Září 2015

Spartan Race, Los Angeles - New Photos

30. září 2015 v 7:24 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se nové, oficiální a mnohem kvalitnější fotky ze Sparťanského závodu, kterého se Nina zúčastnila v sobotu v Los Angeles. Je jich celkem dost a všechny jsou takové akční a vypadá to fakt suprově, musela to být ohromná legrace a věřím, že si to všichni užili :) A jestli ne, tak minimálně Nina zajisté ano, tohle je přesně něco pro ni :D :)

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 26TH - Spartan Race, Los Angeles [ 2 + 19x new ]

Spartan Race, Los Angeles - Videos

29. září 2015 v 15:38 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno krátké video, které bylo požízeno v den Sparťanského závodu v LA, ze kterého jsem vám sem fotky dávala ZDE. Musím teda říct, že video je dost legrační, ale očividně se všichni dobře bavili a měli skvělou náladu, což je rozhodně super :)


New Photos from Los Angeles

28. září 2015 v 21:06 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás nové fotky ze včerejška, kdy si Nina vyrazila s kamarádkama v Los Angeles do města :) Na druhé fotce je spolu můžete vidět. Fotka je fakt povedená, ta se mi moc líbí, je taková milá a krásná ♥ Ostatní fotky jsou s fanynkami a ty jsou samozřejmě také povedené! Nina je prostě zlatíčko :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2015 - Los Angeles [ 3x ]

Spartan Race, Los Angeles

28. září 2015 v 8:33 | Katty~ |  Gallery update

Dnes tu mám pro vás dvě nové fotky ze sobotního Sparťanského závodu, na kterém už byla Nina několikrát. Tento závod se konal v Los Angeles a můžeme na fotkách vidět také Nininu nejlepší kamarádku, Julianne Hough :) Kromě jí byl na závodě také Ninin bratr, Alex :) Fotky vypadají opravdu vesele, energicky a s výbornou atmosférou, tak snad se objeví ještě další :)


The Final Girls: New Clip

27. září 2015 v 8:23 | Katty~ |  The Final Girls > Info
Už před několika dny se objevil jeden další klip k filmu The Final Girls, který tu pro vás teď mám :) Opět je moc zajímavý a vypadá to dobře :) Já se na film těším, ale co se týče našich kin, tak zatím žádné novinky a myslím, že se stejně nedočkáme :/6. Polo-narozeniny: Program

25. září 2015 v 17:47 | Katty~ |  Half - Birthday

Návštěvníci, kteří sem chodí už aspoň rok (nedej bože od začátku blogu), už jistě budou podle nadpisu vědět, o co se jedná. Každoroční oslava polo-narozenin blogu už je tradicí od začátku. Vsadím se, že je tu určitě někdo, kdo neví, o co se jedná, takže i přes to, že se mi opravdu nechce, tak to jako každý rok v rychlosti vysvětlím znovu.

Prostě je to to stejné jako klasická oslava narozenin na blogu, spousta soutěží a různý program, jenom já jsem chtěla být od prvního roku vytvoření blogu originální, tak jsem se rozhodla místo toho slavit polonarozeniny. Blog byl založen 29.4., takže oslava by připadala podle tohoto plánu na 29. 10. Doufám, že to všichni chápete :)

Letos jsem se rozhodla vás informovat trochu dříve, abyste měli čas to vstřebat :D Samozřejmě mám pro vás také program, který jsem vymyslela, tak snad se vám bude aspoň trochu líbit. Kdyby vás náhodou napadlo něco, co by tam ještě mohlo být, nebo co byste chtěli, tak se rozhodně nebojte napsat nebo prostě nějak navrhnout, rozhodně budu ráda!

A ještě poslední informace. 29. říjen připadá na čtvrtek a to samozřejmě nic takového pořádat nebudu, takže se bude jednat o sobotu 31. října :)

Týden před "oslavou" se ještě ozvu s oficiální pozvánkou, ale tady je zatím to, co můžete čekat a už předem můžu říct, že budu rozhodně moc ráda, pokud někdo příjde :)

09:00 - Úvod
10:00 - Nový layout
11:00 - Nejlepší outfit 2015 (1. Kolo)
12:00 - Vyhodnocení Poll Of The Month
12:15 - Nová Poll of The Month
13:00 - Nejlepší outfit 2015 (2. Kolo)
14:00 - Diskuze: 7. Série The Vampire Diaries bez Niny
15:00 - Soutěž o layout na přání
15:30 - Chat
16:00 - Náběr wardrobe
16:30 - Nejlepší outfit 2015 (3. Kolo)
17:30 - Soutěž o hmotné ceny
18:00 - Kvíz
19:00 - Vyhodnocení soutěží
19:30 - Ukončení

VIP Sneak Peek Of go90 Social Entertainment Platform

25. září 2015 v 11:28 | Katty~ |  Gallery update

Na tyto fotky už čekám už od úplného rána, ale chtěla jsem počkat, abych vám sem mohla dát nějaké trochu kvalitnější fotky. Nina se včera večer ukázala na akci, kde uváděli nějakou ukázku z nové aplikace "go90", na které mají být dostupná různá videa a také i celé epizody různých seriálů. Akce se konala v Los Angeles, takže Nina už je zpět doma a dorazila v krásných dlouhých květinkových šatech v pestrých parách, modré a červané :) Krásně jí padnou a vypadá v nich fantasticky. Co se týče líčení, tak to měla takové klasicky jemnější a vlasy také tak jednoduše upravené :) Celkově byl její outfit takový jemný a pěkně sladěný ♥ Opět byla krásná a s radostí vám sem přidávám fotky :)
(fotky budu samozřejmě postupně také doplňovat, až se objeví další)

Nina Dobrev to Attend Late Night Show with James Corden

25. září 2015 v 10:57 | Katty~ |  Gallery update

Vzhledem k tomu, že film The Final Girls pomalu ale jistě doráží do kin (premiéry připadají na 9. října), tak se blíží i jisté propagace spojené s tímto filmem. Nina by se tedy měla zúčastnit večerní talk show s Jamesem Cordenem. Konkrétní datum připadá na 6. října, takže snad se máme na co těšit! Ale věřím tomu, že ano. Taky doufám, že se pak co nejdříve objeví video ze show :) No a každopádně, snad to nebude jediná akce, na kterou se Nina v rámci propagace filmu chystá. Navíc, když jí už letos netlačí natáčení Vampire Diaries :)

NINA DOBREV | Unicorn | TIFF15

24. září 2015 v 15:00 | Katty~ |  Videos
Mám tu pro vás jedno další video, které je opravud krátké, ale za to moc hezké :) Pochází také z filmového festivalu v Torontu a vidíme na něm, že si fanoušci pro Ninu připravili velký nápis "Vítej doma", protože jak jistě víte, tak Nina vyrůstala v Kanadě :) Také pro ni měli velkého plyšového jednoružce, protože na ty je Nina skoro až úchylná! Ve videu jde vidět, že měla radost a že jí to potěšilo :)Nina Dobrev Dishes On Her Dream Travel Location

23. září 2015 v 17:07 | Katty~ |  Videos
Myslím, že neuškodí, když si dáme chvilku pauzu od fotek a mám tu dneska pro vás připravené jedno video z filmového festivalu v Torontu, kde Nina mluví krátce o cestování. Také ke konci zmínila nějaké novinky, o kterých doufá, že je bude moci brzy oznámit, tak snad to bude opravdu brzy! :) Video je krátké a celkem srozumitelné a Nina je tam jako vždy úplné sluníčko :)


Layout for ultimate-hayden

22. září 2015 v 19:59 | Katty~ |  Layout for you
Pro: ultimate-hayden.blog.cz | Nastavený | Náhled

Layout už je trošku dost starší, ale nějak jsem si uvědomila, že jsem ho sem vlastně ještě nedávala, dala jsem ho pouze na GC, tak snad nevadí, že ho sem dávám teď tak opožděně, ale abych řekla pravdu, tak nic víc už dneska bohužel přidat nestačím, protože jsem došla pozdě ze školy a ještě mám co na práci :(

Návštěvnost ~ 31.08. 2015 - 6.09. 2015

22. září 2015 v 19:56 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 229
Úterý: 185
Středa: 157
Čtvrtek: 172
Pátek: 199
Sobota: 179
Neděle: 211


Celkem: 1332


Gallery Update #4

21. září 2015 v 20:56 | Katty~ |  Gallery update

Dneska tu mám pro vás takový miš-maš fotek, které se během dne objevily. Co mají ale společné je to, že všechny jsou z Kanady a kromě dvou jsou všechny z Mezinárodního Filmového Festivalu v Torontu, odkud jsem vám sem už přidávala dva velké sety fotek :) (viz články níže)
Tentokrát to asi vezmu trochu zrychleně, protože ke všemu jsem se už vlastně vyjádřila a tohle je jen takové doplnění :) Jako první je jedna nová fotka ze zákulisí rozhovoru pro ET Canada a opět je úžasná, jako všechny ostatní, tak snad se brzy dočkáme i nějakého povedeného videa :)

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 19TH - ET Canada Interview [ 5 + 1x new ]


Dále tu mám pro vás ještě jeden portrét z festialu, který je taktéž neuvěřitelně vyvedený a pokud jste tyto fotky ještě nezaregistrovali, tak se určitě mrkněte, protože jsou naprosto parádní :)

Photoshoots > 2015 > TIFF Portraits [ 2 + 1x new ]


Přibylo také pár osobních fotek a fotek od fanoušků :)A úplně nakonec jsem si nechala snímky, které už nejsou z festivalu, ale jsou ze včerejška, kdy si Nina společně se svými kamarády vyrazila na bowling :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2015 - Toronto, Canada [ 7 + 2x new ]

Toronto International Film Festival - "The Final Girls"

20. září 2015 v 20:37 | Katty~ |  Gallery update

Tak a jak jsem slíbila, tak tu mám pro vás další úžasné fotky ze včerejška, z Mezinárodního Filmového Fetivalu v Torontu (TIFF). Ráno jsem vám sem dávala fotky, které byly pořízeny odpoledne a teď už tu mám snímky z večera, kdy se na festivalu uváděl film "The Final Girls". Ten do kin míři 9. října. S Ninou opět dorazily kolegyně Taissa Farmiga, Malin Akerman a reřisér filmu, Todd Strauss-Schulson. I tentokrát Nina vypadala parádně :) Měla na sobě o něco jednodušší šaty než na předchozích fotkách a celkově dost odlišné :) Já stále říkám, že se mi na Nina víc líbí šaty, kde lépe vynikne její krásná postala, ale zase nemůže nosit pořád to samé :)) Každopádně sem i strašně líbí její výraznější líčení, které na ní nevidíme příliš často :) I vlasy měla parádně udalěné, takhle vyčesané a jakoby rozcuchané se mi to na ní moc líbí :) A o špercích ani nemluvím, hlavně ty náušnice celému jejímu vzhledu dodávají takový šmrnc :)
Fotky jsem nahrála z červeného koberce, dále z promítání filmu, ale ty jsou celkem dost nekvalitní, fotografie z after párty filmu The Final Girls. Nechybí ani fotky od fanoušků a úplně nakonec je jeden nový, hodně povedený plakát, který byl k vidění na festivalu :)

Movie Production > The Final Girls (2015) > Posters [ 5 + 1x new ]

Toronto International Film Festival (TIFF)

20. září 2015 v 8:12 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás slibované fotky z TIFF, neboli Mezinárodního Filmového Festivalu v Torontu, kde byl včera večer uveden film The Final Girls :) Dnes tu mám pro vás fotky jako první z rozhovoru pro pořad ET Canada, kde byla Nina, Taissa Farmiga, Malin Akerman a reřisér filmu, Todd Strauss-Schulson. Vypadají spolu jako dobrá parta a vypadá to, že si propagační povinnosti hezky užili! Také doufám, že se co nejdříve objeví video :)
Co se týče Niny, tak ta dorazila v dokonalých šatech značky Andrew Gn. Hrozně sem i líbí celý ten střih, je to zase něco jiného a hrozně zajímavého :) K šatům obula lodičky Nicholas Kirkwood a ozdobila se šperky Adornmonde. Hrozně se mi taky líbí ulízaný jemný culík na stranu, je to takové jednoduché a už se to s výraznými šaty nebije! A taky to dělá Ninu strašně mlaďučkou! :D Samozřejmě není stará, ale rozhodně víte, jak to myslím! :D

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 19TH - ET Canada Interview [ 5x ]


Na TIFF už vznikly také dvě portrétové fotky, které jsou naprosto úžasné! Oba dva záběry se na 100 % povedly, Nina je tam úžasná! Strašně se mi líbí ta, kde sedí a i ta černobílá má své kouzlo :)

Photoshoots > 2015 > TIFF Portraits [ 2x ]


A jako poslední jsou fotky ze studia časopisu "W", kde si konečně můžete prohlédnou Nininy šaty v celé své kráse :) Fakt jí perfektně sedí a vypadá v nich skvěle, takže rozhodně stojí za to se mrknout!
A toto rozhodně není z festivalu všechno! Už mám pro vás připravené fotky přímo z uvedení filmu, na kterých je Nina zase úplně jiná, ale to si nechám na večer až dojdu z práce, ať se máte taky na co těšit!

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 19TH - W Magazine NKPR IT Lounge Studio [ 4x ]

Gallery Update #3

19. září 2015 v 21:49 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás opět menší updte fotek, které se dneska objevily :) Jako první jsou to opět dvě fotky z Kanady, kde se momentálně Nina nachází kvůli filmu "The Final Girls", který je součástí Mezinárodního Filmového Festivalu v Torontu. Film má být uveden na festivalu dneska večer a už mám pro vás tři první fotky, ale to předbíhám, protože je pro vás nachystám až na zítra, až jich bude ráno trochu víc, ale určitě se máte na co těšit! :)
To jsem trochu odbočila, každopádně následující dvě fotky jsou obě moc povedené, hlavně ta druhá vypadá přesně, jako zábava podle Ninina gusta! :D Kdybyste ji neúspěšně hledali, tak je vpravo, klečí a má na sobě nějakou helmu nebo něco takového :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2015 - Toronto, Canada [ 5 + 2x new ]


Co se týče filmu "The Final Girls", tak se objevila ještě jedna povedená fotka z natáčení filmu :)

Movie Production > The Final Girls (2015) > On The Set [ 29 + 1x ]


A jako poslední tu mám pro vás ještě jednu fotku z večeře na počest značky "Founding Member" v New Yorku. Fotka je opět úplně parádní :) Opět opakuju, že to tady Nině strašně slušelo :)

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 15TH - Founding Member Launch Dinner, New York [ 15 + 1x new ]

Gallery Update #2

18. září 2015 v 20:30 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás takový menší mix fotek, které jsem nahrála do galerie v posledních dnech, ale ještě jsem nějak neměla čas vám je sem dát. Jako první se jedná o celkem nekvalitní zářiový scan z časopisu EW, kde se nemluví o ničem jiném, než o Vampire Diaries :)

Magazine Scans > 2015 > SEPTEMBER 2015 - EW Fall TV Preview 2015 [ 1x ]


Dále tu mám pro vás jednu parádní osobní fotku, kde můžeme vidět Ninu a několika kamarády a přítelem Austinem, když sledovali nějaký fotbalový zápas :) Nina s Austinem jsou strašně zlatí, hrozně se mi líbí, jak na něm Nina leží, co to je celá ona! :D

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1294 + 1x new ]


A opět je tu jeden plakát k filmu The Final Girls, jestli se tomu teda dá říkat plakát, je to prostě opět fotka z filmu a za ní jen hláška od jednoho z kritiků, kteří už film viděli na filmových festivalech :)

Movie Production > The Final Girls (2015) > Posters [ 4 + 1x new ]

(Přednastavený článek)

Nina Dobrev in "Guu Sakabar" Bar, Toronto, Canada

17. září 2015 v 23:40 | Katty~ |  Gallery update

Teda, já vím, že to pořád opakuju, ale držet s Ninou krok ke fakt síla! :D Včera jsem přidávala fotky z New Yorku a dnes tu mám pro vás nové snímky z Toronta z baru "Guu Sakabar", kam Nina vyrazila se svými přáteli, bratrem Alexem a přítelem Austinem :) Musím říct, že se mi moc líbí to prostřední toho baru, vypadá to tak pohodově, celkem klidně a útulně :) A rozhodně se všichni skvěle bavili :)
Každopádně se Nina aspoň pár dní v Kanadě jistě zdrží, protože tam dorazila na Mezinárodní Filmový Festival, na kterém bude opět uveden film "The Final Girls", konkétně v sobotu večer. Já teda doufám, že Nina na nějakou akci v rámci festivalu dorazí i s Austinem a že zase budeme mít nějaké skvělé fotky :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2015 - Toronto, Canada [ 5x ]

One Thing: Nina Dobrev

17. září 2015 v 18:18 | Katty~ |  Videos
Na začátku září jsem vám sem dávala jedno video kampaně Baracka Obamy, "It's On Us", v překladu "Je to na nás", kde se snaží upozornit na prevenci proti sexuálnímu násilí (ZDE). Teď tu mám pro vás jedno další, kde můžeme už viděj jen čistě Ninu. Opět video není dlouhé, ale dobře udělané. Líbí se mi, s jakým to Nina říká klidem a jak se u toho tak vážně tváří :) Pokud vám to uniklo, tak se k této kampani objevila také jedna fotografie, kterou najdete TADY.


"Founding Member" Launch Dinner, New York

16. září 2015 v 18:05 | Katty~ |  Gallery update

Nina už se zase stihla přesunout do jiného státu a hned o sobě dala vědět! Včera večer se ve společnosti svého přítele, Austina Stowella zúčastnila večeře na počest značky "Founding Member" v New Yorku, kde působí Ninin dlouholetý přítel, návrhář, Eli Mizrahi. Jsem moc ráda, že máme z poslední doby zase nějaké fotky a navíc tak úžasné! Nina vypadala opět úplně fantasticky! Měla na sobě tmavě modrý kalhotový kostým a bílý crop top, což působí krásně elegantně a zároveň hrozně sexy ♥ K tomu měla úplně perfektně udělané vlasy do takového rozcuchu, což k tomu perfektně sedí a strašně se mi tam líbí i ty její náušnice ♥ Na fotky je opravdu radost se dívat :) Kromě toho s Austinem jsou strašně zlatí! Nejvíc se mi líbí ta úplně první fotka, jak spolu jí sušenky, na který jsou jejich fotky! ♥ Rozhodně se mrkněte :)


Instagram #354

16. září 2015 v 12:50 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás opět několik nových zpráv z Ninina Instagramu, které přidala v uplynulých dnech :) První tři jsou z předávání Emmy a to by nebyla Nina, kdyby nějakou fotku odtud nezveřejnila :) Hrozně se mi líbí ta první, ta je povedená :) A poslední fotka je už z jedné Nininy starší dovolené a tam je tedy důležitější ten text než fotka samotná :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Fotka společné selfie @derekhough @juleshough @kristysowin @brookslaich"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Už jsem to řekla předtím a řeknu to znovu #MyFriendsAreMoreTalentedThanYours
Gratuluju Jules a Derekovi k výhře EMMY! Oba vás mám ráda!"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Cestování je o tom, že uteču z toho shonu a vyčistím si hlavu. Kdekoliv se můžu dostat
k přírodní kráse, tam je má vysněná destinace. #WhyIWander Proč cestujete vy? Jaké je
vaše vysněná destinace? Dejte vědět do dneška do 17:00 .... Nejlepší odpověď vyhraje
výlet do vysněné destinace! Nezapomeňte označit @marriotthotels a #WhyIWander"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kayla Ewell's Wedding

15. září 2015 v 20:16 | Katty~ |  Gallery update

Nina po předávání cen Creative Arts Emmy Awards, odkud jsem vám sem dávala fotky v předchozím článku, vyrazila na svatbu své kamarádky a bývalé kolegyně, Kayly Ewell. Dalo se čekat, že se to brzo stane, vzhledem k tomu, že byla Nina na jednom předsvatebním večírku a pak na rozlučce se svobodou :) Nina byla viděna na cestě na svatbu ve společnosti svého přítele, Austina :) Outfit měla ještě stejný, jako na předávání cen :)Pak už se Nina zřejmě převlékla, protože tady vidíme, že měla jiné šaty :) Objevily se dvě fotky přímo ze svatby a je rozhodně škoda, že jich není víc, ale tak třeba se ještě něco objeví :) Hrozně se mi líbí hlavně ta druhá fotografie, ta je fakt krásná ♥


Creative Arts Emmy Awards 2015

13. září 2015 v 16:36 | Katty~ |  Gallery update

Tento článek jsem vám sem chtěla hodit už ráno, ale vzhledem k tomu, že jsme se kvůli škole musela dneska zase přestěhovat do Ostravy a mamka z toho byla celá od rána nezvózní, tak jsem se k tomu doma ráno nedostala.
Každopádně, jak jsem vám sem v pátek psala, tak Nina nezklamala a dorazila do Los Angeles z Londýna na předávání Creative Arts Emmy Awards. Na akci Nina dorazila také se svou nejlepší kamarádnou Julianne Hough, jejím bratrem Derekem a přítelem Brooksem. Na sobě měla černý top dlouhou mentolkovou sukni s vysokým rozparkem značky Mugler. Outfit je celkově takový prostější a jednodušší, ale Nina v něm vypadá krásně :) Strašně se mi líbí barvička té sukně, ta je krásná :) Vlasy měla učesané do boku a lehce navlněné, což se k outfiku krásně hodí :) Doplněna je o šperky Martin Katz a psaníčko Salvatore Ferragamo. Zajímavé jsou také její lodičky Sophia Webster, které tomu dodávají takový šmrnc :)
Nina nejen, že se akce zúčastnila, ale také rovnou předávala jednu z cen. Fotek najdete v galerii Spoustu a rozhodně je se na co dívat! :)

Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 12TH - Creative Arts Emmy Awards - Arrivals [ 152x ]


Public Appearances > 2015 > SEPTEMBER 12TH - Creative Arts Emmy Awards - Show [ 6x ]

The Final Girls: New Still & Poster

12. září 2015 v 17:25 | Katty~ |  Gallery update

Mám tu pro vás další menší update k filmu The Final Girls, který míří do kin za zhruba měsíc. Konkrétně se jedná o jednu novou stillku a nový plakát, který je podle mě zatím nejpovedenější ze všech, které se objevily a nejvíc film vystihuje. Každopádně jsem moc ráda, že se kolem filmu konečně něco děje a normálně se objevují novinky. Bylo totiž trochu zvláštní, když byl film na několika festivalech a novinky téměř žádné! :D

Movie Production > The Final Girls (2015) > Stills [ 5 + 1x new ]


Movie Production > The Final Girls (2015) > Posters [ 3 + 1x new ]

Instagram #353

11. září 2015 v 22:28 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Mám tu pro vás zase nějaké fotky z Instagramu, které Nina sdílela :) Opět jsou tam tři staré fotky, nejspíše z rodiného alba, které si Nina určitě prohlížela, když byla na návštěvě u prarodičů v Bulharsku :) No, to jsem ale začala trošku ze špatného konce, snad nevadí :) První dvě fotky jsou z Londýna :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Nemyslím, že tento podnik má dostatek květin. Opravdu by se měli víc snažit.
Estetika tady očividně není prioritou."
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamka a taťka. Ty vlasy. Ach ty sedmdesátky ... #TBT"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To jsou krysy? Proč si hraju s hlodavci? To nemůže být hygienické! Ale vypadám u
toho docela zapáleně #TBT"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Během posledních letech se pití džusu stalo stylovým. No a co. Já jsem džusovala
už od brzkých devadesátek ... #NBD #OGjuicer #FlashBackFriday"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nina is Attending Creative Arts Emmy Awards 2015

11. září 2015 v 10:54 | Katty~ |  News & Info

Nina se zúčastní jedné další akce, o které jsem vám sem ještě nepsala, jednak z toho důvodu, že se mi buď nechtělo, zapomněla jsem a nebo jsem byla příliš zaneprázdněná. Kažopádně si myslím, že teď je na to správný čas.

Nina bude už ZÍTRA na udílení cen Creative Arts Emmy Awards a bude jednu z cen předávat. Ceremoniál se tedy bude konat zítra, 12. září v Los Angeles. Ninina účast byla oznámena na oficiálních stránkách Emmy, takže snad z toho nesejde, jak se již několikrát stalo a Nina se opravdu na řerveném koberci objeví :) Nina byla ještě včera stále v Londýně, ale snad se stihne přesunout!

Nina is Attending "We Day" Toronto

10. září 2015 v 19:05 | Katty~ |  Gallery update

Určitě není novinkou, že je Nina už dlouhodobě spojena s nadací Free The Children a právě oni každoročně pořádají "We Day" v Torontu. Tato akce má přilákat mladé lidi k charitě a Nina už se jednou účastnila a spolu s Joem Jonasem ho moderovala. Skvělou zprávou je, že se Nina na akci bude podílet i letos. We Day se koná už 1. října :)
Kromě toho se zprávou o Ninině účasti zveřejnili také tuto úžasnou fotku, kde Nina vypadá fakt parádně, no pochybuju, že se jich šasem objeví víc, ale aspoň něco :) Je fakt povedená ♥

Photoshoots > 2015 > We Day Toronto [ 1x ]

Nina Dobrev in London

10. září 2015 v 9:51 | Katty~ |  Gallery update

Občas je fakt těžké s Ninou udržet krok. Po pár dnech strávených v Bulharsku se svou rodinou se opět vrátila do Londýna za svým přítelem Austinem, který zde natáčí nový film :) Ninu v Londýně samozřejmě odchytili fanoušci, kteří měli to štěstí se s ní i vyfotit. Většinou na Ninu čekali přímo u hotelu, ve kterém bydlí :)

Miscellaneous > SEPTEMBER 2015 - London [ 1 + 13x new ]


A kromě toho se objevilo také pár krátkých videí :)


Návštěvnost ~ 24.08. 2015 - 30.08. 2015

10. září 2015 v 9:22 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 195
Úterý: 181
Středa: 162
Čtvrtek: 211
Pátek: 188
Sobota: 191
Neděle: 197


Celkem: 1325

Stejně jako vždycky vám musím jen poděkovat za skvělá čísla a za všechny vaše návštěvy :)