Duben 2012

New Photo from the set of The Vampire Diaries 3x22 The Departed

30. dubna 2012 v 20:31 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás jednu fotku ze zákulisí naatáčení 22. epizody Vampire Diaries, kde je Nina s nějakými fanynkami :) Je tam krásná <3
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x22 The Departed [1 + 1x new]


New Cartoons from Jenn

30. dubna 2012 v 10:02 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu zase nějaké kreslené obrázky od Jenn. Jsou tam postavy z TVD, ale taky samotný cast Vampire Diaries. Konkrétně je to Damon/Ian, Katherine, Elena, Klaus, Jeremy, Jenna a Alaric. Všechny jsou úžasné, mám tady ty kreslené obrázky strašně ráda, vždycky jsou děsně roztomilé :)

Miscellaneous > Cartoons [51 + 11x new]

Met Ball fitting with Ilaria Urbinati

30. dubna 2012 v 9:32 | Katty~ |  News & Info
Jak už jsem vám psala v úterý tady, Nina 7. května navštíví Met Ball, kde bude hostem Donny Karan a šaty bdue mít právě od této návrhářky. Zítra ráno bude mít Nina se svou stylistkou Ilariou Urbinati zkoušku šatů, o které nás Ilaria informovala na svém twitteru.
Potom by bylo určitě fajn, kdyby nás potom zahrnula nějakýma menšíma informacema o tom, jak ty šaty vypadají, aby nás ještě víc navnadila :D Já už se rozhodně na fotky z plesu těším, Nina bude určitě nádherná :)
"Hrozně se těším na zkoušku šatů na Met Ball s @ninadobrev zítra ráno! Které
zakázkové Donna Karan to budou ? "

Nina Dobrev in Punk'd

29. dubna 2012 v 20:48 | Katty~ |  News & Info
Ty jo, jsem tak ráda, že už sedím doma a nic nemusím, dneska to bylo hrozné, hned, jak jsem došla z práce, tak jsem rychle valila do sprchy a pak jela k taťkovi a sem jsem se dostala až teď, ale moc vám děkuju za krásné komentáře k dlouletému výročí blogu, moc si toho vážím :)


No teď k novinkám. Jak už jste možná slyšeli, rozjíždí se nový ročník pořadu Punk'd, kde si celebrity dělají srandu z jiných celebrit, mírně řečeno :D
Každopádně v tomto pořadu by se měla objevit také Nina a kdo že ji nachytá ? Měli by to být kluci ze skupiny One Direction, kteří budou jeden dín hostovat a spolu s Ninou nachytají také Ashley Benson a Britt Robertson.
Odvysíláno by to mělo být 17. května, ale nic z toho není nijak oficiálně potvrzené, takže se necháme překvapit :)


2 Years Online with NinaDobrev-4fans!

29. dubna 2012 v 11:50 | Katty~ |  Site & Info

Ani mi to nepříjde jako nějaký výjmečný den. No možná by měl, ale já ani nevím, poslední dobou je to takové nijaké. Navíc tu teď ani nejsem, článek je přednastavený a pravděpodobně už jsem v práci.

Každopádně jsem strašně ráda, že mi tento blog vydržel už 2 roky. Nikdy mi žádný tak dlouho nevydržel. No mě žádný nevydržel ani rok, takže to je docela úspěch. Ale zase je pravda, že žádný jsem neměla tolik ráda. Tento mi prostě vyhovuje, nedovedu si představit, že bych někdy měla mít blog o někom jiném než je Nina.

Podlední dobou se taky pořád setkávám s tím, že mi někdo píše pořád na email ať mu udělám layout. Nemyslím nikoho konkrétního, takových případů je moc. Ale prostě co já nechápu je to, že když si najdete ten email, tak nenajdete ten odkaz na to, kde je napsané, že layouty nedělám a to je to tak o 5 cm níž :D. Toto opravdu nechápu. Každopádně chápu, že se s někým třeba znám dlouho a slušně mi napíše a prostě to zkusí, to beru a většinou se to snažím normálně slušně odmítnout, protože jsem teď na tom s časem mizerně.

Když už jsme u těch horších chvilek na blogu taky mě štve kopírování. To je pořád něco. Články, designy, oddělovače a prostě všelijaké drobnosti, které si každý dokáže udělat sám, ale ono né, je jednodušší to zkopírovat, že jo :D Někdy to ani neřeším, ale když to zkopírujete a nic vám k tomu nenapíšu, to neznamená, že to nevidím, jenom se mi to nechce řešit, ale pamatuju si to moc dobře ;)

No asi už skončím s tím, co se mi nelíbí.
Nechci ani jmenovat nikoho, komu bych chtěla poděkovat, protože bych na někoho určitě zapomněla a to rozhodně nechci. Jsem ráda za všechny, co jsem pravidelně chodíte, píšete pěkné smyslé komentáře a i když nejsme affs tak si toho všímám, nebojte :) Vím, kdo sem pravidelně chodí a fakt si toho strašně vážím, i když to někdy tak třeba nevypadá, tak fakt jo :)

A žádnou oslavu nebo něco dělat nehodlám. Nemám na to ani čas a nechám si to až na polonarozeniny, jestli to tady ještě vydržím :D Jestli jo, tak se těším. Z polonarozenin jsem tady už udělala tak trochu tradici, takže asi tak :)

No asi už to pomalu ukončím. A ještě jednou vám prostě všem děkuju, že sem chodíte. Fakt to pro mě dost znamená, protože si tady ten blog nedělám proto, abych s někým soutěžila, nebo cosi, ale hlavně proto, že vám chci dávat co nejvíc novinek o Nině, protože ji mám strašně ráda a aby i všichni ostatní mohli vidět, jak je úžasná ❤
Tak ještě jednou děkuju :)

Twitter #41

29. dubna 2012 v 9:57 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás ještě jednu zprávu z Ninina twitteru, kterou přidala o něco později než, co jsem vám sem dávala včera (zde).
Opět přidala i úžasnou fotku :)
"A výsledek! Jackson Pollock mě inspiroval! Teda já nejsem žádná JP, ale
nikomu neublíží trocha hraní .. :P. Lol, ale podívejte se moji nohu"


Nina Dobrev on Late Night with Conan O’Brien

28. dubna 2012 v 20:03 | Katty~ |  News & Info
Mám pro vás dobrou zprávu. 9. května by se měla Nina objevit ve večerní takl show "Late Night with Conan O'Brien!" Já se na toto moc těším, Nina bude určitě úžasná, navíc je to den před poslední epizodou 3. série Vampire Diaries, takže nám třeba ukážou nějaký webclip a nebo prozradí pár spoilerů :)

Twitter #40

28. dubna 2012 v 19:48 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Před chvilkou aktualizovala Nina svůj účet na twitteru a přidala i fotku :)

"Není nad den uměleckého vyjádření s prsty v písku..."

From you #7

28. dubna 2012 v 19:03 | Katty~ |  From You


The Vampire Diaries: New Photo from the set of 3x20 Do Not Go Gentle

27. dubna 2012 v 21:50 | Katty~ |  Gallery update

@HeyJude012 na svém twitterovím účtu před chvilkou zveřejnila úžasnou fotku z natáčení nejnovější epizody TVD, kde můžene vidět téměř celý cast Vampire Diaries :) Všichni jsou úžasní <3
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x20 Do Not Go Gentle [3 + 1x new]

The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset - Webclip

27. dubna 2012 v 20:50 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries "Before Sunset" s Damonem, Stefanem, Jeremym a Klausem, kdy jsou všichni v době u Gilbertů. Zajímalo by mě, co se těm děje :) No rozhodně se těším


The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset - Extended Trailer

27. dubna 2012 v 9:32 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady je prodloužený trailer k nadcházející epizodě. Dokonce jsem se překonala k tomu abych to nějak přeložila :D

Damon: Méme problém.
ČTVRTEK
Rebekah: Měl jsi být mrtvý.
Alaric: Já jsem.
ABY ZACHRÁNILI JEJICH LÁSKU,
Alaric: Ty si ani nezasloužíš žít.
SE PŘIDAJÍ K JEJICH NEJVĚTŠÍMU NEPŘÍTELI
Klaus: Vy mě žádáte, abych ho dobracoval k jisté smrti.
Damon: Ty šance beru.

The Vampire Diaries: 3x21 Before Sunset - Trailers

27. dubna 2012 v 7:22 | Katty~ |  Videos
Tady je klasický krátký trailer pro nadcházející epizodu "Before Sunset" a níže také kanadský trailer pro tento díl. Nebudu nic říkat, podívejte se sami, ale pokud jste ještě neviděli nejnovější epidodu, tak bych se na to radši nedívala ;)At Fred Segal in West Hollywood, California & New Episode Still

27. dubna 2012 v 6:30 | Katty~ |  Gallery update

Tentokrát tu pro vás mám krásné candid fotky, kde Ninu můžete vidět Nina, jak vysedala z auta, potom byla s kamarádkou na obědět a pak ještě jednu fotku, kdy si nějaké obchodě zkoušela řětítek :) Moc jí to slušelo, měla na sově krásné šatky a balerínky Rachel Zoe :) Strašně se mi líbí také ty její lístečkové náušnice
Fotky jsou v HQ.

A pak ještě jednu krásnou fotku z finální epizody TVD s Elenou a Caroline :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x22 The Departed [2 + 1x new]


Nina Dobrev Interview - IS Foundation Influence Affair

26. dubna 2012 v 21:25 | Katty~ |  Videos
Tady je ještě jedno interview z Influence Affair, které zveřejnila stránka shineon-media.com se konala v sobotu. To je snad první video z této akce, kde Nina nemluví o TVD :DNina & Ian will be attending The White House Correspondents Association Dinner

26. dubna 2012 v 12:26 | Katty~
Možná si pamatujete, jak se Nina s Ianem zůčastníli večeře v Bílém Domě. A s radostí vám můžu oznámit, že se tam spolu objeví i letos. Večere se koná už tento víkend, přesněji v sobotu a Nina s Ianem byli konkrétně potvrzeni na večírek ještě před touto večeří, který se bude konat už v pátek, takže by měli být i tam :)
Fotky se vám budu snažit přidat co nejdřív, ale nevím, jak moc tu přes víkend budu, protože jdu do práce, ale budu se snažit.
Tady je zpráva z twitteru Katie Frederick:
@ninadobrev @iansomerhalder, jse hrozně nadšená, že budete tento víkend v DC!
Užít si oslavy na #WHCD (White House Correspondents Dinner) je na mém seznamu
věcí, které musím jednoho dne udělat."

The Vampire Diaries: 3x22 The Departed - New Episode Still

25. dubna 2012 v 23:27 | Katty~ |  Gallery update
» Source: tvline.com

Než půjdu spát, ještě tum ám pro vás fotografii z 22. finální epizody TVD, kde můžete s Elenou vidět tetu Jennu a Eleninu adoptivní matku Mirandu :) Hrozně se těším, že zase uvidíme Jennu, sice jenom na záberech z minulosti, ale aspoň něco :) A také mě zajímají Elenini rodiče :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x22 The Departed [1 + 1x new]

The Vampire Diaries: 3x20 Do Not Go Gentle - Producer's Preview

25. dubna 2012 v 21:47 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Preview, kde Julia Plec mluví o nadcházející epizodě TVD. Jako vždy v něm najdete nové záběry z nadcházející epizody, kterou uvidíme už v pátek :)
Nejlepší je ta druhá scéna s Caroline a Elenou :DThe Vampire Diaries: Episode Stills HQ Update

25. dubna 2012 v 20:21 | Katty~ |  Gallery update

Ty jo, teď jsem dojela z Brna a jsem nějaká utahaná, asi půjdu brzo spát. No ale i když zítra nepotřebuju vstávat, protože máme jet se školou kamsi do kláštera nebo co a tam být fakt nepotřebuju, tak si zajdu k doktorovi.
No každopádně tu mám pro vás fotky, co jsem vám sem dávala ráno, ale teď jsou pěkně v HQ :)
A taky ještě jednu fotku, kde je Elena se svými adoptivními rodiči. Taky jsme ji už viděli, ale teď je taky v perfektní kvalitě a pěkně celá :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x20 Do Not Go Gentle [3 + 3x in HQ]

The Vampire Diaries > Season 3 > Episode Stills > 3x22 The Departed [1x in HQ]

The Vampire Diaries: Episode Stills + Set Photos Update

25. dubna 2012 v 6:26 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás pár nových fotek z TVD. První 3 jsou z nadcházející epizody TVD - "Do Not Go Gentle". Hrozně se mi líbí, jak má Elena vyčesané ty vlasy do drdolu. Strašně jí to tak sluší, já s tím tak dobře nikdy nevypadám! :D
The Vampire Diaries> Season 3 > Episode Stills > 3x20 Do Not Go Gentle [3 + 3x new]

A ještě jednu fotku z natáčení 22. epizody, kdy točili pod vodou :) Ta je taky úžasná
The Vampire Diaries> Season 3 > On The Set > 3x22 The Departed [1x]

Nina will be attending the Met Ball as Donna Karan's guest!

24. dubna 2012 v 20:57 | Katty~ |  News & Info
Ilaria Urbinati, Ninina stylistka, před chviličkou napsala na svůj switter úžasnou zprávu. 7. května se pořádá Met Ball a Nina tam bude jako host Donny Karan! (pokud nevíte o koho se jedná, Nina od této návrhářky měla loni ty úžasné červené šaty na Emmy Awards). Hrozně moc se těším na fotky, které se objeví, Nina bude určitě vypadat fantasticky :)
Tady je zpráva od Ilarii z twitteru:

"Oznámení! @ninadobrev se zůčastní plesu "Met Ball" jako host Donny Karan! Už se
těším na naši zkoušku šatů!! cc: @dkny"

Ian Somerhalder & Nina Dobrev - Tips for Going Green at the Influence Affair

24. dubna 2012 v 18:11 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás ještě jedno interview, kde můžete vidět Iana s Ninou a další. Z Vampire Diaries uvidíte také Claire Holt (Rebeku). Všichni jsou úžasní


The Vampire Diaries: New Promotional Poster

24. dubna 2012 v 17:14 | Katty~ |  Gallery update

Zrovna jsem se dodívala na film, po dlouhé době, protože pořád hledám jenom na seriály a na filmy už my nezbývá čas :D A mám tu pro vás jeden úžasný plakát, který zveřejnila stránka uk.eonline.com. Plakát mám sloužit jako promo k finální epizodě Vampire Diaries. Fotka je naprosto perfektní a můžeme na ní vidět pouze samotnou Elenu, ve které si můžete všimnout nápisu "A Future Blooms". Těžko říct, co tento plakát má znamenat. Nejspíš si budeme muset počkat do 10. května :)
The Vampire Diaries > Season 3 > Posters [22 + 1x new]


Nina Dobrev Interview - IS Foundation Event

24. dubna 2012 v 6:56 | Katty~ |  Videos
Dneska jsem zaspala a pojedu až na devátou, takže mám ještě čas, abych vám sem dala jedno interview z Influence Affair. Většinu videa Nina mluví o tom jak je Ian a jeho nadace úžasná, nezapomenou zmínit ani TVD a ke konci se jí reportérka ptá, jak si vybírá svoje šaty na červený koberec :)


The Vampire Diaries: 3x19 Heart of Darkness - On The Set

23. dubna 2012 v 15:59 | Katty~ |  Gallery update

Achjo, mě se od rána tak strašně nich nechce :D Kdybych ty fotky poctivě přidala ráno nemusím se s tím teď už otravovat. No teď už si asi nepomůžu.
Každopádně tady mám pro vás ještě 2 fotky z natáčení nejnovější epizody TVD - Heart of Darkness, které přidal na twitter Chris Grismer, režisér seriálu :) Na první můžete vidět Iana s Ninou před domem Mary a na další fotce se chystá scéna na jejich velký polibek <3
Jinak dneska musím ještě dost pouklízet doma, protože se mamka dneska vrací z Mexika, tak ať vidí aspoň něco pozitivního, když už jsem utratila všechny peníze co mi tu nechala :D Navíc jsem ještě dostala pár dobrých známek z důležitých písemek ve škole, tak se to snad nějak vyváží :D
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x19 Heart of Darkness [2 + 2x new]