Říjen 2013


4. Polo-narozeniny: Chat

26. října 2013 v 10:00 | Katty~ |  Half - Birthday


Chat je něco s čím zatím s váma nemám zkušenost, takže nevím, jak to nakonec dopadne, jestli se vůbec někdo zapojí a budete mít zájem. Každopádně můžu vám odpovědět online na všechny vaše dotazy a připomínky, můžete si také "povídat" mezi sebou.

Pokud nebudu odpovídat do 10 sekund, prosím jen, abyste mě neukamenovali, je to pravděpodovně proto, že chystám další program :)

No nebudu to natahovat podle mě k tomu není co víc dodat, pokud se chcete zapojit do chaatu, stačí kliknout

ZDE

(chat probíhá celý den)

Version 2.3

26. října 2013 v 9:30 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 26. 10. 2013 | Do: 1. 3. 2014

Abych řekla pravdu, já jsem ráda, že jsem jsem ten předchozí vyměnila, protože abych byla upřímná, tak jsem ráda, protože z toho minulého jsem zrovna dvakrát nadšená nebyla. V posledních týdnech už vůbec ne. Nevím, jestli je tento o něco lepší, protože pro mě, jako pro toho, kdo to vytváří je asi dost těžké to posoudit, protože sama nikdy nevím, co si mám myslet :D Spíš se orientuju podle vašich názorů, takže ráda přijímám i kritiku ať vím, co mám příště zlepšit :)
Nejvíc spokojená jsem s Nininou fotkou, protože je totálně dokonalá ♥

4. Polo-narozeniny: Zahájení

26. října 2013 v 9:00 | Katty~ |  Half - Birthday

Už je to po čtvrté, cona blogu probíhá tato "akce", kterou mě už moc nebaví vysvětlovat, navíc už jsem to jednou říkala asi před měsícem a myslím, že to není tak náročné na pochopení :)

Každopádně pokud si tohle teď čtete tak vám moc děkuju, že tu jste, protože polonarozeniny většinou připravuju hodně dopředu a zabere to opravdu dost volného času, takže jsem ráda, že sem příjdete, do nějakých těch "aktivit" se zapojíte a napíšete nějaké hezké komentáře.
Také děkuju těm, kteří si dali na blog ikonku, která odkazovala na plány s polo-narozeninama, určitě si toho někdo všiml a vy jste mi určitě pomohli :)

Za tento rok blog pár věcí zažil. Od začátku roku to bylo celkem v klidu, ale jak nastal červen, kdy jsem na celý měsíc odjížděla do Los Angeles, bylo to trošku horší, protože než jsem si zvykla, tak jsem články vůbec nepřidávala a pak jsem byla pořád někde venku a neměla moc čas, večer jsem byla zase unavená, pak se to trochu sklidnilo a mírně jsem přidávat začala s tím, že jakmile dojedu domů, všechno to vynahratím. To se samozřejmě moc nestalo, protože jsem doháněla hodně věcí, které jsem zameškala mezitím, co jsem byla pryč, takže s přidáváním na blog to bylo opět takové celkem nic moc i přes veškerou snahu. Když jsem se aklimatizovala zpátky v Česku asi v půlce července, tak jsem se rozhodla zase chodit na brigádu, kde jde byla fakt často a fakt dlouho. Začátky byly v pohodě, ale v srpnu jsem tam bývala třeba 13 hodin denně, což je opravdu celkem dost. I přes tyto problémy jsem se ale snažila a něco jsem vždy přidala.

Teď se ale ještě trochu vrátíme, protože jeden velký ŠOK přišel kocem července, kdy byl tento blog kompletně zrušen a stejně tak nabourána i emailová původní adresa. Pamatuju si tu situaci, což byla jedna z těch, kdy jsem neměla moc času, ale přišla jsem na facebook a někteří, co mě mají v přátelích mi začali psát jak je to mrzí a vůbec jsem prostě nechápala, o co jde. Pak jsem se přihlásila na blogový facebook, kde jsem viděla všechny ty příspěvky, komentáře a nevím, co všechno a už mi došlo, že je asi zle. Pro ty, kteří to v těch dnech sledovali, tak asi vědí, že to nebylo nic příjemného, ale nakonec byli členové týmu Blog.cz tak hodní, že mi blog celý obnovili a s ním i všechny články, za což jsem hrozně vděčná, protože za celou dobu mého působení na blogu jsem nic podobného nezažila ani neviděla. To, že jsem se k této situaci vrátila mě opět nutí poděkovat všem, co za mnou v tu dobu stáli a snažili se udělat všechno pro to, aby se blog do starých kolejí zase vrátil :) Opravdu nemáte představu, jak jsem vám dodnes vděčná, protože jste dnes tenhle článek nemuseli vůbec číst :)

No myslím, že jsem toho napsala o hodně víc než jsem chtěla a nikoho z vás už to prostě nebaví, tak to ukončím a doufám, že se vám bude dnešní program aspoň trošku líbit :)

Program můžete průběžně sledovat i v menu


The Vampire Diaries: 5x05 Monster's Ball - Webclip

26. října 2013 v 8:15 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip z nadcházející epizody Vampire Diaries - Monster's Ball, kde můžete vidět Elenu a Damona v kostýmech na plesu univerzity. Jsou úžasní :)


Gallery Update #6

25. října 2013 v 19:44 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna naprosto dokonalá fotka s Ninou a Ianem pro značnu Penshoppe. Abych pravdu řekla, tak za všech, co se pro tento projekt objevily se mi tahle líbí asi nejvíc ♥ Jsou totálně dokonalí :) Fotka je v dobré kvalitě.
QG217y6hWhc.jpg
OTHER PROJECTS > PENSHOPPE > PHOTOSHOOT [ 6 + 1x new ]


Ze stejného projektu se objevily také nové plakáty s novými fotkami, takže doufám, že se ještě objeví i nějaké další oficiální, protože jsou úžasné! :)
u2ed7f.jpg u521dc.jpg ud2c23.jpg ud663a.jpg
OTHER PROJECTS > PENSHOPPE > BILLBOARDS [ 16 + 4x new ]


A reklamní plakáty se objevily také pro Ninin nový projekt pro čínskou módní značku DAZZLE Oficiální fotky, jsem vám včera dávala zde.
u67a4f.jpg u521dc.jpg uc7d8b.jpg
OTHER PROJECTS > 2013: DAZZLE'S WINTER CAMPAIGN > PROMOTIONALS [ 3x ]


Twitter #195

25. října 2013 v 18:31 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět několik zprávy z twittetu, které Nina přidala a na máme tu i několik parádních fotek z natáčení Vampire Diaries a s Nininým postelovým mazlem :) Mě se nejvíc líbí ty fotky z vany z natáčení 1. epizody páté série :)

"Jaaaaaaak se jen odhodláte k tomu, abyste vylezli z postele, když se vzbudíte
vedle tohoto?
443321_400x400wc.jpg


"No tedaaaa ... I pusinky ? Neděláš mi to o moc jednodušší, moje děťátko Lynx"
443322_400x400wc.jpg


"A teď, TOHLE je NEJLEPŠÍ způsob, jak svůj den začít. Jeden email. Úžasná
novinka. Největší úsměv na mé tváři! :D Cítím tu lásku #PCA Taky vás miluju!!!
443294_400x400wc.jpg


@RickCosnett: "Dnes je den s @ninadobrev a pořádně to rozbijeme #TVD
BXX-4w0IYAAMc6h.jpg


"#TVD začíná za 1 hodinu a 13 minut .. Tady je malá upoutávka z natáčení ;)"
443855_400x400wc.jpg


"#TVDTBT První díl páté série Vampire Doaroes - Bouračka auta. #Katherine a
náhled do natáčení na to, jak děláme "vrvavý vzhled" Auuu "
443873_400x400wc.jpg


"#TVDTBT Stejná scéna. Jeremy. Vypadá to, že to bolí."
443883_400x400wc.jpg


"#TVDTBT #Katherine První díl páté série."
443896_400x400wc.jpg


"#TVDTBT Natáčení - Děláme bublinky!! Celý den natáčení v horké vaně. Náročný
den v práci! :P Byla to samá zábava, dokud jsem se nestala lidským ňoumou"
443902_400x400wc.jpg

The Vampire Diaries: 5x05 Monster's Ball - Extended Trailer

25. října 2013 v 15:18 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se samozřejmě i prodloužený trailer pro další epizodu Vampire Diaries, která nás příští týden čeká. Opět to vypadá naprosto úžasně :)
Pod videem máte i překlad, polud byste si nebyli se včím jistí :)


Damon: Celý ten Silasův záporácký plán byl o tom, aby zemřel a mohl znovu být se svojí mrtvou přítelkyní, Amarou. Já chci využít jeho smrt k tomu, aby s Bonnie vrátila zpět mezi živé.
Jeremy: Ty chceš se Silasem spolupracovat?
ČTVRTEK
Bonnie: A co následky ? Když zneučíváš magii, vždycky za to zaplatíš.
Nadia: Silas potřebuje každičkou kapku tvojí krve.
Silas: Ještě jsme neprobrali, jak přesně mi jako pomáháš.
Damon: Ještě jsi mi neřekl, co chceš.
Silas: Chci, abys zabil svého bratra.

The Vampire Diaries: 5x05 Monster's Ball - Trailer

25. října 2013 v 6:12 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Po úžasné 4. epizodě tu mám pro vás trailer pro díl, který uvidíme příští týden a nese název Monster's Ball. Trailer je optě napínavý a vypadá to úžasně, takže se určitě máme na co těšit :)


Damon: Chci použít Silasovu smrt k tomu, aby s Bonnie vrátila zpět mezi živé.
Jeremy: Chceš spolupracovat se Silasem ?
PŘÍŠTÍ ČTVRTEK
Bonnie: A co následky ? Když zneučíváš magii, vždycky za to zaplatíš.
Silas: Ještě jsme neprobrali, jak přesně mi jako pomáháš.
Damon: Ještě jsi mi neřekl, co chceš.
Silas: Chci, abys zabil svého bratra.


Get ready for The Vampire Diaries: 5x04 For Whom the Bell Tolls

24. října 2013 v 19:04 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Opět tu mám pro vás shrnutí informací, které známe o nadcházející epizodě Vampire Diaries.

The Vampire Diaries: 5x07 Death and the Maiden - Synopsis

24. října 2013 v 18:39 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
SÍLA DVOJNÍKŮ - Zatímco se Elena (Nina Dobrev) a Damon (Ian Somerhalder) snaží vysvětlit Stefanovi (Paul Wesley) situaci Amary (Nina Dobrev), Dr. Wes (hostující hvězda Rick Cosnett) předává Katherine (Nina Dobrev) hluboce znepokojující informace. Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) se objeví u Carolininy (Candice Accola) koleje a hledá tam Katherine. Po překvapivé konverzaci s Amarou, sdílí Jeremy (Steven R. McQueen) a Bonnie (Kat Graham) záblesk naděje. Silas (Paul Wesley) zklame v dodržení slibu, což vede Damona k tomu, aby se obrátil pro pomoc na Tessu (hostující hvězda Janina Gavankar) a Stefan činí srdceryvné přiznání Eleně a Damonovi.

2013: Dazzle's Winter campaign

24. října 2013 v 16:54 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás nalrosto dokonalou novinku! :) Konečně se dozvídáme, k čemu patřily fotky z focení neznámého photoshootu, které jsme měli možnost vidět už dříve (fotky zde). Jsou to fotky pro zimní kolekci čínské módní značky DAZZLE. Objevily se fotografie z photoshootu a také plakáty k projektu. Nina je na všech fotkách totálně dokonalá! :) Já jsem z fotek nadšená a doufám, že se budou objevovat další a ve skvělé kvalitě, protože tyhle nejsou zrovna nejlepší, ale není to ani nejhorší :)
Kromě toho se také objeivl jeden scan z čínského vydání časopisu Vogue, kde uveřejnili právě jednu fotografii z tohoto projektu a zrovna ta se mi líbí asi nejvíc ! :) Je dokonalá ♥
001~739.jpg 003~493.jpg 002~571.jpg 004~460.jpg
OTHER PROJECTS > 2013: DAZZLE'S WINTER CAMPAIGN > PHOTOSHOOT (D RELJIN) [ 5x ]


001~740.jpg 002~572.jpg 003~494.jpg
OTHER PROJECTS > 2013: DAZZLE'S WINTER CAMPAIGN > POSTERS [ 3x ]


001~741.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > OCTOBER 2013 - VOGUE [ 1x ]

4. Polo-narozeniny: Program

23. října 2013 v 22:04 | Katty~ |  Half - Birthday
Jako první se chci omluvit, že nejsem vůbec aktivní, ale celý den jsem seděla u učení a potom dělala pozvánku na stužkáč a už několik dní prostě nedělám nic jiného než se učím a docela dost mi to leze na mozek, takže se omlouvám. Novinky budu muset přidat zítra, dneska jsem měla plno práce ještě s tím stužkáčem, a to jsem si myslela, jak skončím s učením dřív a budu mít spoustu času, zítra zase končím o něco později ve škole, takže nic neslibuju, ale budu se snažit.

No každopádně tu mám pro vás aspoň slibovaný přesný program pro 4. polo-narozeniny, které už dýl chystám. Všechno by mělo pěkně sedět a navazovat, ale některé články musím v průběhu upravovat, takže kdybych se trochu spozdila, tak se předem omlouvám.

A ještě na mě padlo pár dotazů, tak pokud máte nejasnosti, i když je datum na pozvánce, oslava bude v sobotu 26. 10. 2013

09:00 - Zahájení
09:30 - Nový layout
10:00 - Chat
10:30 - Bitva o nejoblíbenější postavu TVD: 1. kolo
11:30 - Soutěž o layout na přání
12:00 - Statistiky návštěvnosti od počátku blogu
12:30 - Diskuze
13:00 - Bitva o nejoblíbenější postavu TVD: 2. kolo
14:00 - Nechej si ohodnotit blog
14:30 - Překvapení dne
15:00 - Kvíz
16:00 - Bitva o nejoblíbenější postavu TVD: 3. kolo
17:00 - Soutěž o věcnou cenu
18:00 - Vyhodnocení vašich blogů
18:30 - Vyhodnocení soutěží
19:00 - Ukončení

Pokud budete mít ten zájem, můžete podpořit akci a dát si na blog ikonku. Samozřejmě není to povinné a nebudu vás do ničeho nutit :)


The Vampire Diaries: 5x04 For Whom the Bell Tolls - Webclip #2

22. října 2013 v 22:39 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás parádní webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries s Elenou, Damonem a Stefanem. Vypadá to úplně parádně, hrozně jsem zvědavá, jak se to s něma bude vyvíjet a jak to nakonec vyřeší :) Oni tři jsou stejně prostě nejlepší :)


The Vampire Diaries: 5x03 Original Sin - Rehash

22. října 2013 v 22:34 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
A je tu další rekapitulace předchozího dílu Vampire Diaries s Arielle Kebbel, která je jako vždy úžasná a vtipná :)


People's Choice Awards 2014: Nominee Selections

22. října 2013 v 19:08 | Katty~ |  News & Info
Tak mám tu pro vás výber nominací, ve kterých můžete hlasovat pro vaše oblíbence a tím je prosadit do finálních nominací. V tabulkách můžete hlasovat vždy pro 5 svých favoritů.

SCI-FI/FANTASY TELEVIZNÍ HERCI
Ian Somerhalder
Nina Dobrev
Paul Wesley

SCI-FI/FANTASY SERIÁL
The Vampire Diaries

CHEMIE NA TELEVIZNÍCH OBRAZOVKÁCH
Damon & Elena

TELEVIZNÍ BROMANCE
Damon & Stefan

TELEVIZNÍ KAMARÁDI
Elena, Bonnie & Caroline


LUX Hair Shampoo: New Ads

22. října 2013 v 15:48 | Katty~ |  Videos
Objevily se dvěn ové reklamy na japonský šampon LUX, kterému Nina "propůjčila" své vlasy. Je tam dokonalá, ale ten jejich dabing je fakt docela divný :D :)Gallery Update #5

21. října 2013 v 22:45 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie také pár nových fotek. Jako první je to jedna fotografie z natáčení 3. epizody Vampire Diaries, kterou jsme viděli minulý týden. Na fotce můžete vidět Ninu v roly Amary :)
004~459.jpg
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > 5X03 ORIGINAL SIN [ 3 + 1x new ]


A kromé této jedné fotky tu mám pro vás ještě scany z amerického časopisu Seventeen a jeden scan z venezuelského Bravisima.
SEV11-03.jpg SEV11-04.jpg SEV11-01.jpg SEV11-02.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > NOVEMBER 2013 - SEVENTEEN MAGAZINE

kc9ywfnm8207cky2.jpg

Twitter #194

21. října 2013 v 22:24 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Tak mám tu pro vás zase zprávy z twitteru a opět trošku pozadu, ale snad to přežijete, protože poslední dobou mám pořád míň a míň času :/
Každopádně všechny tweety jsou skvělé, Nina přidala i několik fotek. Mě se nejvíc líbí ta první animace a pak ta fotka s Julianne na tom kruhu!! :D Určitě vás to taky pobaví :)

"Věřím, že vzlétnu --- Ne.
#AW !!! :( 1 za snahu :) #Fail


"#TBT Cosmo párty ve foto buňce s @juliannehough @juleshough @RiawnaCapri
Proto vás holky miluju a proč jsme nejlepší kámošky! #hloupoučké "
028~152.jpg


"#TBT do osmé třídy !!! Se svými dětskými nejlepšími přáteli Layla + Justine na
MuchMusic v Torontu! Byyl jsme taaaaaak nadšené, že uvidíme @BlackEyedPeas
+ že se potkáme s @iamwill"
010~289.jpg


"#TBT screen z pořadu WipeOut? Nee. Tohle je SKUTEČNÉ zničení mě a @juleshough
(kdo je na té fotce?) haha #letnízábava"
427~6.jpg


@1PhoebeJTonkin: "Holčičí den. Sauna. Taylor Swift. Časopisy a pleťové masky. Pryč
@ninadobrev: "Nějaký takový den potřebuju FAKT NUTNĚ! #žárlím"
@1PhoebeJTonkin: "Dělám takové pohodové dny, jako by to byla moje PRÁCE.
už bys měla pořádně provětrat mozek plánováním kostýmu."
@ninadobrev: "Jdeme na to! Jako .. Teď hned. Lol. Můj dům. Víno a lekce větrání
mozků?"
@1PhoebeJTonkin: "Chceš být ta vlevo nebo vpravo?"
BW0ayTyIAAAB1Xj.jpg
@ninadobrev: "Hahahaha budem se měnit po čas celého večera!"

The Vampire Diaries: 5x04 For Whom the Bell Tolls - Webclip

21. října 2013 v 21:23 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, dke můžete vidět Matta a Jeremyho :) Já osobně jsem moc ráda, že Matta víc zapojili do děje a že už tam jen nesbírá nádobí a není tam za blbečka :)


New M Wood Photoshoot

21. října 2013 v 15:30 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu ori vás jednu fotografii z nového photoshootu, který fotil M. Wood. Fotografie je taková obyčejná, nemá žádné speciální efekty nebo tak, ale je dokonalá :) Nevím, jak vám, ale mě se hrozně líbí, působí tak přirozeně a navíc je tam Nina hrozně zlatá :) Fotografie je v poměrně dobré kvalitě :)
Jinak moc se omlouvám, že moje aktivita zase není na vrcholu slávy, ale mám toho zase dost do školy, takže zbytek novinek přidám ještě dneska, ale později :)
001~738.jpg
PHOTOSHOOTS > 2013 > M WOOD [ 1x ]

Návštěvnost ~ 14.10. 2013 - 20.10. 2013

21. října 2013 v 15:21 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 287
Utery: 268
Streda: 317
Ctvrtek: 409
Patek: 1144
Sobota: 557
Nedele: 405

Celkem: 3387

Moc vám děkuju, za parádní čísla :)

Us Weekly Magazine Scan

19. října 2013 v 12:10 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevil se jeden scan z časopisu US Weekly, kde už píšou článek o rozchodu Niny a Dereka, který jsem vám překládala ZDE.

US28001.jpg
Magazine Scans > 2013 > OCTOBER 2013 - US Weekly [ 1x ]

NEW GALLERY

18. října 2013 v 21:35 | Katty~ |  Site & Info

Jak jsem vám slibovala už minulý týden to překvapení, tak ho tu pro vás mám konečně připravené. Jestli jste čekali nějakou extra bombu musím vás asi zklamat, ale je to trochu jinak. Jistě už jste zjistili, že je to nová galerie, kterou tento blog už dlouho potřeboval.

Abych vás obeznámila, jak to všechno s galerií bylo, tak to bylo tak, že mě osobně vyhovovala původní galerie jak byla (na iimmgg.com). Ale pak jsem začala uvažovat a zkoušet různé nové věci, ale to samozřejmě nic nespěchalo, měla jsem i víc hostingů a na každém mi něco nesedělo, buď to pořád přeskakovala obrázky, pořád něco nefungovalo a tak podobně, tak jsem to nechávala stát a tak podobně, ale pak přišla ta osudná věc se zrušením iimmgg a bylo to tak nějak v háji a obrázky prostě nešly načíst. Tím mi došlo, že se nové galerii asi nevyhnu, tak jsem pokračovala se špatným hostingem, se kterým to nakonec taky nešlo a od nového roku jsem začala s konečným hostingem, na kterém je galerie teď. První obrázek byl nahrán 23. ledna 2013 a s webovou galerií jsem začala pomalu vlastně ještě před koncem iimmgg, takže vidíte, jak dlouho může taková galerie zabrat! (samozřejmě pouze mě, že jo :D)

Co se týče layoutu, ten jsem dělala sama a byla to taková rychlovka a už mi leze na nervy, ale podle mě to na obyčejnou galerii stačí. Se základním nastavením galerie jsem si tak nějak poradila, ale můj layout mi nakódovala chloè a moc jí za to děkuju, protože až tak daleko jsem ještě nedošla! :D

Pokud objevíte nějakou nefunkčnost nebo nedostatek, tak klidně pište, ale myslím, že fotky by měly být snad všechny kompletně nahrané (kromě screenů z TVD).Nina's Attending 16th annual Savannah Film Festival

18. října 2013 v 18:36 | Katty~ |  News & Info
Od 26. října do 2. listopadu probívá ve městě Savannah (Georgia) 16. filmový festival. Akce sebdue konat v Savannah College of Art and Design a stejně jako na každý filmový festival je i tento doprovázen několika filmovými premiérami jako například "Seduced and Abandoned", "The Spectacular Now" nebo "August: Osage County."

Mezi hostu byla potvrzena právě Nina, ale také její kamarádka a kolegyně z Vampire Diaries, Candice Accola. Zatím ale není přesně jasné, jakých akcí se zúčastní.

Mezi dalšími hosty byli uvedeni Abigail Breslin, Norman Reedus, Zach Gilford, Alec Baldwin, Natalie Dormer, Jeremy Irons a další.