Gallery update

Athletes First Classic Gala, Monarch Beach Resort (March 11th)

Včera v 17:41 | Katty~

Už dříve jsem vám sem dávala fotky z Athletes First Gala, ale objevilo se jen pár osobních fotek. S časovým zpožděním se nedávno objevily dvě oficiální fotografie z akce, kde teda jde vidět, že se Nina společně s několika přáteli velice dobře bavili! :D

Long Beach Grand Prix in Los Angeles (April 9th)

Včera v 13:17 | Katty~

Konečně jsem měla čas doplnit uniknuté novinky, které mi tu chybí a teď vám tu budou postupně přibývat. Jako první tu mám pro vás fotky ze závodu formulí na Long Beach v Los Angeles, kde byla Nina podpořit svého kamaráda Marca Andretti, kterého můžete s Ninou a jejími kamarádkami vidět na poslední fotce :) Fotky jsou sice jen tři, ale jsou velice příjemné a plné pozitivní nálady. Věřím, že se holky skvěle bavily.New Photos from Los Angeles

5. dubna 2017 v 18:27 | Katty~

Novinek teď sice mco není, ale něco málo se přece jen za poslední dny objevilo. První fotky jsou ještě z průběu března, kdy na prvním snímku je Nina s jedním ze svých fanoušků, na další na nějaké túře a poslední dvě jsou z posledního březnového dne, kdy si Nina s přáteli zašla zacvičit :) Fotky níže už patří do dubna a jsou z tohoto víkendu, kdy měla narozeniny jedna z Nininých nejlepších kamarádek, Jessica Szohr a oslavili to tak trochu netradičně, a to výletem do Zoo Safari v Malibu :)

Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 18 + 5x new ]


Miscellaneous > APRIL 2017 - Los Angeles [ 7x ]


The Vampire Diaries: Season 5 - Promotional Photos Update

27. března 2017 v 19:57 | Katty~

Objevila se velká spousta nových promo fotek pro z 5. série Vampire Diaries, kdy jsou to vlastně takové jakoby prvotní záběry, ze kterých pak vybírali a do finální verze vybrali jen jedno, kterou tehdy zveřejnili (viz ZDE). Já jsem ráda, že se i toto větší množství fotak po čase objevilo, kéž by se to tak dělo u všech photoshootů :) Všechny tyto záběry jsou super, s tou záclonou (nebo co to je) je to takvé zajímavé a svým způsobem tajemné :) Když se už nedočkáme žádných nových fotek z TVD, tak ať se objevují aspoň ty staré :)

The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional Photos [ 19 + 78x new ]

Leaving the Gym in West Hollywood (March 18th)

26. března 2017 v 18:31 | Katty~

Nina byla v Los Angeles 18. března viděna, jak opouštěla posilovnu v Západním Hollywoodu. Klasicky měla na sobě sportovní outfit, který nám není rozhodně cizí, protože ty kalhoty už jsme na ní párkrát mohli vidět, to stejné platí třeba i o kšiltovce :) Ale vypadala skvěle, ostatně jako vždycky ❤ Snad u nás už bude brzy takové počasí, abychom si mohli chodit tak lehce oblečení :)

Personal Photos Update #2

25. března 2017 v 11:01 | Katty~

Vím, že to je se mnou občas takvé kolébavé, že přidávám/nepřidávám, ale zase mám trochu času předchystat, co mi za poslední dny uteklo a sice toho není tolik, jako když jsem si to chystala minule, ale tak na nějakou dobu, když náhodou nebudu mít čas, to určitě vydrží :) Mám tu pro vás tedy osobní fotky z Los Angeles, které jsou ze svátku Svatého Patrika, kdy Niny společně s přáteli fotili zřejmě nějaké fotky, no těžko říct, co z toho pak vyleze, uvidíme :) Pak můžete vidět třeba jak si Nina s kamarádkama dávaly nějaké masky nebo či co to bilo za barvu, ale asi je hodně bavilo se s tím fotit! :D A úplně poslední fotka je už z loňského roku z New Yorku a tam je teda Nina extra zlatá :)

Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 5 + 13x new ]


Miscellaneous > MAY 2016 - New York [ 2 + 1x new ]

The Hollywood Reporter And Jimmy Choo Power Stylists Dinner (March 14th)

23. března 2017 v 15:59 | Katty~

Konečně jsem se dostala k těmto skvostným fotkám, na které už se nějakou dobu těším, až vám je konečně budu moct zveřejnit a teď nadešel ten čas. Nina se zúčastnila akce, kterou pořádal The Hollywood Reporter ve spolupráci s Jimmy Choo. Na akce byli oslavováni slavní stylisti. Vzhledem k tomu, že právě Ninina stylistka, Ilaria Urbinati bývá běžně řazena mezi top 10, tak není divu, že se akce zúčastnila a doprovod jí dělala právě Nina a James Marsden, kterého Ilaria také obléká. Ninu a Jamese před pár lety média dávala dohromady, že prý spolu chodí, ačkoliv se nikdy nic podobného nepotvrdilo, ani neměli žádné společné fotky. Ale tak na druhou stranu, divíte se jim? Tvořili by fakt krásný pár! :D Fakt jim to spolu sluší :) Jinak fotek sice není přímo z akce nějak závratně moc, každopádně ale se nedá říct, že byste si je nemohli pořádně prohlédnout :) Co se týče Ninina outfitu, tak já jsem neskutečně nadšená! Nina dorazila ve vyšších kostýmkových kalhotách s průsvitným topem a vypadala neskutečně ❤ Rozhodně je to typ outfitu, který by nemusel slušet všem, ale ona si to může dovolit a já se na ni nemůžu vynadívat! K tomu navíc červené lodičky a rtěnka tomu celému dodávají šmrnc ❤ Snad se vám líbí outfit aspoň tak stejně, jako mně a i kdyby ne, jsem na vše názory zvědavá :) Co se týče fotek, tak máme tady ty přímo z akce, z focení photoshootu a z Ninina odchodu, na kterých má teda Nina pěknou odvahu, když se podívám na její podpatky a terén, po kterém si kráčí a ještě v takovém obložení fotografů, no já bych měla vyvrtnuté všechny kotníky, které mám i nemám! :D A pak jedno video :)Athletes First Classic Gala & Golf Event (March 11th & 12th)

21. března 2017 v 17:20 | Katty~

Mám tu pro vás teď fotografie z dvou na sebe navazujících událostí, kterých se Nina zúčastnila. Jedná se o Athletes First Gala a náaledující golfové akce další den. Bohužel se neobjevily žádné oficiální fotky, jen takové osobnějšího rázu, což je škoda, ale co naděláme :) První akce je taková fotmálnější a druhá zase naopak, tam má Nina volnější šaty, pod kterými jsou dokonce na první fotce vidět plavky :)
Přece jenom ale nakonec máme i kvalitnější fotografie a to tedy photoshoot z fotobuňky. Nečekaně - kde je fotobuňka, tam je Nina :D Ale samozřejmě dobře pro nás, fotky jsou moc povedené, krásné a velmi veselé :)The Vampire Diaries Series Finale Party (March 10th)

20. března 2017 v 20:08 | Katty~

Na poslední díl Vampire Diaries se sousta herců ze seriálů dívala společně na závěrečné oslavné akci 10. března. Právě z tohoto večer tu mám pro vás teď fotky, kterých sice není moc, ale jsou super a je to také milé, že se na to všichni sjeli a sledovali společně :) Probíhalo to v Los Angeles a na fotkách můžete vidět spoustu známých tváří. Kromě Niny tedy třeba Kayla Ewell, Michael Malarkey, Matt Davis, pár "Heretiků", Kristen Gutoskie, Arielle Kebbel a další. Kromě fotek se níže můžete mrknout i na video, kde Nina s Matt jí dort s fotkou Vampire Diaries, což fakt doporučuju, já jsem se u toho celkem pobavila! :D :)The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - New Episode Stills

19. března 2017 v 23:43 | Katty~

Po odvysílání posledního dílu Vampire Diaries se objevily ještě i nějaké další oficiální snímky z této epizody, na které se teď můžete mrknout. Na fotkách je zachycena postala Eleny i Katherine, což je super :) Ale klidně jich mohli zveřejnit i víc! :D

The Vampire Diaries > Season 8 > Episode Stills > 8x16 I Was Feeling Epic [ 1 + 7x new ]

E R Davidson Photoshoot

18. března 2017 v 8:34 | Katty~

Teď tu mám pro vás absolutně úchvatné fotografie, a tedy nový photoshoot, který Nina nafotila. Není vůbec pro žádnou zvláštní příležitost, pro žádný časopis ani nic podobného. Fotky fotil Eric Ray Davidson, manžel Nininy stylistky, Ilarii Urbinati a vznikly náhodou, když byla Nina na zkoušce šatů :) Což je úplně super, protože všechny snímky, co se prozatím objevily jsou úplně překrásné záběry a mají takový krásný nádech ❤ Navíc jsou nádherné, jak jsou černobílé :) Nina je tam fakt dokonalá ❤ A pokud vám je jméno fotografa povědomé, tak fotil s Ninou i fotky pro časopis Men's Health :)

Photoshoots > 2017 > E R Davidson [ 7x ]

Photos from The Set of The Vampire Diaries

17. března 2017 v 13:40 | Katty~

V souvislosti s posledním dílem seriálu Vampire Diaries se začaly objevovat dost starší fotky, které vznikly během uplynulých osmi let v Atlantě, kde se seriál natáčel, ať už přímo z natáčení, nebo někde trochu mimo. Nakonec se to trochu nakupilo a teď se na fotky můžete mrknout, přidala jsem ty, které se ještě dříve neobjevily a nemám je tedy v galerii. Snažila jsem se je taky co nejvíc roztřídit tam, kam patří, ale musím se přiznat, že ty, teré nebyly úplně jednoznačné, z jaké situace se vzaly, jsem prostě šupla do osobních. Většina je ale fakt z různého období první série, což můžete poznat i na Ninině mlaďunké tvářičce :) Pak taky něco ze šesté série a poslední dvě alba jsou právě z posledního dílu :)

The Vampire Diaries > Season 1 > On The Set > 1x13 Children of the Damned [ 16 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 64 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > Various [ 16 + 1x new ]


Miscellaneous > Ski Resort Vancouver 2009 [ 16 + 2x new ]


Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1418 + 16x new ]


The Vampire Diaries > Season 8 > On The Set > 8x16 I Was Feeling Epic [ 16 + 4x new ]


Miscellaneous > JANUARY/FEBRUARY 2017 - Atlanta [ 22 + 2x new ]

Personal Photos Update

16. března 2017 v 23:37 | Katty~

Mám tu pro vás pár osobních fotek, které se v poslední době objevily, takže je chci přidat, než se pustím do něčeho pořádného :) Jsou to fotky z různých příležitostí. První je s fanynkou z New Yorku, kde byla Nina v lednu propagovat film xXx: The Return of Xander Cage. Další je z photoshootu pro časopis Prestige a poslední dvě alba jsou z Los Angeles z února a března :) Vložila jsem níže také jedno video, což je sestřih víc Nininých osobních videí :)

Miscellaneous > JANUARY 2017 - New York [ 7 + 1x new ]


Photoshoots > Behind The Scenes > Prestige Magazine 2016 [ 19 + 1x new ]


Miscellaneous > FEBRUARY 2017 - Los Angeles [ 22 + 2x new ]


Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 5x ]


Nina At LAX International Airport in Los Angeles (March 6th)

15. března 2017 v 11:34 | Katty~

Jsem teď s novinkami trochu ve skluzu, ale zase můžu aspoň dopředu říct, že se máte na co těšit a trochu vás nalákat na krásné nové fotky, co se zatím objevily, ale neměla jsem na ně moc čas. Skončila jsem u fotek z víkendové rozlučky Jules Hough, kde byly holky začátkem března. Pokud jste fotky neviděli, tak si určitě zarolujte trošičku hlouběji a na pár se mrkněte, stojí to za to :) 6. března se pak holky bezpečně vrátily domů do Los Angeles, kde byly vyfoceny na letišti. Nina byla úplné zlatíčko :) Na většině fotek si můžete všimnout že nese miminko jedné ze svých kamarádek a lze s jistotou říct, že jako mamince by jí to taky moc slušelo! :D Co se týče jejího outfitu, tak se mi moc líbí taková její "pohodovost", že si prostě výjde v šortkách, mikině a kšiltovce ❤ A strašně jí to sekne :) Samozřejmě mám taky ráda, když se víc tak elegantně vymódí, ale tohle je přece jen k ní takové trošku osobnější, ale mám ráda obě její stránky ❤ Fotek je opravdu dost a rozhodně se máte na co dívat :)

On a Yacht Going From The Caribbean to Cabo San Lucas (March 4th)

10. března 2017 v 9:18 | Katty~

První fotky z Mexika už jsem vám sem dávala. Z dalšího dne, tedy ze 4. března se objevily pak další fotografie, které se podařily zachytit fotografům. Tyto jsou o něco povedenější než ty první. Všechny fotky jsou úplně super momentky z jachty, kdy se Nina s Jules dalšími kamarádkami udělaly výlet lodí z Karibiku do Cabo San Lucas. Všechny záběry z lodě jsou fakt povedené. pak si udělaly i zastávku a můžete vidět pár záběrů, kdy byly někde na skále, odkud pak jde vidět, že Nina skákala :D A ty její výrazy u toho stojí teda za to :D Na fotky z předloňské dovolené ve Francii s Austinem, na skákání z lodě a jízdu po obrovské skluzavce to sice nemá, ale i tak super záběry, rozhodně doporučuju si jich pár proklikat :)

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Extended Trailer

9. března 2017 v 21:57 | Katty~
Mám tu pro vás další prodloužený trailer k poslední epizodě Vampire Diaries. Je to víceméně hodně podobné tomu, co už jsme viděli, sice přidáno pár nových scén a taky spousta starých z již odvysílaných dílů, takže nás omývají pořád skoro tím stejným dokola. Na druhou stranu jsem lae ráda, že nás nekrmí novými a novými záběry a máme se i na co těšit :)

Julianne Hough’s Bachelorette Weekend in Mexico

8. března 2017 v 19:35 | Katty~

No bohužel se k tomu dostávám až teď, ale novinek bylo teď malinko víc, takže dřív nebyl ten pravý čas! :D Každopádně před začátkem víkendu Nina společně s dalšími kamarádkami odjely na dámskou jízdu oslavit něco jako takovou víkendovou rozlučku se svobodou její nejlepší kamarádky Julianne Hough. Snad už to tedy do svatby nebude moc dlouho, ale mám dojem, že někde bylo zmíněno, že to bude někdy v létě (?). Snad. Každopádně holky už jsou doma a aspoň tu mám pro vás kompletní nálož fotek, i když si myslím, že něco málo se časem ještě objeví. Můžete si tedy v galerii prohlédnout hromadu úžasných, veselých a pohodových fotek, ze kterých přímo srší energie a takový ženský nádech a přátelství, fakt krásné fotky, navíc v překrásném prostředí a s úchvatným počasím. Takové osobní fotky opravdu stojí za to :) A k tomu přihazuju také první fotky, které se z Mexika objevily od fotografů. Můžeme tam holky vidět, jak seděli někde v plážovém baru, ale některé jsou trochu rozmazané, tak jde vidět, že to bylo foceno z dálky :)Candids > 2017 > MARCH 3RD - Spotted in Cabo, Mexico [ 13x ]


A kromě toho byly holky opravdu hodně aktivní na Instagramu, hlavně neustále přidávaly videa na stories, což některé fakt stojí za to. A nemám tu pro vás teď milion krátkých videí, ale snažila jsem se všechny (nebo aspoň co nejvíce) postahovat a dát do jednoho videa. Ve finálě to vyšlo asi na 15 minut,a le některé řásti fakt stojí za to! :D Fakt veselé, zábavné, plné srandy a i dost ujetých věcí :D Také takové osobní videa asi nejvíce přiblíží k tomu, jaké vaše oblíbené celebrity jsou v soukromí :) Rozhodně vám tyto videa dají velký přehled o tom, co se tam vše odehrávalo, hodně tance, různých nesmyslů, cvičení, pití, no je toho fakt spousta :)

Running Errands in Los Angeles (March 1st)

6. března 2017 v 17:59 | Katty~

První březnový den byla Nina viděna, jak si obíhala nějaké pochůzky po městě Los Angeles nejspíše předtím, než odjela na víkendovou rozlučku kamarádky Jules Hough, která bude ci nevidět nevěstou :) Každopádně nebudeme předbíhat, ale můžu napovědět, že fotky, co mám pro vás z tohoto víkendu stojí opravdu za to :) Dnešní fotky jsou tedy z minulého týdne, jak jsem již uvedla a Nina na nich má takový jednoduchá outfit, tmavé džíny a červenou košili, která je trochu zvláštní, ale zajímavá a Nině sluší :) Taky má super kabelku, takovou pohodlně velkou, ale i přesto má mobil pořád v ruce, no jo, Nina :D Pak mě také zaujaly ty záběry, kdy si na několika fotkách rve z vlasů ty brýle, to se teda musím přiznat, že naprosto vím, jaké to je, protože se mi to stává snad pokaždé! :D

R Rosales Photoshoot Update

6. března 2017 v 11:20 | Katty~

Objevily se "nové" fotky z photoshootu, který byl v roce 2013 pořízen na Comic Conu, kde byla Nina tehdy propagovat seriál Vampire Diaries. Fotografií se objevilo fakt celkem dost a všechny jsou super, i když jsou některé záběry dost podobné :) Každopádně Nina je všude takové zlatíčko, v této době měla zrovna ofinu, která jí moc slušela. Jednotlivé záběry se opravdu povedly a jsou takové milé a moc hezky se na ně dívá :)

Photoshoots > 2013 > R Rosales [ 3 + 40x new ]

Mark Seliger Photoshoot (Vanity Fair Oscar Party Portraits)

4. března 2017 v 15:47 | Katty~

Asi jste viděli fotky z po-oscarového večírku Vanity Fair (pokud ne, tak zde) a v článku jsem vám dávala i videa, kde Nina fotila portrétové fotografie. A právě to vám sem teď přináším :) Objevila se sice jen jedna, ale opravdu krásná a dokonalá fotka, kterou fotil nadaný Mark Seliger. Snad se jich tedy ještě třeba po čase objeví ještě pár, protože na videích byla Nina i s nějakou bílou růží, ta by se k tomu, co má na sobě jistě hodila, tak třeba se za pár let dočkáme! :D

New Personal Photos

3. března 2017 v 9:37 | Katty~

Musí se najít prostor i na osobní fotky a ty jsem si pro vás připravila. Nina tráví poslední dobu doma v Los Angeles a odtud se tedy objevuje čas od času pár fotek, které si můžete níže prohlédnout. Můžete vidět třeba fotografie z oslavy Sama Vincenta, který slavil své 30. narozeniny. Na oslavu kromě jiných dorazil třeba také kromě jiných také Ninin kolega z xXx, Vin Diesel nebo Michael Trevino aka Tyler z TVD :) Mně se také hodně líbí krásná fotka ze salonu 901, kde vidíte, že se Nina nechala pěkně upravit a teda neobjevila se žádná informace, že by tak někam vyrážela. Mezi její pohodové outfity na doma takové šaty moc nepatří, většinou nosí tak ponožky s jednorožci nebo trička s nápisy "Puppie, vine and I'm fine" a podobně, takže těžko říct, ale mohlo se jednat o pracovní schůzku až po tajné rande :D :) Každopádně je tam Nina opravdu krásná a je to velmi povedená fotografie :)

Miscellaneous > FEBRUARY 2017 - Los Angeles [ 12 + 10x new ]A pak ještě jedna fotografie z Atlanty, kde byla Nina na natáčení posledního dílu Vampire Diaries. Natáčení probíhalo na přelomu ledna a února, ale tuto fotku zveřejnil David Anders (stýček John Gilbert) na svůj twitter začátkem tohoto týdne :) Na fotce je s ním a s Ninou výkonná producentka TVD, Julie Plec :)

Miscellaneous > JANUARY/FEBRUARY 2017 - Atlanta [ 21 + 1x new ]

2017 Vanity Fair Oscar Party hosted by Graydon Carter (February 26th)

28. února 2017 v 18:15 | Katty~

Konečně jsem se dostala k tomuto článku, na který jsem se opravdu neskutečně těšila, že ho s vámi budu moct sdílet. Fakt jsem moc chtěla už včera, ale celý den jsem byla v jednom kole, takže jsem se k tomu opravdu nedostala, až pak večer jsem pouze nahrála fotografie do galerie, ale pak už jsem úplně odpadla, takže asi tak :D
Každopádně jistě jste si všimli, že Oscarová noc je za námi a i Nina má nové fotografie. Nebyla sice přímo na slavnostním udílení, ale zúčastnila se jedné z následujících večírků, který byl pořádán Vanity Fair. Já jsem z fotek opravdu neskutečně nadšená a od momentu, co se začaly na Instagramu objevovat fotky snad "nelajkuju" nic jiného :D Nina dorazila v docela odhalených šatech od Diora. Už předtím řekla, že zkuší něco "riskantního a módního", což se jí rozhoně povedlo. Na její vkus a styl, jak jsme zvyklí, je to docela odvážný outfit, ale za mě si to teda rozhodně může dovolit a vypadá to opravdu bezvadně. Všude jí to krásně sedí a má co ukázat a zároveň toho neukazuje příliš, není to vulgární ani příliš vyzývavé. Takže za mě, co se týče Ninina stylu, příjemná změna :) A co já osobně velmi nemám ráda, tak jsou takové ty "obojky" :D Ale ač nerada, tak se musím přiznat, že tady mi to až tolik nevadí, což je možná způsobeno tím, že má ten krk jinak takový holý. Také si můžete všimnout, že má Nina zase o kousek kratší vlasy, což se k tomuto outfitu nesmírně hodí, tak snad pak nebude mít problém kombinovat i s něčím jiným, ale vlasy vždy dorostou a navíc v dnešní době není problém s různými příčesky a podobnými vychytávkami :) Co se týče líčení, tak oči mí trochu výrazněji namalované a k tomu rtěnku v nude odstínu. To společně vypadá skvěle a v kombinaci s outfitem ještě lépe. K tomu všemu lodičky Tamara Mellon a psaníčko Yliana Yepez sice nejsou nějakými výraznými kousky, ale outfit dotváří skvěle a na mě Nina opravdu zapůsobila. Fotky jsou neskutečné, v galerii naleznete krásné záběry a rozhodně stojí za to si jich pár proklikat ❤ Je to na ní fakt zase něco jiného a nejsou to jenom prostě "další fotky z akce", jsou to právě takové "ty, které si zapamtujete" ❤Co se týče osobních fotek, tak těch je taky celkem dost a vznikly tak také krásné záběry, mě se hlavně hodně zalíbila ta, kde Nině malují ty rty, ta je perfektní :) Ale nejen, že byla Nina na této skvělé akci, ale také ten den přidávala na Instagram Vanity Fair "Ista Stories". Což je hodně zajímavé a zároveň vtipné a zábavné vidět, jak takový den plný příprav začíná a jak probíhá. Ve videích můžeme vidět Ninu v posilovně, pak jídlo a pak pomalu postupné přípravy a ty jsou fakt legrační a vypadá to opravdu na zdlouhavý a náročný proces :) Co se týče těch příprav, tak jsem se pokusila stáhnout všechna ta videa a dát to do jednoho, což vyšlo asi na něco přes děvět minut a je to fakt super, doporučuju se mrknout a dát tomu těch pár minutek, navíc, když jsem si s tím dala takovou práci to dát dohromady! :D Plus další dvě videa jsou z akce, kde Nině fotili portréty, snad se brzy objeví, protože to vypadá bezvadně :)
Photoshoots Update

25. února 2017 v 7:54 | Katty~

Mám tu pro vás update z novějších photoshootů a není to zase žádná bomba. První snímek je ze shootu, který se objevil už koncem loňského roku, z časopisu pro pánský časopis "Men's Health". Fotka je parádní, ale hodně podobnou už jsme viděli, takže to není taková zase taková pecka, ale aspoň něco :)

Photoshoots > 2016 > E R Davidson [ 9 + 1x new ]


Další fotky nejsou úplně čistě photoshoot, ale jedná se o scany z časopisu, ze kterého máme k dispozici nejnovější Ninin photoshoot. Jedná se o "Prestige" a konkrétně se konečně objevily pořádné a kvalitní scany, ve kterých ale vidíme jen fotky, které už jsem vám sem dávala. Jediné, co je tam vlastně navíc je to, že si můžete přečíst rozhovor s Ninou, ale pokud dáváte přednost rodnému jazyku, tak už mám pro vás přeložený rozhovor téměř nachystaný :)

Magazine Scans > 2017 > FEBRUARY 2017 - Prestige Magazine [ 2 + 10x new ]

Leaving the Gym in Los Angeles (February 22nd)

24. února 2017 v 10:32 | Katty~

Ve středu 22. února byla Nina v Los Angeles viděna, jak opouští místní posilovnu. Můžete si na několika fotografiích všimnout, že jí oknem vyfotili i přímo ve fitku, což mi teda připadá až dost drzé, ale někomu to asi nevadí :D Každopádně Nina vypadala jako vždycky skvěle, většinou na cetsě z posilovny mívá takvé tmavší věci, teď ale oblékla růžové legíny s černorůžovým tričkem, no vyladěná byla skvěle ❤

New Personal Photos & Videos

23. února 2017 v 8:01 | Katty~

Mám tu pro vás update osobních fotek, ktré se mi trošku nahromadily. První tu mám pro vás tři snímky ještě z přelomu ledna a února, kdy byla Nina v Atlantě na natáčení posledního dílu seriálu Vampire Diaries a pak už následují fotky z Los Angeles, kde je na většině fotek se svými přáteli :) Kromě fotek pak níže v celém článku najdete i nějaká osobní videa, kded můžeme vidět Ninu vařit s kamarádkama nebo třeba oslavu narozenin Todda Lasance, ktrého si m můžete pamatovat jako Juliana ze 7. série Vampire Diaries. To je dost zajímavé, že se vůbec znají na takové úrovni, že si chodí na narozeninové oslavy, když povážíme, že Nina v 7. sérii TVD vůbec nebyla :) Každopádně všechny fotky a videa jsou super :)

Miscellaneous > JANUARY/FEBRUARY 2017 - Atlanta [ 18 + 3x new ]


Miscellaneous > FEBRUARY 2017 - Los Angeles [ 12x ]

Out & About in West Hollywood, Los Angeles (February 15th)

22. února 2017 v 16:22 | Katty~

Před týdnem, 15. února byla Nina viděna v Západním Hollywoodu, kdy si byla nejspíš pro něco k jídlu. Fotky nejsou nijak akční ani nic podobného, Nina na sobě měla taková pohodový domácí outfit. Mně se hodně líbí ta její kšiltovka, kterou už jsme na ní mohli vidět několikrát, ale je fakt super! :) A taky se mi líbí, jak si na několika fotkách nese v ruce tu krabičku jako nějaký poklad :D Je taková zlatá ❤

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Episode Still & New Sneak Peek

17. února 2017 v 12:18 | Katty~

Objevila se první oficiílní stillka z podledního dílu Vampire Diaries s Ninou. Zřejmě to bude asi krátce po jejím probuzení, protože na fotce jsou vidět stejné šaty, jako měla, když byla v rakvi. Snímek samozřejmě nic extra neprozrazuje, jak je zvykem. Každopádně jsem ale moc ráda, že se fotka objevila s nad se ještě dočkáme dalších co nejdříve :)

The Vampire Diaries > Season 8 > Episode Stills > 8x16 I Was Feeling Epic [ 1x ]


Kromě toho si asi pamatujete, jak jsem vám sem dávala v úterý krátkou ukázku z posledního dílu, kde byl ve skle už viděn Elenin odraz. Teď se objevilo ještě "trochu" vylepšené video, ne sice o nic delší, ale jde na něm vidět Elena už celá a kromě toho je tam s ní i Stefan :)

Prestige Magazine Photoshoot Update

16. února 2017 v 11:01 | Katty~

Konečně mám chvilku času vám sem zase něco přidat, ale nemějte obavy, zase nic tak závažného se v posledních dnech neobjevilo, takže není tak moc o co stát. Každopádně tu pro vás mám dvě další fotky týkající se photoshootu pro časopis Prestige. První snímek je scan ze zmiňovaného časopisu a tady právě můžeme vidět novou fotku, kterou jsme ještě neviděli a stejně, jako ty předchozí, je úplně úchvatné, tento photoshoot se fakt povedl :) Co se týče druhého setu, tak to je už samostatné fotky, ale první už jsme mohli vidět na titulní straně časopisu a druhá je z nového scanu :)

Magazine Scans > 2017 > FEBRUARY 2017 - Prestige Magazine [ 1 + 1x new ]


Photoshoots > 2017 > Prestige Magazine Photoshoot [ 6 + 2x new ]

The Chainsmokers Pre Grammy Turn Up at the Private Residence of Jonas Tahlin in Los Angeles (February 10th)

13. února 2017 v 20:08 | Katty~

Jistě jste zaznamenaly, že je za námi udílení cen Grammy. Sice se jich Nina nezúčastnila, což mě až tak nepřekvapuje, protože nemá s hudbou tak nic moc společného, ale každoročně se kolem této akce konají, před i po, různé večírky a právě na jednom takovém Nina byla. Jednalo se o soukromý večírek, který pořádala skupina Chainsmokers. Nina dorazila se svojí kamarádkou Lane Cheek a bohužel se objevila jen jedna oficiální fotka, ale aspoň něco. Co se týče oblečení, tak jde vidět, že to nebylo nijak přehnaně formální, Nina na sobě měla celkem jednoduchý outfit, který jistě zaujme zejména krásná vzorovaná bundička od Zary. Ta mě fakt hodně zaujala :) A jinak celý její look působí moc příjemně a přirozeně :) Níže pak naleznete také pár osobních fotek, které vypadají na pořádnou zábavu :)Arriving at LAX, Los Angeles (February 10th)

12. února 2017 v 23:09 | Katty~

Po návštěvě Číny se Nina vrátila zpátky do Los Angeles a hned ji zachytili namůžeme podívat na tyto parádní fotky z 10. února, kde to Nině neskutečně sluší. Její outfit je poměrně jednoduchý a dominuje mu nádherný žlutý kabát, do kterého jsem se hned zamilovala! ♡ A stále se na něj nemůžu vynadívat, vypadá fakt bezvadně :) Jinak Nina vypadá, že dorazila v celkem dobré náladě, protože na většině fotek se usmívá, což je super ♡ :)

 
 

Reklama