Červen 2015

Twitter #342

30. června 2015 v 22:45 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás nové zprávy z Ninina twitteru z posledních dní. K první fotce hádám není třeba nic komentovat :D Další tři jsou z Edgartown v Massachusetts, kam Nina vyrazila s přáteli :) Líbí se mi hlavně ta poslední fotka, jak skáčou z té lodě, to je parádní! A navíc tam Nininy plavky vypadají strašně dobře, i když nejsou moc vidět! Snad budeme mít brzy možnost si je nějak víc prohlédnout na některých dalších fotkách.
Z Massachusetts se objevilo ještě pár fotek, které pořídili fanoušci, ale řekla jsem si, že když teď toho Nina nemá tolik, že to můžu v pohodě rozložit a přidat zprávy z twitteru zvlášť samotné, ať mi zbyde také něco na zítra a třeba se také do rána něco objeví a bude toho o trošku víc! :)

"Drahá sobotní noci,
Vítězíš"
"Znovu spolu! @cheeklane"


"Skok z mostu jako ... "Už musíme jít." Sbohem Khaleesi 💁 #MVB"

Soutěž o layout - Vyhodnocení

30. června 2015 v 21:33 | Katty~ |  Site & Info

Jak jsem slíbila, mám tu pro vás výsledky soutěže o layout. Po dlouhém zvažování jsem vybrala 3 z vás, což je pro mě upřímně až až, s mým nasazením :D Doufám, že ostatní se na mě nebudete zlobit, není v tom rozhodně nic osobního, jen prostě nemůžu udělat všem, protože fakt nestíhám vůbec nic :))
Každopádně to nebudu natahovat. 3 vybrané blogy naleznete v obálce jako vždy.Pro vybrané: Layouty budu dělat v pořadí, ve kterém je to napsané v obálce. Je to pořadí, ve kterém jsme se zapsal, takže kdo dřív příjde, ten dřív mele :D Snad jste si to s tím čekáním a tak zatím nerozmyslely :)

New Photos from Los Angeles #4

28. června 2015 v 21:00 | Katty~ |  Gallery update
Jak jsem již říkala, do galerie jsem doplnila několik nových osobních fotek, které se za poslední dny objevily. Všechny pochází z Los Angeles, kde Nina svůj čas teď tráví :) První fotografie je z oslavy narozenin někoho z Nininých přátel a můžeme tam vidět také Austina, ale nějaké fotky právě z této oslavy se objevily už dříve a naleznete je v galerii :)
Další fotku zveřejnil Michael Phillips a je ze dne, kdy se byli v nějakém baru dívat na finále NBA :) Třetí fotografii měla možnost pořídit fanynka, která jela několik minut vedle Niny v zácpě ve městě a úplně poslední fotku zveřejnila Keleigh Sperry, když se byly s Ninou podívat na koncertě Eda Sheerana :)

Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 37 + 4x new ]


(přednastavený článek)

Twitter #341

28. června 2015 v 11:12 | Katty~ |  Gallery update
Mám tu pro vás po nějaké době zase jednu zprávu z twitteru, kterou Nina sdílela se svými fanoušky. Přidala také fotku, na které můžeme vidět její kočku Lynx :) Je zlatá, ale z toho jejího pohledu teda jde trochu strach!! :D

"Sobotní vibrace.
Narovnaná odpočívá na obláčku. Jako šéf.


Nina & Austin Out at Craig's Restaurant in West Hollywood

27. června 2015 v 23:07 | Katty~ |  Gallery update
Sice mám v záloze ještě několik osobních fotek, které se v posledních dnech objevily, ale této novince jsem dala přednost! Konečně jsme se dočkali a poprvé máme nějaké pořádné fotky Niny a jejího přítele, Austina Stowella, a ne pořád samé osobní z různých oslav. Včera byli tito dva viděni u restaurace Craig's v Západním Hollywoodu. Sice to nejsou nijaké zamilované fotky nebo něco podobného, ale jsou zlatí a mám z fotek upřímně radost. Aspoň, že se tak nějak nechali vyfotit a nijak extra se neplížili! Nina měla obyčejný a slušivý outfit v tmavých barvách, který okořenila Gucci kabelkou, kterou si v poslední době dost oblíbila :) Kromě toho je dalším výraznějším prvkem její bundička, která se mi fakt strašně líbí, ty vzory jsou úplně parádní a dodává to tomu takový šmrnc :) Austinovi to samozřejmě také sluší :)
Nina Dobrev On Her Go-To Summer Look and Must-Have Beauty Buys

27. června 2015 v 13:45 | Katty~ |  Interviews

Už déle mám uložený jeden rozhovor, který se mi teď konečně povedlo dopřekládat. Je tedy asi měsíc starý, ale rozhodně pořád aktuální! :) Nina se stránkou stylecaster.com mluvila hlavně o kráse, líčení a různých módních záležitostech :) Pokud máte zájem, doporučuju si tedy rozhovor přečíst, protože odpovědi Niny jsou velmi zajímavé opravdu milé :)

Viděli jsme na Instagramu fotky z road tripu, což je v podstatě letní sen každé holky. Jaké to bylo?
Bylo to opravdu skvělé. Nakonec to bylo tak, že jsme jeli dva týdny. To je dlouhé doba, ale bylo to dobré, protože jsme spolu strávili nějaký ten čas a viděli jsme místa, které bychom jinak neviděli.

Jaké je tvé oblíbené oční líčení, ve kterém skvěle předvedeš své oči?
Jsem ráda, když to jde co nejpřirozeněji. Nerada chodím až příliš nalíčená, hlavně ve svém každoděnním životě. Pokud bych je chtěla zvýraznit, tak si dělávám kočičí oči. Ty jsou vždycky zábavné. Jinak si dávám většinou jen trocu řasenky a stačí mi to.

Takže, lidé si asi ani neuvědomí, že nosíš kontaktní čočky. Co tě zaujalo na čočkách Air Optix Colors?
Už jsem nosila čočky i dříve - třeba čočky ke kostýmu v seriálu nebo na Halloween - a nikdy jsem je nenosila ráda, až do té doby, než jsem vyzkoušela tyto, protože mnohem lépe sednou, jsou hodně tenké a vypadají přirozeně. Jen velmi zřídka někdo pozná, že mám na sobě čočky nebo nikdy jsem se nesetkala s tím, že by někdo přišel s tím, že "Ty máš kontaktní čočky?" I když mě moje mamka viděla, jak jsem je měla poprvé na sobě, tak řekla, "Neudělala jsi se sebou něco jiného? Máš ostříhané vlasy? Něco na tobě vypadá jinak." Nevypadají uměle. Tyto čočky se mi opravdu líbí a cítím se, že můj pohled zvýrazňují. "Oči jsou oknem do duše," říká se. Já se lidem opravdu dívám do očí, když s něma mluvím a doufám, že oni dělají to samé. Takže, jestli je něco, co chci zvýraznit, tohle je ono!

Ve Vampire Diaries je tolik rolí a každá má svůj jedinečný vzhled. Kdo se ti vzhledově líbil nejvíce?
Příjde mi, že jsme všichni v tomto smyslu takoví odlišní. Caroline je trochu taková prinezna. Elena je víc přirozená. Katherine byla taková, že nosila dost make-upu. Já ani nevím. Je těžké vybrat jednu! Myslím, že všechny jsou svým způsobem jedinečné. Já ráda přijímám osobnost každého a cokoliv rádi zvýrazňují.

Které produkty nesměly chybět na tvém road tripu?
Dobrá otázka. Měla jsem s sebou velkou láhev od WEN. WEN je jako váš šampon spolu s kondicionerem. Když jste na takovém výletě, tak se toho snažíte brát s sebou co nejméně, protože se chcete rychle přesunout z místa na místo a být rychle tam, kde potřebujete. Sloučení šamponu a kondicionerem je u produktů WEN skvělé. Kosmetika IT má takovou věc, CC 50 SPF, což je podkladová báze a hydratační krém. Takže znova, sloučení SPF, pokladové báze a hydratačního krému do jedné tubičky bylo super. Fakt se snažím držet při zemi, když cestuju. Nerada toho s sebou mám moc. Je super být tak svěží, hlavně poté, co jsem odešla ze seriálu, kde jsem měla makeup každý den, celý den po dobu 15 hodin, 9 měsíců v roce. Bylo to opravdu uvolňující nenosit žádný makeup a nechat svou pleť dýchat a mít vlasy nepravidelně a šíleně kudrnaté. Prostě výjdu ze sprchy a jdu, nic mě nezajímá. Je to velmi osvobozující.

To je léto v celé své kráse.
Oh, jistě.

Na červeném koberci se vždycky předvedeš s krásnými účesy. Kdybys mohla nosit jen jeden účes zbytek svého života, který by to byl?
Bože. Jenom jeden! Tak rychle mě kde co znudí. Já nevím. Líbí se mi mé vlnité vlasy. Líbí se mi když jsou moje vlasy jako na pláži a taky rovné, když vylezu ze sprchy. Vlny jsou celkem dobré, když jsou přirozené. Hádám, že kdybych si měla něco vybrat, asi by to bylo tohle.

Je nějaký risk pro krásu, který jsi vždycky chtěla podniknout? Ať už se to týká vlasů nebo nějaké lékařské péče?
No, nikdy jsem to nedělala. Ani vlastně nevím, co to přesně je. Je to trochu divné. Je tu něco, co se nazývá Vampire Facial. Slyšeli jste o tom?

Ano, slyšela jsem o tom. Je to nějaká kosmetika obličeje, která používá krevní plazmu?
Já ani nevím, jak to funguje a strašně mě děsí krev. Je to ironické. Hrála jsem v upírském seriálu, ale k smrti mě děsí krev a existuje věc, která se jmenuje Vampire Facial, kterou chci zkusit. Ale nevím, zdá se mi to divné a děsivé, že mám pocit, že to musím vyzkoušet a zjistit, co to je.

Jaké budou tvé módné prvky na letošní léto?
Nejspíš nic. Žádný makeup. Čerstvý vzduch. Úsměv bude mým doplňkem. Budu se dobře bavit a užívat si života!


Los Angeles Film Festival Interview

27. června 2015 v 8:49 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jeden rozhovor z filmového festivalu v Los Angeles, kde probíhalo kromě jiných také promítání filmu The Final Girls. Na videu můžete vidět rozhovor hned s několika herci a také režisérem a producenty. Nina je od 3:03 a pak od 3:55 :) Ve video je také ukázka z filmu, ale tento klip jsme již viděli :)The Vampire Diaries: Good Bite and Good Luck

26. června 2015 v 20:41 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Co se týče bonusů s DVD 6. série Vampire Diaries, tak tu mám pro vás jeden další, který je teda pořádně rozkouskovaný a není moc kvalitní, ale aspoň něco. Jedná se o loučení s herci, kteřé letos seriál opustili, což je Nina, Steven R. McQueen (Jeremy), Marguerite MacIntyre (šerifka Forbesová) a Michael Trevino (Tyler). První část je z videa, kdy odcházel Steven, kterou jsme již viděli dříve. Dále je to takové namixované a všichni se loučí se všema. Nina má chudák pořád na krajíčku a má takový roztřepaný hlas, ale je hrozně zlatá ♥ A na posledním videu se Ian spolu s Chrisem Woodem (Kai) loučí s Michaelem Trevinem :)


Návštěvnost ~ 8.06. 2015 - 14.06. 2015

26. června 2015 v 20:39 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 242
Úterý: 258
Středa: 209
Čtvrtek: 220
Pátek: 216
Sobota: 207
Neděle: 207


Celkem: 1559

Jako vždy vám moc děkuju za všechna nádherná čísla a za vaše návštěvy :)))Soutěž o layout

26. června 2015 v 16:51 | Katty~ |  Site & Info

Druhá soutěž, o které jsem mluvila je soutěž o layout, kterou jsem se rozhodla zorganizovat, protože několik z vás mi psalo, že byste měli zájem, ale bohužel jsem kvůli zkouškám neměla čas. Aby to bylo tedy fér, tak jsem se rozhodla uspořádat soutěž, do které se může zapojit každý.

Nejsem si jistá, kolik lidí vyberu, podle toho, jak se budu cítit. Počítejte ale s tím, že pokud vyberu víc lidí, tak možná budete na layout nějakoou dobu čekat, protože nejsem stroj a už vůbec nesedím pořád doma u počítače a navíc nemám nápady :D Takže pokud mě plánujete buzerovat a nahánět, tak se radši zapište o layout někde, kde je to rychlejší :)

Pokud jsem vás tedy ještě neodradila, tak do komentářů napište:

001. Název blogu
002. Jak máte blog dlouho
003. S kým by layout v případě vybrání byl
004. Souhlasíš s případným čekáním?

Vyhodnocení proběhne 30. 6. večer :)

The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While - Behind The Scenes

26. června 2015 v 16:25 | Katty~ |  Gallery update
Objevila se ještě jedna fotka z natáčení poslední epizody 6. série Vampire Diaries, kde byla Nina a následně také všichni ostatní pořádně zapráskaní od dortu! :D Fotka je fakt zlatá a ten Ianův "účes" je taky dobrý :D Je super, že máme možnost aspoň takto zavzpomínat na starší fotky z TVD, kfyž nové se už nejspíš neobjeví :)

The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 60 + 1x new ]

The Vampire Diaries: Season 6 - Bloopers

26. června 2015 v 9:13 | Katty~ |  TVD ~ Other Videos
Pomalu ale jistě se objevují bonusy z DVD 6. série Vampire Diaries a mám tu pro vás jejich nepovedené scény, které jsou každoročně velmi oblíbené :) Snad to letos nebude výjimka, protože je to opět vtipné a zábavné a doporučuju vám, abyste se taky mrkli :)


Gallery Update #8

25. června 2015 v 23:26 | Katty~ |  Gallery update

Upřímně jsem měla v plánu, jak všechno doplním a všechno dodělám. No je po jedenácté večer a nahrála jsem 6 fotek :D K mému štěstí se toho aspoň zase tak moc neobjevilo, takže můžu klidně pokračovat zítra. Každopádně, jak jsem již řekla, do galerie jsem nahrála pár nových fotek z Los Angeles, kdy první dvě jsou z hracího centra Dave&Busters, na dalších dvou fotkách je Nina s fanoušky, kteří měli to štěstí na ni natrefit a na poslední fotografiie je opět se svými přáteli :)
Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 31 + 6x new ]

Soutěž o autogram Iana Somerhaldera

21. června 2015 v 15:33 | Katty~ |  Site & Info

Při hledání něčeho určitě strašně užitečného jsem v pokoji na dně šuplíku našla podepsaný autogram od Iana a tak mě napadlo, že někomu asi přinese větší užitek něž mně na spodku šuplíku. Aby bylo jasno, není to autogram, který mi došel poštou, ale podepsal mi ho Ian přímo před mýma očima na setkání fanoušků ve Vídni v roce 2012 (? - plus mínus rok, nejsem si jistá). Každopádně, Ian už pro mě asi není stejný člověk, ke kterému jsem si pro ten autogram přišla, takže prostě fotka s autogramem nakonec skončila tam, kde skončila. S Ianem mám ještě jedno fotku, kde jsem s ním sama (a strašně "krásnou" :DDD), takže nějaká památka na stáří mi zůstane, ale autogram si myslím, že v klidu oželím.

Tolik k historii autogramu a teď to, o co se jedná. Je to velmi jednoduché, prostě vyplníte dotazník, který obsahuje vaše základní údaje a tři jednoduché soutěžní otázky, na které musíte správně odpovědět. Opravdu nejsou těžké, takže se neděste.

Soutěž probíhá tedy ode dneška do 5. 7. 2015. Poté již nebude možné se přihlásit a vítěze NÁHODNĚ vylosuju den nebo dva poté.

Pokud se chcete přihlásit, nemusíte mít aktivní blog, není zde žádná podmínka, pouze trvalé bydliště v Česku nebo na Slovensku.

Dále vás v případě zapojení se do soutěže žádám, o zveřejnění této ikony s odkazem na soutěž na blog (pokud tedy blog máte):


CHCI VYPLNIT FORMULÁŘ A ZAPOJIT SE DO SOUTĚŽE


Fotka autogramu:
(klikni pro zobrazení v plné velikosti)

Neaktivita

21. června 2015 v 14:43 | Katty~ |  News & Info
Píšu jen v rychlosti, protože bych chtěla stihnout ještě zadání jedné ze soutěží, které pro vás chystám, ale několik dní nejspíš nebudu aktivní, protože mám v týdnu dvě zkoušky hned po sobě a pak se ještě musím přestěhovat z Ostravy a nevím, jak to bude všechno probíhat a nechci být ještě ve stresu, že jsem něco zanedbala, takže asi tak.

Doufám, že to nebude pro nikoho nějakým závažným problémem, vhledem k tom, že Nina není až taková aktivistka, aby měla za týden tolik fotek, že bych to nezvládla. Samozřejmě může se stát, že se objeví nějaké výjmečné nové fotky hned, jakmile vytáhnu paty z blogu, to je celkem běžné, ale každopádně je doplním, jakmile budu mít čas. V následujícím týdnu to určitě bude, ale nedokážu přesně určit, jestli budu mít čas ve středu nebo třeba až v pátek, takže to bude asi překvapení :)

Austin Stowell (2015 - ???)

21. června 2015 v 0:04 | Katty~

Nina a Austin Stowell se setkali již dříve, protože jsou oba upsaní u stejné agentury, ale podle informací dostupných na internetu se spolu začali více poznávat až od ledna roku 2015, kdy se natáčel Austinův film In Dubious Battle v Atlantě, kde Nina tehdy už 6 let žila kvůli natáčení Vampire Diaries.

Jejich první "důkaz" (kterého si ale nikdo nevšiml) byl na rozlučce Niny a Michaela Trevina, kteří opustili seriál Vampire Diaries. Nina tehdy zveřejnila jednu fotku Austina, který stál u ohně. Na fotce šlo sotva poznat, kdo by to mohl být, takže byl prostě považován za jednoho z jejích přátel. Austin se pak objevil ještě na jedné další fotografii v opravdu směšném oblečku, který by mohl mít na sobě opravdu jen Ninin přítel! :D (tahle fotka se objevila až později)

Dále se Austin objevil také na road tripu, který Nina podnikla s několika dalšími přáteli napříč Amerikou. Byl opět jen na několika málo fotkách.

Podezření, které tyto tva nejspíše usvědčilo, přišlo na závodě Indy500, kde je jedna fanynka spolu vyfotila, jak se objímají, líbají a tráví spolu čas. Od té doby si fanoušci začali více všímat a začaly se objevovat nové poznatky a odpovědi.

Od té doby se spolu objevili například na Baby shower večírku Jaime King nebo na filmovém festivalu v Los Angeles.

Níže jsem vám vybrala jejich společné fotky, abyste měli přehled :)


Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip


Miscellaneous > MAY 2015 - Indianapolis

Miscellaneous > MAY 2015 - Los Angeles


Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles


New Photos from Los Angeles #3

20. června 2015 v 14:36 | Katty~ |  Gallery update
Doplnila jsem do galerie dvě nové fotky z Los Angeles, které jsem vám sem chtěla dát už ráno, ale pak jsem si řekla, že ne, že až se něco naučím, tak teprve pak za odměnu můžu něco přidat! :D No, teď jsem tady se dvěma skvělými fotkami, kdy byla Nina na oslavě narozenin jednoho ze svých přátel :) Doprovod jí dělal i přítel Austin Stowell, kterého taktéž můžeme vidět na všech fotkách :) Nejvíc se mi libí ta druhá fotka a konkrétně ta spodní část, tam jsou úplně zlatí ♥

Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 29 + 2x new ]

Gallery Update #7

19. června 2015 v 21:50 | Katty~ |  Gallery update
Doplnila jsem do galerie několik nových osobních fotek, které se v posední době objevily. Jako první je fotografie z Las Vegas, což byla jedna ze zastávej road tripu z Atlanty do Los Angeles, který Nina podnikla s přáteli :) Fotku zveřejnil jeden Ninin další kamarád, Scott Evans, který je na fotce s Ninou :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 92 + 1x new ]


Další fotky jsou z Los Angeles, kde teď Nina tráví svůj volný čas. Na první fotce ji můžeme vidět s jedním, ze svých fanoušků v jednom zábavním parku, odkud už jsem vám sem fotky dávala dříve a na dalších dvou jsou s ní kamarádky Hillary Harley a Lane Cheek :) Ty růžové šaty jsou úplně super, hrozně Nině sluší a i když na fotkách nejsou úplně celé, tak si je moc dobře pamatuju z několika fotek z dovolené na Novém Zélandu, kde Nina tyto šaty už měa :)
Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 26 + 3x new ]


Dále tu mám pro vás jednu fotku z přípravy na fimový festival v LA, kterou zveřejnila sama Nina a omlouvám se, že ji nepřidávám normálně jako klasickou zprávu z twitteru, ale nějak sem i nechce :( Každopádně na fotce je s Ninou její kamarádka a kadeřnice Riawna Capri a Spencer Barnes, který Nině dělal make up :)
Miscellaneous > JUNE 16TH - 2015 LA Film Festival [ 5 + 1x new ]


A úplně nakonec jedna ze starších fotek. Konkrétné se jedná o fotografii z loňského festivalu Coachella, na kterém se Nina ukázala. Fotku zveřejnil Andrei Gillott, kterého s Ninou můžeme vidět na fotce spolu s Lanou Del Rey ♥ V galerii můžeta také najít ještě jednu fotku s Lanou, která se objevia už dříve :)

Nina Dobrev greets fans at Los Angeles Film Festival

19. června 2015 v 20:42 | Katty~ |  Videos
Konečně jsem se dohrabala, abych něco přidala, učit se od rána do večera mě už opravdu nebaví! Mám tu pro vás tedy dvě videa, kdy Nina přicházele na filmový festival v Los Angeles a pak když odcházela z After párty.
Na prvním videu ji můžeme vidět přijíždět i s kamarádkami Erickou Bonillou a Hillary Harley, se kterými jsme Ninu již viděli na fotkách z akce, ale kromě kamarádek s ní dorazil také její přítel Austin Atowell, který je na některých záběrech ve videu vidět! Pokud se neorientujete, má modrou kostičkovanou košili :) Video je poněkud hektické, Nina se sotva přes obrovský dav lidí protáhne s ochrankou do místnosti no a pak to stejné do výtahu, celkem se divím, že se vůbec zavřel! :D
Druhé video, kdy Nina odcházela z After párty už je poněkud klidnější, je tam několik fanoušků, kterým se Nina ochotně podepisovala :) Zdá se, že byla v dobré náladě a je fakt zlatá :) Jedna fanynka se projevila, že je na to moc malá, když se nemohla natáhnout až k Nině a když to Nina slyšela, tak se za ní natáhla, aby jí to nebylo líto! :) Odjela opět v doporvosu Austina, Hillary a Ericky :)
Nina Dobrev Is Not Attending San Diego Comic Con

18. června 2015 v 19:44 | Katty~ |  News & Info

Ještě před oznámením Ninina odchodu z The Vampire Diaries jste se mě ptali, jestli se Nina bude účastnit i letošního Comic Conu. No vzhledem k tomu, že se Nina účastnila pravidelně každým rokem, tak byla téměř jasná, že letos to nebude výjimkou. No poté přišla ta velká novina a věci se změnily. Upřímně já jsem ještě aspoň minimálně doufala a držela se naděje, že to Nina tento rok zakončí.
Bohužel se tak nestalo a Nina se mezi účastněnými letos neobjevila. K producentkám Julii Plec a Caroline Dries se letos připojí Ian Somerhalder, Paul Wesley, Kat Graham, Candice Accola a Michael Malarkey.
Pro mě osobně je to hrozná škoda, od počátku blogu jsem každý rok přidávala fotky z Comic Conu a letos poprvé nic. No ale asi si budu muset zvykat na více podobných změn! :)

The Final Girls: New Still

17. června 2015 v 20:03 | Katty~ |  Gallery update
Včera proběhl filmový festival v Los Angeles, na kterém bylo také promítání filmu The Final Girls, ve kterém Nina hraje. Objevila se také první stillka, za kterou jsem opravdu velice ráda! Zatím se k filmu objevily jen fotografi z natáčení a jeden klip z filmu, jinak ani žádný trailer, což je opravdu zvláštní, vzhledem k tomu, že už byl film promítán na třech filmových festivalech a na jednom dokonce dostal cenu diváků. Každopádně fotka vypadá zajímavě a můžeme na ní vidět hlavní herecké obsazení (zleva): Alexander Ludwig, Taissa Farmiga, Nina, Thomas Middleditch a Alia Shawkat.

Movie Production > The Final Girls (2015) > Stills [ 1x ]

2015 Los Angeles Film Festival

17. června 2015 v 9:05 | Katty~ |  Gallery update

Jak i Nina sama psala na twitter a jak jsem vás už dříve informovala, film The Final Girls byl včera promítán na filmovém festivalu v Los Angeles a Nina spolu s dalšími kolegy nesměli chybět. Nina dorazila v dokonalých bílo červených šatech Monique Lhuillier. Strašně se mi líbí to zdobení a Nině úplně perfektně sednou! Outfit doplnila lodičkami Gianvito Rossi a psaníčkem Lee Savage. Vlasy měla taky úplně perfektní, k celkovému outfitu se mi to strašně moc líbí a o líčení ani nemluvím! Ty její kočičí oči stojí vždycky za to! Opět to není nic výrazného, protože s tím Nina příjde málo kdy, ale prostě ví, co jí sedne a toho se drží, což je dobře! Celkově bych řekla, že vypadala tedy opět na jedničku a není jí co vytknout! ♥
V galerii najdete spoustu fotek, jak z červeného koberce, tak také z tiskové konference, které ale nejsou moc kvalitní. Nechybí ani několik osobních fotek, bez nich by to prostě nebyla Nina!
Na fotkách je s Ninou Taissa Farmiga, Angela Trimbur a režisér Todd Strauss-Schulson.

Miscellaneous > JUNE 16TH - 2015 LA Film Festival [ 5x ]

Nina Dobrev & Austin Stowell: Selena Gomez Was Their Matchmaker

16. června 2015 v 20:40 | Katty~ |  News & Info

Po nějaké době jsem vám opět přeložila článek, abyste měli přehled o tom, co se teď probírá v médiích. Tento článek se týká vztahu Niny a Austina, o kterých se začalo mluvit, když spolu byli načapáni na zádodech Indy500. Od té doby na povrch vyplouvají nové informace o jejich vztahu.

Kdo by řekl, že je Selena Gomez tak talentovaná dohazovačka! Sehrála klíčovou roli ve vztahu Niny Dobrev a Austina Stowella. Ve skutečnosti se tyto dvě hrdličky potkali přes svého společného přítele, kterým je Selena, jak se HollywoodLife.com EXKLUZIVNĚ dozvěděl.

Nina Dobrev a Austin Stowell můžou Seleně Gomez děkovat za rozkvět jejich vztahu. Herečka svého kolegu z In Dubious Battle povzbudila, aby vzal sexy herečku z The Vampire Diaries na rande a zbytek se už psal sám.

I přes rušné natáčení nového filmu v Atlantě si Selena našla čas zahrát si na Amora. "Selena a Austin se spřátelili během natáčení In Dubious Battle v Atlantě. Byla to Selena, kdo pořád mluvil o tom, jak je Nina úžasná, krásná a talentovaná. Austin a Nina jsou oba upsaní u stejné agentury, CAA a už se jejich cesty skřížily i předtím, ale více se poznali až v Atlantě, kdy spolu strávili nějaký ten čas. Stalo se to už v lednu, takže se nějak vídali už od té doby. Teprve nedávno se spolu začali ukazovat na veřejnosti," řekl zdroj pro HollywoodLife.com. "Takže Selena by se dala považovat za dohazovačku."

Nina a Austin se nedávno společně zúčastnili Baby shower večírku Jamie King, kde se o něm Nina zmínila, jako o svém příteli! "Nina Austina představila, jako svého přítele lidem, kteří ho neznali. Většina lidí se tam navzájem znala. Byli tam k sobě přilepení. Celou dobu se drželi za ruce. Oba vypadali opravdu šťastně a hlavně Nina," řekl očitý svědek.

Gallery Update #6

16. června 2015 v 14:57 | Katty~ |  Gallery update
Doplnila jsem do galerie zase několik nových fotek z Los Angeles. Úplně první fotografie, kterou vidíte je z 5. června, kdy si byla Nina zacvičit v Santa Monice v Los Angeles v obchodu značky Adidas, která sportovní večer pořádala ve spoupráci s SIX:02. Fotka byla zveřejněna na sociálních sítích časopisu SELF.
Další dvě fotky jsou ze zábavního parku Six Flags Magic Mountain (viz předchozí článek) a Nina je na nich s fanoušky :)) Moc ale nechápu, proč tam má na sobě jedna z nich pořád ty nápisy přes obličej! :D
Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 22 + 4x new ]


Následující nový snímek je z Baby Shower večírku Jaime King, kam Nina dorazila s přítelem Austinem Stowellem, který je na fotkách také :) Původní článek jsem vám sem dávala včera ZDE.
Miscellaneous > JUNE 14TH - Jaime King's Baby Shower [ 4 + 1x new ]

Twitter #340

16. června 2015 v 10:01 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Ninina kamarádka Ericka Bonilla slavila své narozeniny a tak spolu s dalšími přáteli vyrazili do zábavního parku Six Flags Magic Mountain :) Nina k této příležitosti zveřejnila tři fotky a jedno video. Vypadá to parádně a věřím, že si to všichni užili :) Strašně se mi líbí ten modrý top, co měla, neuvěřitelně jí to sluší ♥

"Trávím čas s princeznou ... #NBD #BirthdayGirl @Emazzing"


"Valím skrz Magic Mountain se svými přáteli. Víte, jak to chodí ... #BirthdayVibes


"Jóga? Namast'ay tady na horské dráze."


Na videu můžeme vidět, jak Nina Ericku vylekala, když šla ze záchodu :D Ty její kousky jsou fakt něco a nejlepší je zase ten její výraz, jak malé dítě, kterému se něco povedlo! :D

Jaime King's Baby Shower

15. června 2015 v 12:05 | Katty~ |  Gallery update

Včera se Nina zúčastnila Baby Shower Jaime King, což je taková ta oslava, kde nastávající maminky dostávají různé dětské dárečky a všechno je v takovém tom roztomilém a někdy možné až trochu kýčovitém stylu :) Pro Jamie King tuto oslavu pořádala Taylor Swift, která byla samozřejmě na oslavě také :) Nina nedorazila s nikým jiným než s Austinem Stowellem, který je podle všeho jejím novým přítelem. Spolu je můžete vidět na první a třetí fotce :)
Na oslavě byli dále přítomni například Sarah Hyland, Hailee Steinfeld, Jessica Alba, Diane Kruger, Phoebe Tonkin nebo Paul Wesley. No podle fotek to teda vypadá jako pořádná zábava a jistě si to také všichni užili!


Gallery Update #5

15. června 2015 v 11:54 | Katty~ |  Gallery update
Konečně jsem se dostala k tomu, abych přidala slibované novinky :) Jako první tu mám pro vás dvě nové osobní fotky z Los Angeles, kde Ninu můžeme vidět s Erickou Bonillou, Lane Cheek, Hillary Harley a Jessicou Szohr :) Fotky opět vypadají velice příjemně a vesele ♥ Což ale u Niny není nic nečekaného :) Poslední fotku zveřejnila jedna fanynka, které měla to štěstí a v LA Ninu spolu se svými kamarádkami potkala a samozřejmě si ji nenechaly utéct bez společné fotografie :)
Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 16 + 3x new ]


Dále Nina také zavzpomínala na výlet z Atlanty do LA, který probíhal v rámci jejího stěhování :) Zveřejnila následující dvě fotky, které opět jen svědčí o tom, že si cestu skvěle užili :)
Miscellaneous > MAY 2015 - Road Trip [ 90 + 2x new ]


A jako poslední se objevila také ještě jedna fotka z Halloweenu, kdy byla Nina za Kapitána Kanadu! :)
Miscellaneous > Heidi Klum's Halloween Party (2014) [ 7 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 1.06. 2015 - 7.06. 2015

14. června 2015 v 14:25 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 251
Úterý: 265
Středa: 206
Čtvrtek: 221
Pátek: 239
Sobota: 243
Neděle: 257


Celkem: 1682

Bohužel teď nestíhám přidat nic lepšího než je návštěvnost za minulý týden, ale o novinky sakozřejmě nepřijdete :) Objevilo se pouze něco málo, takže se to dá stihnout i později :) Za čísla samozřejmě moc děkuju! ♥

Gallery Update #4

12. června 2015 v 17:00 | Katty~ |  Gallery update
Do galerie jsem doplnila několik nových fotek, které si nyní můžete prohlédnout :) První je fotka s fanynkou, kterou Nina potkala v posledních uplynulých dnech v kalifornském Los Angeles :) Nina je tam zlatá, moc se mi na ní líbí ta květinkovaná košila :)
Miscellaneous > JUNE 2015 - Los Angeles [ 15 + 1x new ]


Jedna fanynka měla také to štěstí, že mohla strávit nějaký ten čas na natáčení seriálu Vampire Diaries. Na následujících dvou fotkách ji můžete vidět s Ninou a Mattem Davisem (Alaric). Jednalo se konkrétně o natáčení úplně posledního dílu 6. série. A ještě konkrétněji šlo o scénu, kde se Elena "loučila" s Alaricem :)
The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 58 + 2x new ]


Ninina kamarádka, Arielle Vandenberg zavzpomínala na jejich cestu ze Super Bowlu a zveřejnila jednu fotku, kde je s Ninou u jejich letadla. Možná si podobný záběr pamatujete z videa, kde Nina nahrála svůj pád z těch schodů, na kterých právě stojí. Pak si dělala legraci z pána, který stál opodál a podivně zahlížel :D
I takhle fotka je neskutečně povedená, hrozně se mi to Nina líbí, toto jí moc sluší ♥
Miscellaneous > FEBRUARY 1ST - Super Bowl 2015 [ 12 + 1x new ]

(Přednastavený článek)

Twitter #339

12. června 2015 v 13:31 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás zase několik nových zpráv, které Nina přidala na svůj twitter. Na první fotce můžeme vidět zase jeden záběr z focení pro časopis SELF. Musím říct, že Nina vypadá, jakoby to pro ni nic nebylo tam tak vyset, já bych asi 80x spadla, jako hruška, kdybych měla něco takového dělat! No každopádně to ten photoshoot právě dělá tekovým zajímavým a výjimečným :) Dále Nina sdílí, že film The Final Girls mířá na filmový festival v LA, o čemž jsem vám sem už psala :) Takže v týdnu se můžeme těšit na nové fotky! :) A nakonec zavzpomínala na jejich společný výlet z Atlanty do LA, který měl hned několik zastávek :)

"#BehindTheScenes fotka z mé titulky @SELFmagazine! Už jste si koupili své vydání a
přečetli si rozhovor, který je uvnitř? 💪☺️"


"Můj film #finalgirls míří na @LAFilmFest 16. června! Kupte si svůj lístek na


"Už mi tihle hlupáčci chybí ... #TBT #Gypsy5OnARide"


"#TBT z dobrodružství #Gypsy5OnARide"