Květen 2013

Diary #41

28. května 2013 v 17:04 | Katty~

Už jednou jsem vám psala, že tento týden budu mít takový těžší, takže vám teď chci říct, že asi do pátku to budu mít fakt těžké, pořád se musím učit, chystat se a tak. Slibuju, že před tím, než odjedu do LA, tak všechno v sobotu doplním, pak ta cesta a pak už všechno bude jako dřív! :) To slibuju a sliby si plním. Pokud se mnou teda nespadne žádné letadlo :D

Taky se omlouvám všem, kterým mám dělat layout, ale dostanu se k ni prostě až odletím, což mě mrzí ale nenechám si ze všeho nasázet špatné známky, ty layouty podle mě chvilku počkají :)

Kdybych měla někdy fakt čas, tak se tu ukážu, to je jasné, ale nic neslibuju. Pak to všechno stoprocentně napravím, děkuju za pochopení :)

Návštěvnost ~ 20.5. 2013 - 26.5. 2013

27. května 2013 v 23:39 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 598
Utery: 544
Streda: 583
Ctvrtek: 532
Patek: 499
Sobota: 565
Nedele: 623

Celkem: 3944

Moc vám opět děkuju za krásná čísla :) Jsem hrozně ráda, že sem chodíte i když se nevysílá TVD. Těší mě, že sem chodíte i kvůli Nině a nějen kvůli novým dílům :) Je mi sice jasné, že když bude nový díl, pátky budou vždycky nejvyšší výkyvy, ale i tak jsem ráda :)

New Personal Photos #2

27. května 2013 v 20:02 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Včera jsem vám sem dávala fotky z Wilmingtonu, kde Nina momentálně je. Včera si vyrazila do sportovního centra Courts & Sports Bar & Grill, kde si bya zahrát volejbal :) Několik fanoušků psalo na twitteru, že s Ninou hráli a nezapomněli přidat také několik fotek :) Ty jo, taky bych si s Ninou chtěa zahrát volejbal, mám ho hrozně ráda :) A vypadala krásně a jde vidět, že si to užívala. Jeden z fanoušků se také pochlubil, že jim Nina objednávala panáky tequily, takže se rozhodně dobře bavili! :D Tady máte fotky:
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 5x new ]

New Personal Photos

27. května 2013 v 0:09 | Katty~ |  Gallery update

Během uplynulých dvou dnů přidala Nina na twitter několik zpráv společně i s fotkama. Chtěla jsem vám je popřidáváat postupně, ale neměla jsem ten svůj počítač, tak jsem se do toho moc netlačila a dneska jsem se musela učit :/ Každopádně jsem vám to sem chtěla přidat jako vždycky jednotlivě s tweetama, ale vzhledem k tomu, že Nina nezveřejnila žádnou důležitou informaci jsem usoudila, že to takhle možná bude lepší :)
Koždopádně tady jsou fotky z Wilmingtonu, kde je Nina se svými přáteli. Jde vidět, že si to pořádne úžívají. Nina přidala fotky z pláže, kde má úplně úžasné plavky a další den pak měla ty samé ale v jinačí barvě :) Pak zaté fotky, kdy se byli večer podívat ve městě, kde se mi zase strašně líbí Ninin účes, strašně jí to slušelo :) Ale nejkrásnější jsou ty fotky s tím miminkem <3 :)
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 10x new ]

Penshoppe Photoshoot

26. května 2013 v 8:04 | Katty~ |  Gallery update
(Omlouvám se, že to zase nemám upravené jako obvykle, ale opět nemám počítač a bude až v pondělí)

» Source: ndobrev.pl

Jak jsem vám včera slibovala, mám tu pro vás fotky Niny a Iana, které byly foceny pro značku Penshoppe. Bohužel, fotografie nejsou vůbec kvaltiní, jsou jenom od jedné fanynky, která měla možnost dostat se na módní přehlídku této značky a fotofrafie vyfotil z prezentace, která tam běžela na plátně. Každopádně i tak to vypadá parádně, aspoň víme, na co se můžeme těšit, snad se brzo objeví pořídné fotky :)

Podle všeho se k sobě Nina s Ianem i na focení dost měli. Prý se spolu dost bavili, vtípkovali, seděli si na klíně ... Údajně byla také v jenom pokoji. Vzhledem k tomu, že Nina ještě jako tvář této značky nebyla oznámena, je velmi pravděpodobné, že se objeví na nějaké jejich akci a doufejme, že i v doprovodu Iana :)
image hostimage host image host image host
Photoshoots > 2013 > Penshoppe Photoshoot [ 5x ]

Nian Penshoppe Photoshoot

25. května 2013 v 18:17 | Katty~ |  News & Info

Jistě si pamatujete, jak jsem vám sem ZDE dávala článek, kde jsem psala, že Nina fotila nový photoshoot pro Penshoppe. Sice se zatím ještě žádné fotky neobjevily, ale značka Penshoppe pořádala módní přehlídku, kde někteří z fanoušků jednu z fotek viděli. Normálně bych vám sem nic takového asi nepsala, ale photoshoot je společný s Ianem :)

A vzhledem k tomu, že fotky už takhle byly uvedeny, doufejme, že se brzo i nějakých dočkáme :) Určitě vás budu dál informovat.

New Personal Photo

25. května 2013 v 10:37 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna nová osobní fotka. Mě příjde takové trochu zvlášní, protože Nina mi tam připadá tak trochu nazelenalá :D Ale to je určitě nějakým efektem nebo špatným světlem :) Jinak je to fotka moc hezká :)

image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]

From You #43

24. května 2013 v 23:21 | Katty~ |  From You

Po dlouhé době jsem si vzpomněla, že jsem dlouho nepřidala nic z rubriky, do které vy přispíváte. Tyto skvělé animace mi poslala Dixie z dixies-diary.blog.cz :) Jsou krásné, pokud Ninu už déle sledujete, rozhodně si pamatujete úžasné video z focení pro časopis Seventeen Fitness, ze kterého jsou animace :)
Každopádně moc děkuju za příspěvek


A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE

Vyhodnocení soutěže o layout na přání

23. května 2013 v 20:46 | Katty~ |  Site & Info
Tentokrát to netrvalo moc dlouho a vybrala jsem si jednoho adepta na layout na přání. Znovu připomínám, že to bude asi chvilku trvat, než se dostanu k tomuto, ale určitě dostanu :)


Teen Choice Awards Nominations

22. května 2013 v 16:46 | Katty~ |  News & Info

Mám tu pro vás výbornou zprávu a to, že můžete opět podpořit Vampire Diaries a herce ze seriálu v každoročních cenách Teen Choice. Vyhrávají sice každoročně, ale určitě na to nesmíme spoléhat a musíme každý den hlasovat! :) Níže jsem vám vypsala všechny nominace, které seriál a herci dostali, tak hlasujte :) K hlasování je třeba se přihlásit, ale to snad není takový problém.

Jinak čím víc budete hlasovat, tím větší pravděpobnost, že Ninu a Iana uvidíme spolu na červeném koberci :D :)

A kromě TVD můžete hlasovat také pro film Perks of Being a Wallflower, kde si Nina zahrála roli vedle Emmy Watson a Logana Lermana :)

Předávání cen bude probíhat v neděli 11. srpna.

Kategorie: Movie
DRAMA
Perks of Being a Wallflower


Kategorie: TV
FANTASY/SCI-FI
The Vampire Diaries

ACTRESS FANTASY/SCI-FI
Kat Graham
Nina Dobrev

ACTOR FANTASY/SCI-FI
Ian Somerhalder
Paul Wesley

HLASUJ ZDE


Soutěž o layout na přání

22. května 2013 v 16:16 | Katty~ |  Site & Info

S další stovkou fanoušků na facebooku je tu soutěž na přání. S další stovkou bude další a pak další a tak dále, tuto soutěž už jsem vám tu představovala. Abych byla přesnější na facebooku už je 800 fanoušků, takže vám moc děkuju :)

A pokud byste měli o layout zájem, tak vás upozorňuju předem, že ještě teď mám nějaké layouty, které musím udělat a nemám na ně vůbec čas, takže si budete muset nějakou dobu počkat a pokud nejste ochotní čekat, chcete to do týdne, tak se mi sem prosím ani nezapisujte, protože, když mi někdo každý třetí den píše, jak jsem teda na tom a kdy to bude ... to mi opravdu děsně leze na nervy.

001. Blog
002. Jak dlouho blog máš
003. Kdybych si tě vybrala, s kým by layout byl
004. Souhlasíš s tím, že když tě vyberu, budeš si muset počkat ?

New Cosmopolitam Photoshoot

22. května 2013 v 14:46 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Nina přidala na twitter dvě zprávy i s fotkama, kde se s náma podělila, že fotila nový photoshoot pro časopis Cosmopolitan :) To jsou pořád samé fotky z focení a víc nic! :D Na první dotce kde vidět, že Ninu teprve připravovali a na druhé už můžeme vidět, že už jsou přímo na focení, které se konalo v lese a Nina vypadá úplně dokonale, je úžasně nalíčená a vypadá, že je i tak zajímavě oblečená a v tom prostředí to bude určitě super :) Bude to zase změna, že to nebude jenom takové studiové focení :)
Těšíte se na nové fotky ? :)
"Hláška hne při focení shootu pro Cosmo: 'Méně NENÍ více. Méně může být někdy
vhodnější, ale Méně bude vždycky Méně. ' - KrisBuckle @kristoferbuckle "

image host


"@cosmopolitan mi dává dřevo. Fotí mě v lese, je to tak. Nemyslete si nic úchylného.
S úžasným @hairbyjohnd "

image host

Gallery Update #10

22. května 2013 v 14:18 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie zase pár fotek. Jako první tu mám pro vás 2 fotky s fanoušky, kteří Ninu v polovině května zachytili v New Yorku :)
image host image host
Miacellaneous > Personal & Fan Photos [ + 2x new ]


Objevila se také jedna fotografie z promoshootu pro 2. sérii Vampire Diaries. Podobnou už jsme viděli dříve, ale tato je přece jenom trošku jiná :) A dokonalá.
image host
The Vampire Diaries > Season 2 > Promotional Photos > Promo Photoshoot #6 [ 3 + 1x new ]


A pak také 2 promo fotky tentokrát pro 3. sérii Vampire Diaries. Na jedné je jenom Nina samotná a druhá je společná. Na té je Elena ještě u Stefana a myslím, že kdyby takové fotky fotili letos, tak by stála úplně u někoho jiného :D :)
image host image host
The Vampire Diaries > Season 3 > Promotional Photos [ 29 + 2x new ]

Twitter #169

22. května 2013 v 14:07 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás dvě zprávy z Ninina twitteru ze včerejška, kde se Nina vyjádřila k tornádu v Oklahomě. líbí se mi, že jí není lhostejná žádná taková katastrofa, i když přímo jí to nezasáhlo :)

"say.ly/mmC5RUc Posílám své myšlenky a modlitby pro ty, co jsou teď v Oklahomě.
Bylo odhadnuto, že toto tornádo bylo 2 míle široké. "


"Zničilo toho hodně. Zničilo domovy, základní školy + životy. Moje srdce je tam s
váma všema. PROSÍM - navštivte RYOT a pomozte say.ly/eHk5RUm"

The Vampire Diaries: 4x23 Graduation - Rehash

22. května 2013 v 13:34 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás pro letošní sezónu poslední rekapitulaci s Arielle Kebbel, která je jako vždycky skvělá :) Doufám, že v příští sérii to bude zase :)))

Gallery Update #9

20. května 2013 v 19:30 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem tři další fotky, kdy byla Nina na svatbě svých přátel v New Yorku spolu s Julií Plec a Marcosem Siegou. Fotky bohužel nejsou moc kvalitní, ale aspoň něco :) Nina vypadala krásně, strašně se mi líbí ty její šaty :) Moc jí sluší ♥
Jinak ostatní fotky jsem vám sem dávala dnes s ostatníma zprávama twitteru ZDE.
Plus přikládám vám sem také video, kde můžete Ninu vidět krátce tancovat! :D :)
image host image host image host
Public Appearances > 2013 > MAY 19TH - Friends Wedding in NYC [ 7 + 3x new ]Přidala jsem také několik fotek s fanoušky, se kterými se Nina fotila na CW Upfronts. První dvě fotky jsou s dívkou, která měla přístup na After párty a nádledně napsala o chování Niny a Iana na této akci ( článek zde ). Jedna fotka je tam také starší, což lze poznat z toho, že tam Nina ještě nemá ofinu :)
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 8x new ]

Návštěvnost ~ 13.5. 2013 - 19.5. 2013

20. května 2013 v 18:37 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 611
Utery: 545
Streda: 513
Ctvrtek: 568
Patek: 1114
Sobota: 800
Nedele: 817

Celkem: 4968

Čísla jsou opět perfektní, moc vám za ně děkuju :)))

CW Fall Preview Sizzle

20. května 2013 v 18:14 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás také sestřih seriálů od CW, kde kromě jiných můžete vidět i Vampire Diaries. Vzhledem k tomu, že žádné nové díly natočené zatím nejsou se tam ničeho nového nedočkáme, ale jaždopádně to mají zase suprově udělané :)
Video doprovází písnička "I Love It" ( Icona Pop ), která zazněla také v TVD :)


Twitter #168

20. května 2013 v 18:07 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Tak mám tu pro vás hromadu zpráv z twitteru, kterou jsem nějak nezvládla přidat, když jsem měla rozbitý počítač. Takže teď to tu mám pro vás všechno najednou no. Moc se mi do toho nechce, ale chci to ít doplněné. Každopádně si moc nevšímejte tech dat zveřejnění, protože něco jsem měla uložené ještě než se mi to pohnojilo a něco jsem ukládala včera. A taky mám jednu půlku upravenou tak a druhou jinak, protože jsem si to nějak neuvědomila a pak už se mi to předělávat nechtělo, tak snad to nebude tak hrozný problém pro jednou :) Příště si dám pozor. Jinak k většině jsem vám přidala aspoň krátké popisky, ať to sem nedávám jenom tak :)

Jako první tu mám zprávy ještě z Met Ballu :)

@StacyKeiber: "Noční smích s @ninadobrev"
@ninadobrev: "Ráda jsem s tebou trívila čas, vždycky mě dokážeš rozesmát"
image host


"Punkovní dámy ..."
image host


"Jídlo, pro mysl, duši a tělo: Zdraví, přátelé a rodina"
image host


Můžete vidět podle tweetu i fotky, že Nina Den Matek opět strávila se svou maminkou :)

@paintaworld, já + můj bratr Alex. Všechno nejlepší ke Dni Matek mé sladké,
silné, ohleduplné, pečující, milující, obětavou, nádhernou mamku. Miluju tě!
image host


Nina popřála také k narozeninám své kamarádce a kolegini Candice (Caroline) :)

"Všechno nejlepší @candiceaccola !!! Mám tě ráda, holka - doufám, že zažíváš
perfektní den, usmívej se krásným úsměvem!"


Dále Nina opět zavzpomínala na Met Ball, kde je tantokrát se svojí vlasovou stylistkou Riawnou Capri :)

@bonaelamour: "@RiawnaCapri & @ @ninadobrev vypadala úžasně na #MetGala After
@ninadobrev: "Mám tě ráda Ri! "
image host


Nina se lehce vyjádřila k tomu, co nedávno udělala Angelina Jolie :)

"Tohle mi absolutně vymylo mozek. Angelina Jolie mluví o o těžkém tozhodnutí,
které oznamuje + umožňuje ostatním say.ly/aov5ORH"


Další tweety jsou Nininy dojmy ze show Rachael, ze které jsem vám sem na blog dávala videa i fotky :)

"Jsem v Green Roomu před @rachaelrayshow ! Víte, jak zní ten výrok: 'Plný žaludek,
veselé srdíčko. Mňaaaaammmm,..."
image host"Bavíme se, klábosíme, mluvíme o jídle ... Ah! Slintám, jenom na to pomyslím!
image host


Jadna fotka ze CW Upfronts s Josephem Morganem :)

"Ladíme. Nebylo to v plánu .. Ale stejně je to úžasné. #skvělérozumymyslípodobně
@josephmorgan a já na Upfronts"
image hostNávštěvnost ~ 6.5. 2013 - 12.5. 2013

19. května 2013 v 13:57 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 499
Utery: 532
Streda: 517
Ctvrtek: 693
Patek: 1234
Sobota: 764
Nedele: 847

Celkem: 5086

Opět jsem zapomněla návštěvnost přidat na začátku týdne, ale i tak hrozně moc děkuju za to, že sem chodíte a za krásná čísla :) Myslím, že teď už to nebude o víkendech tak slavné, když nebudou nové díly TVD, ale i tak jsem ráda za všechno, protože jsem to nikdy nečekala, když jsem blog zakládala :)

Nina's & Ian's "Break Up" News #2

18. května 2013 v 22:57 | Katty~ |  News & Info
Mám tu pro vás zase další a tentokrát dobré zprávy o údajném rozchodu Niny a Iana. V médiích se pořád od nějakých tajemných zdrojů píše, že se rozešli. ale zůstali stále přáteli. Těžko teď říct čemu věřit, když jsme sami na vlastní oči neviděli nic. Každopádně tu mám od vás jednu zprávu od jedné fanynky, který měla možnost se podílet na letošních CW Upfronts a pozorovala chování Iana a Nina na After párty.

"Dobře, mám asi 29 zpráv a všechy se dotazují v podstatě na to stejné, takže tady je jedna odpověď. Neříkám, že jsou spolu ani, že nejsou, ale z toho, kde jsem já byla a co jsem viděla bych řekla, že tam pro ně rozhodně šance je. Motali se kolem sebe, Nina okolo Iana tancovala, on ji pořád pusinkoval na tváři a procházeli se tam společně. Pokud se "rozešli", tak to ještě neoplakávejte, protože kdybych někdy počítala s nějakým párem, kterým to klape, byli by to tito dva."

Dále se teď také mluví o tom, že Ian byl viděn jak nakupuje nějaké dámské vlasové potřeby ve stejný den, jako byla Nina vyfocena při dělání nějakého účesu. Včetně takový těch kartáčků na barvení a na fotce vidíme, že Nina si vlasy zrovna barvila ( fotka ZDE a ZDE ).

Kromě jiného také podle fanoušků, kteří jsou na setkání s herci TVD v Paříži, které tento víkend probíhá, Paul s Ianem při svém panelu řekli něco takového:
Paul: "Ian chce, abyste si mysleli, že s jejich vztah s Ninou pokračuje jako tajemství."
Ian: "Shhh, Paule! "

Co si o tom myslíte teď ? Já na to mám snad jiný názor každým dnem! :D Těžko říct, čemu se teď dá věřit.

‘Let’s Be Cops’ begins filming in Atlanta

18. května 2013 v 22:22 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info

Na začátku května jsem vám psala, že Nina bude hrát v novém filmu - Let's Be Cops (článek zde).
Někreří údajně viděli, jak se včera tento film natáčel poblíž Woodruff Arts Centeru ve středu Atlanty.

Komedie je o dvou kamarádech, kteří připravují plán, jak si hrát na policisty, ale brzy zjistí, že se do toho pořádně zamotali. Ve filmu dále hrají také Jake Johnson, James D'Arcy, Damon Wayans Jr., Anna Colwell, Tom Mardirosian, Jwaundace Candece.

Nina nedávno dokončila natáčení seriálu Vampire Diaries taktéž v Atlantě.

Gallery Update #8

18. května 2013 v 16:41 | Katty~ |  Gallery update
(Obrázek pak upravím, teď bohužel nemám photoshop)

Doplnila jsem do galerie pár nových fotek. První 3 jsou z natáčení posledního dílu čtvrté série seriálu Vampire Diaries. Nejlepší je ta první, Nina je tam zlatá ♡ Taková legrační :) Ale všechny fotky jsou dokonalé :)
image hostimage host image host
The Vampire Diaries > Season 4 > On The Set > 4x23 Graduation [ 2 + 3x new ]


Další fotka je z nějakého salonu, kde můžete vidět, jak si Nina nechává barvit vlasy :) Nebo spíš jenom konečky no. Tato fotka je taky úplně parádní! :D
image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]


A nakonec jedna fotka ze čtvrtka večer, kdy Nina odcházela ze svého hotelu v New Yorku :)
image host

Diary #40

18. května 2013 v 9:32 | Katty~ |  Site & Info
Určitě jste si všimli, že poslední dobou to trochu nestíhám a občas jsem mírně pozadu. No není to tím, že by se mi nechtělo, ale prostě v pondělí se mi vybil počítač a následně jsem se do něj nemohla vůbec dostat. Pak jsem se tam zase dostala a myslela jsem, že už to bude všechno v pohodě, ale další den mě to zase nechtělo pustit, takže fakt super. Včera jsme ho s mamkou zavezly na přeinstalování a v něděli už by to mělo být v pohodě. Teď jsem u taťky a tady mám taky jeden notebook, ale není to ten můj no, není to ono. A samozřejmě na flash disk jsem si dala všechno co potřebuju z věcí, co jsem měla na ploše, věci na blog, šablony a podobně. Ale jaksi mě nenapadlo uložit si styly, brushe, písma a všechno v PS, co jsem si tam za tě nevím už kolik roků naskládala. Už abych začala znova stahovat :/ Neuložila jsem si ani moje záložky, kde jsem měla články, které jsem chtěla ještě přeložit, supr no :D

Taky mě to štve z toho důvodu, že máme teď 14 dní praxe a a myslela jsem si, jak si všechno udělám, když se neučíme a hned v pondělí se mi pokazá počítač, prostě paráda :D Aspoň jeden týden mi zbývá no, ale ten už asi nebude tak žhavý, protože mi po tom zbývá jenom jeden týden ve škole, kdy si musím uzavřít známky. Pak totiž jedu na celý červen do LA a klasifikace mi končí už v květnu. Ale to neznamená, že nebudu vůbec přidávat, když budu pryč. Tam to budu mít ještě lepší protože tam budu mít školu jen 4 hodiny denně. Samozřejmě nebudu sedět celý den u počítače, ale čas si určitě najdu :) Jenom budu přidávat v jiném časovém pásmu no :D
A co mi chybí popřidávat, přidám odpoledne, protože teď jsem znechucená z toho, co jsem si zapomněla uložit :D

Jinak, jak se vám líbila nová a poslední epizoda 4. série TVD ? :)

Ian Somerhalder & Nina Dobrev Post-Split: "They're Still Friends"

17. května 2013 v 16:51 | Katty~ |  News & Info
Mám tu pro vás dlší článek týkající se rozchodu Niny a Iana. Tyto fámy začaly už minulý týden a nevím jak vy, ale já už fakt ani nevím, čemu mám věřit nebo ne :( Achjo, jestli se fakt rozešli, tak se aspoň doufám, že se k sobě vrátí.


Není překvapením, že Nina Dobrev a Ian Somerhalder jsou naprostí profesionálové, když se oba včera zúčastnili CW Upfronts v New Yorku.

"Jsou pořád přátelé," řekl zdroj.

Jak jste jistě slyšeli, tito dva se minulý týden po třech letech údajně rozešli. "Nic špatného mezi něma není," prozradil zdroj. "Nebyla do toho zapletaná žádná další osoba nebo nějaká velká hádka."

Zdroj pověděl, že tito dva se to rozhodli ukončit po tom, co si uvědomili, že Nina nebyla připravená se usadit tolik, jak chtěl Ian. "Pořád spolu denně mluví," uvádí zdroj. "Není to jen tak z ničeho nic".The CW Network's 2013 Upfront

17. května 2013 v 14:49 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás úžasné fotky ze CW Upfronts, která se konala už včera od rána v New Yorku. Strašně jsem se těšila už včera, jak vám sem dám odpoledne už fotky, ale bohužel mi zase nejel počítač, pořád mi to teď blbne. Myslela jsem, že to jede, ještě včera ráno mi to totiž jelo a odpoledne už zase nic :/ Dneska si to možná pojedu spravit, ale nic neslibuju no :(
No každopádně pokud Ninu nesledujede moc dlouho a nevíte, co to CW Upfronts jsou, tak je to akce kde stanice CW, který vysílá seriál Vampire Diaries, oficiálně oznamuje seriály, které budou pokračovat novou sérií, nebo seriály, které budou nově udeveny do vysílání.
Nina vypadala jako vždycky úplně úžasně, měla na sobě modré šaty Versace a lodičky Rupert Sanderson. Líčení měla jakové opravdu jemné a vlasy tak celkem jednoduše učesané. Celkově měla takový jednodušší outfit, ale vypadala senzačně :) Snad se mnou souhlasíte ♡
Fotografie pro vás mám z příchodu na akci, ze samotné akce, show, ze zákulisí a z after párty :)

image host image host image host image host


image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > MAY 16TH - The CW Network's 2013 Upfront - Red Carpet [ 82x ]


image hostimage host image host image host
Public Appearances > 2013 > MAY 16TH - The CW Networks 2013 Upfront - The show [ 12x ]


image hostimage host
Public Appearances > 2013 > MAY 16TH - The CW Network's 2013 Upfront - Backstage [ 2x ]


Co se týče After párty, můžete si všimnout, že měla Nina jinačí šaty, tyto jsou tentokrát značky Azzaro a boty Jimmy Choo :) Ani nevím, které ty šaty se mi líbí víc! :D Ale možná o trošku víc přece jenom ty bílé :) Tyto fotky ale bohužel nejsou moc kvalitní :)
image hostimage host image host image host

The Vampire Diaries: 4x23 Graduation - Download

17. května 2013 v 13:55 | Katty~


Omlouvám se, že to nebylo hned ráno, ale myslela jsem, že mám už opravený počítač, ale pořád mi to blbne a rozjede se mi to jenom když mám štěstí :(

Nina on Rachael Ray Show

16. května 2013 v 7:29 | Katty~ |  Videos
Nina se včera účastnila pořadu Rachael Ray a mám tu pro vás fotografie a videa. Video není moc dlouhé, což je podle mě škoda, protože Nina je tam úžasná, mluví hlavně o jídle a strašně se mi líbí, jak o všem Nina vždycky tak zaujatě mluví a jak to prožívá! :D Navíc jí to hrozně slušelo, to sako je perfektní a celá byla strašně zlatá :)
První video je přímo z pořadu a další je potom kvíz ze zákulisí :)


image hostimage host image host image host
Public Appearances > 2013 > MAY 15TH - Rachael Ray Show [ 4x ]