Únor 2015

People StyleWatch Magazine (March)

28. února 2015 v 18:00 | Katty~ |  Gallery update

Ninina tvář se objevila v březnovém vydání časopisu People StyleWatch. Není to nic nového, žádná rozhovor, nebo nové fotky. Nina tam zabírá vlastně jen malý kousek a je tam hlavně kvůli svým náušnicím, které měla na premiéře Let's Be Cops v Los Angeles :)

Magazine Scans > 2015 > MARCH 2015 - People StyleWatch [ 1x ]

(přednastavený článek)

Oscar Parties: More Personal Photos

28. února 2015 v 10:00 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás další dvě osobní fotky z tohoto víkendu, kdy se Nina zúčastnila hned několik oscarových večírků. Rozhodně mi dáte za pravdu, že tyto dva nové fotky jsou stejné úžasné jako ty, co už v galerii jsou :) A vsadím se, že si Nina celý oscarový víkend užila obklopená skvělými přáteli :)

Miscellaneous > FEBRUARY 2015 - Oscar Parties [ 20 + 2x new ]

(přednastavený článek)

Twitter #317

27. února 2015 v 10:14 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Doplnila jsem docela velkou spoustu zpráv z twitteru, které Nina přidala za poslední týden. Bylo toho dost, ale měla jsem to usnadněné o fotky z oscarových večírků, protože ty jsem už přidávala zvlášť :) Co se táče následujících tweetů, tak jsou všechny úplně úžasné a pokud vás nezajímá, co k nim Nina připsala, tak si sjeďte aspoň ty fotky, protože jsou úplně boží! Můžete vidět, že Nina byla na pyžamovém večírku u Jessicy Szohr a je úplně zlatá, fakt nechápu, jak někdo může být takové sluníčko a ještě k tomu tak střelená! :D Dále přidala i dvě nové fotky z Nového Zélandu, ke kterým opět nemám slov, prostě bomba :) A ani Ninu neminulo velké téma zlaté+bílé nebo černé+modré šaty :D Možná jste si všimli různě na internetu, jak všichni řeší takovou "záhadu". No kromě toho samozřejmě mnohoa dalšího :)

"@TheDUFF je ode DNEŠKA v kinech! Jdetě na to! Musím zmínit a pogratulovat mým
přátelům @maebirdwing @robbieamell and @arisandel ! Tento víkend to nakopnete!


"Kéž bych teď byla to oranžové koťátko. Schoulená do teplého obláčku jako moře hebkosti"
"Co se stalo v #HOTlantě?


"Jestli jste teď v LA, Miami nebo Houstonu, tak jděte na nový film, kde kraje @EdyGanem,


" Tolik zábavy včera večer během #SněhovéhoDne a HracíhoVečera v pyžamu.


"Díky @itsmejessicaszohr, že jsi nás hostila a uspořádala párty u sebe doma! Epický večer!


"Takhle jsem se probudila.
Život #JEDNOROŽCE. "


"Jednou jsem zavštívila dalekou, dalekou zemi ... Queenstown.
Nejmagičtější místo.
#TBT"


"Zážitky z lezení na skálu.
#TBT"


"Ok, takže 2 hodiny jsem viděla MODROU&ČERNOU. A najednou se to změnilo a nyní
vidím jen WHITE&GOLD. WTF? Jsem jediná, komu se to stalo?"


"Lidé jsou úžasní.
Opravdu jsou."

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Episode Still

26. února 2015 v 19:14 | Katty~ |  Gallery update

Vzhledem k tomu, že nás další epizoda Vampire Diaries čeká až 12. března, tak jsem s touto novou fotkou právě ke zmiňovanému dílu moc nespěchala. Nakonec na ni ale taky došlo a mám ji tu pro vás :) Můžete vidět Elenu (Nina) a Stefana (Paul Wesley). Jako vždy toho moc vidět nejde, ale jejich výrazy jsou při nejmenším zajímavé :)

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x16 The Downward Spiral [ 1x ]

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Extended Trailer

25. února 2015 v 21:02 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Další epizoda Vampire Diaries nás čeká sice až 12. března, ale objevil se prodloužený trailer právě k této epizodě. Není delší o moc a není tam moc nových scén, ale aspoň máme něco, co nám trochu krátí to čekání na další díly :)


The Vampire Diaries - CWestionator: Nina Dobrev

25. února 2015 v 19:33 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Možná jste si někdy na YouTube všimli videí, kde herci ze seriálu Vampire Diaries během minuty odpovídají na otázky, které jim vygeneruje počítač. Pořád se objevovaly videa se všemi ze seriálu, ale Nina nikde, ale dneska konečně nastal ten den, kdy jsme se dočkali i Niny :D Video je úplně parádní, Nina je tam strašné zlatíčko a dojde tam celá vysmátá. Jde vidět, že se u toho všichni zřejmě dobře bavili :)


Oscar Parties: Personal Photos

25. února 2015 v 18:12 | Katty~ |  Gallery update

Už jsem vám sem přidávala velkou spoustu fotek z několika oscarových akcí, ale nebyla by to Nina, kdyby se neobjevilo také i několik osobních fotek, právě z těchto večírků :) Všechny fotky jsou naprosto parádní a úplně dokonalé :) S Ninou tam můžeme vidět Jules Hough, Jareda Leta, Lauren Paul, Selenu Gomez a několik dalších :) Několik z těchto fotek přidala i sama Nina, tak snad vám nevadí, že je přidávám takto pohromadě a ne zvlášť se zprávama z twitteru :)

Miscellaneous > FEBRUARY 2015 - Oscar Parties [ 20x ]

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Rehash

25. února 2015 v 17:45 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Do další epizody Vampire Diaries máme sice ještě času dost, ale můžeme si připomenou a zopakovat si, co se stalo v té předchozí. Mám tu pro vás rekapitulaci, tentokrát s Malese Jow (Anna).


The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Synopsis

24. února 2015 v 16:16 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
IAN SOMERHALDER SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Po vypnutí lidskosti, které následovalo po smrti matky, dává Caroline (Candice Accola) svým přátelům nečekané ultimátum. Stefan (Paul Wesley) neví, jak zvládnou novou Caroline a jeho snaha zasáhnout vyvolá nebezpečný řetězec událostí, což ho s Elenou (Nina Dobrev) dostane do závodu s časem. Mezitím poté, co se snažil z Kaie (hostující hvězda Chris Wood) dostat odpovědi ohledně vězeňského světa, se Damonův (Ian Somerhalder) svět obrátí vzhůru nohama, když se dozví zničující informace o své matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde se Enzo (Michael Malarkey) ocitne v situaci, kdy se jeho zájem o Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) zvyšuje a Bonnie (Kat Graham) začíná bojovat s dopady toho, že se vrátila zpět do reálného světa.

Návštěvnost ~ 16.02. 2015 - 22.02. 2015

24. února 2015 v 15:59 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 326
Úterý: 264
Středa: 326
Čtvrtek: 302
Pátek: 466
Sobota: 388
Neděle: 376

Celkem: 2448

Moc vám děkuju za nádherná čísla a za vaše návštěvy :) ♥

Návštěvnost ~ 9.02. 2015 - 15.02. 2015

24. února 2015 v 15:54 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 304
Úterý: 258
Středa: 250
Čtvrtek: 274
Pátek: 483
Sobota: 339
Neděle: 301

Celkem: 2209


Elton John AIDS Foundation Academy Awards Viewing Party & Vanity Fair Oscar Party

23. února 2015 v 17:24 | Katty~ |  Gallery update

Kromě večírků v sobotu (viz předchozí článek), se Nina zúčastnila také dvou dalších večerků ve večer předávání samotných Oscarů, v neděli. Řekla bych, že tentokrát měla ještě lepší outfit než na předchozích fotkách. Nina měla na sobě dokonalé červené šaty Reem Acra a lodičky od Christiana Louboutina. Tentokrát byla o trochu výrazněji nalíčená, což je u Niny dost vzácné, protože většinou má make up fakt jen takový lehký a ne moc výrazný. Vlasy měla vyčesané do krásného drdolu. Celkově Nina za mě rozhodně nezklamala. Červená je prostě její barva a ty šaty jí naprosto sednou i střihem a hrozně se mi na Nině líbí i to výraznější líčení, protože to na ní nevidíme často, jak jsem již řekla :) I na tyto akce Nina dorazila s kamarádkou Julianne Hough a dále je s ní na fotkách také Jared Leto, Hailee Steinfeld, Ryan Kwanten, Karen Buglisi Weiler a Fabrizio Freda :)

Public Appearances > 2015 > FEBRUARY 22ND - 2015 Vanity Fair Oscar Party [ 50x ]

Warren Zavala Pre-Oscar Party & The Weinstein Company's Academy Awards Nominees Dinner

23. února 2015 v 15:42 | Katty~ |  Gallery update

Už jsem to psala včera na facebooku, ale ještě jednou se moc omlouvám, za moji včerejší neaktivitu, nebyla jsem bohužel u počítače a neměla jsem čas :) Každopádně teď tu pro vás mám dokonalé fotky, na které se můžete v galerii podívat! Nina se sice nezúčastnila samotného předávání slavných Oscarů, ale byla hned na dvou večírcích spojených s tímto velkým večerem. Obě tyto akce se konaly v sobotu a Nina dorazila se svojí nejlepší kamarádkou, Julianne Hough. Není překvapení, že Nina vypada opět úplně parádně :) Měla na sobě světřík a dlouhou sukni Jenny Packham, což je trochu netradiční, ale Nině to moc sluší :) Hrozně se mi k tomu líbí ta zdobená čelenka, jí ty ozdoby na hlavě prostě jdou :) Taky jsem ráda, že si na sebe Nina s Jules zase udělaly čas a někam spolu vyrazily, protože si dovedu představit, že každá mají jinad dost nabitý rozvrh :)
Public Appearances > 2015 > FEBRUARY 21ST - Warren Zavala Pre-Oscar Party [ 2x ]Has Nina Dobrev expressed interest in directing?

21. února 2015 v 14:06 | Katty~
Možná jste už zaznamenali (buď tady, nebo jinde), že poslední odvysílanou epizodu režírovala sama producentka seriálu, Julie Plec a k tomuto tématu také dělala rozhovor z portálem Variety.com. Možná vám také neuniklo, že už dvě epizody Vampire Diaries režíroval také Paul Wesley a jednu Ian Somerhalder, která ale ještě nebyla odvysílána (6x16). Proto Julie neminula také otázka, jestli by tento zájem měla i Nina.

Vyjádřila Nina Dobrev nějaký zájem pro režírování?

Julie Plec: Ano vyjádřila, ale dala jasně najevo, že nechce, aby její první zkušenost byla s Vampire Diares. Děláme si z toho pořád srandu, protože toto děvče ... Pokud si ona něco nasadí do hlavy, tak dokáže všechno, co chce a opravdu chce produkovat a režírovat krátký film a nějaké nápady má. Taky jsem jí dala do kontaktu s několika našimi spisovateli a řekla jsem, že pokud příjdeme s nějakým dobrým nápadem, klidně jí něco napíšu. Ale ona se fakt vyzná, takže si myslím, že si to chce prvně vyzkoušet jinde a pak přinést své zkušenosti do seriálu.

New Personal Photos

20. února 2015 v 22:41 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie dvě nově objevené osobní fotky :) První je starší, řekla bych tak rok 2009/2010 a Nina je tam úplné zlatíčko ♥ S tím pejskem je úplně úžasná. strašně jí to sluší :) Druhá fotka už je nová, to je vidět nejspíš na první pohled a je na ní s Annie Wersching alias Lily Salvatore, matkou Damona a Stefana ve Vampire Diaries :) Moc jim to spolu sluší a opět vidíme, že Nina se na natáčení vždycky spřátelí a většinou i vyfotí s každým novým členem :D

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1194 + 2x new ]

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - New Set Photos

20. února 2015 v 20:15 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se dvě nové fotky z natáčení nejnovější epizody Vampire Diaries, kterou již máte ke stažení zde. Hrozně se mi z těchto dvou líbí ta první, kde můžeme s Ninou vidět Candice Accolu (Caroline) a producentku Julii Plec, která zrovna tuto epizodu i režírovala :) Fotografie zveřejnil portál TVLine a bohužel nejsou nijak extra velké, ale i tak jsou super :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x15 Let Her Go [ 2x ]

Twitter #316

20. února 2015 v 10:38 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Opět tu mám pro vás nové fotky a zprávy z twitteru, které naše milovaná Nina přidala. Na té první můžeme vidět, že v Atlantě je pěkná zima a že ani Nina nemá žádnou zabavičku, co se týče vstávání do práce. K další fotce .. Již na konci listopadu jdem vás ZDE informovala, že si Nina v Los Angeles koupila nový dům a že se hrozně těší, až si ho bude zařizovat. Pokud někomu tato informace utekla, tak si ji můžete přečíst ve výše uvedeném odkaze. No na fotce můžeme vidět kousek toho, jak si Nina zařizuje svojí kuchyňi. Není tam toho moc poznat, tak snad se Nina pochlubí i poté, až bude mít vše zařízené :) A na té poslední fotografii ji můžeme vidět s kamarádkou Jessicou Szohr :)

"-8 °C
6:54 ráno
Tohle je nelidské"


"Chcete vidět, co připravujeme pro kuchyni v mém novém domě v LA?The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Trailer

20. února 2015 v 7:26 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady už mám pro vás trailer pro další epizodu, na kterou si bohužel budeme muset zase chvilku počkat. JAk můžete vidět ve videu, dočkáme se ho až 12. března. Pro mě osobně to novinkou není a čekala sem to, ale stejně jsou trochu doufala! :D Každopádně vypadá to jako vždy parádně :)Get Ready for The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go

19. února 2015 v 21:40 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

A zase je tu další týden a s ním nová epizoda. Docela to utíká, že ano ? :) A se zítřejší novou epizodou tu mám pro vás i shrnutí toho, co nás čeká v nadcházející epizodě.


The Vampire Diaries: Season 2 - New Promotional Photos

19. února 2015 v 18:23 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se nová promo fotka k Vampire Diaries, ale bohužel není zase až tak doslova nová. Je totiž už k druhé sérii seriálu, tudíž je to už 4 roky! Vůbec mi to tak nepříjde a ještě si pamatuju, jak jsem fotky pro 2. sérii přídávala jako "velkou novinku". Strašně to utíká :) Každopádně fotka je úplně parádní, můžeme na ní vidět naše oblíbené trio, Elenu, Stefana a Damona/Ninu, Paula a Iana. Fotka je poměrně jednoduchá, ale pěkně udělaná, kéž by se takové objevovaly častěji i k aktuálnějším sériím :)

The Vampire Diaries > Season 2 > Promotional Photos [ 43 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Webclip

18. února 2015 v 21:36 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Objevily se hned dva webclipy k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde na prvním můžeme vidět Caroline s Elenou, jak krátce rozebírají Carolinin polibek se Stefanem a na druhém videu je Elena s Damonem, který píše řeč na pohřeb Liz Forbesové :)


Gallery Update #5

17. února 2015 v 17:53 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie pár fotek, které se za posledních pár dní objevily. Fakt jich není moc, ale buďme rádi aspoň za něco :) Jako první jsou 2 fotky z New Yorku, kde byla Nina na víkend. Obě jsou parádní a mě se líbí hlavně ta první, Nině to tam strašně sluší a je úplné zlatíčko :)
Miscellaneous > FEBRUARY 2015 - New York [ 1 + 2x new ]


Další fotka je z loňského prosince, kdy byla Nina na Sparťanském závodu. Tato akce vám jistě není cizí, protože tu z ní už bylo fotek opravdu mnoho! No na této je Nina jako na jedné z mála čistá a není nikde vidět žádné bláto, takže hádám, že to bude po závodu nebo před ním :) Hrozně jí to tam sluší ♥ Strašně se mi na Nině líbí takové ty gumičkové čelenky, to jí děsně sedí a v tom drdolku je fakt sluníčko ♥
Miscellaneous > DECEMBER 2014 - Spartan Race [ 25 + 1x new ]


A jako poslední je jedna fotka z natáčení Vampire Diaries a konkrétně ze 17. epizody. Popravdě jsem tuto fotografii do galerie nahrváala už skoro před týdnem, ale pořád jsem se k ní nějak neměla. No moc toho na ní není poznat, jediné to, že je tam Damon s Elenou :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x17 [ 1 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Australian Trailer

17. února 2015 v 14:30 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Po dlouhé době se objevilo také i australské promo k nadcházející epizodě Vampire Diaries a vzhledem k tomu, že oni je tam mají skoro vždycky lepší, tentokrát mě teda zklamali. Ve videu je asi třičtvrtě scén z předchozích epizod, ale těch posledních pár nových zase docela stojí za to :) I tento článek jsem pro vás všera přednastavila a chtěla jsem stihnout i nějaké fotky, ale do toho už se mi upřímně moc nechtělo, takže se tu u nich potkáme večer :)


The Vampire Diaries: 6x14 Stay - Rehash

17. února 2015 v 11:50 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Opět je tu rekapitulace předchozí epizody Vampire Diaries s Arielle Kebbel a snad nemusím připomínat, že je jako vždy vtipná a trefná, i přes to, že moc vtipná to epizoda nebyla. Každopádně si toto přednastavené video, zatímco já si budu užívat ve škole :)


More Photos for The Beauty Coach

16. února 2015 v 18:51 | Katty~ |  Gallery update

Asi v polovině ledna jsem vám sem dávala první fotky pro stránku BeautyCoach i s několika typy, jak se o sebe starat na cestách, které prozradila sama Nina právě pro tuto stránku. A teď se objevily další, jak fotky, tak i další typy, které se tentokrát netýkají pleti a líčení, ale vlasů. I ty vám můžu následně v průběhu týdne přeložit, pokud byste měli zájem :)
Co se týče samotných fotek, ty vznikly na Novém Zélandu, kde byla Nina na dovolené na přelomu prosince a ledna, ale to vám jistě neuniklo, protože se odtud objevila spooousta osobních fotek. Na této dovoelné byla Nina kromě jiných i se svojí kamarádkou a kadařnicí Riawnou Capri, které má se stránkou BeautyCoach také co do činění :) A právě i ona je s Ninou na jedné s následujících fotek. Ty jsou úplně perfektní :) Líbí se mi na nich, že nejsou nijak přehnaně profesionální, že působí strašně příjemné, letně a neskutečně přirozeně :) Nina je tam strašně zlatá a hrozně se mi líbí, v jaké přírodě sou fotky foceny :) ♥

Photoshoots > 2015 > The Beauty Coach [ 7 + 8x new ]

Twitter #315

16. února 2015 v 16:32 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět další zprávy z twitteru :) Tentokrát toho Nina napřidala moc, ale aspoň toho nemám moc! :) Nina v prvním tweetu vyjádřila své nadšení pro nový videoklip od Taylor Swift, k písničce "Style", s čímž s Ninou naprosto souhlasím, ale je to Taylor, kdo by čekal něco méně úžasného ? :) A v druhém tweetu můžeme vidět fotku z New Yorku, kde Nina trávila víkend :)

"@Taylorswift13 #zabíjíto ve svém nové videoklipu! Musím zmínit i režiséra Kyla Newmana.
Také Kevina Cornishe + Doma Sherwooda!"


"#NYC @elephantman #bradleycooper to rozdrtil."

Návštěvnost ~ 2.02. 2015 - 8.02. 2015

14. února 2015 v 18:35 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 346
Úterý: 311
Středa: 292
Čtvrtek: 374
Pátek: 341
Sobota: 329
Neděle: 349

Celkem: 2342

Hrozně moc vám děkuju za parádní návštěvnost, i když jsem na to tady neměla poslední dobou moc čas. Samozřejmě jsem se to ale snažila nějak zvládat - minulý týden jsem od čtvrtka do neděle přednastavila nějaké články, pak než jsem se tu ukázala, tak bylo úterý a ve středu jsme jeli na hory a vrátili jsme se dneska. Měla jsem štestí, že tam byla wifi, tak jsem mohla přes oběd nebo večer něco přidat. No od pondělka mi už normálně začíná škola a stálý rozvrh, který je bohužel o dost horší než minulý semestr - budu ve škole od rána, do odpoledne, takže žádné vstávání o půl 10, pohoda jahoda a pak ve dvě zase zpátky ze školy. Snad to nějak půjde i nadále a budu stíhat všechno, co bych chtěla.