Leden 2015


Gallery Update #11

31. ledna 2015 v 16:23 | Katty~ |  Gallery update

Novinkama se to teď bohužel moc nehemží, ale i tak tu mám pro vás nějaké fotky :) Sice nejsou nové, ale jsou super. Obě jsou z natáčení starších dílů Vampire Diaries, z čehož na první fotce natáčeli maturitní epizodu ve 4. sérii. No zdá se, že si to holky fakt užily, fotka je taková veselá a příjemná ♥
The Vampire Diaries > Season 4 > On The Set > 4x23 Graduation [ 14 + 1x new ]


Tato je z natáčení už 2. série, kdy byla velký padouch právě Katherine, která je na fotce :) Není to moc kvalitní, ale vypadá to skvěle :) Komu Katherine chybí?
The Vampire Diaries > Season 2 > On The Set > 2x09 Katerina [ 6 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Synopsis

31. ledna 2015 v 15:58 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
VÝKONNÁ PRODUCENTKA JULIE PLEC SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Poté, co Caroline (Candice Accola) zadá úkoly všem svým přátelům se pokouší vypořádat se svou nynější situací, když se kolem ní začne usazovat realita. Elena (Nina Dobrev), která tráví den s Caroline, začíná mít obavy, když si všímá zvláštních změn v jejím chování. Mezitím si Alaric (Matt Davis) začíná dávat pozor, když se Kai (hostující hvězda Chris Wood), který začal užívat nečekaných účinků sloučení, zoufale obrací k Jo (hostjící hvězda Jodi Lyn O'Keefe) a žádá ji o pomoc. Jinde Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) zvažují významnou životní změnu, zatímco se Bonnie (Kat Graham) ocitne v neznámé situaci. A když Damon (Ian Somerhalder) nabízí Caroline radu, jak se vypořádat se vším, co se kolem ní děje, nutí ho to vzpomenout si na bolestivé vzpomínky, které zahrnují jeho matku.


Layout for Claire*

30. ledna 2015 v 22:06 | Katty~ |  Layout for you
Pro: jules-hough.blog.cz | Nastavený | Náhled

Gallery Update #10

30. ledna 2015 v 18:33 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Doplnila jsem zase do galerie několik fotek, kdy ani jedna není úplně nová. Tyto první tři jsou z natáčení 1. série Vampire Diaries, kdy na první můžete vidět, jak Nina venku telefonuje, není to moc kvalitní, ale na jejím výrazu jde poznat, že se jí neco celkem nepozdávalo! :D Na další je to jasná Katherine a na třetí se Nina zkrášluje :)
The Vampire Diaries > Season 1 > On The Set > Various Set Photos [ 5 + 3x new ]


Tato osobní fotka je stará už 10 let a je z jedé gymnastické soutěže. Co je na ní zajímavé je to, že je právě tady z Česka, z Plzně, kde se tato soutěž konala :) No někdy by se sem mohla Nina vrátit! :D Musíte uznat, že už v 16 letech byla Nina zlatá! :))
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1185 + 1x new ]

Nikki Reed: Why She Wants A Face-To-Face Dinner With Nina Dobrev

30. ledna 2015 v 12:51 | Katty~ |  News & Info

Přeložila jsem pro vás další bulvární článek a upřímná, já už z toho mám fakt takové smíšené pocity, ale každopádně se opět moc těším na vaše názory ohledně toho, co si o tom myslíte :)

Nikki si chce zajít na večeři s bývalou přítelkyní svého snoubence, která je závoreň stále jeho kolegyní, Ninou Dobrev! Má na ni připravenou intervenci, protože se k sobě Nina a Ian na natáčení mají? Máme EXKLUZIVNÍ detaily!

Nikki Reed se chce setkat s Ninou Dobrev, kolegyní a bývalou přítelkyní jejího snoubence, Iana Somerhaldera. Ale nemějte obavy! Nikki nemá v zájmu Ninu odstrašit. Ve skutečnosti se s ní chce opět přátelit. (Nina a Nikki byly kamarádky, než Nikki začala chodit s Ianem.)

"Nikki řekla, že chce Ninu pozvat na večeři, ale ještě se tak nestalo," řekl náš zdroj EXKLUZIVNĚ pro HollywoodLife.com.

Nikki, které potvrdila jejich zasnoubení, "nemá s Ninou žádný problém. Byla by ráda, kdyby zase všichni mohli být přátelé," říká zdroj a dodává, "ona a Nina si bývaly dost blízké a Nikki řekla hodně lidem, že by to s ní chtěla zase vrátit tam, kde to bylo."

Nina chodila se s vým kolegou více než dva roky, zatímco Nikki přijala zásnubní prsten pouze po půl roce randění.

The Vampire Diaries: 6x13 The Day I Tried to Live - Trailer

30. ledna 2015 v 10:13 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Omlouvám se, že jsem nepřidala trailer hned po nové epizodě, ale šla jsem se ještě trochu prospat, tak snad nevadí :D Teď ho tu mám pro vás i s překladem a vypadá to teda dost napínavě :) Konečně po menší pauze uvidíme také Bonnie a snad se to s ní už rozlouskne :)


Bonnie: Damone, Eleno, prosím řekněte všem, že mě to mrzí. Řekněte, že jsem se snažila.
ČTVRTEK
Elena: Bonnie se chce zabít. Musíme udělat něco, co by ji zastavilo.
ABY ZACHRÍNILI KAMARÁDKU
Damon: Je tam čarodějka, kterou bychom chtěli zachránit.
Kai: S tímto Bonnie nedokážu přivést zpátky.
JSOU OCHOTNI RISKOVAT ŽIVOT
Jeremy: Pošli mě zpátky! Jestli se k ní budu moct dostat, tak zachráníme Bonniin život. Pokud ne ....
Kai: No taaaaaaak!!!!
Elena: Co se to děje?
Jeremy: Tak mrtvá bude znamenat fakt mrtvá.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x12 Prayer for the Dying

29. ledna 2015 v 20:45 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Další epizoda je za dveřma a mám tu pro vás opět menší přehled toho, na co se můžeme těšit a co nás čeká. Zítra ráno vás tu bude opět čekat nová epizoda ke stažení :)

The Vampire Diaries: 6x12 Prayer For the Dying - Inside

29. ledna 2015 v 18:10 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Už zítra se můžeme těšit na další epizodu Vampire Diaries a teď tu mám pro vás video, kde producentka Julie Plec hovoří právě o nadcházejícím dílu. Je to samozřejmě také doplněné o další scény, kdy většina byla ukázaná i v traileru, takže nám toho zřejmě nechtějí moc prozratit :)
Dokonce jsem se opravdu i přemohla a napsala překlad! :D


Collin: Caroline Forbes...
Caroline: Colline?
Collin: Co jsi mi to sakra udělala?

Julie: Caroline podstoupila opravdu velký krok, když nakrmila svou matku upíří krví v naději že to vyléčí rakovinu.

Stefan: Ta krev ho nevyléčila, rozšířila rakovinu a zabilo ho to.
Šerifka: To stejné se stane i mně.

Julie: Tato epizoda je o důsledcích právé téhle její volby.

Caroline: Proč jsem jí dávala tu krev?
Stefan: Jen jsi se snažila pomoct.
Caroline: Ne, jen jsem snažila pomoct něčemu, do čeho jsem neměla strkat nos.

Julie: Bude to muset řešit Caroline i všichni ostatní, protože se musí vypořádat s touto situací, kterou nikdo z nich nečekal.

Liv: Tati, ahoj. Myslela jsem, že se máme setkat později.
Joshua Parker: To měli, ale chtěl jsem se svojí holčičkou strávit víc času.

Julie: Přichází pan Parker, otec dvojčat, nachystaný připravit Luka a Liv na jejich sloučení.

Joshua Parker: Kai je psychopat.
Liv: Tati, Jo to zvládne. Může vyhrát. Žádáme jen o to, abys jí dal šanci.


Julie: Na konci se sloučení opravdu uskuteční. Neřekneme vám, kdo to bude, ale bude to hodně emotivní.

Ian Somerhalder & Nina Dobrev: ‘Very Touchy’ On Set Of Vampire Diaries

29. ledna 2015 v 12:50 | Katty~ |  News & Info
A mám tu pro vás i jeden další bulvární článek, který se teda dost rapidním způsobem liší od těch předchozích, které jsem vám tu překládala. No opravdu by mě zajímalo, kdo jim tyto informace prozrazuje, protože jestli jste četli i ty ostatní články, které jsem vám sem dávala, tak jistě uznáte, že kdyby si to všechno jen vymýšleli, tak by si slušně protiřečili. No je to fakt zajímavé, udělejte si obrázek sami :) A není to jediný článek, který mám pro vás připravený!

Ian Somerhalder se nedávno zasnoubil s láskou svého života, Nikki Reed, ale neuvěříte, co jsme zjistili o tom, jak to probíhá na natáčení mezi ním a Ninou! Zdroj nám EXKLUZIVNĚ řekl, že se ti dva k sobě "docela mají", když je zrovna vypnutá kamera!

Zdroj z natáčení Vampire Diaries nám odhalil, že Nina Dobrev a její kolega a bývalý přítel, Ian Somerhalder se k sobě celkem mají, i když se zrovna netočí! A my máme všechny detaily!

"Nina a Ian se k sobě na natáčení DOST měli," řekl nám zdroj z natáčení seriálu.

Když popisoval, co viděl, tak řekl, "Nina vešla a sedla si vedle Iana na lavičku. Hned, jak si sedla, tak si položila hlavu na jeho rameno a jen tam pár minut seděla, dokud je nezavolali na plac."

No teda. Tato informace je na nás trošku moc! Ale říká se, že stará láska nerezaví, ne? Jsme opravdu rádi, že tito dva zústali dobrými přáteli.

Náš zdroj nás také uklidnil, že Nina a Ian "ani zdaleka nevypadali na to, že by se snažili vžít do role," když se spolu tulili. Vypadali "hrozně choulostivě," dodal zdroj.

Gallery Update #9

29. ledna 2015 v 12:08 | Katty~ |  Gallery update

Fotky už se mi včera doplňovat nechtěly, tak je tu mám pro vás dnes :) Objevila se první fotka s Ninou z další epizody Vampire Diaries, která nás čeká už zítra! :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x12 Prayer for the Dying [ 1x ]


Další fotky jsou taktéž z Vampire Diaries a tentokrát až ze 13. epizody, na kterou se můžeme těšit za 14 dní. No vypadá to docela akčně, tak snad se bude na co těšit :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x13 The Day I Tried To Live [ 3x ]Poslední fotka z Vampire Diaries je už ze 4. série a tektokrát z natáčení :) Tato fotka je fakt super, můžeme tam vidět naši hlavní trojku - Ninu, Iana a Paula a jejich šéfku, producentku Julii Plec :) Tuto epizodu si jistě pamatuje jako díl, kdy Elena spálila svůj dům.
The Vampire Diaries > Season 4 > On The Set > 4x15 Stand By Me [ 2 + 1x new ]


Poslední fotografii přidala Nina na twitter, samozřejmě až poté, co jsem zprávy přidala já :D No ale to vlastně ani nevadí, protože k této stejně pořádně nic nenapsala, pouze označila kamarádky :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1184 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x12 Prayer For the Dying - Webclips

28. ledna 2015 v 23:44 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Kromě dalších videí týkajících se seriáu Vampire Diaries, se objevily také dva webclipy. Mně osobně se víc líbí ten první, ta scéna je fakt super :) Líbí se mi to mezi Damonem a Elenou, příjde mi, že nikdy vlastně neměli možnost začít takový ten "normální" vztah, který začala Elena na začátku se Stefanem a tohle je zábavné sledovat :)
No druhý webclip už se mi tak moc nezamlouvá, protože Liv je mi strašně nesympatická a nemůžu si pomoct, prostě na ní mám strašnou averzi a co se týče Luka, tak bych řekla, že návštěva u kadeřníka by bodla.

The Vampire Diaries: Season 6 - "Vamp" & "Change" Promo

28. ledna 2015 v 23:33 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Seriál Vampire Diaries má dva nové trailery :) Nejsou úplně něco extra nového, je to sestříhané ze starších scén. A i když tam nic nového není, tak to samozřejmě mají jako vždycky nápaditě a zajímavě udělané :)The Vampire Diaries: 6x11 Woke Up With a Monster - Rehash

28. ledna 2015 v 23:27 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Po návratu seriálu Vampire Diaries na televizní obrazovky se nám vrátila také každotýdenní rekapitulace a tentokrát ne s Arielle Kebbel, ale s Marguerite MacIntyre (šerifka Forbesová), která je také skvělá! :) Zajímalo by mě, jestli si tuhle rekapitulaci třeba vyzkouší i Nina někdy! :D


New Instagram Video

28. ledna 2015 v 23:23 | Katty~ |  Videos
Nina taky přidala jedno nové video na svůj instagram, kde můžeme vidět, jak ji hezky umývá její kočička Lynx! :D Je to úplně zlaté, i mě takto náš kocou vždycky olizuje ten nos, je to hrozně srandovní ! :D


Twitter #310

28. ledna 2015 v 23:17 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Musím se přiznat, že mi tento článek se zprávama z twitteru trval teda fakt dlouho! :D Za prvé hádám, že už jsem za ty tři dny vyšla ze cviku a za druhé jsem od toho asi dvacetkrát odběhla, no a na moji obranu je přidávání zoráv z twitteru taky časově náročnější, než třeba gallery update, takže nejsem až taková neschopná :)
No každopádně je to tu :) Nina přidala několik fakt parádních fotek, které stojí za to si projet, popřípadě si rozkliknout, které vás zaujmou, protože Nina je fakt hrozné zlatíčko :) Zmínila také opět památku Sarah Jones, kdy zveřejnila také jedno video a ten její výraz v něm mě vždycky fakt skoro rozbrečí! :D No každopádně nebudu tady opisovat každou fotku, ať se dostanu ještě i k něčemu dalšímu :)

"No co? Někdo to udělat musel. Život #jednorožce"
"Hraju si s ohňěm #SpartanRace #SwannieUNICORNS"


"Víte, jaké to je, když se vám ostnatý plot zahákne o kůži? Já ano. #battlewounds #Spartan
Přehážková dráha"


"Pálí to a líbí se mi to. To je pocit těžké práce. #SpartanRace"


"Tým Sarah je pyšný na to, že mohl představit druhý "Safety for Sarah PSA", který
měl svůj debut dnes na Sundace. #WeAreSarahJones""Malá inspirace na nehty od mého pouzdra na iPhone #matching #twinsies"


"RuceHulka! BOOM! #Rozdrtím to. Fotka od @chrisgrismer"


"Zbývá 5 dní!!! #GiveKIND končí 31. ledna, takže darujte peníze ihned a získejte šanci
doletět s přítelem do Los Angeles a důčastnit se soukromé večeře se mnou @juleshough,
nebo více tím, že pošlete zprávu ve tvaru KIND na 41444 nebo na stránce
kindcampaign.com/GiveKind. MY S VÁMA CHCEME POVEČEŘET ... Takže DARUJTE,
protože to je jediný způsob, jak se na tu večeři dostat."


"Už je TÝDEN ŽRALOKŮ??? Tato stvoření mě opravdu fascinují. mpora.com/articles/happe..."

Návštěvnost ~ 19.01. 2015 - 25.01. 2015

28. ledna 2015 v 19:38 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 321
Úterý: 296
Středa: 266
Čtvrtek: 275
Pátek: 446
Sobota: 369
Neděle: 386

Celkem: 2359

Moc vám děkuju za krásná čísla za minulý týden a dneska už doplním novinky, které jsem za uplynulé dny zameškala :)

Pauza

25. ledna 2015 v 16:36 | Katty~ |  Site & Info
Předem se moc omlouvám, že musím něco takového napsat, ale bohužel. Mám teď před sebou pár náročných dní, během kterých nebudu mít čas na přidávání novinek, takže tu nebude nic přibývat. Mám teď několik zkoušek po sobě, tak se budu snažit se nerozptylovat, což dělám většinu dne, kdy se mám normálně učit! :D O další díl Vampire Diaries vás samozřejmě neošidím, takže ve středu nebo ve čtvrtek bych se tu už měla ukázat :)

Gallery Update #8

25. ledna 2015 v 16:29 | Katty~ |  Gallery update

Už jsem vám sem jednou dávala nový plakát Vampire Diaries a teď ho tu mám pro vás znova, ale tentokrát je celý :) Když si ho otevřete, tak jistě poznáte, že to předtím byla jen vyřízlá část :) No teď jsou tam všechny hlavní postavy a musím zopakovat, že fotka je parádní :)
The Vampire Diaries > Season 6 > Posters [ 20 + 1x new ]


Dále se objevily dvě starší osobní fotky, kde je Nina fakt zlatá! Moc jí to tam sluší a tipla bych to tak na rok 2009 :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1177 + 2x new ]


Když byla Nina v Los Angeles minulý týden, tak tento šťastný fanoušek měl to štěstí že se s Ninou mohl setkat a dokonce i vyfotit :)
Miscellaneous > JANUARY 2015 - Los Angeles [ 1x ]


A nakonec se objevily dvě fotky z časopisu Heat z Jižní Afriky.
Magazine Scans > 2015 > JANUARY 2015 - Heat Magazine (South Africa) [ 2x ]

Twitter #309

25. ledna 2015 v 11:52 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět nekolik zpráv z Ninina twitteru, které v posledních dnech zveřejnila :) A jen tak pro zajímavost, z té zprávy se Slečnou Mazlicí média usuzují, že to "fake bitch" bylo míněné na Nikki Reed :D Toto mi příjde fakt přehnané.
"Ugh. Někdy jsem fakt poděs."


"Slečna Mazlice se snaží přitulit k mojí Lynx. Ale moje Lynx nemá ráda umělé mrchy.


"Jsem nadšená, že můžu být součástí spuštění @beautycoach_com! Pokud jste to ještě
neudělali, tak tam běžte a podívejte se na mé typy na krásu při cestování. #BeautyCoach
bude moje nová oblíbená stránka pro všechny věci ohledně krásy."


"Detailní a osobní. Edice Lynx #nofilter"New Photo from The Set of The Vampire Diaries

23. ledna 2015 v 16:22 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna nová fotka z natáčení nejnobvější epizody Vampire Diaries, kterou už můžete stahovat zde. Nina je na fotce úplně zlatá a legrační :) Vypadá to, že se na place dobře bavila :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x11 Woke Up With a Monster [ 6 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x14 Stay - Synopsis

23. ledna 2015 v 10:06 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
SBOHEM, MYSTIC FALLS - Je poslední Jeremyho (Steven R. McQueen) den v Mystic Falls a Elena (Nina Dobrev) nasazuje statečnou tvář, když nostalgicky vzpomínají na staré časy. Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) se začnou sbližovat při chystání chaty Carolininy rodiny, aby tam mohla její matka dožít své poslední dny. Během balení kanceláře se šerifka Forbesová (Marguerite MacInytre) obrací Damona (Ian Somerhalder), aby jí pomohl vyřešit jeden z jejích zbylých otevřených případů, který se týká Eleniných rodičů. Jinde, když násilná konfrontace s Enzem (Michael Malarkey) zanechá Jeremyho s úvahami, jestli odjet nebo ne, ocitne se Matt (Zach Roerig) se svým životem na vlásku poté, co Enzo jeho a Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) naláká do nebezpečného plánu. Nakonec spěchá Caroline do nemocnice poté, co zjistí, že se to s její mámou zhoršilo.

The Vampire Diaries: 6x12 Prayer For the Dying - Trailer

23. ledna 2015 v 9:25 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už mám pro vás i trailer k dalšímu dílu Vampire Diaries. Opět to vypadá parádně, mě osobně se 11. díl líbil moc, bylo to super :) Pod videem najdete i překlad.


Elena: Jestli do toho půjdeme, nemůžeme jen začít tam, kde jsme přestali.
ČTVRTEK
Stefan: Ta krev ho nevyléčila, rozšířila rakovinu a zabilo ho to.
Šerifka: To stejné se stane i mně.
JE LEHKÉ MILOVAT
Caroline: Proč jsem jí dávala tu krev?
Stefan: Zkusila jsi to, udělala jsi to z lásky.
NĚKOHO K SMRTI
Elena: Život je příliš krátký. Nechci plýtvat další minutou.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x11 Woke Up With a Monster

22. ledna 2015 v 21:57 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Po zimní pauze tu mám pro vás opět přípravu na nadcházející epizovu Vampire Diaries, která nás konečně zítra čeká :) Tentokrát toho bude v tomto článku dost, hlavně těch videí je požehnaně :)

Gallery Update #7

22. ledna 2015 v 20:12 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Mám tu rpo vás několik doplněných fotek z posledních dnů :) První sdílela Ninina kamarádka a kolegyně, Candice Accola a pochází z natáčení 16. epizody Vampire Diaries. S holkama je na fotce jejich šéfová, producentka seriálu, Julie Plec :) Strašně se mi ta fotka líbí, moc jim to tam sluší a je super, že jsou všichni zase zpět v Atlantě
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x16 The Downward Spiral [ 3 + 1x new ]


Dále se objevila jedna další fotka z otevírání nového salonu 901 v Melrose Place, kde můžeme vidět pouze Ninu samotnou a i tato fotka je naprosto dokonalá :) Nina jě tam fakt krásná ♥
Miscellaneous > JANUARY 17TH - Nine Zero One Salon Launch Party [ 14 + 1x new ]


Je tu i jedna fotografie z komedie Let's Be Cops, kde si Nina zahrála vedlejší roli s Damonem Wayansem Jr. a Jakem Johnsonem. Tento film vyšel už v září a do našich kin se dostal na konci října loňského roku. Stillka, kterou jsem nahrála do galerie je dost podobná jedné, která už se objevila dříve, ale i tak je super :)
Movie Production > Let's Be Cops (2014) > Stills [ 10 + 1x new ]


A nakonec jedna fotka z natáčení The Originals, kde Nina hostovala v 5. epizodě druhé série. Zahrála si roli Tatii, původní dvojnice :) Na fotce je s Danielem Gilliesem (Elijah).
Television Productions > The Originals (2014) > 2x05 The Red Door > Behind The Scenes [ 4 + 1x new ]

The Vampire Diaries: Season 6 - Delena Promo

22. ledna 2015 v 19:47 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevilo se jedno další promo k 6. sérii Vampire Diaries, které je zaměřené na Damona a Elenu, takže jsou tam scény především s něma :) Celkově tam není nic nového, ale udělané to mají pěkně. Seriálu Vampire Diaries je věnována pouze polovina videa.


The Vampire Diaries: 6x11 Woke Up With a Monster - Inside

22. ledna 2015 v 12:19 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
A další video z Vampire Diaries je takový ten známý pohled producentek na další epizodu :) Caroline Dries a Julie Plec rozebírají, co se bude v epizodě dít a celé to jejich povídání je proloženo záběry ze seriálu, no skoro všechny, co jsou v tomto videu už jsme viděli v těch krátkých útržcích, které se objevují několik posledních dní, ale aspoň se máme víc na co těšit :)
Novinek mám na dnešek zase dost, takže si to rozložím a celý den vás budu zásobovat :)