [22x]

Comic-Con videos

24. července 2011 v 12:24 | Delzí. |  Videos
Tady přináším několik videí z Comic-Conu, není to sice extra kvalita, ale dá se to :). Je to rozdělené více částí. Více naleznete pod perexem.

Comic-Con: The Vampire Diaries Signing

24. července 2011 v 10:29 | Delzí. |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Ano, je tu další várka z Comic-Conu. Tentokrát několik fotek s lehce pochybnější kvalitou ze včerejší autogramiády obsazení The Vampire Diaries.

Public Appearances > 2011 > JULY 23nd - Comic Con The Vampire Diaries Signing [10x]EDIT : Objevilo se nových 9 fotek z této autogramiády, tentokrát už nejsou focené jenom z dálky :)

Public Appearances > 2011 > JULY 23nd - Comic Con The Vampire Diaries Signing [10 + 9x new]

Jason O’Dell - New photo

24. července 2011 v 9:49 | Delzí. |  Gallery update

Objevila se jedna nová fotka z photoshootu (2011) pro TV Guide od Jasona O'Della. Kvalita nijak závratná není, ale lepší než drátem do oka. Nině to strašně sluší - snad jako všude :).

Photoshoots > 2011 > J O'Dell 2011 [2 + 1× new]

Elle (Canada) - September 2011

24. července 2011 v 9:09 | Delzí. |  Gallery update

Objevily se scany z zářijového vydání kanadského Elle. Čtyři různá líčení - čtyřikrát stále dokonalá Nina. Doporučuji kouknout na to, protože ty fotky jsou naprosto dokonalé.

Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Elle (Canada) [4×]

Maxim Celebrates FX And 20th Fox Home Entertainment At Comic-Con

24. července 2011 v 1:11 | Delzí. |  Gallery update

A máme tu další příval fotek z Comic-Conu! Tentokrát je nich Nina i s Ianem a Paulem. Pocházejí z další párty, tentokrá je to ale "Maxim" párty pro FX a Twentieth Century Fox Home Entertainment.


Camp Playboy Party at Comic Con

23. července 2011 v 15:10 | Delzí. |  Gallery update

Zdravím lidi. Tady se hlásí Delzí.(iheartswifty), možná jste kdysi někdo postřehl, že jsem tu Katty měla pomáhat.. No, ehm.. Jaksi.. No, asi to nemusím nějak rozebírat. Když je teď ale Katty pryč, řekla jsem si, že to za ni vezmu. Jenom se chci omluvit za své bannery, jsou hrozné - děláno rychle, abych je mohla použít. Až se Katty vrátí, tak si je určo předělá ;).
Teď už ale k Nině. Jak mnozí víte, právě teď je Nina na Comic Conu v San Diegu. Včera se tam zúčastnila Camp Playboy Party a dokonce se již objevilo i několik fotek!

Public Appearances > 2011 > JULY 22nd - Camp Playboy Party at Comic Con [5x]

Vacation [23. 7. - 30. 7.]

23. července 2011 v 9:03 | Katty~ |  Site & Info
Teď to bude asi trochu narychlo, protože celkem nestíhám. Proč, že to nestíhám v 9 ráno ? No kdyby jste měli jet v 10 pryč a v 9 by jste ještě neměla sbalenou půlku věcí, taky by jste nestíhali. Jedeme na chatu a ani nevím jestli se těším, protože mě strašně moc nehorázně štve, že tady nebudu na Comic Con. Těším se na něho od konce druhé série TVD a teď bác. A co mě ještě štve, že na té chatě je plazmová televize, satelit, bazén, obrovská trampolína, úplně kompletně vybavená kuchyně, koupelna skoro ze zlata, ale není tam internet. Chtěla bych vědět, který inteligentní tvor to tam zařizoval.

No pravděpdobně to tu bude asi stát a já potom všechno popřidávám, protože náhradu jsem nikde nedělala a Delz ani nevím jestli tady pořád je. O tom jsme se nějak nebavily, ale určitě má svých starostí dost. Navíc myslím, že ani nemá ty nové bannery do galerie, takže by se to muselo dělat asi nějak jinak a pak bych to předělala, což je zbytečně složité, s tím asi nepočítejte.
A dneska má Paul Wesley 29. narozeniny. Chtěla jsem mu udělat ještě ráno nějaké přání a vybrala jsem jedno takové pěkné video, ale to jsem nestihla, takže bohužel no. Snad to aspoň na tom Comic Conu hezky oslaví ;)
No asi jsem řekla všechno, co jsem chtěla říct a přijedu příští sobotu.
Jo a omlouvám se za ten obrázet tady u článku, vůbec se sem nehodí, ale nestihla jsem udělat nový a tento už mám hotový dýl takže ..

Mějte se tu hezky.
xoxo.

NEAKTIVITA:

23.7. - 30.7.


Magazine Scans & TVD Season 2 - DVD Covers

22. července 2011 v 21:28 | Katty~ |  Gallery update

Mám tady pro vás scany z čaského Brava :) Já osobně trochu nechápu, aproč je Nina s Paulem na té titulce, když tam o nich nic není. Ale tak nevadí no ..
Magazine Scans > 2011 > JULY 2011 BRAVO CZ [3x]A ještě tu mám fotky z 2. série The Vampire Diaries na DVD :)
The Vampire Diaries > Season 2 > DVD Covers [2+ 4x new]

New Teen Choice Awards Category - Favourite Vampire

22. července 2011 v 18:41 | Katty~ |  News & Info
Do letošních cen Teen Choice Awards byla přidána nová kategorie a to Oblíbený upír.
Hlasovat můžete v kategorii Other, podkategorie "Vampire".
Z TVD byli nominováni:
Ian Somerhalder
Paul Wesley
Nina Dobrev

Musím říct, že se mi moc nelíbí, že tam jsou všichni tři, protože takhle se fanoušci TVD rozdělí na tři skupiny. Já osobně jsem hlasovala pro Nnu, protože Katherine je můj oblíbený upír ;)

HLASUJ


The Vampire Diaries - Season 3 - Teaser Promo

22. července 2011 v 17:25 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se trailer pro třetí sérii The Vampire Diaries. Je to opravdu dobře udělané, ale bohužel se nedočkáme žádné nové scény. Mě určitě to ale podráždilo a na třetí sérii se těším ještě o něco víc.


Style Update

22. července 2011 v 13:21 | Katty~
Vzhledem k tomu, že už mám doma svůj počítač, jak jsem psala v minulém článku, jsem si trochu mákla a přidala další položky do stylecenteru. Nebo asi bych tomu neříkala "mákla" protože s tímto počítačem to je spíš pohodička :D Ale nevím jestli jsem se s těma počítačema nevyjádřila špatně, protože jsou to všechno notebooky. Myslím, že u nás v rodině nikdo stolní počítač už nemá, a to je nás fakt hodně.
A zase jsem odbočila. Tady jsou ty styly a tentokrát jde o candids ;)

Style Network > Candids > 2010 [3 + 8x new]

Style Network > Candids > 2011 [8x new]

Personal Photos

22. července 2011 v 11:16 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Našla jsem zase nějaké osobní fotky, které jsem tu neměla a už ani ty mi tu nechybí ;)
Jinak už mám doma svůj počítač, tak se dneska budu snažit dohnat co se dá a věnovat se rekonstrukci :)
Miscellaneous > Personal Photos [+ 8x new]

Gallery Update

20. července 2011 v 13:53 | Katty~ |  Gallery update


Mám tady pro vás nějaké starší fotky. Některé se mi válejí na ploše už dva týdny, některé od včera a některé od dneška od rána, protože jsem byla hrozně otrávená to nahrávat kvůli té vražedné rychlosti počítače. Byla bych fakt šťastná kdyby mi dneska konečně přinesli ten můj.


Objevila se jedna fotka, když byla Nina na maškarním plese ve Francii, během Mystic Falls Convention. Byla bych hrozně ráda, kdyby se objevilo víc fotek, protože Nina tam vypadá krásně. Ale pochybuju.


Public Appearances > 2011 > JULY 2ND - Masquerade Ball, France [1x]
Tady jsou dva fotky z photoshootu k první série The Vampire Diaries. Ty se objevily už dřív, ale byla jsem líná a pak se mi nechtělo, takže je sem dávám až teď.
The Vampire Diaries > Season 1 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #1 [6+ 2x new]

Našla jsem ještě jednu fotku z neznámého shootu, ale určitě je z doby, kdy Nina hrála v seriálu Degrassi.
Photoshoots > Unknown > Unknown Photoshoot [1x]
A ještě dvě starší osobní fotky.
Miscellaneous > Personal Photos [+ 2 new]

Návštěvnost ~ 11.7. 2011 - 17.7. 2011

19. července 2011 v 10:27 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 449
Utery: 416
Streda: 393
Ctvrtek: 416
Patek: 337
Sobota: 320
Nedele: 342

Celkem: 2673

Je zase naprosto kouzelná :) Hrozně moc děkuju :)

TV Guide Magazine Scans

19. července 2011 v 10:19 | Katty~ |  Gallery update

» Source: spoilertv.com

Mám tu pro vás scany ze speciálního Comic Con vydání časopisu TV Guide, ze kterého jsem vám sem dávala před týdnem titulní stranu.

Magazine Scans > 2011 > JULY 2011 - Comic Con TV Guide Magazine [1 + 7x new]

A ještě jeden scan z klasického vydání časopisu TV Guide :)
Magazine Scans > 2011 > JULY 2011 - TV Guide Magazine [1x]

Diary #26

17. července 2011 v 23:43 | Katty~ |  Site & Info
Dneska jsem se fakt snažila, co to šlo, ale ty počítače mě fakt vytáčí :D. No snad to bude v pohodě, co nejdřív, protože na to opravdu nemám nervy.
Zítra ale nebudu na internetu celý den, takže se to tu nehne. Jedu s kámoškou do Brna. Už se domlouváme dlouho, tak nakonec, že pojedeme až na Harryho Pottera a ani teď jsme se nemohli domluvit, chtěli jsme jet ve čtvrtek, pak v pátek, o víkendu se nám nechtělo, tak jsme to nechali na pondělí. A budem ještě nakupovat, takže tam budem celý den. Já počítám s tím, že se vrátíme tak kolem osmé, ale kdo ví.
Ráno vstávám brzo, takže už jdu spát, mějte se.

xoxo.

New Personal Photo

17. července 2011 v 20:02 | Katty~ |  Gallery update


Nina na svém twitteru asi ped hodinou zveřejnila fotku, kde na natáčení TVD asi trochu oslavovali narozeniny Stevena R. McQueena, který měl 13. července 23 let. S Ninou si na fotce můžete všimnout Candice, Zacha, Stevena a Julii Plec. Všem to tam moc sluší :)
Miscellaneous > Personal Photos [+ 1x new]

Nina Dobrev: 'Vampire Diaries chemistry is shifting'

17. července 2011 v 11:03 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News


Nina Dobrev prohlásila, že "chemie" v The Vampire Diaries se změnila.

Nina vysvětlila, že příchod Původních upírů, jako například Klaus (Joseph Morgan), bude mít i nadále vliv na show.

"Původní jsou teď ve hře a věci přecházejí na temnou stranu," řekla. "Celá chemie naší show se mění a budou se měnit vztahy mezi lidmi, kteří byli dřívě spojení."

Nina, která hraje Elenu, pokračovala: "Teď, když je Jenna pryč, Alaric je volný a Elena s Jeremym nepotřebují opatrovníka, bude zajímavé sledovat, kdo se chytne příležitosti."

"Všechno se mění a všichni jsou z rovnováhy, takže se s tím každý bude vyrovnávat jiným způsobem."

Diary #25

15. července 2011 v 13:47 | Katty~ |  Site & Info

Teď je to opravdu už 25. deníček :D A zase se jdu omlouvat. Rekonstrukce se skoro nehýbe. Já skoro nic nedělám i když bych fakt ráda, ale blbne mi počítač a jsem z toho totálně otrvávená, protože mi prostě z ničeho nic přestane všechno reagovat a musím to vypnout, takže ani nemá vlastně cenu něco dělat, když se mi to neuloží. No a opravit půjde asi v neděli a kdy to bude hotové to nevím, ale za pár dní tobude určitě. Docela mě to ale štve, protože ho mám asi 3 měsíce, takže nevím, co s tím je. A to jsem ještě ani nezmínila, že mi vypadává klávesa "i" a blbne mi reprák :D. Zase ale nechci říkat, že mám o počítače nouzi :D. Mám svůj, pak můj starý ( teda teď už mamčin) a ještě mám jeden u taťky. No ale jako jeden lepší jak druhý. Každopádně, zítra jedu k taťkovi a tam je ten počítač taky na facku, ale já to nějak překousnu. Docela se těším až budu mít tento můj opravený a budu zase normálně fungovat a fakt se omlouvám, já vím, že jsem fakt hrozná. Chybí mi odpovědět snad na 60 komentářů a to nepočítám ty žádosti o spřátelení. Prostě to nestíhám a mrzí mě to, ale já to doženu. Slibuju, že fakt jo :)


xoxo.

btw, prosím vás nemusíte mi na blog do článku psát, že jste se mi napsali o spřátelení já nejsem hendikepovaná, že bych si to nenašla ;) To nemyslím na nikoho konkrétního, dělá to totiž valná většina z vás.

15 Hottest TV Actresses {2011}

14. července 2011 v 20:03 | Katty~ |  News & Info
Objevila se anketa 15 nejvíce sexy hereček. Hlasovat můžete pomocí hvězdiček, které jsou pod obrázky. Jen tak pro zajímavost, Nina má zatím nejvíc hvězdiček, takže jen tak dál :))
A pokud se nebudete moct rozhodnout, můžete hlasovat klidně i pro víc svých oblíbenkyň ;)

Moc děkuju Gabi, že mi poslala odkaz na tuto anketu :)Nina about Emma Watson & Perks of Being a Wallflower

13. července 2011 v 22:37 | Katty~ |  The Perks of Being a Wallflower > Info


"Svět ji viděl v podstatě jen v jedné roli - krásnou, konzervativní, sladkou a milou postavu, cože je skvělé," řekla během focení pro kampaň "PUMA Project Pink", který podporuje boj proti rakovině její kolegyně z nového filmu Perks of Being a Wallflower Nina Dobrev. "Ale tohle je něco jiného, tak jak jí ještě nikdy nikdo neviděl, což je báječné. Tahle role je pro ní úžasná."

"Myslím, že všichni budou nadšeni, když jí uvidí v něčem novém." říká Nina. "A vidět ji, jak roztahuje křídla a zkouší nové věci, to je vždycky skvělé vidět někoho, koho máte rádi, jak dělá něco jiného, nebo sledovat různé stránky jeho osobnosti. "

A vypadá to, že uvidíme taky novou stránku hvězdy seriálu The Vampire Diaries.

"Moje postava je objetí zneužívání" prozrazuje Nina. "Takže je zneužívána a můj bratr Charlie (kterého hraje Logan Lerman), je toho svědkem. Tohle je tak nějak moje drama z toho filmu."