Červenec 2014

Gallery Update #16

31. července 2014 v 18:24 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás skvělé nové fotky. První fotka je z photoshootu z Comic Conu a je ro časopis Entertainment Weekly. Můžete tam s Ninou vidět Damona Wayanse Jr., kolegu z Let's Be Cops :) Fotka je úplně parádní, kde vidět, že si sedli a jsou skvělí kamarádi :)
Photoshoots > 2014 > M Muller (Entertainment Weekly) [ 2 + 1x ]


Další fotka je taktéž z Comic Conu a taktéž pro Entertainment Weekly :) Jen je tam Nina pro změnu s kolegy z Vampire Diaries, Paulem Wesleym a Ianem Somerhalderem :) I tato fotka je úplně boží! ♥ Nina je tam dokonalá! :D ♥
Photoshoots > 2014 > Entertainment Weekly [ 1 + 1x new ]


A i poslední fotka pochází právě z Comic Conu. S Ninou je na fotce Brad Everett Young a byla pořízena na párty Entertainment Weekly :)
Public Appearances > 2014 > JULY 26TH - EW's 8th Annual Comic-Con Celebration [ 39 + 1x new ]

Let's Be Cops: "That's Handsome" Clip

31. července 2014 v 15:33 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info
Během těch dvou dnů, co jsem tu nebyla se také objevil jeden nový klip z filmu Let's Be Cops, na kterém je krávě Nina :) Není jinak extra dlouhý, ale vypadá to fakt parádně a moc se těším, až na film půjdu do kina! :)

Nylon Photoshoot - Behind The Scenes

31. července 2014 v 12:45 | Katty~ |  Videos
Konečně se objevilo očeávané video z focení pro Nylon, kterému Nina zdobí srpnovou titulku (fotky zde, pokud někomu unikly). Nina ve videu mluví o jejím stylu v mládí, o její oblíbené hudbě nebo o tom, jaké to bylo natáčet film Final Girls :) Je tam samozřejmě vidět několik skvělých záběrů, které jsme na fotkách dosud vidět nemohli, takže doufejme, že se ještě dočkáme :)

Screencaptures > Nylon Magazine 2014 - Behind The Scenes [ 216x ]

Nina Dobrev, Paul Wesley & Ian Somerhalder Dish Season 6 Details At Comic-Con!

31. července 2014 v 12:36 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jeden nový rozhovor o 6. sérii Vampire Diaries, který vznikl na Comic Conu, ale bohužel se vlastně nic extra nedozvíme, víceméně mají zakázáno cokoliv prozradit, takže tak :)


Twitter #270

31. července 2014 v 11:20 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Omlouvám se za neaktivitu, ale nebyla jsem bohužel doma :) Každopádně teď tu mám pro vás všechno na doplnění :) Nina přidala několik zpráv a tvůj účet a teď je tu pro vás mám :) Přidala něco málo z Comic Conu a také i fotky tvojí kočičky Lynx :)

@joshdallas: "To je jak verze @ninadobrev Jack-in-the-Box! @colinodonoghue1
@ninadobrev: "Hahaha, rozhodně. "Nina-in-the-Box!"


"Moje malinká se protahuje. #catyoga"


"Pacičky"


@ScottPorter: "Proč miluju #ComicCon: Zasměňu se s dobrými přáteli. Vždy tě ráf vidím
@ninadobrev: "Taky tu fotku miluju! A tebe taky ráda vidím, kámo :) Doufám, že se v LA
držíš v chladnu ... Tady v Atlantě je strašné vedro!"


"Malý sloní sirotek v Kenyi je na rok v pěstounské péči díky @dswt! Taky si kupte jeden na

Videos from Comic Con

28. července 2014 v 19:00 | Katty~ |  Videos
Tento článek je přednastavený, protože jsem musela odjet a v rychlosti jsem nachystala aspoň něco, tak snad se nebudete zlobit. Snad vám k nebude vadit, že k tomu nebudou nějaké delší popisky jako vždycky, ale času je na to bohužel málo :(
Každopádně konečně jsem se dostala i k videím z Comic Conu, už se na ně chystám tak dva dny!

První dvě videa jsou velice krátká a natočili je nejspíše fanoušci :)
Dále tu mám dvě videa z promítání Let's Be Cops a jedno krátné z panelu :)
Co se týče panelu Let's Be Cops, mám tu pro vás ještě jedno delší video! :) Občas je ten zvuk trochu horší, ale dá se to :)

Pak jsou tu dva skvělé rozhovory s castem Vamprie Diaries pro Clevver TV a Entertainment Weekly :)A úplně nakonec jsem si nechala panel Vampire Diaries, který tu pro vás mám ve dvou částech! :) Všichni jou úžasní, ale abych řekla pravdu, v předchozích letech se mi to líbilo víc :(


twitter #269

28. července 2014 v 15:41 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zase po nějaké době zprávy z twitteru, které Nina přidala a všechny jsou z Comic Conu. Ze San Diega už pravděpodobně odjela a na poslední fotce se i rozloučila :) Snad si to užila a bude na to vzpomínat v dobrém, jako každý rok :)"Panel #TVD ... víc jak 6000 nejhlasitějších, vášnivých, nejúžasěnjších oddaných fanoušků
TVD. Milujeme vás víc, než si myslíte!"


"Versace Versace Versace? neee.
Rozhovory, rozhovory, rozhovory!


"Moje milovaná #TVD rodina... #SDCC"


"A pár nových přírustků ... #LetsBeCops rodinka :) #SDCC"


"A perfektní západ slunce v San Diegu jako příjemné rozloučení s krásným víkendem. Měj se
#SDCC ... uvidíme se příští rok! @Versace_official"

Gallery Update #15

28. července 2014 v 14:04 | Katty~ |  Gallery update

Včera večer jsem vám sem dávala fotky, kde jste mohli vidět, že Ninu něco docela rozhodilo a její kamarád, Ben Mckenzie jí objímal. Dneska se objevily další fotky, kdy se Nina už usmívala a posle portálu JustJared Ninu rozhodili fotografové, kteří na ní byli agresivní. Tak doufejme, že to na ní jen nechvilku dolehlo a nebyla smutná dlouho :)
Candids > 2014 > JULY 26TH - Leaving Comic Con after party [ 12 + 4x new ]


Dále se objevila ještě jedna fotka z jachty TV Guide z Comic Conu, kde Nina se svými kolegy dělala rozhovor :)
Public Appearances > 2014 > JULY 26TH - TV Guide Yacht at Comic Con [ 1 + 1x new ]


A také tu mám pro vás zase jeden nový photoshoot! Zatím je to teda jen jedna fotka, ale vypadá to skvěle :) Fotografie vznikly pro časopis TV Guide a Nina je tam s Ianem a Paulem. Snad se dočkáme i dalších fotek :)
Photoshoots > 2014 > Entertainment Weekly [ 1x ]


Objevily se také fotky ze včerejška, kdy Nina opouštěla Comic-Con. Zase měla na sobě takový ten porcelánový vzor, ale tentokrát měla šaty a je to i trochu jiné :) Vypadala skvěle, moc se mi ty šatičky líbí :)


Dále Ninu umístili do časopisu People, kde dali také fotky několika jejích skvělých účesů! :) Všechny jsou dokonalé, taky by se mi líbilo, kdyby mě někdo tak načesával :)
Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - People Magazine [ 1x ]


A kromě časopisu People se Nina objevila i v časopisu Star, kde píší pro změnu o kontaktních čočkách Air Optix :)
Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - Star Magazine [ 1x ]


A nakonec se objevila jedna nová fotka z photoshootu pro Nylon, ale bohužel není moc kvalitní, ale vypadá parádně, tak snad se nám i pár dalších fotek brzo objeví :)
Photoshoots > 2014 > S Magg [ 7 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 21.7. 2014 - 27.7. 2014

28. července 2014 v 11:19 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 416
Utery: 447
Streda: 565
Ctvrtek: 458
Patek: 442
Sobota: 416
Nedele: 552


Celkem: 3296

Moc vám děkuju za krásná čísla a za to, že sem chodíte! :) Tento týden jsem měla docela čas, takže jsem se tomu mohla věnovat :) A mám pro vás dneska zase několik článků, které přidám později :)

'The Vampire Diaries' Nina Dobrev And Ian Somerhalder Take Home Ship Of The Year

28. července 2014 v 9:22 | Katty~ |  Videos
Nina a Ian společně za jejich role dostali cenu na MTV Fandom Awards, "Ship f The Year" a vzhledem k tomu, že tam nemohli být, tak poslali zprávu, kterou tu teď pro vás mám. Jsou tam oba skvělí a není to moc dlouhé, takže stojí za podívání se :)


More Photos From Comic-Con

27. července 2014 v 16:09 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás další fotky z Comic Conu a jako první to jsou fotografie, kdy Nina opouštěla Hard Rock hotel :)


Další fotky bohužel tak veselé nejsou. Při odchodu z After párty Nina fotografové zachytili, když byla opravdu smutná a jde vidět, že dokonce plakala :( Na fotkách je s ní kamarád Ben McKenzie, který ji utěšoval. Ninu něco muselo dost rozhodit. Mohlo to být to, co se teď děje mezi Ianem a její kamarádkou, Nikki Reed , ale kdo ví. Nezdá se, že by se Nina chtěla příliš fotit, ale v taxíku se na ni Ben už usmíval a snad se ji snažil trochu rozveselit.

New Photos from Comic-Con #3

27. července 2014 v 12:08 | Katty~ |  Gallery update

Konečně tu mám pro vás fotky ze včerejška z Comic Conu. Nahrávám to tady celé ráno a jsem si jistá, že ještě nekončím. Některé fotky totiž zatím nejsou v HQ, takže během dne budu jistě měnit jako vždycky :D No každopádně, to vás nemusí vůbec zajímat, fotek je tu opravdu požehnaně.
Včera jsem vám při první fotce z focení pro TV Guide říkala, že má Nina krásné šaty. No na dnešních fotkách už jde krásně vidět, že to nejsou šaty, ale overal značky Naeem Khan :) Nina je dokonalá, ten vzor je hrozně zajímavý a moc jí to sluší :) Podtrhla to růžovýma lodočkama Kurt Geiger a vlasy měla tentokrát rovné a na boku uhlazené, což na některých fotkách může působit, že má jednu stranu vyholenou :) Pokudj ste si nevšimli, tak se opět zaměřte na Nininy oči, opět měla čočky :)


Během včerejška se Nina ukázala hned na několika akcích, které na Comic Conu probíhaly. Jako první tu mám fotky z jachty TV Guide, kde probíhal Nintendo Lounge :)


Dále nesmí chybět samozřejmě fotky z panelu, kde se objevil také takový "trailer", který jsem zevřejňovala v minulém článku - kdo neviděl, doporučuju se podívat! :) Na fotkách jsou zachycené momentky, takže i ty stojí za to :)
Public Appearances > 2014 > JULY 26TH - The Vampire Diaries Comic-Con 2014 - Panel [ 83x ]


Objevilo se také několik fotek z autogramiády, kde si na své přišli hlavně fanoušci Vampire Diaries :) Některé fotky zveřenila také sama Nina :)


I včera, stejně jako v pátek, se Nina zúčastnila Microsoft VIP Lounge v Hard Rock hotelu, ale tentokrát tam samozřejmě byla s kolegy z TVD :)Fotky vznikly i v místnosti pro tisk, kde Nina dělala nejspíš nějaké rozhovory :)


Herci se zastavili také ve stanovišti rádia SiriusXM :)


Fotografové zachytili Ninu, Iana a Kat, jak pohybovali po areálu Comic Conu a pravděpodobně se někam zrovna přesouvali :)


Včera večer jsem vám sem dávala jednu fotku z focení pro TV Guide a teď tu mám pro vás další dvě :) Vypadá to skvěle a snad se brzy objeví oficiální fotky, vždycky bývají super :)
Photoshoots > Behind The Scenes > TV Guide 2014 [ 1 + 2x new ]


Na Comic-Conu byla také taková ta fotobuňka, kde se fotí fotky .. no snad chápete, co tím chci říct, nevím moc, jak to vysvětlit :D Ale Nině se to očividně dost zalíbilo, proto záběrů má fakt dost! :D Ale fotky jsou to super a jsou legrační :)
Photoshoots > 2014 > Comic-Con Photobooth [ 36 x ]


Dalších těchto fotkách je Nina například s Normanem Reedusem ze seriálu The Walking Dead, pak samozřejmě s fanoušky a pak také dokonalá selfie se všemi z Vampire Diaries, kteří na Comic Conu byli :)
Miscellaneous > JULY 2014 - San Diego Comic Con [ 16 + 8x new ]


A na posledních fotkách je Nina na párty Entertainment Weekly :) Tady už měla jiný outfit :) Barvičky a vzory vyměnila za černou a vlasy sepla do culíku :) A i tady vypadala dokonale :))
Public Appearances > 2014 > JULY 26TH - Annual Comic-Con Celebration [39x ]

The Vampire Diaries: Season 6 - Trailer

27. července 2014 v 9:30 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tak a mám tu pro vás promo k Vampire Diaries ze včerejšího panelu. No vlastně nevím, jestli se tomu dá říkat trailer, to by tam musely být nové scény, pěkně s náma vypekli! Místo nových scén pro nás natočili něco speciálního - Po tom velkém konci jako vypli světla nechali Iana a Kat zmizet ze seriálu a ti přemýšlí, jak se to mohlo stát. No mezitím ostatní dokazují jak jim "chybí". Nejlepší je Nina! :D Je hrozně zlatá, jak si bere tu Ianovu šatnu a dává si tam tu svojí titulku :D
Rozhodně se podívejte, stojí to za to!


New Photos from Comic-Con #2

26. července 2014 v 22:19 | Katty~ |  Gallery update

A mám tu pro vás další photoshoot! :) Tento je pro změnu z dneška a je to zároveň také první dnešní fotografie! Dnešek by Nina na Comic Conu měla strávit se svými kolegy z Vampire Diaries, což dokazuje i tato fotka :) Nina je upět úžasná :) Má krásné bílé šatičky s modrým zdobením a vypadá to úžasně! Už se mo těším na kvalitnější fotky!

Photoshoots > Behind The Scenes > TV Guide 2014 [ 1x ]


Dále se objevila jedna fotka z jachty časopisu TV Guide, kde se každoročně fotí zmiňovaný photoshoot a dělá rozhovor. Jednu fotku z této jachty zveřejnila Kat Graham a můžeme tam s ní vidět právě Ninu, Paula Wesleyho, Iana Somerhaldera a Matta Davise :)
Public Appearances > 2014 > JULY 26TH - TV Guide Yacht at Comic Con [ 1x ]

Na zítra mám pro vás další várku fotek částečně už nachystanou, takže se máte na co těšit :)

Entertainment Weekly Photoshoot

26. července 2014 v 20:07 | Katty~ |  Gallery update

Kromě fotek z akcí včera vznikl také photoshoot pro Entertainment Weekly. Zatím máme k dispozici jednu fotku, kde je Nina sama a pak jednu, kde jsou i její kolegové z filmu Let's Be Cops, Damon Wayans, Jr., Rob Riggle a Keegan-Michael Key :).
Photoshoots > 2014 > Entertainment Weekly [ 2x ]

New Photos from Comic-Con

26. července 2014 v 16:21 | Katty~ |  Gallery update

Mým tu pro vás další foty ze včerejška z Comic Conu :) Některé jsem přidávala už ráno a něco jsem doplnila teď :) Na těchto fotkách má Nina jiný outfit než na těch z rána, takže to vád určitě potěší :) Převlékla se do vzorových barevných minišatů značky Naeem Khan, které jí hrozně slušely :) Doplnila botama Oscar Tye :) Barvičky na Nina vypadají skvěle! Na prvních fotkách je na párty CraveOnline, která byla pořádána na počest seriálu "The Last Ship" :) Můžeme vidět, že se tam Nna setkala také se svým bývalým kolegou, Davidem Andersem (Strýček John).


A další párty byla pořádána Playboyem a A&E, což je televizní kanál. Po Nininém boku můžeme vidět například Orlanda Blooma, Setha Meyerse nebo Alexe Ludwiga :)

Let's Be Cops Comic-Con 2014

26. července 2014 v 11:11 | Katty~ |  Gallery update

Tako konečně tu mám pro vás pořádnou várku fotek z Comic Conu! Včerejší akce jsou spojeny s filmem Let's Be Cops, který má v létě premiéru! Dneska Ninu čeká další den na Comic Conu, ale tentokrát se bude účastnit akcí s herci z Vampire Diaries :) To jsem ale trochu odbočila. Mám tu pro vás velkou spoustu fotek, které fanoušky Niny jistě potěší! Nahrávám to tady snad od půl deváté, protože se pořád něco objevuje!
Každopádně, Nina vypadala kouzelně! Její outfit jste mohli vidět už včera v rozhovoru s MTV, který jsem vám sem dávala. Nina na sobě měla kkoženou sukni a košili značky J. Mendel a dokonalou kabelku značky Fendi :) Také měla dokonalý make up a vy pozornější si možná všimnete, že měla na sobě i kontaktní čočky :)
Public Appearances > 2014 > JULY 25TH - Lets Be Cops Comic-Con 2014 - Press Line [ 56x ]


Dále tu mám pro vás fotky z panelu, kde odpovídali na otázky, no ale to už určitě znáte, Vampire Diaries ho mají každým rokem :) Každopádně snad budeme mít to štěstí a objeví se celý záznam :)
Public Appearances > 2014 > JULY 25TH - Lets Be Cops Comic-Con 2014 - Panel [ 23x ]


Dále byla Nina se svými kolegy z Let's Be Cops na Microsoft VIP Lounge v hotelu Hard Rock :) Vypadá to skvěle a zdá se, že Nina se dobře bavila :)


Mám tu pro vás také několik fotek, které vznikly tak různě v areálu kde se Comic-Con konal :) Všechny jsou super a vypadají fakt vtipně! :)
Miscellaneous > JULY 2014 - San Diego Comic Con [ 4 + 12x new ]


Fotografové zachytili Ninu také, když na Comic Con přicházela :)
Candids > 2014 > JULY 25TH - Arriving at Comic Con [ 11x ]


Kromě toho byla samozřejmě také na promítání filmu, ze kterého se objevilo zatím jen několik fotek od fanoušků :)
A zůstaňte ve střehu, více kvalitních fotek pro vás chystám na později! :)


A kromě fotek také jedno video, které nahrála Nina! :D

Let's Be Cops Interview with MTV

25. července 2014 v 23:35 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás první interview z Comic Conu, které se vysílalo živě. Na začátku vidíte video ze zákulisí Let's Be Cops, kterým Nina provázela, ale to už jsem vám sem dávala zde. Ve videu Nina mluví hlavně o filmu, podívejte se sami :)
Samozřejmě jako vždycky vypadala skvěle :) Hrozně se mi líbí její outfit a vedle ní můžete na sedačce vidět dokonalou kabelku značky Fendi, kterou zveřejnila také na twitteru (zde).
Užijte si video :)

New Photo from San Diego

25. července 2014 v 22:54 | Katty~ |  Gallery update

Nina je momentálně v San Diegu dnes účastnila promítání filmu Let's Be Cops (nejspíše ještě probíhá), společně se svými kolegy z filmu. Dále se objeví na párty, která je s tímto filmem spojena :) Teď pro vás mám jednu fotku, kterou nejspíše zachytili fanoušci, když Nina na Comic Con přicházela :) Snad zítra bude víc fotek, o které se s váma budu moct podělit :)
Miscellaneous > JULY 2014 - San Diego Comic Con [ 3 + 1x new ]

Layout for Caroline

25. července 2014 v 17:53 | Katty~ |  Layout for you

Gallery Update #14

25. července 2014 v 10:46 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu pro vás nějaké nové fotky, které jsem přidala do galerie. První fotka je z natáčení 1. epizody šesté série Vampire Diares :) Nina je tam zlatá ♥
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x01 I'll Remember [ 4 + 1x new ]


Dále se Nina objevila v srpnovém vydání časopisu OK!, kde si o ní můžete přečíst článek :) Píšou tám také o její dovolené na Bali :)
Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - OK! Magazine [ 2x ]


Na stránkách MTV v podledních dnech probíhalo hlasování o nejlepší fandom a fanoušci Damona a Eleny poslali dostatečný počet hlasů, že Delena vyhrála nejlepší fandom páru :) Mám tu pro vás jeden snímek z rozhovoru, kde za toto nejspíše děkují. Snad se objeví i video, ale to by mělo být dostupné nejdříve 27. července :)
Nina ale uvedla: "Chceme vám poděkovat, za všechnu vaši lásko a podporu Deleny." A Ian dodal: "Měli nějaké dobré i špatné chvilky a nejme si jistí, kde bychom byli bez vaší podpory ... Takže vám děkujeme a budeme se snažit, aby to pro vás bylo stále zajímavé."
Miscellaneous > JULY - MTV Interview [ 1x ]


A nakonec se objevily dvě krásné fotky z akce, kterou pořádala značna Fendi na Týdnu módy v Paříži :)
Public Appearances > 2014 > JULY 8TH - Fendi - Paris Fashion Week [ 23 + 2x new ]

Twitter #268

25. července 2014 v 10:14 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás zprávy z twitteru :D Nina zveřejnila fotky z května, kdy byla s kolegy a kamarády z Final Girls na výletě v New Orleans :)
"#TBT do New Orleans, když si Fantastická Čtyřka vyrazila s Final Girls.
@miles_teller má tajemství"


"Rád si hraje s loutkama ... Co jste si mysleli? @miles_teller"

Twitter #267

24. července 2014 v 22:00 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Připadá mi, že poslední dobou přidávám zprávy z twitteru docela často :D Ale když mám teď čas a Nina něco zveřejní, tak mi to nedá! :D První dva tweety byly zveřejněny už dřív a chtěla jsem je přidat hned, ale překonala jsem se a dávám vám je sem až teď! :D
Soudě z druhé zprávy, Nina už nejspíš odjela směrem San Diego, kde je zítra promítání filmu Let's Be Cops a v sobotu je má panel seriál Vampire Diaries :)

"Lidi, pomozné mému kamarádovi a známému z #TVD @ssipos nakopnout začátek!


"Dávám si pauzu od natáčení #TVD, abych ukázala #LetsBeCops na #ComicConu s


"#TBT do jedné z nejvyzývavějších věcí, které jsem kdy dělala. Sparťanský závod.

Twitter #266

24. července 2014 v 10:23 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Vybrala jsem vám opět zprávy z Ninina twitteru :) Na první fotce můžete vidět upoutávku na zítřejší setkání s herci z Let's Be Cops a zdá se, že na akci bude i promítání filmu! Musí to být super, taky bych to brala :) A na druhé fotce je Paul Wesley a Penelope Mitchell
"Nechcete zmeškat pátečná promítání #Let'sBeCops. Nenuťte mě se na ten film dívat
samotnou! #SDCC"


"Všechno nejlepší #SexyWesley ( @paulwesley / @paulvedere ) a #PrettyPenelope
( @pfhmitchell ) !!!!!!! "

Let's Be Cops: New Poster

23. července 2014 v 22:43 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info

Objevil se nový plakát k Let's Be Cops, kde můžeme vidět Ninu a jejího kolegu Damona Wayanse Jr. Tuto fotku jsme ještě neviděli a ani tato scéna nebyla zabrána v žádném z trailerů, takže je to zase něco nového! :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Posters [ 6 + 1 new ]

Twitter #265

23. července 2014 v 20:46 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět jednu novou fotku z Ninina twitteru, kterou Nina zveřejnila z jejich amerického rána. U nás už bylo samozřejmě odpoledne :D Je tam ale zlatá :) Ten hrníček je parádní a je tam hrozně zlatá ♥ A na druhé fotce je dokonalá kabelka značky Fendi :) Snad budeme mít brzo k dispozici fotky, kde ji s ní fotografové zachytí v ulicích :)

"Dobré ráno celému twitterovému/instagramovému světu! Dnes se usmívejte a dejte si
za cíl rozesmát i někoho dalšího ;)"Version 2.6

23. července 2014 v 12:52 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 23. 7. 2014 | Do: 26. 10. 2014 | Náhled

Abych řekla pravdu a byla upřímná, líbí se mi víc, jak ten předchozí. Ten mi už lezl na nervy a nebyl to tak úplně můj styl a od začátku jsem na něj moc nevsázela. Neříkám, že tento je výkon století, je takový jednoduchý, není tam naplácaných moc věcí. Nepoužila jsem skoro žádné brushe, prostě nic extra :) Ale ta fotka Niny je úplně dokonalá ♥ Ty fotky úplně miluju :) Tak doufám, že budete spokojení a že si na změnu zvyknete :)

Let's Be Cops: TV Spot

23. července 2014 v 11:20 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info
Mám tu pro vás TV stop pro Let's Be Cops, který vychází už tyto prázdniny! Nina tam má sice pouze jeden záběr ale aspoň něco :) Jsem zvědavá, jestli budeme mít nějakou reklamu i u nás v televizi, ale myslím, že spíš ne :( No ale co, buďme rádi, že film bude aspoň u nás v kinech! :D


Nina is Attending Teen Choice Awards 2014 + Handing Over an Award

23. července 2014 v 9:58 | Katty~ |  News & Info

Možná víte, že už 10. srpna se koná předávání cen Teen Choice Awards a asi není velké překvapení, že i Nina se účastní této akce. Kromě účasti ale bude předávat také jednu z cen, což je u ní ale také tradice už každým rokem :)

Cenu předává letos i Ian, ale není známo jestli ji budou předávat spolu nebo každý zvlášť. Každopádně doufám, že všichni poctvě hlaujete na teenchoiceawards.com, aby si všichni naši oblíbenci TVD mohli dojít pro svá prkna! :) Já se snažím hlasovat opravdu každý den, ale je pravda, že občas jsem zapomněla :(

Twitter #264

23. července 2014 v 9:41 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zase vybrané tweety z Nininy twitteru. Přidala nějaké fotky i videa :) Moc se mi líbí to první s těma zvířátkama! Na to se určitě podívejte, je to hrozně roztomilé a legrační! A taky popořála k narozeninám kolegovi a kamarádovi, Paulovi Wesleymu :) Podle všeho se na něj všichni domluvili, že mu k natozeninám na twitteru napíšou #SexyWesley:D
"Zvířátka cvičí jógu se svými páníčky! Hahahah, To je úžasné."


"Moc děkuju všem, kteří se dívali na můj rozhovor přes @stageit! Moc mě to bavilo!
Doufám, že to někdy brzo budeme moct zopakovat! ;)"


"Všechno nejlepší #SexyWesley!!!! Hahahah. Mám tě ráda, kámo"


"Pozdě v noci na natáčení #TVD s @emazzing děláme voloviny a děláme, co můžeme
abychom neusnuli! Posílejte vaše přihlouplé obrázky, pomoztě nám zůstat vzhůru!"


"LMFAO ... po mém posledním příspěvku jsem dostala zprávu od @mkmalarkey. Díky Michaeli..
Nejen, že už jsem vzhůru, ale teď mě ten obrázek bude pronásledovat i ve snech"


"Miluju ten klip:
Sia - 'Chandelier' "