Říjen 2012

The Vampire Diaries - 4x04 The Five - Spoiler

31. října 2012 v 19:09 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pro vás kretší spoiler z TV Guide, týkající se Eleny :)

Zabije teď někdy Elena někoho ?
Rozhodně k tomu nebude mít daleko. Když ji Damon vezme na halloweenský večírek do domu bratrstva v epizodě, kterou už tento týden uvidíme, bude si sama sebe užívat až příliš. Až do té doby, dokud jí jeden z jejich nejleších kamarádů nepředloží pohled, díky kterému si uvědomí, jak daleko nechala věci zajít. Světlá stránka? Krev která jí teče po bradě tak nějak vypadá jako součást jejího kostýmu.

The Vampire Diaries: 4x06 We All Go a Little Mad Sometimes - Episode Stills

31. října 2012 v 6:32 | Katty~ |  Gallery update
» Source: nina-dobrev.us

Objevily se 2 první stillky z 6. dílu čtvrté řady Vampire Diaries. Na jedné je Elena s Damonem a na druhé Elena sama. Ta první fotka mi příjde taková zajímavá, zajímalo by mě, proč jsou od sebe tak daleko.
image host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x06 We All Go a Little Mad Sometimes [ 2x ]

Twitter #110

30. října 2012 v 21:16 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás další jednu zprávu z Ninina twitteru, tentokrát i s fotkou :)

"Úžasná nová módní značka se skvělým zájmem @sombstyle. Mrkněte na to
somb.com a na to, jak podporují dětskou charitu Right To Play"
image host

Twitter #109

30. října 2012 v 17:03 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Tady jsou zase nějaké zprávy z Ninina twitteru. Nina napsala také o PCA, na které pro ní můžete hlasovat a dostat ji tak do nominací a nevím, jestli jste to zaregistrovali, ale udílení cen proběhne právě 9. ledna, což jsou Nininy narozeniny! :)

@ETCanada: "@KaleyCuoco bude ještě jednou uvádět předávání cen @peopleschoice 9. ledna ve 21:00!"
@ninadobrev: "PCA jsou letos na moje narozeniny! Vítem co by byl úžasný dárek... ;)"


"Dostávám informace od pár přátel z New Yorku .. Je to tam děsivé. Tohle je
pro všechny, buďte opatrně."

From You #31

30. října 2012 v 16:54 | Katty~ |  From You

Už nějakou dobu jsem vám sem nedala žádný příspěvek, který jste mi posílali, tak tu mám teď pro vás animaci z tumblr, které mi poslala Sabča z selenagomez-abouther.blog.cz :) Moc děkuju, jsou krásné

The Vampire Diaries: 4x04The Five - Webclip

29. října 2012 v 18:20 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady je už druhý webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries. Tentokrát je s Damonem a Stefanem. Řekla bych, že to bude někdy zezačátku epizody, podle toho, co se tam děje a nejlepší je ten konec a ten Stefanův výraz. Moc nadšený z toho jejich výletu není :D

Návštěvnost ~ 22.10. 2012 - 28.10. 2012

29. října 2012 v 15:58 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 469
Utery: 440
Streda: 420
Ctvrtek: 573
Patek: 740
Sobota: 703
Nedele: 921

Celkem: 4266

Návštěvnost za minulý týden je krásná :) Moc vám za to opět děkuju, pořád mi děláte radost :) Nejvyšší číslo je v neděli na polonarozeniny, takže to mě moc těší :) Děkuju ♥♥♥

OK! Magazine Scan

29. října 2012 v 15:56 | Katty~ |  Gallery update
» Source: oh-nina.org

Tady mám pro vás jeden scan z časopisu OK! :)
image host
Magazine Scans > 2012 > OCTOBER 2012 - OK! Magazine [ 1x ]

Podpořte ND-4fans

28. října 2012 v 20:15 | Katty~ |  Site & Info

Tento blog byl opět nominován v další soutěži nejlepších blogů. Vím, že už toho bylo dost, ale jsem hrozně moc ráda, že na mě pořád myslíte a do takových soutěží si z tohlika blogů na mě vzpomenete, opravdu mě to hrozně těší, protože když jsem s tímto blogem začínala, rozhodně by mě něco takového vůbec nenapadlo :) Fakt si toho pořád moc cením a tyto nominace i nejsou lhostejné ♥

Budu ráda, když tento blog podpoříte na odkaze níže a budete hlasovat, ale pokud se vám nějak nechce, tak se na to klidně vykašlete, já určitě nechci nikoho nutit nebo tak, ale rozhodně by mě to potěšilo :)


3rd half-birthday - Ukončení

28. října 2012 v 18:31 | Katty~ |  Half - Birthday
Takže hned ze začátku je jasné, že vám chci hrozně moc poděkovat všem za účast. Že se vás tu ukázalo tolik, i když jsem to oznamovala jenom den předem :) Jsem hrozně ráda, udělalo mi to radost, protože jsem si s tím taky dala práci a celý den jsem tady u toho seděla, protože jsem byla líná to přednastavit včera, tak jsem to dělala dneska a bylo to tak tak, protože už mě to dohánělo a už vůbec jsem nestíhala hodnotit ty blog, ale zase uznejte, že ohodnotit 33 blogů, to za pár minut nejde no.

Nestihla jsem si ani pořádně pročítat v průběhu všechny komentáře, protože jsem to musela ještě psát ty soutěže a tak no, ale určitě se k tomu ještě dneska dostanu a všechno si to pěkně pročtu :)

Ještě jednou jsem fakt hrozně ráda, že mi sem na ty polonarozeniny pokaždé chodíte, vždycky je to takové příjemné vědět, že to tu máte aspoň trošku rádi, protože kdyby ne, tak se na mě asi z vysoka vyprdnete, že jo :) A já to dělám i ráda pro takové zpestření blogu ať to tu není pořád to samé :)

A co se týče těch nedohodnocených blogů, tak SLIBUJU, že to udělám všechno. Teď se musím jít učit, protože zítra píšu 2 písemky a umím tak velké kulové, ale hned pak se na to vrhnu a jak jsem slíbila, dám vám všem vědět na blogy i s odkazem, takže to tu pak nemusíte nikde hledat a ještě jednou se omlouvám, že jsem to nestihla včas, ale nikdy jsem to nedělala a nenapadlo mě, že to bude tak dlouho trvat no.

OPRAVDU VÁM VŠEM ZA DNEŠEK STRAŠNĚ MOC DĚKUJU ❤ :))))


3rd half-birthday - Úvod a zahájení

28. října 2012 v 10:00 | Katty~ |  Half - Birthday
Takže, pokud to teď někdo čte, jsem ráda, že jste tady :) Pokud jste u mě na blogu nebyli včera a nevíte, co to jsou ty polonarozeniny, tak znovu se mi to vysvětlovat nechce, podívejte se zde.
Každopádně já jsem hrozně ráda, že už to jsou 3. polonarozeniny. Když jsem dělala ty první, tak jsem is říkala "ty jo, kdo ví, jestli ještě budu mít nějaké další" A teď už třetí. Já osobně bych se ráda dočkala třeba i čtvrtých, ale to nevím, i teď jsem na tom s časem mizerně, co bude za rok, nemůžu říct.

Přijde mi, že už každý rok píšu to stejné, ale prostě jsem nesmírně ráda, za všechny návštěvníky tohoto blogu. Jsem ráda, že sem pořád chodíte a že jsou čísla na toplistu tak vysoká. Snažím se to tu pro fanoušky Niny a Vampire Diaries dělat co nejpříjemnější i když jsem někdy aktivní méně, však víte :)

Nebudu tu vypisovat nikoho jednotlivě, jako jsem to dělala poprvé, protože z těch, co o sobě pořád hodně víme, že jsme skvělé blogové kamarádky, mi na blogu vlastně zbyla jenom NessinQa. Za kterou jsem ale ohromně ráda, rozhodně ji znáte z jejího blogu o Vanesse, který tak skvěle vede :) Je to jedna z mých nejoblíbenejších blogerek, vždycky z těch článků cítím tu vášeň pro blogování a tak a vím jaké to je, protože mám taky z novinek s Ninou vždycky radost :)

Nebudu to zbytečně natahovat, ještě jednou doufám, že se vám program, co jsem vám sem dávala včera aspoň trochu líbí a že se do něčeho zapojíte :) Většinou byla účast celkem dobrá, ale vzhledem k tomu, že to letos bylo oznámeno tak na poslední chvíli, tak si zase takové naděje nedělám.

Program najdete i v menu :)
A pokud jste třeba zapomnětliví a někde uprostřed programu je něco, čeho se chcete zúčastnit, tak mě můžete sledovat na FACEBOOKU, kde budu všechny odkazy taky zveřejňovat :)

Twitter #108

28. října 2012 v 8:38 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Tak, jak jsem slíbila, že se budu snažit přidávat zprávy z twitteru častěji, tak to dodržuju a zase jsem vám tu vybrala některé, které Nina od včerejška zveřejnila :)

A co se týče posledních dvou tweetů, možná si pamatujete, jak jsem vám sem dávala fotky, kdy se Nina účastnila rozlučky se svobodou Ianovi asistentky Jessicy Ramsey, tak podle těchto zpráv můžete vidět, že oba s Ianem se účastnili i svatby :) Bylo by skvělé, kdyby se třeba objevily nějaké fotky, ale to pochybuju..

"Zrovna jsem objevila Pinterest. Můj život, pokud já vím, už by mohl skončit. Prosím
omluvte mě, mám na práci nějaké to pinnování ... "


"@ninadobrev na obálce časopisu SELF! Nyní v prodeji! JDĚTE SI HO KOUPIT


"Kresba mě, Niny a Candice @thewatherproject"
image host


@WonkaTweets: "Věděli jste, že nový iPhone 5 pomáhá lidem zhubnout? Když za
něj zaplatíte, už si nemůžete dovolit jídlo na několik měsíců."
@ninadobrev: "Hahaha"


"Účastním se první svatby (jako dospělá .. Družička se taky počítá, ale to není
ono. Víte?) Je to nádherné. Gratuluju J+P "


"@iansomerhalder zoficiálníl svatbu a zvládl zabijjáckou práci, můžu dodat ...
Dobrá práce Ministře Smolderhaldere ;) "

Pozváka na 3. Polo-narozeninovou oslavu

27. října 2012 v 16:58 | Katty~ |  Half - Birthday
Pokud na blog chodíte už déle než rok, možná si pamatujete loňskou oslavu, nebo předloňskou. Je to oslava polo-narozenin blogu a pokud nevíte, o co jde, tak jste určitě někdy zažili nějakou blogovou narozeninovou oslavu. No tak toto je stejné, jenom to není oslava ročního výročí, ale půlročního. A když je to už 3. to znamená, že je to už 2 a půl roku, od doby, co byl tento blog založen.

Pokud nechápete, proč to mám vlastně takhle, tak to je celkem jednoduché - Narozeniny blogu má každý a toto neměl nikdo a tak se mi to zamlouvalo víc, být originální je podle mě lepší. Když je to přesně rok, většinou napíšu jenom nějaký článek nebo tak a oslavu si nechávám na toto :)

Přesně to připadá na 29. října, ale to je bohužel pondělí a to je trohu nevyhovující, už ani ta neděle mi nepřijde ideální, ale dřív jsem to nestihla. A taky vím, že vám o tom dávám vědět takto narychlo, ale prostě jindy jsem neměla čas a teď už mi teče do bot, tak jsem si trošku pohla.

Každopádně budu určitě ráda, když příjdete a zapojíte se do nějakých soutěží a tak :) Už jsem sestavila program, tak doufám, že se vám to bude aspoň trochu líbit. A co se týče toho programu, no já vím, že vždycky byly 2 soutěže o layout, ale na toto má zase vliv čas, takže se moc omlouvám, ale víc bych toho nezvládla, už tak mám nějaké nedodělané.

Tady je ten program :
10:00 - Úvod a zahájení
10:30 - Soutěž o layout na přání
11:30 - TVD Kvíz - Komu patří tato hláška?
12:30 - Vyhodnocení Poll of The Month
13:00 - Zapiš se do hodnocení blogů
14:00 - Anketa o nejlepší layout na tomto blogu
15:00 - Diskuze ke 3. epizodě
16:00 - Nová Poll of The Month
17:00 - Hodnocení blogů
18:00 - Vyhodnocení soutěží
18:30 - Ukončení

Nová spoluadminka

27. října 2012 v 13:00 | Katty~ & Claire* |  Site & Info

Tak, asi víte, že v pondělí jsem vám sem dávala článek, že to sama nezvládám a že bych potřebovala nějakou pomoc. Celkem se vás zapsalo asi 20, což mě těší, že máte zájem :) Rozhodovala jsem se celkem dlouho, ale vybrala jsem si.

Taky vím, že několik z vás mi psalo ať jsem tu pořád jenom sama, že je to tak lepší a to jsem taky ráda, že se mnou nemáte nějaký problém a líbí se vám způsob jakým to tu vedu, ale prosím, zkuste mě pochopit, mě nebaví se vracet na blog, který funguje jenom tak napůl, protože já nestíhám nebo nemám čas. A myslím, že ne všichni sem chodí kvůli mě, že jo, někdo sem třeba chodí si přečíst novinky a co tu budete číst, když já nemám čas přidávat ?

To, že tu teď nebudu sama neznamená, že to tady bude nějak jiné a už vůbec to neznamená, že bych tu teď byla míň. Budu se pořád snažit být tu co nejčastěji, ale když něco budu mít nebo když se budu muset víc učit, tak aspoň nebudu muset mít nervy, že mám ještě něco přidat na blog a že nevím, co mám dělat první.
A nebojte se, že bych sem dala někoho kdo mi to tu bude kazit, to ne. Taky vím, že když mi na email dojde návštěvnost za celý týden a dívám se na to, tak si vzpomíním, co jsem který den dělala a vidím, že když přidávám víc a mám na blog víc času, tak ty čísla jsou vyšší, takže když tu budeme 2, podle mě to bude lepší :)


A tady je něco od nové adminky:
Ahojte :) Říkám si Claire* a možná mě znáte někteří z blogu ct-celebrites, ale teď jsem i tady (já vím, naprdím se všude :D) abych pomohla :) Nemám ani tolik, co Vám říci, protože Katty~ už skoro všechno řekla, každopádně jsem tu pouze jako výpomoc. Katty~ má hlavní slovo a Katty~ má zásluhu na tom v jakém stavu tento blog je a bude. Já doufám, že se mnou bude nejen Katty~ spokojená, ale že vy budete také. Jak asi víte začátky jsou vždy nějak těžké, tak pokud bych ze začátku psala nebo přidávala úplný kraviny, tak mějte strpení, přece jen se musím zaučit do toho režimu, který tady Katty~ nastolila :) Tak já jen doufám, že tu vše pojede tak jak má a že se mnou budete všichni spokojeni :)

Twitter #107

27. října 2012 v 11:20 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Zase jsem něakou dobu neměla čas přidávat zprávy z twitteru, tak tu mám pro vás pár z těch posledních :) Budu se snažit přidávat zprávy častěji no, ale nevím, jak to půjde :/

"Moje oblíbená kočka zase útočí na zlato! Úžasné .. @lenadunham dostává
dobrého chlapa .. OBAMU. justjared.com/2012/10/25/len..."


@FlawlessWatson: "Nino, jsi pro Obamu? :D "
@ninadobrev: "Jsem pro Lenu Dunham :P haha."


@FlawlessWatson: "Nino, jsi pro Obamu? :D "
@ninadobrev: "Já jsem Kanaďanka, takže ve Státech bohužel nemůžu volit."


@KatGraham: "Oficiálně začínám svůj den ve 4 ráno ..."
@ninadobrev: "To si děláš srandu ... Proč ? "


"Vampire Diaries" Cast Teases Love Story

27. října 2012 v 10:13 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Tady je jedno video, kde Paul, Nina a Ian mluví o Vampire Diaries a o svých postavách :)


Nina on MTV's 10 on Top

26. října 2012 v 22:56 | Katty~ |  News & Info
Nina bude zítra v halloweenském vysílání pořadu 10 on Top na MTV. Tady je tweet, který to oznamuje:

sobotu 27. 10. ve 12:30 na @10onTop!


Y Tsui Photoshoot Update

26. října 2012 v 21:59 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevily se ještě další 3 fotky pro Seventeen. Jsou krásné, celkově se mi tento shoot hrozně líbí, je takový pěkně podzimní :) Fotografie nejsou nějak super bezva kvalitní, ale dá se to :)
image host image host image host
Photoshoots > 2012 > Y Tsui [ 6 + 3x new ]

The Vampire Diaries - 4x04 The Five - Webclip

26. října 2012 v 21:40 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás webclip k nadcházející epizodě TVD. Tato epizoda bude určitě úžasná :) Vypadá to skvěle ten klip je takový dá se říct veselý a líbí se mi :) celkově ta epizoda zatím vypadá hodně dobře