Červenec 2016

The Vampire Diaries: TVD Forever

31. července 2016 v 20:35 | Katty~ |  TVD ~ Trailers
Možná jste na internetu postřehli, že jako každý rok v San Diegu probíhal Comic Con, na kterém Nina už druhým rokem nebyla. No není se samozřejmě čemu divit, když už v seriálu nehraje. Každopádně na akci bylo vypušteno video, které oznamuje do světa, že 8. série seriálu Vampire Diaries bude poslední. To sice bylo tak na 80 % jisté už předtím, ale potvrzené je to přece jen lepší a hlavně jistější. Podle mě je to rozhodně dobrý krok a je na čase to ukončit než seriál ztratí to kouzlo, které si pamatujeme. Kromě toho by se do poslední série, minimálně na finále, měla vrátit také Nina, tak snad to dají nějak dohromady.
Jinak co se týče videa, je to moc hezky udělané, ale trochu mi to připadá, jako by se s náma loučili už úplně a ne, že by měla ještě jedna série být :D Ale je to milé :)On the set of “Flatliners” in Toronto (July 25th)

30. července 2016 v 21:49 | Katty~ |  Gallery update

25. července byla Nina opět viděna na natáčení filmu Flatliners v Torontu, kde ji můžeme vidět s dvěma pejsky, které zrovna venčila, což je trochu zvláštní, protože Nina nikdy psy neměla. Na některých fotografiích je zrovana předává psovodovi a pak jde vidět, že šla nejspíš z karavanu přímo na plac a ještě si zastrkovala košili do sukně :) Takže tentokrát žádné záběry z konkrétních scén. Ale co se týče těch pejsků, tak to si budem muset nejspíš na další informace počkat, třeba jsou součástí filmu :) Od té doby, tedy od pondělí se žádné fotografie z natáčení ještě neobjevily.


On the set of “Flatliners” in Toronto (July 20th) #3

24. července 2016 v 22:41 | Katty~ |  Flatliners > Info

Další záběry z natáčení Flatliners jsou posledním setem z 20. července s kolegyní Ellen Page a tentokrát toho z fotek nejde moc vidět. Jen to, že společně někam jdou a pak i několik fotek i s ostatními herci a členy štábu :) Natáčení je rozhodně v plném proudu. Jsem celkem ráda, že je toto natáčení zatím takové sledované a že máme nějaký přísun skvělých fotek :)


On The Set of "Flatliners" in Toronto (July 20th) #2

23. července 2016 v 19:30 | Katty~ |  Flatliners > Info

Následující fotky z natáčení Flatliners, taktéž z 20. července, jsou opět celkem zajímavější. Jak jsem již dříve zmínila, Nina se na natáčení líbá už s druhým ze svých hereckých kolegů, Stevem Byersem, se kterým společně v roce 2007 totiž natočili televizní film "My Daughter's Secret" (Tajemství mé dcery). Jinak na fotografiích si můžete také všimnout, že má Nina na ruce zásnubní prsten, takže s jedním z jejích filmových přítelů se bude nejspíše brát :) No, na děj si budeme muset ještě nějakou dobu počkat a nechat se překvapit. Dále pak v galerii naleznete pár fotke i s ostatními kolegy, Ellen Page, Diegem Lunou, Kiersey Clemons a Jamesem Nortonem.


On the set of “Flatliners” in Toronto (July 20th)

23. července 2016 v 15:00 | Katty~ |  Flatliners > Info

Opět a zase další fotky z natáčení, tentokrát z 20. července, kdy vznikly dokonce tři sety fotografií, paparazzi se teda opravdu činili! Ale teď k tomu prvnímu. Snímků je opravdu dost - můžeme vidět, jak celé skupince režisér filmu něco vysvětluje, pak je na několika záběrech Nina s kolegou Diegem Lunou, se kterým si jistě hned padli do oka a určitě z nich budou skvělí přátelé. Na fotkách si ukazují něco na mobilu, chechtají se a požduchují se. Co je ale zajímavější je to se na natáčení Nina líbá už s druhým ze svých hereckých kolegů, takže kdo ví, co bude ta její postava zač :D Tentokrát ji vidíme místo Diega Luny při líbací scéně se Stevem Byersem, se kterým si Nina náhodou ale vůbec není cizí! Společně v roce 2007 totiž natočili televizní film "My Daughter's Secret" (Tajemství mé dcery), kde společně ztvárnili jedny z hlavních rolí a taktéž hráli milence. Nevím teda, jak vám, ale mě už jen z fotek připadá že je mezi němi skvělá chemie a že jim to spolu na natáčení rozhodně svědčí. Co byste řekli, kdyby doopravdy přeskočila jiskra? Užijte si fotky ♥


On The Set of "Flatliners" in Toronto (July 18th)

22. července 2016 v 22:31 | Katty~ |  Flatliners > Info

Snad vás tím ještě nenudím, ale budete to muset ještě chvilku vydržet. Mám tu pro vás další fotografie z natáčení Flatliners a tentokrát paparazzi zachytili Ninu v nočních hodinách, jak si šla před svůj karavan pro tenisky. Vypadá to, že už byla Nina připravená do postele, měla mokré vlasy a jenom nějaké volné tričko, zdá se mi, že snad i pánské :D Každopádně asi měla štěstí, že si fotografů všimla, protože po tričkem měla zřejmě jen kalhotky a nejspíš z toho důvodu si na snímcích, kde jde do schodků kryla zadek teniskama. Dost fikané! :D


On The Set of "Flatliners" in Toronto (July 12th)

22. července 2016 v 15:00 | Katty~ |  Flatliners > Info

Následující set fotografí z 12. července je opět z natáčení "Flatliners" v Torontu a tentokrát je to trochu obsáhlejší, početnější a zajímavější várka. Tady už jde vidět pár scén, které natáčeli, včetka záběrů, kde se Nina s kolegou Diegem Lunou líbají. Můžou vám malinko prozradit, že to ale není jediný kolega, se kterým se na natáčení líbala, ale na to si budete muset počkat! :) Rozhodně doporučuju si aspoň několik fotek rozkliknout, protože to vypadá fakt dobře a rozhodně je se na co dívatm třeba i ty fotky, jak jdou s Diegem oba dva s těmi telefony jsou docela legrační :D :) Určitě se máte na co dívat.


On The Set of "Flatliners" in Toronto (July 9th)

21. července 2016 v 23:07 | Katty~ |  Flatliners > Info

Konečně jsem se dostala k novinkám, na které jsem se velmi těšila. Mám tu pro vás první set fotek z natáčení filmu "Flatliners", které vypuklo začátkem července v kanadském Torontu. Pro zajímavost je to třetí film v řadě, který Nina natáčela v Kanadě (dříve Crash Pad a xXx:The Return of Xander Cage).

Vzhledem k tomu, že jsem vám sem o filmu psala někdy koncem dubna, tak si myslím, že je rozhodně vhodné připomenout, o co se jedná. Jde o předělávku sci-fi thrilleru Flatliners (Hráči se smrtí) z 90. let. V originálním snímku si zahráli Kiefer Sutherland, Julia Roberts, Kevin Bacon, William Baldwin a Oliver Pratt. Nedávno bylo také potvrzeno, že Kiefer Sutherland bude hrát i v nové předělávce filmu. Film pojednává o skupince nervózních studentů, kteří vyvolají smrt, aby mohli cestovat do posmrtného života - zatímco jejich vrstevníci velmi riskují, aby je přivedli zpět mezi živé. Mezi Nininy kolegy v tomto filmu patří kromě jiných Ellen Page, Diego Luna, Steve Byers, Kiersey Clemons, James Norton nebo již výše zmiňovaný Kiefer Sutherland.

Chtěla bych zde zmínit ještě jednu celkem důležitou informaci a to tu, že film má vyjít 18. srpna 2017, což je tedy za dlouhou, ale vzhledem k tomu, že se sotva začalo natáčet je to běžné :) Kromě toho má Nina natočení dva další filmy, které mají vyjít, takže to rozhodně rychle uteče.

No, a konečně pár slov k fotografiím. Na prvním setu, který se podařilo fotografům ulovit jde vidět, že je zrovna na natáčení potkal déšť, ale Nině to úsměv z tváře rozhodně nesmylo. Jde vidět, že její outfit s tou sukní rozhodně patří k filmu, protože to není zrovna dvakrát její styl. Moc jí to ale sluší a na fotkách je zlatá. Na několika záběrech s ní můžete zezadu také vidět Diega Lunu. Nahrála jsem také několik osobních fotek s kolegy nebo fanoušky, kteří Ninu na natáčení zastihli. Tyto snímky pochází z různých dnů.Movie Production > Flatliners (2017) > On The Set [ 5x ]

Photos from Toronto (June/July)

21. července 2016 v 22:31 | Katty~ |  Gallery update

Konečně se dostávám k fotkám, na které se moc těším, až s vámi budu sdílet, protože druhý týden v červenci začalo natáčení filmu Flatliners a pořád se objevují nové aktuální fotky, takže se opravdu moc těším, až to všechno doženu :) Už mi toho naštěstí tolik nezbývá. Každopádně, film Flatliners se natáčí v kanadském Torontu, kam Nina odjela o něco dříve, už na přelomu června s červencem, aby strávila nějaký čas s přáteli, se kterými se delší dobu neviděla :) Sešla se s bývalými kolegy z Degrassi, Miriam McDonald a Shannonem Kookem. Kromě toho na jedné fotografii můžeme Ninu vidět také i s bratrem Alexem :) A nechybí samozřejmě ani pár snímků s fanoušky ♥

Miscellaneous > JUNE/JULY 2016 - Toronto [ 17x ]

Photos from New York (June)

21. července 2016 v 15:54 | Katty~ |  Gallery update

Nina návštěvu New Yorku nevyužila ale jen na pracovní záležitosti, ale strávila také nějaký čas s přáteli a kromě jiných můžete vidět, že se setkala po nějaké době také s kolegyní z Vampire Diaries, s Candice King, konkrétně na kouzelnickém představení v hotelu "The NoMad" :) Nina je na několika fotkách s krásným pejskem a není to jediný den, kdy s ním je. No, kdyby si pořídila psa, asi by nám to neuniklo, ale je možníé, že ho pár dní hlídala některému ze svých přátel :)

Miscellaneous > JUNE 2017 - New York City [ 10x ]

Project Runway

20. července 2016 v 21:15 | Katty~ |  Gallery update

V průběhu června Nina odjela do New Yorku, aby se angažovala v dalším projektu. Tentokrát se zapojila do show Project Runway. Objevily se tři fotografie z natáčení, které tu teď pro vás mám.

Project Runway je americká reality show, která je zaměřena na módu. Účastníci spolu navzájem soutěží o to, kdo vytvoří lepší oblečení a jsou omezeni časem, materiály a tématem. Jejich výtvory jsou pak posuzovány porotci. V jednotlivých kolech jsou soutěžící postupně vyřazováni. Finalisté mají potom možnost vytvožit celou kolekci pro Týden módy v New Yorku. Mezi stálé porotce v show patří Heidi Klum, Zac Posen a Nina Garcia.

Ninina úloha v tomto pořadu spočívala v tom, že se v jedné epizodě objeví jako hostující porotce, což je opravdu super a já se moc těším na Ninu v nějakém takovém projektu a jsem zvědavá na její názory na jednotlivé návrhy, protože takhle o něčem přímo mluvit nebo něco zkritizovat jsem ji snad ještě neviděla :D Každopádně v červnu se začala natáčet 15. série, takže je možné že se Nina objeví v některém z prvních dílů série. Ještě není určeno, kdy se začne vysílat, ale mělo by to být podle všeho někdy v průběhu léta. Ať je to dříve či později, rozhodně se nemusíte bát, protože vás budu včas o všem informovat :) Těšíte se na nový projekt tohoto typu? :)

Miscellaneous > JUNE 2016 - Project Runway [ 3x ]

Nina Spotted Out in Los Angeles (Jule 15th)

20. července 2016 v 14:41 | Katty~ |  Gallery update

15. června byla Nina viděna v Los Angeles, jak odcházela ze svého domu a šla k autu. Podle jejího outfitu je patrné, že zřejmě nešla na nějakoiu pracovní schůzku nebo něco podobného, ale nejspíš si jen odběhla z domu si něco málo vyřídit. Vyrazila v takovém domáckém outfitu, tedy obyčejné černé legíny, které jsou po bocích roztrhané a k tomu jednoduché tričko s nápisem a fotkou pejska :D No na takové veselé a legrační trička už jsem si u Niny zvykla a zajímalo by mě, kde to teda pořád bere :D No k tomu všemu batůžek a sportovní boty. Celkově takový jednoduchý, pohodlný outfit, řekla bych pro Ninu celkem typický :)

Candids > 2016 > JUNE 15TH - Out in Los Angeles [ 12x ]

xXx: The Return of Xander Cage - Trailer

20. července 2016 v 9:35 | Katty~ |  xXx: The Return of Xander Cage > Info
Jak jsem slíbila, mám tu pro vás trailer k filmu xXx: The Return of Xander Cage, který se začal natáčet letos v únoru a premiéru má v lednu 2017. Trailer se objevil včera pozdě večer, kdy už jsem spokojeně ležela v posteli, a proto ho tu mám pro vás až dneska, ale to si myslím, že je už detail.
Každopádně trailer je úplne super, já mám moc ráda akční filmy, takže se neuvěřitelně těším, ale bohužel mi nepříjde nijak moc dlouhý, protože trailery mívají mnohdy i přes 2 minuty. Nina se v traileru bohužel sotva mihne a obecně mi příjde, že tam skoro nikdo nemá moc prostoru :D Když nepočítám Vin Diesela v hlavní roli Xandera Cage. Rozhodně se teda máme na co těšit, protože nám toho moc neukázali :) Užijte si video.
Kromě toho jsem do galerie nahrála taky Ninin záběr z traileru a jednu krásnou fotku z natáčení s Ruby Rose a Vin Dieselem.Movie Production > xXx: The Return of Xander Cage (2017) > Trailer Screencaptures [ 1x ]


Movie Production > xXx: The Return of Xander Cage (2017) > Behind The Scenes [ 58 + 1x new ]

Photos from Los Angeles (June)

19. července 2016 v 21:20 | Katty~ |  Gallery update

Nina byla v průběhu června v domovském Los Angeles a odtud mám pro vás dost osobních fotek. Nehodlám popisovat každou zvlášť, ale rozhodně se aspoň na některé mrkněte, protože to stojí za to :) Můžeme vidět kromě jiného třeba fotky s fanoušky, s přáteli na oslavě kamarádky Ash Dragon, která má něco s nohu nebo také jednu fotografii z nemocnice, kde byla Nina právě za Ash na návštěvě. No fotografií je dost a jsem si jistá, že si je užijete :)

Miscellaneous > MAY/JUNE 2016 - Los Angeles [ 34 + 15x new ]

New Photos from The Set of "xXx: The Return of Xander Cage" & Teaser Trailer

18. července 2016 v 19:40 | Katty~ |  Gallery update

Objevily se další fotografie z natáčení akčního filmu "xXx: The Return of Xander Cage", kde hraje Nina počítačového nadšence. Na první fotce jí můžeme vidět po boku kolegyně Ruby Rose a na poslední s Vin Dieselem. Kromě toho se objevila taková kraťoučká ukázka z traileru, který měl vyjít 22. července, ale ve videu je na konci, že už zítra, tak mě to trochu zmátlo, ale každopádně čím dřív, tím líp :) Každopádně vám dám rozhodně vědět. Jestli to nebude hned ráno, tak potom až večer, až dovalím z práce :) Snad se později po traileru dočkáme také nějakých oficiálních fotek nebo snímků z filmu :) A co se týče tohoto videa, tak je sica kraťounké, ale máme to štěstí, že v tomto krátkém záběru se zrovna objeví Nina :)

Movie Production > xXx: The Return of Xander Cage (2017) > Behind The Scenes [ 5 + 3x new ]Gallery Update

18. července 2016 v 14:30 | Katty~ |  Gallery update

Konečně vám sem musím začít valit uběhlé novinky trošku větším tempem, ať to rychle doženu a můžu se věnovat aktuálním věcem. Naštěstí, co se týče Niny, tak se někdy i pár dní nic extra neděje, takže by to mohlo klapnout. Téměř všechno už mám připravené, a tak tu mám pro vás teď několik alb fotografií, které mi během nepřítomnosti utekly a je to taková směska fotek, které se mi nechce přidávat jednotlivě a které se k ničemu extra nehodí, takže takové "zbytkové" fotky :D Kvůli tomu dohánění teď nebudu rozlišovat to, co přidala nebo nepřidala Nina na svůj Instagram, protože to chci co nejdříve dohnat, tak snad se nebudete zlobit :)

Jako první tu mám pro vás jednu fotku ještě z roku 2007, kdy se natáčel film "Never Cry Werewolf". Na klapce si můžete všimnout, že se snímek natáčel pod názvem "The House Next Door". No njespíše ho potom přejmenovali na finální název :) Mě osobně by se tedy asi líbil trochu víc ten první.

Movie Production > Never Cry Werewolf (2008) > On The Set [ 1x ]


Dále tu mám pro vás jednu fotografii z dubna, kdy byla Nina ve Washingtonu na dvou akcích a tohle je fotografie právě z jedné z nich. Nina na na ní s jedním ze svých fanoušků :)

Miscellaneous > APRIL 2016 - Washington, DC [ 14 + 1x new ]


Následující fotka je ještě starší a to z Meziárodního Filmového Festivalu v Torontu v září loňského roku. Nina je na fotce opět s fanynkou a na festivalu tehdy propagovali film "The Final Girls".Následující tři fotky patří mezi různé, ne přesně určené časové období. Všechny tři jsou krásné a roztomilé. Na první je Nina s malým dítětem, na druhé se svou fanynkou a na třetí ji kamarádka a kadeřnice Riawna Capri vyfotila u nich v salonu Nine Zero One, když Nině upravovala vlasy. No nebyla to tak velká změna, takové Nina moc často nedělá :)

Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1383 + 3x new ]


Letos v březnu byla Nina s přáteli nocovat v národním parku Joshua Tree v Kalifornii. Odtud se objevila ještě jedna fotografie :)A nakonec jedna fotka s kamarádkou Sarou Hyland na akci která byla pořádána ELLE, kde oslavovali ženy z komedií. Fotka je moc hezká a milá, jak se holky smějí :)


The Giving Key Photoshoot with Julianne Hough - Update

17. července 2016 v 20:41 | Katty~ |  Gallery update

Možná si pamatujete, jak Nina s kamarádkou Julianne Hough včera fotily nové společné fotky. Jednalo se o photoshoot pro společnost "The Giving Key", kterou založila v roce 2008 Caitlin Crosby. Organizace vyrábí moderní šperky a doplňky ze starých klíčů. Což jste si mohli všimnout, že Nina hodně často nosí řetízek s přívěškem klíče. Společnost tímto pomáhá zlepšit situaci bezdomovectví v Americe tím, že zaměstnává obyvatele, kteří byli dřívě bezdomovci a snaží se ze své situace dostat. The Giving Key je také partnerem několika dalších organizací, které se snaží s tímto problémem bojovat. Nina s Jules fotily s klíčkama nejlepších přátel, které jsou na některých fotkách moc hezky vidět.
Dříve jsem vám sem dávala několik fotek z focení a hromadu videí, nebo spíš takových krátkých útržků. Kromě toho se objevila také jedna fotografie z photoshootu, ale tu jsem stejně teď nahrála v ještě trošku lepší kvalitě. A kromě ní se objevilo několik dalších finálních snímků. A ty jsou teda opravdu parádní. Věřím, že vás rozhodně donutí se aspoň malinko pousmát, protože jsou takové milé, příjemné a krásné. Opravdu se na ně hezky dívá a jde z toho vidět, že holky jsou opravdu kamarádky a ne jenom modelky na propagaci nějakého výrobku ♥
A mimo fotky tu mám pro vás také ještě jedno kratší video :)

Photoshoots > 2016 > The Giving Key [ 10x ]The Spartan Race in Monterey (June 4th) - Update

16. července 2016 v 8:27 | Katty~ |  Gallery update

4. června byla Nina v kalifornském městě Monterey, kde se účastnila Sparťanského závodu, což je takový organizovaný běh přes různé druhy překážek. Pokud sem chodíte už nějakou dobu, tak jistě vítě, že se Nina tohoto závodu už několikrát dřívě zúčastnila, ale pokaždé v jiném městě :) Už dříve jsem vám sem dávala pár osobních fotek a teď se objevila i spousta oficiálních přímo ze závodu a hezky kvalitních. Vypadá to teda na celkem pěknou makačku, ale věřím, že to Nina zvládla v pohodě a co víc, rozhodně si to ještě užila, tohle je něco přesně pro ni :) Kromě oficiálních fotografií se objevilo také ještě několik těch osobních, které níže najdete také :) Užijte si fotky, rozhodně je se na o dívat.

Public Appearances > 2016 > JUNE 4TH - The Spartan Race in Monterey, California [ 25x ]Version 3.4

15. července 2016 v 12:00 | Katty~ |  Past Layouts
Vyrobila: Katty~ | Od: 15. 7. 2016 | Do: ???? | Náhled

Ze začátku července jsem to trochu protáhla do poloviny července, tak snad se nebudete zlobit, ale dřív jsem to fakt nezvládala. Poslední zkoušku jsem měla v pondělí a od té doby jsem se po několika neúspěšných pokusech snažila dát dohromady tady to, co teď vidíte, z čehož já tedy nadšená vůbec nejsem, ale už jsem prostě potřebovala nějaký layout dokončit a vrátit se, abych vám sem mohla začít přidávat všechny skvělé novinky :) Nebo respektive ono se toho ani moc neobjevovalo, ale poslední dny se začal natáčet film "Flatliners" a tam už několik fotek je, takže se jistě máte na co těšit :)
Každopádně se také těším, až se večer podívám na všechny vaše blogy a zjistím, co mi uniklo a je toho jistě hodně! :) Jestli mi unikla nějaká kontrola affiliates, tak se moc omlouvám.
No ještě co se týče layoutu, tak jsem se snažila použít nějaké živější barvy a fotky jsou tedy starší no, protože Nina velice žádný nový photoshoot přidá. Jeden ale fotila, takže jsem si téměř jistá, že jakmile tady tento layout zveřejním, tak se v zápětí nový shoot objeví a určitě bude takový, že by se mi hodil! :D Ale tak kdyžtak příště :)