Červenec 2013

Variety's Power Of The Youth Presented By Hasbro And Generation

31. července 2013 v 13:00 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás nádherné fotografie z akce Power Of Youth od Variety, kde Nina s další herci dostávali ocenění za to, že pracují pro charitu. Nina dostala cenu za spolupráci s Free The Children :) Vypadala naprosto dokonale strašné zlatíčko, že bych jí tu cenu dala i kdyby ji dostat neměla! :D Nina měla šaty Versus a lodičky od Louboutina a doplněná byla psaníčkem Amanda Pearl. Přijde mi, že má trošku zase zkrácenou ofinu. Jestli se mi to nezdá, tak je to určitě dobře proto, že si ji chce nechat, což bych byla ráda, protože jí to strašně slušet :) Nina se fotila s dalšími oceněnými a také tam můžete vidět prucentku Vamprie Diaries - Julii Plec :)
Níže vám přikládám i videa :)
Pomalu přidávám všechny novinky, ale jak jsem psala jsme na takové menší 3denní dovolené a nemám tu moc času, jsem ráda, že jsem teď ráno stihla všechny tyhle fotky, protože je jich opravdu hodně a všechny v HQ :) Budu pro vás ale postupně přidávat všechno, co jsem promeškala nebo co jsem nemohla přidat kvůli tomu nabouraní blogu :)

image hostimage host image host image host

image hostimage host image host image host

image hostimage host image host image host

image host image host image host image host

image hostimage host image host
Version 2.2

30. července 2013 v 23:12 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 30. 07. 2013 | Do: 26. 10. 2013

Asi většina z vás ví, co se tu v poslední době dělo. bylo napadeno a vymazáno pár blogů včetně toho mého. Asi jeden den byl vymazán a vůbec neexistoval a stejně tak byl nabourán i email, takže jsem k blogu neměla žádný přístup a byla jsem celkem v háji, ale zkusila jsem jim napsat z jiného emailu a naštěstí mi hned další den blog celkově obnovili a poslali mi nové přihlašovací údaje. Popravdě jsem z toho byla dost zaskočená, protože jsem si myslela, že když je jednou blog vymazaný, tak už to obnovit nejde.

Každopádně bych vám ale chtěla STRAŠNĚ MOC PODĚKOVAT za vaši snahu dostat blog zpátky mezi "živé" nevím jestli s tím pohnuli tak rychle kvůli tomu, že jste je zabombardovali zprávami a nebo mi prostě jenom odepsali, ale popravdě bych řekla, že jste na tom měli hodně velkou zásluhu a za to vám jsem opravdu vděčná a vím, že to tak teď moc nevypadá, ale snažím se ze všech sil, abych vám to vynahradila všema novinkama! Ale bohužel jsme teď pryč na takové trochu dovolené, jen na tři dny. Pořád máme plný program, ale rozhodně se budu snažit přidávat i tak! :)

A teĎ k tomu layoutu :) Vlastně jsem ho měla rozdělaný ještě předtím, než byl blog nabourán, ale oak jsem ho tak narychlo dodělala, ale není to nic nějak extra, ale změnu to teda chtělo to musíte uznat :)

Gallery Update #12

25. července 2013 v 22:48 | Katty~ |  Gallery update

Opět jsem doplnila do galerie další fotografie. Jako první se objevila nová fotka z nového photoshootu pro časopis TV Guide. Rozhodně musíme uznat, že všichni tam vypadají úžasně :) Candice s Ninou jsou strašně zlaté a ten Ianův úsměv je parádní :) Celkově je to úžasná fotka ♡
image host
Photoshoots > 2013 > TV Guide Magazine Photoshoot [ 1x ]


Stejná fotka se objevila i v časopise TV Guide :)
image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - TV Guide Magazine [ 1x ]


Ráno jsem vám přidávala novou fotku z jednoho dalšího photoshootu, který byl focený na Comic Conu. Byl focený pro Variety Power Of Youth. Na stejnnojmené akci bude Nina tento víkend přebírat cenu za práci s Free The Children. Fotka co jsem vám sem dávala ráno byla jen malá a useknutá, teď ji pro vás mám zase useknutou, ale ve velké velikosti a aby vám to nebylo líto, tak i celou, ale ta je bohužel menší :) Třetí fotka je ta, kterou použili na své titulní straně, ale byla tam jen Ninina polovina hlavy. Asi rádi usekávají fotky :D
image host image host image host
Photoshoots > 2013 > R Rosales [ 3x ]

The Vampire Diaries Cast cast At TV Guide's Yacht Party

25. července 2013 v 22:26 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás další video z Comic Conu. Je z jachty TV Guide, kde mluví o různých věcech týkajích se právě Comic Conu. Nina je tam úplně úžasná, jak si prohrabává pořád v těch vlasech :) Krásná je ♡ A když ji tak pozorjete, tak docela často zírá na Iana, když mluví :D


Gallery Update #11

25. července 2013 v 9:57 | Katty~ |  Gallery update

Zase tu pro vás mám pár nových fotek. Jako první 3 fotografie z narozeninové oslavy Paula Wesleyho, které se samozřejmě zúčastnila i Nina všechny fotografie jsou úžasné a jde vidět, že se tam všichni skvěle bavili :) Kromě Niny je také Kat Graham, Candice Accola, Claire Holt, Julie Plec, Zach Roerig a mnoho dalších :)
Kromě fotek se také objevilo jedno legrační video. Sice není moc dlouhé jde vidět, že si to fakt užívali! :D Nejlepší je, jak se Claire s Paulem fotí a Nina do toho skočí :D Určitě se podívejte :)
image host image host image host
Miscellaneous > Paul Wesley's Birthday Party [ 3x ]A ještě se objevila jedna fotografie z nového photoshootu. Soudě podle toho, co má Nina na sobě je nejspíš z Comic Conu a také jde vidět, že fotka asi není celá a že je to useknuté, ale doufejme, že se časem objeví :)
image host
Photoshoots > 2013 > R Rosales [ + 1x new ]

Gallery Update #10

24. července 2013 v 8:58 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Jistě si pamatujete, jak jsem vám SEM dávala článek, kde jsem psala, že Nina bude 27. července oceněna na akci 'Power of Youth' za činnost s Free The Children. A krome toho se Nina objevila na jejich titulní straně :)
image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - Variety's Power of Youth [ 1x ]


A také se objevila jedna fotografie z natáčení 2. epizody páté série Vamprie Diaries. Na fotce můžete vidět Ninu spolu s Candice a nějakou fanynkou :)
image host
The Vampire Diaries > Season 5 > On The Set > 5x02 [ 1x ]

Happy Birthday Paul Wesley

23. července 2013 v 13:26 | Katty~

Dneska má narozeniny Ninina kolega a kamarád z Vampire Diaries - Paul Wesley. Paul dneska slaví 31 let a já doufám, že si tento den pořádně užije a pořádně oslaví :)
VŠECHNO NEJLEPŠÍ!

Gallery Update #9

23. července 2013 v 9:58 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie zase nějaké fotky. Jako první jsem doplnila další fotky z narozeniné oslavy Julianne Hough. Tyto přidala na twitter sama Nina a pokud by vás zajímalo, proč jsem je nepřidala se zprávama z twitteru, tak je to proto, že těch tweetů z těma fotkama bylo fakt hodně, a chtěla jsem si takhle ulehčit práci :D :)
image host image host image host image host
Miscellaneous > Julianne Hough's Birthday Party [ 7 + 4x new ]


Další fotky jsou také z twitteru z hotelového pokoje v San Diegu, kde můžete s Ninou vidět i jejího bratra Alexe. Na fotkách je můžete vidět jak blbnou v takových těch spojených pyžamech :D Všechny fotky jsou fakt legrační! :D
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 5x new ]


A nakonec ještě scany z časopisu Queen :)
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - Queen Magazine [ 4x ]

Nina Dobrev on The Vampire Diaries Season 5: "Shit's Gonna Hit the Fan"

23. července 2013 v 9:57 | Katty~ |  Videos
Další rozhovor z Comic Conu, kde Nina mluví o páté sérii Vampire Diaries :)

Twitter #186

23. července 2013 v 9:27 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Přidala jsem rpo vás opět několik zpráv z twitteru. Nina přidala několik fotek z Comic Conu a nakonec také popřála k narozeninám Seleně Gomez :)

"Ahhhhhhh!! Byla jsem napadena na ComicConu!! Jo .. A takhle to začíná ... Hrajem"
image host


"Tak tohle je fakt oddaná fanynka. Zajímalo by mě, jak dlouho to trvá, než si
vyrobíte šaty z plastové ComicConové tašky??? Jsou to taky sexy šaty!!! "
image host


"A konečně modrooká kráska @carolinedries a já. Tohle zakončuje moji rekapitulaci
z Comic Conu. Nemůžu se dočkat příštího roku!"
image host


"Výborná tekutá výživa! Nezpracované, organické, bezlepkové ... Díky @liveBeaming
za zdravou svačinku mezi rozhovory na COMIC CONU."
image host


"A pak se stalo tohle. @morganbeau Jaktože pořád vypadáš tak úžasně, i když
děláš pitové obličeje + máš na hlavě paruku ? #přirozenákrása
image host


"VŠECHNO NEJLEPŠÍ @selenagomez!!! Nemůžu uvěřit, že je ti teprve 21, taková
mladá ;) Loni jsem byla na tvé narozeniny s tebou. #časutíkátakrychle"
image host

Návštěvnost ~ 15.7. 2013 - 21.7. 2013

22. července 2013 v 17:58 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 370
Utery: 295
Streda: 274
Ctvrtek: 322
Patek: 292
Sobota: 310
Nedele: 552


Celkem: 2415

Jako každý týden mi nezvývá než poděkovat za úžasnou návštěvnost :)

Interviews from Comic-Con

22. července 2013 v 17:00 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás pár videí z Comic Conu. Na prvním videu Nina mluví o om, jaké to je vrátit se zpátky na natáčení a zase se se všema vídat a na druhém o 5. sérii TVD :)More Photos from Julianne Hough's Birthday Party

22. července 2013 v 12:15 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Už včera (zde) jsem vám sem dávala fotky z narozeninové oslavy Nininy kamarádky Julianne Hough. Večírek byl ve stylu 20. let a já tu pro vás mám pár dalších fotek. Většina je stejně malá, jako ty předchozí, ale jedna je přece jenom pěkně kvalitní a můžeme vidět celý Ninin kostým :) Je dokonalá, celkově jí to strašně slušelo :) Kéž by se těch kvalitních fotek objevilo víc
image host image host image host image host
Miscellaneous > Julianne Hough's Birthday Party [ 2 + 5x new ]

Metro Magazine

22. července 2013 v 11:25 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se titulní strana časopisu Metro, kde použili krásnou fotku Niny a Iana z photoshootu, který fotili pro značku Penshoppe. Není to moc kvalitní, ale i tak to vypadá perfektně. Tuto fotku jsme samotnou totiž ještě neviděli :)
image host image host image host image host
Magazine Scans > 2013 > AUGUST 2013 - Metro [ 7x ]

EDIT: Doplnila jsem více scanů a v lepší kvalitě

Gallery Update: Comic Con 2013

22. července 2013 v 11:10 | Katty~ |  Gallery update

Opět jsem pro vás podoplňovala několik fotek z Comic Conu :) Nebudu to znova rozepisovat, protože do každé složky už jsem jednou fotky přidávala a všechno se mi to znovu psát nechce :) Kdyžtak ještě pak něco doplním, ale teď si chci jít nalakoat nehty :D
Užijte si fotky
image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Signing Autograph [ 13 + 16x new ]


image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Signing Autograph [ 10 + 6x new ]


image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Press Line [ 9 + 9x new ]

Entertainment Weekly Comic-Con Photoshoot

21. července 2013 v 18:26 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se první fotografie z photoshootu pro Entertainment Weekly, který cast TVD fotil na letošním Comic Conu včera. Nina s Ianem tam vypadají úplně úžasně a fotka jako celková je naprosto senzační! Taková správná :D Jsou zlatí ♥ A na té druhé jsou už všichni společně a taky jsou skvělí, ale na tu první to nemá! :)
image host image host


Plus objevila se také jedna foty z focení, na které už je ale jen samotná Nina :) I tak je tam ale dokonalá, vypadá to tak krásně energicky :) Těším se na všechny fotky :)
image host

Nina Attended Julianne Hough's Birthday Party

21. července 2013 v 17:46 | Katty~ |  Gallery update

Čeho se Nina na Comic Conu nezúčastnila včera, tak máme smůlu, protože nic víc už nebude. Nina už je ze San Diega totiž pryč a přesunula se do LA, kde měla narozeninou oslavu její kamarádka Julianne Hough. Večírek byl ve stylu 20. let, jak můžeme vidět i na fotkách a vypadá to úplně úžasně, Nině to strašně slušelo, ale škoda, že nemáme žádné fotky, kde bychom mohli vidět celý její kostým. Třeba se dočkáme :)
image host image host
Miscellaneous > Julianne Hough's Birthday Party [ 2x ]

More Photos & Videos from Comic-Con

21. července 2013 v 10:05 | Katty~ |  Gallery update

Do galerie jsem doplnila zase další fotografie z letošního Comic Conu. Včera jsem vám sem dávala jen malou ochutnávku, teď už je toho víc :) Jako první fotky z interview pro Entertainment Weekly kde můžete vidět všechny herce z Vamprie Diaries, kteří se účastnili Comic Conu :) Video vám přikládám také
image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - EW Interview [ 3x ]Mám tu pro vás také pár fotek z panelu, zatím jich není tak moc, ale ještě vám je doplním. Objevilo se také jedno video, ale to není úplně celé a ani moc kvalitní. Já jsem si ho pustila jenom tak narychlo, protože se chci pak podívat na to co bude kvalitní a úplně celé, pokud se teda objeví jako každý rok :)
image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Panel [ 13x ]Na dalších fotkách můžete vidět Ninu a za ní v pozadí Candice, jak přijížděli do budovy, kde se Comic Con konal :)
image host image host image host image host


Objevily se také fotky, kde je Nina společně s Jennifer Lawrence. Rozhodně to nevypadá, že by se viděli poprvé, spíš, že se tak nějak docela znají. Co víme je, že Jennifer Nině v loňsém roce předávala cenu na People Choice :)
image host image host image host image host


Doplnila jsem také nějaké fotky, kdy cast Vampire Diaries podepisoval fanouškům autogramy :)
image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Signing Autograph [ 10x ]


Objevily se také další fotky kdy Nina přicházela na Comic Con. Ty její dlouhé nohy jsou fakt úžasné! chci taky :( :D
image host image host image host image host
Candids > 2013 > JULY 20TH - Arriving at Comic Con [ 7 + 11x new ]


Tady jsou konečně pěkné a kvalitní fotky z konferenční místnosti, kde se dělají různé rozhovory. Pár fotek už jsem vám přidávala včera :) Můžeme se pěkně podívat na Ninin outfit, jak už jsem psala včera, Nina měla na sobě top a kraťasy Sachin & Babi a boty Jimmy Choo :)
image host image host image host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Press Line [ 3 + 6x new ]


A prozatím už jako poslední tu mám pro vás jednu fotku, kde je Nina, Ian a Kat před budovou Comic Conu, kde je vyfotil nějaký fanoušek. A na té druhé fotce můžeme cidet novou promo fotku Vampire Diaries! :) Je naprosto dokonalá, všichni jsou tam úžasní, ale bohužel zatím je jenom na papíře takže doufejme, že se brzo objeví v dobré kvalitě! :)
image hostimage host
Miscellaneous > San Diego Comic Con 2013 [ 12 + 3x new ]

The Vampire Diaries: Season 5 Comic-Con 2013 Clip

21. července 2013 v 9:36 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás trailer pro 5. sérii Vampire Diaries který byl uveřejněný na Comic Conu. Nenačátku je tam rekapituůace prvních čtyř sérií a je to pojaté takovou odlišnou formou. První jakoby ze strany Eleny a Stefana a potom Damon s Elenou. Pak je tam krásný sestřih z toho, co se dělo v posledních dílech a na konci i něco nového ale toho opravdu není moc no. Každopádně i tak se myslím, že máme na co těšit, protože to vypadá naprosto úžasně :)


Photos & Videos from Comic Con

20. července 2013 v 23:52 | Katty~ |  Gallery update

Asi před hodinkou jsem úspěšně přišla domů z práce a mám tu pro vás už první fotky přímo z Comic Conu. V první várce můžete vidět jak Nina na akci přijížděla. Nejlepší je ta první fotka, jak nadšeně mává fanouškům :D .. Zdá se mi, že tam za ní v tom autě sedí Kat Graham, ale moc to vidět nejde no :) Další fotky už jsou s fanoušky + jedno video :)
image host image host image host image host
Candids > 2013 > JULY 20TH - Arriving at Comic Con [ 7x ]Objevily se také první fotografie, kde je Nina už na samotné akci a dělala různé rozhovory. Na těchto fotkách můžete vidět, že promluvila například pro Popsugar a pro E!Online, ale bude jich určitě víc. Doufejme, že od zítra se už začnou rozhovory objevovat protože tématem číslo jedna bude určitě 5. série Vampire Diaries :)
Čeho si také nejde nevšimnout je to, že Nina vypadala úplně úžasně, hrozně se mi líbí její outfit. Měla na sobě top a kraťasy Sachin & Babi a boty Jimmy Choo :)
image hostimage host image host
Public Appearances > 2013 > JULY 20TH - Comic-Con 2013 - Press Line [ 3x ]


Mám tu pro vás taky fotografie z focení pro TV Guide které se na Comic Conu koná každým rokem :) Už se moc těším na oficiální fotky protože všichni vypadají fantasticky :) Můžete tam vidět Ninu, Paula, Candice, Kat a Iana. Nina má na sobě zase jinačí šaty a vypadá krásně, ta druhá fotka je parádní, Nina s Paulem jsou zlatí, ale Paul se teda moc nadšeně netváří, haha :D I ta třetí je úžasná, jde vidět, že se skvěle bavili :) + z focení se objevilo také jedno krátké ale dokonalé video
image host image host image host


Arriving to San Diego

20. července 2013 v 22:35 | Wiw |  Gallery update

Konečne sa objavili nejaké fotky :) Kvalita by síce nemohla byť horšia ale môžeme vidieť že je to Nina spolu s Ianom, ako prichádzali do San Diega :) Za hodinu, čiže 23:30 nášho času sa začnú prvé rozhovory so stanicou MTV, a potom rozhovory s Entertainment Weekly.Panel TVD začne až o 01:30 nášho času a medzi zúčastnenými okrem Niny a Iana bude Kat Graham, Candice Accola, Paul Wesley, spolu s Julie Plec a Caroline Dries. :) Fotky a videá sa tu teda objavia asi až zajtra.

image hostimage host image host
Candids > 2013 > JULY 20TH - Arriving to San Diego [ 3x ]


Gallery Update #7

20. července 2013 v 10:27 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás opět nějaké fotky. Jako první takovou malou ochutnávku z Comic Conu. Zatím tam teda není žádná reálná fotka Niny, ale takové spíš maličkosti s TVD. Sice je to trochu nic moc, ale aspoň něco no. Dneska už mají herci z Vampire Diaries panel, který ale bude na náš čas o dost později večer. Každopádně doufám, že se aspoň objeví nějaké jiné fotky do té doby. Já sice budu v práci, ale bavila jsem se s Wiw, a říkala, že když bude mít čas že se na to občas mrkne :)
image hostimage host image host image host
Miscellaneous > San Diego Comic Con 2013 [ 11x ]


Objevily se ještě krásné 3 fotky z Vánoc 2011, kdy šla Nina se svojí maminkou na "Párty ošklivých vánočních svetrů" Fotky jsou krásné a hrozně zlaté a na prostřední fotce Ninu s mamkou můžete vidět :)
image hostimage host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 3x new ]


A nakonec jeden scan z časopisu People :)
image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - People Magazine [ 1x ]

Twitter #185

20. července 2013 v 10:08 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět jsem doplnila zprávy z twitteru. Poslední dobou toho Nina zase stíhá celkem dost tweetovat, ale snažím se, abych toho nikdy neměla tak moc najednout! :D :) Přidala tweety z natáčení a jak můžete vidět vůbec je tam nešetří. Každopádně se ale určitě budeme mít na co těšit :)

"Krev a krvavé scény v 5:22 ráno ... Další den v kanceláři. Noční natáčení až do
svítání .. Je to brzo ? Moje postel už volá moje jméno! "
image host


"Uhhhhhhhhhh už se těším na tu ranní dopravu - jsem na cestě domů po práci.
Je někdo vzhůru komu můžu zavolat, aby mě budil až budu po cestě usínat ? "


"Tomu se říká vlhkost vzduchu dámy a pánové #hotlanta"
image host


"Ten moment, když se s někým minete ve výtahu a oni prní energie řeknou ' Dobré
ráno ' A vy jim na to zamumláte 'dobrou noc' ... "


"Tohlej e to, co většina lidí vidí na začátku svého dne ... A já to vidém na konci
mého. Nádherné je to tak či tak."
image host


"Tohle si budu muset ukradnout a pověsit na moje dveře od šatny"
image host


"Zrovna vidím tuhle poznámku/hlášku, kterou mi v šatně zanechala @RiawnaCapri
na tabuli předtím než odešla z natáčení. ** jak sladké ** Ty ženská jedna! #BFF"
image host

Gallery Update #6

18. července 2013 v 23:57 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás také pár fotek, které se objevily během doby, kdy jsem tu nebyla. Není toho moc, ale aspoň něco. Jako první tu mám pro vás pár osobních fotek. První a poslední fotky jsou s fanoušky a už docela starší. Druhá fotka je ještě z Turks and Caicos s Julianne Hough a Riawnou Capri. Předposlední fotku přidal na twitter Adam Yoelin, který produkuje film "Solace". Fotku přidal se zprávou "@ninadobrev, vypadáš v mojí židli líp než já a i lidi ze #Solace tě mají o dost radši než mě", takže to vypadá, že se Nina zašla podívat na natáčení jejich filmu, nebo nevím no, těžko říct :)
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 4x new ]


Dále se objevily 3 fotky z loňského photoshootu pro časopis FASHION. Už jsme je viděli dřív, ale teď jsou v HQ :)
image host image host image host
Photoshoots > 2012 > J White [ 10 + 3x in HQ ]


Přidala jsem také jeden scan z časopisu Us Weekly, kde použili Nininu fotku :)
image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - Us Weekly [ 1x ]


A jako poslední ještě jedna fotka z natáčení, kterou přidala na twitter Riawna Capri, Ninina vlasová stylistka. Zatím nevíme, co je to za photoshoot, ani pro jaký časopis nebo pro jaký účel. Každopádně vypadá naprosto dokonale! :)
image host
Miscellaneous > On The Set of Unknown Photoshoot [ 1 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 8.7. 2013 - 14.7. 2013

18. července 2013 v 21:16 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 320
Utery: 298
Streda: 313
Ctvrtek: 434
Patek: 327
Sobota: 262
Nedele: 343

Celkem: 2297

Opět jsem trochu pozadu s návštěvností, ale prostě nestíhám no, každopádně mc vám děkuju za krásná čísla :)

Twitter #184

18. července 2013 v 21:11 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás zprávy z twitteru, které jsem za nějakou domu zase zameškala, vím, že to poslední dobou flákám a říkám to pořád dokola, ale prostě nestíhám :/ Nina přidala i nějaké krásné fotky, dokonce i jednu z focení nového photoshootu, ale pořád dostáváme jenom fotky z focení a skoro žádný opravdový photoshoot. Ale já jsem došla na to čím to je. Protože pořád nemám nový layout. Až se konečně dokomu k tomu ho udělat se staršíma fotkama, tak ty photoshooty naskáčou jako šílené, už to vidím! :D Je to tak vždycky :/

Asi jste pravděpodobně slyšeli, že tento týden zemřel jeden z mladých amerických herců, Cory Monteith (Glee). Jeden z Nininých tweetů patří právě jemu, protože i Nina se s ním tak trochu znala. Určitě to všechny fanoušky hrozně mrzí. I lidi, kteří ho neznali třeba nijak moc, ale co nechápu, jsou ty české weby. Pomalu ještě ani neprovedou pitvu, ale v Česku už všichni ví, že se předávnoval heroinem. Pomalu to neví ani jeho rodina, ale u nás je to první, to mi někdy nejde do hlavy ty jo.

"Tolik lásky a pusinek!!! Tak nějak si tě chci vzít domů, šli bychom na to příliš rychle?
Je pátek večer ... "
image host


"Jsem deprimovaná. Šokovaná a zarmoucená, když jsem ty novinky slyšela. Moje
srdce jde Corymu rodině a přátelům. Respektujme jejich prostor stejně jako
jejich zármutek."


@RiawnaCapri: "No. Jo. Za celou svoji kariéru jsem NIKDY nikoho nepopálila, natož
sama sebe. #Všechnojejednoupoprvé Šla jsem ze zásuvky vytáhnout žehličku, a
jak jsem zatáhla tak mi vystřelila zpátky do obličeje. Oh, a chcete vědět od čeho
tam mám tu čárku ? Usmívala jsem se, když mě to popálilo. Domyslete si to. Mamča
Nina mi pomáhá, abych byla chránění s LaMer #jedinávěckteroumámevdivočině
díky, Atlanto"
image host
@ninadobrev: "Mamča Nina ví všechno nejlíp!! LA MER byl poprvé vyroben vědci z
NASA pro oběti popálení!"
image host


"Ri mě navštívila na natáčení TVD. Mysleli byste si, že nikdy předtím neviděla
mořské jídlo haha lol"
image host

Gallery Update #5

14. července 2013 v 17:44 | Wiw |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Ahojte, mám tu pre vás pár najnovších fotiek. Pred dvoma dňami bola Nina, spolu s Ianom v Atlante u zubára, kde sa s nimi odfotila jedna fanúšička. :) Napísala, že Ian a Nina sa nesprávali ako pár, ale je skvelé, že ostali aspoň priateľmi, aj keď si myslím, že po takej dlhej dobe a taktiež aj keď spolu teraz trávia veľa času, to asi nie je najpohodlnejší pocit :) :D Inak na fotke sú obaja zlatí, Ian má dokonalé oči :)
image hostimage hostA ešte sa objavili aj ďalšie scany zo špeciálneho vydania časopisu TV Guide, Comic Conovej verzie, ktorého titulku pridávala Katty. Sú tam fotky z natáčania a tiež aj rozhovor s Ninou.
image hostimage hostimage host image host

Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 TV Guide Magazine's 2013 Comic-Con Special Edition [ 1x + 4x new ]

Twitter #183

11. července 2013 v 22:49 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás zprávy z Ninina twitteru a vzhledem k tomu, že jsem pořád někde jinde než doma u počítače, tak jsem trochu pozadu, takže můžete vidět fotky a zprávy z Nininy dovolené v Turks and Caicos, Thajsku pak také z Kanady a také z prvního dne natáčení 5. série Vampire Diaries! :)

@RiawnaCapri: "Ano! Na cestě! Nemůžu se dočkat ... ✈ @ninadobrev
@ninadobrev: "Uvidíme se za pár hodin!!!!"


"Čtvrteční pohled do minulosti do Thajska #upíříopička #koušedalšíhoupíra
Připravuje mě na to, až se zase vrátím do TVD: 5. série!!!!"
image host


"Fotka s hláškou dne: " #přeposílám létáme vysoko s @juliannehough a @RiawnaCapri,
image host


válíte se jako zarebáci v bazénu"
image host


"Zachycení znovu setkání 'bože Shannone, nemůžu uvěřit, že jsme na tebe
narazily na parkovišti!' @PaulaBrancati @shannonkook"
image host


"Konkurz na Muzikál ze střední 5: Turks and Caicos plážové vydání @juliannehough
image host


"Když se rozkřiklo, že děláme konkurz na HSM5: Turks and Caicos plážové vydání,
pár dalších to chtělo zkusit taky Lol ! :P"
image host


"Zpět do školy - první den natáčení 5. série Vampire Diaries se slečnou
image host

Gallery Update #4

11. července 2013 v 22:06 | Katty~ |  Gallery update

Už včera večer jsem vám sem chtěla dát speciální Comic Conové vydání časopisu TV Guide s Vampire Diaries. Není tam bohužel žádná nová fotka, ale aspoň něco :) Já už se nejvíc těším hlavně na Comic Con :)
image host


A dále tu mám pro vás 2 scany z červencového vydání časopisu People, kde se Nina objevila :)
image host image host
Magazine Scans > 2013 > JULY 2013 - People [ 2x ]