Listopad 2014

Gallery Update #9

30. listopadu 2014 v 21:46 | Katty~ |  Gallery update

Objevilo se několik nových fotek ze staršího photoshootu z roku 2010 pro časopis Saturday Night, o který se postaral fotograf B. Quillard. Na fotkách Ninu můžete vidět právě s jednou z jeho asistentek, která je záreveň velkou fanynkou Vampire Diaries, takže v jejím případě se nejspíše spojila práce se zábavou :) Nina je na fotkách zlatá a hrozně jí to tam sluší :)
Photoshoots > 2010 > B Quillard [ 9 + 6x new ]


Dále jsem vám sem už dávala několik fotek z fotbalového zápasu v Dallasu, kam si Nina zajela s přáteli na Díkůvzdání. Zatím se objevily hlavně fotky s Jessicou Szohr a Chacem Crawfordem, ale teď můžete vidět, že tam byli samozřejmě v daleko větším počtu :) A kromě toho dostali i fanoušci příležitost se s Ninou vyfotit, což je super :)
Miscellaneous > NOVEMBER 2014 - Thanksgiving, Dallas [ 7 + 10x new ]


A kromě nově objevených fotek tu mám pro vás také jedno video, kde můžete vidět, jak Nina s Jessicou tančí, ale není to jen tak pro nic za nic! Tímto videem odpovídají Julianne Hough, která obě holky k tanečku vyzvala v rámci jejich "Tanečních válek", což už tu bylo loni, nebo aspoň něco na ten způsob :) Holky jsou tam hrozně zlaté a určitě se parádně bavily!


Twitter #299

28. listopadu 2014 v 18:32 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Už jsem vám SEM dávala fotky z Dallasu, které zveřejnila Jessica Szohr na svém instagramu. No teď se s náma podělila o několik fotek i Nina :) Můžete vidět, že s Jessicou a Chacem Crawfordem si zašli na fotbalový zápas a podle toho, jak jsou všichni vyculení, si to pořádně užili! :) A myslím, že nemusím znova opakovat, že je tam Nina strašně zlatá :)

"FriendsGiving


"Kovbojové do toho! #PositiveVibesOnlyPleaseTHANKS"


"Oh, hej Dallas ... Pěkný stadion. Není moc ošuntělý.
Říká Kanaďanka na Díkůvzdání. Podiv se na sebe, Dobrev. To je zvrácené. Ale v dobrém."Nina Dobrev Talks Holiday Plans and Reveals She Just Bought a House in LA

28. listopadu 2014 v 9:14 | Katty~ |  Interviews
Připravila jsem si pro vás jeden rozhovor s Ninou pro E!Online, kde prozradila, na co se těší o svátcích a také to, že si v LA koupila nový dům a co má v plánu v něm dělat :)

Hvězda seriálu Vampire Diaries se otevřela o tom, na co se nejvíce se těší během svátků a zahrnuje to rodinu, přátele a oheň! Tato bulharská kráska se nedostane domů moc často, takže si pořádně užije všechen čas se svou rodinkou.

"Jsem opravdu nadšená a strašně se těším, že strávím přes svátky čas se svou rodinou. Protože je nevidím moc často přes rok, tak si naplno užívám čas, který máme společně k dispozici," řekla.

"Bude to úžasné období plné dnů na svazích s mým bráchou a snowboardováním a večerů strávených u krbu s rodinou a doufám, že i se sušenkami s čokoládou a marshmallow."

Přesto, že se Nina nedostane domů tak často, má nový domov, na který se může těšit! 25-letá herečka si zrovna koupila nový dům v Los Angeles, kde doufá, že bude trávit čas se svými přáteli.

"Jedna z mých nejoblíbenějších činností je pořádat dámské jízdy, kdy se sejdu se svýma kamarádkama, společně jsme v kuchyni a zkoušíme nové recepty a užíváme si navzájem svoji společnost," řekla. "Také miluju hrací večery s 'running charades' (stolní hra) a tak se vším! Hrozně se těším, až něco takového uspořádám, až si svůj dům zařídím a po tom, co jsem se zúčastnila otevření nového obchodu s nábytkem, Restoration Hardware v Atlantě, tak mám hodně nápadů."

New Personal Photos

27. listopadu 2014 v 21:20 | Katty~ |  Gallery update

Zdá se, že Nina strávila Díkůvzdání v obložení přátel, jako je Jessica Szohr nebo Chace Crawford v Dallasu :) Následující fotky přidala na svůj instagram Jessica a jsou úplně zlaté! Nina je v té čepici úplně miloučká, jak tam má ty bambulky ♥ A jsem hrozně ráda, že má Nina zase nějaké fotky s Chacem, strašně jsem si ho oblíbila v Gossip Girl, Nate byl prostě zlatíčko! ♥ :D
Miscellaneous > NOVEMBER 2014 - Thanksgiving [ 3x ]


A pak se objevila jedna starší fotka s fanynkou :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1141 + 1x new ]

Twitter #298

27. listopadu 2014 v 21:01 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás pár zpráv z twitteru, kdy Nina přidala dva příspěvky o kampani #IMAGINE od společnosti UNICEF, které jsem vás zde už informovala :) A kromě toho přidala také několik osobních fotek, kde si i zavzpomínala na staré časy v rámci throwback thursday (vzpomínkový čtvrtek) :)

"Já jsem zazpívala s @JohnLennon #IMAGINE pro lepší svět pro děti. Zazpíváte taky?


"Není moje Lynx nejkrásnější Lynx na světě??
Teda ...
Autor fotky: Já, alias Pyšná mamka.
(Přes iPhone, což je ještě šílenější)"


"Um, co i to volá za vtipálka? Zvedli byste to? Hahah @scotty_mcknight"
"Lil Wayne a jeho Zbraň (Nina)


"Já jsem zazpívala s @JohnLennon #IMAGINE pro lepší svět pro děti.
Přidejte se k nám. Klikněte na odkaz na mém profilu, abyste si mohli
stáhnout aplikaci a zazpívejte #IMAGINE. Každá zazpívaná píseň přidá
1 dolar pro @UNICEF! #EVERYVOICECOUNTS"

The Vampire Diaries: 6x10 Christmas Through Your Eyes - More Episode Stills

27. listopadu 2014 v 8:14 | Katty~ |  Gallery update

Už v pátek jsem vám sem dávala první fotky z 10. epizody Vampire Diaries, která je pojatá jako epizoda vánoční :) Fotky, které se objevily dříve jsem do do galerie nahradila v HQ a navíc přibylo dalších 6 nových. Všechny jsou dokonalé, hlavně ty vánoční, ty jsou strašně zlaté, škoda, že to jsou jen vzpomínky :(
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x10 Christmas Through Your Eyes [ 8x ]

New Personal Photos

26. listopadu 2014 v 20:29 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie dvě nové osobní fotografie, kde na té první můžete vidět fotku s fanynkou, která měla to štěstí se s Ninou potkat a dokonce se s ní vyfotit ❤‎ A druhou fotku zveřejnil Chris Wood alias Kai z Vampire Diaries :) Obě fotky jsou strašně pěkné a milé :) Nina je prostě zlatíčko ❤‎

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1134 + 2x new ]

Twitter #297

26. listopadu 2014 v 18:39 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás další zprávy od Niny z twitteru, kde přidala dvě fotky její kočky, Lynx :) Úplná odelka, jak pózuje! :)

"Aura mojí Lynx #nofilter"


"Oh, hej, holka ... "

Gallery Update #8

26. listopadu 2014 v 8:00 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie několik osobních fotoegrafií, kde většinu z nich přidala právě Nina. No, chtěla jsem vám je sem přidat ažse zprávama z twitteru, ale doufám, že vám nevadí, že k nim ty zprávy nejsou, protože Nina vždycky jen označila lidi na fotce a pak občas přidala nějaký hashtag.
Každopádně všechny fotky jsou úplně parádní! Jina je tam strašně zlatá, jak má ty ouška na té čepičce :)) A je super, že skoro na každé fotce je s někým jiným :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1125 + 7x new ]


Dále jedna fotka z natáčení 11. epizody Vampire Diaries, kterou zveřejnil Paul Wesley. Pro zajímavost, Paul tuto epizodu režíruje a neníto poprvé :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x11 [ 1x ]

Návštěvnost ~ 17.11. 2014 - 23.11. 2014

25. listopadu 2014 v 19:42 | Katty~ |  Statistic
Pondeli: 476
Utery: 320
Streda: 304
Ctvrtek: 303
Patek: 450
Sobota: 378
Nedele: 361

Celkem: 2592

Děkuju vám moc za krásná čísla, moc si toho vážím :)

The Vampire Diaries: 6x08 Fade Into You - Rehash

25. listopadu 2014 v 18:13 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Jako každý týden je tu skvělá rekapitulace k předchozí epizodě Vampire Diaries s Arielle Kebbel, která vždycky vykouzlí aspoň lehký úsměv na tváři se svými trefnými a vtipnými poznámkami :)


The Vampire Diaries: 6x10 Christmas Through Your Eyes - Episode Stills

25. listopadu 2014 v 7:44 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás dokonalé fotky z 10. epizody Vampire Diaries, ze které můžete jak z názvu, tak z fotek jasně poznat, že je čas Vánoc. No ale nejásejte, ještě pořád není jasné, jestli zažijí nějakou tu vánoční pohodu a ne pohromu. A jestli se radujete z Bonnie, tak také ještě zadržte, tyto fotky jsou zajisté flashback, soudě podle toho, že by takovou fotku s Bonnie nezveřejnili a navíc má dlouhé vlasy :) A plus ještě v oficiálním popisu k této epizodě se psalo, že bude Bonnie vzpomínat na staré dobré časy. No každopádně i tak je to parádní a moc se na tu epizodu těším :)))
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x10 Christmas Through Your Eyes [ 2x ]
Twitter #296

23. listopadu 2014 v 10:21 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Doplnila jsem několik zpráv z twitteru, které Nina v uplynulých dnech zveřejnila :) Jako první zavzpomínala na natáčení Let's Be Cops s Damonem Wayansem Jr. Fotka není tak úplně nová, jednou již zveřejněna byla, ale jistě jste jí neviděli všichni :) Dále nás Nina upozornila na boj proti AIDS, zveřejnila fotku se Shai Woodley z premiéry filmu Perls of Being a Wallflower v roce 2011 a nakonec ještě jedna fotka, tentokrát z novější akce, která se konala ve čtvrtek - Nina se v Atlantě zúčastnila otevření obchodu s nábytkem, Restoration Hardware :)"Každý den se narodí 650 dětí s HIV. Připojte se k boji pro #skončeníAIDS s @RED! Tady


"#TBT z roku 2011? Shay a já na premiéře #perks #shailenewoodley"


"Ležím v #OBLACÍCH. Jsem v #Nebi.
Gary Friedmane. Jsi Bůh. #RHAtlanta"


giveStars video

22. listopadu 2014 v 10:20 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno video z giveStars, kde můžete ze začátku vidět, jak se různé celebrity představují. Ve videu je sice přesně vysvětlené, o co jde, ale pro případ, že by tomu někdo plně nerozumněl, tak je to jednoduché. Po navštívení stránky giveStars.com, si máme vybrat oblíbenou celebritu například našeho kamaráda, pak vybrat jeho jméno a nakonec vybrat jeden ze stávk, které jsou na výběr. No a pak náš kamarád dostane jako dárek nahrávku třeba k narozeninám od jeho oblíbené celebrity. Nejsem si jistá, jestli je to dostupné i pro naši zemi, ale každopádně jako nápad je to skvělé! :)
No a co je na tom ještě lepší je to, že výtěžky jsou na charitu, kterou si vybral každý z celebrit, které tam jsou :)
No samozřejmě je jasné, že Nina také nesmí chybět ♥


Nina attends the RH Atlanta: The Gallery at the Estate in Buckhead opening celebration

21. listopadu 2014 v 12:00 | Katty~ |  Gallery update

Tento článek je z rána jako jediný přednastevený, takže doufám, že je všechno v pořádku, protože jsem dost nestíhala :) Každopádně se Nina po nějaké době opět objevila na nějaké akci. Dokonce na ní nemusela odjet nikam do LA nebo New Yorku, ale i v Atlantě se něco děje! Konkrétně se Nina zúčastnila otevření obchodu Restoration Hardware. Fotek sice není moc, ale Nina vypadala dokonale :) Její outfit byl takový jednodušší - měla na sobě černobílou sukni, černý top a sako a celé to trocho doplnila o dlouhý řetízek :) Vypadá to na ní strašně pěkně a fakt jí to moc sluší :) Jsem ráda, že se zase po nějaké době konečně někde objevila :) Všechny fotky jsou v HQ :)


On The Set of The Vampire Diaries

21. listopadu 2014 v 9:24 | Katty~ |  Gallery update

Zdá se, že i natáčení seriálu Vampire Diaries navštívili novináři, což je velice vzácné, protože fotek z natáčení se většinou dočkáme pouze od samotných herců nebo od fanoušků. No dnes je tomu ale Nina. Mám tu pro vás skvělé a kvalitní fotky z natáčení již 12. epizody. Nině to tam hrozně slueí, moc se mi líbí ten kabátek s růžovou šálou :) Na několika fotkách ji můžete vidět s Paulem Wesleym a pak na jedné také se svou asistentkou, Erickou Bonillou :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x12 [ 21x ]

The Vampire Diaries: 6x10 Christmas Through Your Eyes - Synopsis

21. listopadu 2014 v 7:54 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
SAMOTA O VÁNOCÍCH - S blížícími se svátky se Bonnie (Kat Graham) pokouší zopakovat své oblíbené tradice, zatímco nostalgicky vzpomíná na šťastnější časy se svými přáteli. Vzhledem k tomu, že se ve svůj oblíbený čas v roce nemůže vrátit do Mystic Falls, je Caroline (Candice Accola) překvapená, když šerifka Forbesová (Marguerite MacIntyre) přiveze svátky na Whitmoreskou univerzitu. Mezitím po zjištění, že se Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) pohřešuje, se Alaric (Matt Davis) obrací na Damona (Ian Somerhalder) a Elenu (Nina Dobrev) pro pomoc, mezitím se Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) a Luke (hostující hvězda Chris Brochu) ocitnou v naději, když přistoupí Tyler (Michael Trevino) s riskantním plánem. Někde jinde pomáhá Jeremy (Steven R. McQueen) Mattovi (Zach Roerig) uskutečnit plán, jak sejmout Enza (Michael Malarkey), ale začne být v obavách, když Matt zajde příliš daleko. Nakonec je Stefan (Paul Wesley) nucen oznámit Caroline jakési devastující novinky.

The Vampire Diaries: 6x09 I Alone - Trailer

21. listopadu 2014 v 7:26 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už je trailer k další epizodě Vampire Diaries a jak už jsem vám to dala do menu, tak to vidíte i v trailer. Další díl bude až 4. prosince, což znamená, že příští týden se žádné nové epizody nedočkáme. Každopádně to vypadá parádně jako vždycky a máme se na co těšit :)


ČTVRTEK
4. PROSINCE
Elena: Jde o Bonnie. Damon dělá všechno proto, abychom ji měli zpět.
Damon: Ona je důvod, proč jsem se odtud dostal živý.
VAMPIRE DIARIES SE VRACÍ
Damon: Jdeme pro ni.
S NOVÝMI EPIZODAMI
Bonnie: Nemůžu uvěřit tomu, že právě teď slyším tvůj hlas.
Elena: Vracíš se domů.
Stefan: Ty bys dnes raději uklízel dvě těla.
Enzo: Jsem Brit.
Elena: Omlouvám se, za vymazání těch vzpomínek. Byly moje jen napůl.
Damon: Vytvoříme si nové.


Get Ready for The Vampire Diaries: 6x08 Fade Into You

20. listopadu 2014 v 21:33 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Jako každý týden jsem si pro vás připravila shrnutí informací k následující epizodě Vampire Diaries, která opět vypadá parádně a rozhodně se máme na co těšit :)

The Vampire Diaries: 6x08 Fade Into You - New Episode Still

20. listopadu 2014 v 20:22 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna nová fotka k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět hned několik našich postav. V této epizodě oslaví tak trochu jiný Den díkůvzdání a jak jistě tušíte, když se někdo z Vampire Diaries sejde na nějakou akci nebo dokonce na klidnou večeři, vždycky se něco přihodí, takže si myslím, že se máme na co těšit :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x08 Fade Into You [ 4 + 1x new ]

Gallery Update #7

20. listopadu 2014 v 18:27 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna fotografie z natáčení předchozího dílu Vampire Diaries, kde můžeme vidět Eleniny fotky na koleji, kterou s Caroline sdílí na Whitmoreské univerzitě :) Všechny ty fotky jsou parádní, hrozně se mi líbí, že tam používají tady ty jejich osobní :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x07 Do You Remember the First Time? [ 1x ]


Kromě toho ještě jeden plakát k Let's Be Cops, které se čas od času objevují :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Posters [ 20 + 1x new ]


Nakonec ještě jedna starší osobní fotka, ještě z roku 2009, kde je s Ninou Kayla Ewell a Colton Haynes :) Jsou tam zlatí, vždycky mě to potěší, když se objeví nějaká takhle starší fotka :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1122 + 1x new ]

UNICEF #IMAGINE - North America

20. listopadu 2014 v 16:16 | Katty~ |  Videos
Nina se připojila k jedné z kampaní společnosti UNICEF, kdy spousta známých celebrit nazpívali písničku "Imagine" od Johna Lennona, kterou jistě všichni znáte. Video má samozřejmě nalákat a přimět ostatní, aby se také přidali a podpořili tuto kampaň. Mezi hvězdami ve videu nechybí ani Nina, kterou můžete vidět až v konečné části (2:45).


Twitter #295

20. listopadu 2014 v 15:50 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Zase tu mám pro vás několik zpráv z twitteru, které Nina v posledních dnech přidala :) Jako první upozornila na to, že byla opět otevřena registrace na pojištění v kampani Get Covered, které Nina dělala reklamu :) Dále Nina zveřejnila fotku pejska, který se jí zalíbil a pak také dvě selfie, u kterých se mi fakt líbí její uvažování! :D

"#GetCovered na Healthcare.gov. Registrace je znovu otevřená! Je to pro vás šance se
registrovat, pokud jste to ještě neudělali! Běžte tam a zajistěte se!"


"Drahý světe,
Jedno chci.
Okamžitě.
Díky."


"Pěkná #Selfie dne ..."


"...doprovázena hloupou #Selfie dne.
Však víte, aby se to vyvážilo.
Navzájem se vyrušují Takže je to, jako bych žádnou nezveřejnila."

The Vampire Diaries: 6x08 Fade Into You - Inside

19. listopadu 2014 v 21:13 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Objevilo se i video, kde se můžeme dozvědět něco o nadcházející epizodě tentokrát z pohledu producentek, Caroline Dries a Julie Plec, které toho o seriálu ví asi nejvíc. Ve videu opět uvidíte několik krátkých záběrů z epizody a všechny to vypadá fakt parádně! Nejlepší je ale ten Damon na konci s tím medvědem :D


New Photo From The Set Of The Vampire Diaries

19. listopadu 2014 v 18:22 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás jednu skvělou fotku z natáčení 8. epizody Vampire Diaries, "Fade Into You", která nás čeká již tento pátek. Na fotce můžeme vidět Damona s Elenou, takže jejich fanoušci se jistě mají na co těšit :) Těšíte se na tuto epizodu?
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x08 Fade Into You [ 9 + 1x new ]