Září 2014

'The Flash' Star Rick Cosnett Says Nina Dobrev Is Hottest On CW

30. září 2014 v 21:18 | Katty~ |  Videos
Rick Cosnett, který v 5. sérii Vampire Diaries ztvárnil Dr. Wese Maxfielda, kterého si jistě pamatujete jako učitele na Whitmoreské univerzitě a také jako člověka, který zavřel Damona a Elenu v cele za účelem zkoušet na nich pokusy. Právě v jedné z těchto cel jsme také poprvé mohli vidět Enza (Michael Malarkey). Tolik jen na připomenutí. Rick bude letos hrát v dalším seriálu CW, "The Flash" a v jednom rozhovoru byl dotázán na to, kdo je z herců stanice CW nejvíce sexy a neodpověděl nikoho jiného, než Ninu :) (2:20)


New Instagram Video

30. září 2014 v 16:42 | Katty~ |  Videos
V neděli jsem vám sem dávala dvě zprávy z twitteru, kdy Nina zveřejnila dvě fotky z koncertu Kid Cudiho v Atlantě. Teď Nina na instagram nahrála jednoho video právě ze zmiňované akce a vypadá to, že se všichni opravdu skvěle bavili! Samotná Nina je až na konci videa a je tam úplně zlatá! Je super, že si život užívá, moc jí to přeju, aby byla veselá :)


The Vampire Diaries: 6x01 I'll Remember - Webclip #4 (3 Days Left)

30. září 2014 v 15:26 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Už se nám to hodně rychle krátí a zbývají jen tři dny do začátku 6. série Vampire Diaries, na což nás upozornila Candice Accola v následujícím videu, kde je opět kraťoučký záběr na premiérový díl :)


The Vampire Diaries: Season 6 - Interview With The Cast

30. září 2014 v 10:27 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás rozhovor s Ninou, kde mluví o konci 5. série a také o tom, co se bude dít v šesté. Je to dost krátké a moc se toho nedozvíme, ale jsou tam také krátké záběry z prvníhu dílu 6. série :) A navíc stanice CW zveřejnila takovéto krátké rozhovory s každým s herců a v každém jsou útržky :) Teda kromě Kat, Iana a Paula, ti nic nevého nemají, ale dávám vám je sem taky, když už tu budou všichni :D :)


Návštěvnost ~ 22.9. 2014 - 28.9. 2014

29. září 2014 v 17:46 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 224
Utery: 235
Streda: 199
Ctvrtek: 228
Patek: 232
Sobota: 242
Nedele: 254


Celkem: 1614

Moc děkujuuu :))

Gallery Update #12

28. září 2014 v 23:24 | Katty~ |  Gallery update

Dneska ráno jsem vám sem už přidávala jednu fotku z natáčení 8. dílu šesté série Vampire Diaries, kde byla Nina s fanynkou a teď tu mám pro vás další fotku z natáčení z toho samého dílu. Fotka vypadá fakt trchu zvláštně a zajímalo by mě, o co na té fotce jde :D :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x08 [ 1 + 1x new ]


A dále tu mám pro vás fotografie z jednoho staršího shootu z roku 2010. Ne, že bychom tyto fotky ještě nikdy neviděli, ale nyní jsou v galerii v dostupné v mnohem lepší kvalitě :)
Photoshoots > 2010 > B Quillard [ 4 + 5x in HQ ]

The Vampire Diaries: 6x01 I'll Remember - Webclip #3

28. září 2014 v 21:31 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se jeden krátký klip k prvnímu dílu 6. série Vampire Diaries, kde můžeme vidět Elenu s Alaricem. Je to fakt jen velmi krátké, takže se toho moc nedozvíme. Na konci videa pak Matt Davis oznamuje, že už zbývají jen 4 dny!


Twitter #283

28. září 2014 v 20:19 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Kid Cudi měl v Atlantě koncert a Nina na něm samozřejmě nesměla chybět a tak tento víkend vyrazila společně s Jessicou Szohr a Alannou Masterson :) Nina samozřejmě opět nezapomněla zveřejnit nějaké fotky :)The Originals (2014)

28. září 2014 v 13:48 | Katty~


DOWNLOAD | ONLINE

• ROLE: Tatia

• TVŮRCE: Julie Plec

• ŽÁNR: Drama | Fantasy | Horor

INFO

• POPIS:
Seriál The Originals vznikl jako spin-off k seriálu The Vampire Diaries, kde hraje Nina hlavní roli. Nebo spíše hned několik rolí. Jedna z nich je právě úzce spojena se vznikem Původních upírů a jejich historií. Producentka Julie Plec se proto rozhodla, že tento příbeh zobrazí v podobě flashbacku a tím pádem musí Nina zahrát svou roli i v seriálu The Originals. Postava Tatii byla poprvé zmíněna ve 3. sérii Vampire Diaries.

• OFICIÁLNÍ POPIS K 2X05: THE RED DOOR
NINA DOBREV SE OBJEVÍ VE FLASHBACKU JAKO TATIA, PŮVODNÍ DVOJNICE - Za účelem ukázat Elijahovi (Daniel Gillies), že je pro něj její plán nejlepší, ho Esther (Alice Evans) nutí , aby znovu prožil čas v dávné době, kdy miloval mladou dívku jménem Tatia (hostují hvězda Nina Dobrev). S Marcelovou (Charles Michael Davis) pomocí je Hayley (Phoebe Tonkin) odhodlaná najít Elijaha, který není k nalezení, ale je rozpolcená, když zjistí, že i Klaus (Joseph Morgan) je v nesnázích. Někde jinde se Cami (Leah Pipes) ocitne v nebezpečné situaci, když ji Mikael (hostující hvězda Sebastian Roche) vezme jako rukojmí, za účelem přilákat k sobě Klause a Davina (Danielle Campbell) učiní znepokojující odhalení o Kalebově (hostující hvězda Daniel Sharman) pravé identitě. Nakonec následuje násilná konfrontace, když Klaus čelí Mikaelovi tváří v tvář.

• TRAILER:

Gallery Update #11

28. září 2014 v 9:25 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás několik fotek, které jsem včera nahrála do galerie a nechtěly se mi už zveřejňovat tady na blogu, protože jsem byla unavená, tak snad se nebudete zlobit :) Jako první tu mám pro vás jednu fotku z After párty po premiéře filmu "Two Night Stand", kde hrála jedna z Nininých kamarádek, Jessica Szohr :) Zatím se objevila spousta fotek jen s Jessicou a konečně je tu společná fotka, kde je holek víc a vipadá to, že si to musely pařádně užít :)


Koncem srpna se objevil jeden photoshoot pro NY Post a teď tu mám pro vás jednu novou fotografii právě z tohoto shootu :) Nina je tam opět úplně dokonalá a moc se mi líbí, že každý fotka je úplně jiná :) Pokud jste ještě neviděli ani předchozí fotky, rozhodně se mrkněte :)
Photoshoots > 2014 > R Slavin [ 5 + 1x new ]


Natáčení Vampire Diaries stále pokračuje a já tu mám pro vás jednu fotku právě z natáčení a konkrétně je to už 8. díl! Na fotce je Nina s jednou svou fanynkou. JE tam hrozně zlatá :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x08 [ 1x ]


Dále tu mám pro vás jednu fotku z léta, kdy byla Nina v Londýně a potkala se tam se svým kamarádem Warwickem Denmanem, který nedávno tuto fotku zveřejnil :)
Miscellaneous > JUNE 2014 - London [ 6 + 1x new ]


A nakonec jeden scan z ruského vydání časopisu ELLE Girl :)
Magazine Scans > 2014 > OCTOBER 2014 - ELLE Girl [ Russia ] [ 1x ]

Twitter #282

27. září 2014 v 21:31 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opěz jsem doplnila několik zpráv z twitteru, které Nina přidala v uplynulých dnech. Přidala jedno video, kdy se v jedné otázkovésoutěži ptají na TVD :D Je to něco na způsob pořadu Riskuj, který u nás běžel, takže jestli si některé starší ročníky pamatují, tak v tom možná uvidíte podobnost :D Dále Nina přidala fotku s Jessicou Szohr a Damonem Wayansem Jr. .)

"Ummmm ... Víte, že to zvládáte dobře, když .... JSTE V OTÁZKOVÉ SOUTĚŽI!!!
'Co je The Vampire Diaries?' Whooohoooo ! :D @julieplec #TVD"


"Takhle holka. @iamjessicaszohr :)Nina Dobrev Is Heading to The Originals!

26. září 2014 v 7:55 | Katty~ |  The Originals

Už jsem vám sem psala v jednom článku se spoilery, že natočili jedno spojení Vampire Diaries a The Originals a teď už víme i kdo a kam na chvíli přejde a také kdy to bude. Ano bude to Nina! Níže jsem vám přeložila úrevek článku E!Online.

"Je tu hodně lidí, kteří by si mohli navzájem křížit cesty a když my plánujeme naše křižovatky, rádi přemýšlíme tou nejchytřejší cestou, jak propojit mytologii Vampire Diaries do mytologie The Originals," řekla Julie Plec. "Už před nějakou dobou, ve 3. sérii, jsme představili jméno postavy ve spojitosti s Klausem a Elijahem a s tím, jak se stali upíry. Dívka, kterou oba milovali před dávnou dobou, byla původní dvojnicí, Tatia. Takže Nina bude hostovat v The Originals kvůli menšímu příběhu v 5. epizodě, která bude odvysílána 3. listopadu."

The Vampire Diaries: 6x03 Welcome to Paradise - Episode Stills

25. září 2014 v 20:36 | Katty~ |  Gallery update

Konečně se objevily nějaké fotky z Vampire Diaries, na kterých je Nina. Konkrétně je to ze třetího dílu 6. série, ze které jsem vám sem už dneska přidávala oficiální popisek (viz předchozí článek) a když si ho přečtete, určitě budete také vědět, co se na fotkách děje :) Nebo aspoň trochu. Každopádně to vypadá parádně a už se moc těším :)

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x03 Welcome to Paradise [ 5x ]

The Vampire Diaries: 6x03 Welcome to Paradise - Synopsis

25. září 2014 v 16:29 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
PROBLÉMY U TŮNĚ - Ve snaze přivést do jejich života opět trochu zábavy, přesvědčuje Elena (Nina Dobrev) Caroline (Candice Accola), aby se s ní setkala u tůně, kde ji plánuje seznámit s Liamem (hostující hvězda Marco James). Tyler (Michael Trevino), který stále bojuje se zvládnutím svého vzteku, žádá Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) o laskavost a je překvapen, když mu vyklopí nečekané přiznání. Stefan (Paul Wesley) přijíždí zpět do Mystic Falls, aby vyhledal Enza (Michael Malarkey) a zaskočí ho, když si všimne změny u Eleny. Mezitím u jezera, Enzova akce způsobí, že Matt (Zach Roerig) učiní udivující odhalení a Jeremy (Steven R. McQueen) objeví něco o proti-magickém kouzlu, které by mohlo Elenin život dostat do nebezpečí. Na jiném místě se Damon (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham) zadrhnou na vodítku, které je vede k tomu, aby uvěřili, že nejsou sami.

The CW Fall Brand Campaign - 'Heroes Within'

25. září 2014 v 16:03 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Stanice CW zveřejnila jedno video podzimní kampaně 'Heroes Within', kde mají opět záběry ze seriálů a svěle sestříhané. Tento se mi asi líbí o něco víc, než ten, co jsem vám sem dávala posledně :) A kromě záběrů přímo ze seriálu, tak můžeme vidět také jeden záběr na nové promo k 6. sérii Vampire Diaries, kde je právě Nina :) Vypadá to fakt parádně, tak snad nám zveřejní i nějaké delší video jen s herci z TVD :)


Gallery Update #10

24. září 2014 v 19:14 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Už jsem vám sem dříve přidávala plakát k 6. sérii Vampire Diaries v docela nic moc kvalitě, pak jsem vám ho sem dávala v trochu lepší a teď tu pro vás mám samotnou promo fotku ve vysokém rozlišení, takže si ji můžete hezky do detailů prohlédnout a posoudit, jak se jim to povedlo :) Mně osobně se moc líbí a doufám, že to nebude pro lerošní sérii jediné promo :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Promotional Photos [ 1 + 1x in HQ ]


A dále se Nina objevila na dvou scanech časopis People Magazine :)
Magazine Scans > 2014 > SEPTEMBER 2014 - People Magazine

New Photos From Atlanta

23. září 2014 v 22:22 | Katty~ |  Gallery update

Už jsem vám sem dávala v předchozmí článku z twitteru jednu fotku, kde Nina psala, že byly na Sparťanském Závodu na počest Sarah Jones, která zemřela na natáčení jednoho se svých projektů. Mezi její projekty patřil také seriál Vampire Diaries, takže proto s ní byla Nina nějakým způsobem spojená a zapojuje se do podobných akcí :) Na těch dalších fotkách z Atlanty můžete vidět, že pouštěli i lampionky, což je od nich moc pěkné :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2014 - Atlanta [ 10 + 8x new ]

Twitter #281

23. září 2014 v 21:16 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět jsem doplnila nové zprávy z twitteru, které Nina přidala v uplynulých dvou dnech :)

"Děsivé ...?"


"Nebo roztomilé? Všechno je to jen o #perspektivě :)"


"Zaběhli jsme Sparťanský Závod prp Sarah a jdeme na její počest. Prosím přidejte se k nám
5. října, abychom viděli peníze @SlatesForSarah #safetyforSarah whosay.com/l/sEb9hDd"

The Vampire Diaries: 6x01 I'll Remember - Webclip #2

22. září 2014 v 21:24 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevil se další, už druhý webclip k prvnímu dílu 6. série Vampire Diaries, kde můžeme vidět Caroline s mámou šerifkou :) Opět ani tento klip bohužel nevypadá moc vesele :( Hádám, že na začátku října se budeme topit v slzách všichni! :D


Gallery Update #9

22. září 2014 v 20:55 | Katty~ |  Gallery update

Opět jsem doplnila do galerie několik nových fotek, které si teď taky můžete prohlédnout :) Objevilo se několik fotek z květnové akce Air Optix, kde uváděli novou kolekci očních čoček, kterou Nina podporuje. Můžete také vidět, že má jedny z čoček na sobě a už několikrát tyto čočky měla i na jiných akcích :) Hrozně se mi líbí ta poslední fotka, ta je úplně dokonalá :)Dále se se Nina objevila na jednu scanu z časopisu OK!, kde ji můžete vidět s Nikki Reed. Fotka byla pořízena na Nininých narozeninách v lednu 2013. Doufám, že jsem tento scan už nepřidávala, protože ho nevidím poprvé a navíc je Nina v časopisu OK! snad každý týden! :D
Magazine Scans > 2014 > SEPTEMBER 2014 - OK! Magazine [ 1x ]


A nakonec ještě dva scany z časopisu Ahlan. Nevím, jak vy, ale ten název slyším poprvé :D
Magazine Scans > 2014 > SEPTEMBER 2014 - Ahlan Magazine [ 2x ]

Návštěvnost ~ 15.9. 2014 - 21.9. 2014

22. září 2014 v 18:16 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 214
Utery: 226
Streda: 224
Ctvrtek: 258
Patek: 256
Sobota: 300
Nedele: 275


Celkem: 1753

Jako vždycky, moc děkuju :)))

Gallery Update #8

21. září 2014 v 13:42 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Opět jsem doplnila další fotky z tohoto víkendu z Atlanty, kdy se Nina zúčastnila místního festivalu Music Midtown. První fotku zveřejnil jeden s fanoušků, který náhodou stál poblíž Niny a na další fotce už můžeme s Ninou vidět také kamarádky Candice Accolu a Kaylu Ewell :)


A dále se Nina objevila na jednom scanu amerického časopisu OK!
Magazine Scans > 2014 > SEPTEMBER 2014 - OK! Magazine [ 1x ]

The Vampire Diaries: Season 6 - Who Is This Season’s Villain?

21. září 2014 v 9:54 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pro vás kratší spoiler k 6. sérii Vampire Diaries z Entertainment Weekly, kde retaktorka odpovídá na dotazy fanoušků, ale to už určitě znáte, takové zprávy nepřekládám poprvé :) Tentokrát je řeč o tom, jaký nás letoc čeká záporák.

Ráda bych slyšela nějaký spoiler z Vampire Diaries, který se netýká romantických vztahů.
A co takhle záporák této série? Když moje kolegyně Samantha Highfill mluvila s Julií Plec o novém velkém zlu a ta prohlásila, že tato série bude mít více "sporných postav". Ale stejně "Je tu jedna záporná osoba, na kterou se těším obzvlášť, protože tak trochu prolomí typ našich záporáků, kteří se často svým způsobem zdají vyplatitelní," říká. "A budeme to moct zkoumat do hloubky, temné myšlenky psychopatické osobnosti, takže na to se velmi těším." Jinými slovy, tohle je padouch, který vykoupení ve spin-offu nenajde.

New Photos From Music Midtown Festival in Atlanta

20. září 2014 v 19:34 | Katty~ |  Gallery update

Už ráno jsem vám sem dávala jednu fotografii a video z festivalu Music Midtown, který se tento víkend koná v Atlantě a Nina tam samozřejmě nemohla chybět! Teď tu mám pro vás několik dalších fotek, které pořídili fanoušci a na akci byl i Matt Davis (Alaric), tak třeba se ještě objeví i nějaká fotografie s ním :)


Gallery Update #7

20. září 2014 v 10:16 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Objevilo se několik fotek, které jsem vám přidala fo galerie :) Jako první to je jedna oficiální fotka z jacht TV Guide, kde byly herci z TVD už na Comic Conu :) Fotka je moc hezká a Kat s Ninou jsou tam zlaté :)
Photoshoots > 2014 > TV Guide [ 2 + 1x new ]


Dále tu mám dvě fotky z Atlanty, kde první je ze včerejška z festivalu Music Midtown v Atlantě :) Fotky byla vystřihnutá z videa, které zveřejnila Hillary Harley a najdete jej níže :) Druhá fotografie je z instagramu Keleigh Sperry, kde je kromě ní a Niny také Dena Carini a Jessica Szohr :)
Miscellaneous > SEPTEMBER 2014 - Atlanta [ 6 + 2x new ]A nakonec tu má pro vás promo fotku k 6. sérii Vampire Diaries, kterou jsem vám sem sice už dávala, ale teď jsem ji přidala v mnohem lepší kvalitě :) Přijde mi, že je trochu upravená do takové jakoby komixové verze a vím, že minule si několik z vás na úpravu stěžovalo, ale mě osobně se to docela líbí :) Vypadá to tak zajímavě a záhadně :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Promotional Photos [ 1 + 1x new ]

Layout for Britt.

19. září 2014 v 23:18 | Katty~ |  Layout for you
katgraham.blog.cz | Nastavený | Náhled

Twitter #280

19. září 2014 v 21:50 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Po nějaké době jsem opět doplnila zprávy z twitteru, které Nina přidala :) A většina z fotek je z Los Angeles, kde byla Nina nedávno podpořit svojí kamarádku Jessicu Szohr na premiéře jejího filmu :)

"Pac a pusu. Grumpy Cat"

"Holky ... Podívejte se na tento klip a přehodnoťte své priority a vnímání sebe samé.
Nemusíte se snažit. Prostě buďte sami sebou @ColbieCaillat"

"Singl od @mkmalarkey je nyní na ITUNES!!! Koupit si ji nyní můžete po celém světě!!
"Gratuluju, @iamjessicaszohr k premiéře @twonightstand. Vypadala jsi úžasně, jako vždycky!"

"Kevin + @choodius_maximus @twonightstand"

"@itsmejessicaszohr @twonightstand"

"Znovu jsem se setkala se všemi PŘÁTELI, se kterými se nesetkávám tak často nebi ne v
tak epický večer! #Regram Scotty, Charles, Miles,Keleig, Toby, Derek, Riawna, Jess atd."

"Díky Bohu, že už je pátek ... Byl to dlouhý týden. Už se těším až se o víkendu vrhnu na jógu."

CW 2014 Fall Sizzle

19. září 2014 v 15:11 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Mám tu pro vás další sestřih seriálů na CW, které začínají sezónu letos na podzim :) Jako vždycky je to skvěle sestříhané :) Ale chybí mi tam nějaká ta akční písnička, jak to oni mívají! :D


The Vampire Diaries - My Dinner Date with...Nina Dobrev

19. září 2014 v 8:07 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Na internetu se začala postupně objevovat videa s herci Vampire Diaries, kde s něma jakoby večeříme :D Teď přišla řada i na Ninu a můžeme vidět, jak odpovídá na několik zajímavých otázek od fanoušků. Není to moc dlouhé a určitě se podívejte, je tam taková zlatá :)


The Vampire Diaries: 6x02 Yellow Ledbetter - Synopsis

18. září 2014 v 21:31 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
DLOUHÁ CESTA DOMŮ - Elena (Nina Dobrev), která ví, že se musí vyrovnat se ztrátou Damona (Ian Somerhalder), se obrací na Alarica (Matt Davis), aby jí pomohl pohnout se v životě dál. Enzo (Michael Malarkey) přesvědčuje Caroline (Candice Accola), aby se k němu připojila při hledávní stopy, jak dostat Damona a Bonnie (Kat Graham) zpět, ale Caroline je v šoku, když si nečekaně zajedou a zjistí tak, co mezitím dělal Stefan (Paul Wesley). Mezitím má Matt (Zach Roerig) strach o Jeremyho (Steve R. McQueen), který tráví čas se Sarah (hostující hvězda Gabrielle Walsh), záhadnou dívkou, která nedávno přijela do Mystic Falls. Na jiném místě Tripp (hostující hvězda Colin Ferguson), vedoucí obecního bezpečnostního programu, činí zajímavé přiznání Mattovi o jeho spojení s městem. Nakonec, když je Druhá strana zničena a pryč navždy, se Damon a Bonnie neochotně spojí dohromady, aby odkryli záhadu toho, kde jsou a jak se dostanou zpět domů.