Leden 2012

Nylon Cover Shoot - Video

31. ledna 2012 v 19:41 | Katty~ |  Videos
Jistě si pamatuje photoshoot, které Nina fotila pro časopis Nylon. Pořád sem čekala na nějaké video z focení a konečně je tady :). Má sice jenom minutu a půl, ale i tak je to naprosto úžasné a dokonalé, hrozně moc se těším na další fotky <3
Nina je tam fakt strašně krásná a jsem z toho shootu pořád úplně nadšená :) Rozhodně se podívejte na video ;)


From You #1

31. ledna 2012 v 16:29 | Katty~
Jsem hrozně ráda, že už mi od vás přišly první příspěvky do této rubriky, budu to přidávat postupně, takže tu bude všechno, to se nebojte :)
První je od Sel<3, která poslala takové "přáníčko" nebo jak bych to napsala :D a dva animované avatary :). Chtěla bych ti moc poděkovat je to od tebe moc hezké, hlavně to přáníčko ♥


Pokud máš zájem taky něco poslat víc informací najdeš ZDE.

The Vampire Diaries: 3x13 Bringing Out The Dead - Canadian Trailer #2

31. ledna 2012 v 7:04 | Katty~ |  Videos
Asi si pamatujete, jak jsem vám sem dávala kanadský trailer na 13. díl TVD. Tak tady je pěkně v dobré kvalitě, ne jak předtím nahrávaný zase někde z televize :D


Elena: Jsem dvojnice .. To ze mě dělá nadpřirozenou.
VE SVĚTĚ KRVAVÝCH TROJÚHELNÍKŮ
Stafan: Miluju jí, Damone.
Damon: To já taky.
JE JEN JEDNO PRAVIDLO
Klaus: Pomoz mi zničit Stefana.
ZABÍT
Klaus: Přines mi mou rakev než ho upálím zaživa.
NEBO BÝT ZABIT
Klaus: Mě nemůžete zabít!

Twitter #16

30. ledna 2012 v 22:09 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás další twitterovou zprávu, tentokrát od Iana. Já s ním teda rozhodně souhlasím a vsadím se, že vy taky ;)

"Nina Dobrev, nádhera ... Pěkná fotka Marvine! "

Návštěvnost ~ 23.1. 2012 - 29.1. 2012

30. ledna 2012 v 19:53 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 524
Utery: 487
Streda: 432
Ctvrtek: 418
Patek: 548
Sobota: 603
Nedele: 576

Celkem: 3588

Opět úžasná :) Nejsou tam sice takové bomby, ale stejně je perfektní :* Moc vám děkuju :)

Help Select Maxim's 2012 Hot 100

30. ledna 2012 v 19:49 | Katty~ |  News & Info

Maxim sestavuje žebříček 100 nejvíce sexy žen. Můžete jim pomoct tím, že zahlasujete. Pokud tam máte víc možností, pro které byste chtěli hlasovat, klidně můžete :)
Nina je v nabídce samozřejmě také, takže jí můžete svým hlasem podpořit :)

Hlasujte ZDE.

From You (Pošli svůj příspěvek)

30. ledna 2012 v 7:40 | Katty~
Už dřív jsem vám psala, že uvažuju o rubrice "from you". Ne protože bych to tady prostě musela mít, ale spíš proto, že mi čas od času něco pošlete sami od sebe. Takže myslím, že to není až tak úplně od věci.

Každopádně pokud byste vážně byli ochotní něco poslat, tak budu ráda. Může to být fakt cokoliv - nějaká grafika, scany z časopisu nebo nějaký článek s Ninou prostě cokoliv vás napadne. Za všechno budu vděčná, i když třeba nejste zrovna profesionální grafici, cením si všeho ;)

Takže když se rozhodnete posílat tak na email ND-4fans@seznam.cz a nezapomeňte mi tam připsat taky přezdívku a blog (pokud máte), abych věděla, kdo mi to vlastně posílá :)

The Vampire Diaries: 3x13 Bringing Out The Dead - Canadian Trailer

29. ledna 2012 v 10:47 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás kanadský trailer stanice CTV na nadcházející 13. epizodu The Vampire Diaries. Musím říct, že tento kanadský je zase o něco lepší než ten pro CW. Bohužel ale není zase tak moc kvalitní, ale aspoň něco. A nevím, jak vy, ale mě se strašně líbí ta část se Stefanem a Damonem :D Na to se strašně těším :)


Gallery Update: Magazine Scans #4

28. ledna 2012 v 14:10 | Katty~ |  Gallery update


Zase tu pro vás mám nějaké scany z únorových vydání zahraničních časopisů :)

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Watch! Magazine [1 + 5x new]

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Us Weekly [1x]

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Ragazza [Spain] [2x]

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Star Magazine [1x]

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Pixie Digital Edition [1x]

Magazine Scans > 2012 > JANUARY/FEBRUARY 2012 -СЕРИАЛ [3x]

The Vampire Diaries: 3x14 Dangerous Liaisons - Episode Stills

27. ledna 2012 v 15:52 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se další dvě stillky ke 14. epizodě The Vampires, která bude odvysílána 9. února. A jak všichni už určitě víte, v této epizodě se bude konat společenský ples :)

Jinak dneska mamka posílala můj počítač na reklamaci kvůli tomu zvuku, takže musím být na jejím no a protože jsem ho předtím měla asi 4 roky já, tak je to už takové pomalé a seká se no. No však si dovedete představit 4 roky starý počítač :D Je to teď pro mě trochu otrava protože to, co normálně dělám 10 minut teď dělám aspoň půl hodiny, takže to asi nebude tak expresní, ale snad mi to opraví brzo.
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x14 Dangerous Liasons [5 + 2x new]

The Vampire Diaries: 3x15 All My Children - Synopsis

27. ledna 2012 v 15:33 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
HOD MINCÍ - Po tom, co začne svůj den znepokojením ohledně Damonovy (Ian Somerhalder) poslední nerozvážnosti, je Elena (Nina Dobrev) frustrovaná, protože zjistí, že žádný z jejích přátel s ní nesouhlasí v tom, jak by měli reagovat na vnitřní boj o moc Rodiny Původních. Bennettovy čarodějky jsou opět dohnány osudem. Bonnie (Kat Graham) a Abby (hostující hvězda Persia White) se naleznou, jak hrají svoji roli v rituálu, aby si usmířili duchy přírody. Když dá Elijaha (hostjící hvězda Daniel Gillies) Stefanovi (Paul Wesley) a Damonovi nebezpečné ultimátum, které staví do nebezpečí Elenu, obracejí se na Alarica (Matt Davis) a Meredith (hostující hvězda Torrey Devitto), aby jim pomohli s plánem, který je vede k hrozné volbě.

The Vampire Diaries: 3x13 Bringing Out The Dead - Webclip

27. ledna 2012 v 15:12 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip k nadcházející 13. epizodě The Vampire Diaries s Damonem a Stefanem. Tento díl bude odvysílám 2. února.


TV's Top Couples Tournament: Vote in Round One!

26. ledna 2012 v 19:27 | Katty~ |  News & Info
E! online pořádá turnaj televizních párů. Jdou tam duely, takže můžete hlasovat pro všechny zastupitele TVD :) Jsou tam páry:
Damon & Elena
Stefan & Elena
Bonnie & Klaus

Hlasovat můžete ZDE.

Seventeen Interview

26. ledna 2012 v 7:03 | Katty~ |  Interviews
Když si hvězda seriálu The Vampire Diaries plánovala svoje 23. narozeniny, chtěla dělat něco opravdu jedinečného. Rozhodla se pro své přátele uvařit propracované čtyř-chodové jídlo v restauraci Le Cordon Bleu v Atlantě. V menu bylo Thajské kuřecí kebab, kokosové mléko a dušené thajské mušle s citronovými stébly, pečený losos a tuňákový salát s avokádem, řepa a citrovnová zálivka, horký čokoládový lávový dort s ledovým vanilkovým krémem. Wow, to zní docela náročně na přípravu! Povídali jsme si s Ninou o tom, jak to probíhalo, o jejích oblíbených vzpomínkách na vaření a dalších narozeninových plánech.

Seventeen: Všechno nejlepší k narozeninám! Řekni nám o té večeři, kterou jsi pro své přátele uvařila. Co tě přimělo dělat takové složité jídla?
Nina: Moje narozeninová večeře se konala na univerzitě kulinářského umění Le Cordon Blue. Měla jsem kuchařskou přednášku, poté následovala čtyř-chodová večeře, kterou jsem já a mí hosté připravili. Opravdu jsem to chtěla dělat, protože to nejsou takové typické narozeniny, moji přátele a já milujeme vaření. Teda .. já se o to ráda pokouším. Docela mi to jde, ale neříkám, že jsem skvělá kuchařka. Takže přesně proto jsem se chtěla učit od těch nejlepších. Je to takový určitý způsob sbližování, který se děje, když vaříte s těmi, které máte rádi a měla jsem příležitost přesně tohle udělat.

Seventeen: Jaké další plány jsi měla na narozeniny ?
Nina: Po večeři jsme s přáteli šli do místního podniku v Atlantě, který se jmenuje ORMSBY's a prostě relaxovali a bavili jsme se a navzájem jsme si užívali naši společnost. Poslala jsem spoustu zpráv všem z The Vampire Diaries a také přátelům v Atlantě, aby se tam s náma setkali na nějaké dobré pití a hry. V ORMSBY's je spousta soutěžních her, jako petanque nebo kulečník. Skvěle jsme si ten večer užili!

Seventeen: Jak ses naučila vařit?
Nina: Učila jsem se tak, že jsem sledovala a pomáhala mamce v kuchyni. Taky jsem se učila tím, že jsem to zkoušela a tím, kde jsem dělala chyby. I když jsem hodně na recepty, tak dělám ráda vlastný pokrmy a když už to v kuchyni risknete, tak se toho o jídle hodně naučíte!

Seventeen: Jaké je máš ráda "rychlé" jídlo ?
Nina : Moje oblíbené jsou máslovo-arašídové kapsičky s neslazeným vanilkovým mandlovým mlékem!

Seventeen: Máš oblíbenou vzpomínku na vaření ?
Nina : Nejvíc času na vaření a pečení mám přes prázdniny. S mamkou jsme byli na několik prázdninových večírcích. Jedna z mých oblíbených je párty Ošklivého vánočního svetru! Vzala jsem mamka do obchodu a koupily jsme si ty nejsměšnější, ale úžasné svetry. A potom jsme strávily celý den pečením! Nedělám si legraci, bylo to tak šest hodin. Mám obrovskou knihu o pečení, takže jsem zavřela oči a vybrala náhodnou stránku. Cokoliv to bude, zkusím to upéct! Tak jsme to s mamkoun dělali společně. V kuchyni byl takový nepořádek, ale hrozně jsme se nasmály a poslouchali Vánoční písničky, které nikdy neomrzí.


Seventeen: A co vzpomínky z natáčení The Vampire Diaries ?
Nina : Těch je asi milion. Je to velice speciální skupina lidí s společně zkoušíme úžasné věci. Poslední tři roky, připadá mi to jako bychom si přošli vším. Na natáčení s našimi postavami jsme si prošli všemi emocemi a zkušenostmi. Smáli jsme se, brečeli, ztratili rodinu, přátele a oblékali se na všechny se velkolepé akce v Mystic Falls. Ale také v reálném životě, děláme velké věci, jako třeba .. jezdíme spolu na výlety - na mé 21. narozeniny jsem jeli do Vegas. A taky opravdu malé jednoduché věci, jako třeba večeře nebo sledování filmů. S holkama jezdíme každoročně v Den Práce na víkendové výlety - myslím, že jsem se nikdy nenasmála víc. Máme opravu štěstí.

Seventeen: Můžeš nám říct o nové epizodě, kterou uvidíme na konci měsíce?
Nina: V Mystic Falls se chystá ples a všichni hlavní hráči jsou pozváni. Nevědí, co mají očekávat, protože je kolem spousta napětí a být na tomto večírku je jako tikající bomba. Všichni jenom čekají až vybouchne. Je tam drama na i mimo taneční parket, některé postavy jsou propojeny v dobré i ve zlém. A poslední věc, kterou smím říct je, že jsou zde nějaké klíčové věci, které jsou vyřčeny a nejde je vzít zpět. Příjde to jako velké překvapení pro diváky!

New York Fashion Week

25. ledna 2012 v 15:35 | Katty~ |  News & Info

Mám pro vás dobrou zprávu. Nina by měla dorazit na Fashion Week v New Yorku. Není známý přesný den, kdy tam Nina bude, ale Fashion Week je od 9. - 16. února. Tato zpráva byla zmíněna také v původním rozhovoru na stránkách Nylonu. Přesně napsali toto:

"Nina s námu bude tentokrát na Módním týdnu a to hned v prvních řadách."

Gallery Update: Magazine Scans #3

25. ledna 2012 v 15:08 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás pár scanů z časopisů. První je z Entertainment Weekly a další dva z časopisu Wath! :)
Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Entertainment Weekly [1x]

Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Watch! Magazine [2x]

The Vampire Diaries: Episode Stills - Update

24. ledna 2012 v 17:28 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se 2 nové stillky z The Vampire Diaries. Jedna je z 11. dílu. konkrétně, když Stefan unášel Elenu ze hřbitova a druhá je z nadcházející 13. epizody, kdy je Elena s Caroline a jejím otcem v nemocnici.

The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x11 Our Town [3 + 1x new]

The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x13 Bringing Out The Dead [1x]

Nylon Magazine Interview

23. ledna 2012 v 23:12 | Katty~ |  Interviews
Sledujeme Ninu v televizi už od té doby, co hrála v seriálu Degrassi a to nezmiňujeme každo-týdenní epizodu The Vampire Diaries, která uspokojuje naši touhu po krvi. Ale brzo budeme mít šanci vidět tuto trojjazyčnou (je to angličtina, francouzština a bulharština - její rodný jazyk, pro případ, že by vás to zajímalo) herečku v novém světle. Letos na podzim zazáří Nina spolu s Emmou Watson, Loganem Lermanem a Paulem Ruddem v očekávaném filmu The Perks of Being a Wallflower. Nina s náma mluvila o jejich posledních snahách a o tom, proč by měla být schopná hrát drogově závislou.

O natáčení filmů
"Chci se stát jinou osobností a to ve filmech rozhodně funguje. Chci být grázl nebo zlatíčko nebo drogově závislá! Je tu tolik věcí na prozkoumání ... Může to být jako 'Ona není dost obyčejná' nebo 'není dost nervózní'. To mě deptá. Připadám si jako prázdné plátno a přeju si, aby byli lidé víc tolerantní."

O jejích kočičích mazlíčcích
"Řeknu, že jsem 'kočičí žena', protože 'kočičí dáma', to je jako bych byla o 500 let starší ... ale miluju svoje chlupaté kamarády. Dokonce jsem si udělala kalendář na rok 2012. Jmenuje se Moje čičinky: Chlupatý zamilovaný příběh. Kočky se ke mě prostě stěhují. Jsem si jistá, že jsem byla v minulém životě kočka. "

O jejím bývalém kolegovi z Degrassi, Aubrey Grahamovi (Drake)
"Byl tak sladký. Připadá mi to až divné, že je teď rapper a sexy symbol. Pamatuju si, jak jsem jela v autě na večírek a zpívala jsem si spolu s rádiem a najednou někdo řekl 'Není to ten borec Drake? ' a já jsem byla jako 'Kdo je Drake? ' "

O tom, jaké je to být slavná
"Nemůžu říct, že by mě vůbec nezajímala Angelina Jolie a Brad Pitt a jejich rodina. Ale je to něco, za co tvrdě bojujete, abyste si to zachovali a udrželi v soukromí. "

Top 50 Vampires 2012

23. ledna 2012 v 22:51 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Stránka sfx.co.uk zveřejnila žebříček Top 50. upírů 2012. Seriál The Vampire Diaries má v tomto žebříčku hned 4 zástupce a to všechny v první dvacítce v čele s Damonem na 1. místě. Vypsala jsem jen 15 míst, protože psát všech 50 se mi opravdu nechtělo. Každopádně, všechny místa si můžete prohlédnout zde.


1. Damon Salvatore (The Vampire Diaries)
2. Eric Northman (True Blood)
3. Spike (Buffy The Vampire Slayer/Angel)
4. Angel/Angelus (Buffy The Vampire Slayer/Angel)
5. Pam (True Blood)
6. Katherine Pierce (The Vampire Diaries)
7. Klaus (The Vampire Diaries)
8. Edward Cullen (Twilight)
9. Bill Compton (True Blood)
10. Alice Cullen (Twilight)
11. Jessica Hamby (True Blood)
12. Lestat de Lioncourt (Interview With The Vampire)
13. Drusilla (Buffy The Vampire Slayer, Angel)
14. Dracula (Bram Stoker's Dracula, 1992)
15. Stefan Salvatore (The Vampire Diaries)

Nylon Photoshoot Update

23. ledna 2012 v 18:28 | Katty~ |  Gallery update

Tedan zrovna jsem přišla domů a čekají na mě takové dokonalé fotky. Jde o ty fotky pro Nylon a jsou zase úplně jiné, než ty, co byly na scanech, doufám, že jich bude ještě hodně, protože jsem z nich úplně nadšená, všechny jsou skvělé a takové roztomilé :) No jenom škoda, že jsou takové malé a zase jsou tam takové ty jejich tagy, ale ani jsem to jinak nečekala. Snad budou časem fotky lepší a kvalitnější :)
Užijte si fotky, rozhodně stojí za prohlédnutí!
Photoshoots > 2012 > M S Jarett 2012 [4 + 13x new]

Návštěvnost ~ 16.1. 2012 - 22.1. 2012

23. ledna 2012 v 18:19 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 493
Utery: 463
Streda: 486
Ctvrtek: 553
Patek: 1352
Sobota: 1214
Nedele: 813

Celkem: 5374

Opět nevím, co mám říct, ty čísla jsou vážně dokonalé! Hrozně moc vám za to děkuju :)

Gallery Update #2

22. ledna 2012 v 22:13 | Katty~ |  Gallery update

Tady jsou fotky pro Nylon ze formě prohoshootu. No neříkala bych tomu rozhodně "oficiální" fotky, spíš šikovně upravené scany. No doufám, že to v té galerii takto zůstane jenom dočasně a brzo se objeví pořádné fotky v dobré kvalitě a že jich bude hodně! :)
Photoshoots > 2012 > Nylon Photoshoot [4x]

A ještě pár dalších fotek s fanoušky z natáčení 16. dílu The Vampire Diaries :)
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x16 "1911" [2 + 6x new]

Twitter #15

22. ledna 2012 v 9:20 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Před několika hodinama Nina zveřejnila na svůj twitter dvě zprávy i s dokonalýma fotkamaz focení pro Nylon :). Fotky jsem vám dávala sem.

"Ukázka fotka z focení na titulní stranu časopisu Nylon"


"@marvinjarrett přišel s tím námětem: Kovbojka z Vegas. On a já jsme si užili tolik
zábavy při focení na titulní stranu pro @nylonmag "

Nylon Magazine Scans

21. ledna 2012 v 15:08 | Katty~ |  Gallery update

Toto je úplně úžasné! :) pamatujete, jak jsem vám sem dávala tu titulní stranu únorového vydání časopisu Nylon ? Tak teď se objevily i úplně dokonalé scany zevnitř! Doufám, že se objeví ještě spousta dalších fotek, protože jsou všechny úplně dokonalé, ani si nemůžu vybrat, která si mi líbí víc! ♥ :) Nina je na všech dokonalá ♥ Rozhodně si je prohlédněte :)
Magazine Scans > 2012 > FEBRUARY 2012 - Nylon Magazine [7x]

Vote for TV’s Hottest Couple

21. ledna 2012 v 11:49 | Katty~ |  News & Info
Wetpaint.com pořádá anketu o nejžhavější pár z televizních obrazovek. Toto už je finále, ve kterém je právě Damon a Elena proti Blair a Chuckovi z Gossip Giril. No já jsem pro oba páry, ale můj hlas patří Eleně s Damonem :)
From you

20. ledna 2012 v 21:12 | Katty~ |  Site & Info
Sel <3 mi na email poslala 3 krásné animace s Ninou, za které moc děkuju :))


A co se týče tady toho posílání, všimla jsem si, že mi umíte sem tam napsat ma email nebo do komentářů třeba i různé ankety a tak různě a tak jsem začala docela uvažovat o rubrice "From you", teda od vás. No uvažovala jsem o tom už na začátku blogu, ale říkala jsem si, že by tam nikdo stejně nic neposílal, tak nevím no, ráda bych se vás zeptala, co si o tom myslíte :)

Vote in polls

20. ledna 2012 v 20:46 | Katty~ |  News & Info

Mám tu pro vás zase pár anket, ve kterých můžete pro Ninu hlasovat a podpořit ji.
První anketa je o nejlépe oblečené celebrity minulého týdne, v té Nina vede. Ve druhé můžete hlasovat o nejlepší "bad-ass" (omlouvám se, ale fakt nevím, jak by se to mělo přeložit správně, aby to znělo tak dobře, jako v angličtině, stejně všichni víme, co to znamená :D) dívku z televizních obzazovek.A třetí mi poslal Báram za což jí moc děkuju :) A v té můžete dát Ianovi a Nině hvězdičku za to, že jsou nejstylovější pár :)


The Vampire Diaries: Stakeuot - 7th part

20. ledna 2012 v 19:56 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
A opět další díl hry Stakeout. Tentokrát tvoříte noviny s příbehem o vás. Musíte si na facebooku také vybrat jednoho kamaráda, který bude do tohoto příběhu také zapletený :) A myslím, že je to tentokrát dost dobře promyšlené, líbí se mi to víc, jak ten předchozí. A na konci vás to jako vždy přivede na video. V tomto mluví Julie Plec a Caroline Dries o oblíbené scéně. Video přikládám níž.
Tuto část hry si můžete zahrát zde.