Červenec 2015

New Personal Photos & Video

31. července 2015 v 22:22 | Katty~ |  Gallery update

Dlouho jsme si užívali přívalu mnoha candid fotek a teď tu mám pro vás pro změnu jen osobní fotky. První jsou z Los Angeles, od fanoušků, kteří Ninu vyfotila v obchodě s produkty Apple. Fotky nejdou sice moc kvalitní, ale můžeme vidět, že má Nina na sobě slušivé vzorované šaty a brýle, které měla již na předchozích fotkách :)
Miscellaneous > JULY 2015 - Los Angeles [ 1 + 4x new ]


A kromě toho také dvě odobní fotky ještě z Francie, z čehož tu druhou přidala sama Nina :)
Miscellaneous > JULY 2015 - France [ 50 + 3x new ]


A aby toho nebylo málo, tak tu mám pro vás také jedno video, kde můžeme s Ninou vidět její kočku, Lynx, ce kterou tam Nina provádí bůh ví co :D No každopádně, ať je to cokoliv, tak Lynx to očividně bojkotuje :D

Návštěvnost ~ 20.07. 2015 - 26.07. 2015

31. července 2015 v 22:04 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 209
Úterý: 264
Středa: 324
Čtvrtek: 292
Pátek: 244
Sobota: 240
Neděle: 315


Celkem: 1888

Jako vždy vám neskutečně děkuju za nádherná čísla! :)

Nina Dobrev is seen in Los Angeles, California

30. července 2015 v 10:22 | Katty~ |  Gallery update

Teda, držet s Ninou krok je opravdu něco! Už je zase zpátky v Los Angeles a i tam ji včera zachytili fotografové, jak šla po městě v doprovodu své kamarádky Hillary Harley, která s ní byla i na dovolené :) Podle fotek to vypadá, že si holky zašly někam pro kafe :) Nina na sobě měla jednoduchý tmavý outfit, kterým se nedá nic zkazit a moc jí to sluší :) Taky se mi hrozně líbí, jak má udělané vlasy, to na ní vypadá bezvadně ♥ A těch kulatých brýlkách je hrozě zlatá :) No kéž by se takto fotky objevovaly častěji! :DKromě toho tu mám pro vás i jednu fotku s fanynkou, která měla to stěstí Ninu v LA potkat a vyfotit se s ní :)

Miscellaneous > JULY 2015 - Los Angeles [ 1x ]

Nina at Heathrow Airport, London

28. července 2015 v 22:38 | Katty~ |  Gallery update

Jak jsem se tu na blogu již zmiňovala, tak Nina se z Francie přmístila do Anglie a mám tu pro vás fotku s Jessicou Stam a Hillary Harley z londýnského letiště Heathrow. Těžko říct, jestli i tam budou fotografové tak aktivní, jako ve Francii, ale já osobně bych řekla, že spíš ne. Každopádně na fotce vypadají holky opět vesele a jsem zvědavá, co podniknou v Londýně :)

Miscellaneous > JULY 2015 - London [ 1x ]

New Videos from Monaco

28. července 2015 v 22:11 | Katty~ |  Videos
Kromě fotek z Francie tu mám pro vás i nějaké videa, která natočili paparazzi 26. července. Můžeme na něm vidět Ninu s Jessicou Stam, Hillara Harley a Michelle Rodriguez, jak se povalují na gauči :) ♥ Videa jsou dost podobné a nic moc extra se tam neděje no, ale pokud vás zajímá, jak se takto holky na dovolené chovají, tak se můžete mrknout :)
Nina On a Yach with Her Friends And Boyfriend Austin Stowell in Monaco

28. července 2015 v 11:10 | Katty~ |  Gallery update

Abych byla upřímná, tak už včera jsem víc, jak půl dne čekala, až se tyto fotky objeví někde na fanstránce, odkud se dají pohodlně a přehledně stáhnout :D No bohužel jsem se zatím nedočkala a tak jsem sebrala veškerou odvahu a fotky jsou posbírala po sociálních sítích a teď je tu pro vás mám! Byla jsem totiž strašně nedočkavá, až se o ně budu moct s váma podělit, tak jsem si řekla, že v krajním případě bych to později vyměnila.
Každopádně fotky jsou z neděle, kdy byla Nina opět viděna se svými přáteli a s Austinem na jachtě v Monaku, kam se přesunuli ze St. Tropez. Podle všeho už ale nejsou ani tam a odjeli do Londýna, ale to až příště :)
Fotek je opět veeelká spousta a zase jsou naprosto perfektní! Nina s Austinem se tam objímají, líbají a opět řádí na skútru, pak mu Nina maže na několika snímcích záda :) Líbí se mi hlavně ty fotky, jak na něj Nina zase tak skáče, jako by se měsíc neviděli :D ♥ No jsou to prostě zlatíčka a podívejte se sami, ať se zase moc nerozepisuju :D


Version 3.1

27. července 2015 v 14:46 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 27. 7. 2015 | Do: ???? | Náhled

Myslím, že neuškodí, když si teď dáme menší pauzu od fotek z Francie. Na předchozí layout už mi bylo tak trochu nepříjemné se dívat, a tak jsem se rozhodla udělat nový a skončilo to tady tímto jednoduchým a obyčejným, který opravdu není nic extra. Jako hlavní fotku jsem vybrala taktéž pro časopis SELF, jako na předchozím layoutu, akorát s rozdílem, že tento byl focen už v roku 2012. Když jsem si totiž tak projížděla fotky, tak jsem si hned říkala, proč jsem zrovna s těmito snímky nikdy layout nedělala! :D Každopádně nic moc co říct už k tomu nemám, snad se vám tu bude aspoň trochu líbit i s tímto designem :)

Nina Dobrev with her boyfriend Austin Stowell in Monaco

27. července 2015 v 13:00 | Katty~ |  Gallery update
Nina se ze Saint-Tropez přesunula do Monaka spolu se svými kamarády i přítelem Austinem Stowellem, který za Ninou do Francie také přijel (viz předchozí fotky). Ale ani v Monaku fotografové nespí a mám tu pro vás fotky ze soboty, kdy Nina s Austinem vcházejí na jachtu :) Oproti předchozím fotkách jsou tyto takové trochu jednotvárné, ale tak nemůžou být všechny tak akčí! :D Objevily se už také i fotky ze včerejška, kterých je o něco víc a ty vám samozřejmě později také přidám! :)Kromě toho se už zase nahromadily osobní fotky, které jsou hlavně od fanoušků a jsou jak ze St. Tropez, tak i z Monaka. Můžeme vidět, jak se Nina s fanoušky fotila, pak také třeba, jak šli s Austinem k vrtulníku, kterým letěli do Monaka a pak také z jachty, kdy fanoušci Ninu fotili, jak byla na jachtě a mluvila s něma. Snažili se ji přemluvit, ať jde za něma, ale Nina bohužel už nemohla opustit loď, jak sdělila fanouškům, protože nezávisí na ni a také se jim omluvila. Také tu mám pro vás i jedno video :)

Miscellaneous > JULY 2015 - France [ 26 + 24x new ]Nina Dobrev with her boyfriend Austin Stowell in Saint-Tropez

26. července 2015 v 16:30 | Katty~ |  Gallery update

Tento článek jsem se od toho předchozího oddělila jednak z toho důvodu, že fotek je opravdu požehnaně a také proto, že jsem jim prostě chtěla věnovat samostatný článek. Snímky pochází opět z pátku, jako předchozí s Austinem, ale pokud stále někdo žil v přesvědčení, že i přes všechny důkazy náhodou Nina s Austinem jsou jen přátelé, tak teď je to jasné!
V tomto setu fotek je hned několik částí! Na první můžeme vidět, jak má Nina dlouhé modré šaty a vypadá to, že teprve přišla někam přivítat Austina, který přijel s taškou, ale to jsou jen mé odhady :) Už na prvním setu můžeme vidět, jak se líbají a jsou prostě úplné sluníčka! ♥
V další části to vypadá, že si spolu vyrazili na procházku po pláži a Nina má na sobě tmavě modrý overal, který je naprosto dokonalý! Ten střih je naprosto perfektní a zamilovala jsem si ho na první pohled, Nině to neuvěžitelně sluší ♥ Nina je samý úsměv, pořád se culí a pak ji můžeme také vidět, jak se nese Austinovi na zádech! Opět celá veselá, no kdo by nebyl, mít takový "odvoz" :D
A na další části vidíme Ninu s Austinem, jak řádí ve vodě na skútrech a pak, jak jsou spolu na jachtě, což vypadá, že následovala těsně po sobě, protože je vidíme, jak lezou do vody nebo vylézají! A světe div se, Nina má opět další jiné plavky! :D Na několika fotkách je opět vidět, jak si dávají pusu :)) Kromě toho si Nina také nenechala ujít příležitost ukázat Austinovi její jízdu na sluzavce/tobogánu a dokonce jeli spolu a na těch jejich výrazech jsem se opravdu neskutečně pobavila!!! :D Nina opět nadšená, jako malé dítě ♥
No a na konci už jsou fotky pomíchané ze včech částí, které jsem vám sem popsala a omlouvám se, že jsem toho napsala tolik (snažila jsem se mírnit), ale všechny jsou tak perfektní a je jich tolik, že to jinak nešlo! :D Asi nečekám, že si někdo projedete úplně všechny, ale určitě si to aspoň tak projeďte a na pár mrkněte, protože to jsou snad nejlepší candid fotky vůbec!

(přednastavený článek)

New Photos from St Tropez

25. července 2015 v 22:59 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás víc, než jsem slibovala v předchozím článku a už jsem se neuvěřitelně moc těšila, až s váma budu moct tyto fotky sdílet! Od včerejška jsem totiž neměla čas, večer jsem neměla možnost a dneska jsem byla celý den v práci. Teď vám to ale můžu vynahradit a rozhodla jsem se to trochu rozdělit a jeden článek jsem přednastavila i na zítra a upřímně, ty zítřejší fotky budou ještě lepší! (a ano, je to ještě možné!) Takže se máte na co těšit :) Nebo alespoň doufám.
Teď tu mám pro vás tři fotky, které se podařilo fotografům ukořistit ještě ve čtvrtek. Můžeme Ninu vidět opět a zase na jachtě a tentokrát má na sobě světřík a krásné kraťásky :) Když ale zbystříte, tak pod svetříkem má taky plavky a zase jiné než měla předtím! :) ♥A tady začíná ta lepší část! Dámská jízda v St. Tropez je lehce ohrožena, protože za Ninou přijel do Francie její přítel Austin Stowell ♥ Na fotkách ze včerejška můžeme vidět, jak Nina s Austinem a s Hillary Harley skáčou z jachty. Fotky jsou úplně veselé a Nina vypadá naprosto ve svém živlu a některé ty její výrazy a ty momentky vyloženě stojí za to! :D Tak šťastnou a spokojenou jsem ji snad ještě neviděla a moc jí to přeju! Taky se mi líbí ty Austinovy plavky, ty jsou celkem vtipné! ♥ Doufám, že si fotky trochu projedete a budete z nich mít aspoň stejnou radost jako já! A zítra to bude ještě lepší! :))) Co se týče plavek Niny, tak ta má zase jiné! Měla snad plný kufr jen plavek :D


New Photos from France

24. července 2015 v 13:36 | Katty~ |  Gallery update
Ještě včera večer jsem stále čekala, že se objeví další nové fotky z Francie právě ze včerejšího dne, ale bohužel se tak nestalo. Až tedy dneska ráno se objevily další fotky z jachty, ale bohužel ve špatné kvalitě a stále jsem čekala, kdy se jich objeví víc a v lepší kvalitě, ale dosud se tak nestalo, tak jsem si řekla, že nebudu tak hrr a nechám si to až na zítra až bude lepší kvalita :)
Proto tu mám pro vás tedy dnes jen dvě osobní fotky, snad je to zase příjemná změna co takových úžasných a kvalitních fotkách (i když silně pochybuju :D) Každopádně, obě fotky pochází ze středy 22. července, což je den, kdy byla Nina na večírku Leonarda DiCapria, což je z fotek vidno :)

Miscellaneous > JULY 2015 - France [ 24 + 2x new ]

The Leonardo DiCaprio Foundation 2nd Annual Saint-Tropez Gala

23. července 2015 v 13:42 | Katty~ |  Gallery update
Jak jsem vám již psala na blogu včera večer v článku, kdy byla Nina viděna, jak odjíždí na charitativní večírek Leonarda DiCapria v St. Tropez, tak dnes tu mám pro vás dvě oficiální fotky z akce a musím teda uznat, že Nininy dokonalé šaty značky Reem Acra vypadají ještě lépe, jak na těch předchozích fotkách! Mají perfektní střih, který Nina skvěle sedne a vyniká v něm její krásná postava ♥ Líčení, jak jsem již zmínila včera, není nijak výrazné, což na Nině vůbec není potřeba :) Psaníčko Charlotte Olympia je také naprosto krásné a lodičky Stuart Weitzman bohužel na těchto fotkách přes délku šatů nejsou vidět, ale mohli jste si všimnout včera. Už je mi to trapné opakovat, ale Nina opět vypadala hrozně krásně a jsem moc ráda, že máme po nějaké době také fotky z nějaké akce :) ♥ Objevily se zatím jen následující dvě fotky, kde na druhé je Nina s krásnou Kate Hudson, ale pokud se objeví další, tak samozřejmě budu doplňovat!
Nina Dobrev leaves the port of Cogolin to attend the 'Leonardo Di Caprio Foundation Gala'

22. července 2015 v 23:37 | Katty~ |  Gallery update

Nina je stále na jihu Francie a ani dnes nechybí čerstvé fotky právě z dnešního večera. Nina byla na Francouzské Riviéře v doprovodu Hillary Harley, Michelle Rodriguez a Jessicy Stam, jak opouštěly přístav a jely na charitativní večírek Leonarda DiCapria :) Oficiální fotky z večírku se zatím žádné neobevily, ale když ano, samozřejmě vám je sem dodám!
Nina na sobě měla krásné bílé šaty s lehce zdobenou vrchní částí :) Outfit doladila úžasnými lodičkami a psaníčkem. Z doplňků měla jen lehké náušnice a prstýnek na pravé ruce. Co se týče líčení, tak měla Nina pouze jemný make up a vsadila na přirozenost a vlasy měla svázané do drdolu. Celkově vypadala opravdu krásně a celé to na mě působí tak letně, nenuceně a dovolenkově ♥Za poslední dva dny jsem také nahrála do galerie několik nových fotek z Francie, které se postupně objevují. Pár z nich přidala i sama Nina, tak doufám, že vám tolik nevadí, že to přidávám takto společně, ale nechce se mi to přidávat na dvakrát :) Každopádně snímky pochází některé jak z pondělí, ze včerejška i z dneška a můžete vidět, že i několik fanoušků mělo to štěstí se s Ninou vyfotit :) ♥

Miscellaneous > JULY 2015 - France [ 9 + 15x new ]


Teen Choice Awards Blog 2015

22. července 2015 v 17:50 | Katty~ |  Site & Info
Teď jste mi udělali opravdu ohromnou radost! Pokud máte ask, tak jste asi postřehli, že chodily takové ty nominace do různých blogových kategorií (což tu bylo mimochodem už mnohokrát) a mě jste nominovali hned několikrát, což mě fakt neskutečně těší, že jste si na mě vzpomněli. No pokud tedy chcete, můžete v následujících kategoriích hlasovat. Samozřejmě ale nikoho nenutím a pokud je pro vás jiný blog v dané kategorii lepší, tak to samozřejmě chápu a hlasujte objektivně! A ještě jednou hrozně moc děkuju ♥ A strašně si toho vážím ♥New "The Endings" Photoshoot Outtakes

22. července 2015 v 17:05 | Katty~ |  Gallery update
Objevily se dvě nové fotky z photoshootu z roku 2012, který Nina nafotila pro knížku "The Endings", ve které jsou krátké příběhy o momentech, které obklopují konec nějakého romentického vztahu. První fotky už se objevily před 3 lety a teď tu pro vás mám další tři, které jsou úplně parádní! Je to něco úplně jiného a fotky mají takový hluboký nádech :)

Photoshoots > 2012 > C Cronenberg + J Ennis [ 2 + 3x new ]

Vacationing With Friends in Saint-Tropez

21. července 2015 v 22:25 | Katty~ |  Gallery update

A mám tu pro vás zase a opět dokonalé fotka z dalšího dne stráveného na jihu Francie v Saint-Tropez, kam Nina vyrazila s kamarádkama :) Jedná se o fotografie, které byly pořízeny během dnešního dne, kdy byla Nina viděna opět na jachtě a pak jak jezdila s jednou ze svých kamarádek na skútru :) Na těchto fotkách se mi neskutečně líbí Nininy plavky! Nevěřila bych, že černé celkové plavky můžou vypadat tak dobře, ale to zdobení nahoře je fakt boží a vypadá to luxusně! ♥ Pak ty fotky ze skútru vypadají parádně, to je zřejmě přesně zábava podle Ninina gusta :)
Jsem moc ráda, že se Nina rozhodla vyrazit právě do Francie, kde jsou takoví pohotoví fotografové a máme k dispozici nějaké takové dokonalé fotky ♥ Pokud vám unikly ty z předchozích dvou dnů, tak se rozhodně podívejte do předchozího článku :)


[EDIT: Do alba byly doplněny další fotografie]


Kromě toho z dneška Nina zveřejnila jedno parádní video, na kterém jeden pozadu na skluzavce :) Vypadá to fakt parádně, ale takto hlavou napřed bych asi radši nejezdila :D


Nina On Holiday in South France

21. července 2015 v 15:19 | Katty~ |  Gallery update

Nina společně s několika kamarádkami odjela na dovolenou na jih Francie, která je samozřejmě plná fotografů a konečně tu pro vás mám i něco jiného než samé osobní fotky!! Doufám, že z fotek budete mít stejnou radost jako já, protože já jsem nadšená :) Fakt je to příjemná změna konečně :D Fotky byly pořízeny v neděli 18. července a jde vidět, že holky vyrazily někam do kavárny a chodily po městě, snímků není sice nějak moc, ale dá se to :) Některé Nininy výrazy stojí za to! :D A jak můžeme vidět, tak se stihla fotit také s fanoušky :) Kromě všeho měla Nina i parádní outfit, byla oblečená v černém a doladila se světlými doplňky :) Moc se mi líbí ty náušnice a taky ty kulaté brýle Nině hrozně sluší. Vždycky, když je normálně vidím v obchodě, tak si řeknu: "bože, co to je" :D Ale když je má na sobě Nina, tak vypadá bombasticky! :)Objevily se fotky také fotografie z dalšího dne, ze včerejška 20. července, kdy byla Nina v doprovodu obět svých kamarádek viděna na jachtě v Saint-Tropez :) Opět to vypadá, že si to naprosto úžasně užívaly a moc se mi líbí Nininy plavky, jak jsou takové pěkně barevné :) Na posledních dvou fotkách ji můžeme vidět i v dlouhých šatech, které jsou taky úžasné a na takové teplé dny úplně jako dělané! :)


Nebyla by to ale Nina, kdyby se z její dovolené neobjevily i osobní fotky, kdy některé sdílela i sama na sociální sítě, tak snad se na mě nebudete zlobit, když to přídám takto dohromady, ale připadá mi to účelnější :) Fotky jsou úplně dokonalé, vypadá to opravdu úžasně, holky se spolu jistě skvěle baví a ta fotka s tím pejskem je strašně roztomilá :)

Miscellaneous > JULY 2015 - France [ 8x ]

Návštěvnost ~ 13.07. 2015 - 19.07. 2015

21. července 2015 v 14:20 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 232
Úterý: 197
Středa: 217
Čtvrtek: 221
Pátek: 195
Sobota: 166
Neděle: 193


Celkem: 1421

Omlouvám se za pár denní neaktivitu, ale bohužel jsem jako vždy nebyla doma a novinky za mě nikdo nepřidá, že ano :d Každopádně zase tak moc se toho neobjevilo a nové články mám pro vás připravené :)

New Photo from Massachusetts

18. července 2015 v 15:00 | Katty~ |  Gallery update
S novinkama to teď trochu vázne, protože tohle je jediné, co jsem mohla na dnešek přednastavit, ale možná že jsem to zakřikla a od rána, od kdy je tento článek nastavený, se něco objevilo :)
Každopádně tato fotografie pochází z Massachusetts, kam si Nina vyrazila užít volné dny se svými přáteli. Ještě konkrétněji, snímek pochází z oslav Dne Nezávislosti. Nina sedí nahoře Austinovi za krkem v červeném tričku, to je myslím dost dobře patrné :D


Twitter #347

17. července 2015 v 22:29 | Katty~ |  Gallery update
Nina opět přihodila něco málo na twitter a já to tu pro vás teď mám :) Jedná se konkrétně o jednu písničku a pak fotku její kočky Lynx :)

"Nová písnička mého kamaráda @Okkenna, která zrovna vyšla! Pusťte si a pak se stáhněte
na iTunes!"Špehuju,
se svým malým kočičím okem,
děsivá kočička číhá, no teda!

The Vampire Diaries: Season 6 - New Episode Stills

17. července 2015 v 16:20 | Katty~ |  Gallery update
Mám tu pro vás nové fotky z dílů 6. série Vampire Diaries, která byla pro Ninu poslední. Jedná se o stillky z různých dílů a všechny jsou opravdu super a jsem ráda, že se objevili aspoň teď, když už je po všem :) Pokud si chcete trochu zavzpomínat, tak si určitě fotky proklikejte :)

The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x01 I'll Remember [ 1x ]


The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x07 Do You Remember the First Time? [ 2 + 2x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x09 I Alone [ 3 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x20 I'd Leave My Happy Home For You [ 3 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > Episode Stills > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 7 + 5x new ]

(přednastavený článek)

New Instagram Videos

17. července 2015 v 12:00 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás dvě krátká videa z instagramu, kde můžeme vidět Ninu, Ericku Bonillu a Trevora Stotta, jak jedou v autě a očividně je to fakt zábava :D Jsou fakt docela vtipní, nechci nic prozrazovat, podívejte se sami, stojí to za to :D
(přednastavený článek)

Twitter #346

16. července 2015 v 21:21 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Sice jsem zprávy z twitteru teprve doplňovala, tak doufám, že váš to nebude nějak obtěžovat, ale jsem ráda, že můžu být aktivní, když mám možnost :) Nina přidala další dvě fotky, z čehož první je v Los Angeles, kdy Nina vyrazila ven s několika svými přáteli, včetně například Jessicy Szohr a Chace Crawforda :) K druhé fotce si myslím, že se patřičně vyjádřila už Nina a můj komentář už není potřeba :))

"Tým"


"Vím, že to už jste ... Takže prostě buďte #SamiSebou"

Poll of The Month ~ July 2015 #2

16. července 2015 v 15:40 | Katty~ |  Poll Of The Month

(přednastavený článek)

Poll of The Month ~ July 2015 - CLOSED

16. července 2015 v 15:00 | Katty~ |  Poll Of The Month

(přednastavený článek)

Joy Magazine Scans (CZ)

16. července 2015 v 11:00 | Katty~ |  Gallery update
Mám tu pro vás scany hned z několika vydání českého časopisu Joy, které mi poslala Abby z debby---ryan.blog.cz, které samozřejmě moc děkuju! Vy se teď tedy můžete podívat na scany z červencového, srpnového a také ze speciálního letního vydání :) Všechny scany jsou super, vybrali hned několik skvělých fotek :)

Magazine Scans > 2015 > JULY 2015 - JOY [ Czech Republic ] [ 1x ]


Magazine Scans > 2015 > AUGUST 2015 - JOY [ Czech Republic ] [ 1x ]


Magazine Scans > 2015 > JOY Beauty & Summer 2015 [ Czech Republic ] [ 5x ]

(přednastavený článek)

Twitter #345

16. července 2015 v 9:07 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás pár zpráv z twitteru, které Nina přidala a nezamíchala jsem je mezi ostatní fotky :) Na poslední smínku ji můžeme opat vidět, jak se válí v krabicích s věcma, no hádám neměla asi úplně čas na to stěhování, když teď jezdila pořád někde na výlety :) Ale je tam strašně zlatá ❤️ Asi to není až taková nuda! :D
Jinak dneska jdu sice do práce, ale články jsem přednastavila, takže stát to tady nebude! :)

"Mami, uděláš mi taky jednu kávu? #caffeinekitty #afternoonpickup @NespressoUSA "


"Nikdy jsem nebyla z těch, co dodržují pravidla"


"Stěhování + topení se v moři krabic. Ale tohle je jediný box, na který se těším @casper.
Nemůžu se dočkat, až si lehnu. Nakonec, spánek je opravdu nejlépe strávený čas."

Gallery Update #4

15. července 2015 v 21:11 | Katty~ |  Gallery update
Doplnila jsem opěk několik fotek za poslední dny, ale bohužel jich není nijak zázračně moc. Každopádně první tři fotky jsou ze Santa Barbary, kam Nina opět vyrazila s přáteli, kterých je opět opravdu velké množství a řekla bych, že na první fotce jde Nina i trochu hůře najít, takže s tím vám asi trochu pomůžu - Druhý v horní řadě od pravé strany je Austin (ten je mimochodem přítomný na všech fotkách) a pod ním je Nina, která má kulaté brýle :) Všechny fotky jsou super a vypadají hrozně vesele :) Je super, že Nina pořád jezdí na výlety a doufám, že si léto a zasloužené volno pořádně užije než se pustí do nových projektů :)

Miscellaneous > JULY 2015 - Santa Barbara [ 3x ]


Kromě toho jsem doplnila také jednu fotku s Kaylou Ewell z jejího předsvatebního večírku, ze kterého jsem vám sem dávala fotky v neděli :) Fotka je zase krásná, holky jsou tam strašně zlaté ❤️
Miscellaneous > JULY 11TH - Kayla Ewel's Bridal Shower [ 9 + 1x new ]

Návštěvnost ~ 6.07. 2015 - 12.07. 2015

15. července 2015 v 18:45 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 224
Úterý: 192
Středa: 240
Čtvrtek: 296
Pátek: 256
Sobota: 213
Neděle: 227


Celkem: 1648

Moc vám děkuju za krásná čísla :) A taky se omlouvám, že jsem tu poslední dva dny nebyla, ale vůbec jsem nebyla doma a na počítači už vůbec ne. Prostě přes prázdniny jsem pořád někde mimo a strašně mě to láká být pořád pryč :D

Kayla Ewel's Bridal Shower

12. července 2015 v 21:44 | Katty~ |  Gallery update
Jak jsem vám ráno slíbila, mám tu pro vás nové fotky, ze včerejška, kdy se Nina zúčastnia takového předsvatebního večírku Kayly Ewell, kterou si jistě pamatujete jako Vicki z první série Vampire Diaries :) Fotky jsou úplně super a takové hrozně zlaté. Doufám, že se Nina později objeví i na její svatbě :) Poslední fotografii přidala i sama Nina ❤️A kromě fotek tu mám pro vás také jedno video z instagramu, které taktéž přidala Nina. Kayla tam vypadá úplně zlaté a hrozně šťastně a spokojeně :)