Červen 2012

Esquire Magazine Scan (August 2012)

30. června 2012 v 15:34 | Katty~ |  Gallery update

Konečně tu pro vás mám nějakou pořádnou novinku. Sice je to jenom jeden scan z časopisu Esquire, ale je tam fotka z nového photoshootu, který jsme ještě neviděli :) A Nina je tam úplně dokonalá ♥ strašně se mi ta fotka líbí, je taková letní a pozitivní, jak se Nina usmívá ♥ Doufám, že se těch fotek objeví daleko víc :)
Ale trošku mi příjde, že je ta fotka focela už vloni, protože na těchto fotkách můžete vidět, že měla to stejné třičko i podprsenku a taky se mluvilo o tom, že tam byla tehd fotit nové fotky :)
Magazine Scans > 2012 > AUGUST 2012 - Esquire [ 1x ]

Plus tady je ještě video, kde Nina prvně vykládá vtip a pak je tam ještě pár dalších záběrů, podle kterých je jasné, že jsou fotky už z loňska :) Ale je tam úplně dokonalá a strašně moc zlatá ♥ Kéž by se co nejdřív objevila pořádná dávka fotek :)


From You #14

29. června 2012 v 19:16 | Katty~ |  From You

Další krásný příspěvek do From you je od katty z ninadobrevova.blog.cz, která už mi posílala jednou animaci. Tentokrát je to tapeta na plochu s Ninou :) Moc děkuju <3
A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.

The Vampire Diaries: Season 4 Premiere Date

28. června 2012 v 20:13 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Takže všichni asi víme, že premiéra čtvrté série Vampire Diaries letos nebude už v září, ale až v říjnu. Dosud nebylo známo datum a teď už víme i to. Stanice CW vypustila data premiér a TVD přidapá na 11. října (20:00 jejich času). Po tom už letos nenásleduje seriál The Secret Circle, který byl bohužel zrušen, ale následuje nový seriál Beauty and the Beast.
Mimochodem čtvrtá série by se měla začít už 8. července :)

2012 PopSugar 100 List

28. června 2012 v 14:18 | Katty~ |  News & Info

Stránka PopSugar.com zveřejnila seznam 100 největších oblíbenců jejich stránky a v tomto seszamu se objevila také Nina, konkrétně na 69. místě, takže si polepšila - loni byla ve stejném žebříčku až 93. Níže jsem vám vypsala, co tam k ní připsali. Mimochodem se v žebříčku našel také Ian (88. místo).

Nina Dobrev letos dokončila další sérii úspěšného CW seriálu The Vampire Diaries. Práce je pro ni ale také zábava od té doby, co jí to nabízí natáčení spolu se přítelem Ianem Somerhalderem. A když zrovna nenatáčí, Nina s Ianem odjedou a cestují. Ninina role se chystá také na stříbrné plátno a to ve filmu The Perks of Being a Wallflower.

Za poslechních 12 měsíců se ukázalo, že její styl rozhodně stojí za to sledovat - její šaty od Donny Karan na Met Gala si zasloužily svoje místo na několika seznamech nejlépe oblékaných hvězd. Nina si také odnesla domů další cenu - na začátku roku vyhrála People's Choice za nejoblíbenější televizní drama herečku.

Celý žebříček naleznete zde

Návštěvnost ~ 18.6. 2012 - 24.6. 2012

27. června 2012 v 17:38 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 351
Utery: 337
Streda: 358
Ctvrtek: 367
Patek: 356
Sobota: 363
Nedele: 384

Celkem: 2516

Nějak jsem na to úplně zapomněla, tak přidávám návštěvnost až teď :) A myslím, že trošku kleska, protože jsem tu tento týden moc nebyla a docela jsem na to kašlala, ale i tak je úžasná a hrozně vám děkuju :)

Twitter #69

26. června 2012 v 21:00 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Včera byla Nina na večeři s několika přáteli, včetně svojí kolegyně z Vampire Diaries Liz Tigelaar(šerifka Forbesová) a výkonnu producentkou Julií Plec. Obě přidaly na twitter nějaké zprávy o jejich večeru a jde vidět, že to dobře bavily :)

"Dámská večeře plná témat, mimo jiné i: znovuzískané panenství, monogamie,
Millennials, Moyles a trička Hello Kitty."


"@ninadobrev tolik zábavy, pac a pusu, nemůžu se dočkat až budeš zpět v Hood."

"Krásné holky, úžasný večer"

The Vampire Diaries: CW Upfront Poster

26. června 2012 v 15:51 | Katty~ |  Gallery update
» Source: oh-nina.org

Mám tu pro vás první plakát ke 4. sérii The Vampire Diaries. Není to sice nic úžasného nebo žádný nový photoshoot, ale aspoň něco. Je to spíš takový reklamní plakát a byl prvně k vidění na CW Upfronts v květnu a jak můžete vidět neobsahuje pouze TVD, ale i jiné seriály :)
The Vampire Diaries > Season 4 > Posters [ 1x ]

CAA Signs ‘Vampire Diaries’ Nina Dobrev

26. června 2012 v 10:26 | Katty~ |  News & Info

Před víc než měsícem, co Nina Dobrev opustila svoji dlouhodobou agenturu Innovative Artists, podepsala hvězda seriálu "The Vampire Diaries" smlouvu u Creative Artists Agency, u které jsou hvězdy jako Jennifer Aniston, Drew Barrymore, Sandra Bullock, Cameron Diaz, Sarah Michelle Gellar nebo Brad Pitt a mnoho dalších (celý seznam klientů zde).
V Bulharsku narozená Kanadská herečka začínala v populárním teenagerském seriálu Degrassi: The Next Generation, předtím než se dočkala svého obrovského průlomu v seriálu od CW - Vampire Diaries a dále ji uvidíme také ve filmu The Perks Of Being A Wallflower.
Podle mě je to úžasné, jsem moc ráda, že je Nina u takové agentury, kde je tolik slavných hvězd a myslím, že je to pro její kariéru perfektní :)

Twitter #68

25. června 2012 v 9:04 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro váš úžasnou zprávu o dalším photoshootu, který Nina včera fotila! Ty jo, to už je tolikátá zpráva o nových fotkách a zatím nikde nic. Až se to všechno vyvalí tak budu rozhodně nadšená, na všechny nové fotky se strašně těším :)
"Zrovna jsem dokončila úžasný photoshoot na nádherném ranči v Thousand
Oaks, teď jsem na dlouhé cestě zpět do LALA! "

Giuliano Bekor Photoshoot Update

24. června 2012 v 15:19 | Katty~ |  Gallery update
» Source: oh-nina.org

Mám to pro vás nové dokonalé fotky z photoshootu, který fotil loni Giuliano Bekor pro časopis Elle. Některé z těch fotek už jsem vám sem dávala, ale byly o něco menší a takové doupravené, tak jsem je vyměnila. Teď na nich je sice trochu vidět tag, ale i tak jsou úžasné a je jich nových docela dost, takže se je na co dívat :) rozhodně doporučuju si je prohlédnout :)
Photoshoots > 2011 > G Bekor [ 11 + 23x new]

Twitter #67

23. června 2012 v 16:28 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás něco málo z twitteru, není to sice z Ninina, ale je z twitteru Chrise Grismera, kameramana TVD, který nás svým tweetem ještě víc navnadí na další sérii :)
"Mám vnitřní informace o nové sérii #tvd a je to tak dobré, že jsem z toho měl
doslova zimnici. #nejlepšísérievůbec"

Joy Magazine Scans (Russia)

23. června 2012 v 13:02 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás scany z červencového ruského vydání časopisu Joy, kde se Nina objevila i na titulní straně. Scanů je celkem dost, ale já osobně si tam teda nepočtu! :D
Jinak já vím, že na to v poslední době celkem kašlu no, ale vůbec nemám čas, skoro celý týden jsem se víceméně válela v bazénu a včera jsme zase měli srat ze základkou a jsme spalu u kámošky ve stanu a ve 4 jsme šli spát, museli jsme pak vstávat v 9, aby jsme stihni vyklidit tu hospodu, kterou jsme měli půjčenou, takže jsem hrozně vyspaná. Teď jdu spát a pak u nás dneska možná bude spát kámoška,takže kdybych se tu dneska už neukázala, tak si užijte sobotu :)
Magazine Scans > 2012 > JULY 2012 - Joy [Russia] [ 7x ]

Nina & Ian in Santa Monica Pier, California

22. června 2012 v 6:38 | Katty~ |  Gallery update

Už se nám dlouho neobjevily žádné nové fotky. Teď sice jenom jedna ale naprosto úžasná :) Nina s Ianem byli ve středu společně viděni na známém molu v Santa Monice v Kalifornii, kde je spousta atrakcí a tak podobně. Fanoušek, který fotku fotil tvrdí, že je spolu viděl také na ruském kole, takže si to určitě užili. Fotka je úplně úžasná, jsou tam tak zlatí ♥ Úplně jsem si to ji zamilovala a úplně mi zvedla náladu, jak jsou sladcí ♥ Kéž by jich bylo víc :)

[EDIT] ~ Objevilo se ještě několik dalších fotografií a všechny jsou tak dokonalé :) Vypadají spolu strašně zamilovaně ♥ Na fotkách můžete vidět, že se spolu fotili víckrát a Nina vypadá tak spokojeně, že má dobrou náladu. A pak ji Ian drží na tom ruském kole ♥ Rozhodně stojí za to se na fotky podívat :)

From You #13

21. června 2012 v 21:54 | Katty~ |  From You

Další příspěvek do From You je od Annie z blogu daily-you.blog.cz, která mi poslala plakát k TVD :) Moc děkuju
A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.

Ian Somerhalder Is DYING To Propose To Nina Dobrev

21. června 2012 v 11:23 | Katty~ |  News & Info

Ian Somerhalder, hvězda televizního seriálu The Vampire Diaries, umírá touhou navléct své přítelkyni Nině Dobrev zásnubní prstýnek! Ale zdroje, které mají k těmto dvěma blízko tvrdí, že Nina nikam nespěchá.

Ian a Nina jsou nejroztomilejší pár a jeden z Ianových přátel trvdí, že tento sexy herec by si chtěl svojí úžasnou přítelkyni vzít. Zdroj ale říká, že Nina se teď soustředí spíš na svoji kariéru než na zakládání rodiny!

"Ian je o 10 let starší než ona a je víc než připravený jejich vztah vyjádřit oficiálně. Ale říká, že chápe, že chce Nina ještě počkat," uvádí zdroj. Podle tohoto člověka, chce Nina odložit zasnoubení ještě aspoň o pět let, ale Ian doufám, že její názor změní!

"Ian jí prsten navlékne při první šanci, kterou dostane!"

_________________________________
Nevím, jak vy, ale já bych jim to strašně přála :) Na druhou stranu, takovéto články jsou vždycky takové nedůvěryhodné, takže sama nikdy nevím, jestli tomu mám věřit, takže to beru s rezarvou, ale je rozhodně pravda, že Nina je taková, že Nikam nespěchá a na všechno je hodně opatrná :)

Photo with Ian

20. června 2012 v 21:12 | Katty~ |  Site & Info
Už jsem myslela, že to ani nedojde, ale dneska mi dopoledne došla na email fotka z Vídně z Crimson Sky s Ianem :D No jako já tam vypadám fakt jak pitomec, ale Ian je tam úžasný
No ta fotka byla původně jaková neslaná nemastná, tak jsem tam dala aspoň první akci, co mi přišla v PS pod ruku a trochu jsem to doostřila, no vypadá to pořád hrozně, ale aspoň už to není tak obyčejné :D
A se sestřenkou jsme ráno hodinu řešily vlasy a stejně na té fotce nejdou ani vidět! :D

Nina & Ian in Paris - Video

20. června 2012 v 15:55 | Katty~ |  Videos
Na konci května byla Nina s Ianem v Paříži a jistě si pamatujete tyto fotky. Teď se objevilo i video a ona jsou tam strašně zlatí a strašně roztomilí, jak se tam objímají :) Jsou fakt sladcí <3


Gallery Update #12

20. června 2012 v 15:49 | Katty~ |  Gallery update

Zase tu mám pro vás dneska nějaké fotky. Jako první jedna fotka z loňského photoshootu, který fotil Giuliano Bekor. Fotku už jsem vám sem dávala dříve spolu ještě s dalšími, ale teď se objevila normální a neupravená a rozhodně je to lepší :) Sice není v HQ, ale je úžasná ♥
Photoshoots > 2011 > G Bekor 2011 [ 20 + 1x new ]


A dřív jsem vám sem už dávala titulku z brazilského časopisu Revista DM. Tady mám pro vás ještě scany zevnitř :)
Magazine Scans > 2012 > JUNE 2012 - Revista DM [Brazil] [ 1 + 2x new ]


A ještě tu mám jeden scan z dalšího brazilského časopisu Atrevida :)
Magazine Scans > 2012 > JUNE 2012 - Atrevida [Brazil] [ 1x ]The Vampire Diaries: The Complete Third Season Blu-ray and DVD Arrive September 11th

19. června 2012 v 17:59 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

První informace o datu vydání třeté série seriálu The Vampire Diaries na DVD byla 28. října. Nakonec se ale dočkáme dřív a to už 7. srpna, což je podle mě skvělá zpráva. DVD obsahuje samozřejmě všech 22 epizod plus videa z natáčení, vymazené a nepovedené scény, rozhovory a další bonusy.

Gallery Update #11

18. června 2012 v 21:12 | Katty~ |  Gallery update

Konečně jsem se dostala k nějakým fotkám :) Tady jsou scany z časopisu Twist z Polska, kde psali havně o Nině a Ianovi, ale také jsou tam fotky z natáčení TVD.
Magazine Scans > 2012 > JULY 2012 - Twist [Poland] [ 3x ]


Další fotka je ještě z Pařížem kde Ninu vyfotil jeden z jejich fanoušků :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]


Pak tu pro vás mám ještě jeden DVD obal pro 3. sérii TVD.
The Vampire Diaries > Season 3 > DVD Covers [ 1 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 11.6. 2012 - 17.6. 2012

18. června 2012 v 15:29 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 370
Utery: 397
Streda: 358
Ctvrtek: 373
Patek: 353
Sobota: 340
Nedele: 363

Celkem: 2554

Moc vám děkuju :) A divím se, že to vůbec někdo byl i přes víkend, když jsem tu nebyla .)
Jinak, mám ještě několik věcí na přidávání, mám to všechno na ploše a mám v tom strašný maglajs, ale nějak nemám čas, teď se jdu ven opalovat, když je konečně tak hezky a pak se musím ještě učit na účetnictí, ještě píšu poslední pololetku, ze které mám docela strach, protože skoro všichni z naší skupiny měli čtyřky a pětky, byla jenom jedna trojka a to mám to vždycky šlo. No a ještě pojedu k doktorce :/ Se nestihnu ani pořádně okoupat v bazénu, achjo :D

Crimson Sky Convention Vienna

17. června 2012 v 20:02 | Katty~ |  Site & Info
V sobotu ráno jsem to nenapsala, protože se mi jaksi nešlo přihlásit na blog, ale možná víte, že jsem byla tento víkend ve Vídni na Crimson Sky Convention, kde byl Ian, Paul, Joseph, Michael a Matt. No pár z vás říkalo ať fotím a nahrávám a my jsme tam se sestřenkou i měly foťák, ale když už jsme tam seděly, tak jsme se k tomu nikdy nijak nedostaly, protože jsme se radši věnovaly poslouchání toho, o čem se tam mluvilo než nějakému nahrávání, když už to stejně fotilo a natáčelo dalších 100 lidí. Ale nechce se mi o tom psát takto, z facebooku jsem vybrala několik fotek a udělám to tím způsobem, že ka keždé něco napíšu.
Bohužel jsem zatím našla fotky jenom ze včerejška, ale budu se s tím muset asi nějak zžít no :D A nikoho teď nenutím, aby to četl, protože to je trochu delší článek no :D

Na začátek jsme dojely o kousek později, protože jsme ještě parkovaly, ale jako první měli panel Ian s Paulem a no chtěla jsem říct, že tento byl asi nejlepší, ale pak když jsem se zamyslela, tak všicni byli vlastně úplně úžasní, takže to se nedá vybrat, ale Ian a Paul jsou prostě Ian a Paul :D A u Iana jsem se nemohla rozhodnout, jestli vypadá líp v televizi nebo naživo, ale doopravdy je takový .. no jak bych to řekla, trošku drobnější, nebo jako ne, že by byl prcek, ale má takové chudší nohy a menší hlavu než na fotkách, ale je úžasný prostě <3 A Paul vypadá rozhodně líp doopravdy. To jo, tím jsem si jistá! :D


Po Paulovi s Ianem byla půl hodinky pauza a pak měl panel Michael s Mattem. A Michael .. ty jo on je tak úžasný :DD Vypadá takto ještě o hodně líp jak v televizi! A hrozně se mi líbilo, jak mu řekli, že má ukázat typickou Tylerovu chůzi, tak teda vstal, chvilku se soustředil a pak se tak fakt prošel a úplně šel jak Tyler :D A pak měl chodit ještě jako Klaus v Tylerově těle, tak to taky úplně sedělo! :D i když toho jsem v TVD zatím moc neviděli. A u Matta se mi nejvíc líbilo, když se zeptali na nějaký zábavný zážitek z natáčení, tak mluvil o tom, jak mu Nina sebrala telefon a psala o sobě na jeho twitteru a on pak vzal její a udělal to naopak :D


Pak byla jakási divná módní přehlídka, to jsme se šli naobědvat a pak byl Josephův panel, který ho měl v sobotu jenom sám, což ale rozhodně nebylo na škodu, on je úžasný vždycky. A ten jeho přízvuk <3 Naživo je to lepší, jak z videí nebo z TVD! :D


A poslední panel v sobotu byl s Ianem a jeho týmem, se kterým spolupravuje se svojí nadací, kde mluvili o tom, co chystají a kolik toho dosáhli a hrozně se mi líbilo, jak říkali, že jednou nějaké malé holčičce vypadl zub, dala si ho pod polštář, ráno tam našla peníze a poslala jim to do té nadace, že jim chce pomoct, což bylo strašně roztomilé :)


Pak byla autogramiáda a Ian je prostě úplně úžasný, na každého byl strašně hodný a pořád se usmíval :) Fakt.
A Paul :D Ten byl taky dobrý, pořád žvýkal žvýkačku s otevřenou pusou a bylo to tak strašně zlaté! :D

Pak už byl večer jenom večírek 60. let a z tama fotky nemám, teda máme jednu z výtahu, ale byly tam zelené stěny, tak jsme tam taky takové nazelenalé, takže to sem ani dávat nebudu :D
Fotku, co jsme se fotili s Ianem nám teprve pošlou, já teda doufám, že co nejdřív no :) Ale určitě tam vypadám jak dement! :D
A teď už se musím jít učit a vzhledem k tomu, že jsem jaksi zatím nenašla fotky z dneška, tak o tom napíšu zase až zítra, ale to už asi nebude tak dlouhé, slibuju :)

Ian & Nina Dinner for Two

17. června 2012 v 18:35 | Katty~ |  Videos
Před víc než týdnem jsem vám sem dávala fotky ze 6. června, kdy byla Nina s Ianem v Japonské restauraci v LA (článek zde). Ze začátku jsou strašně zlatí, jak se na sebe uculují, ale pak už jde vidět, že byli i hodně unavení a to taky říkal Ian fotografům když z restaurace odcházeli. Bylo to fakt dost vidět a nedivím se, taky už bylo vidět, že bylo celkem pozdě.


Kevin Williamson Talks Elena's Journey As A Vampire On 'The Vampire Diaries'

17. června 2012 v 18:27 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno video, kde není přímo Nina, ale Kevin Williamson tam mluví o tom, jaká bude Elena jako upírka a něco víc o ní :)

2012 CW Apex Awards

15. června 2012 v 23:45 | Katty~ |  Gallery update

Tak strašně jsem se těšila až si konečně lehnu do postele a už nebudu muset nic dělat, za celý den toho balení a všeho dalšího mám fakt celkem plné zuby. Každopádně tu mám pro vás ještě jednu fotku ze 17. května z CW Apex Awards. Je to bohužel první a jediná fotka, která se objevila a podle mě je to fakt škoda, protože Nina je tam úplně úžasná, takové zlatíčko <3 Strašně jí to tam sluší.
Public Appearances > 2012 > MAY 17TH - 2012 CW Apex Awards [ 1x ]

From You #12

15. června 2012 v 18:15 | Katty~ |  From You

Další příspěvek mi poslala Katty z ninadobrevova.blog.cz. Tentokrát je to úžasná animace s Elenou :) Moc děkuju <3


A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.

CW - 2012 Summer Sizzle Preview

15. června 2012 v 6:37 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Stanice CW vydala nové letní promo pro své seriály. Bohužel tam ale není moc záběrů na TVD a nové už vůbec ne, ale to je proto, že video je zaměřené hlavně na seriály, které se vydílají teď v létě a Vampire Diaries teď pouze opakujou, takže ostatní seriály budou víc pravděpodobně až v promu na podzim.
Každopádně, aspoň několik málo záběrů tam je a video doprovází písnička Whistle od Flo Ridy a mě se strašně líbí, jak je to zpracované, oni to mají vždycky perfektně :)


2012 Do Something! Awards

14. června 2012 v 19:32 | Katty~ |  News & Info

Mám tu pro vás kandidáty na nominace na Do Something Awards. Samotná Nina tam bohužel není, ale byl nominovám seriál The Vampire Diaries a z něho Ninin přítel Ian Somerhalder a kolegyně Kat Graham. Všechny kategorie jsem vám vypsala níže, tak můžete hlasovat.

Ale i když není Nina nominovaná, ještě má šanci, pokud si vzpomínáte na People's Choice, tam také nebyla ani kandidátkou a fanoušci psali a psali a nakonec ji do nominací dostali, takže pro ni vlastně hlasovat můžete. Pod oficiálními kandidáty je políčko Did we miss your favorite? Nominate your own!, po kliknutí můžete nominivat ty, které si myslíte, že si to zaslouží :)
Stejně tak to můžete udělat i do kategorie "Couple", kde můžete nominivat Ninu s Ianem :)

TV Show: The Vampire Diaries
TV Star: Ian Somerhalder, Kat Graham
Twitter: Ian Somerhalder
Political: Ian Somerhalder