Nina Has a New Puppy (Maverick)

30. dubna 2017 v 15:08 | Katty~ |  Gallery update

Asi jste zaregistrovali, že Nině poměrně nadávno zemřela 18letá kočička Lynx. Teď, zhruba asi po měsíci má Nina nového mazlíčka, a co mě tedy osobně překvapilo, pořídila si pejska :) Konkrétně roztomilou fenečku, kterou pojmenovala Maverick. Od doby, co jí má Nina doma, nepřidala na Instagram snad nic jiného než její fotky a videa (kromě dvou repostovaných příspěvků). A to by nebyla Nina, kdyby to nebylo provázeno něčím střeleným. Maverick má vlastní účet na Instagramu (@Mrs.Maverick), což je dost ujeté, ale co se týče Niny, tak se už asi ničemu nedivím :D Každopádně teď tu mám pro vás už dost fotek Nininy nové fenečky, které přidala na Instagram a přeložila jsem vám také jednu, asi tu nejzajímavější zprávu, kterou vložila na Instagram Maverick :D Kromě toho jsem také postahovala několik videí a vložila je do jednoho, abyste se mohli jednoduše podívat, jestli máte zájem :) Možná to nejsou úplně všechny, které existují, ale vzhledem k tomu, že jich bylo tak milion na instastories, tak to je teď už těžko dohledat :)

"Ahoj, mé jméno je Maverick Do(g)brev. Mám ráda dlouhé procházky po pláži a večeře při svíčkách v psí misce. Mám brášku Goose a oba máme 9 měsíců. Slyšela jsem ty velké kolem, jak říkají, že jsem napůl Border kolie a napůl Australský ovčák, ale asi si nebudeme jistí, dokud nedostaneme výsledky DNA testů. Byli jsme chvíli v tom hotelu @the_pet_care_foundation a nebylo to tak špatné, ale jsem o MOC šťastnější tam, kde jsem teď. Mám dvorek, hračky a novou maminku. Neříjete jí, že jsem to říkala, ale zdá se mi divné, že nemá chlupy jinde než na hlavě. Ale pořád mě škrabká na bříšku a zahrnuje mě láskou, takže její množství chlupů mi zas tolik nevadí. S Goosem si ještě pořád hrajeme, protože moje teta @cheeklane si ho zatím vzala do péče, než si najde domov napořád, takže to je super. Moc doufám, že si ho nechá někdo z okruhu jejích přátel, abychom si mohli i nadále hrát, protože ho mám moc ráda. Mamka říkala, že kdyby nebylo @puppyluvla, tak by mě ani nenašla, takže bych jim ráda poslala speciální HAF HAF. A to také @the_pet_care_foundation, že se o nás postarali, než si pro mě maminka přišla. Ceníme si veškerehého jídla, co jste nám dali. Každopádně, už mě mamka volá, moc se jí nelíbí, když jsem dlouho na sociálních sítích, hlavně, když je venku tak hezky a svítí sluníčko ... říká, že potřebuju víc vitamínu D. Ať je to co chce. Už teď mě učí nějaké povely a já na ni ráda dělám dojem, taže jí jdu ukázat, jak jsem chytrá. Natočím i pár videí, ať se můžete i vy podívat, jak jsem chytrá. Zmínila jsem se, že jsem fakt chytrá? A taky jsem nejroztomilejší štěňátko na světě. To mí říká moje mamka. S psí láskoum Maverick 🐶❤️" 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz charlie l jake-gyllenhaal.blog.cz | Web | 30. dubna 2017 v 18:19 | Reagovat

Jeee, tak to je rozkošný pejsek! Vůbec se nedivím, že si Nina pořídila nového mazlíčka. :) Podle mě to je nejlepší. :) Psík je vážně zlatý, určitě jí bude dělat jen radost. :)

2 Miška Miška | Web | 30. dubna 2017 v 18:30 | Reagovat

Ježíš, ten je ale roztomilý a pěkný :)))

3 Nikola Nikola | Web | 1. května 2017 v 14:00 | Reagovat

Rozkošnej pejsek!

4 Katie* Katie* | Web | 11. května 2017 v 20:01 | Reagovat

Jééé, tak Maverick je teda naprosto nádherná ♥ Fakt. Navíc je ještě kříženec dvou skvělých psích plemen! Je rozkošná a ani se nedivím, že Nina s ní postuje tolik fotek a videí :) Jinak mě teda zaujalo, jak často Maverick leží na zádech. To člověk u moc psů nevidí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.