Říjen 2011

Návštěvnost ~ 24.10. 2011 - 30.10. 2011

31. října 2011 v 18:16 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 415
Utery: 401
Streda: 460
Ctvrtek: 500
Patek: 754
Sobota: 841
Nedele: 678

Celkem: 4049

Wow, vážně vám strašně moc děkuju, všechny čísla jsou úplně perfektní a fakt to je nejkrásnější návštěvnost :) To si ani nezasloužím.
A v tu sobotu vážně padlo rekordní číslo, což jsem byla překvapená, protože jsem to vůbec nesledovala, tak jsem jenom sledovala email :) Vážně vám hrozně moc děkuju <3
Jinak moc se omlouvám, já vím, že jsem včera večer slibovala, ale neměla jsem vůbec čas a dneska to asi nebdue o nic lepší, protože jsem teď došla ze školy a fakt se musím učit. Všechno to popřidávám později večer :) Vážně se moc omlouvám...

On The Set of 3x10

30. října 2011 v 13:48 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Úplně jsem zapomněla na fotky z natáčení 10. dílu The Vampire Diaries :) Nina je tam vězšinou s fanoušky a je tam strašně krásná <3 Užijte si fotky.
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x10 [2 + 10x new]

btw, musím teď dělat něco do školy a lakovat si nehty, tak zase později ;)

Gallery Update #7

30. října 2011 v 10:42 | Katty~ |  Gallery update

Tak včera jsem vám slibovala ty fotky, tak jsou tady. Jako první tu mám fotky z EyeConu, což je akce konaná speciálně pro The Vampire Diaries a fanoušky, takže za takové fotky můžeme skákat do vzduchu, protože tam nebývají fotografové a tak.
Každopádně to Nině hrozně slušelo :) Strašně se mi líbí její boty
Public Appearances > 2011 > 29TH OCTOBER - Eyecon Q&A [41x]
Po EyeConu se večer konala akce spojená s Ianovou nadací - Empoweresque. Byla to Halooweenská párty, takže já jsem se strašně těšila na fotky a večer jsem taky čekala, ale kolem jedné jsem usnula, takže až teď no. Jak můžete vidět na fotkách, Nina byla za Hermionu :D A byla strašně zlaťoučká :)) A hrozně se mi líbí ta 4. fotka s Ianem, který byl Captain Planet :D Oba tam byli úžasní :) Byla ale taky Candice, Zach a Joseph :)
Public Appearances > 2011 > 29TH OCTOBER - ISF Empoweresque Halloween Party [7x]
A nakonec tady pro vás mám ještě stillky z 5. a 7 dílu The Vampire Diaries :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x05 The Reckoning [20 + 2x new]

The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x07 Ghost World [2 + 5x new]

New twitter picture

29. října 2011 v 19:54 | Katty~ |  Gallery update

Nina na svůj tvitter přidala před chvílí dokonalou fotku a komentářem "Rawrrrrr!! Vamp Kitty" :D Je tam úplně úžasná, tu fotku miluju <33
btw, zbytek fotek bude později večer nebo zítra ráno, dneska už toho mám docela plné zuby.
Miscellaneous > Personal Photos [+ 1x new]

Nina Dobrev & TVD on 10 on Top Halloween Edition

29. října 2011 v 18:49 | Katty~ |  Videos
Tak, je po polo-narozeninách a zpátky do "práce" :D
Mám tady pro vás 3 videa z Halloweenského vydání MTV 10 on Top. To první je jenom kraťoučké a Nina ho tam uvádí, je tam sice chviličku, ale je zlatá :) A v tom druhém už celebrity mluví o Halloweenu a kromě jiných je tam samozřejmě i Nina :) Také je tam Paul, který říká, že za něj byl letos Ian Somerhelder a že on by rád šel za Iana letos :D To bych docela ráda viděla.
A to třetí je první místo v MTV 10 on Top, které obsalily The Vampire Diaries :) Hrozně by se mi líbilo, kdyby holky byly na halloween za Spice Girls, určitě se podívejte :DZa videa děkuju nina-dobrev.us

2nd Half - Birthday - Zahájení

29. října 2011 v 10:00 | Katty~ |  Half - Birthday
Hned na začátek vám chci říct, že nikoho nenutím tady tohle číst, takže prosím, nepiště mi pod to do komentářů "super článek". Přesto, že tohle píšu, mám pocit, že takové komentáře uvidím :D No nevadí.

Pro ty, kteří pořád nevědí, co to vlatně ty polo-narozeniny (half - birthday) jsou. Já jsem na tom s vysvětlováním fakt mizerně, ale zkusím to. Fakt to není žádná věda, prostě je to jako oslava narozenin, ale blog má narozeniny v dubnu a můžete si pamatovat, že se toho tady moc neslavilo, ale loni v tuto dobu už první polo-narozeniny byly a pamatuju si, jak jsem se na to těšila a všechno si plánovala. No to samé jsem dělala i letos :D. A chtěla bych taky podotknout, že na loňských polo-narozeninách bylo rekorních 726 návštěvníků a tento počet na tomto blogu zatím nebyl překonaný.
Pokud pořád nějak nechápete o co tu jde, tak je to prostě oslava, nedramatizujme to.

Plno keců a stejně mi přidadá, že jsem vůbec nic nenapsala. Já toho mám tolik co říct, ale když na to dojde, tak nemám slova. Ale vážně, opravdu bych vám chtěla všem poděkovat. Ne jenom za to, že si tohle teď čtete, ale i za to, že sem pravidelně chodíte, podporujete mě, píšete komentáře a i když je nepíšete, tak jsem ráda, že sem chodíte, vážně si toho moc cením :)
Dřív jsem si říkala, že budu strašně šťastná, když budu mít někdy za den 100 lidí na blogu a teď mám skoro každý den pravidelně přes 300. To je prostě úžasné a já jsem za to opravdu strašně ráda.

Taky jsem hrozně ráda, že můžu mít blog zrovna o Nině. Dřív jsem měla blog o Leighton Meester a tu mám fakt ráda, ale Nina .. Já nevím to je prostě něco jiného. O Lei to bylo něco, jako když jsem chtěla mít fanblog, tak jsem přemýšlela, o kom by to jako mohlo být, jenže Ninu bych si teď zvolila vždycky. Vždycky, když se mě někdo zeptá na oblíbenou herečku nebo osobnost obecně, nepřemýšlím ani na vteřinu.
O ní se nedá říct jenom, že je krásná, ale ona je taky úžasná jako osoba. To jak se pořád uculuje a usmívá a září z ní pozitiní nálada ♥ Ona je prostě úžasná ♥ Já už ani nevím, jak bych to víc řekla :)

Dál .. no, já už ani nevím. Tolikrát jsem slyšela, že tento blog je nejlepší blog o Nině :D To jsem nikdy moc nechápala, přece jenom o Nině je tolik blogů, tak nechápu, proč bych měla já být ten nejlepší, vždyť můj blog je jako každý jiný :) Jenom si ho vedu svým vlastním způsobem, na kterén vlastně taky není nic zvláštního.
Pravda, ale je, že do blogu vrážím hodně času, to jo. Ale snažím se to všechno nějak zvládnout, jenomže někdy mi to fakt přetéká přes hlavu :D
No nic, už to ukončím. Na dnešek je tady toho nachystaného docela dost ;) (Přehled programu je v menu)
A děkuju všem, co se dočetli až sem nakonec, vím, že toho bylo hodně :D

A ještě něco, během dneška nebudou přídávány na blog novinky. Nechá to tady pro Polo-narozeniny a všechny novinky budu regulovat na blogový FACEBOOK. Potom to sem přidám večer nebo zítra. Každopádně něco očekávejte, protože na dnešek připadá akce Empoweresque, která je spojená s nadací Iana Somerhaldera a také EyeCon, který probíhá od 28. - 30. října. Takže pokud jste na novinky nedočkaví, sledujte mě na facebooku ;).


The Vampire Diaries: Stakeuot - 2nd part + Exclusive Behind the scenes video

28. října 2011 v 13:27 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Asi si ještě pamatuje, ak jsem vám sem dávala tu novou hru od CW, kde se její součástí stanete i vy. No tak Už byla do světa vypuštěna druhá část. No mě osobně ta první bavila víc :D Snad ta další bude zase lepší a rozhodně si myslím, že jo :)
Plus, níž vám přikládám také BTS video, ke kterému se dostanete když dokončíte tuto druhou část hry Stakeout ;). Herci z TVD tam mluví o svých postavách :)2nd Half - Birthday - Schedule

28. října 2011 v 12:27 | Katty~
Konečne jsem to nějak dopsala a mám tady pro vás program. Vím, že toho je míň, jak loni, ale letos prostě nemám tolik času, tak to bude asi muset stačit takto. Asi už se to nezmění, kdyby jo, tak jenom malinko a kdyžtak to tam dopíšu :)

10:00 - Zahájení
11:00 - Soutěž o layout na přání
12:00 - Vyhodnocení Poll of The Month
12:30 - Zadání nové Poll of The Month
13:30 - Soutěž o layout na přání
14:30 - TVD kvíz - Čí je to hláška ?
15:30 - Promítání staré grafiky
16:30 - Odpovědi na vaze otázky
18:00 - Vyhodnocení a ukončení

A taky bych byla hrozně ráda, kdyby jste mě trochu podpořili tím, že si dáte na blog tuto pozvánku, stačí ta malá, to je fuk :) Ale samozřejmě nikoho nenutím :)

The Vampire Diaries: 3x08 Ordinary People - Extended Trailer

28. října 2011 v 10:14 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady je ještě jeden prodloužený trailer. No nevím, jak vám, ale mě z těch jejich trailerů jednou hrábne, tam je všechno a nic, jak se pak má jeden dočkat, když musíme týden čekat :D


The Vampire Diaries: 3x08 Ordinary People - Trailer

28. října 2011 v 6:31 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady je trailer pro další díl The Vampire Diaries - Ordinary People. :))Cambio, Killer set film shorts - Actors Lutz, Dobrev to direct in Vachon project

27. října 2011 v 21:22 | Katty~ |  News & Info
Cambio a Killer Digital rozjeli spolupráci s cílem, aby se z herců stali filmaři tím, že budou produkovat a režírovat krátké filmy - včetne Kellana Lutze (Twilight), Troian Bellisario (Pretty Little Liars) Niny Dobrev (The Vampire Diaries) a Kevina Jonase ze skupiny Jonas Brothers.

Tyto krátké filmy je objeví na stránce Cambio, kde budou také živé videochaty mezi producentkou Christine Vachon a filmaři.

Nepřekládala jsem to úplně celé, vytáhla jsem hlavně to nejpodstatnější. A já osobně z toho mám fakt radost, tak doufám, že to bude pravda :)


Nina Dobrev & Joseph Morgan on Good Morning Arizona

27. října 2011 v 9:38 | Katty~ |  TVD ~ Videos ~ Discussions
Tady je ještě jedno interview s Ninou a Josephem, kde mluví o svých postavách :)
objevilo se už včera, ale nebylo na YouTube, tak jsem to sem nechtěla cpát, takhle je to podle mě lepší :)


'Vampire Diaries' Cast Preps for Halloween

27. října 2011 v 8:48 | Katty~ |  Videos
Mám tady pro vás jedno video, kde Nina, Paul a Candice mluví o halloweenových kostýmech. Na začátku je také nová ukázka z nadcházejícího dílu The Vamprie Diaries :)


The Vampire Diaries: New Promotional Photo

26. října 2011 v 19:53 | Katty~ |  Gallery update

CW vydalo novou promo fotku ke třetí sérii The Vampire Diaries. Je úplně dokonalá! Nina, Ian i Paul tam vypadají naprosto úžasně a nevím, jak vy, tak já jsem z té fotky úplně nadšená! doufám, že se takové podobné ještě objeví
Tato fotka má také upozornit na hlasování o to, který seriál bude na další titulní straně časopisu TV Guide, takže můžete TVD podpořit tak, že TADY dáte svůj hlas :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #4 [1x]

Nina Dobrev & Joseph Morgan on KTLA

26. října 2011 v 16:18 | Katty~ |  Videos
Nina a Joseph byli dneska v ranních zprávách na KTLA. No nebyli doslova tam ve studiu, byli v Atlantě, kde se natáčí The Vampire Diaries, ale byli spojeni s televizí KTLA. No, když se podíváte, tak to pochopíte :D


EDIT ~ Vyměněno za video nahrané na YouTube :)


The Vampire Diaries: On The Set of 3x10

26. října 2011 v 13:37 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevily se první fotky z natáčení 10. epizody The Vampire Diaries. Ani ne mi nechce věřit, že už mají skoro polovinu 3. série natočenou. Pokud teda předpokráláme, že tato série bude mít zase 22 dílů.
No .. Fotky jsou sice jenom 2, ale aspoň něco. A Nina je na té první úplné zlatíčko :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x10 [2x]

The Vampire Diaries: 3x05 The Reckoning - New Episode Stills

26. října 2011 v 11:09 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevily se ještě 3 fotky z 5. epizody The Vampire Diaries. Bohužel nejsou v HQ, ale kdyžtak to potom vyměním :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x05 The Reckoning [17 + 3x new]

The Vampire Diaries: 3x08 Ordinary People - Episode Stills

26. října 2011 v 1:19 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

Objevily se fotky k osmé epizodě The Vampire Diaries - Ordinary People, na kterou si budeme muset počkat do 3. listopadu. Elena je na nich, kromě jedné fotky, většinou s Rebeccou. Jsem zvědavá, o co mezi nima jde. No, rozhodně se těším :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x08 Ordinary People [5x]