Srpen 2014

From You #54

31. srpna 2014 v 13:40 | Katty~ |  From You

Ano opět jeden z vašich příspěvků :) Tentokrát je to wallpaper, který mi poslala Andyi z daily-theojames.blog.cz. Je moc pěkný a rozhodně se povedl :) Moc za něj děkuju ♥

(klikni pro plné rozlišení)
A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.


From You #53

30. srpna 2014 v 13:30 | Katty~ |  From You

A mám tu další příspěvek od vás a tentokrát od Scarlett J., která bohužel blog nemá, ale je návštěvníkem blogu :) Poslala tuto krásnou koláž, kterou si také můžete prohlédnout :)

(klikni pro plné rozlišení)

A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.


From You #52

29. srpna 2014 v 18:00 | Katty~ |  From You

Opět jsem už nějakou dobu nepřidala nic z robriky From You, protože jsem na to úplně zapomněla :( Ale každopádně tu mám pro vás teď zase jeden z příspěvků, které mi posíláte :) Můžete si prohlédnout několik animacé, které mi poslala Bea z tw-fanatic.blog.cz. Moc za ně děkuju a vážím si toho :) ♥


A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.


Praha (29. - 31. 8.)

29. srpna 2014 v 10:00 | Katty~ |  Site & Info

Jestli tohle čtete, tak už jsem nejspíš na cestě do Prahy, kde budu až do neděle, takže blog nejspíš nebude do té doby aktualizovaný. Nebo respektice možná jsem něco stihla přednastavit, ale to nechci slibovat, protože když jsem psala tento článek, tak ani nic na přednastavení snad nebylo. Takže když sem během víkendu dojdete, třeba tu bude čekat překvapení :D
Asi nemám moc co víc říct, jen jsme to chtěla oznámit, abych zase nezmizela bez toho, aniž bych něco řekla, jak se mi to teď za prázdniny párkrát stalo. Tak si poslední prázdninový víkend (jak pro koho :D) užijte a mějte se pěkně :)
Jo a na pondělí už je přednastavená anketa o fotku měsíce, to vím jistě! :D Tak kdybych tu náhodou ještě nebyla, tak hlasujte :)))

The Vampire Diaries on NT1TV Promo

28. srpna 2014 v 21:54 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevilo se jedno promo pro Vampire Diaries na NT1 :) Toto promo se natáčelo, když se fotily promo fotky pro 6. sérii TVD :) Vypadá to parádně, snad se objeví i oficiální video pro CW a nějaké fotky :)


Penshoppe Spring Сampain 2014

28. srpna 2014 v 12:42 | Katty~ |  Gallery update

Dneska ráno/dopoledne jsem vám sem spolu s dalšíma fotkama dávala také dvě starší fotky pro Penshoppe a teď tu mám pro vás jednu, kterou jsme ještě neviděli a je pro jarní kolekci 2014 :) Nina je tam úplně dokonalá, vypadá to fakt parádně ♥ Fotka bohužel není moc kvalitní, ale když bude lepší, tak ji vyměním a dám vám vědět :) Každopádně se jich snad objeví i víc, ale moc s tím nepočítám, pro Penshoppe se toho nikdy neobjeví nijak extra moc :(
Other Projects > Penshoppe > Spring Сampain 2014 [ 1x ]


Soutěž o layout na přání

28. srpna 2014 v 12:25 | Katty~ |  Site & Info

Rozhodla jsem se (ani nevím proč), že udělám soutěž o layout i mimo facebookové soutěže. Ještě nevím, kolik vyberu, možná jednoho, možná dva ... a maximálně 3, ale tomu moc velkou naději nedávám :D Každopádně kdyby se náhodou stalo, že vyberu tři, tak se možné, že si na layout budete muset chvilku počkat, než na vás dojde řada, tak si to prosím rozmyslete, jak moc na to spěcháte.

001. Blog
002. Jak dlouho blog máš
003. Kdybych si tě vybrala, s kým by layout byl
004. Souhlasíš s tím, že když tě vyberu, budeš si muset počkat ?

Gallery Update #10

28. srpna 2014 v 10:38 | Katty~ |  Gallery update

Tak, konečně jsem se dohraba k tomu, abych přidala do galerie zase nějaké fotky. Není to sice nic extra závratného, ale aspoň něco :) Jako první tu mám jednu fotku z klubu Eddie's Attic v Atlantě, kde vystupoval její známý, Bastian Baker :) Další fotky jsem vám sem dávala ZDE.
Miscellaneous > AUGUST 2014 - Atlanta [ 6 + 1x new ]


Konečně jsem přidala také několik dalších osobních fotek z neděle, kdy byla Nina v doprovodu kamarádky Julianne Hough na Video Music Awards :) Všechny fotky jsou úplně boží ♥ Mezi fotkama jsou i některé, které přidala přímo sama Nina :)
Miscellaneous > AUGUST 24TH - 2014 MTV Video Music Awards [ 11 + 7x new ]


Dále jsou tu plakáty pro značku Penshoppe, ale bohužel to není nic extra nového, tyto fotky jsme již jednou (minimálně) viděli. I tak jsou ale krásné :)
Other Projects > Penshoppe > Posters [ 9 + 2x new ]


Pak je tu jedna další oficiální stillka z filmu Let's Be Cops, který je právě teď v kinech (v našich bohužel zatím ne). Ani toto bohužel není až tak nové, tuto fotku jsme mohli už vidět na několika plakátech a tento záběr je také v traileru :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Stills [ 9 + 1x new ]


A stejně tak následující plakát :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Posters [ 17 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x01 I'll Remember - Trailer #2

27. srpna 2014 v 11:02 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Čekala jsem dost dlouho a bohužel, nic lepšího se neobjevilo. Takže teď vám sem přináším jeden dost nekvalitní trailer pro 1. díl šesté série Vampire Diaries. Kromě toho, že je nekvalitní je také dost krátký, ale aspoň něco :) Nová scéna je ta, kde Elena prohodí nějakou věc oknem, zbytek už jsme viděli v traileru, který se objevil dříve. Opět je to dost smutné :(


The Interview Movie - Skylark Tonight Lands the Exclusive with Nina Dobrev!

27. srpna 2014 v 9:05 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jeden rozhovor z Video Music Awards, kde byla Nina v neděli. Je to takový trochu jinačí rozhovor :D Je to celé takové zvláštní, moderátor na začátku říká, že je to jeho první účast na červeném koberci a že je z toho strašně nervózní. No vypadá tak po celou dobu rozhovoru, ale Nina se mu snažila trochu pomoct a nebrala to moc vážně :)))


Návštěvnost ~ 18.8. 2014 - 24.8. 2014

26. srpna 2014 v 9:04 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 350
Utery: 286
Streda: 385
Ctvrtek: 269
Patek: 341
Sobota: 286
Nedele: 423


Celkem: 2340

Děkuju moc!! :)

Dylan O´Brien, Nina Dobrev, Julianne Hough and Demi Lovato at the MTV Video Music Awards 2014

25. srpna 2014 v 21:10 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno další video, kde můžeme vidět Dylana O´Briena, Ninu, Julianne Hough a Demi Lovato, jak se spolu baví v zákulisí na Video Music Awards :) Na videu bohužel není žádný zvuk, ale aspoň něco :) Nina s Jules jsou na začátku zlaté, jak si tak rozvášněně něco povídají :D

Nina Dobrev and Trey Songz Presenting At The 2014 MTV Video Music Awards + Full Show

25. srpna 2014 v 18:43 | Katty~ |  Videos
Konečně tu mám pro vás video, kde je Nina a Trey Songz a společně předávají cenu Lorde :) Video není úplně v HD, ale rozhodně se na to dá dívat :) Oba jsou tam skvělí a Nina je zlatíčko ♥ Lorde je tam ale docela dost zmatené, přijde mi, jako by ani nevěděla, co se děje a v jaké světě je :D
Pokud jste ještě neviděli fotky z předávání cen, rozhodně se mrkněte ZDE.


A kromě toho, kdybyste měli zájem, můžete si udělat čas a podívat se také na celé udílení cen :)


Nina at the 2014 MTV Video Music Awards

25. srpna 2014 v 9:52 | Katty~ |  Gallery update

Jak bylo již dříve uváděno, Nina se včera večer zúčastnila MTV Video Music Awards a jako vždycky překvapila a byla úchvatná! Měla na sobě krásné dlouhé šaty Zuhair Murad, lodičky Jimmy Choo a doplnila to psaníčkem od Michaela Nelsona a náušnicemi David Yurman. Vlasy měla vyčesané do vysokého culíku a líčení měla téměř jako vždy, až na tu skvělou červenou rtěnku. Byla dokonalá! Všechno k sobě úplně skvěle pasuje a s tím účesem je to celé takové hladké a prostě perfektní. Já jsem nadšená ♥ Nině dělaly doprovod její kamarádky Julianne Hough, Hillary Harley a Morgan Beau :) Ninu ale můžete na fotkách vidět hlavně s Jules! Je super, že šly zase spolu, jde vidět, že se spolu opravdu skvěle baví a že si celý večer pořádně užily :) Rozhodně si nějaké fotky prohlédněte, jsou fakt parádní!
Public Appearances > 2014 > AUGUST 24TH - MTV Video Music Awards - Arrivals [ 69x ]


Na těchto fotkách můžeme je s Ninou Trey Songz, se kterým předávala Nina jednu z cen a obdržela jí právě Lorde :) Video vám sem dám později :)
Public Appearances > 2014 > AUGUST 24TH - MTV Video Music Awards - Show [ 35x ]


Dále tu jsou fotke ze zákulisí, kde můžeme Ninu vidět hlavně s Jules :) Ale holky se fotili s Jennifer Lopez a pak je Nina na fotkách také s Treyem, se kterým předáva dříve zmiňovanou cenu :)

Public Appearances > 2014 > AUGUST 24TH - MTV Video Music Awards - Backstage [ 13x ]


Pak je tu ještě několik fotek z tiskové místnosti, kde už je Nina jen sama :)
Public Appearances > 2014 > AUGUST 24TH - MTV Video Music Awards - Press Room [ 77x ]


Dále tam Nina s Julianne fotily také jeden photoshoot a objevila se zatím jedna fotka :) Vypadá úplně úžasně! A je taková jinačí než všechny ty photoshooty z různých akcí, taková zajímavější! :)
Photoshoots > 2014 > MTV Video Music Awards - Portraits [ 1x ]


A nakonec ještě několik osobních fotek, kde můžeme vidět právě i Hillary a Morgan :) Fotky jsou úplně zlaté! Hlavně ta z toho auta :D Některé fotky zveřejnila na twitter i Nina sama :)
Miscellaneous > AUGUST 24TH - 2014 MTV Video Music Awards [ 2 + 9x new ]


A ještě jedno video z červeného koberce :)

Nina Dobrev & ‘Hunger Games’ Hunk Alexander Ludwig Together: New Romance?

24. srpna 2014 v 22:36 | Katty~ |  News & Info
Jistě jste si všimli, že měla Nina podle médií poslední dobou hned několik románků! I sama Nina si z toho už dělá legraci a po minulém víkendu, kdy byla na jachtě na Španělských ostrovech s kamarádem Alexem Ludwigem, se dalo jen odpočítávat, kdy se objeví další spekulace. No udělejte si obrázek sami, nebudu se už vyjadřovat, novináři si nedají pokoj ani když si z nich Nina dělá legraci v každém rozhovoru :D Níže jsem vám přeložila jeden článek, ať víte, co se povídá.

Nina Dobrev si užívala sluníčka na Ibize, kde byla na takové mini-dovolené s nikým jiným než s Alexanderem Ludwigem! Bude z toho nový románek?

Nina Dobrev (25), by konečně mohla mít ve svém životě nového muže! Hvězda seriálu Vampire Diaries byla viděna na jachtě na Ibize s Alexanderem Ludwigem (22) a ti dva se na sebe nemohli přestat usmívat. Je Alexander perfektní chlápek, se kterým by se Nina mohla pohnout dál po rozchodu s Ianem Somerhalderem (35)?

Teď by z toho mohlo něco být! Nina a úžasný (a opravdu vyrýsovaný) herec si užívali zábavný den na Ibize minulý víkend.

Nina vypadala úchvatně, když se na jachtě předváděla v černých bikinách. Nina s Alexem si určitě museli skočit do oceánu, protože byli mokří od hlavy až k patě! Ti dva spolu vypadali tak šťastně!

I když se zatím nic nepotvrdilo, Nina a Alexander spolu poslední dobou trávili hodně času. Nedávno spolu natáčeni film The Final Girls, který vyjde v roce 2015.

Myslíme si, že by spolu tvořili skvělý pár! Nina a Alex jsou oba mladí a jsou to mladé hvězdy, zářící v Hollywoodu. Jen si představte, jak by spolu byli tito dva skvělí, kdyby spolu šli po červeném koberci.

O tom, že Nina nikoho nemá se začalo dost pochybovat po Comic-Conu, kdy byla údajně spatřena, jak se líbá s Orlandem Bloomem (37) i Derekem Thelerem (27)! Ale dostala se už přes Iana?

Nina a Ian se rozešli v roce 2013 a od té doby s nikým oficiálně nechodila. Ian začal chodit s herečkou z Twilight, Nikki Reed (26). Nina je s jejich vztahem údajně v pohodě, protože prý bude také "jednou s někým chodit".

Mohl by ten někdo být Alexander? Na to odpoví čas!

New Gallery Layout

24. srpna 2014 v 12:47 | Katty~ |  Site & Info

Možná jste si všimli, že několik uplynulých týdnů nebyl na galerii žádný design, respektive byl tam ten základní. Nějak se mi totiž porouchal ten, co jsem tam předtím měla a ani nevím proč. Každopádně nedávno jsem udělala design nový. Nemám na to teď moc čas, takže to byla spíš takový rychlovka a není to vůbec nic extra, ale myslím, že na galerii to snad stačí. Aspoň, že tam je něco a trochu to vypadá. Layout je na galerii trochu vedlejší, ale ten základní není moc lichotivý :D
Layout jsem si sice udělala sama, ale nakódovala mi ho skvělá Jacque.Parrish♥, které ještě jednou STRAŠNĚ MOC DĚKUJU. S kódováním nemám žádné zkušenosti a sama bych to asi zvládla hodně těžko :D

Alexander Ludwig About Nina

24. srpna 2014 v 11:09 | Katty~ |  News & Info
Ninin kolega, Alexander Ludwig, se kterým o prázdninách natáčela film The Final Girls, nedávno dělal rozhovor pro Teen.com a byl tázán také na otázky související s Ninou. Konkrétně se ho ptali na to, jak se ti dva pořád lekali navzájem. Jistě si pamatujete aspoň nějaký tweet nebo video, Nina toho sdílela opravdu docela dost :) Alex nám tedy osvětlil situaci, jak to je teď. Jsem moc ráda, že se spolu tak baví a tak se škádlí, je to zlaté :)

Pojďme si promluvit o The Final Girls! Jak to jse s tou škádlící válkou, kterou vedete s Ninou Dobrev?
"No zrovna teď vyhrává ona. Poprvé, když přijela do města, tak mi psala a ptala se, jestli se nechci na chvíli stavit. Tak jsem šel a zaklepal na dveře, ale nikdo se neozvýval a další věc, kterou vím je, že odněkud vyskočila a vyděsila mě k smrti. Pak šla do koupelny a já jsem se schoval za dveře a šíleně ji vyděsil. Přijde mi to jako oboustranná cesta - nevíte do čeho jdete."

Ale říkal jsi, že vyhrává?
"Teď vyhrává, protože já jsem byl natáčet Vikingy v Dublinu a ona cestovala po Evropě a měla mě navštívit, jenže přijela o tři dny dřív, aniž by mi o tom řekla. Chytila si mě v hotelu, nahrála to na video a totálně mě vystrašila. Byl jsem fakt šťastný, že ji vidím, ale bylo to opravdu směšné. Takže teď jí to musím vrátit. A slibuju, že to bude fakt zlé. Vím, co udělám, ale nechci to prozrazovat. Rozhodně ji ale překvapím v Atlantě."

Zdá se, že jste se během natáčení slbížili! Stále jste v kontaktu se členy obsazení?
"S každým z nich. Byl to jeden z nejúžasnějších snímků, které jsem kdy natáčel. Všichni jsme si tak blízcí, s Ninou asi ještě více než s ostatníma. Malin Akerman a já jsme jako bratr a sestra. Tu holku mám moc rád."

More Photos from Formentera, Spain

23. srpna 2014 v 23:51 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Už dříve jsem vám sem dávala fotografie ze Španělska, kde byla Nina minulý víkend ze svými přáteli a teď tu mám pro vás několik dalších. Můžeme na nich s Ninou vidět hlavně Alexandera Ludwiga, se kterým se teď od natáčení The Final Girls dost přátelí :) Jde vidět, že si skvěle užívali a na fotkách vidíme Ninu, jak jezdila i na skútru :) Muselo to být super!

Gallery Update #9

23. srpna 2014 v 15:48 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás fotky ze včerejška, kdy byla Nina spolu se svými kamarády v klubu Eddie's Attic v Atlantě, kde vystupoval její známý, Bastian Baker. S Ninou byli Hillary Harley, Miles Teller, Michael Malarkey a Zach Roerig. V galerii najdete zatím 3 fotky z tohoto večera :)
Miscellaneous > AUGUST 2014 - Atlanta [ 3 + 3x new ]


Už jsem vám sem psala, že se Nina podle všeho zúčastní předávání cen MTV Video Awards a nyní tu mám pro vás fotku, kde můžeme vidět právě Ninu připíchnutou na sedadle v sále, kde se toto udílení cen koná :) Teď je tedy potvrzeno, že se Nina určitě účastní. Předávání je již tuto neděli, takže se máme na co těšit! :) Kromě toho Nina předává také jednu z cen.

EXTRATV: Nina Dobrev on Intimidating Guys, 'Let's Be Cops,' and the New Season of 'Vampire Diaries'

23. srpna 2014 v 11:49 | Katty~ |  Videos
Možná si pamatujete tyto fotky z New Yorku, kdy byla Nina v pořadu Extra. Teď tu mám pro vás jedno video právě z tohoto pořadu. Bohužel je docela dost krátké, čekala jsem od toho něco delšího, ale snad se ještě něco objeví :)


Návštěvnost ~ 11.8. 2014 - 17.8. 2014

23. srpna 2014 v 11:36 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 497
Utery: 381
Streda: 366
Ctvrtek: 368
Patek: 352
Sobota: 296
Nedele: 299


Celkem: 2559

Nějak jsem zapomněla přidat návštěvnost za minulý týden, ale jako vždy vám děkuju za tato čísla ♥ Jsem strašně ráda, že sem chodíte! A vážím si toho ♥ :)

The Vampire Diaries: Season 6 - Delena Spoiler

22. srpna 2014 v 23:05 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pero vás jeden skvělý spoiler z Entertainment Weekly. Tedy je to dobrý zpráva hlavně pro fanoušky Damon a Eleny společně :) Dozvídáme se, že i když je Damon mimo dosah, tak se přece jen máme na co těšit :) A také, že se nemáme čeho bát, což zrovna není můj problém, nemám strach, že by to nějak pokazili, seriál mě baví už 5 let, takže jim věřím :)


Jakýkoliv spoiler s Delenou, který můžete sdělit by byl příjemný. Na co se fanoušci Damona a Eleny můžou v 6. sérii těšit?
Když zvážíme to, že je Damon zaseknutý tam, kde je, nebude jednoduché, aby se vrátil k Eleně. Ale každopádně, moje kolegyně, Samantha Highfill, se ptala výkonné producentky Caroline Dries na možné flashbacky, které by fanoušci mohli vidět a ona slíbila, že pro jejich fanoušky tam určitě něco bude. "Dostávala jsem spoustu nenávistných zpráv typu 'Ty si jako myslíš, že může být nějaká série bez Deleny? Jsi blázen,' " prozradila Caroline Dries. "Fanoušci se nemají čeho obávat. Víme, co děláme. Nikdo se nevzdá žádného milostného trojúhelníku. Všechno bude v pořádku. Bude tam spousta potěšení pro fanoušky Deleny."

Gallery Update #8

22. srpna 2014 v 22:38 | Katty~ |  Gallery update

Konečně se objevilo několik stillek s Ninou z filmu Let's Be Cops! :) Některé jsme už mohli vidět na plakátech, ale některé ani ne a všechny jsou super a v parádní k valitě, takže si můžete prohlédnout! :) Nina se mi v tom filmu moc líbí, líbí se mi, jak má pořád natočená vlasy, to jí moc sluší :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Stills [ 9x ]


Dále tu mám pro vás dvě nové promo fotky pro 5. sérii Vampire Diaries :) Přijde mi, že loňskou sezónu se téměř žádné promo fotky neobjevily :( Něco málo ano, ale už to není jako dřív :( Což je podle mě docela škoda, ty fotky jsou super, ale dávají spíš jen plakáty na facebook a tak. Každopádně obě podobné fotky už jsme mohli dříve a najdete je také v galerii. I tak jsou ale tyto úžasné a samozřejmě krásně kvalitní :)
The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional Photos [ 14 + 2x new ]


A nakonec tu mám pro vás fotky z víkendu ve Španělsku, kde byla Nina minulý víkend na jachtě :) Fotky jste mohli vidět ZDE.
Miscellaneous > AUGUST 2014 - Formentera, Spain [ 1x ]

The Vampire Diaries: Season 6 - Bite Back Trailer

22. srpna 2014 v 8:17 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Konečně se objevil trailer k 6. sérii Vampire Diaries, ve kterém jsou nové scény! Jsem hrozně ráda, že se objevil a že konečně máme něco nového, ale sám o sobě už tak veselý není. Podívejte se sami a uznejte, že se máme na co těšit! :)

Caroline: Zrovna jsme ztratili naše dva nejbližší přátele.
Elena: Potřebuju, abys mi dal naději.
Stefan: Damon je pryč. Taky už musíš říct Sbohem.
ČTVRTEK 2. ŘÍJNA
KDYŽ JE VŠE ZTRACENO
Elena: Musím vidět Damona.
BRAŇTE SE
Caroline: Víš, že má Elena jakýsi čarodějnický závislácký problém, který jí umožňuje, aby měla halucinace s Damonem?
Damon? Eleno, pohni se dál.

New York Post Photoshoot

22. srpna 2014 v 7:08 | Katty~ |  Gallery update

Moc se omlouvám, že jsem se po středě tak trochu vypařila a já vím, že to tak někdy dělám, ale nejsem pořád doma a někdy nemám přístup počítači na 2-3 dny, tak snad se moc nezlobíte a chápete to :) Nina nemívá zase tolik novinek, že by se to nedalo během jednoho dne dohnat :)
Každopádně jedna z novinek, která se za uplynulé dny objevila je tento dokonalý nový photoshoot pro New York Post, který opět přišel tak náhle a nečekaně! :) Ale samozřejmě to bylo opět krásné překvapení jako ten protoshoot pro Nylon ♥ Nina je na fotkách fakt krásná, jsou stoprocentně povedené a rozhodně patří mezi jedny z nejlepších ♥ Já jsem si je zamilovala na první pohled a nedokážu říct, která se mi libí víc ... Co myslíte vy? Která je vaše oblíbená?
Další novinky budu na dnešek přednastavovat, protože tu zase budu moc být až zítra :)
Photoshoots > 2014 > R Slavin [ 5x ]

Nina Dobrev on a luxury yacht in Formentera, Spain

20. srpna 2014 v 12:35 | Katty~ |  Gallery update

Zdá se, že uplynulý víkend si Nina opět užila. Objevily se fotografie, kdy byla viděta na jachtě na španělském ostrově Formentera. Fotografie zatím bohužel nejsou moc kvalitní, ale můžeme tam s ní poznat také jejího kolegu z "The Final Girls", Alexandera Ludwiga :) Na této jachtě Nina natáčela také svojí Ice Bucket Challenge :)


2014 MTV Video Music Awards

20. srpna 2014 v 10:27 | Katty~
Zdá se, že podle všeho by se měla Nina už na konci tohoto týdne zůčastnit MTV Video Music Awards v Los Angeles. Předávání cen se koná konkrétně v neděli 24. srpna. Nejen, že se Nina akce zúčastní, ale předá také jednu z cen, takže ji budeme moct vidět i na pódiu a nejen na červeném koberci :)
Je super, že se Nina účastní, i když se jí to zrovna moc netýká, vzhledem k tomu, že jsou to hudební ceny a Nina není zpěvačka :)
Těšíte se na fotky? ♥

The Secret Behind Nina Dobrev's Romantic Date-Night Style—Her Stylist Tells All

20. srpna 2014 v 0:16 | Katty~ |  Interviews

Na stránkách časopisu Glamour se Nina stala nedávno Stylovou ikonou týdne a její stylistka Ilaria Urbinati promluvila o několika outfitech, které na sobě měla Nina během doby, co ji Ilaria obléká. Ale zezačátku mluví o jejím celkovém stylu.
Takže pokud máte rádi Ninin styl a zajímá vás něco o něm, tak toto je rozhodně článek pro vás. Je to hrozně zajímavé. Když vidíme fotky z akcí, je to pro nás pastva pro oči, ale doopravdy neznáme jejich historii a Ninina stylistka nám nyní umožní do ní tak trochu nahlédnout :)

"Její styl bych popsala jako mutující," říká Ilaria na Ninin chameleonský styl. "Je ve věku, kdy stále experimentuje, mění věci a neustále zkouší nové outfity a baví se svým stylem - a může si na sebe vzít víceméně všechno. Celkově jsou její looky takové sexy, ale někdy se to snažíme trochu zvážnit - hlavně pokud jde o dlouhé róby. A snažíme se držet dál od toho, aby vypadala moc otevřeně sexy, nepotřebuje nic dokazovat - jen by se měla se svým stylem bavit."

Teď se podíváme na několik outfitů, které má Ilaria nejraději:

"Moje první odpověď jsou tyto červené šaty od Donny Karan, které měla Nina na sobě na Emmy v roce 2011. Byl to jeden z velkých momentů na červeném koberci. Stále ho zařazují do žebříčků "Nejlepší šaty na Emmy vůbec" a je to první věc, kterou na mě lidé vybalí, když zjistí, že jsem Ninina stylistka. Rozhodně to pro ni byla velká chvíle. A mě se strašně líbí ten náhrdelník Neil Lane. Líbí se mi na tom, že žádné jiné šperky nemá - žádné prstýnky, náramky a je to jen na jejím krku. Lidé tvrdí, že jim to připomíná Julii Roberts v Pretty Woman."