Listopad 2015

Bystander Revolution (2014)

30. listopadu 2015 v 7:31 | Katty~
Nina se v roce 2014 zapojila do dokumentárního seriálu Bystander Revolution, který byl vysílán v rámci videí dostupných na internetu. Seriál je zaměřený hlavně na problémy se šikanou a Nina se objevila hned v 7 videích epizodách1 i 2. série. Videa jsem vám sem sice už jednou dávala, ale nijak více jsem se tomu nevěnovala a to bych chtěla napravit právě tím, že i tento dokumentární seriál zařadím mezi Nininy řádné projekty, protože i Nina si prošla jistým druhem šikany, když byla mladší a o některých konkrétních zkušenostech mluví i ve videích :) Ke každému dílu/videu jsem napsala krátký popisek, kdyby se náhoodou našel někdo, koho to zajímá a nerozumněl tomu :)


1x13 Feeling Different
Radu, kterou by dala Nina studentům, kteří se cítí jinak je taková, že si myslí, že každý je jinačí a jedinečný, a že je to dobrá věc, ne špatná. Je to nejlepší věc na světě, nechcete být jako všichni ostatní. Všichni se snaží zapadnout a ztotožnit se skupinou lidí, ve které se pohybují. Dále použila jako příklad Lady Gagu, která je tak jedinečná a je sama sebou, nestydí se za to a postavila na tom svůj úspěch. Na tom, že je jiná a neobyčejná. Kdyby byla jako někdo jiný, tak už by to byli dva stejní lidé a nebylo by na nich nic jedinečného. K závěru řekla, že by lidé měli upoutat to, čím jsou odlišní.

______________________________________________________________________________

1x54 Pixie Haircut
Nina si v 6. třídě ostříhala vlasy na krátko, že měla účes, jako kluci a myslela si, že je to super, líbilo se jí to a těšila se z toho. Některým lidem kolem se to také líbilo, ale byli i takoví, kteří s tím měli problém a říkali zlé věci, jako, že není od kluků rozeznatelná, že není vidět rozdíl a že by si měla raději další den vzít sukni nebo to nepůjde poznat. Byla z toho smutná a navíc měla staršího bratra a kvůli němu dělala hodně sportů, a tak jí říkali, že se opravdu mění v kluka. A dělo se to do té doby, dokud se za ní její bratr nepostavil a řekl, že to jsou jen vlasy, které zase dorostou zpátky, že to nezmění člověka v tom, jaký je. Promluvil s těmi lidmi, kteří na ni byli zlí a nechali ji osamělou. Byl v té době její velkou oporou.

______________________________________________________________________________

2x12 Gossip and Rumors
Jako první Nina zmínila, že to nemáme dělat, pokud nechceme, aby to dělali i ostatní. Řekla, že je důležité spolu navzájem mluvit a ne si vymýšlet pomluvy, protože hodně takových řečí vzniká právě z nedorozumnění. Lidé by o sobě měli uvažovat spíše jako o kamarádech, spolužácích nebo spolupracovnících. Jestli vznikne nějaký problém, tak by se to mělo vyřešit a vyříkat a nemluvit o lidech za jejich zády.

______________________________________________________________________________

2x40 Don't Perpetuate It
Nina si ve škole často procházela kyberšikanou a snažila se to ignorovat, protože každý má nárok na svůj názor, ale bohužel při kyberšikaně existuje taková zeď, za kterou jsou lidé schovaní a "říkají" věci, které by asi jinak vůbec neřekli. Pravděpodobně píšou takové věci, protože nejsou šťastní nebo mají nějaký problém se sebou, a tak se tímto způsobem kolem sebe anonymně ohánějí. Dále řekla, že je důležité si uvědomovat, že tohle je to, co dělají, že se jim na vás asi líbí něco, co oni nemají a snaží se to takto obrátit.

______________________________________________________________________________

2x62 Bad Day
Tady Nina mluví o tom, jak může člověka ovlivnit jedna jediná osoba. Řekla, že jednou měla opravdu příšerný den ve škole, nic jí nevycházelo. A pak za ní někdo přišel a řekl jí něco hezkého, ve smyslu, že má hezké vlasy nebo že dnes vypadá odpočatě. A úplně jí to změnilo náladu a od té doby si řekla, že aspoň několikrát denně někomu ve svém okolí řekne něco, co se jí na něm líbí nebo prostě říct něco pozitního, protože to může změnit jejich den a můžou o sobě potom smýšlet lépe.

______________________________________________________________________________

2x77 Effects of Bullying
V této části Nina mluví o efektech, které s sebou šikna přináší. Jak to může člověka zničit, jak to může zničit jeho sebevědomí a to, jak si pak sami sebe váží. Řekla, že když se jí to dříve dělo, tak z toho měla vždy špatný pocit a náladu a šířila kolem sebe negativitu a smutek. Nechce, aby byl svět v takovém pocitu, protože to zažila a chtěla by, aby lidé šířili více pozitivní energie a aby byla šikana zastavena a aby o ní bylo zvýšené povědomí, protože ignorace a nic-nedělání představuje polovinu boje.

______________________________________________________________________________

2x91 Get in There
Pokud vidíte, že se něco takového děje, tak je důležité, abyste nějakým způsobem zakročili, přátelsky, mile a v míru. Zastali se té osoby, protože podpora je důležitá, i když toho člověka blíže neznáte.

New Photo from the Lip Sync Battle

28. listopadu 2015 v 22:26 | Katty~ |  Gallery update
Už jednou jsem vám tady psala, že se Nina zhruba v polovině října zúčastnila natáčení pořadu Lip Sync Battle v Los Angeles (článek zde). Fotka, které se objevila už dříve byla opravdu velmi nekvalitní a těžko z ní šlo něco poznat. Není toho ani moc známo, jen to že by tam Nina měla hrát roztleskávačku, což by tomu i tak nějak odpovídalo podle nové fotky, která se objevila teď :) Opět nejde o žádnou závratnou kvalitu, ale i při té bídě bych řekla, že je to o něco lepší, než ta minulá. V pozadí také můžeme vidět, že tam s ní byl také Austin, ale těžko říct, jestli byl součástí programu, nebo jestli byl jen jako její doprovod. To se nejspíše dozvíme až v roce 2016, kdy se začíná vysílat nová série pořadu. Začíná konkrétně v lednu, tak snad Nina bude někdy v prvních dílech, protože už se opravdu těším! :)

Miscellaneous > OCTOBER 12TH - Lip Sync Battle [ 1 + 1x new ]

Crash Pad (2016)

28. listopadu 2015 v 22:25 | Katty~
• DATUM PREMIÉRY:

• ČESKÝ NÁZEV:


INFO

• ROLE: Hannah

• REŽISÉR: Kevin Tent

• ŽÁNR: Romantická komedie

• POPIS:
Domhnall Gleeson hraje beznadějného romantika, který si myslí, že našel pravou lásku, starší ženu, kterou hraje Christina Applegate - ale zjistí, že je vdaná a jejich aférka je pouze nástrojem pomsty vůči jejímu nedbalému manželovi, kterého hraje Thomas Haden Church. Vydírá ji, že to jejímu manželovi prozradí, ale jeho plán vyhoří, když se manžel rozhodne, že nejlepší způsob, jak to manželce vrátit je ten, že se sestěhuje s postavou Domhnalla Gleesona a příjme život flákače. Ninina postava ve filmu nese jméno Hannah.

Arrivals (2016)

28. listopadu 2015 v 22:25 | Katty~
• DATUM PREMIÉRY:

• ČESKÝ NÁZEV:


INFO

• ROLE: Izzy

• REŽISÉR: Peter Hutchings

• ŽÁNR: Drama


• POPIS:
Calvin (Asa Butterfield) je hypochondrický, vysokoškolský odpadlík, který nyní pracuje jako zřízenec starající se o zavazadla na letišti v Kapském Městě. V panickém strachu se ocitne v jednom cíli na nekonvenčním seznamu věcí, které si přeje splnit pubertální Britka, Skye (Maisie Williams). Kolektiv pak pomůže Calvinovi čelit jeho nejhlubším obavám. Izzy (Nina Dobrev) je předmětem Calvinova milostného zájmu.

Návštěvnost ~ 5.10. 2015 - 11.10. 2015

28. listopadu 2015 v 22:25 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 215
Úterý: 183
Středa: 201
Čtvrtek: 258
Pátek: 220
Sobota: 259
Neděle: 233


Celkem: 1569

Thanksgiving Day

28. listopadu 2015 v 9:24 | Katty~ |  Gallery update
Jistě všichni znáte slavný americký Den Díkůvzdání. Samozřejmě ani Nina si oslavu tohoto svátku nenechala ujít s spolu s několika kamarády se sešli a tento den si společně užili :) Vypadá to teda, jako pořádáná zábava, což snad Nina ani jinak neumí! :D Na fotkách můžeme vidět její kamarády Jamese Feigena, Shelby Cullinan, Lane Cheek, Hillary Harley, Kevina Harrise, Trevora Stotta a Ash Dragon. Zatím se objevily 3 následující fotky, které zveřejnili na instagramu právě Ninini (hrozné to skloňování :D) kamarádi :)

Miscellaneous > NOVEMBER 26TH - Thanksgiving Day [ 3x ]

New Photo with Fans from Los Angeles

27. listopadu 2015 v 13:46 | Katty~ |  Gallery update
Ve středu, 25. listopadu měly dvě fanynky to stěstí, že Ninu potkaly v Los Angeles a také, že se s němi vyfotila :) Tuto fotku tu pro vás teď mám :) Je fakt super, Nina je tam jako sluníčko, má jen takový obyčejný nejspíše narychlo udělaný drdůlek a moc jí to sluší :) Outfit jinak moc vidět nejde, ale vypadá to, že měla nějaké obyčejné pohodlné šedé šaty a nějaké sáčko nebo svetřík :)

Miscellaneous > NOVEMBER 2015 - Los Angeles [ 10 + 1x new ]

New Photo from The Set of "Crash Pad" Movie

27. listopadu 2015 v 13:35 | Katty~ |  Gallery update
V galerii najdete také jednu další fotografii z natáčení filmu Crash Pad, které probíhalo to minulého týdne v kanadském Vancouveru :) Na fotce je Nina s Dannou Rutherford, která fotku také zveřejnila na svém Instagramu. Danna patřila ke štábu a byla jejich vlasovou stylistkou. S Nino už se dříve potkaly i při natáčení Vampire Diaries :) Fotka je fakt krátná, Nina je tam takové zlatíčko, jako vždy! :)

Movie Production > Crash Pad (2016) > On The Set [ 9 + 1x new ]

New Photo from American Music Awards After Party

27. listopadu 2015 v 13:26 | Katty~ |  Gallery update
Objevila se ještě jedna osobní fotka z American Music Awards, kde se Nina ukázala minulý týden. Konkrétně se jedná o fotku z after párty, kterou pořádala Jennifer Lopez :) Fotka vypadá, že se všichni opravdu skvěle bavili, což je super :) Na fotce můžete s Ninou vidět samozřejmě její kamarádku Julianne Hough, která byla jejím celovečerním doprovodem a dále pak třeba Beau Casper Smart, Dave Osokow, nebo Dean a Dan Caten :)

Miscellaneous > NOVEMBER 22ND - 2015 American Music Awards [ 7 + 2x new ]

Instagram #363

26. listopadu 2015 v 16:50 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Konečně jsem se dostala z ke zprávám z Instagramu, které mi trochu unikaly poslední dobou a mám je tu pro vás všechny, promě těch z American Music Awards, protože ty jsem vám sem už dávala zvlášť s ostatními fotkami z akce :) Každopádně tyto fotky jsou opravdu různorodé :) Na první fotce můžeme vidět Ninu s Jules Hough, a tato fotka je úplně parádní, taková veselá a legrační :) Dála pak můžeme vidět opět pár fotek, jak Nina vařila a opravdu to vypadá zase neskutečně povedeně, fakt bych si dala!! :) Obě jídla vařila se svým přítelem Austinem :) Pak svým tričkem, které jsme na ni mohli už vidět na fotkách, když ve Vancouveru opouštěla hodinu jógy, podpořila kampaň "Kind Campaigm" a kromě své selfie zveřejnila také jeden fanart, co jí poslal jeden z jejích fanoušků :) No a také můžete vidět několik fotek z natáčení Crash Pad, které už ale skončilo, jak Nina zmínila u jedné fotky :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Tohle nás tak nějak shrnuje @juleshough"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mm. Mm. Mm. DOBRÉ. 👌"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Schválně, jestli tohle zvládnete ;) "
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Přidávám si "obsluha kamery" do svého životopisu 💁 #CrashPadMovie"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ach, ne. Zasáhl mě Trump. 😳 Teda ... Thomas Haden-Church'd. 😝😂
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"A to je fotka konce natáčení #CrashPadMovie ! Bylo to tolik zábavy a smíchu na to,
že se tomu říká práce. Domhnall Gleeson je jeden z nejzábavnějších lidí, které znám.
Děkuji celému obsazení a všem kolem za vaši tvrdou dřinu! Mír, Vancouvere ✌"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Být hodný je in. Šikana je out. Přeji si, abych viděla studenty v těchto tričkách,
když jsem já chodila po školních chotbách. Připojte se ke mně a podpořte
@kindcampaign tím, že si koupíte jedno z těch triček! 100% z čistkého zisku jde na
školní shromáždění a na studijní plány! Je dostupné pouze do 25. listopadu! mrkněte
se na omaze.com/kind #kindcampaign #youCANsitwithus Šiřte lásku a pozitivitu 😘"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Co je to vaříme? Teď nebo nikdy ... Tipujte - Co dnes večer děláme v sídle Dobrev? 😉"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Večeře pro dva. Severoafrické kořeněné krevety & kuskus #bonappetite"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Jak je to roztomilé! #FanArt @cloudyahillustrations Podpořte @kindcampaign. Kupte
si svá trička TEĎ!. Přestaňte šikanovat. Šiřte lásku a pozitivitu. 😘"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Přednastavený článek)

Charlie Jennings Private Birthday Party (November 20th)

25. listopadu 2015 v 19:12 | Katty~ |  Gallery update
Vzhledem k mé zářné aktivitě v posledních dnech nebo možná už to je dokonce tak dva týdny, ale každopádně jsem se konečně odhodlala k tomu, co se mi tady v počítači ve složce hromadí a tím jsou osobní fotky a tak podobně. Chtěla bych stihnout ještě něco přednastavit třeba na zítra, ale nechci předbíhat, protože toho mám ještě hodně a zítra vstávám tak v 5.
Každopádně začnu těmito fotkami z 20. listopadu, kdy byla Nina společně se svým přítelem v restauraci v Los Angeles, kde slavil narozeniny jeden jejich společný přítel, Charlie Jennings. Oběvily se dvě skupinové fotky z tého oslavy a obě jsou super :) Jedna se jim teda trošku nepovedla, ale druhá už je krásná :) A Nina s Austinem jsou prostě zlatíčka, to se musí nechat :)


2015 American Music Awards

23. listopadu 2015 v 18:36 | Katty~ |  Gallery update
» Source: dobrev-nina.com

Mám tu pro vás naprosto úžasnou novinku v podobně následujících fotek, které jsem vám sem vlastně chtěla dát už ráno, ale nakonec jsem moc ráda, že jsem to neudělala, protože se jich objevilo ještě mnohem víc, jak jsem předpokládala :) Už včera jsem měla také tušení, že by se Nina mohla ukázat na udílení cen American Music Awards, ale pak jsem si řekla, že ona jako herečka na hudební ceny chodí jen zřídka, ale ono přece! Nina s natáčením filmu "Crash Pad" ve Vancouveru už skončila a když je zpět v Los Angeles, tak s nejlepší kamarádkou, Julianne Hough, vyrazily "do ulic". Já jsem z fotek opravdu úplně unešená, ani nevím, čím mám začít! Nina dorazila v kráském bílém kostýmku Zuhair Murad, který je ve vrchí části tak květovaně zdobený, lodičky byly značky Rene Caovilla, zdobené krystalkami Swarovski a doplňky John Hardy. Neskutečně jí to slušelo, byla dokonaá od hlavy až k patě, celý ten outfit mi padl do oka hned na první pohled! Vlasy měla tak jednoduše lehce navlněné na stranu a líčení takové pro ní typické a slušivé :) Já jsem z ní opravdu nadšená a s Jules jsou úplně dokonalé, jejich společné fotky jsou opravdu krásné :) Jinak se objevily fotografie samozřejmě z červeného koberce, z příjezdu na akcii, ze zákulisí a pak také z příprav :)

Public Appearances > 2015 > NOVEMBER 22ND - 2015 American Music Awards - Arrivals [ 20x ]
Tím ale ještě nekončíme! Nina, samozřejmě i s Jules v pozdějších hodinách dorazily na after párty, kterou pořádala Jennifer Lopez. Obě došly už v jiných outfitech, než které měly na samotném udílení a nutno uznat, že na párty se asi hodí víc :) Nina měla na sobě červené šaty takového jednoduššího, ale zároveň i celkem zajímavého střihu, který jí moc slušel :) Ze samotné after párty se objevily sice jen dvě fotografie, ale jsou úplně skvělé a holky jsou na nich opět opravdu zlaté :))No, ale před párty se Nina s Jules nezapomněly ani dobře najíst, protože jistě moc dobře ví, že na prázdný žaludek se pít nemá a navíc, bez dobrého jídla by to ani nebyla správná dámská jízda ne ? :) Každopádně byly viděny, jak opouštěly Craig's Restaurant ve stejných outfitech, v jakých potom dorazily na párty :)


Nina Spotted Leaving "YYoga Downtown Flow" in Vancouver, Canada

20. listopadu 2015 v 19:00 | Katty~ |  Gallery update
Opět se omlouvám, za to, jak teď v poslední době přidávám, ale snad se to už zlepší, měla jsem teď takový náročný týden. V předchozím článku jsem vám psala, že je Nina zpět ve Vancouveru, kde natáčí film "Crash Pad" a už byla i viděna jak vycházela ze studia jógy, konkrétně z toho stejného, jak minule odcházeli i spolu s Austinem. Nina na sobě měla obyčejný sportovní outfit, který je ale velmi příjemný a slušivý :) Na těchto fotkách sice není tak vysmátá, jako na těch předchozích a vypadá spíš tak trochu zmateně, ale stejně je zlatá :)) Každopádně si užijte fotky a já se budu snažit se tu ukazovat častěji :)


Spotted At the Airport in Vancouver

18. listopadu 2015 v 19:53 | Katty~ |  Gallery update
Nina už se opět vrátila do kanadského Vancouveru, kde bude pokračovat v natáčení filmu "Crash Pad" a byla zachycena na letišti. Vím, že moje aktivita je v posledních dnech hrozná a je mi trapné se pořád omlouvat, ale doufám, že to se mnou ještě chvilku vydržíte, protože mám v pátek důležitou zkoušku a musím to nějak zvládnout, ale tuhle krásnou novinku jsem si nemohla odpustit :) Nina je na fotkách fakt hrozné zlatíčko :) Ten volný, světlý svetřík jí strašně sluší a ta její čepice s nápisem "love your melon" je fakt boží :D To si na sebe snad nikdo jiný ani vzít nemůže :D A o těch válenkách ani nemluvím, ty jsou taky hrozně roztomilé :) Navíc se na všech fotkách Nina kření zase jako sluníčko, takže je to radost si prohlížet :) A samozřejmě nechybí ani Ninina oblíbená káva Tim Hortons :) Třeba se během následujících dnů objeví zase nějaké fotky z natáčení filmu, ale to asi záleží na tom, kde přesně budou točit :)


Rock4EB! 2015 with Ed Sheeran and David Spade

16. listopadu 2015 v 21:41 | Katty~ |  Gallery update
Konečně tu mám pro vás nějaké novinky, které můžu přidat. Není toho sice moc, takže žádná sláva, ale aspoň něco :) Každopádně se Nina včera večer v Malibu zúčastnila Rock4EB! s Edem Sheeranem a Davidem Spadem, se kterým ji můžete vidět na první fotce. Jinak Nina na akci dorazila v doprovodu svých kamarádek, které vidíme na fotce druhé :) Musím uznat, že je taky strašně zlatá a úplně roztomilá, hlavně ta první fotka vypadá, jako by byla už tak 4 roky stará, prostě Nina tam vypadá tak hrozně mladě, až dětsky :D Každopádně jí to ale moc sluší a snad se vám budou fotky líbít, i když jsou jen 2 :)


Instagram #362

14. listopadu 2015 v 22:11 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás slibované zprávy z Instagramu a světe div se, Nina opět vařila :) Tentokrát pro několik svých přátel, jejich jména vám snad nebudou cizí. Večer jí dělali společnost Julianne Hough, její bratr Derek Hough, Riawna Capri a Arielle Vandenberg a no pak také pejsi Jules, Lexi a Harley :) Vypadá to, že se dobře bavili a moc se mi líbí, že se Nina tak dala do vaření, jde vidět, že jí to baví a ráda zkouší nové věci :) Všechny fotky jsou super, ale Nina samozřejmě nezapomněla také zmínit tragédii v Paříži, která se stala včera večer/v noci. Bohužel tam Nina měla také osobní zájmy, protože v Paříži žije část její rodiny, ale naštěstí jsou všichni v pořádku, jak Nina píše ve vzkazu u fotky.
Poslední dva snímky jsem přihodila z Instagramu od Arielle a Julianne, tak snad nevadí, že jsem to takto smíchala :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Dnes vařím pro 5 lidí! 👯👯👨 VÝZVA: Podle všech techto ingrediencí zkuste
uhádnout do budu dělat. #GirlsNightPlusD "
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Čas vypršel! Udělala jsem čočkovou boloňskou s fettuccini a křupavým rozmarýnem.
Dobrou chuť #GirlsNightPlusD !"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Po hodinách strachu, slz a hrozném pocitu v břiše ... se mi neskutečně ulevilo,
když jsem se konečně dozvěděla, že má rodina v Paříži je v pořádku. Ale stále se
modlím za Paříž. Moje nejhlubší soustrast a myšlenky jdou k obětem a k jejich
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@juleshough: "High five ✋ pro nás pět! Nedělejte si starosti, protože budeme jíst
věci ... od @ninadobrev! #GirlsNightPlusD (Pokud byste chtěli recept, dejte mi
vědět a já ho dám na juliannehough.com) 😘"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
@arielle: "Jsem šťastná, že mám v životě tychle skvělé lidi. 😊 #GirlsNightPlusD Plus
Lexi a Harley! (Ano, víc rýmů!)"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Gallery Update: Magazine Scans

14. listopadu 2015 v 10:47 | Katty~ |  Gallery update
Mám tu pro vás nějaké starší scany ze dvou časopisů. Sice jsem chtěla přidat původně další nové zprávy z Instagramu, ale pak jsem s řekla, že to trochu proložím, když jsem je přidávala včera :) První titulka je z letošního vydání červencového časopisu Glamour z Bulharska :) Použili fotku z photoshootu pro časopis SELF.

Magazine Scans > 2015 > JULY 2015 - Glamour [Bulgaria] [ 1x ]


A druhá titulka je už z loňska, konkrétně ze srpnového vydání časopisu Mia z Hondurasu :)

Magazine Scans > 2014 > AUGUST 2014 - Mia Magazine [Honduras] [ 1x ]

Instagram #361

13. listopadu 2015 v 17:00 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Myslím, že je na čase dohnat nějaké novinky, i když jich opravdu moc není. No vlastně mám pro vás jen zprávy z Instagramu, kde Nina upozornila na Mezinárodní den adopce a přeposlala fotku od kamarádky Jessicy Stam. Dále vidíme, že Nina zase něco kuchtila a opět to vypadá parádně! Ale tentokrát nevařila pro kamarádku (jako na minulých fotkách z instagramu, které jsem vám přidávala), ale pro svého přítele Austina, soudě podle toho, že je na fote u stolu v pozadí jeho pes Gus :) Hrozně se mi líbí ta fotka, kde Nina stojí u sporáku a pije víno, ta je fakt super ♥ A naposledy můžeme vidět jednu fotku a video, kde jsou Nininy papuče s oblíbenými jednožci a údajně se kolem nich dějou nějaké kouzla, no mrkněte se sami :D :)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Oslavte to s nám a zapojte se do tohoto hnutí! Je Mezinárodní den adopce.
Vše je to o úsměvech, takže zveřejněte svou fotku se smajlíkem na ruce a šiřte
lásku. Věřte mi ... Úsměvy jsou nakažlivé"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Vaření. Těžce pracuji, nebo těžko pracuji? V životě nezáleží na tom, co děláte ...
abyste to udělali správně, musí to být vyvážené. 🍌+🍗+🍷=😃"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"A přesně, jako v životě, ... Nehledě na to, co se stane, vždy to nakonec nějak
výjde 😉 A teď dobrou chuť! #DownBoy! Dvakrát pikantní jamajské pečené kuřecí
a jeden žárlivý pes. Ano Gusi ... mluvím o tobě chlapče. Z toho kuřecího má Gus
hlad! Ale aspoň, že nám nechce vypít víno. 😅"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"#NoFilter #NoSpecialEffect (a žádný makeup 😁🙈 nesuďte) .... Opravdický život.
Magie. V mém domě. Žádná velká věc. 💁🌈"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Kouzla se dějí tam, kde se zabydlí jednorožci. #NOFILTER 🌈"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

New Photos from Los Angeles

13. listopadu 2015 v 11:29 | Katty~ |  Gallery update
Abych byla upřímná, tak tuto fotku si schraňnuju už od minulého týdnu na ploše a myslím, že je na čase, abych se s ní s vámi konečně podělila, když nám začíná ten víkend a já mám trochu víc času :) Fotografie vznikla v Los Angeles, kdy Nina navštívila George Town Cupcake, kde dělají teda dokonalé cupcaky :) (Můžete se mrknout na jejich internetových stránkách).

Miscellaneous > NOVEMBER 2015 - Los Angeles [ 4 + 1x new ]


Kromě toho tu mám pro vás také jedno video, které pochází taktéž z minulého víkendu a zveřejnila ho na svém Instagramu jedna z Nininých nejlepších kamarádek, Jessica Szohr. Jestli vám to připadá povědomé, tak ano. Nina na svůj účet přidala také jednu fotku, kterou už jsem vám SEM dávala :) Upřímně fakt moc nechápu, co na tom videu dělají, nebo o co se snaží, ale vypadá to celkem vtipně :D


Cineplex Interview: Nina Dobrev, Malin Akerman, Taissa Farmiga and Todd Strauss-Schulson

13. listopadu 2015 v 10:41 | Katty~ |  Videos
Trochu jsem pozapomněla na tento článek, který už nějakou dobu ležel v rozepsaných :D Ale každopádně tu mám pro vás jedno video z Mezinárodního filmového festivalu v Torontu, kde byl promítán film The Final Girls. V rozhovoru můžeme vidět Ninu s kolegyněmi z filmu, Malin Akerman a Taissu Farmigu a s němi režiséra Todda Strauss-Schulsona :) Mluví tak nějak obecně o filmu a Nina pak řekla pár slov o své postavě Vicki :)


Návštěvnost ~ 28.09. 2015 - 4.10. 2015

13. listopadu 2015 v 10:41 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 195
Úterý: 177
Středa: 153
Čtvrtek: 163
Pátek: 203
Sobota: 185
Neděle: 222


Celkem: 1298

Best Halloween Costume - RESULTS!

11. listopadu 2015 v 17:48 | Katty~ |  News & Info
V neděli jsem na to tak nějak rychle pozapomněla, ten týden nějak rychle utekl, že jsem si to ani neuvědomila! :) Každopádně tu mám pro vás tedy vyhodnocení nejlepšího Halloweenského outfitu z těch, které na sobě Nina kdy měla. Pokud by vás čistě náhodou zajímal můj názor, tak můj oblíbený kostým byl Kapitán Kanada, protože mi to prostě připadalo takové osobité, vzhledem k tomu, že Nina vyrůstala v Kanadě a chtěla tím něco vyjádřit :) A taky je to taková dobrá parodie na Kapitána Ameriku :) Každopádně tento outfit bohužel nevyhrál, i když jsem pro něk hlasovala! :D
Vy jste vybrali kostým Hermiony, který, musím uznat, je taky opravdu skvělý a zároveň i takový vtipný (ty dvě hlavy tam :D). A taková menší zajímavost o konkrétní akci, kde Nina kostým měla - Halloweenský večírek pořádal Ninin tehdejší přítel Ian Somerhalder jménem své nadace Ian Somerhalder Foundation a poprvé tam byli spolu na celkem nekvalitní fotografii přichyceni, jak se líbají :) Vypsala jsem pro zajímavost všechny kostýmy a pokud to někomu uniklo, tak se na všechny fotky můžete podívat ZDE.

1. HERMIONA (14 hlasů)

2. SELENA GOMEZ & SPICE GIRLS (VICTORIA BECKHAM) (Obojí 9 hlasů)
3. WILLY WONKA (8 hlasů)
4. KAPITÁN KANADA (6 hlasů)
5. HOUSE OF CARDS (0 hlasů)

Bevy Of Actresses Test For ‘Baywatch’ Lead

10. listopadu 2015 v 9:39 | Katty~ |  News & Info

Omlouvám se za včerejší neaktivitu, ale prostě mi to nějak nevyšlo a navíc jsem měla hrozně špatnou náladu, takže je možná dobře, že jsem nic nepřidala :D Každopádně dnes tu mám pro vás skvělou čerstvou novinku ohledně možného nového projektu, do kterého by se Nina mohla zapojit, ale to je ještě tak trochu ve hvězdách. Za mě by to bylo ale super a jsem moc ráda, že se Nina snaží hledat herecké příležitosti! :) Nebudu nic víc prozrazovat, čtěte dál :)

Paramount Pictures je připraven na to, že se ponoří do plánování dlouho připravovaného filmu, podle celesvětového seriálového hitu, Baywatch (Pobřežní hlídka). Už byl vybrán režisér filmu, Seth Gordon a hlavní mužské postavy, Dwayne Johnson a Zac Efron. A teď udělali užší seznam hereček, které budou testovat na hlavní ženské role.Na seznamu jsou: Alexandra Daddario (San Andreas, Percy Jackson), Ashley Benson (Pretty Little Liars), Nina Dobrev (Vampire Diaries), Alexandra Shipp (Straight Outta Compton, X-Men Apocalypse), Shelley Hennig (Teen Wolf), Bianca Santos (The Duff) a Denyse Tontz (Big Time Rush).

Je také možné, že rozšíří své obzory na někoho úplně jiného a stejně tak je možné, že některá z těchto hereček bude hrát i jinou roli, než na kterou bude původně testována, ale to se dozvíme na začátku roku 2016, kdy by měla začít produkce.

Návštěvnost ~ 21.09. 2015 - 27.09. 2015

10. listopadu 2015 v 9:39 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 199
Úterý: 165
Středa: 170
Čtvrtek: 158
Pátek: 251
Sobota: 218
Neděle: 204


Celkem: 1365


Instagram #360

8. listopadu 2015 v 22:45 | Katty~ |  Gallery update
Nina je tento víkend doma v Los Angeles, jak jsem vám již psala a mám tu pro vás zase několik fotek z Instagramu, které Nina sdílela a všechny jsou právě z tohoto víkendu :) Víkend Nina trávila se svou kamarádkou Hillary Harley, se kterou jí vidíte i na fotkách :) Všechny jsou úplně super a zse vidíme něco, co Nina vařila, což už nám párkrát v posledních týdnech ukázala :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Já a moje Harley .... @hillaryharley #FridayVibes 😎"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Během holčičího večera se to trochu zvrtlo #DontAsk"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Dokončeno. Chutná to o moc lépe, když si to uděláte sami :) Lososové pastrami s
žitným chlebem ☺️"
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

New Photo from Massachusetts (July 2015)

7. listopadu 2015 v 18:00 | Katty~ |  Gallery update
Jedna z Nininých kamarádek, Lane Cheek, zveřejnila na Instagramu jednu fotku z dovolené v Massachusetts, kde společně s několika dalšími přáteli trávili kromě jiného i 4. července, jinak známý jako Den nezávislosti :) Fotka je opět velmi veselá a jde vidět, že rozhodně nevládla žádná nuda a že výlet stál za to :)


(Přednastavený článek)

Instagram & Twitter #359

6. listopadu 2015 v 19:00 | Katty~ |  Instagram/Twitter

Nina a její styl přidávání fotek na sociální sítě je opravdu velká záhada :D Mám tu pro vás jednu fotku, kterou přidala jen speciálně na Twitter a další dvě jsou zase jen z Instagramu, takže je občas těžké Ninu stíhat, ale co se dá dělat :) Každopádně Nina fanoušků vysvětlila, jaký je status jejích vlasů, které si má kvůli nějakému budoucímu filmu ostříhat a vzhledem k Halloweenu a kostýmům fanoušci začali už trochu vyšilovat :D :) No a dvě poslední jsou právě z jedné Halloweenské oslavy ve Vancouveru, odkud už ale Nina odjela (viz předchozí článek). Na fotkách je s Ninou i Austin a musím říct, že vzhledem k těm jejich ksichům se hledali, až se našli :D

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mé vlasy jsou stejně dlouhé a stejně hnědé, jako vždy 😘 Pac a pusu"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"#TBT #halloween2015🎃 #unicorn Moc děkuji milé a sladké @annehathaway za
půjčení kostýmu 👻"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Několika barevné vlasy a je mi to jedno #unicorn 👻 #TBT #halloween2015🎃"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Přednastavený článek)

Nina Dobrev Spotted at The Airport in Vancouver

5. listopadu 2015 v 20:23 | Katty~ |  Gallery update
Nina byla včera viděna na letišti ve Vancouveru, kde měl jeden fanoušek to stěstí, že se s Ninou mohl vyfotit :) Nina totiž z Kanady, kde natáčela film Crash Pad, už odletěla domů, do Los Angeles. No třeba nás Nina překvapí a o víkendu vyrazí na nějakou akci :) To se budeme asi muset nechat překvapit a zatím se musíme spokojit s touto jednou fotkou z letiště :) Nina je tam zlatá, jak má ty dva zapletené culíčky a tu čepici, trochu mi to připomíná nějaký rok 2010, kdy Nina tady ty "pytlíky" na hlavě nosila hodně :))

Miscellaneous > OCTOBER/NOVEMBER 2015 - Vancouver [ 5 + 1x new ]

Instagram #358

5. listopadu 2015 v 15:41 | Katty~ |  Instagram/Twitter
Mám tu pro vás opět další fotky z Ninina instagramu a všechny jsou z Vancouveru, kde Nina natáčí film "Crash Pad" a první je právě přímo z natáčení, kde si Nina zkouší paruku svého kolegy Domhnalla Gleesona :D A ten její výraz u toho :D No, myslím, že není třeba psát nějaký další komentář :) I další fotky jsou super, ale ta první je top :D :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Jsem si ceeelkem jistá, že s vlasy Domhnalla Gleesona vypadám líp než on.
A očividně mám na natáčení víc přestávek než on. 😝 #StuntWig #LateNightShooting
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Sakra 😕"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To je druh polévky pro mě #YesPlease"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Návštěvnost ~ 14.09. 2015 - 20.09. 2015

5. listopadu 2015 v 15:41 | Katty~ |  Statistic
Pondělí: 199
Úterý: 183
Středa: 172
Čtvrtek: 189
Pátek: 173
Sobota: 178
Neděle: 240


Celkem: 1334