Srpen 2012

The Vampire Diaries: Season 4 - Elena's Vampirism

31. srpna 2012 v 18:25 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Poslední dobou to tu docela flákám, toho jste si už určitě všimli, ale chtěla bych to trochu napravit. Tady mám pro vás jeden kratší spoiler z TV Guide.

Jak dlouho to bude trvat než Elena začne pociťovat své upírství ?
Dlouho ne. Jakmile přeměna začne, už není cesty zpět. Naštěstí, Elena má kolem sebe spoustu přátel, kteří si tím už prošli. V premiérovém díle bude mít Stefan srdceryvný rozhovor s Elenou o jejích nových silách a slabostech. Také jí dá její první prstek proti slunečnímu záření - vyroben speciálně pro ni od Bonnie.

The Vampire Diaries: Season 4 - First Promotional Photo

30. srpna 2012 v 22:13 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás úžasnou novinku - první oficiální promo fotku ze 4. série Vampire Diaries :) Je úplně dokonalá, všichni tam vypadají úžasně ♥ Hlavně Nina :D ♥ Ona je všude tak krásná :) Z fotky jsem unešená, jenom škoda, že nění pořádně kvalitní. Dávám vám sem 3, ale ona je to vlastně jedna - první je v plné velikosti, ta další je větší, ale zase je oseknutá a na poslední je jenom Nina ještě větší :D Takže si můžete vybrat :)
image host image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional Photos [ 3x ]

Additional Ocean Drive Outtakes

29. srpna 2012 v 21:49 | Katty~ |  Gallery update

Mám tady pro vás úplně dokonalé nové fotorafie z photoshootu pro časopis Ocean Drive. Nina na všech vypadá úplně dokonale! z fotek jsem nadšená :) Doporučuju si fotky prohlédnout, stojí to za to
image host image host image host image host
Photoshoot > 2012 > S Erle [ 6 + 8x new ]

EDIT: Přidala jsem další 4 dokonalé fotografie :) Jsem ráda, že se objevují další, ještě by se mohly objevovat v HQ :)
image host image host image host image host
Photoshoot > 2012 > S Erle [ 14 + 4x new ]

The Vampire Diaries: 4x01 Growing Pains - First Episode Still

29. srpna 2012 v 17:13 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás první fotku Eleny ze 4. série Vampire Diaries. Fotka je opravdu jenom dost malá, ale určitě jde poznat, že Elenin výraz rozhodně není nejšťastnější. Vypadá to trochu jakoby byla někde za mřížema. No kéž by byla větší, abychom si ji mohli lépe prohlédnout. Pokud se objeví kvaitnější, budu vás informovat :)
Co si o fotce myslíte vy ?
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x01 Growing Pains [ 1x ]

[EDIT] : Vyměněna za větší.

From You #28

29. srpna 2012 v 11:41 | Katty~ |  From You

Už dlouho jsem vám sem nepřidávala žádný příspěvek od vás, tak tdy pro vás jeden mám. Jsou to úžasné animace, které poslala Charmed-ka.Pavla z charmed--club.blog.cz :) Moc děkuju, jsou to dokonalé animace <3J White Photoshoot: Additional Outtakes

28. srpna 2012 v 18:10 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás úplně dokonalé nové fotky z photoshootu pro Fashion Magazine. Jsem hrozně ráda, že se objevují fotografie i v dalších outfitech :) Z fotek jsem nadšená ♥ Nina na všech vypadá dokonale, ale kdyby byly v HQ tak by byly ještě lepší. Jak se líbí vám ?
image host image host image host image host
Photoshoots > 2012 > J White [ 7 + 5x new ]

Návštěvnost ~ 20.8. 2012 - 26.8. 2012

27. srpna 2012 v 17:02 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 408
Utery: 403
Streda: 398
Ctvrtek: 462
Patek: 444
Sobota: 365
Nedele: 426

Celkem: 2906

Jako vždy mě vaše návštěvy hrozně těší :) moc děkujuu

Блясък Magazine Scan

27. srpna 2012 v 16:23 | Katty~ |  Gallery update

Tady mám pro vás jeden scan z časopisu Блясък :D Použili krásnou fotku z letošního předávání cen Teen Choice :)
image host
Magazine Scans > 2012 > SEPTEMBER 2012 > Блясък [ 1x ]

Nina's Official Tumblr Account

27. srpna 2012 v 16:11 | Katty~ |  News & Info
Pokud máte účet na tumblr tak vás tato zpráva určitě potěší. Nyní můžete "followovat" také Ninu. Adresu zveřeknila na svém facebooku :)
Pokud chcete přejít na Ninin tumblr účet klikněte na obrázek níže.


Nina at the Library Bar at the Roosevelt

27. srpna 2012 v 15:53 | Katty~ |  News & Info
Vypadá to, že Nina strávila svůj víkend v Los Angeles. Podle toho,co napsala její vlasová stylistka Riawna Capri na twitter se také určitě dobře bavili :)

"Veselé koktejly. S @morganbeau @ninadobrev v Library Baru v Rooseveltu"

Facebook #1

27. srpna 2012 v 15:40 | Katty~ |  Facebook
Mám tu pro vás jednu zprávu, kterou Nina v pátek zveřejnila prostřednictvím facebooku.

"Díky bohu, že je pátek! Doufám, že se všichni těší na něco skvělého ..
Technicky, tohle je poslední víkend v srpnu. A mě napadá, že také
poslední víkend léta! "

The Vampire Diaries: Season 3 - Blu-ray Exclusive

27. srpna 2012 v 15:20 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Konečně jsem se dostala k počítači a mám tu pro vás další bonusy z DVD 3. série Vampire Diaries. Je jich dost, ale pokud máte zájem a čas, tak se rozhodně podívejte, je to strašně zajímavé. Ke každém videu jsem vám napsala o co tam jde, tak si můžete třeba vybrat co vás zajímá a co ne :)

První dvě videa jsou hlavně o práci producentů a tvůrců TVD - je to hodně zajímavé a navíc je fakt obdivuju, jak to skvěle zvládají a jak pořád tvrdě pracují.Gallery Update: Magazine Scans

26. srpna 2012 v 10:57 | Katty~ |  Gallery update

Omlouvám se, že mi včera nějak nevyšlo, abych něco přidala, ale přišla jsem z práce domů až v 11 a strašně unavená, o hrůza :/ Doufám, že dneska mě pustí dřív, v neděi už to vytšinou bývá lepší :)
No každopádně tady jou dva scany z ruských vydání časopisu Harper's Bazaar a Oops.
image host
Magazine Scans > 2012 > SEPTEMBER 2012 - Oops [Russia] [ 1x ]

image host
Magazine Scans > 2012 > SEPTEMBER 2012 - Harper's Bazaar [Russia] [ 1x ]

The Vampire Diaries | Good Time

24. srpna 2012 v 18:53 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Tak za prvé se omlouvá, že jsem tu dneska nebyla, ale když yblo konečně pořádné horko, tak jsem celý den proležela u bazénu a když jsem tu byla, tak jenom na chviličku :)
Večer už to nebude lepší, protože jedu ven a ráno musím do práce, takže budu ráda, když vstanu natož abych ještě něco přidávala. A vzhledem k tomu, že je sobota, tak tam asi budu do večera, takže dřív nic nečekejte :))
Ale aby se neřeklo přidávám vám jedno pěkné fan video


Twitter #90

24. srpna 2012 v 0:11 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás jednu zprávu z twitteru, ale tentokrát ne z Ninina, ale z twitteru Chris Grismera, kameramana TVD. V tweetu píše, že Nina píše román, ale to si nejspíš dělá legraci, ale na té fotce mě zaujal spíš Ninin prstýnek - je takový malý, stříbrný :D Nechci s ničím plašit, ta fotka je dost nekvalitní, ale bylo by to pěkné, kdyby to byl zásnubní prstýnek. No každopádně fotka je to úplně úžasná, Nině to s brýlema ohromně sluší ♥

"@ninadobrev pracuje na jejím utajovaném románu během natáčení. #tvd"
image host


The Vampire Diaries season 4 Promotional Photoshoot and promo

22. srpna 2012 v 22:27 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Stanice CW zveřejnila 20 minutové preview, kde herci mluví o svých nových seriálech. Z těch tam jsou také trailery. Ze starších seriálů tam nic moc nového není, promě traileru pro Gossip Girl, který už letos šestou sérií končí. Ve videu také dále představují program na celý týden vysílání CW, kde nesmí chyběr seriál The Vampire Diaries. Je tam pár nových ústřižků - sice ne ze seriálu, ale z focení photoshootu :)
Nedávám vám sem celé dlouhé video, takže to nemusíte hledat. Nějaký fanoušek části, kde jsou herci z TVD sestříhal do jednoho krátkého videa. Vypadá to skvěle a hlavně Nina tam je úžasná. Podle mě by bylo skvělé, kdyby měli pro TVD nové intro. Něco takového jako měli ve 2. sérii na té posteli a to potom dávali vždycky na konec trailerů :) Co myslíte ?


Ocean Drive Magazine Interview

22. srpna 2012 v 16:21 | Katty~ |  Interviews
Konečně jsem si našla čas na přeložení článku z časopisu Ocean Drive, kde něco napsali o Nině a pak je tam rozhovor mezi ní a Stephenem Chbovskym autorem a zároveň režisérem filmu Perks of Being a Wallflower, o kterém je velká část rozhovoru.

Nina Dobrev nečetla oceněný román Stephena Chbovskeho, The Perks of Being a Wallflower předtím, něž dělala konkurz - přes Skype z Atlanty, kde se natáčí seriál The Vampire Diaries. Dovednosti, které ovládá v dvojroli v TVD (hraje Elenu Gilbert, mladou dívku, která uvízla mezi dvěma upířími bratry a Katherine Pierce, bezcitnou upírku, kterou bratři znali v 19. století), jí rozhodně napomohly k tomu, aby roli dostala. Videorozhovor přes počítač z Pittsburghu, Chbovskeho okamžitě ohromil tím, jak se Nina dokáže vžít do role, aniž by tomu něco chybělo. "Nikdy nezapomenu, jak jsem tě pozoroval dělat tu scénu z tvojí šatny," řekl Nině na začátku dohoto rozhovoru. Předvedla jsi to perfektně, pořád jsem z toho mimo. " V Perks (kde s ní hraje také Logan Lerman, Emma Watson a Ezra Miller a premiéru má 15. září), 23-letá Nina hraje Candace, starší sestru stydlivého studenta prvního ročníku na střední škole.

Mimo natáčení, Nina často cestuje po světě pro zábavu nebo pro dobročinné věci. Pravidelně jezdí do Miami, byla na North Bay Road režiséra Michaela Baye, na jedné z jeho vekých novoročních oslav a se svými kolegy z Vampire Diaries byla na dovolené ve Fontainebleau. Nina byla také v Kenyi s charitativní skupunou Free The Children, která poskytuje čistou vodu, zdravotní péči a hygienická opatření tisícům lidí ze sedmi zemí, včetně Haiti a Číny.
Co se týče jejího osobního života, je nyní ve vztahu s jejím kolegou z TVD, Ianem Somerhalderem, který bude pravděpodobně jejím doprovodem na oficiální premiéře Perks na zářijovém Filmovém Fervivalu v Torrontu. "Já si opravdu myslím, že ten film je hodně silný, srdcervoucí a nadějný," říká herečka, která se narodila v Bulharsku a s otcem počítačovým specialistou a matkou umělkyní se ve dvou letech přestěhovali do Kanady. "Je to neuvěřitelný film a já si myslím, že až ho lidé uvidí, tak tu sílu ucítí." Chbosky, který sám sebe nazývá jedním z Nininých největšícho fanoušků, nedávno mluvil s Ninou o vysoce očekávaném filmu a moderním živodě Hollywoodské nadějné hvězdy.

Stephen Chobosky: V první řadě si pojďme promlvit o Perks. Jaké jsou nějaké tvoje oblíbené vzpomínky z natáčení tohoto filmu ?
Nina Dobrev: Abych byla upřímná, knihu jsem nečetla předtím než jsem dostala roli ve filmu. A když jsem četla scénář, hrozně se mě to dotklo. Bylo ohromné, jak tolik lidí vyjádřilo svoji lásku pro tu knihu a jak moc jim to změnilo život. Takhle cítím tu zkušenost z natáčení toho filmu. Lidé kteří na tom pracovali sdíleli vášeň pro film a museli si projít zkušenostmi postav. Pokud to dává smysl.

SC: Dává. Jako autor, který tu knihu napsal, jsem měl v hlavě představu všech svých postav. Ale nikdy nedostanete přesně to, co si představujete, protože je to tak osobní. Na co jsem se těšil, byl někdo, kdo nejen že přinese ducha do své postavy, ale také přihodí do placu něco nového - překvapení. Něchtěl jsem nějak diktovat svůj pohled na ten příběh. To už jsem dělal, když jsem psal knihu, ale film byl více o spolupráci. Bylo nezbytně důležité obsadit ty správné lidi a také aby si rozumněli. Dost často se s herci jedná nezdvořile, asi tak jako 'Prostě nám dojte, co chceme a můžete jít.' Ale jako režisér jsem chtěl, aby herci prožili léto jejich života. Vy jste se spolu spojili tak, jako jsem ještě nikdy u filmu neviděl. Odešla jsi s nějakým významným přátelstvím ?
ND: Rozhodně. To my všichni. Přišli jsme z hodně odlišných míst. Emma [Watson] zrovna dokončila Harryho Pottera, Ezra [Miller] zase dokončil We Need to Talk About Kevin, za který sklidil obrovskou slávu. A já natáčím Vampire Diaries. Všichni jsme se dali dohromady kvůli tomuto projektu. Všichni jsme tak nějak ve stejném věku a ani jeden z nás neumí řídit - všude jsme společně jezdili hotelovou dodávkou. To byl náš způsob dopravy. Strávili jsme spolu hodně času. Pamatuješ jak jsi přišel a našel nás sedět ve vstupní hale, kde jsme poslouchali hudbu ve 4 ráno ?

SC: Ano, to teda pamatuju! Za poslední dobou ti bylo na červené koberci venováho hodně pozornosti. Jak se ti to líbí ?
ND: Líbily se mi všechny outfity, co jsem teď na sobě měla, ale abych to upřesnila, měla jsem k tomu hodně pomoci! Asi tak celou vesnici.

SC: Když jsem poprvé dělal červený koberec já jako režisér, tak jsem byl jako "Oni vám posílají lidi do vašeho domu?" Neznal jsem to, nic z toho jsem neznal.
ND: Ano! Já si myslím, že ty červené šaty od Donny Karan, které jsem měla na loňském předávání Emmy jsou ty, na které lidi myslí. Asi od té doby, mě lidé začali poznávat z módního hlediska. Od té doby dál to lidé sledují. U ničeho nic to byl neuvěřitelný nátlak. Teď už je to jako tabulka, která byla stanovena. Ale je zábavné věci kombinovat - opravdu je to další způsob, jak se vyjádřit. Je to velmi odlišné a vnější, ale přesto zábavné. Nakonec, chcete se cítit dobře, vypadat dobře, a aby vám to bylo pohodlné a oblečení, které máte na sobě by se v tomto mělo odrážet.

SC: Vím, že jsme společně strávili hodně času výběrem oblečení pro Candace (postava, kterou Nina hraje v Perks) a očividně to pro tebe také hraje velkou roli ve Vampire Diaries. Jak ti při hraní role pomáhá to, co máš na sobě ?
ND: Pro mě je to ohromně důležité. Pokaždé, když si obleču něco jiného, než já normálně nosím, cítím se jako jiný člověk. A tak to mám taky s vlasy a líčením. Moje vlasová stylistka v Perks mi dávala takové malé čelenky. První se mi nezdály nijak zvláštní, ale jak jsem nikdy čelenky nenosila, tak jsem se v nich cítila víc nevinně. Candace je srovnaná - Studentka a velmi náležitá nebo aspoň se o to snaží. Takže ty šaty pro mě byly takový nepatrný ukazatel. Všechno je to o detailech.

SC: Předvedla jsi při hrají Candace skvělou práci. Pro tuhle roli jsi přinesla jsi přízemní, pravdivý, velmi uctivý, ale také inspirující výkon. Ztotožnila jsi se s tou postavou ? Co jsi dělala, aby ses připravila pro tuhle roli ?
ND: Děkuji. Já si myslím, že každá postava, kterou hraju bude tak nějak vždy mít kus mě samotné. Možná, že kdybych byla ve filmu The Girl with the Dragon Tattoo (Muži, kteří nenávidí ženy) - tam asi vůbec. Ale bylo tam něco z mojí osobnosti a pracovní morálky, co mě spokovalo s Candace. Je to puntičkářka, kariéristka a velký snaživec. Byla jsem schopná se propojit se všemi těmi vlastnostmi, ale předtím jsem nikdy neměla šanci hrát takovou postavu .. Já si opravdu myslím, že někteří lidé, i ti nejlepší herci, pokud aspoň trochu nejste jako ta postava, kterou hrajete, nemůžete tu roli získat. Musí to prostě být ve vás.

SC: Odvedla jsi skvělou práci v seriálech a také ve filmech ...
ND: Tak nějak bych chtěla pracovat na akčních filmech, protože mi příjde že ty skoro dva měsíce, které jsme točili nestačily.

SC: Jaké je právě teď pro tebe tvá vysněná role ?
ND: Chtěla bych dělat od každého něco. Moje vysněná role je zahrát si ve filmu s Jamesem Bondem nebo kdyby dělali další Laru Croft nebo i filmovou předělávku Lary Croft. To bych chtěla zkusti. Dostat to ze sebe. Znáš hru August: Osage County ?

SC: Ano. Je to jedna z mých oblíbených divadelních her. Je to úžasné.
ND: Taky si myslím. Budou to předělávat do filmu a Julia Roberts a Meryl Streep hrajou matky. Moje vysněná role by byla hrát dceru. Myslím, že to natáčí mezi tím, co já točím Vamprie Diaries, ale je to jedna z těch věí, které miluju. Chci hrát silné postavy a reálné lidi.

SC: Znáš mě. Víš jak moje myšlení funguje. Co říkají tvoji rodiče, když tě vidí na fotkách nebo v televizi ?
ND: Naštěstí, moji rodiče jsou hodně v zahraničí, takže jejich reakce je hodně opožděná. Konvezrace, které mám s taťkou jsou vždycky jiné než ty s mamkou. Moje máme to hodně chápe a taťka - no je to prostě můj taťka. Má větší obavy z toho, že jsem v tomto průmyslu. Je to skoro, jak kdybych byla filmová postava: Dělala jsem filmy, kde jsou předstírané sex scény, takže to chápou, ale je to vždycky trochu trapné. Říkají věci jako "Oh, vypadáš skvěle. To je zajímavé." Vždycky jsem na sebe pyšná, že jsem se dostala takhle daleko bez toho, aniž bych si svlékala oblečení.

J White Additional Outtakes

22. srpna 2012 v 16:02 | Katty~ |  Gallery update

Tady mám pro vás nové fotky z photoshootu pro Fashion Magazine. Obě fotky jsou podobné těm, co už jsme viděli dříve, ale i tak jsou dokonalé :)
image host image host
Photoshoots > 2012 > J White [ 5 + 2x new ]

Twitter #89

21. srpna 2012 v 20:46 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás jednu zprávu z Ninina twitteru, která vás určitě trochu pobaví :) Nějaký fanoušek udělal animaci s Ninou z nepovedých scén ze 3. série a té si všimla i Nina :)

"Haha, tohle se mi líbí"

Gallery Update #4

21. srpna 2012 v 1:10 | Katty~ |  Gallery update

Konečně jsem se dostala k tou, abych přidala fotografie z Miami, kde byla Nina tento víkend. Dřív jsem nějak neměla čas, protože jsem byla u bazénu, pak večer chvilku venku no a pak se mi prostě nechtělo.
Každopádně tady jsou fotky, kdy Ninu zachytili fotografové na South Beach. Měla na sobě takový volnější outfit - vzorkované šatky a páskem, které jsme na ní mohli vidět už v San Diegu. Pod šatama má ještě plavky a vlasy má mokré, takže šla pravděpodobně někde od vody :) Moc jí to slušelo, mě se její outfit hrozně líbí, takový volný, obyčejný a slušivý ♥
image host image host image host image host


A pak také fotky z oslavy Nininy titulní strany časopisu Ocean Drive. Konečně mám pro vás kvalitnější fotky. Vypadala úplně dokonale ♥ Nina na sobě měla nádherné, černobílé minišaty značky GUiSHEM a boty Rachel Zoe. Vlasy měla volně rozpuštěné. A i když je má tak obyčejně tak vypadá úžasně, ty její vlasy jsou prostě úplně neuvěřitelné, taky bych brala ♥
image host image host image host image host


A jako poslední jednu fotku z letadla, kde je také Ian :)
image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]

Návštěvnost ~ 13.8. 2012 - 19.8. 2012

20. srpna 2012 v 11:46 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 437
Utery: 391
Streda: 429
Ctvrtek: 416
Patek: 416
Sobota: 356
Nedele: 406

Celkem: 2851

Moc děkuju :)

September cover party of Ocean Drive Magazine in Miami

19. srpna 2012 v 22:18 | Katty~ |  Gallery update

Tady je první fotografie z oslavy zářijového vydání časopisu Ocean Drive, kde Nina zdobí titulní stranu. Fotografie z photoshootu i scany už jsem vám sem dávala dříve.
Fotka bohužel není moc kvalitní, ale z toho co vidíme už rozhodně můžeme posoudit, že Nina vypadá úplně úžasně ♥ mě se strašně líbí ty šaty i ty boty jsou dokonalé :) Hrozně se těším na kvalitní fotky! ♥ Co vy ?
image host

Gallery Update #3

19. srpna 2012 v 22:11 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás pár nových fotek. Není toho moc ani nic světoborného, ale aspoň něco :)
Jako první jeden scan z Korejského vydání časopisu Cosmopolitan, kde je Nina jenom taková malá v kolečku.
image host
Magazíine Scans > 2012 > AUGUST 2012 - Cosmopolitan [Korea] [ 1x ]

Pak taky jednu fotku pro Ocean Drive, kterou už jsme sice viděli, ale tentokrát je bez tagu :) Také kvalita je dost dobrá.
image host
Photoshoot > 2012 > S Erle [ 5 + 1x new]

A nakonec ještě 2 fotky, kde je Nina s fanynkama z Miami :)
image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 2x new]

Twitter #88

19. srpna 2012 v 9:52 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás zase několik zpráv z Ninina twitteru. Většina z nich se týká toho, že je Nina momentálně v Miami, kvůli oslavě zářiového vydání časopisu Ocean Drive. Pozvánku na tuto oslavu jsem vám sem dávala zde.

"Vůbec poprvé jsem si vyrobila domácí kokosovou zmrzlinu! Výbornééééééé"


""Vítejte v Miami..."


@AdamYoelin: "@ninadobrev kdy budeš zase v LA? Chci se s tebou naíst"
@ninadobrev: "Nepojedu do LA až do premiéry PERKS (of Being a Wallflower)
10. září :("


"@Michael_Trevino - Jsem v Miami zmetku! Jsem tu s @onebosschick, kde jsi
TY zmetku !

The Vampire Diaries: Season 3 - DVD Extras

19. srpna 2012 v 9:35 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás bonusy z vydání 3. série Vampire Diaries na DVD - Vymazané scény, pak cast také mluví o Stefanově temné stránce a můžeme také vidět příběh o tom, jak začalo všechno s původními upíry. Já jsem se na ty videa strašně těšila, vždycky je hrozně zajímavé to sledovat a hrozně mě to baví :)

The Vampire Diaries: Season 3 - Bloopers

18. srpna 2012 v 22:55 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Teď jsem došla z práce a jsem tu jenom na minutku, abych vám sem dala nepovedené scény ze 3. série. Na ty se fakt musíte podívat, já jsem se fakt nasmála! :D Nina v 0:28, ten výraz :DD A pak jak předstírala, že se řízla :D A Ian, jak pořád nemohl chytit tu bombu a s těma kalhotkama pak !! :DDD No pokračovala bych, ale nebudu už dál nic psát, protože by z toho byla slohovka, podívejte se sami :)


Comic-Con 2012: TV Guige Photoshoot BTS video

18. srpna 2012 v 10:15 | Katty~ |  Videos
Konečně se objevilo video z Comic Conu, z focení pro časopis TV Guide, kde kromě Vampire Diaries můžete vidět herce z několika různých seriálu. TVD cast jde první vidět asi v 1:28, kdy jsou tam jenom chvilku při focení :) Tam jsou úžasní, hlavně Nina takové zlatíčko ♥ Dál je tam ve 3:24 Michael a Ian. Pak v 5:24 jsou tam zase všichni a nakonec ještě chvilku 5:48.
Jenom nechápu, kam pak zmizel Paul :D

Poll Of The Month ~ August #2

18. srpna 2012 v 9:36 | Katty~ |  Poll Of The Month

Ta za prvé chci říct, že to je pravděpodobně dneska můj poslední článek, protože v 11 jdu do práce a z práce asi kolem deváté a pak jenom rychle doletím domů se nachstat a jdu na narozeniny. Pokud to budu nějak stíhat tak sem možná něco hodím, ale neslibuju :)