Listopad 2011

The Vampire Diaries: Cast Message - Vote in PCA

30. listopadu 2011 v 21:24 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Jak jistě víte The Vampire Diaries, Nina a Ian jsou nominováni v People's Choice Awards a tímto videem chtějí Ian, Joseph, Nina a Katerina poprosit, aby jsme pro ně hlasovali. Já osobně hlasuju každý den i víckrát :) Přehled těch nominací je ZDE (jsou celkem 4), pokud si ho chcete připomenout a nebo můžete rovhou hlasovat TADY. Každopádně to video je úplně úžasné :) Hlavně Nina s Kat jsou úplně zlaté, ten jejich pokřik (0:41) :D <3 Určitě se podívejte ;)


Katherine Pierce - You Make Me Feel

30. listopadu 2011 v 19:26 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Omlouvám se, že tady nejsem, ale mám teď na práci jiné věci, vysvětlím později ;)
No mám tady pro vás aspoň jedno fanvideo s Katherine :) Některé efekty mi tam připadají takové "laciné" nebo, jak bych to řekla :D Alej inak je úplně dokonalé, mám ráda, když se to tak hodně mění :) A i tu písničku mám strašně ráda. No určitě se podívejte ;)


The Vampire Diaries: On The Set of 3x10 The New Deal - New Photos

29. listopadu 2011 v 20:27 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevilo se zase pár fotek z natáčení 10. dílu The Vampire Diaries. Achjo, už aby bylo po té pauze, nemůžu se dočkat :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x10 The New Deal [54 + 5x new]


Gallery Update: Magazine Scans #3

29. listopadu 2011 v 15:58 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás zase nějaké scany z časopisů. Do galerie jsem je přidávala už včera večer, ale pak se mi už nějak nechtělo to dávat sem no, tak snad nevadí ;).

Magazine Scans> 2011 > DM Magazine [4x]
Magazine Scans > 2011 > NOVEMBER 2011 - Twist [Russia] [9x]
Magazine Scans > 2011 > DECEMBER 2011 - One [1x]

Fashion Faceoff: Kristen Stewart Vs. Nina Dobrev

29. listopadu 2011 v 11:03 | Katty~ |  News & Info
Na internetu jste možná už zaregistrovali, že ClevverTV pořádá takový módní souboj celebrit. A to by bylo, kdyby v takovém souboji chyběla Nina. V prvním duelu je s Kristen Stewart. No nic proto ní nemám, ale co se týče stylu se nemusím rozmýšlet ani vteřinu. Svůj názor můžete vyjádřit do komentářů u videa na YouTube, které najdete níže v tomto článku a nebo na twitteru tím, že zmíníte @ClevverTV a musíte tam zahrnout také tag #CTVFF. No myslím, že přes ty komentáře na YouTube to je asi jednoduší ;)
Výsledky se dozvíme už v neděli a pokud si chcete prostudovat kdo s kým bude v dalším souboji, tak můžete pro zvětšení kliknout na obrázek výše.

Tady je to video, kde moderátorky Clevver TV mluví o stylu Niny i Kristen:


Nina feels better

28. listopadu 2011 v 22:48 | Katty~ |  News & Info
Tady jsem vám psala o tom, jak byla Nina na operaci u zubaře. Trhali jí zuby moudrosti a zdá se, že už je Nině konečně líp :)
Tohle asi před hodinou poslala napsala na svůj twitter:
"Aw, díky, Jenn, že jsi tohle nakreslila! Takhle jsem vypadala celý víkend, jenom ne tak roztomile. Boo, zuby moudrosti! ;)"

Ten obrázek je vážně strašně zlaťoučký :) A úplně to sedí, protože v pátek psala Nina na twitter, že jí Lynx (její kočka) leží na hrudi a že se chystá dívat se na "Modern Family" :)

No a o pár minut později po tweetu o tom obrázku Nina napsala ještě tohle:
"Poslední den odpočinku, zítra zpátky na natáčení. Pořád jsem trochu rozbolavělá, ale naštestí nemusím nakopat, křičet ani utíkat před žádnými upíry nebo vlkodlaky!"

No a aby toho nebylo málo, tak Ian napsal, že je první den zpátky na natáčení a Damon je nahý. No, tak pokud si z nás nějak nestřílí, tak se máme na co těšit ;D.

Seventeen Magazine Scans

28. listopadu 2011 v 15:38 | Katty~
» Source: nina-dobrev.us

Už jsem vám sem jednou minulý týden dávala scany z prosincového vydání časopisu Seventeen. Byly fakt dost nekvalitní, spíš jenom takové fotky těch scanů, tak je tu mám teď pro vás kvalitnější. Jsem hrozně ráda, že použili zase ty fotky z protoshootu pro fitness vydání, který Nina nafotila loni na jaře. Ale kéž by se objevily i oficiální fotky z tohoto záběru :( To je snad jediný z toho videa, ze kterého žádné fotky nejsou ..
Magazine Scans > 2011 > DECEMBER 2011 - Seventeen Magazine [2x]

Návštěvnost ~ 21.11. 2011 - 27.11. 2011

28. listopadu 2011 v 15:33 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 313
Utery: 315
Streda: 330
Ctvrtek: 293
Patek: 311
Sobota: 362
Nedele: 384

Celkem: 2308

Je skvělá, moc vám děkuju <3 :))

New twittwr picture with Sebastian Roché

28. listopadu 2011 v 10:35 | Katty~ |  Gallery update

Sebastian Roché (Mikael) přidal včera na twitter jednu fotku s Ninou. V pozadí si můžete všimnout, že jsou v obýváků u Salvatorů :)

Miscellaneous > Personal Photos [+ 1x new]

The Vampire Diaries cast for TV Fanatic

28. listopadu 2011 v 10:19 | Katty~ |  TVD ~ Videos ~ Discussions
Herci z The Vampire Diaries dělali rozhovory pro TV Fanatic a mám tady pro vás 3 videa. Pořád jsem čekala, až se to objeví na youtube, ale nic, tak to sem dávám takto. V prvním video mluví o místě kdekoli na světě, kdyby si mohli vybrak, kde natáčet TVD, v 2. o oblíbeném obchodě v Anglii a nakonec ve třetím o oblíbených návrhářích :)


Graphic Update: Photomontages

27. listopadu 2011 v 10:48 | Katty~ |  Graphic update
Přesně, jak jsem si myslela, jsem nemocná. Myslím, že do školy půjdu tak ve středu nebo ve čtvrtek. No a včera jsem byla fakt otrávená, tak jsem jenom ležela a hrála si s fotkama. Teď mám 3 fotomontáže a všechny jsou hrozné :D. Rozhodně jde poznat, že to fotomontáže jsou, ale tak, jsem nemocný člověk, tak to snad překousnete. Navíc, jak pořád dělám ty layouty, tak už pomalu neumím nic jiného, takže ..
No nic tady jsou :

Diary #33

26. listopadu 2011 v 15:34 | Katty~ |  Site & Info

No nevím, jak vy, ale já se pořád válím v posteli, jsem pořád nějaká unavená. A zase mě začíná bolet v krku tak doufám, že nebudu nemocná. Teď se mi to moc nehodí. No i když ležet doma taky není na škodu :D A dneska jsem fakt nějaká pomatená a strašně taková zasekaná, nevím, je to všechno takové divné :D Pokud zase nezaspím, tak dneska dodělám jeden layout a pak se v týdnu vrhnu na ten můj. Doufám. Tento už je fakt děsný a nepiště že ne, to už jsem od vás jednou četla a nevěřím :D
Ve škole je to teď docela v pohodě. Sice se mám pořád co učit, ale není to nejhorší, z ničeho nepropadám, tak dobré :D Tento týden jsme měli i třídní schůzky, ale mamka došla jenom s tím, že se pořád bavím a s tím chodí po každé, tak nic extra. A byl u nás ve třídě ředitel, že máme zase největší absenci, prý něco přes 1000 hodin. No mě už to ani nepříjde zvláštní, u nás je to tak normální, všichni vždycky v kavárně pomalu za rožkem u školy :D
No já nevím, mě se tak strašně nic nechce, ale něco dělat musím, tak se zatím mějte :) Když se mi bude chtít, tak se tu dneska ještě ukážu :)

Все звезды Magazine Scans

25. listopadu 2011 v 16:13 | Katty~ |  Gallery update

ZAse tu mám pro vás nějaké scany. Tentokrát z ruského časopisu Все звезды :D Zajímavé. No mě název moc neříká, ale třeba si počtete. Každopádně fotky použili krásné :) A já vím, že to jsou pořád scany dokola no, ale budete to muset dozdýchat. Jinak dneska mám svátek, tak to musím jít večer oslavit :D Ne dobře, to zase ne, ale večer jdu ven, tak tu už nebudu :)
Tady jsou ty scany
Magazine Scans > 2011 > Все звезды Magazine [2x]

Gallery Update: Magazine Scans #2

24. listopadu 2011 v 19:10 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Zase tu mám scany. No budete to muset přežít :) jsou o časopisu OK! a zase SFX, ale tentokrát listopadové vydání.
Jinak Nina už má po operaci a 4 zuby má venku, ale pořád ji to chudinku bolí :( Snad to bude brzo dobré...
No nic, tady jsou ty scany
Magazine Scans > 2011 > OK! Magazine [1x]
Magazine Scans > 2011 > NOVEMBER 2011 - SFX Magazine [2x]

SFX Magazine Scans

24. listopadu 2011 v 14:44 | Katty~ |  Gallery update

Dneska tu mám pro vás jenom taj narychlo scany z časopisu SFX. Včera jsem byla sama doma, tak tu musím ještě pouklízet ať mě mamka nezabije :D No a pak jedu na angličtinu a dojedu večer :)
Magazine Scans > 2012 > JANUARY 2012 - SFX Magazine [5x]

Nina at the dentist

23. listopadu 2011 v 21:20 | Katty~ |  News & Info
Opět tu mám nějaké Nininy tweety. Pokud máte účet na twitteru a sledujete i Ninu, tak jste to už možná viděli, pokud ne, tak tady to je.
"Dobrou noc. A hodně štěstí, ne vám .. Ale mě! Zítra jdu na operaci. Moje zuby moudrosti půjdou ráno ven. Auu :("

Z této zprávy, kterou psala Nina včera večer můžeme pochopit, že se dneska ráno chystala k zubaři. A to ráno na svůj twitter také napsala další tweet:
":(achjo!! A je to tady.. Nervózní. Ale příjemně zabalená. Nemám ráda jehly nebo krev. Tohle nebude zábava."

Chudinka, jak smutně kouká :( Ale je docela pravděpodobné, že ji tam bys podporovat právě Ian, takže to snad nebylo tak hrozné. Každopádně doufám, že to bylo všechno v pohodě a že už je Nině dobře ♥

Seventeen Photoshoot Update + Magazine Scans

23. listopadu 2011 v 15:02 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se ejdna krásná fotka z photoshootu, který Nina nafotila pro časopis Seventeen do speciálního Fitness vydání. Ta fotka je bohužel jenom dost malá, ale je vážně úžasná, kéž by byla větší ..
A pak ještě 2 takové ne moc kvalitní scany taky ze Seventeenu. A osobně by mi vůbec nevadilo kdyby se objevily nějaké fotky, jak je Nina na těch schodech, protože ty ještě vůbec nevyšly a určitě by byly úžasné. No ale asi si budeme ještě muset počkat.
Photoshoot > 2011 > J Davies [18 + 1x new]

A tady jsou ty scany
Magazine Scans > 2011 > Seventeen Magazine [2x]

Gallery Update: Magazine Scans

22. listopadu 2011 v 22:04 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Na začátek bych se chtěla omluvit, že jsem tady dneska vůbec nebyla, ale byla jsem nějaká roztěkaná a já ani nevím :D Prostě jsem se k tomu dostala až teď. Chtěla bych dohnat aspoň ty komentáře zítra, ale budu celý den sama doma, tak nevím, jak moc budu na počítači. No ale to budu řešit až zítra, teď tu mám pro vás scany z časopisů :)

Z tohoto časopisu jsem vám sem dávala scany už dřív a teď se jich ještě pár objevilo :)
Magazine Scans > 2011 > DECEMBER 2011 - Twist [Poland] [3 + 5x new]

Další scany jsou z polského Świat Seriali.
Magazine Scans > 2011 > Świat Seriali [Poland] [3x]

A další, už poslední scany jsou z Běloruského časopisu Girls Magazine.
Magazine Scans > 2011 > AUGUST 2011 - Girls Magazine [Belarus] [4x]

The Vampire Diaries: On The Set of 3x10 The New Deal

21. listopadu 2011 v 20:30 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tady pro vás fotky z natáčení 10. dílu The Vampire Diaries - "The New Deal", na který si budeme muset počkat do 5. ledna. Na fotkách je Nina většinou s fanynkama a z herců z TVD je tam jenom Ian :) Fotek je docela dost :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x10 The New Deal [17 + 34x new]

Návštěvnost ~ 14.11. 2011 - 20.11. 2011

21. listopadu 2011 v 18:24 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 478
Utery: 362
Streda: 397
Ctvrtek: 487
Patek: 565
Sobota: 595
Nedele: 515

Celkem: 3399

Hrozně moc vám děkuju za ty krásné čísla <3 Myslím, že je to hlavně kvůli tomu, že byly ty prázdniny, ale stejně strašně moc děkuju, jsem ráda, že sem chodíte :)

Gallery Update - Personal Photos #2

20. listopadu 2011 v 22:52 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Zase tu mám pro vás několik osobních fotek, těch nebude nikdy dost :) Tentokrát je většina z časů, kdy byla Nina v seriálu Degrassi a taky je tam pár fotek, když natáčela film The American Mall, takže jsou to starší fotky ;) Enjoy
Miscellaneous > Personal Photos [+ 44x new]Gallery Update - Personal Photos

20. listopadu 2011 v 11:06 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Dneska tady pro vás mám nějaké osobní fotky :). Jde vidět, že nejsou z těch nejnovější, ale spíš naopak, docela starší. Je tam taky jedna fotka, když byla Nina ještě prcek a taky nějaká fotka asi z nějaké ročenky :) No, užijte si fotky
Miscellaneous > Personal Photos [+ 8x new]

Ian Somerhalder Shares Vampire Diaries Secrets

19. listopadu 2011 v 17:42 | Katty~ |  Videos
Objevilo se ještě jedno video s Ianem z Halloweenské párty, kde odpovídal na otázky ohledně TVD. V 0:25 se ho zeptali taky na Ninu. Nebo ne tak úplně, ale na to jestli je větší zábava hrát s Elenou nebo s Katherine. No sice na tu otázku odpovídal celou polovinu videa, ale stejně jsme se nedozvěděli nic konkrétního, protože stejně na konci řekl, že jsou obě úžasné :)


Gallery Update - ISF Empoweresque Halloween Party

19. listopadu 2011 v 10:06 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se další várka fotek z první akce IS Foundation, která byla pojata jako Halloweenská párty a Nina tam byla za Hermionu. Normálně bych to hodila do galerii a ani bych to sem nedávala, protože to je pořád dokola, ale tohle si nesmíte nechat ujít. Určitě se podívejte aspoň na první dvě fotky v tomto uploadu, kde se Nina s Ianem líbají ♥ Toto je poprvé, co je tak zachytili a vypadají tak krásně a zamilovaně ♥ Jsou vážnš zlatí a je to zároveň takové srandovní, jak se Hermiona líbá se superhrdinou :D
Public Appearances > 2011 > OCTOBER 29TH - ISF Empoweresque Halloween Party [43 + 45x new]

PUMA Project Pink

19. listopadu 2011 v 0:26 | Katty~

V červenci roku 2011, se stala Nina novou tváří kampaně "Project Pink", která přispívá na léčbu proti rakovině prsu. Kromě Niny tuto kampaň podporují také ženské fotbalistky Julie Foudy, Amy Rodriguez, Leslie Osborne, Karina LeBlanc, Alex Scott, a Tasha Kai.

Všichni jistě víte, že Puma je známá sportovní značka a je jasné, že Puma vyrábí produkty spojené právě s touto kampaní. A 100% z těchto produktů jde na pomoc v léčbě proti rakovině prsu.

"Byla to opravdu pocta, být tento rok součástí kampaně Project Pink", prohlásila Nina. "Bylo úžasné vidět fanoušky, jak si uvědomují nebezpečí rakoviny prsu a jak se s Pumou podílí na vlastnictví tohoto projektu a dělají z něho svůj projekt. Jsem strašně ráda, že jde výtěžek na charitu, kterou vybrali fanoušci, kteří do toho byli tak zapálení."

Na konci října 2011 byla ukončena soutěž o nejlepší charitativní projekt a "Project Pink", který vydělal přes 100 000 amerických dolarů, tuto soutěž vyhrál a daroval tyto peníze nadaci Dr. Susan Love Research Foundation, která se zajímá o výzkum rakoviny prsu.
A tady jsou dvě videa, které byly vydány právě po konci soutěže o nejlepší charitativní projekt. V prvním můžete vidět, jak udělali fanoušci z tohoto projektu jejich projekt a tom jak ho po celou dobu podporovali. A v druhém videu můžete vidět Ninu, jak Pumě gratuje k výhře té soutěže.


Na začátku října roku 2011, se v Puma prodejně v New Yorku konal "Project Pink Day", který byl samozřejmě na oslavu kampaně Project Pink. Fotky z této akce naleznete zde.

Other Projects

19. listopadu 2011 v 0:20 | Katty~Nina's tweet - Cutest Thing

18. listopadu 2011 v 21:10 | Katty~ |  News & Info
Normálně sem tweety nedávám, ale tohle za to rozhodně stojí. Toto Nina asi před půlhodinou poslala na svůj twitter. Určitě se na to video podívejte, je to fakt strašně zlaťučké ♥♥

"Jedna z nejroztomilejších věcí, co jsem kdy viděla. Chci taky tak obejmout, vážně mi teď chybí moje mamka!"