Leden 2013

The Vampire Diaries: 4x15 Stand by Me - Synopsis

31. ledna 2013 v 22:41 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
HROZNÁ PRAVDA - Když Stefan (Paul Wesley) spolu s Elenou (Nina Dobrev) a Jeremym (Steven R. McQueen) dorazí zpět do Mystic Falls, Caroline (Candice Accola) má okamžitě starost o Elenino duševní rozpoložení. Stefan se obrací pro pomoc k Dr. Fellové (hostující hvězda Torrey DeVitto) a k Mattovi (Zach Roerig). Stále na ostrově Damon (Ian Somerhalder) předává Rebece (Claire Holt) nové vážné informace a je překvapený její reakcí. Společně se od Vaughna (hostující hvězda Charlie Bewley) Damon a Rebekah dozvídají kus nedávné historie. Všichni jsou zděšení, když jim Bonnie (Kat Graham) odhalí zbytek Shanova (hostující hvězda David Alpay) plánu. Nakonec, když Damon dělá vše pro to aby jí pomohl, Elena přichází s novým vlastním plánem.

Get ready for The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill

31. ledna 2013 v 22:15 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Jako vždy je tu shrnutí informací, které známe o další epizodě Vampire Diaries, kterou budeme mít u nás k dispozici už zítra :)

Gallery Update #6

31. ledna 2013 v 16:07 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se nová promo fotka pro 4. sérii seriálu Vampire Diaries, kde je Nina spolu s Paulem a Claire Holt. Opět je úplně úžasná, ty promo fotky pro 4. sérii se mi fakt líbí, protože jsou takové dobře tajemné a vždycky jsou něčím zvláštví :)
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional Photos [ 12 + 1x new ]

image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Posters [ 10 + 1x new ]


Možná si pamatujete, jak jsem vám sem už dřív dávala video ze svatby Ianovi asistentky Jessicy Ramsey, na kteé byla také Nina s Ianem. Objevily se také fotky ze svatby a na dvou z nich jde Nina vidět. Sice jen tak v pozadí, ale je tam :)
image host image host
Miscellaneous > Paul & Jessica's Wedding [ 2x ]


Pak se objevila ještě jedna fotka z předávání Critics' Choice Awards :)
image host


A nakonec jsem přidala ještě dvě osobní fotky s fanoušky :)
image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 2x new ]


The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill - Webclip #2

30. ledna 2013 v 22:37 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás další webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžete vidět Klause, Stefana a Damona. Ti tři jsou fakt dobří, jak do sebe navzájem vyrypujou :D Kéž by měli takhle víc scén spolu :)


The Vampire Diaries: 4x13 Into The Wild - Extended Trailer

30. ledna 2013 v 19:43 | Katty~ |  Videos
Ještě nebyla ani odvysílána 12. epizoda a na internet už unikl trailer pro další 13. díl Vampire Diaries - Into the Wild. Vypadá to fakt parádně, líbí se mi, že je to zase v jinačím prostření než pořád jenom v Mystic Falls. Každopádně pokud se bojíte nějakých spoilerů tak si myslím, že ani nemusíte, nic tak šokujícího v traileru není.


Shane: Gratuluju. Zvládli jsme to!
Elena: Děsí to ještě někoho ?
Stefan: Co je to za místo ?
Shane: Pojďte dál a poslouchejte, tohle místo používá nějaký druh magie. Nechtějí nás tady.
Damon: Už ti nevěřím.

SAG Awards 2013: The Best-Dressed List

30. ledna 2013 v 19:36 | Katty~ |  News & Info
Stránka USMagazine si zveřejnila svůj seznam nejlépe oblečených celebrit na předávání Screen Actors Guild Awards a Nina mezi nima samozřejmě nesmí chybět. Tady vám dávám celý seznam:

Jennifer Lawrence
Jessica Chastain
Naomi Watts
Amanda Seyfried
Nina Dobrev
Jennifer Garner
Lea Michele
Kerry Washington
Helen Hunt
Jenna Fischer

Gallery Update #5

30. ledna 2013 v 19:16 | Katty~ |  Gallery update

Ještě tu jsem do galerie taky doplnila nějaké fotgrafie, které jsem včera tak trochu "zaspala", když jsem tu nebyla. Jako první jsou to dvě stillky ze 13. epizody Vampire Diaries, kde můžete vidět Elenu a Rebeku ne zrovna v kamarádském objetí. Každopádně se na ty dvě těším, vždycky se mi líbí, jak se tak popichují :)
image hostimage host
The Vampire Diaries > Season 4 > Episode Stills > 4x13 Into the Wild [ 2x ]


Dále tu mám pro vás jeden scan z Entertainment Weekly, kde můžete vidět fotku s Ianem, Ninou a Julií Plec. Strašně se mi ta fotka líbí, je taková parádní a Nina je tam taková zlatá :)
image host
Magazine Scans > 2013 > Entertainment Weekly [ 1x ]


Další jeden scan je z časopisu US Weekly, kde můžete Ninu vidět s lookem, který měla na SAG :)
image host
Magazine Scans > 2013 > FEBRUARY 2013 - Us Weekly [ 1x ]


Pak se objevila ještě jedna fotka z loňského dubna, kdy cast Vampire Diaries slavil ukončení 3. série. Ninu tam můžete vidět, ale jenom tak v pozadí.
image host
Public Appearances > 2013 > APRIL 3RD - The Vampire Diaries Season 3 Wrap Party [ 1x ]


A nakonec ještě 4 různé fotky z před-párty Screen Actors Guild Awards a pak ze samotného předávání cen :)
image hostimage host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 4x ]

Videos Update

30. ledna 2013 v 18:21 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás videa, které jsem zatím neměla čas doplnit. Jsou to videa z před párty Screen Actors Guild Awards a pak ze samotného předávání cen :)


The Vampire Diaries: Who's Going to Die?

28. ledna 2013 v 22:49 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Mám tu pro vás pár spoilerů z TVGuide, které prozradila Kat Graham :)

Fanoušci Vampire Diaries by se měli připravit na smrt jedhono z hlavních posav.

"Chystá se jedna obrovská smrt, jedna kontrétní," řekla pro TVGuide.com Kat Graham. "Je to jeden z nejúžasnějších scénářů, jaké jsem kdy četla, vlastně jsem během jeho čtení brečela!"

Ano, a víme, že v nadpřerozeném seriálu je smrt nevyhnutelná a ne vždy smysluplná, ale Kat říká, že tahle bude něco. "Je to vlastně asi jedna z největších smrtí od začátku Vampire Diaries," říká. "Změní to podstatu seriálu, změní to podstatu vývoje postav v seriálu, změní to dynamiku, změní to úplně všechno. "

Zabije snad jeden z bratrů Salvatorů toho druhého ? Zradí Klaus jeho lásku Caroline a probodne ji ?Prohraje Jeremy bitvu jako lovec ? Přežene to Bonnie s magií ?

The Vampire Diaries: 4x11 Catch Me If You Can - Rehash

28. ledna 2013 v 21:43 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás další rekapitulaci minulého dílu s Arielle Kebbel. Jako vždycky je úžasná a na konci nám prozrazuje, že od příště bude tyto rekapitulace dělat někdo jiný a ona se vrátí až to budeme nejméně čekat. Tak koho typujete, že tam bude místo ní ? Mě by se líbil Matt Davis (Alaric) :)


Návštěvnost ~ 21.1. 2013 - 27.1. 2013

28. ledna 2013 v 18:32 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 466
Utery: 433
Streda: 472
Ctvrtek: 439
Patek: 832
Sobota: 533
Nedele: 551

Celkem: 3726

Opět úžasné čísla :) Děkuju moc, že sem chodíte ♥

JANUARY 27TH - 19th Annual Screen Actors Guild Awards

28. ledna 2013 v 2:04 | Katty~ |  Gallery update

Jak jsem vám sem psala, Nina se včera zúčastnila předávání Screen Actors Guild Awards a vypadala naprosto úchvatně! Na sobě měla krásné fuchsiové šaty Elie Saab, psaníčko Judith Lieber, šperky Neil Lane a boty Jimmy Choo. Celkově její outfit vypadal opravdu skvěle, k němu měla vyčesané vlasy do drdolu a čeho si na vlasech jistě všimnete je ofina. Dneska je sice možné si ofinu jenom připnout a ani tak nejde nic poznat, ale Ninina stylistka na twitteru potvrdila, že jí má opravdu ostříhanou! To je opravdu po dlouhé době, co si Nina nechala udělat trochu něco jinačího s vlasy, protože vždycky to měla tak nějak stejné, jenom třeba malinko jinou barvu nebo zesvětlené konečky. Taky se mi hrozně líbí, že v sobotu na před-párty právě k Screen Actors Guild Awards vypadala Nina tak hrozně roztomile a mladě a teď její vzhled vypadá zase tak dospěle a přitom zase ne nijak staře. Celkově podle mě vypadala Nina naprosto perfektně, co myslíte vy ? ♥
Zatím vám přináším první fotky, ale postupně se jich určitě objeví víc :)
image host image host image host image host


image host image host

Nina Dobrev Shares Her SAG Awards Pick — Ben Affleck

27. ledna 2013 v 23:58 | Katty~ |  Videos
Tady mám pro vás jeden rozhovor z před-párty Screen Actors Guild Awards. Víceméně mluvila hlavně o tom, kterým filmům fandí na předávání cen. Vypadala krásně, byla taková energická a zdá se, že měla dobrou náladu. Takové sluníčko ♥


Nina Dobrev greets fans at Pre-SAG Party at Chateau Marmont in West Hollywood

27. ledna 2013 v 19:07 | Katty~ |  Videos
Objevilo se jedno video ze včerejška, kdy Nina odcházela z před-párty Screen Actors Guild Awards, které se konají dnes večer. Nina byla jako vždycky úžasná, fotila se a podepisovala se fanouškům i když se tam na ni všichni lepili ze všech stran :) Je zlatá ♥


Is Nina Attendind The Screen Actors Guild Awards Tonight ?

27. ledna 2013 v 12:36 | Katty~ |  Gallery update
Dneska večer se koná předávání Screen Actors Guild Awards a objevila se jedna fotograife, ze sálu, kde se toto předávání koná a můžete vidět i Nininu místenku. Nina se účastnila i včerajší před-párty, ze které jsem vám sem fotky už dávala ráno. Rozhodně bych byla ráda, kdyby se Nina úžastnila, protože bysme se určitě dočkali nějakých skvělých fotek.
Určitě vás budu dál informovat :)


Entertainment Weekly Pre-SAG Party hosted by Essie and Audi

27. ledna 2013 v 10:12 | Katty~ |  Gallery update

Nina se včera zúčastnina párty, která se konala před předáváním Screen Actors Guild Awards. Vzhledem k tomu, že tato akce nebyla nijak oznámena dopředu, že tam Nina půjde, tak jsem měla hroznou radost, když jsem fotky viděla. Ještě když vypadá tak úžasně. Strašně se mi líbí ty šaty od Matthew Williamsona, sice mají takový jednodušší střih, ale mě se hrozně zalíbily a navíc na Nina strašně pěkně sedí a vypadá to krásně ♥ Vlasy měla taky udělané moc pěkně, celkově byla taková zlaťunká a hrozně jí to slušelo ♥ Outfit doladila krásným psaníčkem Elie Saab.
image host image host image host image host

From You #37

26. ledna 2013 v 22:57 | Katty~ |  From You

Další příspěvek je od Lucy z fans-leighton.blog.cz, která mi poslala 2 krásné animace :) moc děkuju.A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE

Twitter #135

26. ledna 2013 v 11:10 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás nové zprávy z Ninina twitteru a vzhledem k tomu, že Nina právě prostřednictvím twitteru odpovídala během nové epizody fanouškům na jejich otázky, je toho celkem dost :)

"#TVDParty Právě běží névá epizoda TVD! Budu živě tweetovat, zatímco budete
sledovat!"


@iansomerhalder: "#TVDParty tweetuju živě z natáčení! Nějaké otázky ???"
@ninadobrev: "Já taky! Jsme na natáčení, takže můžeme odpovídat na otázky
ohledně epizod!"


@Wesleywski: "A co Pauly? potřebujeme ho! @paulwesley bez něho to bude prázdné"
@ninadobrev: "Měl by taky tweetovat!"


@RichiesRosie771: "Máte radši flashbacky nebo současné scény ?"
@ninadobrev: "rozhodně FLASHBACKY!"


@nlopes91: "ahoj, Nino, mohla bys prosím pozdravit své rodné město Toronto?
Znamenalo by to hodně"
@ninadobrev: "Chybí mi a miluju Toronto"


@jamesickk: "Jaké je tvoje zatím nejoblíbenější epizoda ? :) Jsi úžasná"
@ninadobrev: "hmmm, je jich fakt hodně. Moje oblíbená je pořád 'LOST GIRLS' "


@Gigi17PW: "Jak bys jedním slovem popsala své fanoušky? #Dobrevics #Ninanators"
@ninadobrev: "ROCKOVÉ HVĚZDY "


"Ok ... Musím jít natáčet. Dávám si chvilku pauzu! "


@blakellis: "Kol. Klaus. Rebekah. Kde je Elijah, kde je to takové drama !?"
@ninadobrev: "Já vím!! Všem nám chybí Elijah!"


@demimywoman: "Jaké ja tvoje oblíbená hláška od Eleny ???"
@ninadobrev: "Já ani nevím! Po tom, co jsem natáčela ty scény, slova opustily můj mozek"


@demimywoman: "Jaké ja tvoje oblíbená hláška od Eleny ???"
@ninadobrev: "A jaká tvoje?"


@biadp: "Věříš v to, že upíři opravdu existují ? "
@ninadobrev: "Hmmmm ... v mých snech rozhodně. ;) "


Otázek si myslím, že Nina zodpověděla dost. Přidala taky fotku, jak oblékla jejich kočku do vánočního .. Sice už sem podobou fotku dávala, ale takhle mi příjde taková víc legrační :D :) Docela jsem se nad tím zasmála, do čeho jí navlékla, ale je to sladké :))
"Opravdu mami ? Mosím mít na sobě ten pitomý obleček ? Miluju tě a všechno, ale
to no tak. "
image host


"Natáčení ... Představuju si sluníčko a palmy .. No počkat .. To bude už zítra ráno
realitou !!! Odpočítáhám hodiny do LA ..."

Gallery Update #4

26. ledna 2013 v 10:26 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás několik fotek, které jsem teď doplnila do galerie. Jsou to spíš jenom také "zbytky" které se mi povalovali ve složkách na ploše :) Každopádně první je fotka ještě z natáčení 9. epizody třetí série Vampire Diaries - Homecoming.
image host
The Vampire Diaries > Season 3 > On The Set > 3x09 Homecoming [ 3 + 1x new ]


Dále se objevila ještě jedna fotka z focení photoshootu pro čínský časopis Femina :)
image host
Miscellaneous > Femina Magazine - Behind The Scenes [ 5 + 1x new ]


A nakonec ještě jednu novější a jednu starší osobní fotku :)
image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 2x new ]

The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill - Webclip

25. ledna 2013 v 22:14 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip k nadcházející epizodě Vamprie Diaries s Klausem, Rebekou a Stefanem, Stefan tam teda jenom tak postává, ale je tam :D
The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill - Australian Trailer

25. ledna 2013 v 20:26 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady mám pro vás ještě australský trailer pro nadcházející epizodu Vampire Diaries. Překlad je pod videem :)


Elena: Pane bože.
Kol: Možná jsou to špatně fungující blázni, ale drží spolu ať se děje cokoliv.
Stefan : Nemyslím si, že něco takového ještě někdy budu cítit.
Rebekah: Lituješ toho ?
Stefan: Ne.
Elena: Potřebujeme najít tu dýku a použít ji na Rebeku.


The Vampire Diaries: New Promotional Poster

25. ledna 2013 v 8:07 | Katty~ |  Gallery update

Objevil se nový promo plakát pro 4. sérii Vampire Diaries. I když fotky na ní nejsou tak úplně nové, poboné už jsme viděli na jiných fotkách, ale zase úplně stejné nejsou. Třeba Nina sedí trochu jinak :)
image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Posters [ 9 + 1x new ]

image host
The Vampire Diaries > Season 4 > Promotional Photos [ 12 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 4x12 - A View To A Kill - Extended Trailer

25. ledna 2013 v 7:14 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady je rovnou prodloužený trailer k další epizodě Vampire Diaries i s překladem pod videem :) Mě osobně by ani tak nevadilo, kdyby Kola zabili, však tam stejně nikdy není :D, navíc, teď je to pro všechny spíš výhoda.


Elena: Chci, aby Jeremy zabil Kola.
Bonnie: Ty chceš, aby zabil původního ?
ČTVRTEK
Damon: Jestli chceš být špatný. Buď špatný úmyslně.
Kol: Otevřete ty dveře a pusťte mě dovnitř.
Klaus: Pokud necháte Kola volného, můžeme mapě k tomu léku dát pusu na rozloučenou.
Jeremy: Potřebujeme Bonniinu pomoc.
Kol: Nikdo ten lék nedostane, pokud budeš dost mrtvá na to, abys ho našla!The Vampire Diaries: 4x14 Down the Rabbit Hole - Synopsis

24. ledna 2013 v 6:20 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
CHARLIE BEWLEY ZE "STMÍVÁNÍ" JAKO HOSTUJÍCÍ HVĚZDA JEDNOHO Z PĚTKY - Na ostrově Damon (Ian Somerhalder) sdílí ošklivou hádku s lovcem jménem Vaughn (hostující hvězda Charlie Bewley) a uvědomuje si, žě to je jeden z Pětky. Stefan (Paul Wesley) přiznává Eleně (Nina Dobrev) své opravdové pocity o tom, jaké by to bylo stát se zase člověkem. Když je najednou odhalen nový kus informací, týkajících se léku, tak se pro všechyn mění sázky. Jeremy (Steven R. McQueen) pomáhá Bonnie (Kat Graham) rozpoznat, co je skutečnost a co jenom iluze a Shanea (hostující hvězda David Alpay) utěšuje žena z jeho minulosti, Caitlin (hostující hvězda Camille Guaty). Zpět v Mystic Falls, Caroline (Candice Accola) a Tyler (Michael Trevino) zjišťují, že jejich pokusy rozluštit kód na Lovcově Meči, je bez Klausovi pomoci (Joseph Morgan) beznadějné, ale ten má vlastní důvody, proč to chce vyřešit.