Listopad 2013

GOODBYE NINADOBREV-4FANS

24. listopadu 2013 v 11:21 | Katty~ |  Site & Info
("Je koniec, láska bolí" - To je o mě a o blogu :D Haha, ne sranda, já vím, e to není vtipné:) )


Ještě včera jsem toho měla tolik, co napsat, ale dneska už mám prázdno. Já nevím, prostě poslední dobou si fakt nepřipadám jako dřív. Zkuste se vžít do mojí situace. Více než 3 a půl roku si tady něco buduju, od začátku jsem si všechno dělala podle sebe, žádné články jsem nikdy nekopírovala, ale překládala sama, u fotek ze zahraničních stránek jsem používala zdroje. Cokoliv jsem si na blogu vytvořila bylo opravdu moje. A potom mi někdo řekne, že JÁ se někomu podobám ? Tak jako to se vám velice omlouvám, ale v tom případě to, co tady celou dobu buduju, je zbytečné.

Měla jsem to tu fakt strašně moc ráda, ale tady ty řeči mě fakt dorážení. Možná si řeknete, že je to jen blbost, ale pro mě prostě bohužel ne. Strašně jsem se opravdu snažila, abych měla všechno svoje a co nejvíc originální, ale stejně se já někomu podobám :D
No každopádně teď ničeho nelituju, jsem hrozně ráda, že jsem to tu s váma vydrželo tak dlouho. Přidávala jsem každý den, nikdy jsem ani den "nechyběla" aniž bych se neomluvila dopředu. Tedy až do letošního června, kdy jsem byla v Los Angeles, pak jsem měla náročné prázdniny a pak nastal maturitní ročník, takže se občas stalo, že jsem neměla čas.
Když jsem tu začínala, bylo mi 15 a od té doby se opravdu hodně změnilo. U mě a rozhodně i tento blog prošel změnou. Ale to asi každý.

Nechci teď jmenovat žádné důležité lidi, které jsem tu měla ráda, protože jich bylo opravdu hodně a já nechci na někoho zapomenou nebo někoho vynechat, protože to by nebylo fér. Všichni, kteří jste se chodili jste byli skvělí. A vy víte, se kterýma jsem se bavila víc a měla jsem s nimi hezký vztah :).

To, že už tu nechci být ale neznamená, že ode dneška zmizím a už se neobjevím. Stále budu s holkama na GRAPHICCREATIVE, ten není tak náročný, protože je nás tam víc :) Dál se mě pořád můžete ptát na různé otázky nebo sledovat novinky o Nině na facebooku. Všechno to je rozhodně jednodušší než vést tenhle blog.

A co já vím. Třeba za týden vyhodnotím, že to byla chyba a že mi to tady strašně chybí. Třeba to bude za měsíc. Nebo za půl roku. Každopádně si myslím, že když teď skončím a pak se vrátím, už to nikdy nebude jako dřív :) A dále také vždy, když jsem skončila, bylo to opravdu nadobro, ale zase je pravda, že to mě ten blog nebavil a prostě to nemělo cenu, tento blog miluju, ale jde o to, jak se tu cítím.
Mějte se krásně :)

A pokud mě chcete kontaktovat:

Gallery Update #11

24. listopadu 2013 v 9:57 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás nové fotky z Tennessee, kde Nina tráví víkend společně s Julianne Hough :) Na fotkách je Nina hrozně zlatá :)
529f3e66c3cb.jpg c7c652ca8bbd.jpg BZx8VCLCMAAzppR.png


A objevily se další titulní strany časopisu Cosmopolitan z různých zemí světa. Tentokrát Kypr, Srbsko, Litva, Itálie, Arménie a Řecko :)
serb.jpg


serb.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > NOVEMBER 2013 - COSMOPOLITAN MAGAZINE [SERBIA] [ 1x ]


cyp.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > DECEMBER 2013 - COSMOPOLITAN MAGAZINE [CYPRUS] [ 1x ]


ITA.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > NOVEMBER 2013 - COSMOPOLITAN MAGAZINE [ITALY] [ 1x ]


ARM.jpg


GREE.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > DECEMBER 2013 - COSMOPOLITAN MAGAZINE [GREECE] [ 1x ]

Gallery Update #10

23. listopadu 2013 v 12:16 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna fotka, kde můžete vidět Ninu a Iana na večeři s přáteli. Podle mě je ale fotka starší, protože nově teda nevypadá. Fotka kvalitní oc není, takže se to nedá říct na 100%, ale nesázela bych na to, že je nová :)
VGXmK-23dAs.jpg
MISCELLANEOUS > PERSONAL & FAN PHOTOS [ 920 + 1x new ]


Dále se objevily také scany s fotkama pro čínskou značku DAZZLE pro kterou nina fotila pozdimní/zimní kolekci. Na prvním scanu můžete vidět fotky z focení a na druhém fotka z photoshootu. První fotku už jsme viděli, ale tu měnší napravo ještě vůbec a je úplně dokonalá ♥
45~0.jpg 1254~2.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > DAZZLE FASHION FALL/WINTER (CHINA)


Mám tu pro vás jednu fotografii z natáčení nejnovější epizody Vampire Diaries. Nina je na ní úplně nádherná :) Jsou tam krásně vidět ty její velké hnědé oči ♥ :)
6a2dfd6653f811e38194121232f404e8_8.jpg
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > 5X08 DEAD MAN ON CAMPUS [ 1x ]


A nakonec se objevila jedna fotka z Tennessee, kde je Nina se svými přáteli. Už jsem vám sem přidávala s twitterem 2 fotky, kdy Ninu čekala na letišti nejlepší kamarádka Julianne Hough :)
6e20827853fc11e38c270e01faf4e0e4_8.jpg

Twitter #203

23. listopadu 2013 v 11:52 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Tak mám tu pro vás zase pár zpráv z twitteru. Nina přidala i fotky a na první ji můžete vidět v kostele společně s Tracy Dawn Hall a Jessicou Albou :) Dále také 2 fotky z Tennessee, kde ji na letišty čekala její nejlepší kamarádka Julianne Hough :)
"V kostele. Co víc můžu říct ? @tracydawnhall @thall1433 @jessicaalba"
461600_800wc.jpg


"Podpořte pomocnou práci na Filipínách @OperationUSA. Je to tady say.ly/gkH7gDU"


"Zrovna jsem dokončila nahrávání pár epizod #robotchicken. Líbilo se mi s tebou
(virtuálně) poflakovat @sethgreem! Tolik zábavy :) Nemůžu se dočkat až to zopakujeme!"


"Tohle dělají opravdoví přátelé :) Přivítání na letišti s mým jménem na cedulce od
@juliannehough a dvou sexy mrch :P #přátelé #rodina #láska"
462584_800wc.jpg


"A tady jsou. Lepší záběr Julianniných mrch :) :p hahahaha teď vidíte jejich tváře."
462602_800wc.jpg

Nina Dobrev for DAZZLE Fashion Fall/Winter

22. listopadu 2013 v 22:20 | Katty~ |  Videos
Objevilo se jedno video z focení pro čínskou značku DAZZLE, pro kterou Nina fotila kolekci na letošní podzim/zimu :) Video je úplně dokonalé! Nina je tam strašně zlatá a ty záběry vypadají parádně,a le je to hrozně krátké :( Fotky z této kampaně naleznete ZDE.


NinaDobrev-4fans_blog_cz0002~10.jpg NinaDobrev-4fans_blog_cz0006~9.jpg NinaDobrev-4fans_blog_cz0011~9.jpg NinaDobrev-4fans_blog_cz0035~7.jpg
OTHER PROJECTS > 2013: DAZZLE'S WINTER CAMPAIGN > BEHIND THE SCENES VIDEO [ 30x ]
The Vampire Diaries: The CW "TV Now" Fall Promo #2

22. listopadu 2013 v 16:11 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Objevilo se ještě jedno kratší promo pro podzimní seriály televizní stanice CW a TVD samozřejmě nesmí chybět :) To jejich promo pro 5. sérii je totálně boží, ale to, že jsou všude jen takové sekundové úseky už boží opravdu není! :D


The Vampire Diaries: 5x09 The Cell - Extended Trailer

22. listopadu 2013 v 16:06 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás prodloužený trailer k nadcházející epizodě TVD i s překladem :) Já osobně se hrozně těším a jsem na to moc zvědavá :)
Každopádně si budeme muset počkat o týden déle. Další epizoda bude až 5. prosince.


Damon: Co mi to děláte ?
ČTVRTEK 5. PROSINCE
Dr. Wes: Sporýš. Udrží tě v klidu.
TAJNÁ SPOLEČNOST
Elena: Wes je zapojený do něčeho většího, než si vůbec dokážeme představit.
Dr. Wes: Jsem připraven posunout moji práci na vyšší úroveň.
S KRUTÝMY ÚMYSLY
Elena: Musíme Damona najít.
Dr. Whitmore: Tohle je pro pokrok vědy.

The Vampire Diaries: 5x09 The Cell - Trailer

22. listopadu 2013 v 6:27 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už e trailer pro nadcházející epizodu TVD :) Není moc kvalitní, takže doufejme, že prodloužený bude o něco lepší :)Gallery Update #8

21. listopadu 2013 v 22:09 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna fotka ze staršího photoshootu, ještě z roku 2009 od fotografa H. Hartwiga :) Já osobně má tento shoot moc ráda a i tato fotky je parádní :) Jen bohužel není v HQ, ale zase tak hrozná ta kvalita určitě není :)
uf8885.jpg
PHOTOSHOOTS > 2009 > H HARTWIG [ 7 + 1x new ]


A dále bych chtěla moc poděkovat Kristie, která mi poslala teto scan z českého časopisu TV Max, kde píšou o tom, že už od této středy se bude na Nova Cinema vysílat 3. série Vampire Diaries (Upířích Deníků). Tak co, chcete si tuto řadu zopakovat nebo vás dabing až natolik odrazuje ? :) Kristie ještě jednou opravdu děkuju :)
TV_MAX.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > NOVEMBER 2013 - TV MAX [ 1x ]

The Vampire Diaries: 5x10 Fifty Shades of Grayson - Synopsis

21. listopadu 2013 v 21:56 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
DAMONOVA MINULOST SE VRACÍ, ABY HO PRONÁSLEDOVALA - Damon (Ian Somerhalder) si uvědouje, že je Elena (Nina Dobrev) v nebezpečí a aby ji našel, bere si na pomoc Stefana (Paul Wesley). Bratři se zastavují u Aarona (hostující hvězda Shaun Sipos), kde Damon šokuje Stefana informací o jeho rodině, kterou získal z první ruky. Když se Dr. Wes (hostující hvězda Rick Cosnett) pokouší zastavit Damona, spouští svoji tajnou zbraň a nutí Damona, aby se vypořádal s jednou částí jeho minulosti, o které si myslel, že je navždy pryč, stejně tak, jako následky po desetiletém plánování pomsty. Mezitím je Elena zděšená přiznáním Dr. Wese o jeho temné historii na Whitmoreské univerzitě a jeho konečným hlavním cílem. Nakonec se zoufalá Katherine (Nina Dobrev) obrací na Matta (Zach Roerig) pro pomoc, až dokud si neuvědomí, že možná právě Nadia (hostující hvězda Olga Fonda) je ta, která může vyřešit není problém.

Get ready for The Vampire Diaries: 5x08 Dead Man on Campus

21. listopadu 2013 v 18:56 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Klasicky tu mám pro vás i přehled toho, na co se můžeme těšit v nadcházející epizodě Vampire Diaries.

Gallery Update #7

21. listopadu 2013 v 18:48 | Katty~ |  Gallery update

Opět tu mám pro vás menší update fotek :) Jako první jedna méně kvalitní s Ninou, Ianem a Paulem z oslavy 100. epizody TVD. Jak můžete vidět, tak jsou všichni tři zaujatě u dortu :) Nedivím se, taky bych byla! :D
822801577.png
PUBLIC APPEARANCES > 2013 > NOVEMBER 9TH - TVD'S 100TH EPISODE PARTY [ 43 + 1x new ]


Dále se objevila jedna nová fotografie z photoshootu pro Cosmopolitan. Teda není tak úplně nová, už jsme ji mohli vidět na scanech, ale teď ji tu mám pro vás v pěkné kvalitě :) A dále jsem také 2 fotky z galerie vyměnila za dvě v lepším rozlišení :)
014~236.jpg 003~409.jpg 002~473.jpg
PHOTOSHOOTS > 2013 > M VRIENS-MCGRATH [ 10 + 1x new & 2x in HQ ]


Taky tu mám pro vás jeden parádní, ale ne moc kvalitní scan z časopisu TV Guide, kde můžete vidět fotku z oslavy 100. epizody seriálu Vampire Diaries a na ní Ninu s Ianem, Paulem a Zachem :)
823002072.jpg
MAGAZINE SCANS > 2013 > NOVEMBER 2013 - TV GUIDE MAGAZINE [ 1x ]


Dále také jedna fotografie ze svatby Nininých přátel, kde byla Nina tento víkend společně i Kaylou Ewell :)
1459257_552685088140597_1793551630_n.jpg
MISCELLANEOUS > NOVEMBER 2013 - GRUMMAN'S WEDDING [ 1 + 1x new ]


A nakonec se objevily 2 nové fotky z photoshootu pro trička "Hunger Bites", které jsou spojeny s nadací Free The Children, kterou Nina dlouhodobě podporuje :) Také jsem 2 fotky vyměnila za HQ.
SDDS3.jpg SDDS2.jpg frgfgh.jpg 1~57.jpg
OTHER PROJECTS > HUNGER BITES > PHOTOSHOOT [ 5 + 2x new & 2x in HQ ]

Twitter #202

21. listopadu 2013 v 16:59 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás jednu novou zprávu z twitteru. Nina přidala fotku s Kaylou Ewell :) Obě jsou tam zlaté a jsem moc ráda, že se spolu pořád hodně baví, i když Kayla v TVD skončila hned v první sérii :)
461332_800wc.jpg

The Vampire Diaries: 5x08 Dead Man on Campus - Webclip

20. listopadu 2013 v 6:57 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip z nadcházející epizody Vampire Diaries s Damonem a Stefanem :)


Twitter #201

19. listopadu 2013 v 22:25 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Zase tu mám pro vás nějaké zprávy z twitteru. V prvním tweetu s náma Nina sdílí jednu parádní a veselou fotku z LA, ale ve druhém už poukazuje na smutnou tragédii na Filipínách :(

"Ten obličej mě vždycky přinutí k úsměvu. Hahah @morganbeau"
459746_800wc.jpg


"Mé myšlenky a modlitby posílám do Filipín po tajfunu Haiyan. Prosím darujte na
say.ly/RQG7f45. Potřebují vaši pomoc."

Nina Dobrev Talks Elena vs Katherine & Favorite Vampire Diaries Fan Moments

19. listopadu 2013 v 21:39 | Katty~
Objevilo se jedno další video z oslavy 100. epizody TVD, kde se redaktorka ClevverTV ptá Niny na jaký moment z TVD nejvíce vzpomíná a na to, jaké je to hrát 3 postavy, což je hrozně zajímavé, hrozně se mi líbí, jak o tom Nina vždycky mluví :)

The Vampire Diaries: 5x07 Death and the Maiden - Rehash

19. listopadu 2013 v 21:00 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás jako vždy rekapitulaci nejnovější epizody TVD s Arielle Kebbel, která je tentokrát přímo na natáčení seriálu. Myslíte, že se tam zase objeví ? :)

I-S BLOG AWARDS 2013

18. listopadu 2013 v 21:23 | Katty~ |  Site & Info
Tak před chvilkou jsem se dozvěděla, že byl tento blog nominován na nejlepší blog o herečce, za což opravdu moc děkuji, ale za nejlepší se teda nepovažuju :) No každopádně jsem moc ráda, že tento blog máte rádi a že sem chodíte, moc si toho vážím hlavně z toho důvodu, že se vás snažím informovat o Nině, protože moc lidí u nás toho o ní moc neví :)

No nebudu tady kecat nesmysly a chtěla jsem vám jen říct, že pokud sem opravdu rádi chodíte, můžete tento blog podpořit a hlasovat pro něj v komentářích na níže uvedeném odkazu :)
Tímto samozřejmě nechci vůbec říct "rychle běžte všichni hlasovat". To vůbec! Pokud tam máte blog, který máte raději, tak rozhodně hlasujte pro ten, protože já rozhodně nechci nikoho ovlivňovat, to by se mi vůbec nelíbilo :) A ani nechci aby pro mě někdo náhodou hlasoval neprávem :)


Gallery Update #6

18. listopadu 2013 v 21:01 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Tak mám tu pro vás pár nově objevených fotek :) Jako první se objevila jedna fotka z natáčení nejnovější epizody Vampire Diaries - "Death and the Maiden".
BZOeDG5IcAA09A0.jpg
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > 5X07 DEATH AND THE MAIDEN [ 2 + 1x new ]


Tady je také jedna další fotka z Palm Springs, kde byla Nina o víkendu :) Zbytek fotek jsem vám sem přidávala s novinkami z twitteru. Nina tam sice není až tak vidět, ale je ta stejně zlatá! :D
BZRuPoICIAIQZ.jpg
MISCELLANEOUS > NOVEMBER 2013 - WEEKEND IN LA QUINTA RESORT & CLUB, PALM SPRINGS [ 3 + 1x new ]


Objevily se i nějaké osobní fotky z různých období :) aždopádně Nina všude vypadá krásně, ale ta poslední je úplně božská :)
273df3495d59.png f39c8ed8f7f7.png 0e472f64502311e39a00129ce97e08e3_7.jpg
MISCELLANEOUS > PERSONAL & FAN PHOTOS [ 915 + 3x new ]


A nakonec tu mám pro vás jednu novou fotku z Los Angeles. Není moc kvalitní, ale moc se mi líbí. Už jen proto, že Nina tam vypadá tak vesele a spokojeně :)
4e1073aa501c11e3b61312bc1afe7834_8.jpg
MISCELLANEOUS > NOVEMBER 2013 - LOS ANGELES [ 1x ]

Návštěvnost ~ 11.11. 2013 - 17.11. 2013

18. listopadu 2013 v 20:21 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 425
Utery: 358
Streda: 315
Ctvrtek: 315
Patek: 575
Sobota: 449
Nedele: 493

Celkem: 2930

Moc děkuju za krásná čísla :)

Twitter #200

18. listopadu 2013 v 15:47 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět nějaké zprávy z Ninina twitteru. Nina přidala několik fotek z natáčení, další také ze svatby přátel, kde byla se svou kamarádkou a bývalou kolegyní z Vampire Diaries, Kaylou Ewell a také fotografie s Palm Springs :) Jde vidět, že Nina se v životě opravdu nenudí :)

456893_800wc.jpg


"Na nočním natáčení. Hmmm ... Zajímalo by mě, co se bude tuto scénu dít? #TVD"
457020_800wc.jpg


"Tohle se zrovna teď děje. Perfektní počasí na minišaty, že ? NE! @carolinedries -
Elena má na sobě v příští epizodě parku. Haha, ne, vážně ..."
457090_800wc.jpg


"Právě teď."
458662_800wc.jpg


"Gratuluji Panu a Paní Grummanovi! Děkujeme, že jste nás pozvali s @real_kaylaewell
na vaši nádhernou, úžasnou, neuvěřitelnou, šílenou a zábavnou svatbu :)"
458858_800wc.jpg


"Stejná perspektiva. Noc. Právě teď."
458859_800wc.jpg


458911_800wc.jpg

Ian & Nina Dobrev Back On? Former Vampire Diaries Couple Hooking Up Again, Sources Say

17. listopadu 2013 v 10:31 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Tento článek jsem vám sem chtěla dát už v týdnu, ale nějak jsem se k tomu bohužel nedostala. Každopádně jsem pro vás teď přeložila něco o Nině a Ianovi.

Mohl by náš oblíbený televizní pár znovu oživit jejich lásku ?

Nina Dobrev a Ian Somerhalder se prý v poslední době zase hodně stýkají. Zdroje říkají, že je stále hodně brzo na to, aby se dalo říct, jestli se úplně usmířili. Ale ti dva se k sobě rozhodně hodně mají.

A tohle rozhodně boduje u fanoušků seriálu na CW ...

Tito dva nedávno vyhráli na E!Online anketu o nejoblíbenější pár na televizních obrazovkách a jejich redakroři za nimi zajeli na natáčení do Atlanty, aby jim tento úspěch oznámili.

A ti dva byli opravdu ohromení za tuto cenu.

"Teda, to je šílené," řekla k tomu Nina. "Fanoušci Deleny jsou tak vášniví a tak nadšení a tak fanaticky milují chemii a vztah Damona a Eleny, že my jsme tím neskutečně polichoceni a nadšeni. Je to opravdu úžasné."

Ian dodal: "Vztahy jsou těžké v reálném životě a jsou extra těžké v Mystic Falls, protože když máte v Mystic Falls štěstí, není tam žádné drama. A pokud není žádné drama není to žádný televizní seriál. "

Ale zdá se, že jejich drama na televizních obrazovkách se do reálného života nepřenáší.

Přesto, že se ti dva letos začátkem května rozešeli, zůstali blízkými přáteli a v seriálu se chovají profesionálně.

"Není mezi něma nic špatného," řekl zdroj v období, kdy se rozešli. "Nebyla v tom zapletená žádná další osoba ani žádná větší hádka."

Pár se rozhodl to ukončit, když si uvědomili, že Nina nebyla připravená se usadit na tolik, jak chtěl Ian.

Zdroj dodal: "Nebylo to nic, co by bylo jen tak z čista jasna."

A je jasné, že mezi nimi není žádné nepřátelství. Zrovna minulý týden 24letá herečka přála své bývalé lásce hodně štěstí v nominaci na People's Choice Awards v kategorii Oblíbený SciFi herec.

Ale nejdůležitější je, že ti dva dostali také nominaci v katerogii Největší chemie na televizních obrazovkách.

Hmm .. něco nám říká, že Nina s Ianem si pro tu cenu už míří.

Zástupce Iana Somerhaldera nám řekl, že "nekomentuje soukromý život svého klienta."

WCCB: On Set with TVD cast

17. listopadu 2013 v 10:01 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno video z natáčení 100. epizody Vampire Diaries. Můžete vidět herce luvit o natáčení a také scény přímo z natáčení :)

TVD’s 100th Episode Party - Videos #2

17. listopadu 2013 v 9:55 | Katty~ |  Videos
Má tu pro vás ještě nějaké videa, na které jsem tak nějak zapomněla. Jsou z oslavy 100. epizody Vampire Diaries. Na těch dvou prvních se Nina jen tak občas mihne, ale jsou celkově jen kraťulinké :) Ve 3. videu mluví herci o spoilerech k nadcházejících opizodách a hlavně právě o té 100. :) A v posledním se jich taktéž ptají na různé otázky ohledně seriálu.

Gallery Update #5

16. listopadu 2013 v 21:57 | Katty~ |  Gallery update

Tak mám tu pro vás nějaké nové fotky. Jako první novéf a dokonalé fotografie z photoshootu z roku 2012 pro časopis Self. z Tohoto shootu jsme měli jen pár a ne moc kvalitních fotek. Teď se objevila opravdu pořádná dávka podle mě poěrně kvalitních fotek :) Fotografie jsou opravdu krásné, hrozně se mi na nich líbí, že jsou takové přirozené, veselé a energické :) Nina je prostě dokonalá ❤.
019~209.jpg 030~147.jpg 047~116.jpg 078~72.jpg
PHOTOSHOOTS > 2012 > B WATTS [ 4 + 87x new ]


Dále se objevily 2 fotky z 9. epizody páté série Vampire Diaries :) Vypadá to parádně, jsem fakt zvědavá, o co tam zase půjde :)
001~750.jpg 002~413~0.jpg
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > EPISODE STILLS > 5X09 THE CELL [ 2x ]


Mám tu pro vás také jednu fotku z natáčení Vampire Diaries :)
496c8f7c6c83.jpg
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > VARIOUS [ 1 + 1x new ]


Objevil se také jeden plakát značky Penshoppe, pro kterou Nina s Ianem fotili :) Fotku co je na plakátu jsme ještě nikdy neviděli, takže doufám, že se zase někdy objeví v normální velikosti a kvalitě, protože vypadá naprosto dokonale :)
025~172.jpg
OTHER PROJECTS > PENSHOPPE > BILLBOARDS [ 21 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 5x09 The Cell - Synopsis

16. listopadu 2013 v 20:49 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
FLASHBACKY DO TEMNÉHO OBDOBÍ DAMONOVA ŽIVOTA - Stefan (Paul Wesley) pokračuje v tom, že nabízí Katherine (Nina Dobrev) svoji podporu, zatímco se snaží maskovat svoji vlastní bolest až do té doby, než se ukáže Caroline (Candice Accola) s neobvyklou formou terapie. Po té, co se Elena (Nina Dobrev) snaží urovnat věci s Caroline, jí stoupá znepokojení o Damona ( Ian Somerhalder) natolik, že se obrací na Aarona (hostující hvězda Shaun Sipos) pro pomoc. Později, když říká Damon Eleně o příšerném utrpení z jeho milulosti, které si nechával celá desetiletí pro sebe, sdílí s ním Elena znepokojující informaci, kterou se zrovna dozvěděla o své rodině. Nakonec se Aaron rozhodne k zoufalému postupu po té, co mluvil s Dr. Maxfieldem (hostující hvězda Rick Cosnett).