Duben 2014

Twitter #233

30. dubna 2014 v 11:28 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zprávu z twitteru, kterou sice nepřidala Nina, ale dost se jí týká. Je od její stylistky, která odpovídala na zprávu jedné z Nininých fanynek. Píše tam, že Nina teď bude hned na několika akcích, takže se snad máme na co těšit a doufejme, že se tato zpráva týká také Met Ballu :)

@Cailtlin901: "Budeš Ninu chystat na nějakou nadcházející akci ? Tohle období sucha už
moc dlouho nevydržím!! :P"
@ilariaurbinati: "Chystá se toho HODNĚ :)"

New Photos From The Set of "The Final Girls"

30. dubna 2014 v 11:19 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás 2 nové fotky z natáčení The Final Girl, které jsem přidala do galeie už včera, jestli jste se dívali, ale nějak jsem byla líná nahrát to sem na blog :D Každopádně obě jsou parádní, na té první je ten Ninin výraz k nezaplacení :D A ten druhý, jak tam má zasukované ty vlasy, je taky boží :)
MOVIE PRODUCTION > THE FINAL GIRLS (2015) > ON THE SET [ 9 + 2x new ]

The Vampire Diaries: 5x20 What Lies Beneath - Webclip

30. dubna 2014 v 0:06 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět Damona, Stefana a Luka v době Salvatorů. Podle webclipu se Damon snaží pomocí kouzla najít Enza, což bude nejspíš trošku problém.


♥ 4 YEARS ONLINE ♥

29. dubna 2014 v 15:54 | Katty~ |  Site & Info

Nevím, jestli si toho někdo všiml nebo ne, ale dneska je to přesně 4 roky od doby, kdy jsem tento blog zakládala. Nevím, jak to cítíte vy, ale já jsem moc ráda, že jsem tady takovou dobu vydržela. Je pravda, že se mi tady stalo pár méně příjemných událostí. Jednou mi blog zrušili a jednou jsem se rozhodla skončit, kdy jsem se ale následne po měsíci vrátila a do dneška na to nejsem pyšná :D Každopádně mě to potom povzbudilo k tomu, abych několik věcí dodělala. Od těch dob to tady myslím (a doufám), že funguje normálně. Občas mám výpadek, že třeba 2-3 dny nejsem doma, ale Nina není zase tak aktivní, že by měla každý den kvanta fotek a novinek, takže doufám, že to není až takový problém.

A samozřejmě vám strašně moc děkuju, že sem pořád chodíte i po takové době, a že má Nina fanoušky i tady v Česku a na Slovensku :) Nepřidávám si to totiž pro sebe, ale pro fanoušky Niny, popřípadě seriálu Vampire Diaries, který už se taky dost rozšířil i u nás :) Opravdu si hrozně moc vážím, že to tady navštěvujete, ani nevíte, jak moc ♥
Teď si ani moc neuvědomuju, jestli sem někdo chodí ještě od úplného začátku blogu a nebo jestli jsou všechny vaše blogy "mladší" :D Ale v každém případě si toho cením stejně :)

Přidávat novinky mě opravdu baví, ale možná to teď v květnu bude s aktivitou horší, protože budu maturovat, nevím, jak to bude vycházet, ale myslím, že vzhledem k tomu, že do školy už nechodím, tak si za ten den vždycky nějakou chvilku určitě najdu a 24 hodin denně se učit nebudu, nejsem blázen :D

Nebudu to moc natahovat chtěla bych vám ještě jednou moc poděkovat, že sem chodíte, čtete články, a že vás Nina zajímá, protože kvůli tomu jsem blog zakládala ♥ :)

The Vampire Diaries: 5x20 What Lies Beneath - New Photo From Set

29. dubna 2014 v 15:15 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna nová fotka z natáčení 20. epizody Vampire Diaries, na kterou se můžeme těšit už tento týden :) Není sice moc kvalitní, ale všichni jistě poznáme, že jde o Damona a Elenu :)
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > ON THE SET > 5X20 WHAT LIES BENEATH [ 4 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 5x19 Man On Fire - Rehash

29. dubna 2014 v 14:55 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Jako každý týden je tu rekapitulace předchozí epizody Vampire Diaries se skvělou Arielle Kebbel :)


Návštěvnost ~ 21.4. 2014 - 27.4. 2014

28. dubna 2014 v 11:10 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 359
Utery: 309
Streda: 251
Ctvrtek: 330
Patek: 477
Sobota: 456
Nedele: 356


Celkem: 2538

Moc vám děkuju za úžasnou návštěvnost :)

New Photo from Baton Rouge, Louisiana #2

28. dubna 2014 v 9:08 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna další fotka z Baton Rouge v Louisianě, kde Nina natáčí film The Final Girls. Podle toho málo, co jde vidět je to foceno ve stejnou dobu, jako fotka, kterou jsem vám sem přidávala včera :) Nina je tam zlatá ♥

MISCELLANEOUS > APRIL 2014 - BATON ROUGE, LOUISIANA [ 3 + 1x new ]

On set of The Final Girls

28. dubna 2014 v 8:59 | Katty~ |  The Final Girls > Info
Objevilo se jedno video, kde můžeme vidět Ninu a její kolegy z The Final Girls. Nic moc se z toho ale nedozvíme, všichni tam totiž spí :D

New Photo from Baton Rouge, Louisiana

27. dubna 2014 v 19:04 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevila se jedna nová osobní fotka Nina z Baton Rouge v Louisianě, kde Nina natáčí film The Final Girls. Fotku nejspíš pořídil nějaký fanoušek. Na první pohled se mi zdálo, že má v puse cigaretu, ale když jsem si to přiblížila, tak se mi to tak zase vůbec nepřišlo, protože se mi zdá, že má pusu snad úplně normálně zavřenou a taky nevidím, že by tam byl nějak oddělený filtr. No studovala jsem tu fotku asi 15 minut a nedošla jsem k závěru :D Je to prostě nějaká zvláštní, no podívejte se sami a dejte vědět, jak to vidíte :D Každopádně to Nině na fotce moc sluší, líbí se mi, jak je oblečená a třeba se ukáže i víc fotek :)
MISCELLANEOUS > APRIL 2014 - BATON ROUGE, LOUISIANA [ 2 + 1x new ]

Gallery Update #9

27. dubna 2014 v 9:10 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Angela Trimbur zveřejnila na svůj instagram jednu novou fotku, kde je s holkama na natáčení Final Girls, no teda tady už měly zřejmě volno! :D Každopádně to vypadá, že se skvěle bavily :)
MOVIE PRODUCTION > THE FINAL GIRLS (2015) > ON THE SET [ 8 + 1x new ]


Nina si také vyrazika do jedné hospůdky Teddy's Juke Joint v Baton Rouge se svými kolegy z Final Girls, Alexanderem Ludwigem a Malinem Akermanem. Právě tam se Nina vyfotila s jedním ze svých fanoušků, Brentem Johnsonem :)
MISCELLANEOUS > PERSONAL & FAN PHOTOS [ 1005 + 1x new ]

Gallery Update #8

26. dubna 2014 v 10:20 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás opět několik fotek, které jsem přidala do galerie. Jako první se objevily další fotky z netáčení The Final Girls. Je super, že se fotky objevují :)
MOVIE PRODUCTION > THE FINAL GIRLS (2015) > ON THE SET [ 6 + 2x new ]


Dále se objevila krásná fotka s fanynkou :) Nina je tam zlatá ♥
MISCELLANEOUS > PERSONAL & FAN PHOTOS [ 1004 + 1x new ]


A nakonec je tu jedna fotka z 17. dubna, kdy byla Nina v Bílém Domě a vzhledem k tomu, že je tam také s Nikki Reed, tak byla tato návštěva nejspíš spojena s kampaní GetCovered :)
MISCELLANEOUS > APRIL 17TH - WHITE HOUSE

Twitter #232

26. dubna 2014 v 9:14 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Tady mám pro vás jednu zprávu z twitteru, kdy Nina přeposlala jednu fotku z natáčení filmu "The Final Girls" od Todda Strauss-Schulsona :) A vypadá to, že to je konečně nějaké fotky ze scény :)The Vampire Diaries: 5x22 Home - Synopsis

25. dubna 2014 v 15:55 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
VÝBUŠNÁ FINÁLNÍ EPIZODA - Damon (Ian Somerhalder), který je zdrcený po nečekané tragédii se soustředí na to, aby se udržel, zatímco tlačí na Bonnie (Kat Graham) víc, než kdy jindy, aby našla cestu, jak zastavit rozpad Druhé strany. Elena (Nina Dobrev) bere věci do vlastních rukou a žádá Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luka (hostující hvězda Chris Brochu), aby jí pomohli, ale Liv odmítá spolupracovat dokud jí Caroline neposkytne soukromou motivaci. Šerifka Forbesová (Marguerite Maclntyre) se zhrozí, když Markos (hostující hvězda Raffi Barsoumian) použije násilí proti Tylerovi/Julianovi (Michael Trevino), aby dokázal, že Mystic Falls je nyní pod kontrolou Poutníků. S novou informací od Šerifky, přichází Damon s nebezpečným plánem, který je závislý na okamžitém načasování Jeremyho (Steven R. McQueen) a Matta (Zach Roerig). Livina nepříjemná poznámka na Stefana (Paul Wesley) má nečekanou emoční odezvu od Caroline. Když se podmínky na Druhé straně zhoršují, Bonnie má možnost vyrovnat staré účty. Damonův plán nakonec způsobuje masivní explozi v Mystic Falls a všichni jsou zachyceni ve zmatku, stopách hrdinství, obětí a zoufalství.

The Vampire Diaries: 5x22 Home - Episode Stills

25. dubna 2014 v 12:40 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás fotky z 22. epizody Vampire Diaries, která už je bohužel pro tuto sérii poslední :( Každopádně na fotkách to vypadá skvěle, takže se určitě máme na co těšit. A co se týče nějakých informací o této epizodě, tak si můžete přečíst několik spoilerů v článcích ze včerejška.
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 5 > EPISODE STILLS > 5X22 HOME [ 5x ]

Bystander Revolution: Nina Dobrev | Pixie Haircut

25. dubna 2014 v 12:30 | Katty~ |  Videos
Objevilo se jedno video, kdy Nina mluví o tom, jak si v 6. třídě ostříhala vlasy na krátko a všichni se na ní dívali jako na kluka a měli někdy poznámky, které nebyly zrovna lichotivé. Nina v té době kvůli kvému staršímu bratrovi také hrála hodně sportů a to ještě na situaci přidávalo. Nina říká, že jí hodně pomohl, když se za ní brácha potom postavil a řekl ostatním, ať si z ní přestanou utahovat :) Je to moc hezké a je super, že k sobě už v té době měli pěkný vztah :) Navíc Nina je na videu strašně krásná, moc se mi na ní líbí ta modrá mikča a ty vlnky :)


The Vampire Diaries: 5x20 What Lies Beneath - Trailer

25. dubna 2014 v 7:42 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás rovnou prodloužený trailer pro nadcházející epizodu Vampire Diaries a musím říct, že to vypadá fakt napínavě!Against the Clock with...Nina Dobrev

24. dubna 2014 v 21:24 | Katty~ |  Videos
Objevilo se jedno video ještě z PaleyFestu, kdy Nina odpovídala na různé otázky co nejrychleji, protože to musela stihnout v daném čase :) Otázky i odpovědi jsem vám pod video vypsala.


Kolega, který ti pomůže překonat charakter...
Nina: Candice.

Kolega, se kterým trávíš nejvíc času mimo natáčení...
Nina: Candice.

Stefan, Matt nebo Damon?
Nina: Matt.

Nejromantičtější scéna, kterou jsi kdy natočila...
Nina: Ehmmmmmmm, je jich tolik, teď si nevzpomenu.

Jedna věc, kterou máš společnou se svojí postavou.
Nina: Láska k upírům.

Seriál, ve kterém by sis chtěla zahrát...
Nina: True Detective.

Hostující hvězda, kterou byste chtěla ve Vampire Diaries...
Nina: Matthew McConaughey.

Oblíbená série Vampire Diaries...
Nina: První.

Katherine nebo Elena?
Nina: Obě. Jejich třetí sestra. Sestřenice. Kelena.


Gallery Update #7

24. dubna 2014 v 20:01 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás pár nových fotek, které se v posledních dnech objevily. Jako první tu jsou zase další fotky z natáčení filmu "The Final Girls". Jsem moc ráda, že se fotky objevují a že se něco děje :) Nic jiného než fotky z natáčení zatím asi čekat nemůžeme, ale i tak je to super :) Taky by bylo fajn, kdyby se objevilo něco přímo ze scény a ne jen ze zákulisí :)
MOVIE PRODUCTION > THE FINAL GIRLS (2015) > ON THE SET [ 3 + 2x new ]


Dále je tu jedna fotka, kde je Nina s fanynkou. Fotka byla pořízena nedávno v Los Angeles :)
MISCELLANEOUS > PERSONAL & FAN PHOTOS [ 1003 + 1x new ]


Objevila se jedna promo fotka pro Vampire Diaries. Ale nejásejte, nic extra nového to není. Je to fotka pro 2. sérii a pár podobných fotek už jsme viděli. Mohly by se ale objevit i nějaké nové pro 5. sérii, protože se mi zdá, že letos jich zase tolik nebylo, což je škoda :/
THE VAMPIRE DIARIES > SEASON 2 > PROMOTIONAL PHOTOS [ 42 + 1x new ]


A nakonec zase jedna další fotka pro Penshoppe :) Fotka je úplně dokonalá a Nina s Ianem tam jsou naprosto úžasní! kéž by se ale objevial v dobré kvalitě.
OTHER PROJECTS > PENSHOPPE > BILLBOARDS [ 47 + 1x new ]

Let's Be Cops u nás ?

24. dubna 2014 v 16:51 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info

Už jsme všichni nejspíš viděli trailer na nový film Let's Be Cops, který bude mít premiéru letos v srpnu, ale co je zatím ve hvězdách je premiéra tohoto filmu v českých kinech. Mám tu pro vás informaci z jednoho z našich největších multiplexů Cinema City:

"V tuto chvíli nemáme informace o tom, zdali bude film Let's Be Cops promítán i v multiplexech Cinema City. Tento film má naplánovanou premiéru na 28.8.2014 a zatím není uveden mezi plánovanými filmy."

Zatím to pro naše kina nevypadá zrovna příznivě, ale času je ještě dost a třeba nás překvapí a film se v kinech objeví. Zpráva samozřejmě není definitivní a nezbývá nám nic jiného než doufat, co se stane.

The Vampire Diaries: New Spoilers #2

24. dubna 2014 v 11:58 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

A pro dnešek to jsou poslední spoilery, které vám sem dávám. Tento článek se týká jak zbylých dílů obecně, tak také té úplně poslední pro tito sérii.

PŘEDFINÁLNÍ EPIZODY - Když se Poutníci posunou se svými plány o něco dopředu, Stefan a Elena vynalézají způsob myšlení jako "my proti celému světu", prozradila producentka Caroline Dries. "Budou se muset spoléhat na toto silné spojení, aby se přes to dostali." Mezitím Bonnie činí "odvážná rozhodnutí" ohledně dilema z Druhé strany," připomíná Caroline Dries. "Vždy je nějaká oběť a její vztah s Jeremym bude rozhodně jednou z věcí, která všechno komplikuje." Co se týčece Stefanova a Carolinina nepopiratelného ... čehosi, Dries povrbuzuje k trpělivosti: "Náš plán je nechat toto přátelství ať se rozvíjí přirozeně a chceme sledovat, co se stane, když začnou objevovat city, i když opravdu pomalu a ze strany jednoho z nich a jak to začne věci komplikovat."


FINÁLNÍ EPIZODA (15. KVĚTNA) - Poslední hodina 5. série Vampire Diaries vyvrcholí v maximální bitvě Mystic Falls proti Poutníkům, samozřejmě. Kromě toho obvyklého "krev, smrt a slzy," říká Caroline Dries, že se máme připravit také na další setkání s "tvářemi, které nám chyběli během sérií." Také slíbila, že finálne "skončí v pravém stylu Vampire Diaries s úžasným napínavým momentem, který nás nechá zamyšlené, jako "Počkat, cože? Ne. Řekňěte mi, že tohle se nestalo."

The Vampire Diaries: New Spoilers

24. dubna 2014 v 11:35 | Katty~

Další spoilery tu mám pro vás z TV Guide a E!Online, kdy reportérky odpovídali na otázky, které jim pokládali fanoušci na sociálních sítích.

Bude se Enzo ještě zdržovat ve Vampire Diaries? Miluju ho!
Tak to si zamiluješ čtvrteční epizodu, která je velmi Enzo-centrická! Zatímco se konečně dozvíme pravdu o Maggie, Enzo také postaví Stefana a Elenu do vážného nebezpečí, což nakonec vede k epické bitvě mezi nimi. Otázkou je: Jak Damon zvládne to, že se ocitne chycen uprostřed?

Budou Damonovi fanoušci ve finální epizodě trpět?
Damonovi fanoušci, začněte se chystat na emoční hodinku až bude Vampire Diaries v květnu pro tuto sezónu končit. "V posledních dvou epizodách je docela hodně trápení a oslav," varuje škádlí Julie Plec. "Kvůli Markosově snaze udělat z Mystic Falls místo bez magie a bezprostředně zrušit Druhou stranu, je hodně životů v ohrožení a Damon musí, jak on říká, svázat svůj hrdinský účes."

Vampire Diaries: Season 5 Finale - Spoilers

24. dubna 2014 v 11:18 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám pro vás připravenou menší sérii spoilerů týkajícíh se dalších dílů Vampire Diaries :) Následující informace se týkají finální epizody série, kterou uvidíme 15. května. Také je tam nakousnuto něco málo o tom, co se bude odehrávat v další sérii :)

Už nebudou žádné zmatky o tom, kdo jsou Poutníci a co chtějí. Chtějí zlomit století starou kletbu, uvalenou čarodějkami, aby se mohli usadit. A pokud bude jejich vůdce Markos úspěšný, magie bude zničena, což by mohlo dopadnout katastrofálně pro Bonnie a Druhou stranu. Ale Bonnie by pravděpodobně mířila do nového světa - a nebude sama. "Finální epizoda rozhodna stanovuje nové parametry v prostředí, ve kterém budeme točit 6. sérii," škádlí Paul Wesley. "Svým způsobem se věci restartují a tvůrci nají možnost změnit okolnosti a místa, kde se to bude odehrávat."

Nina's Personal Videos

24. dubna 2014 v 10:57 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás pár videí z Ninina soukromí. Na tom prvním můžete vidět Ninu s kamarádkama, jak testují loupání česneku v dnešní a dřívější době, na dalším je Nina v domě jednoho se svých přátel na večírku a poslední sdílela její kamarádka Julianne Hough na svém instagramu se zprávou: "Nemyslím, že @ninadobrev očekávala nějakou takovou akci, když se rozhodla, že se staví ... No ale moc si nestěžovala! ;) Mám tě ráda zlato, užij si natáčení! Xoxo"
Twitter #231

24. dubna 2014 v 10:46 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zase zprávy z Ninina twitteru :) Nina přdala i několik fotek včetně jedné z natáčení filmu "The Final Girls". Jsem moc ráda, že už natáčí a doufám, že se nějaké fotky ještě objevovat budou.

@HillaryHarley: "listuji časopisem a vidím mmoji nádhernou kamarádku! Vypadáš úchvatně"
@ninadobrev: "Haha, mám tě ráda, holka ;) "


"Dokončili jsme první den s FINAL GIRLS. Umíráme smíchy celý den @t_farmiga @middleditch


"@MrGrabeel Udělal jsi úžasnou Vtipnou parodii ... Ale také důležitou zprávu. Veselé Velikonoce."

The Vampire Diaries: 5x19 Man On Fire - Webclip

24. dubna 2014 v 10:23 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se webclip z nadcházející epizody Vampire Diaries, kde můžeme vidět Damona, Matta a Jeremyho :)


The Vampire Diaries: 5x21 Promised Land - Synopsis

24. dubna 2014 v 10:19 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
UTÉCT SMRTI - Když Stefan (Paul Wesley) a Elena (Nina Dobrev) uniknou z Markosovy (hostující hvězda Raffi Barsoumian), ocitnou se na odlehlém místě a Stefan s Elenou filozoficky rozebítá její vztah s Damonem (Ian Somerhalder). Poté, co jejich snaha ochránit dvojníky špatně dopadne, Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luke (hostující hvězda Chris Brochu) přichází s novou nebezpečnou strategií. Damon bere Matta (Zach Roerig) a Jeremyho (Steven R. McQueen), aby mu pomohli přichystat past na Markose, o kterém se ukáže, že má sám devastující překvapení. Bonnie (Kat Graham) konečně přiznává Caroline (Candice Accola), že nikomu neřekla pravdu o tom, co se děje na Druhé straně. Nakonec, zatímco Bonie zoufale hledá způsob, jak zastavit Maskose, Caroline je svědkem nepředstavitelného násilného činu od jednoho z Poutníků.