Duben 2015

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x20 I'd Leave My Happy Home For You

30. dubna 2015 v 19:00 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Před náma opět další epizoda a já tu má pro vás každotýdenní přehled toho, co od ní můžeme očekávat.

TV Guide Magazine Scan

30. dubna 2015 v 13:00 | Katty~ |  Gallery update

Tady je jeden scan z časopisu TV Guide, kde můžeme na fotce vidět právě Elenu a pod její fotkou si můžete přečíst něco o finální epizodě, jestli máte zájem, Není to bohužel zrovna dvakrát kvalitní, ale dá se to. Pokud se mi bude chtít, tak vám to sem později přeložím :) No .. sice by se mi fakt chtělo, jako ty ostatní články, co mám uložené, ale otázkou je spíš, jestli na to budu mít čas :D :)

Magazine Scans > 2015 > APRIL 2015 - TV Guide [ 1x ]

(Přednastavený článek)

The Vampire Diaries: 6x20 I'd Leave My Happy Home For You - Webclips

29. dubna 2015 v 20:48 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
V ET byl zveřejněn nový webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme ze začátku vidět Alarica a Jo, jak telefonují a pak Alarica samotného, jak dělá nějaké veci na Whitmoru. Dál nebudu prozrazovat, ale musím přiznat, že ta druhá polovina klipu mi trochu připomíná první série na střední škole v Mystic Falls! :)
Pak se objevil i druhý webclip, kde můžeme vidět Stefana, jak volá Caroline a pak ke konci také Enza. Vypadá to fakt zajímavě a oba klipy jsou docela i napínavé :)
The Vampire Diaries: 6x21 I’ll Wed You in the Golden Summertime - Episode Stills

29. dubna 2015 v 20:01 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se naprosto dokonalé fotografie z 21. epizody Vampire Diaries, kde nás bude čekat svatba Alarica a Jo a to taky vidíme na všech pěti objevených fotkách. Fotky sice samy o sobě toho zase z děje moc neprozrazují, ale jsou opravdu nádherné a vypadá to fakt krásně :) Nině/Eleně, to tam hrozně sluší, moc se mi na ní líbí ty šaty a pěkně to tam tak zapadá :) Navíc se mi líbí, že jí také po dlouhé době narovnali vlasy, je fajn si tak ke konci série zavzpomínat na začátky, navíc když Nina už seriál opouští :)

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x21 I'll Wed You in the Golden Summertime [ 5x ]

5 Years Online

29. dubna 2015 v 2:30 | Katty~ |  Site & Info
Skoro se mi tomu ani nechce věřit, ale dneska je to přesně 5 let od té doby, co blog vznikl. Schylovalo se ke konci 1. série Vampire Diaries a já jsem si Ninu oblíbila natolik, že jsem o ní chtěla každodenně přidávat novinky. Musím uznat, že toho do teď nelituju, protože Nina je tak pozitivní, milá, aktivní a příjemná, že dokáže rozdávat energii i ostatním. Dokáže inspirovat a motivovat další. Strašně mě baví o ní stále přidávat novinky a informovat vás, fanoušky, o všem, co se kolem ní děje. Blog už toho zažil dost, řekla bych. Jednou jsem se rozhodla skončit sama a jednou mi blog zrušil dosud neznámý "pachatel" :D Všechno ale blog ustál a dnes čtete (možná) tento článek, který upozorňuje na 5. rok od založení.


Samozřejmě vám tímto chci také poděkovat za vaše návštěvy komentáře a za všechno, jak jste kdy tento blog nebo mě podpořili. Já si toho opravdu nesmírně vážím, kdyby to někdy nebylo jasné :) ♥ Snažím se pro vás přidávat nejnovější fotky a videa, co nejpříjemnější formou, snažím se překládat články, které jsou mnohdy na čas trochu náročné. Abych se ještě vrátila na chvilku k těm fotkám, tak jsem také ráda, že se na ně opravdu díváte a že v galerii je tolik shlédnutí! Hrozně mě těší, že máte o Ninu zájem a že se jí také snažíte nějakým způsobem poznat :) A to tu galerii ani nemám zase tak moc dlouho, protožě nějakou dobu jsem měla galerii blogovou, pak jsem měla na sosugary a pak až tuto a to, že už je tam od vás kolem 180 000 shlédnutí, je opravdu něco strašně super ♥


Dřív, když jsem byla na střední, to pro mě bylo samozřejmě jednodušší, měla jsem víc času na všechno, ale teď bohužel se časy trochu změnily a nemám tak moc na všechno čas, i když bych třeba i chtěla. Samozřejmě se ještě budu dál snažit. Nina mě baví a končit zatím nehodlám :)


Chtěla bych taky trochu navázat na nedávné události, kdy Nina odešla ze seriálu Vampire Diaries. Vlastně veškerou dobu, co blog o Nině mám, tak přidávám novinky o seriálu a je to hlavní věc, kterou Nina měla přes rok na rozvrhu a vždycky jsem se říkala, jaké to asi bude, jestli budu mít ještě blog, až TVD skončí a ona skončila první Nina. Byla jsem hrozně zvědavá, jaké budou pak novinky a co se bude dít. Teď se toho konečně dočkám a jsem na to ohromně zvědavá ♥ Seriál Vampire Diaries mám samozřejmě neskutečně ráda, ale také mě baví Ninu sledovat v jiných projektech, a tak doufám, že teď se jich konečně dočkáme trochu víc! Nina je totiž neskutečně talentovaná a tu svou energii musí někde vybít! Navíc si rekonstruuje dům v Los Angeles, tak třeba se tam teď bude pohybovat časteji a budeme víc vídat její fotky ♥


Vím, že to nikoho už nezajímá, a tak vám ještě jednou moc DĚKUJU za těch téměř 700 000 návštěv a za VŠECHNO! ♥

OK! Magazine Scan

28. dubna 2015 v 21:02 | Katty~ |  Gallery update
» Source: ndobrev.pl

Dlouho se neobjevily žádné scany z časopisů, ale teď tu pro vás mám jeden takový menší :) Jedná se o časopis OK!, kde zveřejňují zajímavé příspěvky z Instagramu a tentokrát tam zahrnuli i Ninu s fotkou, kdy se loučila se seriálem Vampire Diaries a se svými kolegy a kamarády :)

Magazine Scans > 2015 > MAY 2015 - OK! Magazine [ 1x ]

New Photo from The Set of The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While #2

28. dubna 2015 v 14:51 | Katty~ |  Gallery update

Objevila se jedna nové fotografie z natáčení 22. epizody Vampire Diaries, kterou zveřejnila Annie Wersching (Lily) a také ji můžeme vidět na fotce apolu s obrovskou Ninou na obrazovce! :) Fotka je úplně parádní a vtipná, i když Nina (Elena), tam teda zrovna moc nadšeně nevypadá! :D

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 37 + 1x new ]

Gallery Update

28. dubna 2015 v 13:12 | Katty~ |  Gallery update

Doplnila jsem do galerie pár novějších osobních fotek, které tu teď pro vás mám :) Jako první je jedna další fotka z festivalu Coachella, kterého se Nina zúčastnila. Je to spíš taková koláž několika fotek, takže určitě je co prohlížet.
Druhou fotku zveřejnila na twitter Ninina maminka, která k fotce připsala: "Moje dítě mě tu teď poslední dny vozí ... Jsme spolu šťastné!". Je tedy jasné, že Nina s mamkou spolu zase strávily několik dní, tak snad se o nějaké fotky později podělí i Nina sama :)
A na úplně poslední fotce můžeme vidět s Ninou její kamarádky Kat Graham a Hillary Harley. Snímek vznikl na Ninině rozlučkovém víkendu s kolegy z Vampire Diaries u jezera Lanier v Georgii ♥ Zveřejnila ho Nina, ale vzhledem k tomu, že k nepřipsala žádný popisek, tak si myslím, že není potřeba přidávat i s tweetem :))

Miscellaneous > APRIL 2015 - Coachella Music Festival [ 14 + 1x new ]


Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1242 + 1x new ]


Miscellaneous > APRIL 2015 - Lake Lanier, Georgia [ 43 + 1x new ]

Twitter #328

27. dubna 2015 v 17:10 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Doplnila jsem pro vás zprávy z twitteru, kterých je od Niny opět docela požehnaně a nechybí ani fotky :) Ty jsou jako vždy super a stojí to za to! Polovina fotek, které Nina sdílela a které jsou vám nahrála do galerie je z festivalu Coachella a druhá polovina je z posledního natáčení Vampire Diaries :)

"Jednotné siluety v poušti ... Ale vůbec ne opuštěné. #CoachellaWeekend2 #Latergram"
" ❤️ "


"Počítá se to, co vidíte v odrazech ... #latergram #CoachellaWeekend2 @hillaryharley"
"FBF do mého posledního natáčecího dne #TVD! Když říkám, že byl můj pokoj plný balónků,
tak mám na mysli, že ÚPLNĚ CELÝ POKOJ byl plný balónků! 4 dvojnice byly třešnička
na mém doslova dvojnickém dortu !!! Tak chytré. Nemůžu nikomu víc poděkovat. Tolik
lásky #TVDFamily"


"FBF do mého posledního týdne s touto úžasnou ženou. Lisina Stoneburner, bez které bych
byla ztracená. Moje mentorka a důvěrná přítelkyně, má nádhernou povahu a je to jedna
z nejláskyplnějších dušů, které znám. Děkuji ti za tvou lásku a tvé světlo."


"FBF do posledného týdne s @IanSomerhalder, kdy jsme točili naše posledné scény s
Damonem a Elenou. #TVDFamily #PolaroidSeries"


"FBF Všichni moji kluci z #TVD ... Náš poslední společný den na natáčení! Bude mi chybět
vymýšlení toho, jak si z vás všech chuligánů denně střílet! "Tesáky" na vzpomínky!

Návštěvnost ~ 30.03. 2015 - 5.04. 2015

27. dubna 2015 v 16:32 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 245
Úterý: 210
Středa: 286
Čtvrtek: 310
Pátek: 323
Sobota: 286
Neděle: 273


Celkem: 1933

S návštěvností jsem pořád jaksi hrozně pozadu :D Vždcky na to buď zapomenu nebo se mi nechce a budu to muset nějak přednastavit, aby se to zveřejnilo samo a nebylo to na mně! :D Všechno na jednou se mi to sem totiž nacpat moc nechce :(
Každopádně ať už to přidávám kdykoliv, tak vám neskutečně moc děkuju za všechna čísla! :)

New Photo from The Set of The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While

25. dubna 2015 v 9:00 | Katty~ |  Gallery update

Nina kamarádka a (teď už) bývalá kolegyně, Kat Graham zveřejnila na svém instagramu tuto parádní fotku z natáčení poslední epizody 6. série Vampire Diaries kde můžeme vidět právě Kat, Ninu a Candice :) Fotka je zlatá a holkám to tam moc sluší ♥

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 32 + 1x new ]

(přednastavený článek)

New Photo from Coachella Music Festival

24. dubna 2015 v 13:51 | Katty~ |  Gallery update

Po Nině jakoby se teď na několik dní slehla zem. I včera se měla ukázat na akci We Day v Seattlu, ale ani tam bohužel nedorazila, tak doufám, že není jen nějaký klid před bouří! :D Já teda doufám, že jsem to teď nějak nezakřikla, protože o víkendu bohužel nejsem doma a nebudu mít na novinky nejspíš čas, ale zatím to tak bylo pokaždé, že když vytáhnu paty z domu, tak se něco vyrojí :D
Každopádně tu mám pro vás jednu fotku z Coachelly z minulého víkendu. Fotku jsem nahrála do galerie už před několika dny, ale ještě jsem se s vámi o nic nestihla podělit :) Nina je tam hrozně zlatá, ten kloubouk jí prostě hrozně sluší a jak má za uchem tu kytku, je taky parádní :)

Miscellaneous > APRIL 2015 - Coachella Music Festival [ 8 + 1x new ]

The Vampire Diaries: 6x20 I’d Leave My Happy Home For You - Trailer

24. dubna 2015 v 9:16 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
A tady je už i trailer k nadcházející epizodě Vampire Diaries, která vypadá úplně parádně, jsem hrozně ráda, že se děj vrátil zpět víc na Damona a Elenu než na otravnou Caroline :D Každopádně nebudu víc prozrazovat ... překlad najdete pod videem :)


Elena: Už tu pro tebe nebude cesta zpět.
Damon: Jsem do tebe šíleně zamilovaný. A když si ten lék vezmu, tak se to nezmění, Eleno.
ČTVRTEK
Stefan: Myslím, že být člověkem je to poslední, co chceš.
Damon: Už jsem si to rozmyslel.
Damon: Neber si ten lék.
POSLEDNÍ 3 EPIZODY
Bonnie: Co když tvé lidské já už Damona nebude chtít?
SÉRIE
Elena: Jsi připravený se toho všeho vzdát?
Elena: Žiješ jen jednou, ne?
Damon: Jednou nebo dvakrát.


The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While - Synopsis

23. dubna 2015 v 23:11 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
SBOHEM MYSTIC FALLS - Po svatbě Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) věci naberou dramatického obratu, když se ukáže nezvaný host, který Elenu (Nina Dobrev) nechá v příšerném nebezpečí. I přes Mattovu (Zach Roerig) radu opustit město, aby se ochránila, vzdorovitá Bonnie (Kat Graham) bere věci do vlastních rukou poté, co se ocitla v situaci, kdy má nést důsledky zvráceného plánu. Když se Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) dostanou na citové rozcestí jejich vztahu, opětné setkání s Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) nechává Tylera (Michael Trevino), aby čelil rozhodnutí, které by mohlo změnit jeho život navždy. Mezitím lehkomyslné činy Lily (hostující hvězda Anni Wersching) způsobují, že si Stefan uvědomí, co je jeho matka ochotná udělat, aby získala zpět svou "rodinu". Nakonec po zničujím řetězci událostí je Damon (Ian Somerhalder) nucen, aby udělal to nejobtížnější rozhodnutí ve svém životě.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x19 Because

23. dubna 2015 v 20:01 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Konec 6. série Vampire Diaries se nezadržitelně blíží a já tu pro vás mám přehled toho, na co se můžeme těšit v dalším díle, který nese název "Because" a jedná se konkrétně o 19. epizodu :) Pokud vás zajímá, na co se těšit, níže najdete základní informace :)Twitter #327

22. dubna 2015 v 20:42 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Nina dnes zveřejnila na twitter po několika denní odmple novou fotku, kdy odlétala z víkendu, který si s přáteli užila na druhém víkendu hudebního festivalu Coachella. Na fotce můžete Ninu, Hilary Harley a Ericku Bonillu u vrtulníku, kterým odletěly :)

"Přežily jsme víkend 2 na Coachelle a porazily jsme dopravu zpět do země LALA land 🙏
Díky @shellysho @royalhelicopter to bylo docela epické! #awesomesauce #COACHELLA


The Vampire Diaries: 6x19 Because - Inside

22. dubna 2015 v 19:25 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Objevilo se video, kde producentky, Caroline Dries a Julie Plec mluví o nadcházející epizodě Vampire Diaries, která se už opět blíží. Video je opět proloženo scénami z epizody a vypadá to parádně, moc se na díl těším :) Teda až na Caroline.


New Photo from ACL Music Festival in Austin

22. dubna 2015 v 14:17 | Katty~ |  Gallery update

Sice Nina teď o víkendu navštívila festival Coachella, ale objevila se jedna fotografie z jiného festivalu, který se konal už v říjnu v Austinu :) Objevilo se odtud hned několik fotek a jak vidíte, objevují se stále :) Tato fotka je stejně skvělá, jako všechny ostatní ... Opět ve skvěle naladěné atmosféře :)

Miscellaneous > OCTOBER 2014 - ACL Music Festival in Austin [ 39 + 1x new ]

New Photos From The Set of The Vampire Diaries: 4x07 My Brother’s Keeper

22. dubna 2015 v 9:28 | Katty~ |  Gallery update

Před několika dny skončilo natáčení už 6. série seriálu Vampire Diaries, ale já tu pro vás mám malý skok v čase zpět a s ním také fotky z natáčení ještě 4. série. Konkrétně jde o 7. díl s názvem "My Brother's Keeper". Na fotkáh toho ale bohužel moc vidět nejd, protože Nina jede v autě :)

The Vampire Diaries > Season 4 > On The Set > 4x07 My Brother's Keeper [ 6 + 4x new ]

The Vampire Diaries: 6x19 Because - Webclip

21. dubna 2015 v 20:20 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Mám tu pro vás první webclip k nadcházejícímu dílu Vampire Diaries, který nás tento týden čeká. Ve videu můžeme vidět Damona s Elenou při další krásné scéně, které bychom si měli užít, protože už jich bohužel moc nebude :)


New Photos from Coachella Music Festival

21. dubna 2015 v 17:14 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se dvě další osobní fotky z hudebního festivalu Coachella, kde na první fotce můžeme vidět Ninu se svojí fanynkou. Fotka je fakt parádní a hrozně veselá :) Druhá fotka je hodně podobná té, která se už objevila dřív, ale je víc z dálky a trošku kvalitnější :)

Miscellaneous > APRIL 2015 - Coachella Music Festival [ 6 + 2x new ]

New Fan Photo

21. dubna 2015 v 16:29 | Katty~ |  Gallery update

Jedna z Nininých fanynek měla v posledních dnech to štěstí, že se s ní setkala a samozřejmě se s fotkou nezapomněla podělit s ostatními fanoušky :) Fotku tu pro vás mám, takže se na ni můžete podívat také :) Nina tam vypadá úplně parádně, strašně se mi líbí, jak má ty vlasy tak přirozeně ♥ Taky se mi hrozně líbí její outfit, aspoň to, co jde vidět :) Ta vestička je fakt skvělá s tím modrým tričkem :)

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1240 + 1x new ]

Coachella Music Festival Weekend

20. dubna 2015 v 18:38 | Katty~ |  Gallery update

I Nina se nakonec hudebního festivalu Coachella dočkala. Probíhal druhý festivalový víkend a ten už si Nina nemohla nechat ujít! Byla tam se svými přáteli mezi které patří Diane Kruger, Joshua Jackson, Eli Mizrahi, Ericka Bonilla a Hillary Harley. Fotky vypadají naprosto fantasticky, jsem si jistá, že se všichni spolu bavili, je super, jak se drží za ruce, musela to být skvělá atmosféra a na pár fotkách také můžete vidět jak Nina a Diane tancují :))
Nina na sobě měla krátký černobílý, festivalový overal a na hlavě na některých fotkách klobouk a na některých takové ouška :)) Kromě fotek od novinářů je tu samozřejmě také několik osobních fotek, kde můžeme vidět také Nininy fanoušky a pak na jedné fotce můžeme vidět také jednu fotku s Kylie Jenner :)

A nakonec ještě jedno video :))

New Instagram Video #2

19. dubna 2015 v 16:00 | Katty~ |  Videos
Objevilo se jedno video, kde můžeme vidět, jaké překvapení si připravili pro Ninu její přátelé. Tím překvapením byl pokoj plný balónků :)) Sice to nejde vidět od začátku, kdy Nina do pokoje vešla, ale i tak to vypadá super a jde vidět, že Nina měla radost! Uklízet by se mi to teda ale nechtělo! :D


(přednastavený článek)

Nina Dobrev Talks about Gemstone Green contact lenses & Trying out the AIR OPTIX® COLORS Color Studio with Ilaria Urbinati

19. dubna 2015 v 12:00 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás dvě novější videa k čočkám Air Optix Colors od značky Alcon, na které jsem úplně zapomněla! Tak snad se nebudete zlobit, ale hlavně, že jsem si po několik dnech vzpomněla ne ? :) Každopádně na prvním můžeme Ninu vidět, jak mluví o čočkách v zelené barvě, které má právě na sobě (a nosí je dost často). Také říká, že dříve si vůbec nemyslela, že ona, jako brunetka s hnědýma očima někdy bude moct nosit takové barvy, jako právě zelená nebo třeba modrá, ale s touto novou technologií a těmato čočkama je to prý ideální, protože se ty barvy jakoby zkombinují s vaší původní oční barvou :)

Na druhém videu je Nina se svojí stylistkou, Ilariou Urbinati, se kterou mluví o tom, že ještě před tím, než zajdete ke svému očnímu lékaři, který vám tyto čočky může předepsat, můžete si zajít na stránky Alconu, kde je možnost si takto virtuálně právě čočky Air Optix Color vyzkoušet. Můžete si tam nahrát svojí fotku a pak zkoušet čočky v různých barvách :) Kdyby měl někdo doopravdy zájem, tak čočky by už měly být dostupné také u nás :)
(přednastavený článek)

New Photos from The Set of The Vampire Diaries & The Originals

18. dubna 2015 v 20:00 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás opět několik fotek z natáčení Vampire Diaries, které bychom si měli ještě chvilku všichni užívat, protože už se jich zřejmě nikdy nedočkáme v takové míře, jako tomu bylo v uplynulých letech. Jako první tu mám pro vás fotku, kterou na Instagramu zveřejnil Marco James, který v 6. sérii Vampire Diaries hrál Elenina spolužáka, Liama :)
Druhá fotografie je z natáčení 18. epizody, která byla odvysílána tento týden a jistě jsme ji už všichni viděli! Záběr je ze scény, kdy Damon a Elena jedí snídani, kterou připravila Damonova matka, Lily.
Dále vidíme opět fotky z natáčení poslední epizody TVD, ze které už se objevilo docela velké množství fotek, ale je to Ninina poslední epizoda, takže myslím, že ještě aspoň něco málo se objeví. Asi už ne v takovém počtu, ale něco ještě jo :)
A úplně nakonec je jedna fotka z natáčení The Originals, kde Nina hostovala v jedné epizodě s názvem "The Red Door" A zahrála si původní dvojnici, Tatiu :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > Various [ 13 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x18 I Never Could Love Like That [ 3 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 [ 26 + 6x new ]


Television Productions > The Originals (2014) > 2x05 The Red Door > Behind The Scenes [ 5 + 1x new ]

(přednastavený článek)

Nina at Atlanta International Airport (April 17th)

18. dubna 2015 v 13:44 | Katty~ |  Gallery update

Jeden z fanoušků Ninu včera zastihl na letišti v Atlantě a samozřejmě nezapomněl pořídit fotku, aby i zbytek světa věděl o tom, kde se pohybuje. Nina tedy podle všeho odletěla z Atlanty a teď se budeme muset nechat překvapit, kde se objeví příště, vzhledem k tomu, že natáčení Vampire Diaries definitivně dokončila, tak by ji mohla čekat třeba dovolená, nebo by se mohla začít ukazovat i na nějakých akcích :) Fotky bohužel není moc kvalitní, takže toho nijak extra moc nevidíme.


The Vampire Diaries: 6x20 I'd Leave My Happy Home For You - Episode Stills

18. dubna 2015 v 9:16 | Katty~ |  Gallery update

Objevilo se několik nových fotek ke 20. dílu Vampire Diaries, kde můžeme vidět Damona a Elenu, jak se chystají skočit z hodinové věže v Mystic Falls :)) Vypadá to fakt parádně, moc se na tuto epizodu těším, mám Damona a Elenu spolu ráda a snad se zase dočkáme nějakých jejich zajíměvějších momentů, příjde mi, že je v seriálu teď mají jako samozřejmost a něco běžného, ale Damon a Elena byli spolu vždycky ve středu dění a měli takové lepší momenty :( No snad se aspoň takových polovičních momentů dočkáme teď, když je lék opět ve hře :)

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x20 I'd Leave My Happy Home For You [ 3x ]

The Vampire Diaries: 6x21 I'll Wed You In The Golden Summertime - Synopsis

17. dubna 2015 v 22:24 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
VELKÝ DEN JO A ALARICA - Je svatební den Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), a Elena (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham) dělají, co můžou, aby pomohly vystresované Jo s přípravami na poslední chvíli. Po odhalení nějakých život-měnících novinek, které Damon (Ian Somerhalder) tajil, bere Stefan (Paul Wesley) svého bratra na výlet, aby mu dal perspektivu na jeho budoucnost s Elenou. Jinde, když se Caroline (Candice Accola) vrátí do Mystic Falls poté, co se vypořádala s důsledky svého řádění s vypnutými city, začíná to svým přátelům vynahrazovat a přichází s uvědoměním si možností, že ona a Stefan by mohli být spolu. Nakonec, když začne mít Bonnie intenzivní noční můry, že po ní jde Lily (hostující hvězda Annie Wersching), bere Matta (Zach Roerich), aby jí pomohl Lily dostat.