Květen 2015

Gallery Update #6

31. května 2015 v 8:33 | Katty~ |  Gallery update
Objevily se dvě nové fotky ještě k víkendové rozlučky s Ninou a Michaelem Trevinem z Vampire Diaries, kdy byli všichni na chatě u jezera. Na fotce můžete vedle Niny sedět Austina Stowella, který, jak je tedy jasné, tam byl už v dubnu s Ninou! (kdybyste náhodou nevěděli, o co se jedná, můžete si přečíst zde). Kromě toho na fotce můžeme dále vidět například také Julii Plec, Michaela Trevina, Zacha Roeriga, Hillary Harley a další :)

Miscellaneous > APRIL 2015 - Lake Lanier, Georgia [ 44 + 2x new ]


A pak tu mám pro vás ještě jednu fotku z natáčení podlední epizody Vampire Diaries :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While

Gallery Update #5

29. května 2015 v 10:59 | Katty~ |  Gallery update
Do galerie jsem nahrála pár nových fotek, na které se nyní můžete podívat. První fotografii zveřejnil Marco Andretti a pochází z Indianapolis, kam původně Nina přijela podpořit právě Marca na automobilový závod 500 mil Indianapolis. Na fotce jde vidět, že už je dávno po závodu a byli se všichni někde bavit. Je legrační, jak se tam všichni fotí navzájem, což je nejspíše účel fotografie :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Indianapolis [ 4 + 1x new ]


Další fotka už je trochu starší a zveřejnil ji Brinton Bryan v rámci #TBT (ThrowbackThursday = vzpomínkový čtvrtek). Na fotce je Nina spou s Jessicou Szohr a pochází ještě z Atlanty :) Obě dvě jsou tam super i ten žabák je boží! :)
Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1263 + 1x new ]


A nakonec tu mám pro vás dvě fotky také z automobilového závodu a také z května. Jedná se ale o loňský rok, 2014 a o závod Formule 1, Grand Prix v Monaku :) Nina je tam hrozně zlatá, strašně se mi tehdy líbil její outfit, byl to strašně zajímavý overal, který Nině dělal strašně dlouhé nohy, které už tak rozhodně krátké nejsou! Pokud máte zájem podívejte se i na starší fotky z loňského závodu :)
Candids > 2014 > MAY 25TH - At the 2014 Monaco Grand Prix F1 [ 15 + 2x new ]

New Photo from Austin, Texas

28. května 2015 v 21:51 | Katty~ |  Gallery update
Jedna z Nininých přátel, Lane Cheek, zveřenila na svém instagramu ještě jednu fotku z výletu z Atlanty do Los Angeles. Zastávky se konaly v New Orleans, Houstonu, Austinu, Snata Fe, Sedoně, Grand Canyonu a Las Vegas. Konkrétně tato fotografie pochází z Austinu v Texasu a vidíme tam Ninu se svými přáteli, kdy nasprejovali na zeď obrázek, který má představovat Conana O'Briana, u kterého následně byla v show :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 87 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 11.05. 2015 - 17.05. 2015

28. května 2015 v 11:06 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 342
Úterý: 375
Středa: 414
Čtvrtek: 418
Pátek: 598
Sobota: 490
Neděle: 409


Celkem: 3046

Vzhledem k tomu, že dneska nemám zatím co přidávat a do článku se mi moc nechce, tak jsem si řekla, že je ideální chvíle na to, abych doplnila starší návštěnost. Už to ale není taková hrůza, tato krásná čísla jsou z předminulého týdne, takže už tu s tím brzo přestanu tak často oxidovat :)
Každopádně, ale MOC děkuju :)

Caroline Dries on Elena’s Sleeping Beauty Twist, Potential Return

27. května 2015 v 12:00 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News
Mám tu pro vás úryvek článku, kde si můžete přečíst o tom, jak jedna z producentek Vampire Diaries, Caroline Dries, uvažuje o možném pozdějším návratu Eleny do seriálu a také o tom, proč to s ní ukončili tak, jak to ukončili :)

"Věděli jsme, že Elenu nechceme zabít úplně, protože bychom byli rádi, kdyby se jednoho dne vrátila, možná ve finále série," odhalila Caroline Dries. "A nechtěli jsme ani, aby úplně odešla a našla si práci jinde, protože to působí tak falešně. Řekli jsme si, 'Co by mohla udělat, aby to dokázalo jejím přátelům a divákům, jaký je člověk?' A samozřejmě, že se obětovala, aby mohla žít její kamarádka celý svůj život. Mysleli jsme si, že to tam sedí, protože nakonec, po všech obětích pro ni, i ona schytá kulku namísto své kamarádky a odejde ve stylu Šípkové Růženky."

Caroline Dries také promluvila o použití Elenina odchodu k tomu, aby ukázala, jak se vyvinul Damonův charakter - což zobrazuje fakt, že nenechal zemřít Bonnie na úkor záchrany Eleny. Caroline řekla: "Nechat Elenu zemřít pro Damona nebyla nikdy možnost, takže to ještě víc ukazuje, jak se Damonův charakter posílil: Jak se Damon změnil z Damona sobeckého blbce v 1. sérii a jak ho Elena ovlivnila? Takhle to bude nejvíce zřejmé. Pro jednou učinil nesobeckou volbu, což byl také něco jako jeho dar Eleně."

(Přednastevený článek)

New Photos from Indianapolis

26. května 2015 v 17:02 | Katty~ |  Gallery update
V galerii můžete najít další dvě nové fotografie z Indianapolis, kde byla Nina na automobilovém závodu Indy500. Tyto fotky už nejsou přímo ze závodu, ale i tak Nina samozřejmě vypadá, že se dobře baví :) Příjde mi, že tam vypadá, tak hrozně mladě! :D Teda, samozřejmě Nina není stará, ale jistě chápete, jak to myslím :)
Na prvním snímku ji můžeme vidět ve společnosti Austina Stowella, Cassidy Rudman a Conora Dalyho. Na další fotce pak už jen s Cassidy :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Indianapolis [ 2 + 2x new ]

Twitter #334

26. května 2015 v 9:59 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Nina je stále v Indianpolis, odkud také zveřejnila včera večer jednu fotografii na své sociální sítě. Na fotce můžeme vidět, že Nina je taková milá, že krmí i umělého tučňáka! :))) Ne, každopádně, Nina je tam zlatá a fotka je fakt povedená ♥

"Zdravím, kamaráde. Vypadáš žíznivě"

Nina Dobrev Spotted with Austin Stowell in Indianapolis

25. května 2015 v 12:26 | Katty~ |  Gallery update
Načala jsem to už včera, takže ti, kdo četli večer předchozí článek už budou nejspíš trochu méně překvapení. Pro ty, kteří jsou teď úplně mimo, ještě zopakuju, že Nina jela včera do Indianapolis podpořit svého kamaráda Marca Andrettiho na závod 500 mil Indianapolis. Marco ale není hlavní "atrakcí" tohoto článku a velkého zájmu fanoušků. Nina se na závodu pohybovala okolo stanu s týmem Andrettiho ve společnosti herce Austina Stowella. A nebyla to jen tak nějaké společnost, protože jak můžete vidět (na celkem dost nekvalitních fotkách), tak se spolu drželi za ruce a objímali se. Fanynka, která fotky pořídila také sdělila, že je spolu viděla, jak se líbají. Kdbyste je náhodou na fotce nemohli najít, stojí dole u dráhy, Nina má klobouk a Austin vínové tričko.
Tohle už konečně vypadá nadějně, nejsou to jen spekulace z médií, které udělají z jedné selfie úplnou love story (viz Zedd, se kterým Nina podle některých stránek chodí taky - soudě podle jedné společné fotky). Je fajn, že s něčím takovým přišli první fanoušci a né média, která někdy nejsou tak úplně důveryhodná se svými "zdroji". Každopádně by bylo opravdu fajn, kdyby se z toho vyklubalo něco vážnějšího! :)

Miscellaneous > MAY 2015 - 500 mile Indianapolis Race [ 4 + 8x new ]


Po závodu šli všichni společně na večeři do restaurace Prime 47 a také tu pro vás mám jednu fotografii, kterou zveřejnil Marco :) Ninu můžeme vidět stát nakonci stolu vlevo - opět s Austinem :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Indianapolis [ 1x ]


Dále jsem si řekla, že by nebylo úplně od věci uvést pár faktů, abyste měli také trochu jasno. Austin už byl s Ninou při jejím stěhovacím výletu napříč zemí. Je možné, že se potkali na nějaké jejich plánované zastávce, ale je také dost pravděpodobné, že s něma jel Austin celou dobu. Jejich výlet totiž sice doprovázel hashtag "#Gypsy5OnARide", který značí, že jich bylo 5. Pro časopis SELF Nina ale uvedla, že na výlet jede "6 lidí, tři auta, 2 lidi v každém z nich" - Nina, Lane Cheek, Trevor Stott, Hillary Harley, Ericka Bonilla - a kdo je šestý? Je dost známé, že Nina je starý tajnůstkář, ale v tomhle boji nejspíše prohraje! :D Vybrala jsem vám tedy ještě několik fotek z road tripu, na kterých se Austin objevil. Sice jich není z toho velkého počtu moc, ale je tam!

A jako úplně poslední tu mám pro vás detail ze dvou fotek, kde můžeme vidět, že má Nina na sobě Austinovu kšiltovku. Samozřejmě se dá říct, že tohle všechno jsou obrovské náhody, ale vzhledem k tomu, jak se Nina ráda se všema fotí a o Austinovi se na žádné sociální síti ani nezmínila bych usoudila, že na tom asi něco bude! :))
Budu se těšit na veše názory, co si o tom myslíte :)

500 mile Indianapolis Race

24. května 2015 v 17:28 | Katty~ |  Gallery update
Jak jsem vám sem již párkrát psala, Nina se dnes účastní závodu 500 mil Indianapolis, kam přijela podpořit svého kamaráda Marca Andrettiho. Objevila se již první fotka, kterou sama Nina zveřejnila a připsala k ní: "Začni startovat motor. Už je skoro čas ... na pálení gum. @marcoandretti #INDY500". Fotka je úplně parádní, Nina je tam strašně zlatá :) Má na sobě pohodlný outfit - riflové kalhoty a volný šedý top s malou stříbrnou kabelkou a na hlavě klobouk :) Líbí se mi taky, jak má má ten řetízek a prstýnek s tyrkysovým kamínkem ♥ Každopádně tahle fotka je teprve první, tak snad se objeví i další :)

[Edit (21:59) - Vloženy další fotky + Video]
A na poslední fotce to pěkně vypadá, že se Nina s někým drží za ruce!! No hádám Marco Andretti, kterého přijela podpořit to asi nebude, protože ten měl jiné tričko a navíc by už byl nejspíš v závodnickém oblečení. Podle fanoušků by to měl být herec Austin Stowell, se kterým opravdu netuším, kde se Nina vzala!! :D Každopádně to vypadá zajímavě a další případné novinku tu budou ráno :) ♥Gallery Update #4

24. května 2015 v 17:15 | Katty~ |  Gallery update
Do galerie jsem nahrála dvě nové fotky z Ninina výletu, který podnikla při stěhování z Atlanty do Los Angeles. Po cestě udělali hned několik zastávek. Na první fotce jsou již v konečné destinaci, kterou je LA a Ninu zde můžeme vidět se svými společníky z cesty :) Fotke je konkrétně ze Zámku kouzel :)
Druhá fotografie byla pořízena o jednu zastávku dříve, v Las Vegas :) Na fotce jsou opět Ninina přátelé, kteří s ní cestovali :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Los Angeles [ 5 + 1x new ]
Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 86 + 1x new ]

Nina Dobrev in Cincinnati, Ohio

24. května 2015 v 9:32 | Katty~ |  Gallery update
Ninu včera zachytila jedna fanynka ve městě Cincinnati v Ohiu, což není daleko od Indianapolis, kde má Nina dneska být na formulovém závodu, 500 mil Indianapolis. Fanynka Ninu potkala v módním salonu Beck :) Fotka není moc kvalitní, ani tam není moc vidět, ale aspoň víme, kde se Nina teď zdruba pohybuje :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Ohio [ 1x ]

The Vampire Diaries: Season 6 Description

23. května 2015 v 20:47 | Katty~ |  The Vampire Diaries ~ Other & News

Stanice CW zveřejnla oficiální popis z 6. série Vampire Diaries, která nedávno skončila. Je to takové kompletní shrnutí toho nejdůležitějšího, co se za sezónu událo. Na konci je také lehce nastíněno, co by se mohlo dít v sérii následující, ale žádná velká indície to teda není :) Každopádně, pokud jste třeba sérii nesledovali a trochu vás to zajímá, tady máte ideální článek, který vám pomůže sérii dohnat v jednom odstavci :)

Šestá série Vampire Diaries začala, když naši hrdinové truchlili po zničující ztrátě Damona (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham), kteří byli uvězněni ve vězeňském světě roku 1994 s psychopatem a magie neschopným Kaiem Parkerem (hostující hvězda Chris Wood). Elena (Nina Dobrev), která nebyla schopna vypořádat se se ztrátou své lásky, se nechala ovlivnit, aby zapomněla vzpomínky na milovaného Damona, což znamenalo, že když se konečně do Mystic Falls vrátil, musel si ji znovu získat. Mezitím se Caroline (Candice Accola) musela vypořádávat s city ke Stefanovi (Paul Wesley) přitom, když její matka prodělala srdcervoucí boj s rakovinou. Tato bitva se nakonec stala osudnou a poslala Caroline i Stefana na nabezpečnou cestu upírů bez citů. Bonnie se z vězeňského světa vrátila s překvapením pro Damona, s lékem na upírství, který se nakonec Damon rozhodl vzít spolu s Elenou. Damon a Stefan se tváří v tvář setkali se svou matkou Lily (hostující hvězda Annie Wersching), o které si až dosud mysleli, že je mrtvá. Když se série dopracovala až ke svatbě Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), Damon využil obřad k tomu, aby vyjádřil svou oddanost Eleně, ale neobešlo se to bez katastrofické události, po které zůstaly mnohé životy vidět na vlásku. Po pozloučení s Elenou Gilbert, v sedmé sérii se některé postavy zotaví a jiné ne. Když se Lily pokusí vrazit klín mezi bratry Salvatorovi, budeme se stále držet naděje, že milostný příběh mezi Stefanem a Caroline je dost silný na to, aby přežil.

Seriál je založem ma sérii knížek podle L. J. Smithové. THE VAMPIRE DIARIES je od Bonanza Productions Inc. ve spolupráci s Outerbanks Entertainment, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television a CBS Television Studios. Seriál byl založen Kevinem Williamsonem ("The Following," "Scream") a Julií Plec ("The Originals," "Kyle XY," "Wasteland"), kteří jsou výkonní producenti spolu s Leslie Morgenstein ("Gossip Girl," "Pretty Little Liars") a Caroline Dries ("Melrose Place," "Smallville").

Paul Wesley on Nina Dobrev Leaving The Vampire Diaries

23. května 2015 v 16:55 | Katty~ |  News & Info

Přeložila jsem pro vás krátký úryvek toho, jak reagoval Ninin bývalý kolega z Vampire Diaries, Paul
Wesley, na její odchod ze seriálu :) Není to nic dlouhého ani nic hlubokého, ale já jsem teda taky
zvědavá, s čím po prázdninách příjdou :)

S odchodem Nina Dobrev z Vampire Diaries fanoušky zajímá, co seriál čeká dá - a Ninin
kolega, Paul Wesley (Stefan) je na tom stejně, jako fanoušci.

"Je zřejmé, že je tam skvělá nostalgie. Už to nikdy nebud stejné," řekl Wesley pro PEOPLE.

"Nemám tušení, co mají v plánu na příští rok, a to doslova. Plán podle všeho mají. Ale netuším,
jaký plán to je. Bude to fakt zajímavé. Bude zajímavé vidět, s čím příjdou pro bratry Salvatorovi."

Návštěvnost ~ 4.05. 2015 - 10.05. 2015

23. května 2015 v 13:22 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 377
Úterý: 341
Středa: 312
Čtvrtek: 310
Pátek: 508
Sobota: 436
Neděle: 434


Celkem: 2718

Musí to být už otravné a já vím, že to sem dávám pořád, ale snažím se toho zbavit z e-mailu a pořád tam mám stará čísla a zase se blíží pondělí! :D Už se ale blížím velkým krokem ke konci a příští týden už bych mohla přidávat aktuální čísla a ne 2 týdny staré :D
Každopádně vám SAMOZŘEJMĚ strašně moc DĚKUJU (jako vždy) za všechny vaše návštěvy a za každičké číslo navíc, aŤ už jsem chodíte z jakéhokoliv důvodu :)

Maxim Hot 100 Readers Choice 2015

23. května 2015 v 9:46 | Katty~ |  News & Info
Maxim zveřejnil žebříček 100 nejvíce sexy žen podle volby svých čtenářů a v tomto seznamu samozřejmě ani Nina nesmí chybět. Obsadila se na krásném 14. místě a uvedla jsem taky takový menší náhled do toho, kdo byl zhruba před ní a kdo za ní :)

1. Taylor Swift
2. Emily Ratajkowski
3. Selena Gomez
4. Emma Watson
6. Miley Cyrus
9. Jessica Alba
12. Scarlett Johansson
14. Nina Dobrev
16. Emma Stone
18. Shay Mitchell
22. Alessandra Ambrosio
24. Ariana Grande
25. Ashley Benson
30. Lucy Hale
33. Vanessa Hudgens
35. Rachel McAdams

Gallery Update #3

22. května 2015 v 22:43 | Katty~ |  Gallery update
Už ve středu jsem vám sem psala, že byla Nina na finále pořadu Dancing With The Stars a dávala jsem vám sem již dvě nekvalitní fotky ze zákulisí, které se objevily. Nic lepšího totiž k dispozici není. Teď tu pro vás mám ale i jednu další, kde můžeme s Ninou vidět Julianne Hough, Riawnu Capri a Morgan Beau :)) Holky vypadají, že se spolu skvěle baví a Nina je hrozně zlaté v tom drdolu ♥ Na sobě měla černý outfit, který nijak detailně vidět také není, ale z toho, co vidíme, to vypadá dobře :)
Kromě úřasti přímo na akci se Nina ukázala také na after párty, odkud se ale objevilo jen jedno video z jejího odchodu.


A ještě jsem doplnila dvě fotky z Ninina výletu, které se stále objevují :) Počet se pomalu, ale jistě blíží ke stovce. Na první fotce můžeme s Ninou vidět jednu její fanynku a na druhé její společníky při cestě :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 84 + 2x new ]

Twitter #333

22. května 2015 v 12:00 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Nina se teď s přidáváním zpráv na sociální sítě lehce uskromnila, poté, co přímo sypala pořádné přívaly fotek, tak jsem se rozhodla, že toho využiju a konečně zase začnu zprávy pravidelně přidávat :) Opět jsou všechny její fotky z výletu, který už je ale ukončen v Los Angeles :) Tedy kromě první fotky, kdy se Nina zmínila o tom, že tento víkend půjde podpořit svého kamaráda, Marca Andrettiho, na závod 500 mil Indianapolis, který se jede konkrétně 24. května :)

"Jsem TÁÁÁÁK natěšená, že půjdu na můj PRVNÍ závod #Indy500 a podpořím kamaráda
@marcoandretti tento víkend! Nemůžu se dočkat! 😀 😀 😀 "
" 👭 👫 🙌 "


"Město Potíží. Destinace číslo jedna na našem výletu. #TheGypsy5HaveArrived"


"Magie nakonec existuje ...#levitating"


" **Zde je vložen neexistující smajík jednorožce ** "

The Vampire Diaries: 6x22 I'm Thinking Of You All The While - Rehash

22. května 2015 v 11:20 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Několik epizod jsem rekapitulaci k dílům nepřidávala, protože se mi zdálo, že bylo dost novinek nebo jsem jednoduše zapomněla, ale tentokrát jsem se rozhodla, že o rekapitulaci z posledního dílu se s vámi podělím. V první polovině videa můžeme vidět klasické shrnutí a v druhé polovině je udělaná velice hezká rozlučka s Ninou a Michaelem Trevinem :)
Arielle Kebbel tomu jako vždycky dodává správný šmrnc a je to vtipné a výstižné :)


Blog Update

21. května 2015 v 14:01 | Katty~
Píšu jen v rychlosti, protože teď momentálně nemám moc času a budu tu zase až zítra. Není ale pravda, že bych nic nedělala, dodělala jsem nějaké věci, které nejdou na první pohled tak úplně vidět :)

Jako první je to, že rozhovor pro časopis SELF, který jsem vám sem překládala jsem dělala z jejich zveřejněného článku, co měli na webu, no ale teď se objevily scany, kde byl sice úplně ten samý rozhovor, ale bylo tam pár odstavečků víc, takže jsem to samozřejmě dopřekládala a vložila do toho původního článku. Pokud vás tedy zajímá zbytek, nebo si chcete rozhovor přečíst, máte možnost ZDE.

Jako druhé jsem zase po nějaké době dodělala Nininy hlášky, které jsou na blogu k vidění více, jak půl roku, můžete se mrknout ZDE.

A naposled jsem zase dodělala celebrity, se kterými se Nina ať už více nebo méně zná, abyste měli přehled :) Všechno najdete TADY.

The Final Girls Gala Screening at The LA Film Festival

21. května 2015 v 10:27 | Katty~ |  News & Info


Film The Final Girls byl už předveden na dvou filmových festivaech (z toho byla Nina jen na jednom) a teď ho čeká další. Jedná se o LA Film Festival, kterého už by se Nina podle všeho účastnit měla :) Už jen proto, že zprávu o gala promítání filmu sdílela od režiséra filmu Todda Strauss-Schulsona a proto, že momentálně v Los Angeles je (pokud teda zase rychle někam neuteče).

Abych byla přesnější, tak film bude mít gala promítání 16. června, což je za necelý měsíc, tak doufejme, že Nina opravdu dorazí a možná, že se ještě mezitím zúčastní něčeho dalšího! :)

Gallery Update #2

20. května 2015 v 22:59 | Katty~ |  Gallery update
Doplnila jsem do galerie několik nových fotek, které se objevily převážně v poslední dvou dench :) Jaké první pokračují fotky z Nina výetu s přáteli. Opět můžete vidět fotografie z Grand Canyonu a pak z Las Vegas, odkud je také jeden snímek, na kterém je s Ninou Zedd :) Dále jsou tam samozřejmě fotky s přáteli a také s fanoušky :) Nechabí ani fotografie s Nininou kočkou, Lynx, kterou Nina na jedné fotce venčí na vodítku, což je strašně vtipné :D Dále také třeba fotka, jak je u herních automatů v casinu a to dost obdivuju, můj kocour by se tam asi zbláznil a ještě by mě u toho rozeškrábal na kusy :D
Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 65 + 14x new ]


Výlet už ale skončil a Nina s přáteli dorazila do cílové destinace, kterou je kalifornské město Los Angeles. V den, kdy Nina dorazila navštívila svoji nejlepší kamarádku Julianne Hough, která měla právě včera finále pořadu "Dancing With The Stars", kde je jako jedna z porotkyň. Po poslední fotce už spolu holky můžeme vidět, takže snad se dočkáme i nějakých dalších společných fotek :) Na dalších fotografiích jsou s Ninou samozřejmě její přátelé a fanoušci :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Los Angeles [ 5x ]


A nakonec tu mám pro vás ještě dvě fotky přímo ze zákulisí DWTS, které ale bohužel nejsou vůbec kvalitní a sotva jde poznat, kdo je na snímcích :( Což je škoda, ale třeba se ještě něčeho dočkáme. Nina se poté zúčastnila také After párty (viz video v minulém čánku).

Nina Dobrev & Emma Slater try to evade paparazzi at After Party for DWTS Season 20 Finale

20. května 2015 v 21:31 | Katty~ |  Videos
Pode včeho už Nina dokončila svůj dlouhý stěhovací výlet a včera bya viděna, jak opouštěla After párty po finále pořadu "Dancing With The Stars" s Emmou Slater. V DWTS dělá porotkni Ninina nejlepší kamarádky, Julianne Hough, což byl nejspíše důvod, proč byla Nina na večírku. S Emmou se pak urputně snažily uniknout agresivním fotografům, kterých, jak se zdá, nebylo málo. Po odchodu ještě s dalšími kamarádkami téměř doslova naskákaly do auta a jak odjížděli a fotografové se snažili něco vyfotit aspoň přes okýnko, tak jde vidět, jak se Nina zase rychle otočila pryč.
No, podle mě pořizovat fotky je jedna věc, ale když to někomu nění příjemné, myslím, že by neškodil trošku odstup.


Návštěvnost ~ 27.04. 2015 - 3.05. 2015

20. května 2015 v 18:27 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 378
Úterý: 318
Středa: 337
Čtvrtek: 276
Pátek: 529
Sobota: 474
Neděle: 511


Celkem: 2823

Omlouvám se za včerejší neaktivitu, protože jsem se musela učit na zkoušku z marketingu, kterou jsem psala dneska. No dneska samozřejmě novinky budou, ale ještě než se na ro vrhnu, tak přidávám ještě jedny starší statistiky :)
Samozřejmě hrozně moc děkuju za návštěvy :)

SELF Magazine Interview

18. května 2015 v 18:24 | Katty~ |  Interviews
Konečně jsem se dostala k rozhovoru pro časopis SELF, pro který Nina nafotila také photoshoot a objevila se na titulní straně :) Pokud máte pár minut čas, rozhodně doporučuju, abyste si rozhovor přečetli, protože mi příjde takový jiný než ostatní rozhovory, je to psáno v takovém zajímavém stylu :) Navíc se tam dozvíte i hodně zajímavé informace časech, než se Nina stala herečkou a některé malé detaily překvaily dokonce i mě. Také pokud nesledujete vůbec seriál TVD, ani kdybyste náhodou o Nině vůbec nikdy neslyšeli, tak i pro vás je tento článek vhodný :)

Po šesti letech ve Vamprie Diaries, se herečka Nina Dobrev loučí a připravuje se na další velké kroky. Tak ať to začne!

"Kupuji panáky tequilly!" vtipkuje optimistická, ale litující Nina Dobrev. Přišla na naši večeři trochu se zpožděním, ale nebylo to proto, že je to hvězda, která nemá pojem o čase. Bylo to proto, že i přes těch 9 let, během kterých se v tomto odvětví pohybuje, je pro ní předměstí Los Angeles novinka: Bude tam plně bydlet už za pár týdnů, ale ještě ty uličky zase tolik nezná. A jak 26letá herečka říká, každá nová cesta přináší vlastní vzrušení. U stolu se ke mě připojila v hedvábném námořnickém overalu, černém svetru a sandálkách. Lehké umělé řasy měla ještě přilepené na víčkách. "Natáčeli jsme až do 6 do rána a pak jsem letěla sem," řekla. "Zapomněla jsem si je sundat."

Od roku 2009 trávila Nina devět měsíců v roce v Atlantě, kde se natáčí seriál Vampire Diaries od stanice CW a kdy každá série má 22 dílů. Vkračovala do světa dvojnic a nemrtvých a obratně se dostala do vysoce dramatického nadčasového příběhu nevinné středoškolačky jménem Elena Gilbert. Během těch let se Elena zamilovana ne do jednoho, ale hned do dvou členů krvelačných Salvatorových bratrů (meztím v reálném životě chodila s Ianem Somerhalderem, který hraje staršího z bratrů, Damona). Elena nakonec zemřela a vrátila se k životu, jako upírka - a také se z ní stala upírská studentka medicínského studia.

Stejně jako Elena a někdy i její nesmrtelná dvojonice, Katherine Pierce (narozena v roce 1473) i Nina si kolem sebe vytvořila obrovské množsví fanoušků, včetně téměř 5 milionů následovníků na Instagramu. Hodně z nich bylo opravdu zrdcených, když Nina v dubnu přes stejnou sociální síť oznámila svůj odchod ze seriálu. Když natáčela své poslední scény, tak řekla, že pár posledních týdnů bylo dost emotivních: TVD nereprezentuje jen Elenin příběh. "Je pro mě důležité, aby to bylo epické a silné," řekla Nina. "Cítím, že jsem úplně jiný člověk, než jsem bývala dřív a vyrostla jsem. Byla to obrovská část mého života a chci, aby to bylo krásné. Chci, aby to skončilo dobře."

Když na začátku podepsala Nina šestiletou smlouvu, věděla, že tento rok bude možná ten poslední, co bude v seriálu. Sedmá série se začne natáčet později tento rok, ale bez hvězdy, která se dívá optimisticky dopředu, není nostalgická a nebojí se změny. Nejednou řekla, že odchod je děsivý, ona tomu ale říká, že je to hořkosladké. "Milovala jsem hraní v tomto seriálu," řekla. "Bylo to tak šílené, úžasné dobrodružství a já jsem byla obklopena tolika úžasnými lidmi, které nyní považuji za svou rodinu. Vím, že tohle je pro mě vzrušující krok správným směrem, ale bude divné nebýt s něma."

Nina, jako správná profesionálka samozřejmě přemýšlí o několika krocích na roky dopředu. "Jsem hodně podnikavá,"
řekla. Nina začala natáčet filmy už v pauzách mezi sériemi seriálu Vamipire Diaries, objevila se v dramatu The Perks of Being a Wallflower (natáčeno v Pittsburghu), v komedii Let's Be Cops (v Atlantě) a její nejnovější film je hororová satira The Final Girls (New Orleans), která měla premiéru na South by Southwest festivalu. Teď dychtí po ještě více ambiciozních filmových rolích. A poté, co hrála už tolik nadpřirozených bytostí (mrtvou, nemrtvou, schopnou létat...), se zdá, že není moc ohromaná z toho, že se stěhuje do Hollywoodu.

Je to to neznámo, na co se Nina teď těší, nehledě na tu možnost pořádně zasloužené pauzy. "Teď trochu výjdu z mé pohodlné zóny," řekla, zatímco si prohlížela speciality v Café Gratitude v Larchmont. Mluví o své budoucnosti, jako herečka a jako nováček mezi scénáristy, když sedí u venkovního stolu v restauraci.

Narodila se v Sofii v Bulharsku roku 1989, což je ten samý rok, kdy v zemi padl komunistický režim. Nina je zvyklá na překračování hranic v brzkém věku. Ve dvou letech odletěla do Ameriky se svou matkou, Michaelou, a starším bratrem, Alexem, kde se se svým otcem, Kamenem, setkali v Torontu. Kamen Dobrev odešel už o rok dříve, aby si zabezpečil práci a vydělal dost peněz na cestu i pro zbytek své rodiny. Rozvážel pizzu a tankoval benzín, dokud nenastřádal dostatek prostředků. "Moje mamka dojela do Kanady a setkala se s ním u Niagárských vodopádů s jedním kufrem a dítětem v každé ruce," řekla Nina. "Díky nim jsem se naučila těžké práci."

Když žili v Scarborough, Ontario, na předměstí Toronta, tak se jejich rodina první roky hodně stěhovala. Nina si pamatuje, jak si dělala sama svačiny do školy, protože její mamka měla několik zaměstnání - recepční, prodavačka oblečení a cokoliv, aby udržela rodinu nad vodou - zatímco Kamen chodil do školy a studoval počítačové inženýrství. V 10 letech začala Nina soutěžit v estetické gymnastice a nakonec musela učinit těžké rozhodnutí, ohledně toho, zda bude pokračovat v gymnastice nebo v herectví.

"Bylo to buď pokračovat v gymnastice a zkusit jít na Olympiádu a nebo dělat více konkurzů. Gymnastika byla 4 hodiny denně, 6 dní v týdnu, nebyl čas na obojí." Na začátku puberty začala Nina dojíždět do Toronta a zkoušela hraní rolí. "Jezdila jsem metrem," řekla, "a pak jsem čtyřikrát přestupovala na autobus. Nikdo mi nikdy nic nedal zadarmo."

Její první větší průlom přišel v roce 2006, když byla obsazena do populárního kanadského seriálu Degrassi: The Next Generation, po boku herce Aubreyho Grahama, který je dnes známý jako Drake. Během těch 52 epizod, do roku 2009, kdy Nina hrála teenagerskou matku, která nakonec odešla do Paříže, aby se věnovala modelingové kariéře. Doopravdy Nina opustila Degrassi a Torontou kvůli The Vampire Diaries v Atlantě - ale poté, když onemocněla a zkazila svůj první konkurz, si vzala kameru a poslala nahrávku, aby napravila to počáteční selhání. "Nikdo o ní nepochyboval už po tom prvním pokusu," řekla producentka Julie Plec. "Ale když jsme viděli tu nahrávku, tak jsme byli unešení z toho, jak byla, úžasná, poutavá a zajímavá. Díky tomu dostala svou roli. Bojovala o to."

Když nám donesl jídlo, tak se v něm Nina vrtá. Je tu opečená kapusta, několik salátů a tacos s houbami a kukuřicí. Podívá se okolo na tu spoustu zářivých zeleninových pokrmů a okamžitě pronese, "Jsem ... prasátko." I tak ale chce fotku, protože si takové věci ráda zaznamenává. "Mé chuťové buňky jsou naprosto v pořádku," říká. "Když jsem žia v Atlantě, tak jsem si začala dělat seznam dobrých restaurací pro mé přátele. Je tam ceý výběr restaurací s hamburgery. Je to jako droga. Každý si to zamiluje, když přijede do města." Nina taky řeka, že by to ráda rozšířila a zveřejnia. "Jako cestovní příručku," říká.

Když teď skončio její účinkování v seriálu, tak první věc, kterou chce Nina dělat, je rozvíjet se. Už si napánovaa výlet napříč zemí s 6 přáteli poté, co dokončí posední epizodu seriálu. Ještě není jisté, jestli s ní pojede celou cestu i její 18letá kočka, Lynx, nebo jesti pojede trochu přímější cestou (kromě Lynx je Nina nezadaná), ale zastávky se budou konat v New Orleans, Houstonu, Austinu, Snata Fe, Sedoně, Grand Canyonu a Las Vegas bude poslední zastávka předtím než dorazí do nového domu v Los Angeles.

Kromě vybírání si měst, ve kterých se zastaví, Nina tvrdí, že tento výlet je procvičování svobody. "Nemáme žádné rezervace v hotelech," říká, "žádný pořádný plán. Jen 6 lidí, tři náklaďáky, 2 lidi v každém z nich." Nina Dobrev je závislačka na adrenalinu, která byla na bungee-jumpingu na Novém Zélandu a ocitla se v nemocnici na Bali poté, co jí pokousala opička. Také má v plánu další potápění se žraloky, konkrétně se žralokem bílým v Jižní Africe. "Žijete jen jednou," říká a zvedá skleničku bílého vína. "Mám pocit, že když někam jedu, tak to bude něco epického a divného a nenormálního. Vždycky se na to těším. Nemyslím si, že umřu v posteli na stáří. Raději bych chtěla být snězená od žraloka nebo shořet po cestě z Měsíce."

Stejná nebojácnost může Nině jen pomoci v rolích, kterým by se chtěla věnovat. Uvádí filmy, které jsou spletité a s postavami, které mají výrazné rysy, jako třeba baletní thriller Black Swan a loňský film Birdman. Přiznává, že prohrála roli s herečkou, kterou tak moc obdivuje. "Emma Stone," řekla. "One je skvělá - dělá komedii, drama a je úžasná v obojím."

Znovu se odvolává na vlastní příjimací příběh z Vampire Diaries a vzpomíná na její úspěšný druhý pokus. Vzpomíná si na to, že to nevzdala. "Jsem připravená znovu vyrazit do boje," říká. "Moc se na to těším." Další seriál také není úplně tabu, jen pokud nebude pořádána o to, aby hrála zase upírku. Řekla, že by to muselo být spíše něco, jako Orphan Black, zmiňuje se o kanadském sci-fi dramatu, kde hraje hlavní hrdinku herečka Tatiana Maslany, která úchvatně hraje působivý počet různých genetických klonů. "Dostala mě," říká Nina.

Todd Strauss-Schulson, který režíroval The Final Girls, kde Nina hraje, věří, že si zahraje role, které chce. "Ona na to má," řekl. "Je lidská, opravdová, milosrdná, zábavná, opravdu ambiciozní a šílený dříč. A všechno to si s sebou přináší na natáčení. Cokoliv chce dál dělat, tak v tom bude excelovat."

Po většinu naší večeře byla Nina bez telefonu, požádala číšníka, aby jí ho hlídal. Když ho přinesl zpět spolu s krabičkami na zbytky, je připravena obohatit naši konverzaci s trochou digitálních informací. Projede přes svou domovskou obrazovku, na které je její fotka s herečkou Jessicou Szohr. "Je moje sousedka a bydlí v bytě pode mnou v Atlantě," říká Ninam "což je nebezpečné pro naše životy." Když vidí ikonu Google Maps, tak hravě řekne, ať jdou do háje, protože je obviňuje ze své nedochvilnosti. Nakonec se dostane ke své hudbě. "Tohle jsem vám chtěla ukázat," říká. Je to playlist, který používá, aby se naladila v posilovně, což zmínila už dříve.

Má tam "Latch" od Sama Smitha, "Shake It Off" od Taylor Swift, něco od Tiesta. Také píseň od One Republic - "I Lived", o obrovských zážitcích, vztazích a emocích - je jako dělaná k inspiraci během přechodných časů. "Ta písnička popisuje, jak se cítím," řekla Nina hloubavě. "hodně si ji pouštím."

Rychle obrátí konverzaci zase zpět k vzrušení a možnostem, které očekává. Kromě herectví a psaní průvodců a možnosti spřáhnout se s Discovery Channelem a potápět se se žraloky, Nina má také dva scénáristické projekty, o kterých doufá, že by se mohly dostat do produkce. První je krátký film o gymnastice a druhý je scénář, obklopující zmizení letu 370 Malaysia Flight z března roku 2014. "Netvrdím, že se z toho budou točit filmy," říká. "Jen říkám, že na nich pracuji."

Když už Caffé Gratitude uklízí na večer, Nina mi nabízí odvoz domů. Vtipkuje o těch cestách, ale jakmile nasedne, tak očividně ví, kam jede. Stáhla okýnko a zesílila písničku od Mumford & Sons s názvem "Believe" a pokračuje s vyprávění o svých ambicích, o co bude teď usilovat. "V nějakém smyslu bych fakt chtěla letět na měsíc," řekla před tím, než mi zastavila. "Ne jestli," pověděla. "Ale kdy. A až poletím, tak pošu selfie."

Version 3.0

18. května 2015 v 11:42 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 18. 5. 2015 | Do: ???? | Náhled

Po více, jak třech měsících je na blogu nastavený nový layout, čehož jste si jistě všimli, protože je to změna z tmavých barev na světlé. Já jsem za to ráda, protože už mi z té tmavě šedé málem přeskočilo. Nevím moc co bych ještě napsala, protože layout není nijak zvláštní ani na něm není nic extra a neváže se k němu ani žádný zajímavý příběh :D
Jenom doufám, že vám nebude připadat nějak hrozý nebo nepříjemný a nebudete sem chodit s odporem :)
Co se týče novinek, tak na dnešek mám pro vás nachystaný pořádný rozhovor pro časopis SELF, pro který Nina fotila právě fotky, které jsou na designu :) Takže snad se máte na co těšit. Ještě doufám, že se vzápění neobjeví nějaké nové fotky, protože úvodníny, no image avatary a tak jsem ještě nezvládla udělat, strašně mě to nebaví :(

New Personal Photos

18. května 2015 v 9:05 | Katty~ |  Gallery update

Doufám, že jsem vás tím ještě neunudila, protože tu mám pro vás další fotky z výletu, který Nina podnikla s přáteli. Snad vás to fakt ještě baví, protože bych řekla, že několika várek se ještě dočkáme. Fotky jsou ale vždycky skvělé, takže bych řekla, že se to dá :) Tentokrát jsem nahrála fotky z Grand Canyonu, kdy některé nahrála opět Nina a některé její přátelé nebo fanoušci, tak snad nevadí, že to přidávám dohromady, kdybych to měla dělit, tak se z toho zblázním :D
Poslední fotka v galerii je už z Las Vegas, což je poslední zastávka před konečnou stanicí v Los Angeles, v Ninině novém domě :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 52 + 13x new ]


Nahrála jsem také několik osobních fotek, které přidala buď Nina během posldního dílu TVD, nebo její kamarády a kolegové, popřípadě fanoušci :) Všechny jsou úplně parádní a hodně jich je dost starších, takže je fajn si to trochu projet a zavzpomínat si :) Nebo pokud Ninu někdo tehdy neznal, tak je to zajímavá "novinky" :D

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1249 + 13x new ]

Návštěvnost ~ 20.04. 2015 - 26.04. 2015

17. května 2015 v 19:39 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 273
Úterý: 237
Středa: 243
Čtvrtek: 285
Pátek: 351
Sobota: 281
Neděle: 303


Celkem: 1973

Zítra mi dojde další e-mail se statistikou a stále jsem pár týdnů pozadu! :D Nemůžu si pomoct, ale prostě na to stále zapomínám :( Snad to jednoho dne doženu, ale každopádně vám samozřejmě moc děkuju za každou vaši návštěvu :)

New Photo & Video from E!News

17. května 2015 v 13:28 | Katty~ |  Gallery update

Nina byla před několika dny v Los Angeles v pořadu E! News, kdě dělala rozhovor s Mariou Menounos, která je zároveň její kamarádna :) Z tohoto interview se objevila ještě jedna skvělá fotka a kromě toho tu mám pro vás také jedno video, kde můžeme vidět, jak Nina Mariu pořádně vylekala! Nějak se jí to za poslední dobu začalo líbit a straší fakt všechny! :D
Pokud by vás zajímal rozhovor, ten už jsem vám sem dávala ZDE.
Public Appearances > 2015 > MAY 12TH - E! News [ 1 + 1x new ]New Photos from Road Trip with Friends #2

16. května 2015 v 22:21 | Katty~ |  Gallery update

Nina e se svými přátei stále na výletě, odkud se opět nahromadila spousta fotek. Ty jsem samozřejmě nahrála do galerie a vy se na ně teď můžete podívat! :) Všechny sou úplně úžasné, jde fakt vidět, že je to pro ně skvělá zábava a že si to užívají :)

Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 43 + 9x new ]

New Photos from The Set of The Vampire Diaries

16. května 2015 v 15:35 | Katty~ |  Gallery update

Během vysílání poslední epizody 6. série Vampire Diaries Nina nostalgicky sdílela opravdu velkou spoustu fotek z natáčení seriálu. Jednoalo se o fotky, jak z finální epizody, tak také vzpomínky na první série :) A Nina nebyla jediná, kdo přidával na sociální sítě. Připojili se k ní i další její přátelé ze seriálu, ať už se jednalo o štáb nebo o herce. Naskládala se tedy opravdu velká spousta nových fotografií a nejvíce tedy právě z té poslední epizody. Na těchto fotkách můžeme vidět, že i Nina dostala pořádně dortem přes obličej! A dobře jí tak! :D Ona sama to ostatním udělala tolikrát, že si to opravdu zasloužila, jak sama na v popisku jedné z fotek přiznala :D I tak se Nina ale nedala a nezůstala v tom sama, dortem omastila i ostatní :D Na fotky se rozhodně podívejte, když né na všechny, tak aspoň na pár, protože to celkem stojí za to :)
A z tohoto incidentu z dortem tu mám pro vás také dvě videa :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 39 + 19x new ]


A jak jsem říkala, kromě fotek z úplně posledního dílu se objevily fotky i z natáčení první série, druhé, páté, i jedna novější ze šesté, no prostě, jestli si chcete trochu zavzpomínat, můžete se mrknout na nahrané fotky :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x20 I'd Leave My Happy Home For You [ 22 + 1x new ]

The Vampire Diaries > Season 1 > On The Set > Various Set Photos [ 8 + 1x new ]

The Vampire Diaries > Season 2 > On The Set > 2x02 Brave New World [ 3 + 1x new ]

The Vampire Diaries > Season 5 > On The Set > 5x15 Gone Girl [ 2 + 1x new ]