Březen 2015

Návštěvnost ~ 9.03. 2015 - 15.03. 2015

31. března 2015 v 22:05 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 224
Úterý: 243
Středa: 277
Čtvrtek: 227
Pátek: 336
Sobota: 314
Neděle: 320


Celkem: 1941

S návštěvností jsem teď dost pozadu, protože jsem ji úplně zapomněla přidávat, ale postupně to snad nějak doženu :) Každopádně moc vám děkuju za krásná čísla a za to, že sem chodíte i přes to, že teď poslední dobou mám hrozně málo času :( Teď ještě přednastavím pár článků s fotkama na zítra a půjdu spát :)

Twitter #324

30. března 2015 v 17:43 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás několik nových zpráv z twitteru. Jak jsem již znímila, tak Nina o víkendu v Los Angeles fotila nový photoshoot, zatím není známo pro jaký časopis nebo vůbec pro jaký účel. Každopádně zveřejnila jednu fotku, kde si nacvičovala výrazy :D A pak další, která už byla přímo ze zákulisí focení, takže fotky budou určitě super :)) A k tomu ještě jedna fotka její kočky Lynx

"Nacvičujeme si "sexy" výrazy kvůli přípravě na můj photoshoot tento víkend @lanecheek"


"Bylo tak těžké dneska ráno opustit tohoto sladkého andílka #CuddlesCureEverything"


"Fotíme ... Vlasy/Makeup #BehindTheScenes @hairbyadir @byjakebailey"

LAX Airport (March 27th)

29. března 2015 v 22:34 | Katty~ |  Gallery update

Nina byla v pátek viděna na letišti LAX v Los Angeles, kde fotila nový photoshoot, jak nás informovala na twitteru. Zprávy pochopitelně přidám také :) Nina vypadala, že přijela ve velmi dobré náladě, skoro celou dobu buď telefonovala nebo psala na mobilu a pěkně se u toho usmívala! :D Strašně se mi líbí ty kalhoty s kšandama, ty jsou úplně parádní, škoda, že mě nikdy nesedí, když si je zkouším :( A zase měla na sobě ten parádní šátek, ve kterém vypadá fakt skvěle :) Moc jí to slušelo, ale stejně se těším hlavně na výsledky photoshootu, který v LA "pořídila" ♥

Candids > 2015 > MARCH 27TH - LAX Airport [ 113x ]

New Photos from Atlanta #2

29. března 2015 v 22:23 | Katty~ |  Gallery update

Omlouvám se za neaktivitu během víkendu, ale bohužel jsem neměla čas a nebyla jsem u počítače, měla jsem sice pár věcí nachystaných z pátku, ale bohužel jsem to nestihla přidat nebo přednastavit. Každopádně se nemusíte bát, protože o žádné novinky vás rozhodně nepřipravím :)
Nina sama už několikrát sdílela fotky z muzea/obchodu, kde je možno shlédnout a popřípadě i zakoupit nějaké suvenýry ze seriálů mezi které patří Vampire Diaries i The Originals. Pokud vám předchozí fotky unikly, tak se určitě mrkněte do galerie, ale nyní tu mám pro vás další, kde můžeme vidět Ninu, jak se podepisuje na zeď mezi ostatní a pak jednu, kde ji můžete vidět s dcerou jedné z vedoucích obchodu :) Tam je Nina hrozně zlatá ♥

Miscellaneous > MARCH 2015 - Vampire stalkers [ 4 + 2x new ]

New Photos From The Set of The Vampire Diaries: 6x21

29. března 2015 v 11:17 | Katty~ |  Gallery update

Kromě fotek z natáčen 21. epizody Vampire Diaries, které zveřejnila sama Nina na twitteru, tu mám pro vás ještě jednu další, kde je Nina opět strašně zlatá a hrozně mi tam připomná Elenu z dřívějších sérií :) Moc jí to sluší ♥

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x21 [ 4 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x18 I Could Never Love Like That - Episode Stills

27. března 2015 v 10:09 | Katty~ |  Gallery update

V předchozím článku si můžete přečíst ofciální popis k nadcházející epizodě Vampire Diaries s názvem "I Never Could Love Like That" a teď tu mám pro vás i fotky k tomuto dílu, který nás bohužel čeká až 16. dubna, ale nedá se nic dělat, vzhledem k tomu, že už je to 18. epizoda z celkových 22 a musí jim to vyjít do května. Každopádně fotky vypadají skvěle, Elena s Damonem jsou spolu zlatí :) A co myslíte? Vezme si Elena ke konci série lék nebo ne?

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x18 I Never Could Love Like That [ 3x ]

The Vampire Diaries: 6x18 I Could Never Love Like That - Synopsis

27. března 2015 v 9:46 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
ZABIJÁCKÉ KARAOKE - S vypnutou lidskostí, začínají Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) způsobovat chaos ve Whitmoru, což nechává Damona (Ian Somerhalder) přijít s riskantním plánem, který zahrnuje Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Poté, co Elena (Nina Dobrev) spěchá k Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), aby jí pomohla vyléčit oběti po posledním zabijáckém řádění Stefana a Caroline, se dozvídá, že je Jo těhotná, což jí pobízí k tomu, aby zvážila svůj úpírský život. Mezitím, když Sarah (hostující hvězda Tristan Mays) odvážně obrátí situaci na nic netušícího Enza (Michael Malarkey), je nucen se otevřít ohledně svojí tragické minulosti. Nakonec ve Scull Baru, zvrácené karaoke zanechá Tylera (Michael Trevino) a Matta (Zach Roerig) v nebezpečné sitaci.

New Personal Photo #3

26. března 2015 v 21:15 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna starší fotka, kterou zveřejnil Brinton Bryan, jeden z Nininých přátel na fotce :) Můžeme vidět také její dobrou kamarádku Jessicu Szohr :) Fotka je strašně povedená, líbí se mi, jak je to vyfocené a jak tam Nina vypadá hrozně spokojeně a s dobrou náladou ♥

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1224 + 1x new ]

Julianne Hough about Friendship with Nina

26. března 2015 v 17:01 | Katty~ |  News & Info
Julianne Hough, nejlepší kamarádka Niny nedávno otevřela novou stránku o životním stylu, juliannehough.com. Právě na této vé stránce zveřejnila 15 zodpovězených otázek, na které se jí fanoušci ptali na Facebooku. Jedna z otázek se týkala i jejího přátelství s Ninou a právě tu jsem vám přeložila :) Je to sice krátké, ale aspoň něco, holky jsou spolu skvělé a je super, když si na sebe udělají čas :)

Ty a Nina jste skvělé kamarádky! Jako student vysoké školy to může být obtížné zůstat na blízku svým přátelům, kteří jsou od vás daleko. Jak to s Ninou děláte, když máte obě tak nabité programy?

"Jakýkoliv druh vztahu vyžaduje nějaké úsilí. Na ty, které jsou pro vás důležité, si musíte udělat čas a udělat z nich prioritu. Udělejte si poznámky, abyste si připomněli, co je pro vás důležité. Používám FaceTime místo volání nebo psaní SMSek. To platí pro všechny mé přátele. Nina a já máme štěstí, že dost cestujeme a občas se někde potkáme. Když někdo stojí za to, už vám to nepřipadá, že pracujete!"

Twitter #323

26. března 2015 v 10:10 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Doplnila jsem několik nových zpráv, které Nina přidala na twitter v posledních dnech :) Samozřejmě i s fotkama, které jsou úplně parádní, jako vždycky! Nina je hrozný srandista :) Nejvíc se mi líbí ty poslední 4 fotky, jak Nina prstem jakoby dloube Candice do nosu, ta je super! :D A taky si můžeme všimnout, že má Nina alias Elena z Vampire Diaries po dlouhé době zase rovné vlasy, takže co myslíte? natáčí nějaký flashback nebo se rozhodli Elenu prostě zase vyžehlit ? :) Pak se mi strašně líbí ty koláčky ve tvaru lízátek, které dostali u rodiny, která byla zrovna v blízkosti jejich natáčení, to je úplně zlaté :)

"LÉTOOOOOOOOOOOOO! - Olaf
To řekl jen jeden sněhulák.
Fotil: @mkmalarkey"


"Jóga? Namast'ay v posteli."


"Není to jen pro muže. Dokonce i ženy si musí dávat pozor na zlatokopy. #hungrybitches"


"Jsem tak nenápadná, papírový @danieljgillies si ani nevšiml, že přicházím. #TVD #Originals"


"#TVD "


"Jak je ten výraz? Dobří přátelé. Vím, jak si je vybrat! #TVD "


"Kousací koláčky #TVD"


"Jak je tohle roztomilé! Rodina, která žije v okolí, kde jsme dneska natáčeli nám udělala
domácí malé koláčky !!! #TVD"


"Hledáte nejsnadnější cvik na posilování? podívejte se na toto video
BAHAHHAHAHA #animalfail"

From The Set of The Vampire Diaries

25. března 2015 v 20:39 | Katty~ |  Gallery update

Zdá se, že Nina má opravdu zálibu v mazání dortů do obličeje jiným lidem, jak dokázala rozlučka se Stevenem R. McQueenem (Jeremy) a teď je tu pokračování s další obětí! :D Nina je na fotkách strašně zlatá, takové "neviňátko" ♥ Ale taky dost škodolibá! :D Kromě dvou fotek z natáčení Vampire Diaries se objevilo také video z Nininy "akce" :D Rozhodně se mrkněte :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > Various [ 10 + 2x new ]


New Instagram Videos

24. března 2015 v 16:37 | Katty~ |  Videos
Nina na instagramu sdílela dvě videa z natáčení Vampire Diaires, které původně zveřejnili její kolegové ze štábu. K prvnímu videu napsala: "Práce v sobotu. 6 pracovních dnů. Dokončili jsme natáčení ve 3:30 ráno. Teď jsme zpátky na natáčení po méně než 10 hodinách. Jsme v deliriu. Bez filtru. Ve videu. Na našich ústech. #TVD @tytheprince11" A na druhém videu můžeme Ninu vidět tulit se k věcem ve skříni :D Na obou je hrozně vtipná a videa stojí za to :)
The 13 Breakout Movies at the SXSW Film Festival

23. března 2015 v 18:00 | Katty~ |  The Final Girls > Info


Jistě už jste tu na blogu postřehli, že minulý víkend měl premiéru film "The Final Girls" na filmovém festivalu SXSW. Na stránce Variety.com zveřejnili žebříček nejlepších průlomových filmů odvysílaných na zmiňovaném festivalu. The Final Girls se umístil na krásném 4. místě :)

1. "6 Years"
2. "Creative Control"
3. "Danny Says"
4. "The Final Girls"
5. "For Grace"
6. "Hangman"
7. "Hello, My Name Is Doris"
8. "The Invitation"
9. "Krisha"
10. "Lamb"
11. "Made in Japan"
12. "Peace Officer"
13. "Twinsters"

New Personal Photo

23. března 2015 v 17:48 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem jednu fotografii z dřívějška, kdy si Nina s přáteli v Atlantě udělala menší výlet na jezero, kde se určitě skvěle bavili :) Fotka není nijak extra kvalitní, ale aspoň něco. Vypadá to skvěle :)

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1220 + 1x new ]

'The Final Girls' Prankster Nina Dobrev Scares Alexander Ludwig

23. března 2015 v 17:28 | Katty~ |  Videos
V tomto videu můžete vidět, jak Nina zase vybafla na Alexe Ludwiga, když dělal rozhovor. Divím se, že ji to pořád drží, chudák Alex z ní už musí být teda pěkně na nervy! :D Ale je zlatá :)


The Final Girls - SXSW 2015 World Premiere Q&A

22. března 2015 v 14:52 | Katty~ |  Videos
Další video z premiéry je z promítání filmu, kdy herci odpovídali na dané otázky :) Celé video má kolem 20 minut a je to rozhodně zajímavá, ale Nina tam nijak extra bohužel nemluví :)


Nina Dobrev at SXSW

22. března 2015 v 11:47 | Katty~ |  Videos
Nachystala jsem si pro vás jeden kratší rozhovor z červeného koberce premiéry The Final Girls, kde Nina odpovídá na několik zajímavých otázek :) Je jako vždycky hrozně zlatá ♥


New Photo From The Set of The Vampire Diaries: 6x20

22. března 2015 v 9:38 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna nová fotka z natáčení 20. epizody Vampire Diaries, kterou zveřejnila Annie Wersching (Lily Salvatore) a k ní připsala: "Aaaa někdy se toto stane, když natáčíte pozdě v noci v pátek/sobotu .... Že @ninadobrev ?! #TVD" Holky jsou tam rozhodně zlaté :) Fotka se fakt povedla, ale to noční natáčení jim fakt nezávidím :/

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x20 [ 6 + 1x new ]

Will Nina Dobrev Ever Direct An Episode Of ‘Vampire Diaries’?

22. března 2015 v 8:00 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno video z minulého víkendu, kdy proběhla premiéra filmu "The Final Girls". Nina tu odpovídá na otázku, jestli by chtěla ražírovat nějakou epizodu Vampire Diaries. No odpověděla na to, že by ráda, ale radši, že by to zkusila na poprvé někde jinde, aby nebyla spojována právě jen s TVD :) Tohle není tak úplně novinka, protože jednou na tuto otázku ohledně Niny byla dotázána i Julie Plec, které na to odpověděla stejně jako teď Nina :)


Twitter #322

21. března 2015 v 21:33 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Doplnila jsem pro váš několik skvělých zpráv z Ninina twitteru, které přidala v posledních dnech :) Skoro u všech jsou přiloženy také fotky, které si v galerii můžete prohlédnout :) Nina zavzpomínala i na staré časy, když byla ještě v 6. třídě, což je dost vtipné! :D Sice je ta fotka známá už déle a v galerii ji najdete, ale pro ty, kdo ji ještě neviděli to bude jistě fajn :)

"Všichni!! Podívejte se na novou úžasnou stánku @juleshough o životním stylu a
o všem úžasném: juliannehough.com"


"Tato kočka je strašný šéf. Naprosto neohromená. V úplné kontrole nad situací."


"Myslely jsme si, že jsme TAK SKVĚLÉ.
TAK MOC jsme se mýlily.
#TBT"


"#TBT (a fiktivní RIP) Amaře v #TVD"


"#TBT opět na Amaru.
#UPÍŘÍ život"


"#TVD"


"#FlashBackFriday do focení promo fotek pro #TVD ... Plakát k 5. sérii"


"Tato fotka je NEJLEPŠÍ.
Moje nejoblíbenější fotka mě a Taissy.
**ZACHYCENÍ FOTOGRAFIE!!!


"Uklidňující - je jaro! #PureHazel #Spon Nezapomeňte! Musíte navštívit očního profesionála,
protože kontaktní čočky AIR OPTIX® COLORS jsou lékařský nástroj a můžou se nosit pouze s
předpisem - a prosím pamatujte si - čočky jsou určeny pouze na každodenní nošení a nesmíte
se s němi s nikým dalším dělit. Zeptejte se svého očního lékaře na to, jak je nosit, jak se o
ně starat a o bezpečnostní informace."

Michael Kors Celebrates The Launch Of Claiborne Swanson Frank's 'Young Hollywood' Portrait Book - New Photos

21. března 2015 v 12:00 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se nové fotografie už z října 2014, se Nina úžastnila akce pořádanou značkou Michael Kors. Mám tu pro vás 6 nových fotografií, které si v galerii můžete prohlédnout :) Všechyn jsou naprosto úžasné a Nině to neskutečně sluší :))


(Přednastavený článek)

New Photos froom The Set of The Vampire Diaries

20. března 2015 v 22:00 | Katty~ |  Gallery update

Objevilo se také několik fotek z natáčení Vampire Diaries, kdy první dvě jsou z natáčení aktuání nejnovější epizody a na obou fotkách můžeme vidět Elenu s Damonem. Pak také štáb na druhé fotce :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x17 A Bird In A Gilded Cage [ 3 + 2x new ]


Na těchto fotkách z natáčení 20. epizody je Nina s fanoušky, kteří měli to štěstí ji tam zachytit :) Musím říct, že to zase pěkně uteklo, připadne mi, že nedávno natáčeli začátek série a teď už jsou zase skoro u konce a budou mít pěkně volno a čas každý na sebe, což doufám, že Nina ten svůj viužije zase k natočení nějakého filmu :)))
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x20 [ 5x ]

(Přednastavený článek)

Vampire stalkers in Atlanta

20. března 2015 v 18:40 | Katty~ |  Gallery update

Objevilo se pár fotek, kdy se Nina v Atlantě vydala do obchodu, kde prodávají právě věci ze seriálu Vampire Diaries a můžeme z fotek vidět, že tam herci mají i své fotky v životní velikosti. No Nina je jako vždycky úplně zlatá a hrozně legrační, ta se zabaví prostě fakt se vším! :D I sama se sebou, jak je vidno na druhé fotce :)

Miscellaneous > MARCH 2015 - Vampire stalkers [ 3x ]

(Přednastavený článek)

New M Muller Outtakes

20. března 2015 v 15:20 | Katty~ |  Gallery update

Jistě si pamatujete, že na poslední Comic Conu, nebyla Nina jen s kolegy z Vampire Diaries, ale svůj panel tam měla také s filmem "Let's Be Cops" a nechyběl ani photoshoot, který s herci nafotila. A přesně z tohoto photoshootu se objevilo několik dalších fotek. Je jich teda dost a všechny jsou naprosto perfektní! Mají strašně skvělou energii a hrozně se mi líbí všechny snímky! :)

Photoshoots > 2014 > M Muller (Entertainment Weekly) [ 3 + 22x new ]

(Přednastavený článek)

Personal Photos from SXSW

20. března 2015 v 14:30 | Katty~ |  Gallery update

Ano, vracím se ještě k novinkám z minulého víkendu, kdy měl film "The Final Girls" svou premiéru. Nebyla by to Nina, kdyby se neobjevila i spousta fotek osobních fotek. Řekla bych, že jich je v galerii dostatek a všechny jsou úplně super :) Je to mix fotek, ze všech tří dnů a Nina tam vypadá úžasně :) Všude je úplně zlatá a prostě neskutečné sluníčko ♥ Některé zveřejnila i ona sama :)

Miscellaneous > MARCH 2015 - SXSW [ 19x ]

(Přednastavený článek)

The Vampire Diaries: 6x18 I Never Could Love Like That - Trailer

20. března 2015 v 9:40 | Katty~ |  Gallery update
Mám tu pro vás trailer pro další epizodu Vampire Diaries, který vypadá úplně parádně. No bohužel, i když jsem to tak trochu čekala, tohoto dílu se dočkáme až 16. dubna. Zrovna, když to skončilo tak dobře! No ale snad se čekání vyplatí a budeto stát za to :) Překlad doplním později, když mám 3 týdny čas.Get Ready for The Vampire Diaries: 6x17 Bird in a Gilded Cage

19. března 2015 v 21:00 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Jako každý týden tu mám pro vás přehled toho, co nás v nadcházející epizodě Vampire Diaries čeká a ráno se můžete jako vždy těšit na odkaz na nový díl :) Teď se konečně vrhnu na nachystání ušlých novinek, na které jsem tento ýden neměla vůbec čas a moc se omlouvám, byla jsem hrozně vytížená :(

The Vampire Diaries: 6x17 A Bird in a Gilded Cage - Inside

18. března 2015 v 23:06 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Vím, že jsem s novinkama pořád trochu pozadu, ale bohužel mám teď pořád hrozně málo času, myslela jsem si, kolik toho dneska udělám, ale učila jsem se na zápočet od té doby, co jsem došla ze školy a ani jsem se sem nedostala, takže snad se mi povede to co nejdřív dohnat :)
Každopádně vám sem teď dávám v rychlosti video, kde producentky Vampire Diaries hovoří o nadcházející eppizodě,na kterou se můžeme těšit již zítra/v pátek :)


The Vampire Diaries: 6x17 A Bird in a Gilded Cage - Webclip

17. března 2015 v 22:27 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Myslím, že neuškodí, když si dáme na chvilku pauzu od filmového festivalu a premiéry filmu "The Final Girls" a podíváme se na nový klip k nadcházející epizodě Vampire Diaries. Ve videu můžeme vidět Damona a Bonnie, jak řeší návrat do roku 1903, konkrétně do vězeňského světa Damonovi a Stefanovi matky :)