Prosinec 2014

Hottest TV Girls Of 2014

31. prosince 2014 v 10:00 | Katty~ |  News & Info
Vzhledeme k tomu, že nemám na přidávání žádné novinky, tak tu mám pro vás aspoň seznam nejvíce sexy televizních hereček podle HollywoodLife.com. Jejich pořadí je prý náhodné, ačkoliv anketa na stránce s tímto seznamem jasně hovoří za to, že fanoukšům se nejvíce líbí právě Nina :)

Nina Dobrev (The Vampire Diaries)
Kerry Washington (Scandal)
Lea Michele (Glee)
Andi Dorfman (The Bachelorette)
Shay Mitchell (Pretty Little Liars)
Italia Ricci (Chasing Life)
Gwen Stefani (The Voice)
Emilia Clarke (Game of Thrones)

From You #55

29. prosince 2014 v 10:00 | Katty~ |  Graphic update
Mám tu od vás zase po nějaké době příspěvek do rubriky "from you", do které zasíláte vaše krásné výtvory :) Tyto skvělé avatary poslala Renaiti z nreedus-lhemsworth.blog.cz a moc za ně děkuju, jsou parádní :)A pokud byste náhodou taky chtěli něco poslat, více informací najdete ZDE.

Neaktivita

27. prosince 2014 v 21:00 | Katty~ |  Site & Info
Za prvé se vám chci omluvit, že přidávám, jak chcípnutá, ale za prvné ani není co přidávat a za druhé se mi nechce vůbec, ale vůbec nic dělat. No a k tomu všemu ode dneška nebudu na pár dní doma, tak jsem přednastavila 3 články, víc jsem toho nestihla a ani se mi nechtělo. Samozřejmě je mi jasné, že jakmile vytáhnu paty z domu, tak se novinky začnou objevovat, tak snad mě toho nebude čekat moc, až se vrátím :) Mám pro vás taky přeložený docela dlouhý článek se spoilery k TVD, ale tak strašně se mi to nechce znovu číst a opravovat, že to není možné! :D No takže se aspoň máte na co těšit, až se vrátím okolo 2. ledna :)
Hezký zbytek svátků :)

Vánoční soutěž - Vyhodnocení

27. prosince 2014 v 14:09 | Katty~ |  Site & Info
Kdyby bylo na mně, tak to tu asi ještě nechám aspoň do Silvestra, ale vzhledem k tomu, že už jste se mi ozývali, kdy už to vyhodnotím, tak tady to je. Vybírala jsem tedy náhodným losováním, abyste si nemysleli, že někomu nadržuju :) Vítězný komentář najede v dárečku :)


Layout for mitchie.

26. prosince 2014 v 9:21 | Katty~ |  Layout for you
Pro: demifan.blog.cz | Nastavený

Twitter #304

25. prosince 2014 v 10:26 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Nina se včera konečně ozvala aspoň na twitter :) Zveřejnila sice fotku, kterou už jsme viděli, ale aspoň něco. Všem nám popřála ať si užijeme svátky. No já doufám, že Nina si je se svou rodinou užívá taky a že se jí splnilo všechno, co si přála :)

"Veselé Vánoce všichni! Přeju Vám a Vaší rodině lásku, smích a spoustu odpočinku a
relaxace během svátků! "

Gallery Update #7

23. prosince 2014 v 17:05 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Musím se přiznat, že posledních pár dní je to docela hrůza. Po Nině jako by se slehla zem a novinky, které vám sem můžu přidat si cucám pomalu až z paty :D Stejně tak je to s následujícími fotkami. Obě jsou z natáčení Vampire Diaries, ale bohužel jedna je dost nekvalitní a na druhé je Nina zase docela z dálky a je to dost malé, takže fakt nic extra.
Doufám ale, že jsem to teď zakřikla a že se ještě něco přivalí! :D
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > Various [ 12 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x10 Christmas Through Your Eyes [ 2 + 1x new ]

The Vampire Diaries: Season 6 Spoilers From TV Line & E!Online

22. prosince 2014 v 15:19 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Mám tu pri vás dva menší spoilery z TV Line a E!Online, kde redaktorky odpovídali na otázky od fanoušků jednotlivých seriálů. Nic extra samozřejmě neprozradí jako vždycky, ale něco málo přece :)

Něco o Jeremym a Bonnie?
Až/pokud se Bonnie vrátí do reality Vampire Diaries, Jeremy si na ní všimne několika hlavních změn. To, jak zapálla ten vánoční stromek byl pro Bonnie symbol, jak se odpoutat od své minulosti. "Rozhodně to bylo symbolické," řekla producentka Caroline Dries. "Bonnie se snažila na její situaci najít světlou stránku a chtěla si užít den, kdy by mohla oslavovat a nostalgicky zavzpomínat a ne aby se pořád jen litovala. Hrozně se snažila, ale nakonec si uvědomila 'Tohle nefunguje. Jsem tu úplně sama. Je to na prd, kašlu na to.' Tahle první kapitola Bonnie, která je zaseknutá v tomto uzamčeném světě, je u konce a vzniká nová drsňácká Bonnie."

Kai je moje nová oblíbená postava ve Vampire Diaries! Máte nějaké novinky, které se pro něj chystají na rok 2015?
Nic dobrého. Nic dobrého se pro Kaie nechystá. Producentka Caroline Dries řekla, že epizoda, která následuje po zimní pauze je přímo související s novou situací Kaie a Eleny. On to skrývací kouzlo neruší, dokud nedostane přesně to, co chce - a on se chce spojit.

Návštěvnost ~ 15.12. 2014 - 21.12. 2014

22. prosince 2014 v 15:18 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 228
Úterý: 253
Středa: 215
Čtvrtek: 248
Pátek: 238
Sobota: 261
Neděle: 322

Celkem: 1765

Moc vám děkuju :)))

Chloe (Pokušení) na Barrandově

22. prosince 2014 v 13:44 | Katty~ |  News & Info


Na českých obrazovkávh nás čeká film s Ninou! Nestává se to moc často, že u nás v televizi s ní dávají filmy, ale za pár dní budeme mít tu možnost Ninu zahlédnout. No a dokonce přímo na Štědrý den (24. 12). Jedná se o film Chloe (Pokušení) a bude vysílán ve 21:55. No bohužel hádám, že se všemi vánočními filmy a pohádkami film nesklidí velkou sledovanost.

Nina ve filmu hraje jen malou roli po boku Julianne Moore, Liama Neesona, Amandy Seyfried a Maxe Thieriota. Já bych se na film určitě dívala, ale vzhledem k tomu, že jsou Vánoce, tak se asi budeme všichni dívat na nějakou pohádku a ne na thriller :( Škoda, že to nejede v jiný den. Více o filmu.

Mám tu pro vás i trailer pro případ, že by filmu dal někdo přednost:

Nina Dobrev Dating ‘TVD’ Co-Star Chris Wood? - Fans Freak Out

22. prosince 2014 v 9:23 | Katty~ |  News & Info
Nedávno jste se mě ptali na asku, jak je to mezi Ninou a Chrisem Woodem (Kai), takže hádám, že jste si všimli šílenství, které vypuklo tak na jeden-dva dny na twitteru v polovině prosince. Rozhodla jsem se vás tedy lehce informovat o com, co se psalo. Je to spíše tak pro zajímavost, protože je asi jasné, že spolu nechodí. Všichni víme, jak Ninu spojují s každým, kdo je s ní na fotce a jak se Nina ráda s každým fotí :)

Nina Dobrev se rozhodně posunula od Iana Soerhaldera a musíme uznat, že vypadá skvěle s Chrisem Woodem! Tento pár se spolu údajně dost ukazoval na veřejnosti 14. prosince a to stačilo k tomu, aby fanoušci na twitteru začali šílet.

Není to dlouho, co veřejnost Ninu spojovala s Chacem Crawfordem, ale teď se fanoušci dost rozvášnili pro "Woodbrev".

Fanoušci Vampire Diaries spekulují, že Nina a její nový kolega, Chris Wood, který hraje děsivého psychopata, Kaie, si spolu něco začali.

Víme, že Nina a Chris nejsou jen kolegové, ale v poslední době se hodně spřátelili jak na natáčení, tak mimo něj. Ale mohlo by se toto přátelství změnit na něco víc?

Jeden svědek řekl, že je spolu viděl v New Yorku jezdit na ledních bruslích.

Vánoční soutěž - Vyhraj kosmetiku

21. prosince 2014 v 11:25 | Katty~ |  Site & Info
Vzhledem k tomu, že se blíží Vánoce jsem se rozhodla, že pro vás uspořádám nějakou menší soutěž :) Nebudete si muset shánět žádné hlasy, od toho už jsem se nadobro odtrhla, protože je mi jasné, že to otravuje jak vás, tak taky mě, protože sem pak chodí lidi, kteří přišli jen dát hlas a pak ani nevím, kdo sem dojde z vlastní iniciativy.

Pravidla jsou tedy jasná:
Stačí se příhlásit do komentářů.
A dát si na blog ikonku, že jste v soutěži.

Abych to tedy upřesnila. Níže jsou tři dárečky a pod každým se skrývá jeden dárek. Z těchto tří si můžete vybrat pouze jeden, tak snad tu najdete aspoň jeden, který by vám vyhovoval. Vyhrává pouze jeden z vás a nezáleží na tom, jaký dárek budete mít vybraný.

Pokud tedy máte zájem soutěžit, napište do komentářů:
 • Vaše přezdívka/jméno:
 • Váš blog:
 • Barvu dárku: (červená, modrá, oranžová)Poté už stačí jen čekat na vyhodnocení, které proběhne někdy po Vánocích. Omlouvám se, že nenapíšu přesně den, ale nevím, jak moc budu mít o svátcích čas to vyhodnocovat, protože jezdíme po babičkách a všude možně po rodině, určitě to znáte :) Samozřejmě v případě výhry dám vědět. A jestli vás zajímá jaký způsobem tu bodu vybírat, tak buď vyberu já, koho chci a nebo prostě vylosuju náhodně.

Gallery Update #6

20. prosince 2014 v 20:40 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Doplnila jsem do galerie pár fotografií, a teď je tu pro vás mám v plné kráse :) Jako prvná je tu fotka z natáčení 14. epizody šesté série Vampire Diaries, kde můžeme vidět Ninu a Stevena R. McQueena (Jeremy). Fotku pořídil a zveřejnil Michael Malarkey (Enzo).
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x14 [ 1 + 1x new ]


Další fotky jsou z potápění se žraloky, kam si Nina zašla s kamarádnou a kolegyní Kat Graham :) Pro Ninu rozhodně nebylo poprvé, a vypadá to, že se fakt skvěle bavily :)
Miscellaneous > DECEMBER 2014 - Shark Swimming [ 4x ]


Už ve čtvrtek jsem vám sem dávala další fotky ze Sparťanského závodu, kterého se Nina zúčastnila se svým kolegou a kamarádem Chrisem Woodem (Kai). Teď tu mám pro vás další fotky ze zmiňovaného závodu a vypadá to dobře :) Sice bych do toho bláta nešla, ale Nina si to rozhodně užila :)

Miscellaneous > DECEMBER 2014 - Spartan Race [ 12 + 7x new ]


A letos v prosinci to nebylo poprvé, co se Nina Sparťanského závodu zúčastnila. Účastnila se ho už letos v březnu a i z této akce se objevilo několik nových fotek, kde je Nina zablácená ještě víc! :D :)
Miscellaneous > MARCH 2014 - SPARTAN RACE Obstacle Racing [ 8 + 6x new ]

Twitter #303

20. prosince 2014 v 17:53 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět zprávy z Ninina twitteru, které v posledních dnech přidala :) Kromě dalších polaroidových fotek Nina přidala také fotku z natáčení 14. díli Vampire Diaries, kam ji přijel navštívit její taťka, a také jednu fotografii z kina, kde se tak trošku "přifařila" ke castu z filmu "Annie" :)

"Taťka Dobrev mě přišel navštívit na natáčení #TVD. Fotku pořídil @chrisgrismer"


"Mrkněte se na mě v novém filmu "Annie". Tady je 3D plakát v životní velikosti z kin!"


Návštěvnost ~ 8.12. 2014 - 14.12. 2014

20. prosince 2014 v 17:13 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 248
Úterý: 233
Středa: 244
Čtvrtek: 264
Pátek: 404
Sobota: 318
Neděle: 293

Celkem: 2004

Moc vám děkuju za nádherná čísla a omlouvám se, že to teď trochu flákám. Snažím se, co můžu, ale mám hrozně málo času :(

More Photos from The Spartan Race

18. prosince 2014 v 8:41 | Katty~ |  Gallery update

Už dříve jsem vám sem přidávala první 3 fotky ze Sparťanského závodu, kterého se Nina tento měsíc zúčastnila :) Teď tu mám pro vás více a dokonce pěkně kvalitních fotek, které si můžete v galerii prohlédnout :) Jsou tam fotky i přímo ze závodu a vypadá to teda fakt parádně, ale nevím, jestli by se mi chtělo plazit se v bahně! :D
Miscellaneous > DECEMBER 2014 - Spartan Race [ 3 + 9x new ]

Twitter #302

17. prosince 2014 v 21:33 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět nějaké zprávy z Ninina twitteru, které v posledních dnech přidala. Dvě z toho jsou fotky z Now Yorku, z čehož ta první je úplně boží! :D ♥

"Jo. To je on. @willmalnati
Majitel @TORO_nyc
Nejchutnější místo ve městě.
Nejzásadovější chlápek ve městě."


(Pro zajímavost.. Will je živý a zdravý)


"Nová hudba! @DutchPartyMusic na @billboard. Pamatuju si, když jsi to dával dohromady,♥ THANK YOU ♥

15. prosince 2014 v 23:14 | Katty~ |  Site & Info
Za prvé bych se vám chtěla omluvit, že jsem přes víkend moc aktivní nebyla. O víkendu mi to prostě občas nevyjde, protože ne vždy bývám doma, ale řekla bych, že to všichni znáte. Zítra se pokusím vám to vynahradit novou anketou Poll of The Month, ale ještě se ráno musím učit, pak na zápočet a pak musím jít ještě kupovat dárky, tak snad mi na všechno zbyde čas :)

To ale není to, co jsem vám chtěla sdělit :D Jak jste mě informovali, tak jsem dneska zjistila, že jste mě/tento blog (ať už to píše kdokoliv) nominovali do několika kategorií takové blogové ankety :) Strašně moc vám za to děkuju .. Těch (skoro) 5 let tu bylo s váma krásných a strašně si cením vaší podpory a toho, že sem chodíte a píšete pěkné komentáře a hlavně za to, že máte jakýmkoliv způsobem zájem "poznat" Ninu :) Toho si nesmírně vážím, protože ona je fakt skvělá ♥

Kromě tohoto blogu, tam také najdete grafický tým, který tvoříme na GRAPHICCREATIVE a tím bych vám chtěla také moc poděkovat, hádám, že i za holky, protože zrovna nedávno jsme se postavily znovu na nohy a snažíme se na blogu pracovat a přidávat grafiku, co to jde, tak snad nám to jako týmu zatím klape :)

Pokud tedy chcete, budu ráda, když budete hlasovat a samozřejmě nikoho nenutím, hlasujte objektivně a tak, jak to cítíte vy a ne proto, že vám to někdo řekl ♥
A ještě jednou vám děkuju za takový pěkný předvánoční dárek :) ♥

Gallery Update #5

15. prosince 2014 v 22:16 | Katty~ |  Gallery update

Nina si přes víkend zajela do New Yorku a samozřejmě se její návštěva tohoto velkoměsta neobešla bez povšimnutí fanoušků, kteří měli to štěstí a mohli se s ní vyfotit. Nina je na fotkách hrozně zlatá, ostatně jako vždycky :) Kromě fotek s fanoušky je na jedné z nich Nina také sama a tu právě ona zveřejnila na svých sociálních sítích, kde opět upozorňuje na kontaktní čočky Air Optix :)
Miscellaneous > DECEMBER 2014 - New York [ 5x ]


A kromě fotek z New Yorku se objevila také jedna fotografie z akce z října, pořádané módní značkou Michael Kors :)


Návštěvnost ~ 1.12. 2014 - 7.12. 2014

14. prosince 2014 v 12:00 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 277
Úterý: 227
Středa: 211
Čtvrtek: 246
Pátek: 415
Sobota: 349
Neděle: 296

Celkem: 2021

Nějak jsem na to zapomněla, ale tady je návštěvnost za minulý týden, za kterou vám moc děkuju :))

Gallery Update #4

13. prosince 2014 v 12:26 | Katty~ |  Gallery update

Podle všeho se zdá, že našim oblíbeným hvězdám ze seriálu Vampire Diaries začaly zasloužené zimní prázdniny a Nina svoje volno nastartovala s kamarádkama a hudební skupinou The Black Keys, jejichž koncert navštívily :) Následující fotku zveřejnila jedna z Nininých kamarádek, Jessica Szohr a zřejmě si to parádně užily naplno. Nina se před nějakou dobou v jendou z rozhovorů vyjádřila, že zmiňovanou skupinu má ráda a že se jí její skladyby moc líbí, takže věřím, že to byl pro ni skvěle strávený čas :)
Miscellaneous > DECEMBER 2014 - The Black Keys [ 1x ]


A kromě toho taky jedna fotka z natáčení vánoční epizody Vampire Diaries s Candice Accolou (Caroline) a Kat Graham (Bonnie).
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x10 Christmas Through Your Eyes [ 2 + 1x new ]

The Vampire Diaries: Season 6 Spoilers From Julie Plec

13. prosince 2014 v 10:01 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Mám tu pro vás několik spoilerů k 2. polovině šesté série Vampire Diaries, které prozradila producentka Julie Plec. Informací je dost, všechny jsou stručné a výstižné, tak snad se na nové epizody těšíte :)
 1. Jeremy se hlásí na uměleckou školu.
 2. Elena dostane nabídku. Bude to nabídka, "která by mohla navždy změnit její život," řekla Julie Plec. Mohlo by to mít co do činění s jejím upírstvím nebo mohla by se snad stát opravdovou doktorkou?
 3. Se Steroline by to možná mohlo vyjít.
 4. Několik flashbacků. Nejen, že uvidíme Damona z roku 1858, ale uvidíme také oddělené flashbacky do dětství Caroline a Stefana.
 5. Tyler je po uši zamilovaný do Liv. "Tyler Lockwood se za svoji holku postaví" v TVD v roce 2015.
 6. Matt dostane další příběh. Možná. "Matta Donovana volá život." Týká se to Enzova plánu, jak zničit Stefanovi život nebo dostane Matt nějaký příběh jen sám pro sebe?
 7. Všechno nejlepší, Bonnie. Chudák Bon Bon. Až se Vampire Diaries vrátí v lednu na televizní obrazovky, naše oblíbená čarodějka oslaví narozeniny. Doufejme, že se na její narozeninové oslavě ukáže víc lidí, než na Vánoce. Také víme, že "Bonnie se vrátí ....".
 8. Postavy zemřou. A bude jich víc.
 9. Drama ve vztazích. Podle Julie "Někdo půjde k sobě, někdo zase od sebe. Ne nezbytně ten stejný pár." A také tam bude "HODNĚ líbání. Opět více než jednoho páru."
 10. Pravá Sarah Salvatore.
 11. Nastane sloučení. "Sloučení se stane: Ale která z čarodějek to bude?"
 12. Budou téct slzy. Tohle není nijaký extra spoiler, protože u Vampire Diaries brečíme skoro každou epizodu, nicméně Julie Plec prozradila: "V roce 2015 se stane dost obrovských věcí."


New Photos from The Set of The Vampire Diaries

12. prosince 2014 v 13:58 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás nové fotky z natáčení Vampire Diaries. První dvě jsou z natáčení nejnověší epizody, kterou můžete aktuálně stahovat ZDE. Ta první je úplně boží ❤ Jde vidět, že si Nina natáčení fakt užila! :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x10 Christmas Through Your Eyes [ 2x ]


A další fotografie je z natáčení 13. epizody, která nás čeká až po zimní pauze :) Musím říct, že fotka se fakt povedla, vypadá to parádně a ten záběr je fakt dobrý :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x13 [ 1x ]

The Vampire Diaries: 6x11 Woke Up With a Monster - Trailer

12. prosince 2014 v 9:01 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už mám pro vás trailer k nadcházející epizodě Vampire Diaries, na kterou si budeme bohužel muset počkat po zimní pauze, která končím 22. ledna. Snad to čekání bude stát za to :)
Stefan: Co tady děláš?
ČTVRTEK
22. LEDNA
Enzo: Měj mě za staromódního, ale neschvaluju tajemství mezi bratry.
THE VAMPIRE DIARIES
SE VRACÍ
Elena: Co tady dělám, Kaii?
JE NOVÝ ROK
Damon: Měl jsem mu vytlačit oči, když jsem měl ještě možnost.
NOVÉ EPIZODY
Damon: Kde je Elena?
NOVÁ KREV
Stefan: Je to dcera Zacha Salvatora, což z ní dělá moji pravnučku. To je moje velké tajemství.
Enzo: A proč tolik trváš na tom, abys ho udržel v tajnosti?


Get Ready for The Vampire Diaries: 6x10 Christmas Through Your Eyes

11. prosince 2014 v 20:25 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Naposledy před zimní pauzou tu mám pro vás přehled informací, které jsme se o zítřejší vánoční epizodě zatím dozvěděli. :)