Březen 2014

Twitter #226

30. března 2014 v 8:43 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zase jednu zprávu z twitteru. Nina zvěřejnila jednu fotografii s kamarádkou Hillary Harley a Michaelem Malarkeym :) Nina je tam zlatá ❤

"@hillaryharley s děsivou fotobombou od @Mkmalarkey"

The Vampire Diaries: Any Chance for Stefan and Elena ?

29. března 2014 v 19:15 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Teď, když se Elena a Damon rozešli, vrátí se Eleniny romantické city v 6. sérii zase ke Stefanovi? Je pro ně aslespoň nějaká naděje ?
No nemůžeme mluvit za Elenu, ale na Stefana ano - hlavně poté, co Paul Wesley objasnil nynější stav Steleny. I když Paul Wesley řekl, že se Stefan "smířil" s tím, že jsou Damon a Elena přátelé s výhodama, "Vždy je ve vás zbytek citů k někomu, s kým jste to tak už cítili." Jinak řečeno, když se Elena rozhodne, že Stefan je pro ni ten pravý, tak tam pro ni bude.

Layout for dejchi.

29. března 2014 v 11:55 | Katty~ |  Layout for you

Gallery Update #6

28. března 2014 v 19:31 | Katty~ |  Gallery update

Tam mám tu pro vás zase takovou menší aktualizaci fotek, které se v poslední době objevily. Jako první tady je titulka časopisu Joy z Indonésie :) Použili krásnou fotku.
MAGAZINE SCANS > 2014 > APRIL 2014 - JOY [ INDONESIA ] [ 1x ]


V úterý jsem vám sem dávala titulku polského časopisu Bravo a teď tu mám pro vás i scany zevnitř. Sice neumím polsky, ale podle obrázku zvládnu usoudit, že se baví o Nininých "vztazích" :D
MAGAZINE SCANS > 2014 > APRIL 2014 - BRAVO GIRL MAGAZINE [ POLAND ] [ 1 + 2x new ]


Dále se objevila jedna fotka z 20. epizody Vampire Diaries a sice není zrovna dvakrát kvalitní, ale jde na ní moc hezky vidět, že k sobě mají Damon a Elena zase blízko
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > 5X20 [ 2 + 1x new ]


Žádali jste mě, abych sdílela fotku z načeho českého Brava, kde je zase Nina na titulce :) Kromě toho je tam také plakát s Paulem Wesleym, takže fanoušky Stefana určitě potěší :)
MAGAZINE SCANS > 2014 > MARCH 2014 - BRAVO [ CZECH REPUBLIC ] [ 1x ]

Twitter #225

28. března 2014 v 18:47 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Nina na svůj twitter za poslední 3 přidala hned několik zpráv. Zmínila se o novém filmu "Let's Be Cops", ke kterému vyšel tento týden první trailer a bude v kinech už toto léto, dále zveřejnila fotku její kočičky, Lynx a ostatní už směřují ke kampani Get Covered, pro kterou minulý týden společně s Nikki Reed točily reklamní spot. Toto video a další 3 fotky z natáčení Nina taktéž zveřejnila :) Video jsem vám sem ale už dávala a pokud jste ještě neviděli, rozhodně se podívejte :)

"LETS BE COPS - OFICIÁLNÍ TRAILER !!! Podívejte se, smějte se, podívejte se znova &"Nedá ode mě ruce pryč !! Pokud neleží přímo na mně, tak na mě vždycky musí mít
položenou aspoň packu nebo ocásek, kterým se mě dotýká."


"LETS BE COPS vychází v kinech už toto léto! Přineste si jedno spodní prádlo navíc,
protože si načůráte do kalhot! @wayansjr @mrjakejohnson #LetsBeCops #LBC""Všichni se snažíme žít zdravé životy ale nehody se stávají pořád. A co potom? Nebuďte
blázni na 1. dubna a #ChraňteSe healthcare.gov""Tušili jste, že vás SELFIE může stát 20 000 dolarů ?!?!?! Nebo i víc ?! @nikkireed_i_am
a já jsme se o tom poučili dost tvrdým způsobem #OuciesHappen #GetCovered healthcare.gov"


"Snažíte se být zdraví a neonemocnět nebo se nezranit, ale náhody se stávají. A proto se
tomu říká 'Náhody'. Poslední možnost do 31. března, takže zbývají 4 dny !!! #GetCovered "


Nina Dobrev & Nikki Reed for Get Covered

28. března 2014 v 13:41 | Katty~ |  Videos
Možná si pamatujete, že jsem vám sem dávala fotografie Niny a Nikki Reed ze zákulisí kampaně Get Covered a teď tu mám pro vás i reklamní spot, který se točil právě minulý týden v Los Angeles. Na videu je znázorněno, kolik můžeme utratit za jeden den a že pojištění stojí za to :)
Na video se určitě podívejte, protože nejen, že je to zábavné, ale také celkem poučné a zajímavé :)


The Vampire Diaries: 5x18 Resident Evil - Synopsis

28. března 2014 v 13:31 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
PAUL WESLEY POPRVÉ V ROLI REŽISÉRA - Stefan (Paul Wesley) i Elena (Nina Dobrev) mají najednou znepokojivé sny o jiné verzi života, který spolu mohli mít. Bonnie (Kat Graham) zažívá znepokojující setkání se svojí babčou (hostující hvězda Jasmine Guy), která ji varuje o děsivých změnách, které nastaly na Druhé straně. Enzo (hostující hvězda Michael Malarkey) dává Damonovi (Ian Somerhalder) nevyžádané rady ohledně vztahů a poté přiznává, že pátrá po dívce, kterou miloval už před desítky let, když byl uvězněn u Augustýnů. Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) přiměje Matta (Zach Roerig), Jeremyho (Steven R. McQueen) a Tylera (Michael Trevino), aby jí pomohli vystopovat Poutníky a zabránit jim, aby převzali kontrolu nad Mystic Falls. Bonnie je zraněná a naštvaná, když zjistí, že Jeremy za jejími zády spolupracuje s Liv. Luke (hostující hvězda Chris Brochu) se ukáže v domě Salvatorů a vysvětluje Damonovi, Eleně a Enzovi, co ví o Markosovi (hostující hvězda Raffi Barsoumian) a Poutnících. Matt zažívá hrozivé setkání s obyvateli Druhé strany. Nakonec Damon najde Markose a zároveň se mu uleví a je znepokojen tím, co mu Markos musí říct.

The Vampire Diaries: 5x18 Resident Evil - Extended Trailer

28. března 2014 v 6:17 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady mám pro vás rovnou prodloužený trailer pro nadcházející epizodu Vampire Diaries :) Na tuto episodu si bedeme muset počkat do 17. dubna.The Vampire Diaries: Nina Dobrev, Ian Somerhalder tease Damon and Elena's 'friends with benefits' experiment and more

27. března 2014 v 21:56 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pro vás nějaké další spoilery, kde Nina a Ian mluví o postavách a o aktuálním ději v seriálu :)


I přes to, že se Elena a Damon pokusili na konci minulé epizody rozejít, nevydrželo jim to moc dlouho a tito dva upíři sklouzli zpět do postele. A největší otázkou epizody bylo: "Rozešli se nebo jsou zase spolu?"

Zdá se, že ani jedno. Je to tak, Elena a Damon se budou snažit být přátelí s výhodami, ale hvězda seriálu Vampire Diaries, Ian Somerhalder jim v tomto experimentu moc nadějí nedává. "Přátelé s výhodami nakonec nikdy nefungují," říká Ian.

Jeho kolegyně, Nina Dobrev to cítí stejně. "No všichni jsme viděli film "Kamadát taky rád" a Milou Kunis a Justinem Timberlakem, že ano? " řekla Nina. "Vždycky se ujedná taková ta dohoda s optimistickými výhledy a chtíčem, aby to fungovalo, ale vždycky se to zkomplikuje. Je těžké jen tak oddělit sex a emoce. Jde to prostě ruku v ruce."

Komplikované záležitosti také Damona a Elenu dovedly k tomu, že oba skončili infikovaní rozparovačským virusem, takže věci nejsou v normálu ani chvíli. "Damonova hlava je v oblacích. Bude potřebovat přehnané množství pití a aspoň trochu lásky, aby se přes to dostal," pověděl Ian. "Damon má ty cykly, kdy prochází těmi super intenzivními momenty. Žije pod zábranou zkušeností, která mu je dána. Takže vlastně není nikdy úplně šťastný."

Pokračuje, "V Mystic Falls lidé nejsou nikdy šťastní, protože pak by tam nebylo žádné drama, žádná show. Takže teď se soustředí jen na tu další věc. 'Jak teď ochráním svoji dívku? ' Jeho holka a jeho bratr jsou dva nejsůležitější lidé v jeho životě."

To by ale mohlo být trochu složitější, teď když se pochybní sourozenci, Luke a Liv ze záhadných důvodů zapletli do Elenina života. "Elena se s němi bude rozhodně potýkaz způsoby, které nejsou pozitivní," škádlí Nina. " Nemůžu toho prozradit moc, musím se držet trochu na uzdě."

A co se týče vztahu Eleny a Jeremyho, věci se velmi rychle otočí, když Jeremy učiní rozhodnutí, které Elenu zanechá zdrcenou. Co to do něj vjelo ?

"Jediné, co můžu říct je to, že to bylo skvělé hrát a sledovat Elenu, jak se vyvíjela jako postava," řekla Nina. "Musela učinit spoustu velmi těžkých rozhodnutí, které ovlivnily ji i její blízké a teď bude muset Jeremy učinit jedno tohoto druhu. Takže ona bude ta, kterou to ovlivní nejvíc, ale kvůli tomu čím si prošla to chápe. Moc dobře ví, že ho musí nechat být takovým, jaký on chce a nechat ho dělat své vlastní rozhodnutí, protože tak to měla i ona."


The Vampire Diaries: Spoilers

27. března 2014 v 17:02 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pro vás pár menších spoilerů, které se týkají už dnešní/zítřejší epizody Vampire Diaries :)

Oblíbený pár z The Vampire Diaries sice může být právě teď rozejítý, ale to jim nezabrání v tom, aby se z nich stali sexy bývalí s výhodama. A tato chemie je plně zobrazená v traileru, byl odvysílán na PaleyFestu.

Zatímco fanouškům nejspíše chybí Katherine, Nina Dobrev přiznala, že byla připravená se s touto postavou rozloučit.

"Když ještě byla Katherine, strašně mi chyběla má postel," odpověděla, když byla tázána na to, jestli jí chybí Katherine. "Víc spím a chodím víc na jógu a myslím si, že nakonec odejít musela a jsem ráda, že odešla tou nejepičtější cestou, kterou mohla ... byla vtáhnuta do pekla. Takže to bylo super. Pokud to máte nějak ukončit se svojí postavou, tak takhle se to dělá. Myslím, že jsme ji dobře vystihli a za to jsem ráda, ale taky smutná, protože to byla zábava ji hrát."

A teď zpátky k sexy hrátkám Deleny. Producentka Julie Plec prozradila, co od tohoto páru můžeme očekávat.

"Musí vést hodně skutečných, řádných a dospělých konverzací," řekla. "Chceme si s něma pohrát tak lidsky, jak je to jen možné, navzdory jejich nelidským zkušenostem." Nicméně, to by mohlo být trochu obtížné, jak poškádlil Ian: "Pořád ze sebe tvou oblečení a to je zdržuje od tech vyspělých konverzací."

A co ještě můžeme očekávat ? Enzo vykoná pár dobrých skutků, Damon pronese několik svých hlášek a můžeme očekávat i návrat několika (momentálně mrtvých) fanoušky oblíbených postav.

The Vampire Diaries: 5x17 Rescue Me - Webclip #2

27. března 2014 v 16:55 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se druhý webclip k zítřejší epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět Damon, Tylera a Matta v Grillu :) NA víc se podívejte sami.


Let's Be Cops > Trailer

25. března 2014 v 20:31 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info
A mám tu pro vás úžasnou novinku! Konečně se objevil první trailer k filmu Let's Be Cops a k tomu i první přesnější datum, kdy se na film můžeme těšit. Já musím za sebe říct, že se těším úplně maximálně, vypadá to fakt suprově! Nina má v traileru sice jen 2 scény, ale i tak je tam skvělá, hlavně ta druhá je boží! :D Podívejte se sami :)
Film bude mít premiéru už letos v srpnu, tak doufejme, že se dostane i k nám do kin :)


MOVIE PRODUCTION > LET'S BE COPS (2014) > TRAILER SCREENCAPTURES [ 17x ]

Gallery Update #5

25. března 2014 v 20:24 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se titulka z polského Brava, na kterou umístili právě fotku Niny z Teen Choice Awards z roku 2012 :)


Dále se objevila jedna krásná promofotka pro 5. sérii Vampire Diaries. Nina je tam strašné zlatíčko, jak se culí ❤ Fotku vlastně nevidíme úplně poprvé, už jsme ji viděli, když stanice CW blahopřála k novému roku, ale to byl na fotce i Ian a Paul (zde) :)
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > PROMOTIONAL PHOTOS [ 12 + 1x new ]


A ještě se objevily 2 fotky s fanoušky, které byly pořízeny včera na letišti v Los Angeles :) Holky měly fakt štěstí, že se tam s Nino potkaly :)
MISCELLANEOUS > MARCH 2014 - LOS ANGELES

The Vampire Diaries: 5x17 Rescue Me - Webclip

25. března 2014 v 20:08 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Konečně se objevil taé webclip k další epizodě TVD, kde můžeme vidět Damona s Elenou ve škole, kde jsou kvůli Jeremymu. Příjde mi hrozně vtipné, že Damon chodí na jakousi třídní schůzku :D Ale už se nato hrozěně těším :)


The Vampire Diaries: 5x16 While You Were Sleeping - Rehash

25. března 2014 v 20:04 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Jako každý týden se objevila rekapitulace k předchozímu dílu Vampire Diaries a tentokrát už zase s Arielle Kebbel, která ja jako vždycky skvělá :) Mají to parádně udělané.


Nina Spotted At LAX

25. března 2014 v 6:30 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se fotky ze včerejška, kdy byla Nina viděna na letišti v Los Angeles, když město po víkendu opouštěla :) V LA byla Nina přes víkend na PaleyFest, ale také fotila fotky pro kampaň Get Covered, takže snad si víkend užila a teď zpátky do práce :) Nina na sobě měla tmavý outfit, jediné, co vybočovalo z řady byla kabelka Botkier :)

Gallery Update #4

24. března 2014 v 20:44 | Katty~ |  Gallery update

Kromě fotek z PaleyFestu se objevilo také několik dalších, které jsem si nechala na večer a teď je tu pro vás mám :) Jsou to také fotky z tohoto víkendu :) Jako první to mám pro vás fotografie z focení photoshootu pro kampaň Get Covered, kdy Nina fotila s Nikki Reed :) Je super, že holky podporují dobrou věc :) A my můžeme doufat, že se také nějaké oficiální fotky brzo objeví :)
PHOTOSHOOTS > BEHIND THE SCENES > #GETCOVERED 2014 [ 2x ]


A k tomu ještě 3 osobní fotky z LA, kdy je na dvou z nich Nina taktéž ve společnosti Nikki :) Všechny fotky jsou krásné a Nině to fakt sluší :) Doufám, že si víkend v LA pořádně užila :)
MISCELLANEOUS > MARCH 2014 - LOS ANGELES [ 3x ]

PaleyFest 2014 - Photos & Videos

24. března 2014 v 15:37 | Katty~ |  Gallery update

Za prvé se omlovám, že jsem nebyla schopná přidat fotky už včera, ale vůbec jsem nebyla doma a přijela jsem až teď asi před hodinou :) Každopádně tu mám teď pro vás článek plný fotek a videí z tohoto víkendu :)
Jak jistě víte, tento víkend se v Los Angeles konal PaleyFest, o kterém jsem vám psala v minulém článku a odkazovala jsem vás na živý přenos z akce :) No každopádně jako první tu mám pro vás fotky z letiště v LA, kde byla Nin viděna ještě před zahájením akce :) Do letadla na sobě měla pohodlný sportovní outfit a vlasy měla přirozeně vlnité :) Hrozně se mi na fotkách líbí, jaké měla brýle :) Hrozně jí sluší ❤
CANDIDS > 2014 > MARCH 21ST - NINA DOBREV ARRIVE AT LAX [ 129x ]


A pak už tu mám pro vás fotografie ze samotné akce :) Z Vampire Diaries tam byla bohužel jen Nina, Ian a Paul spolu s producentkama Julií Plec a Caroline Dries, ale fotili se i s herci z The Originals, kterých se sešlo víc :) Nina měla na sobě tmavě modré šaty Michael Kors s botama Aperlai a psaníčkem Edie Parker :) Nina vypadala parádně, hrozně se i líbí, jak měla celý outfit zkombinovaný s účesem, s tou mašličkou byla úplně jako zlatíčko ❤ Je krásná :)
PUBLIC APPEARANCES > 2014 > MARCH 21ST - PALEYFEST "THE VAMPIRE DIARIES" - ARRIVALS [ 145x ]


Dále tu jsou fotky z celého panelu, kde najde fotografie z rozhovoru, ale jsou tam i ty, kdy se podepisovali fanouškům společně také s herci z The Originals :)
PUBLIC APPEARANCES > 2014 > MARCH 21ST - PALEYFEST "THE VAMPIRE DIARIES" - PANEL [ 48x ]


Pak jedna fotka ze zákulisí s Paulem :)A ještě nakonec jednu fotku, kde je Nina s plakátem od fanoušků :) Je tam zlatá :)
MISCELLANEOUS > MARCH 21ST - PALEYFEST [ 1x ]


A teď tu mám pro vás várku videí a rozhovorů. Jako první tu mám pro vás celý přenos panelu Vampire Diaries na PaleyFestu v dobré kvalitě, takže pokud máte zájem a baví vás takové akce, tak se rozhodně podívejte :) Já se na to večer určitě podívám :)
A teď už následuje několik rozhovorů a různých videí :)
The Vampire Diaries: New Season 5 Promo

24. března 2014 v 15:27 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se trailer pro nadcházející epizody Vampire Diaries, kdyrý byl odvysílán na PaleyFestu. Má sice skoro 9 minut, ale ale nové záběry z nadcházející dílů jsou až v 7:45, do té doby promítají život Katherine. Ukázky na nové díly se mi strašně líbí, bypadá to parádně a strašně se těším :) Ale zase už se nám to přehouplo přes polovinu a pomalu se nám ta série krátí :/


Návštěvnost ~ 17.3. 2014 - 23.3. 2014

24. března 2014 v 15:12 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 286
Utery: 290
Streda: 279
Ctvrtek: 319
Patek: 494
Sobota: 388
Nedele: 442

Celkem: 2498

Jako každý týden vám moc děkuju za parádní čísla :)

Watch The Vampire Diaries at PaleyFest Live

22. března 2014 v 15:26 | Katty~ |  News & Info

Asi pro vás není novinkou, že v kalifornském Los Angeles probíhá každoroční PaleyFest, kterého se účastní i hvězdy našeho oblíbeného seriálu The Vampire Diaries a kromě toho také hvězdy seriálu The Originals. Pokud vůbec netušíte, co to PaleyFest je ... Je to akce, kam každoročně jezdí herci a tvůrci různých amerických seriálů a probíhá to tak, že sedí na svém panelu a odpovídají na otázky, které jsou pro ně již předem připravené.
A my fanoušci máme tu možnost, sledovat tento dlouhý rozhovor mezi herci živě. Co je ale horší je naše časové pásmo, které má v tomto ohledu trochu nevýhodu, ale pokud chcete ponocovat nebo si nastavit budík a dívat se, tak můžete :) Pro větší ospalce bude snad později k dispozici záznam :)
The Originals mají svůj panel ve 3:15 ráno a Vampire Diaries následně ve 4:20 už dnes v noci, respektive zítra. Pokud kliknete na obrázek výše, měl by tam přenos běžet ve stanovený čas :)


New Instagram Video

21. března 2014 v 14:29 | Katty~ |  Videos
Věděla jsem, že jsem něco zapomněla přidat a tady to je :) Nina před pár dny přidala na svůj twitter jedno video z filmu "Frozen" :) Souhlasím s Ninou, že je úžasný, takový strašně roztomilý a ten sněhuláček je fakt nejlepší! :D Na videu Ninu samotnou neuvidíme, ale můžete slyšet její smích :) K videu Nina napsala :

"LMFAO Hahahahahahah Vím, že jsem pozadu, ale tento film je úžasný! A @joshgad je z toho nejelší. Jsi srandovní kámo!"


The Vampire Diaries: 5x17 Rescue Me - Extended Trailer

21. března 2014 v 6:33 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už je prodloužený trailer pro nadcházející epizodu Vampire Diaries i s překladem :)


ČTVRTEK
Liv: Poutníci se chystají na něco velkého.
Sloan: Pověz mi, kde najdu tvého dvojníka.
Elena: Minulá noc byla chyba.
Damon: Možná bychom měli chybovat dál.
KDYŽ JSTE ZAMILOVANÍ
Liv: Elena Gilbert?
NĚKDO VŽDY PŘIJDE K ÚRAZU
Damon: Je velmi obtížné vysvětlit svému bratrovi, že jste se rovna rozešli s jeho bývalou a pak jste rozbili postel.


Magazine Scans: JOY (Czech Republic)

20. března 2014 v 20:08 | Katty~ |  Gallery update

Ano přiznávám se, že jsem se tak trochu zapomněla s tím, s čím jsem tak velice naslibovala, ale naštěstí mě to dneska trklo a mám tu pro vás slibované scany z našeho českého časopisu JOY, který už mám od neděle doma :D Takže pokud jste si nekoupili, tak si tady můžete prohlédnout, co že se tam píše :) Jako kdybyste chtěli, tak vám článek klidně přepíšu, ale přijde mi to tak trochu zbytečné :)
001~1170.jpg 002~925.jpg 003~803.jpg 004~738.jpg 005~658.jpg
MAGAZINE SCANS > 2014 > APRIL 2014 - JOY [ CZECH REPUBLIC ] [ 1 + 5x new ]