Říjen 2014

Nina With Other Stars #2

31. října 2014 v 21:30 | Katty~
Gabby Douglas

Taylor Kinney

Nasri (Magic!)

Derek Hough

David Anders

James D'Arcy

Snoop Dogg

Claire Holt

Sebastian Roché

Miranda Kerr


will.i.am

Benjamin McKenzie

Diane Kruger

Amanda Seyfried

Zac Efron

Maggie Q

Jared Eng

Jenna Dewan Tatum

Chris Wood

Emmanuelle Chriqu

Bella Thorne


Alessandra Ambrosio

Zedd

Jean-Claude Van Damme

Taissa Farmiga

Jared Leto

Arielle Vandenberg

Drew Brees

Lauren Parsekian

Ryan Kwanten
Tyler Kain

Jennifer Morrison

Zelda Williams

Ashley Tisdale

[Naposledy aktualizováno: 21. 5. 2015]The Vampire Diaries: 6x06: The More You Ignore Me, The Closer I Get - Extended Trailer

31. října 2014 v 19:20 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás slibovaný prodloužený trailer pro nadcházející epizodu Vampire Diaries i s překladem :) Nic neprozrazuju a jen opakuju, že jestli jste neviděli předcházející epizodu, tak se na trailer nedívejte :)


Damon: Jsem zpátky!
Elena: On se vrátil?
Tripp: Vyklop, kte se skrývají sví upíří přátelé, nebo spolu ty a já pojedeme na vyhlídku do Mystic Falls.
Alaric: Jak se sakra máš?
Damon: Můjn ejlepší kamarád ovlivní moji nádhernou a půvabnou přítelkyni, aby zapomněla, že mě kdy milovala. Mám se skvěle, Ricku!
Tripp: Jak můžete vědět, kdo bude další?
Damon: Enzo? To jsem se vrátil kvůli tomuto?

The Vampire Diaries: 6x08 Fade Into You - Synopsis

31. října 2014 v 13:00 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
SVÁTEK PŘÁTEL MA WHITMORESKÉ UNIVERZITĚ / FLASHBACKY DO KAIOVY ZABIJÁCKÉ MINULOSTI - Když se Caroline (Candice Accola) a Elena (Nina Dobrev) chystají na to, že budou na koleji pořádat Svátek Přátel, obdrží jakési nadějné novinky od Alarica (Matt Davis) a Stefana (Paul Wesley), kteří byli na cestách v Portlandu, aby zjistili nějaké informave o Covenu Gemini. Tyler (Michael Trevino) je pevně rozhodnutý pomoci Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) poté, co s Lukem (hostující hvězda Chris Brochu) odhalí nějaké znepokojující informace o jejich čarodějnickém původu a o plánech, které pro ně chystá jejich coven. Mezitím večeře nabere dramatický obrat, když se Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), která odhalila několik bolestivých detailů o její minulosti, ocitne v boji o život, což nutí Alarica do snahy jí z dálky pomoci. Nakonec učiní Kai (hostující hvězda Chris Wood) nebezpečný objev, který ho přivede o krok blíže k jeho propuštění.

The Vampire Diaries: 6x06: The More You Ignore Me, The Closer I Get - Trailer

31. října 2014 v 5:01 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Tady je trailer pro další epizodu Vampire Diaries. Bohužel jenom zatím zkrácený a ten prodloužený vám sem přidám až večer,m protože dřív se už během dne asi na počítač nedostanu, takže tu do té doby budou jen 1 - 2 přednastavané články :)
Každopádně kdo neviděl nejnovjší epizu TVD, radím nedvat se :) Překlad je v celém článkuGet Ready for The Vampire Diaries: 6x05 The World Has Turned and Left Me Here

30. října 2014 v 21:59 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
A zase máme čtvrtek a zítra už nás čeká nová epizoda Vampire Diaries! Opět jsem si pro vás připravila menší shrnutí toho, co o této epizodě doposud víme. Zítra ráno tu bude opět samozřejmě ke stažení nová epizoda, takže nezapomeňte stáhnout! :)

Ian Somerhalder: Blind To How Nikki Reed PDA Upsets Nina Dobrev On Set

30. října 2014 v 16:07 | Katty~ |  News & Info
Mám tu pro vás další ze slibované série bulvárních článků, které vás docela zajímaly a chtěli jste je znát. Opět říkám (a budu to říkat po každé), že články pouze překládám, takže jestli tomu chcete věřit nebo ne, je čistě na vás. Co se mě týče, tak si myslím, že ty popisky, které píšou redaktoři jsou trochu vyhrocené, aby nabudily čtenáře, já osobně si z toho beru pro sebe vždycky víceméně jen ty citace od nějaké další osoby, které zní o něco normálněji a ne jak mexická telenovela.

Ian nemá žádné výčitky ohledně braní jeho nové přítelkyně, Nikki Reed, na natáčení The Vampire Diaries, i přesto, že to způsobuje napjetí s jeho bývalou přítelkyní, Ninou Dobrev, jak uvedl zdroj pro HollywoodLife.com, EXKLUZIVNĚ. Ve skutečnosti je Ian trochu "necitlivý" ohledně celé situace!

Je dost zřejmé, že Ian Somerhalder a Nikki Reed jsou zamilovaní, ale tráví spolu hodně času na natáčení The Vampire Diaries. Dozvěděli jsme se, že Ianovu expřítelkyni, Ninu Dobrev, dost štve, že musí být světkem toho, jak se k sobě mají, ale Ian si toho nevšímá!

"Obecné pocity jsou takové, že je ohledně toho Ian dost necitlivý," řekl zdroj pro HollywoodLife.com, exkluzivně.

"Tohle je přesně ten důvod, proč se vlastně producenti snažili zakázat Ianovi a Nině, aby spolu chodili. Měli strach, že se něco takového stane. Ian a Nina se jejich vztah snažili skrývat tak dlouho, protože jim to bylo striktně zakázáno. Ale očividně jim to nedalo. Stalo se přesně to, o čemž slíbili, že se nestane a teď se jim to plete do práce," dodal zdroj.

Vlastně jsme se také dozvěděli, že producenti požádali Iana, aby Nikki na natáčení nevodil, protože to způsobuje dusno a mají strach, že se Nina do seriálu po aktuální sérii už nevrátí.

Twitter #291

30. října 2014 v 8:35 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás další skvělá zprávy z Ninina twitteru i s fotkama :) Každá je úplně jiné a zároveň úžasná ♥

"Málá Miko odpadla.
Do mojí kabelky.
Tak malá. Tak roztomilá. Tak mírumilovná.
Zabíjí mě.


"Lynx říká ať si nakašlu. #NationalCatDay"


"Přemýšlím o tom, jak moc tyto ženy miluju.


A nakonec ještě jedno video z botanických zahrad v Atlantě, kde můžete vidět Ninu, jak s přáteli trochu blbnou :)

CTV - Villains Within

29. října 2014 v 22:44 | Katty~
Stanice CW zveřejnila jedno video podzimní kampaně 'Heroes Within' pro CTV, kde mají opět záběry ze seriálů a je to fakt skvěle sestříhané, ale jak vidím nětšinu zrovna těchto záběrů, jak je tam samá krev a sekání hlav, tak by mě to teda opravdu moc nelákalo! :D Je tem také jeden záběr na Caroline a Enza se scénou, jinak jsou tam z TVD samé kraťounké střihy :)


Gallery Update #8

29. října 2014 v 18:40 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás jednu halloweenskou fotku s Ninou. Vypadá to fakt zajímavě, ale zároveň docela dost děsivě! :D Kdybych tak Ninu potkala, tak se jí asi určitě pěkně leknu :D
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1092 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x05 The World Has Turned and Left Me Here - Webclip #2

29. října 2014 v 11:04 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Včera jsem vám sem dávala první webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries. Teď už tu mám pro vás další, který se odehrává v Alaricově třídě na Whimoreské univerzitě :)


‘Vampire Diaries': Nikki Reed Banned From Set For Nina Dobrev’s Sake?

28. října 2014 v 18:41 | Katty~ |  News & Info
Řeknu vám pravdu, že tohle není úplně žhavá novinka, ale pořád jsem měla dost práce a bylo dost novinek, takže se mi do nějakého překládání moc nechtělo. Asi před měsícem se začala objevovat velká spousta bulvárních článků, které se opravdu oc nečetly příjemně. Upřímně, tehdy jsem si řekla, že nebudu nikoho plašit nebo tak, ale smysl to celkem dávalo. Pak se ale začaly objevovat různé navazující články a pořád to pokračovalo, tak to už jsem si řekla, že vás v tom nenechám a měli byste aspoň vědět, co se děje a o čem se mluví. Jako vždycky ale nikomu nic nenutím, můžete tomu neřit, ale také nemusíte!

Než tedy začnu překládat článek, nechte mě shrnout ty první drby, kterýma to začalo. Jistě víte, že Ian někdy v létě začal chodit s Nininou (teď už nejspíš) bývalou kamarádkou, Nikki Reed. No ti dva se zanedlouho odstahovali do Atlanty, kde se natáčí TVD a Ian jí s sebou údajně začal brávat na natáčení. Samozřejmě, i když byla Nina s Ianem kamarádi po celou dobu, asi jí to nebylo příjemné, když je dva pořád vídala spolu a měla je pořád na očích, takže na natáčení nejspíš začínalo být trochu dusno a začalo se psát o tom, že chce Nina seriál opustit. Tolik k úvodu a teď tu mám pro vás slibovaný přeložený článek:

Opustí Nina The Vampire Diaries? Producenti se strachují, že by mohla opustit palubu, protože se Ian Somerhalder všude po natáčení předvádí se svým novým vztahem s Nikki Reed, jak uvedl zdroj, pro HollywoodLife EXKLUZIVNĚ.

Ian Somerhalder a Nikki Reed se spolu dost ukazují během natáčení The Vampire Diaries a to se moc nelíbí Ianově bývalé přítelkyni, Nině Dobrev, řekl exkluzivně zdroj pro HollywoodLife.com. A kvůli tomu mají producenti strach, že by mohla Nina po vypršení smlouvy na konci 6. série, opustit seriál stanice CW.

"Vztah Iana a Nikki způsobuje hodně napětí, což přimělo producenty, aby požádali Iana, ať tam Nikki nevodí, když je tam Nina, protože mají strach, že jí ztratí. Mají strach, že se bez ní seriál rozpadne," vyrzadil zdroj.

Seriál Vampire Diaries nyní vysílá svojí 6. sérii a to je poslední, ke které je Nina zatím vázána smlouvou.

"Je nepravděpodobné, že by se Nina chtěla ze smlouvy rozvázat v polovině série, ale je to něco, z čehož mají producenti strach. Ninu by to stálo hodně peněz, kdyby chtěla smlouvu ukončit, ale takové věci se už staly, takže kolem Niny každý chodí po špičkách. A to není třeba zmiňovat, že Nina zatím nepodepsala nic, co by následovalo po 6. sérii," dodal zdroj.

Na tento článek navazuje také několik další, které mám pro vás schované na další dny, takže pokud vás to zajímá, tak se máte na co těšit :)

Gallery Update #7

28. října 2014 v 15:00 | Katty~ |  Gallery update

V pátek jsem vám sem dávala oficiální popis k 7. epizodě šesté série Vampire Diaries a teď tu mám pro vás fotografie, kde můžeme Elenu vidět s Caroline nebo s Liamem :) Vypadá to parádně a Nině to tam hrozně sluší :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x07 Do You Remember the First Time? [ 2x ]


Už včera jsem vám sem na blog dávala jednoho šťastného fanouška, který Ninu potkal na Hollywood Blvd. a měl to štěstí se s ní vyfotit. Stejné štěstí měla jedna další fanynka a nenechala si ujít příležitost sdílet fotografii s Ninou s celým světem :)
Miscellaneous > OCTOBER 2014 - Los Angeles [ 1 + 1x new ]


A nakonec tu mám pro vás takovou čtyrfotku z natáčení 8. epizody Vampire Diaries, kterou sdílel jeden z režisérů, Joshua Butler. Jednu z těch čtyř fotek už sdílel dříve, takže tu najdete v galerii už déle, ale ty další jsou fakt zlaté! :) Ty Nininy ksichtíky jsou fakt super! :D
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x08 [ 7 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x05 The World Has Turned and Left Me Here - Webclip

28. října 2014 v 13:30 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět Damona s Bonnie. Ti dva jsou spolu strašně vtipní! Ale je takové trochu zvláštní je vidět pořád jen spolu :)


The Vampire Diaries: 6x04 Black Hole Sun - Rehash

28. října 2014 v 12:44 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Opět je tu rekapitulace předchozí epizody, tentokrát opět s Arielle Kebbel, která je skvělá jako vždycky! Hrozně se mi líbí její komentáře a jak to je všechno sestříhané :) Pro zajímavost, se tam na chvíli objeví taky Leah Pipes a udělají si tak trochu reklamu na The Originals! :D


Let's Be Cops: Download

28. října 2014 v 9:30 | Katty~ |  Let's Be Cops > Info

Pár dní jsem váhala, jestli vám to sem mám dát, ale včera jsem se rozhodla, že nebudu sketa a podělím se sváma! :D Film Let's Be Cops už před pár dny vyšel v Americe ke shlédnutí, no a samozřejmě hned následovalo to, že se film objevil na internetu ke stažení. Film jsem pro vás tedy stáhla a nahrála na uložto :)

Nemůžu ale říct, jestli je dobrý nebo ne, protože jsem se na něj ještě nedívala a ani nebudu! :D Strašně moc na něj chci jít do kina, protože je to první film s Ninou, který je na našich velkých plátnech. Bohužel až od 30. října, což je hodně pozdě oproti celesvětové premiéře, ale aspoň něco!

Pokud si chcete tedy stáhnout, tak můžete, ale zatím jsou na internetu pouze rozpracované titulky, takže až budou, budu vás opět informovat. Ale stejně byste měli jít radši do kina!! :D To bych měla větší radost a sdílet ten film ke stažení mi opravdu trhá srdce :( :D


The Originals: 2x05 The Red Door - Trailer

28. října 2014 v 9:12 | Katty~ |  The Originals
Myslím, že už jsem to zde psala tolikrát, že jistě už každý zaznamenal novinku, že bude Nina hostovat v The Originals, jako původní dvojnice, Tatia :) Tato epizoda se bude na CW vysílat již příští týden v pondělí a teď se můžete podívat na trailer. Sice toho moc neprozradí, ale už jsem na to opravdu hrozně zvědavá! :)


Gallery Update #6

27. října 2014 v 11:04 | Katty~ |  Gallery update

Jeden fanoušek měl to štěstí a potkal Ninu na slavném Hollywood Blvd. v Los Angeles a také se s Ním vyfotil :) Nina je tam zlatá, ae zajímavé, že když jsem tama téměř denně chodila já, tak se jí tama procházet nechtělo!! :D
Miscellaneous > OCTOBER 2014 - Los Angeles [ 1x ]


Jeden z režisérů Vampire Diaries, Joshua Butler, zveřejnil na twitter jednu další fotografii z natáčení 8. epizody šesté série TVD. Moc nám toho neprozradil a jenom nás napíná! Ale co myslíte, je na fotce Damon s Elenou ? :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x08 [ 6 + 1x new ]

Twitter #290

27. října 2014 v 10:45 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Omlouvám, se, že jsem za poslední týden trochu zanedbávala zprávy z twitteru, ale teď je tu pěkně poctivě mám, takže snad se nebudete zlobit! Nina opět přidala několik úžasných tweetů a samozřejmě také s fotkama, kde je zlatá :) Pokud máte zájem, můžete si pročíst a prohlédnout fotky :)

"Odpočívám s mým BUBÁKEM"


"Šikana.
Je to začarovaný kruh. Buďte větší osobností. Buďte tím, kdo to zastaví.
Odzbrojte se s láskou."No do háje, nejlepší/nejděsivější dům hrůzy, ve kterém jsem KDY BYLA. **Varování:
Vemte si plínky. Budete je potřebovat! @hauntedatlanta @netherworldhauntedhouse"


Trailer vypadá parádně!"


"Tady jsou první fotky Tatii @ew


"#sundayfunday dobrodružství na kolech s @greenbeltfilms @MisterSmims
"HALLEWEENOVÁ #nehtováinspirace. Taková trochu metalická noc. @captionnails"

Návštěvnost ~ 20.10. 2014 - 26.10. 2014

27. října 2014 v 10:13 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 276
Utery: 264
Streda: 262
Ctvrtek: 276
Patek: 414
Sobota: 1057
Nedele: 947

Celkem: 3496

Strašně moc vám děkuju za krásná čísla :)
Hlavně za ten víkend :O ❤❤

5. Polo-narozeniny: Ukončení

26. října 2014 v 20:29 | Katty~ |  Half - Birthday

To už je dneska všechno ... Už to tu opravdu nechám vychladnout a na novinky se vrhnu zítra.
Samozřejmě bych vám chtěla ale všem hrozně moc poděkovat za vaši účast! Strašně moc si toho vážím, že jste sem přišli, zapojili se do soutěží a do všeho. Je to pro mě hrozně příjemné a prostě normálně se mi zdá, že jsme tu jako banda cizinců, ale na polonarozeniny se to pro mě aspoň na nějakou dobu změní a proto to mám tolik ráda :)

Sice jsem tu udělala několik nových věcí, aby se vám tady líbilo, ale stejně se mi zdá, že si nezasloužím to, kolik vás tu dneska bylo a kolik jste tu nechali komentářů a strávili času :( Teď si připadám, že musím zase něco dalšího dodělat, abych vám to oplatila, ale už nevím vůbec co :/ Vůbec neberu jako samozřejmost, že sem chodíte a neberu to na lehkou váhu! Vážím si každoho z vás a nevím jak vám mám poděkovat :( ❤

No nebudu už trapně kecat ... Každopádně se mi tu s vám strašně moc líbilo a bavilo mě to tu, doufám, že za rok to bude stejně zábavné a že tu do té doby ještě vydržím! :D


Jo a ještě doufám, že ti, co nic nevyhráli se na mě nezlobí :( Bylo vás tady opravdu hodně a nemůžu odměnit každého :(


5. Polo-narozeniny: Nejlepší vyrobený layout za rok 2014

26. října 2014 v 17:45 | Katty~ |  Half - Birthday

Přiznám se, že jsem původně měla v plánu, aby ta anketa byla na úplně všechny layouty, co jsem letos udělala, ale pak jsem to omezila na layouty, které byly jen tady na blogu, což je o hodně, HODNĚ užší seznam :D Aspoň bude jednodušší se rozhodnout a pro mě to je jednodušší na přípravu. Takřže tady je ta "hromada" layoutů, ze které můžete vybrat a hlasovat v anketě:

5. Polo-narozeniny: Módní anketa 3

26. října 2014 v 17:00 | Katty~ |  Half - Birthday
Tahle anketa je z těch módních podle mě asi nejzajímavější. Jedná se o outfity na stejných akcích, jen v různé roky. Některý akcí se Nina totiž účastní každoročně, takže je zajímavé, jak se její outfity na dané události měnily.
Jak hlasovat? Stačí do komentářů opsat název akce a k tomu ročník :) VYBÍREJTE OD KAŽDÉ AKCE JEDEN :)


5. Polo-narozeniny: Chat

26. října 2014 v 16:30 | Katty~ |  Half - Birthday

Pokud by měl náhodou někdo zájem se na něco zeptat nebo si prostě o něčem popovídat, od teď budu na chatu. Myslím, že k tomu nemusím nic rozvádět, je to jednoduché a prosté.


5. Polo-narozeniny: Vyber nejlepší písničku z Vampire Diaries

26. října 2014 v 15:30 | Katty~ |  Half - Birthday

Další soutěž bude doufám pro vás stejně zajímavá, jako pro mě. Jde o nejlepší písničku z Vampire Diaries. Samozřejmě do ankety nedám všechny, za posledních 5 sérií, ale vybrala jsem některé, které jsou podle mě spojeny s významnými momenty v seriálu. Přidala jsem i videa, kde můžete vidět právě ty scény, ke kterým se písnička váže, pro připomenutí. A odkazy nad videem vždy odkazují na samotnou písničku. Tak vybírejte pečlivě.


5. Polo-narozeniny: Soutěž o layout na přání 2

26. října 2014 v 14:30 | Katty~ |  Half - Birthday

A je tu druhá soutěž o layout na přání. Tentokrát ut není nic extra, žádné krabičky ani nic podobného. Prostě si vyberu koho chci, což už není tak zajímavé, ale tak snad nevadí :) Zkusit to můžete klidně do obou, nevadí mi to. Jen upozorňuju, že v každé soutěži vybírám jen jednoho vítěze, protože na víc layoutů bohužel nemám čas :/

Do komentářů stačí napsat:
001. Blog
002. Jak je tvůj blog starý
003. S kým by design po případě byl

5. Polo-narozeniny: Módní anketa 2

26. října 2014 v 14:00 | Katty~ |  Half - Birthday

Další módní anketa je jediná anketa, kde opravdu vyjadřujete hlasy do ankety a ne do komentářů :) Tentokrát jde o Nininy účesy a o to, jaký styl se vám na ní líbil nejvíce :) Pro připomenutí tu mám pro vás několik fotek. Nina nijakýma výraznýma změnama neprošla, ale menší změny tam jsou, takže prozkoumejte a vyjádřete se v anketě :)