Září 2013

The Vampire Diaries: 5x01 I Know What You Did Last Summer - Webclip #2

30. září 2013 v 15:01 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se další weblicp z první epizody Vampire Diaries, tentokrát v něm můžeme vidět Bonnie a Jeremyho :)


Návštěvnost ~ 23.9. 2013 - 29.9. 2013

30. září 2013 v 14:56 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 322
Utery: 287
Streda: 294
Ctvrtek: 328
Patek: 374
Sobota: 461
Nedele: 454


Celkem: 2520

Moc děkuju za krásná čísla :) Jde vidět, že když se tady tomu věnuju, že to jde pomalu nahoru :)

The Vampire Diaries: Season 5 - The Countdown - 4 Days

30. září 2013 v 6:51 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Už jen 4 dny do 5. série Vamprie Diaries! :)


M Muller Photoshoot Update

29. září 2013 v 10:06 | Katty~ |  Gallery update
Objevila se spousta nových fotek z photoshootu pro Entertainment Weekly. Snímky byly focené na Comic Conu, na což si jistě vzpomenete, jak se na ně podíváte. Všechny jsou úžasné, ale mě se nejvíc líbí ta s Ninou a Ianem :) Jsou tam úžasní ❤ Fotky bohužel nejsou v moc velké kvalitě a navíc je tam tag, ale nevím jak vy, ale já už jsem si za tu dobu zvykla, protože takhle ty fotky vypadají každý rok :D :)
image host image host image host image host
Photoshoots > 2013 > M Muller [ 2 + 19x new ]

Layout for Shelley

28. září 2013 v 22:31 | Katty~ |  Layout for you

The Vampire Diaries: Season 5 - The Countdown

28. září 2013 v 21:01 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Zbývá 5 dní do páté série Vampire Diaries! :)


Gallery Update #7

28. září 2013 v 17:20 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás zase pár fotek z galerie. Jako první jsem přidala scany z časopisu People, kde píšou o Nině a Derekovi :)
image host
Magazine Scans > 2013 > OCTOBER 2013 - People Magazine [ 1x ]


O Nině a její údajném novém příteli se nezapomněli zmínit také v US Weekly.
image host
Magazine Scans > 2013 > OCTOBER 2013 - US Weekly [ 1x ]


Ninina titulka časopisu Cosmopolitn pomalu ale jistě doputovala až do Kazakhstanu. Tady je jejich říjnové vydání:
image host
Magazine Scans > 2013 > OCTOBER 2013 - Cosmopolitan [ Kazakhstan ] [ 1x ]


A jako poslední jsem přidala jednu osobní fotku s Kevinem Williamsonem, která je z natáčení úplně první epizody Vampire Diaries a Nina ji přidala na twitter :)
image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]

The Vampire Diaries: 5x01 I Know What You Did Last Summer - Webclip

27. září 2013 v 23:19 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Kromě nového promo, které můžete najít v předchozím článku se objevil také první webclip z první epizody 5. série Vamprie Diaries a právě s Damonem a Elenou a je úplně úžasný :) Achjo, kéž by takhle šťastní spolu mohli být dýl ♥


The Vampire Diaries: Season 5 - New Premiere Promo

27. září 2013 v 23:08 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevilo se další dokonalé promo pro 5. sérii Vampire Diaries! Je sice kratší než to, co se objevilo minule, ale i tak je parádní! :) Strašně se těším, ale ta Bonnie chudák, jen jako duch tam :(
Jak se těšíte na novou sérii ? :)


Katherine: Bylo to dlouhé léto, Damone.
Elena: Na nás. A na vysokou. A na to, že jsme funkční upírky.
Caroline: Jsme tady.
Bonnie: Jsme tu všechny společně.
Damon: Kde je Stefan ?
Silas: Trpí. Jako jsem trpěl já.

Pozvánka na 4. Polo-narozeniny

27. září 2013 v 20:44 | Katty~ |  Site & Info
Tento blog funguje už od roku 2010 a jestli sem už aspoň jeden rok, a ne jen jednou za měsíc, jistě víte, narozeniny tento blog nijak neslaví, ale co slavíme, jsou polonarozeniny. Není to nic extra, ale prostě někdo si s blogem slaví narozeniny přesně na den, já jsem to chtěla v půlce, aby to nebylo jako všichni! :D
Snad to pochopili všichni, kdo sem nechodí nijak dlouho a ty tradice neznají, ale vysvětluju to prostě každý rok no :D
Každopádně loni jsem na to trochu zapomněla a neměla jsem to nijak extra přichystané. Navíc mi postupně dochází nápady, takže mě zajímá, co by se vám líbilo, kdyby se tu ten den dělo. Samozřejmě něco mám a taky jsem vám sem vypsala, co jsem zatím vymyslela a kdyby vás něco napadlo, byla ych ráda, kdybyste se podělili :)

Dále u čeho jsou otazníky, to znamená, že mě to napadlo a nevím, jestli byste souhlasili :)

Jinak abyste se nedivili, oficiálně to vychází na 29. 10., ale vzhledem k tomu, že to je úterý, tak jsem to nechala na sobotu, tak snad to nevadí :)
Nový layout
Hodnocení blogů (omezený počet)
Soutěž o layout
Anketa
Diskuze (??)
Čtvrtletní statistiky návštěvnosti za celou dobu fungování blogu
Kvíz
Chat (??)
Soutěž o věcnou cenu (Nové)
Bitva: Nejoblíbenější postava z The Vampire Diaries (Nové)
Překvapení dne (Nové


Dále bych byla ráda a hrozně vděčná, kdybyste ikonku uvedenou výše sdíleli na blogu nebo někde, ale samozřejmě nikoho nenutím, to je jasné :) Každopádně vám děkuju aspoň za přečtení.EDIT: ANKETA > Obnovila jsem článek a kromě jedné nové položky v programu tu mám pro vás i anketu kvůli datu. M2 osobně se zdála sobota ideální z toho důvodu, že v neděli se už všichni učí do školy, ale vzhledm k tomu, že 28. října je státní svátek a to je pondělí, tudíž do školy ještě nikdo nejde, šlo by to i v neděli.
Mě samotné je to osobně fakt jedno, ale záleží mi na vás, protože to nedělám pro sebe, že jo :D .. Pokud vám nějaký datum vyhovuje lépe než ten druhý a máte k tomu důvod, byla bych ráda, kdybyste ho také napsali, protože mi to pomůže v rozhodování. Já se snažím ze všech sil udělat to, co nejlepší, nechci být jen otravná :)

Vím, že kdybyste odhlasovali jiný datum, je blbé to měnit, když už máte na blozích ikonku a je to otravné, ale chtěla bych vyhovět co nejvíce lidem :)

The Vampire Diaries: 5x03 Original Sin - Synopsis

27. září 2013 v 16:35 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
TAJEMSTVÍ MINULOSTI - Když mají Elena (Nina Dobrev) a Katherine (Nina Dobrev) stejný sen o tom, že je Stefan (Paul Wesley) v nebezpečí a zoufale potřebuje jejich pomoc, přesvědčují Damona (Ian Somerhalder), aby jim ho pomohl najít. Nicméně jejich plány jsou zmařeny záhadnou mladou ženou jménem Tessa (hostující hvězda Janina Gavankar), o které se zdá, že ví všechno o Stefanově minulosti. Ve flashbacích do vzdálené minulosti a vzdáleného místa, odhaluje Tessa šokující tajemství z její minulosti a co měla v plánu do budoucna. Má také znepokojující zprávu pro Damona, která se týká jeho vlastní budoucnosti. Silas (Paul Wesley) nutí nedobrovolného komplice, aby mu pomohl najít Katherine, což vede k nejasné a život ohrožující situaci pro Matta (Zach Roerig). Nakonec Silas odhaluje důvod, proč je tolik odhodlaný k tomu, aby našel Katherine a Damon s Elenou čelí nové znepokojující realitě.

The Vampire Diaries: 5x03 Original Sin - Episode Stills

27. září 2013 v 16:12 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se nové dokonalé fotografie ze 3. dílu Vampire Diaries - "Original Sin". Podle fotek to vypadá trochu akčně, tak jsem už zvědavá, co se bude dít, protože zatím nevíme snad vůbec nic, takže se ani nemůžeme dohadovat! :D Každopádně už příští týden se můžeme těšit na novou epizodu :)
image host image host image host image host
The Vampire Diaries > Season 5 > Episode Stills > 5x03 Original Sin [ 4x ]

Nina's Instagram Video

27. září 2013 v 15:55 | Katty~ |  Videos
Nina přidala zase na svůj instagram jedno krátké srandovní video :) Je tam zlatá, ale ten brouk je teda hnusný! :D


Nina Dobrev & Derek Hough: New Rumored Couple

25. září 2013 v 20:02 | Katty~ |  News & Info
Nepromluvila Nina Dobrev příliš brzy ? Herečka ze seriálu Vampire Diaries již dříve pro US Weekly řekla, že do žádného nového vztahu nespěchá, ale zdá se, že tato nádherná dívka si našla nového muže dříve, než předpokládala a není to nikdo jiný než Derek Hough, starší bratr její nejlepší kamarádky Julianne!

"Nina se hodně scházela s Derekovou sestrou Julianne," řekl zdroj pro US Weekly. "Pak se do něj zamilovala."

Nina se se svým přítelem Ianem Somerhalderem po třech letech rozešla letos v květnu a bylo pořádně znát, že touží po tom, aby se soustředila na jiné věci.

"Jsem dívka na vztahy a až doteď jsem bývala v douhodobých vztazích, takže se dá říct, že se i těším na to, že budu moct nějaký čas trávit sama se sebou a že se zase sama najdu," řekla pro US Weekly na akci Cosmopolitan's Summer Bash v sobotu 10. srpna. "Zrovna objevuju nové stránky sebe samé a dospívám a potom se rozhodnu, co se mi na mužích líbí, až to uvidím."

A zdá se, že herečka ze CW se už do svho nového muže zabouchnula. V příspěvku, který zveřejnila v pondělí 23. září na twitteru, Nina zveřejnila Derekovu se srdečnou zprávou a fotkou z Emmy Awards, kde vyhrál cenu za choreografii.

"Pro ty z nás, kterých se dotklo tvoje světlo, tě sledujeme, jak rozzařuješ celý svět," napsala Nina. "Zař dál." Ten jí na to odpověděl: "Jsi ta nejlepší, zlato."

Derek se do Niny rovněž zamiloval až po uši, sdělil další zdroj pro US Weekly.

"Derek je do Niny zamilovaný," říká zdroj. "Řekl, že tohle k holce necítil už dlouhou dobu ... Všichni mu to schvalují."

Na Kari Feinstein Emmys Style Lounge ve čtvrtek 19. září si speciálně vyžádal boty "pro svoji přítelkyni" a poté "psal Nině jakou má velikost," řekl pro US Weekly očitý svědek.

Ještě před Ninou chodil Derek například s Cheryl Cole, Shannon Elizabeth nebo Lauren Conrad.


Co si myslíte vy o takových zprávách ? Někteří si to myslí už déle a někteří si stále myslí, že Nina chodí s Ianem. Každopádně, tady ty jejich zdroje nikdo z nás asi nemůže brát na 100%, protože si to může kdokoliv vymyslet.
Každopádně US Weekly poprvé potvrdili, že Nina a Ian jsou spolu, o něco později také to, že se rozchází a nakonec se vždy ukázalo, že to byla pravda, takže kdo ví.
Každopádně jako úplně definitivní bych to z takových stránek nebrala nikdy :)
Jaký máte názor ?

Nina Reached 4 Millions Followers On Twitter

24. září 2013 v 20:00 | Katty~ |  News & Info

Mám tu pro vás skvělou informaci a to je ta, že Nina na twitteru dosáhla 4 000 000 fanoušků. Podle mě je to krásně velké číslo a moc jí gratuluju :) Myslím, že se ale určitě ještě bude časem zvyšovat a pomalu se škrábat výš a výš. Takže pokud Ninu ještě nesledujete, rozhodně byste měli :) ZDE

Gallery Update #6

24. září 2013 v 19:34 | Katty~ |  Gallery update

Tak mám tu pro vás opět nějaké fotky, které se v poslední době objevily. Jako první tu jsou plakáty z kampaně pro módní značku Penshoppe, které jsme zatím viděli jen na fotkách, které fotili fanoušci v obchodech :) Nina tam vypadá úžasně, ale škoda, že to nejsou žádné úplně nové a nebo aspoň s Ianem, se kterým tento projekt sdílela :)
image host image host
Other Projects > Penshoppe > Posters [ 2 + 2x new ]


Dále tu mám pro vás Nininu roztomilou osobní fotku z jedno večírku Vampire Diaries :) Dále 2 starší fotky s fanoušky.
image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 1x new ]


Nakonec se objevil plakát, který upozorňuje na premiérový den 5. série Vampire Diaries a seriálu The Originals, bohužel žádné nové fotky jsme se nedočkali :)
image host
The Vamprie Diaries > Season 5 > Posters [ 6 + 1x new ]

Vyhodnocení soutěže o layout na přání

23. září 2013 v 21:05 | Katty~ |  Site & Info
Tak jak jsem slíbila .. Do dneška jste mi měli posílat přihlášky do soutěže o layout a už jsem vybrala výherce. Klasicky najdete adresu vybraného blogu v obálce, nebudu to dále prodlužovat :) Vítězná fotka je v celm článku :)


Nina arriving at Atlanta International Airport

23. září 2013 v 20:06 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás nejnovější fotografie z dneška, kdy fotografové zachytili ráno Ninu na letišti v Atlantě po té, co strávila víkend v Los Angeles. Nina na sobě měla jednoduchý outfit a vypadala dost unaveně, i její výraz n některých fotkách o tom vypovídá :D .. Ale je taková zlatá, na to že to bylo ráno a už měla za sebou let, nechtěla bych vidět sebe! :D
image hostimage host image host image host

The Motion Picture & Television Fund’s The Evening Before Party

23. září 2013 v 17:09 | Katty~ |  Gallery update

Nina se sice nezúčastnila samotného slavnostního předávání Emmy Awards, ale byla na jednom doprovodném večírku, který se konal den před předáváním. Neobjevily se sice žádné oficiální fotky, ale aspoň 2 fotografie s Nininými přáteli, se kterými na večírku trávila čas :) Nejde sice moc vidět, ale z toho co vidět jde bych řekla, že vypadala úžasně :)
image host image host

Návštěvnost ~ 16.9. 2013 - 22.9. 2013

23. září 2013 v 15:34 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 239
Utery: 232
Streda: 245
Ctvrtek: 315
Patek: 323
Sobota: 262
Nedele: 249


Celkem: 1865

Děkuju vám za skvělá čísla ♥
Více novinek později, musím se učit :)
Mimochodem máte posledních pár hodin na zapojení se do soutěže o layout

The Vampire Diaries: Season 5 - Spoilers

20. září 2013 v 18:37 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Mám tu pro vás pár menších spoilerů o 5. sérii Vampire Diaries, které sdělily producentky seriálu :)

Po zmatku, který zaplavil ve 4. sérii maturanty v Mystic Falls, "začínají naši hrdinové od začátku", říká nová producentka Caroline Dries. Nejlepší kamarádky z Vampire Diaries, Elena a Caroline odchází na vysokou a Elena se rychle spřátelí s roztomilým spolužákem Aaronem (Shaun Sipos).
Zpátky v Mystic Falls se Elenin krvežíznivý milenec Damon stará o jejího mladšího bratra Jeremyho. "Damon se snaží být dobrý," říká výkonná producentka Julie Plec. "Je to směšné." Ale Jeremy má své vlastní břemeno: skrývá fakt, že jeho bývalá přítelkyně Bonnie je mrtvá a objevuje se jako duch jen jemu.
Lidská Katherine dostává čerstvý začátek a naprosto jí to vysává. "Bez jejich upířích schopností a ovládání mysli je na tom bídně," říká Julie.
Neexistuje žádný dobrý pohled na ďábelského nesmrtelného Silase, který je v podobě Stefana, po té co mladšího z bratrů Salvatorů ukryl na dně jezera. "V několika prvních epizodách se naši hrdinové snaží přijít na to, o co vlastně Silasovi jde a až si uvědomí, že se Stefanovi něco stalo, tak se všichni soustředí na to, aby ho našli."

The Vampire Diaries: 5x02 True Lies - Synopsis

20. září 2013 v 15:25 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
POHŘEŠOVANÉ OSOBY - Bez toho, aniž by Eleně (Nina Dobrev) řekl, že se Stefan (Paul Wesley) pohřešuje, obrací se Damon (Ian Somerhalder) na šerifku Forbesovou (Marguerite MacIntyre), aby mu pomohla najít jeho bratra. Elena a Caroline (Candice Accola) se snaží zjistit, kdo v areálu univerzity ututlává vraždu a jedna z dalších studentek Whitmoreské univerzity, jménem Jesse (hostující hvězda Kendrick Sampson) podává Eleně velmi zajímavé informace o profesoru Wesi Maxfieldovi (hostující hvězda Rick Cosnett). Zatímco Jeremy (Steven R. McQueen) usiluje o to, aby se vrátil ke svému starému životu, je i nadále jediný, kdo může vidět nebo mluvit s Bonnie (Kat Graham), ale nedaří se mu ji přesvědčit, že už je na čase všem říct, že svůj život obětovala pro ten jeho. Po té, co se Damon dozví, že Silas (Paul Wesley) pátrá po Katherine (Nina Dobrev), žádá Matta (Zach Roerig) a Jeremyho, aby ji drželi dál z dohledu, ale situace se rychle vymkne kontrole. Nakonec Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) užívá magii, aby dosáhla své vlastní agendy.

The Vampire Diaries: 5x02 True Lies - Episode Stills

19. září 2013 v 22:07 | Katty~ |  Gallery update
Objevily se ofociální fotografie ze 2. dílu páté série seriálu Vampire Diaries. Nic extra nám na nich neukazují jako obvykle, ale i tak to vypadá skvěle :) Fotky jsou v HQ
image host image host image host image host
The Vampire Diaries > Season 5 > Episode Stills > 5x02 True Lies [ 4x ]

Soutěž o layout na přání

19. září 2013 v 16:18 | Katty~ |  Site & Info

Včera jsem vám na facebooku psala, že jsem pro vás nachystaka novou soutěž na přání. Není to jen takové soutěž pro nic za nic, jako to někdy dělám. pokud máte stále zájem čtěte dál.

Jak jistě víte, Nina se objevila na zářijovém vydání časopisu Cosmopolitan a k našemu štěstí tento časopis máme i my v česku. Jak máte teda layout získat ? Je to jednoduché, pošlete mi fotku s vaším vydáním časopisu Cosmopolitan s Ninou. Někteří z vás si ho jistě už koupili a kdo ne a máte velký zájem, podle mě by se měl pořád prodávatm jelikož je pořád září.

Je mi jedno jestli máte větší nebo menší vydání (rozdíl je pouze v ceně). Dále pokud se hodně stydíte a bojíte se, nemusí tam být vidět váš obličej (příklad).

Samozřejmě čím originálněji to pojmete, tím líp :)

POZOR
To není všechno, pokud mi zašlete vaši fotku, zahrnu vás poté také do narozininového projektu, takže pokud nechcete layout a máte časopis, klidně můžete fotku poslat taky, budu jen ráda :)

Jak se přihlásit ?
Tentokrát to pro změnu nechci do komentářů, ale do emailu, takže přihlášky posílejte na email nd-4fans@seznam.cz
Blog
Fotka (odkaz nebo klidně přiložte jako přílohu je to na vás)
S kým by měl layout být (jestli už víte přesně fotky můžete poslat, ale není povinné)

Nemáte časopis a chcete layout ?
Pokud časopis nemáte a chcete i tak layout, tak nezoufejte, nejsem zase tak hrozný tyran. Klidně můžete poslat stejnou přihlášku, jen bez fotky, ale upozorňuju vás, že ti co posílají i svoji titulku s Ninou mají navrch a přednost ve vybírání :)

SOUTĚŽ TRVÁ DO PONDĚLÍ 23. 9. 2013

Gallery Update #5

19. září 2013 v 15:54 | Katty~ |  Gallery update

Už dříve jsem vám sem dávala titulku ruského Cosmopolitanu a teď tu pro vás mám i scany zevnitř, plus jednu jejich další titulku, na které můžeme vidět fotku, kterou jsem dosud neviděli! A je naprosto perfektní :) Tyhle fotky se mi asi líbí ještě víc než ty s tím růžovým pozadím :) Co říkáte vy ?
image host image host image host image host
Magazine Scans> 2013 > OCTOBER 2013 - Cosmopolitan [ Russia ] [ 11 + 1x new ]

Dále se objevilo několik dalších scanů z několika různých časopisů :)
image host image host image host image host
Magazine Scans> 2013 > SEPTEMBER 2013 - SciFiNow [ 6x ]

image host
Magazine Scans> 2013 > OCTOBER 2013 - Cosmopolitan [ Hungary ] [ 1x ]

image host
Magazine Scans> 2013 > OCTOBER 2013 - Cosmopolitan [ South Africa ] [ 1x ]

image host image host
Magazine Scans> 2013 > SEPTEMBER 2013 - US Weekly Magazine [ 2x ]

image host
Magazine Scans> 2013 > SEPTEMBER 2013 - TV Guide Magazine [ 1x ]

Gallery Update #4

18. září 2013 v 17:30 | Katty~ |  Gallery update

Zase jsemse pár dní neozvala, ale co mám pořád říkat, nemám prostě vůbec čas :( .. Ale k mému štěstí se stejně neobjevil žádný obří nával novinek, takže mě to teď tak nepřeválcuje a nezaseká na tak dlouho :)
Každopádně něco se přece jen objevilo :) Mám tu pro vás novou promo fotografii pro 5. sérii seriálu The Vampire Diaries, kterou jsem vám sem už jednou dávala, ale teď ji tu mám pro vás v parádní kvalitě, takže se můžete pořádně na všechny z blízka podívat a musím říct, že je rozhodně ještě o hodně lepší než ta menší :)
A to není všechno. Objevila se také nová fotka samotné Niny. Je jednoduchá, nic extra není není, žádné efekty nebo tak, ael je dokonalá a hrozně krásná :) Co myslíte ?
image host image host
The Vampire Diaries> Season 5 > Promotional Images [ 2x ]


Jako další parádní fotky tu mám pro vás 2 nové z photoshootu pro časopis Cosmopolitan, ze zářiového vydání. Obě fotky jsou naprosto perfektní a v dobré kvalitě :) Mě se strašně líbí ty s tím růžovým pozatím, Nina na nich vypadá božsky :)
image host image host
Photoshoots > 2013 > M Vriens-McGrath 2013 [ 10 + 2x new ]


Nedávno jsem vám sem dávala také titulku časopisu People Style Watch a teď tu mám pro vás i scany i zevnitř, kde probírají Ninin styl :)
image host image host image host
Magazine Scans > 2013 > OCTOBER 2013 - Style Watch [ 1 + 3x new ]


Dále tu mám pro vás nové krásné osobní fotky, kde s Ninou můžete vidět například třeba kamarádky Julianne Hough nebo Riawnu Capri :) První fotka je hrozně krásná :)
image host image host image host image host
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ + 4x new ]


A ještě jedna menší věc na konec. Objevila se jedna ne moc kvalitní fotka z natáčení 2. epizody páté série Vamprie Diaries, kde můžete vidět Ninu s Ianem :) I přes to, že moc kvalitní není, tak jsou tam krásní :)
image host
The Vamprie Diaries > Season 5 > On The Set > 5x02 True Lies [ 23 + 1x new ]

The CW - Fall Preview Sizzle

18. září 2013 v 17:20 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Stanice CW, která vysílá seriál Vampire Diaries má nové promo pro své seriály, které v něm mají sestřih a TVD tam samozřejmě nesmí chybět :) Řekla bych, že měli už i lepší jestli to nějak sledujete, ale i tak to mají parádní :)

Návštěvnost ~ 9.9. 2013 - 15.9. 2013

18. září 2013 v 16:51 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 328
Utery: 278
Streda: 257
Ctvrtek: 233
Patek: 235
Sobota: 378
Nedele: 381

Celkem: 2090

Moc děkuju za hezká čísla a za to, že sem chodíte :)

Wardrobe » Glee-Daily ~ 0.7

15. září 2013 v 11:27 | Katty~ |  Wardrobe
glee-daily.blog.cz | Nastavený