Srpen 2011

The vampire diaries Writers & Cast Thank the Fans

31. srpna 2011 v 12:56 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Tady je další DVD bonus a tentokrát to je video, kde cast a producenti The Vampire Diaries děkují svým fanouškům :)


The Vampire Diaries - New Photo Photo & Bravo (Poland)

31. srpna 2011 v 1:25 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se nová dokonalá promo fotka k třetí sérii The Vampire Diaries! Nyní je na ní Nina sama a je naprosto dokonalá <3 Sice není v HQ, ale ta kvalita opravdu špatná není . Je vážně úplně perfektní :)
The Vampir Diaries > Season 3 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #1 [1 + 1x new]

A ještě tu pro vás mám scany z polského Brava :)
Magazine Scans > 2011 > AUGUST 2011 - Bravo [Poland] [4x]

B Nipar Photoshoot - More Photos

30. srpna 2011 v 19:26 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

Wow! Tak to je úplně dokonalé. Objevily se další fotky pro Nylon od B. Nipara. Poslední 3 dny mi připadá, že přidávám pořád jenom tento shoot, ale nějak mi to vůbec nevadí. Všechny jsou úplně neskutečně dokonalé, ale je na nich bohužel takový ten velký tag, ale já osobně jsem to docela čekala, protože to tak shooty pro nylon mívají. Já osobně se na ty fotky nemůžu vynadívat, jsou vážně strašně dokonalé! :) Určitě se podívejte ;)
Photoshoots > 2011 > B Nipar [5 + 9x new]

Návštěvnost ~ 22.8. 2011 - 28.8. 2011

30. srpna 2011 v 17:19 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 343
Utery: 312
Streda: 312
Ctvrtek: 307
Patek: 325
Sobota: 302
Nedele: 344

Celkem: 2245

Zase je úplně krásná :) Děkuju moc <3

B Nipar Photoshoot - Official Photos

30. srpna 2011 v 17:18 | Katty~ |  Gallery update

Fakt mě to strašně baví to v té galerii pořád měnit a dávat to sem znova :D Ale tady jsou už oficiální fotky z photoshootu B. Nipara pro Nylon. Už žádné výřezky ze scanů. A taky je jedna dokonce v HQ :) Ostatní jenom v MQ, ale tak zase asi nemůžeme čekat zázraky, když se teprve objevily.

Photoshoots > 2011 > B Nipar [5x]

Gallery Update: Photoshoots and Magazine Scans

30. srpna 2011 v 2:05 | Katty~ |  Gallery update

Celý den jsem tu nebyla no a to jsem zase slibovala, jak to popřidávám, ale zase jsem tu jenom s omlouvou, že jsem půl dne uklízela, pak jsem šla v 5 hodin ven a došla jsem kolem půlnoci, a až teď jsem se dokopala k tomu, abych ty novinky aktualizovala a nějak se mi do toho ani nechtělo, protože něco jsem přidávala už dřív, něco předvčera, něco odpoledně, něco teď. No prostě strašný zmatek :D


Jako první tu mám další fotku z protoshootu M. Mullera pro Entertainment Weekly. Je naprosto dokonalá <3
Photoshoots > 2011 > M Muller [13 + 1x new]


Dál tu mám fotky z photoshootu B. Nipara, které byly foceny pro časopis Nylon. Fotky nejsou nějakou velkou novinkou, protože už jsem vám sem dávala scany. A abych pravdu řekla, tak mi tohle stejně příjde, že je to vyříznuté z těch scanů, ale tak budiš :)) Fotky jsou rozhodně neskutečně perfektní a šíleně se těším na další a hlavně na HQ <3
Photoshoots > 2011 > B Nipar [4x]


Objevily se také 3 dokonalé HQ fotky z photoshootu J. Baileyho z roku 2010. Jsou vážně úžasné a v tak skvělé kvalitě ještě lepší. Jen škoda, že v HQ se objevily pouze tyto tři a ostatní zůstávají v MQ.
Photoshoots > 2010 > J Bailey [7 + 3x in HQ]


Radost nám udělaly také fotky z shootu C. Schulze taktéž z roku 2010. V HQ se jich objevilo 12 a jsou naprosto dokonalé! :)) Podle mě tento shoot patří do jedněch z těch obyčejnějších, ale i tak je hrozně krásný :) A podle mě jsou ty fotky ideální třeba i na nějaký layout nebo tak :)
Photoshoots > 2010 > C Schulz [2 + 12 in HQ]


A jako poslední tu mám scany z časopisu Creme. Už jsem vám sem dřív dávala docela nekvalitní titulku a teď jsou scany i zevnitř a všechny v HQ :)
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Creme Magazine [5x]

The best blogs 2011

28. srpna 2011 v 21:12 | Katty~ |  Site & Info
Za prvé bych se chtěla omluvit, že jsem tu zase celý den nebyla, ale od rána od půl 10 do půl osmé do večera jsem byla práci a fakt jsem si za celou tu dobu ani jednou nesedla, takže mě teď všechno bolí. Tím chci říct, že se mi teď opravdu nic nijak extra nechce a tech pár novinek, co se dneska objevily přidám zítra až se pořádně vyspím :)


Za další .. Objevila se další anketa o nejlepší blogy a tento blog byl nominován v kategorii Nina Dobrev a TVD. Jasně, že vás absolutně nenutím hlasovat, ale každý hlas potěší, takže pokud chcete tak

MŮŽETE HLASOVAT ZDE


Nylon Magazine Scans

27. srpna 2011 v 19:47 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

Nina se objevila v zářijovém vydání časopisu Nylon i s úplně novým photoshootem! A musím uznat že je naprosto dokonalý! ♥ Je zase jiný než její předešlé shooty a stejně úplně perfekntí ♥ Vážně nemám vůbec slov, strašně moc se těším na fotky v HQ a doufám, že jich bude ještě k hodně víc ! ♥ Rozhodně se podívejte
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Nylon Magazine [5x]

Nina's Family

26. srpna 2011 v 20:48 | Katty~ |  News & Info
Nic takového tu ještě nemám, tak mě napadlo, že bych mohla udělat článek s rodině Niny :)

Ninina mamka se jmenuje Michaela a je umělkyně. Tady jsou fotky, kdy byla Nina s Ianem a s jejich maminkami v Paříži, potom Ninina mamka se štěňátkem a nakonec Nina i s mamkou pravděpodobně na natáčení The Vampire Diaries.

Ninin otec se jmenuje Konstantin a je počítačový vědec. Našla jsem bohužel jenom jednu fotku, ke byla Nina i s taťkou na horách :).

Ninin bratr se jmenuje Alexander. Na první fotce jsou s Ninou ještě malincí :). Na další fotce jsou společně na horách a ta třetí je pravděpodobně taky v zimě podle toho, jak jsou navlečení. A na poslední je Nina s bráchou i s mamkou :)

A jako poslední tu mám Nininu sestřenici - Jeny Nikolova, se kterou byla Nina loni třeba na Teen Choice Awards - 1. fotka. Na druhé fotce jsou na letišti v LA a na třetí jsou s Ninou pravděpodobně někde na oslavě nebo tak.

The Vampire Diaries: 3x01 The Birthday - Synopsis

26. srpna 2011 v 3:00 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
TO JE MOJE OSLAVA - Ráno v den Eleniných (Nina Dobrev) 18. narozenin je Caroline (Candice Accola) zaneprázdněná plánováním oslavy, ale Elena se soustředí na hledání jakékoli stopy, která by jí pomohla zjistit, kde je Stefan (Paul Wesley). Damon (Ian Somerhalder) také hledá Stefana, mezitím, co se snaží ochránit Elenu a držet ji dál od čehokoli, co by upoutalo Klausovu (Joseph Morgan) pozornost. Během toho se Stefan s Klausem snaží vystopovat vlkodlaka jménem Ray Sutton (hostující hvězda David Gallagher). Jeremy (Steven R. McQueen), který teď pracje v Mystic Grillu spolu s Mattem (Zach Roerig), se snaží pochopit, proč vidí duchy Vicki (hostující hvězda Kayla Ewell) a Anny (hostující hvězda Malese Jow) od doby, kdy ho Bonnie (Kat Graham) oživila. Mezitím se Alaric(Matt Davis) ze všech sil snaží dohlížet na Elenu a Jeremyho, zatímco se vyrovnává s žalem ze smrti Jenny. Nakonec, Caroline a Tyler (Michael Trevino) čelí nové a nečekané výzvě.

"Arena" to Be Released on DVD and Blu-Ray on October 11, 2011

25. srpna 2011 v 23:39 | Katty~ |  Arena > Info
Film "Arena" ve kterém si Nina střihla menší roli manželky Kellana Lutze bude vydán na DVD a Blue-Ray 11. října, takže kolem tohoto data bude pravděpodobně k dispozici i na internetu :)

Trailer jsem vám sem dávala zde.

Gallery Update: The Vampire Diaries

25. srpna 2011 v 23:08 | Katty~

omlouvám se, že jsem se dneska nedostala na počítač dřív, ale prostě bylo horko, tak jsem skoro celý den byla u bazénu a pak jsem se s kámoškou dívala na filmy, takže všechno, co bych normálně dělala průběhem dne vám teď přináším najednou ;)

Jako první tu mám promo fotku, kterou jsem vám sem dávala minulý týden ve špatné kvalitě, teď je v HQ a je úplně perfektní <3
The Vampire Diaries > Season 3 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #1 [1x in HQ]

Dál tu mám jednu další stillka z prvního dílu 3. série The Vampire Diaries, kde můžeme vidět Elenu s Alaricem. Bohužel o kvalitě se tu moc mluvit nedá.
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x01 The Birthday [1 + 1x new]

A nakonec tu mám ještě několik dalších fotek z natáčení 4. dílu třetí série The Vampire Diaries :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x04 [11 + 12xnew]

On The Set of The Vampire Diaries & Nina in Czech Republic

24. srpna 2011 v 21:11 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna fotka z natáčení čtvrtého nebo pátého dílu 3. série The Vampire Diaries, kde je Nina tentokrát jako Katherine. Bohužel ji můžeme vidět jenom zezadu, tak snad se objeví víc fotek :)
The Vampire Diaries > On The Set [1x]

A ještě jsem našla 2 fotky, které jsem tu neměla a to, když byla Nina v roce 2005 s gymnastickým týmem v České Republice :) V případě, že by jste Ninu nepoznali, tak je to na první fotce ta druhá zprava v horní řadě a na té druhé fotce taky ta druhá zprava :)

Gallery Update #5

23. srpna 2011 v 16:43 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Našla jsem nějaké další postavičky Eleny, Damon a Stefana. Vůbec mi nepříjde, že by se jim to podobalo, ale připadá mi to takové vtipné :D
The Vampire Diaries > Other > Dolls [5x]

A taky jsem do galerie přidala několik starších fotek Niny s fanoušky.
Miscellaneous > Personal Photos [+ 21x new]

The Vampire Diaries: 3x01 The Birthday Still in HQ

23. srpna 2011 v 11:13 | Katty~ |  Gallery update

Stillka k 1. dílu třetí série, kterou jsem vám sem už dávala dřív je nyní v HQ :)) Musím říct, že je to hned lepší ;)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x01 The Birthday [1x in HQ]

EDIT : Přidala jsem do galerie ještě jednu fotku, kterou přidal na svůj twitter Steven R. McQueen. Na fotce jsou s castem TVD někde na večeři :)
Miscellaneous > Personal Photos [+ 1x new]

Walking in Beverly Hills with a friend & Arriving at Teen Choice Awards

23. srpna 2011 v 1:49 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se starší fotky ze začátku června, když se byla Nina v Beverly Hills projít s nějakým kamarádem. Nina byla úplně úžasná :) Měla na sobě takový jednodušší, ale perfektní outfit <3 Hrozně jí to tam sluší :)

A ještě tu mám pár fotek před příchodem na Teen Choice Awards, kde Ninu a Iana zachytili fotografové :)

Návštěvnost ~ 15.8. 2011 - 21.8. 2011

22. srpna 2011 v 14:24 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 401
Utery: 372
Streda: 360
Ctvrtek: 350
Patek: 337
Sobota: 322
Nedele: 343

Celkem: 2485

Já už opravdu nevím, co k tomu mám psát :) Prostě opravdu moc děkuju <3

Gallery Update #4

22. srpna 2011 v 14:24 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se ještě jedna fotka z natáčení čtvrtého dílu 3. série The Vampire Diaries s nějakou fanynkou :) Nina tam vypadá úžasně a strašně se mi líbí její outfit <3
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x04 [10 + 1x new]

A ještě tu mám dvě takové nic-moc-kvalitní fotky z akce Mystic Love Convention, která se konala začátkem července.
Public Appearances > 2011 > JULY 3RD - Mystic Love Convention - Day 2 [34 + 1x new]
Bravo (Germany) & On The Set of TVD - 3x04

21. srpna 2011 v 21:51 | Katty~ |  Gallery update
» Source : ndobrev.pl

Objevily se fotky z natáčení 4. dílu třetí série The Vampire Diaries. Nina je tam bohužel vidět jenom tak z dálky, ale přece. Fotky jsem do galerie přidávala už odpoledne, ale nějak jsem neměla už čas to přidat i sem.
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x04 [2 + 8x new]

A ještě 3 scany z německého vydání časopisu Bravo, kde je Nina i s Ianem a Paulem.
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Bravo [Germany] [3x]

CTV and CTV Two Promo

21. srpna 2011 v 1:05 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Promo televize CTV a CTV Two, kde se kromě jiných objeví i Nina, Ian a Paul. Jsou tam jenom chvilku od (0:29), ale jsou tam úžasní :) Hlavně Nina je tam skvělá. Škoda jenom, že jsou tam takovou chviličku


The Vampire Diaries Season 2 - Her Own Worst Enemy: Elena, Katherine and Nina

20. srpna 2011 v 19:03 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Tady je další bonus z 2. série TVD na DVD. Tentokrát je to o tom, jak se natáčí scény s Elenou a s Katherine. Je to opravdu strašně zajímavé a mě hrozně bavilo se na to dívat :)


The Vampire Diaries: Season 2 - Deleted Scenes #2

20. srpna 2011 v 18:25 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás další várku vystřižených videí z druhé série The Vampire Diaries. Upřímně si myslím, že některé vůbec mazat nemuseli. Třeba ta s Katherine a Stefanem v té hrobce mi příjde hodně dobrá.


Gallery Update #3

19. srpna 2011 v 15:10 | Katty~ |  Gallery update

Dneska tu pro vás mám několik scanů.
Jako první jsou tu scany z časopisu Rolling Stone, pro který Nina, Ian a Paul fotili nový photoshoot.
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Rolling Stone [10x]

Dál jsou tu scany z ruského časopisu "Oops!"
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Oops! [Russia] [5x]

A ještě jedna titulka z časopisu "Creme"
Magazine Scans > 2011 > SEPTEMBER 2011 - Creme Magazine

A nakonec dvě fotky z fanoušky :)
Miscellaneous > Personal Photos [+ 2x new]

New Photoshoot for Rolling Stone and Promo Photo of TVD season 3

18. srpna 2011 v 20:22 | Katty~ |  Gallery update

Za prvé bych se chtěla omluvit, že už jsem se včera a dneska celý den neozvala, ale včera večer jsem jela k sestřence a dneska brzo ráno jsme jeli do Prahy. Vím, že jsem včera večer novinky přidat mohla a taky jsem chtěla, ale pak jsem si uvědomila, že u sestřenky nemám ani ty rámy do galerii, tak jsem se na to nakonec vykašlala a doháním to až teď.


Objevil se nový photoshoot Niny, Iana a Paula pro časopis Rolling Stone. Tohle mě včera úplně dostalo. Fakt jsem myslela, že se zblázním nebo něco, protože ty fotky jsou neskutečně luxusní. Rozhodně nejlepší, co oni tři mají společné! Jediné, co mě mrzí, že nejsou v HQ, ale zase na druhou stranu ta kvalita špatná není. Rozhodně se těším na víc fotografií, protože podle toho videa, co jsem vám sem dávala v minulém článku, budou všechny fotky totálně dokonalé!
Photoshoots > 2011 > M Vadukul [4x]


A ještě tu mám jednu novou promo fotku k 3. sérii The Vampire Diaries! Je naprosto dokonalá a až bude v HQ tam bude ještě lepší, protože ta kvalita, která je tam teď je docela mizerná. Ale všichni tři jsou tam naprosto úžasní <3
The Vampire Diaries > Season 3 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #1 [1x]

Nina, Ian and Paul - BTS video of New Photoshoot for Rolling Stone

18. srpna 2011 v 20:04 | Katty~
Tady je video z focení nového photoshootu pro časopis Rolling Stone. Musím říct, že už včera, když jsem se na to dívala po prvé, tak jsem si myslela, že se zblázním. Neskutečně se těším na víc fotek, protože podle tohoto budou všechna naprosto luxusní a dokonalé! <3


Nina, Ian and Paul on E!News

18. srpna 2011 v 20:01 | Katty~ |  Videos
Nina, Paul a Ian v E!News. Víceméně celé to je o focení nového shootu pro časopis Rolling Stone.


Za video děkuju nina-dobrev.us

Interview for W9

18. srpna 2011 v 19:52 | Katty~ |  Videos
Docela krátké interview s Ninou o hrají Katherine a Eleny v The Vampire Diaries.


The Vampire Diaries: Season 2 - Deleted Scenes

18. srpna 2011 v 19:46 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tady pro vás další bonus z 2. série TVD na DVD - vystřižené scény. Je jich celkem 8 :)