Gallery update

7 YEARS ONLINE | is (not) enough

28. května 2017 v 10:38 | Katty~

Možná si pár z vás třeba všimlo, že před měsícem měl tento blog narozeniny. A já jsem na to nezapomněla. Dokonce mám udělaný layout, který jsem horko těžko dokončila před dnem, na který narozeniny připadaly, ale znáte to, nachystat to, udělat menu a všechno kolem, to jsem už prostě nestihla, a tak jsem přistoupila na možnost, že to nastavím později a i článek ohledně narozenin blogu napíšu později, že to přece nevadí. Dřív by mě absoluntně nikdy nenapadlo, že bych na něco takového přistoupila. Vždyť přece ten čas si nějak najdu vždycky, ne?

Proč tu teda ten layout není ani po měsíci? Jak to odložíte jednou, děláte to pořád znova a znova a tak jsem tady dneska bez nového designu a se starým, který se mi už vůbec nelíbí, ale co nadělám :D Chci vám každopádně poděkovat za těch úchvatných sedm let, které tento blog "přežil". Všechna vaše podpora byla vždycky neskutečná přes všechny oslavy "polonarozenin", nadšení z fotek, z nových layoutů (ze kterých jsem já většinou nadšená moc nebyla) a všechno kolem. Poslední dobou (možná už snad i poslední rok) mám čím dál méně času, a proto jsem si vaší podpory a vašich návštěv cenila ještě víc, protože už prostě vím, jaké to je a nemám čas se blogu věnovat tak, jako dříve. No taky že to tak podle toho vypadá :D Ale nebudu to protahovat, neskutěčně vám OPRAVDU DĚKUJU ♥♥♥


Co se týče nového designu, tak ten už tu nebude. Nebude tady už bohužel nic. Nevím, jak to napsat, ale nikdy jsem nechtěla dospět do stavu, kdy bude na blogu týden odmlka a nic. Žádný článek. Ale stalo se a já to tak nechci. Celých těch 6 let jsem čekala a těšila se, až Nina skončí s Vampire Diaries a bude točit filmy. Neberte to špatně, ten seriál i s Elenou, Katherine a všechny diverzifikované verze jsem milovala, ale bylo to, co se týče přidávání, pořád to samé dokola :D Ona ta doba nastala a možná proto jsem se tak dlouho zdráhala konci. Strašně jsem se na toto období těšila. Ninu čekají nové filmy, premiéry, červené koberce a photoshooty a to, že vypadá líp, než kdy dřív, mi s rozhodováním fakt dělalo problém :D

Bohužel ale nemám na výběr. Chtěla bych mít blog, ale chtěla bych se mu věnovat a mít na něj čas. Ne takhle. A bohužel jsem si sama přiznala, že už to takové nikdy nebude. Vím, že mi to bude chybět, bude mě to mrzet a budu toho litovat a chtít se vrátit. S každým novým photoshootem, novým filmem nebo novým červeným kobercem. Budu to ale bohužel muset vydržet, protože fotky jsou sice hezké, ale čas na udržování blogu už nemám a ani mít nebudu. Už tento článek mi dal zabrat a ztrácím čas. Za něco málo přes týden mě čekají státnice a ukončení bakalářského studia, pak příjmačky na navazující, budu chodit na brigádu, pak zase do školy a bude to zase ten samý kolotoč, ze kterého se snažím vymotat už tři roky. Poměrně neúspěšně.

Tolik k vysvětlení, proč to tady končím a přeju si, abych to udělala dříve, když na tom byl blog ještě lépe a nenechala jsem to zajít tak daleko. S tím už ale nic neudělám a ještě jednou bych vám chtěla poděkovat za těch sedm let :) Nevím, zda je tu vůbec někdo, kdo sem chodí od začátků, ale i těm, kdo jsou tu teď po třetí moc děkuju :)

Doufám, že se budete dál o Ninu aspoň trošku zajímat, dneska jsou fakt hodně dobré "fanstránkové" účty na Instagramu, kde jsou vždycky fotky snad v momentě, kdy se objeví :) Doufám, že půjdete do kina na Nininy filmy, na které se Nina tak těšila a pro které tak bojovala. Určitě sledujte minimálně na CSFD, kde data premiér aktualizují. Letos čeká Ninu film Flatliners, který má premiéru koncem září. Kdo jste nebyli v kině na xXx, tak film už vyšel na DVD, takže jde v pohodě stáhnout v super kvalitě, rozhodně se mrkněte, Nina je tam jedna z nejlepších věcí, co mohlo napráskaný akční americký přehnaný film potkat! :D Minulý nebo tento týden v New Yorku konečně Nina dotočila film "Departures", o kterém jsem vám sem psala strašně dlouho dobu zpět, snad už i dva roky (?), původně pod názvem "Arrivals". A pak ještě "Crash Pad", který je natočený snad od roku 2015, tak doufejme, že se letos dočká premiérového data :) Já tedy doufám, že se na Nininy filmy budete těšit stejně, jako já a pokud si třeba vzpomenete, tak budu rozhodně ráda, když mi třeba napíšete, jak se vám ten a ten film, který jste viděli, líbil :) Klidně sem do komentářů. Nepřečtu si to třeba hned ten den, ale někdy určitě :) Nebudu sem dávat kontakty na facebook, ale když byste nějakou náhodou něco potřebovali, můžete mi napsat direct na Instagram :) A nebo klidně tady do komentářů, jak už jsem psala :)

Katty ♥

Photos from New York

19. května 2017 v 22:34 | Katty~

Po Barceloně se Nina na otočku vrátila domů do Los Angeles a odtud odjela do New Yorku, kam se dostavila kvůli natáčení filmu "Departures", ale o tom až příště. Nina jela totiž o pár dní dřív a navstívila taneční vystoupení své nejlepší kamarádky Julianne Hough a jejího bratra Dereka. Mám tu pro vás teď několik fotek právě ze zákulísí Move Beyond tour, kde bylo i několik dalších přátel. Další fotky jsou pak různě z New Yorku. Totéž platí i u videí, které jsem dala dohromady do jednoho :) Trošku mě ale mrzí, že se neobjevily žádné pořádné fotky, to se vždycky z NY objeví, ale tentokrát bohužel zatím nic.

Miscellaneous > MAY 2017 - New York [ 14x ]


E R Davidson Photoshoot Update

18. května 2017 v 23:17 | Katty~

Asi dva měsíce zpátky jsem vám sem dávala nový photoshoot, který vznikl náhodně na zkoušce šatů u Nininy stylistky. Snímky fotil její manžel, fotograf Eric Ray Davidson. Objevily se nové fotky, které jsou sice stejné, jak ty, co už jsme viděli, ovšem s jedním rozdílem, že tyhle jsou v originálních barvách a dosud jsme všechny viděli jen černobílé :) Teď si fakt nemůžu vybrat, jestli jsou fotky lepší barevné nebo černobílé ❤ Krásné jsou opravdu všechny a kdyby se ještě něco objevilo, tak bych se rozhodně nezlobila! :)

Photoshoots > 2017 > E R Davidson [ 7 + 2x new ]

New Photo from Coachella

18. května 2017 v 22:32 | Katty~

Objevila se zpětně ještě jedno fotka z Coachelly, kde můžete společně s Ninou vidět jejího bývalého kolegu z Vampire Diaries, Michaela Trevina aka Tylera Lockwooda. Fotka je veselá, energická a plná energie :)

Barcelona, Spain (May 2017)

10. května 2017 v 17:50 | Katty~

Jak jsem se zmiňovala, Nina byla na začátku května na krátké návštěvě Španělska. V Barceloně se jednak setkala se svojí maminkou, která žije v Evropě a byla zde na akci sportovní značky Reebok. Týkala se nových tenisek "Classic Leather", jejichž se Nina stala tváří. Bohužel se z asi dvoudenního výledu do Barcelony neobjevily žádné pořádné fotky, jenom spousta fotek s fanoušky. Co se týče akce značky Reebok, tak se jedná pouze o dvě fotografie (tady v náhledech z galerie je to třetí a čtvrtá fotka). Snad nám to ale vynahradí a v nedohlednu se objeví třeba nějaké propagační fotky :)

Miscellaneous > MAY 2017 - Barcelona, Spain [ 22x ]


Personal Photos from Los Angeles

9. května 2017 v 20:01 | Katty~

Osobní fotky jsou nedílnou součástí Nininých novinek, a tak tady mám takový průřez fotek z Los Angeles, které se objevily během dubna. Všechny jsou neskutečně veselé, pozitivní a plné dobré nálady :) Věřím se se máte na co dívat :) Kromě toho jsem níže také vložila nějaká videa, na která se můžete mrknout, pokud budete mít zájem :)

Miscellaneous > APRIL 2017 - Los Angeles [ 23 + 17x new ]
Spotted Out on a Walk with Maverick in Los Angeles (April 28th)

8. května 2017 v 18:53 | Katty~

V Los Angeles byla Nina 28. dubna viděna, jak v ulicích města venčí Maverick, ta je tak zlatá :) ♥ Nině to jako vždycky moc slušelo, měla na sobě slušivý a stylový sportovní outfit. Hodně se mi líbí ta mikina, ta vypadá teda fakt suprově :) Celkově jsou fotky skvělé a v dobré kvalitě :) Snad se brzy takových podobných fotek dočkáme více :)

Leaving Craig's Restaurant on Melrose Ave in Los Angeles (April 27th)

5. května 2017 v 15:46 | Katty~

Nina byla 27. dubna v restauraci Craig's v Los Angeles, kdy jí při odchodu zachytili paparazzi. Nina na sobě měla krásný hladký outfit v pastelových barvách a vypadala krásně :) Oblékla světle fialkové šaty Anthony Thomas Melillo, světlou bundičku Camilla and Marc, světle modrou kabelku Donatiennela, kterou na Nině nevidíme poprvé a boty Windsor Smith. Fakt jí to moc slušelo, líbí se mi ta kombinace více barev :)

Natural Resources Defense Council's STAND UP! for the Planet Benefit in Los Angeles

4. května 2017 v 12:38 | Katty~

Nina se 25. dubna zúčastnila charitativní akce STAND UP! for the Planet v Los Angeles. Dorazila v krásném, skvěle padnoucím a jednoduchém kostýmku od Armaniho, ve kterém vypadá naprosto úchvatně. Přesně zde platí, jak se říká, "méně, je někdy více". Vypadala fakt skvěle. Kostýmek doplnila lodičkami Soebedar, psaníčkem Tyler Ellis a šperky Meira T Designs. Celkově to celé působí tak elegantně a hladce ♥ Její outfit je rozhodně skvěle se hodící na takovou událost a já se nemůžu vynadívat :) Rozhodně se na pár fotek mrkněte, věřím, že si je zamilujete stejně, jako já ♥Nina Dobrev Hosts a Pre-festival Workout Class and Luncheon to Celebrate Reebok's Classic Leather Sneaker- The Ultimate Fusion of Fashion and Fitness (April 23th)

1. května 2017 v 18:15 | Katty~

Nina 23. dubna pořádala v Los Angeles dvě na sebe navazující akce ve spolupráci se značkou Reebok. Akce byla také spojená s propagací nové kolekce kožených tenisek. První set fotek je z lekce cvičení, kde si můžete prohlédnout takové akčnější fotky přímo z cvičení. No upřímně nechápu, jak může někdo vypadat tak dobře, když posiluje nebo cvičí jakýmkolik jiným způsobem :D Všechny fotky jsou fakt super, plné energie a pozitivní energie :) Navíc Nina měla skvělý jednoduchý sportovní outfit :) Na pár fotkách s ní můžete vidět i její novou fenku, Maverick :)Po lekci cvičení se Nina trochu zkulturnila, převlékla a pokračovala v trochu formálnější části dne :) I její další outfit je takový sportovní, pohodový, krásně barevný a veselý. Kromě toho má Nina na sobě právě tenisky, které jsou vlastně předmětem této akce. Já osobně nejsem úplně fanoušek Reeboku a mám raději Nike nebo Adidas, když už si chci kupovat tenisky, ale musím uznat, že tyto jsou fakt super a třeba s tím, co má na sobě Nina to vypadá fakt suprově :) opravdu se mi moc líbí její outfit, jaká z něj srší pozitivní a letní energie :) Nina poskytla také pár menších rozhovorů, které vám sem nachystám na později :)

Nina Has a New Puppy (Maverick)

30. dubna 2017 v 15:08 | Katty~

Asi jste zaregistrovali, že Nině poměrně nadávno zemřela 18letá kočička Lynx. Teď, zhruba asi po měsíci má Nina nového mazlíčka, a co mě tedy osobně překvapilo, pořídila si pejska :) Konkrétně roztomilou fenečku, kterou pojmenovala Maverick. Od doby, co jí má Nina doma, nepřidala na Instagram snad nic jiného než její fotky a videa (kromě dvou repostovaných příspěvků). A to by nebyla Nina, kdyby to nebylo provázeno něčím střeleným. Maverick má vlastní účet na Instagramu (@Mrs.Maverick), což je dost ujeté, ale co se týče Niny, tak se už asi ničemu nedivím :D Každopádně teď tu mám pro vás už dost fotek Nininy nové fenečky, které přidala na Instagram a přeložila jsem vám také jednu, asi tu nejzajímavější zprávu, kterou vložila na Instagram Maverick :D Kromě toho jsem také postahovala několik videí a vložila je do jednoho, abyste se mohli jednoduše podívat, jestli máte zájem :) Možná to nejsou úplně všechny, které existují, ale vzhledem k tomu, že jich bylo tak milion na instastories, tak to je teď už těžko dohledat :)

"Ahoj, mé jméno je Maverick Do(g)brev. Mám ráda dlouhé procházky po pláži a večeře při svíčkách v psí misce. Mám brášku Goose a oba máme 9 měsíců. Slyšela jsem ty velké kolem, jak říkají, že jsem napůl Border kolie a napůl Australský ovčák, ale asi si nebudeme jistí, dokud nedostaneme výsledky DNA testů. Byli jsme chvíli v tom hotelu @the_pet_care_foundation a nebylo to tak špatné, ale jsem o MOC šťastnější tam, kde jsem teď. Mám dvorek, hračky a novou maminku. Neříjete jí, že jsem to říkala, ale zdá se mi divné, že nemá chlupy jinde než na hlavě. Ale pořád mě škrabká na bříšku a zahrnuje mě láskou, takže její množství chlupů mi zas tolik nevadí. S Goosem si ještě pořád hrajeme, protože moje teta @cheeklane si ho zatím vzala do péče, než si najde domov napořád, takže to je super. Moc doufám, že si ho nechá někdo z okruhu jejích přátel, abychom si mohli i nadále hrát, protože ho mám moc ráda. Mamka říkala, že kdyby nebylo @puppyluvla, tak by mě ani nenašla, takže bych jim ráda poslala speciální HAF HAF. A to také @the_pet_care_foundation, že se o nás postarali, než si pro mě maminka přišla. Ceníme si veškerehého jídla, co jste nám dali. Každopádně, už mě mamka volá, moc se jí nelíbí, když jsem dlouho na sociálních sítích, hlavně, když je venku tak hezky a svítí sluníčko ... říká, že potřebuju víc vitamínu D. Ať je to co chce. Už teď mě učí nějaké povely a já na ni ráda dělám dojem, taže jí jdu ukázat, jak jsem chytrá. Natočím i pár videí, ať se můžete i vy podívat, jak jsem chytrá. Zmínila jsem se, že jsem fakt chytrá? A taky jsem nejroztomilejší štěňátko na světě. To mí říká moje mamka. S psí láskoum Maverick 🐶❤️"The Vampire Diaries: Season 5 - Promotional Photos Update

29. dubna 2017 v 9:26 | Katty~

Koncem března jsem vám sem dávala velkou dávku promo fotek z 5. série Vampire Diaries. Teď tu mám pro vás další, ještě o trochu větší balík fotek. Jedná se o fotografie, které byly pořízeny při focení propagačních fotek, ale nakonec nebyly dále upraveny a použity. Všechny jsou ale úplně úchvatné, tajemné a sexy. Jsou na nich sice tagy, ale na druhou stranu jsou fotky opravdu v dobré kvalitě, takžesi je můžeme prohlédnout bez problémů :)

The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional Photos [ 97 + 187x ]

Out & About in Los Angeles (April 18th)

28. dubna 2017 v 15:52 | Katty~

Asi v polovině dubna byla Nina viděna se svou kamarádkou Lane Cheek v ulicích Los Angeles jak mířily k autu. Nina na sobě měla obyčejný slušivý outfit, který se skládal z riflí, pruhovaného trička a sandálek. Také se mi velmi líbí její kabelka, která jde pořádně vidět jen na pár fotkách :)

People Magazine’s World’s Most Beautiful Issue

27. dubna 2017 v 19:51 | Katty~

Časopis People ve svém speciálním vydání vydal žebříček nejkrásnějších žen,do kterého zařadili i Ninu. Se všemi ženami v tomto žebříčku fotili photoshoot, kde jsou bez make upu. Mám tu pro vás teď právě Nininu fotku pro toho vydání časopisu People a k tomu také jedno video z focení. Dále dostaly tyto ženy takovou výzvu, kde se musely na 90 vteřin nalíčit, což Nina zvládla opravdu skvěle a je to dost zajímavé a zábavné! :D Rozhodně vám doporučuju se mrknout. Také ale doufám, že se snad ještě objeví i další fotografie, protože to vypadá, že fotili záběrů dost a výsledná fotka, kterou umístili do časopisu je opravdu nádherná a přirozená ♥

Coachella Valley Music and Arts Festival, Idaho (April 14th - 16th)

26. dubna 2017 v 20:31 | Katty~

Nina byla na prvním víkendu hudebního festivalu Coachella v Idaho. Nina se programu účastnila v pátek, v sobotu i v neděli. Její outfity byly letos takové jednodušší, nic speciálního, ale rozhodně byly vhodné a pohodlné na festival. Nejsem sice fanoušek zrovna toho klobouku, co má Nina na hlavně, ale jinak vypadala skvěle :) Festival Coachella je plný hudby, zábavy a přátel, což u Niny znamená asi milion osobních fotek a také se jich opravdu dost objevilo :) Nechybí ale ani fotky, které zachytily objektivy zvědavých fotografů. První set je z pátku 14. dubna a druhý z neděle 16. dubna.

Los Angeles Premiere of 'The Promise' (April 12th)

25. dubna 2017 v 13:39 | Katty~

Po Nějaké době se Nina zase objevila i na nějaké oficiální akci. Bylo to konkrétně 12. dubna a jednalo se o premiéru filmu "The Promise" v Los Angeles. Nina dorazila v takovém hladkém a příjemně elegantním looku, kterému dominují šaty od Londýnského návrháře Davida Komy. Dále měla lodičky značky Soebedar a psaníčko Tyler Ellis. Celkově vypadala krásně, působí tak jemně uhlazeně a přirozeně ♥ Ani jedna část jejího outfitu rozhodně nebyla krokem vedle. Nině na akci dělala doprovod kamarádka Lane Cheek, kterou také můžete vidět na několika fotkách :)
Dále s Ninou na pár fotografiích můžete vidět také Orlanda Blooma, který je od té doby podle snad všech amerických médií (od kterých to převzaly už dokonce i některé české stránky) jejím přítelem. No, posuďte podle fotek sami, zda je důvod k tomu je vydávat za pár :D Nina a Orlando spolu nebyli na akci vyfoceni poprvé, mají dokonce i pár osobních fotek a neoficiálně spolu propagovali i nějakou charitu. Znají se již dlouho a dalo by se tedy říct, že jsou dlouhodobě přátelé, i když se nestýkají tak často. Každopádně to ani není poprvé, co se média takto rozhodla je spojit. Už to tady jednou bylo v roce 2014, kdy se společně vyfotili na Comic Conu. Já nebudu nic nikomu vymlouvat ani namlouvat, ale na základě těchto fotek je podle mě zbytečné nějak dělat závěry, zda spolu chodí :D Ale každopádně můžete se mrknout a posoudit sami. Co se týče mě, tak fotky rozhodně nic nedokazují, spíš se přiživují média na nedávném rozchodu Orlanda s Katy Perry a spojují ho s kýmkoliv, kdo se objeví v jeho blízkosti.FUNNY OR DIE: Overheard LA with Nina Dobrev

25. dubna 2017 v 9:07 | Katty~

Nedávno Nina ve spolupráci s overheardLA natočila krátké zábavné video pro FUNNY OR DIE. OverheardLA je vlastně stránka na Instagramu, kde zveřejňují obrázky s textem různých zajímavých až podivuhodných věcí, které byly zaslechnuty v Los Angeles. Tyto rozhovory/útržky rozhovorů mohou stránce zasílat různí uživatelé. Ninina úloha v tomto videu je ta, že právě ona hraje onu osobu, kterou někdo přeslechne, jak na veřejnosti vykládá opravdu podivné věci :D Jenom je škoda, že je to tak krátké, hrozně rychle to uteklo! :D

Other Projects > FUNNY OR DIE: Overheard LA with Nina Dobrev (2017) > Posters [ 1x ]

Athletes First Classic Gala, Monarch Beach Resort (March 11th)

24. dubna 2017 v 17:41 | Katty~

Už dříve jsem vám sem dávala fotky z Athletes First Gala, ale objevilo se jen pár osobních fotek. S časovým zpožděním se nedávno objevily dvě oficiální fotografie z akce, kde teda jde vidět, že se Nina společně s několika přáteli velice dobře bavili! :D

Long Beach Grand Prix in Los Angeles (April 9th)

24. dubna 2017 v 13:17 | Katty~

Konečně jsem měla čas doplnit uniknuté novinky, které mi tu chybí a teď vám tu budou postupně přibývat. Jako první tu mám pro vás fotky ze závodu formulí na Long Beach v Los Angeles, kde byla Nina podpořit svého kamaráda Marca Andretti, kterého můžete s Ninou a jejími kamarádkami vidět na poslední fotce :) Fotky jsou sice jen tři, ale jsou velice příjemné a plné pozitivní nálady. Věřím, že se holky skvěle bavily.New Photos from Los Angeles

5. dubna 2017 v 18:27 | Katty~

Novinek teď sice mco není, ale něco málo se přece jen za poslední dny objevilo. První fotky jsou ještě z průběu března, kdy na prvním snímku je Nina s jedním ze svých fanoušků, na další na nějaké túře a poslední dvě jsou z posledního březnového dne, kdy si Nina s přáteli zašla zacvičit :) Fotky níže už patří do dubna a jsou z tohoto víkendu, kdy měla narozeniny jedna z Nininých nejlepších kamarádek, Jessica Szohr a oslavili to tak trochu netradičně, a to výletem do Zoo Safari v Malibu :)

Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 18 + 5x new ]


Miscellaneous > APRIL 2017 - Los Angeles [ 7x ]


The Vampire Diaries: Season 5 - Promotional Photos Update

27. března 2017 v 19:57 | Katty~

Objevila se velká spousta nových promo fotek pro z 5. série Vampire Diaries, kdy jsou to vlastně takové jakoby prvotní záběry, ze kterých pak vybírali a do finální verze vybrali jen jedno, kterou tehdy zveřejnili (viz ZDE). Já jsem ráda, že se i toto větší množství fotak po čase objevilo, kéž by se to tak dělo u všech photoshootů :) Všechny tyto záběry jsou super, s tou záclonou (nebo co to je) je to takvé zajímavé a svým způsobem tajemné :) Když se už nedočkáme žádných nových fotek z TVD, tak ať se objevují aspoň ty staré :)

The Vampire Diaries > Season 5 > Promotional Photos [ 19 + 78x new ]

Leaving the Gym in West Hollywood (March 18th)

26. března 2017 v 18:31 | Katty~

Nina byla v Los Angeles 18. března viděna, jak opouštěla posilovnu v Západním Hollywoodu. Klasicky měla na sobě sportovní outfit, který nám není rozhodně cizí, protože ty kalhoty už jsme na ní párkrát mohli vidět, to stejné platí třeba i o kšiltovce :) Ale vypadala skvěle, ostatně jako vždycky ❤ Snad u nás už bude brzy takové počasí, abychom si mohli chodit tak lehce oblečení :)

Personal Photos Update #2

25. března 2017 v 11:01 | Katty~

Vím, že to je se mnou občas takvé kolébavé, že přidávám/nepřidávám, ale zase mám trochu času předchystat, co mi za poslední dny uteklo a sice toho není tolik, jako když jsem si to chystala minule, ale tak na nějakou dobu, když náhodou nebudu mít čas, to určitě vydrží :) Mám tu pro vás tedy osobní fotky z Los Angeles, které jsou ze svátku Svatého Patrika, kdy Niny společně s přáteli fotili zřejmě nějaké fotky, no těžko říct, co z toho pak vyleze, uvidíme :) Pak můžete vidět třeba jak si Nina s kamarádkama dávaly nějaké masky nebo či co to bilo za barvu, ale asi je hodně bavilo se s tím fotit! :D A úplně poslední fotka je už z loňského roku z New Yorku a tam je teda Nina extra zlatá :)

Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 5 + 13x new ]


Miscellaneous > MAY 2016 - New York [ 2 + 1x new ]

The Hollywood Reporter And Jimmy Choo Power Stylists Dinner (March 14th)

23. března 2017 v 15:59 | Katty~

Konečně jsem se dostala k těmto skvostným fotkám, na které už se nějakou dobu těším, až vám je konečně budu moct zveřejnit a teď nadešel ten čas. Nina se zúčastnila akce, kterou pořádal The Hollywood Reporter ve spolupráci s Jimmy Choo. Na akce byli oslavováni slavní stylisti. Vzhledem k tomu, že právě Ninina stylistka, Ilaria Urbinati bývá běžně řazena mezi top 10, tak není divu, že se akce zúčastnila a doprovod jí dělala právě Nina a James Marsden, kterého Ilaria také obléká. Ninu a Jamese před pár lety média dávala dohromady, že prý spolu chodí, ačkoliv se nikdy nic podobného nepotvrdilo, ani neměli žádné společné fotky. Ale tak na druhou stranu, divíte se jim? Tvořili by fakt krásný pár! :D Fakt jim to spolu sluší :) Jinak fotek sice není přímo z akce nějak závratně moc, každopádně ale se nedá říct, že byste si je nemohli pořádně prohlédnout :) Co se týče Ninina outfitu, tak já jsem neskutečně nadšená! Nina dorazila ve vyšších kostýmkových kalhotách s průsvitným topem a vypadala neskutečně ❤ Rozhodně je to typ outfitu, který by nemusel slušet všem, ale ona si to může dovolit a já se na ni nemůžu vynadívat! K tomu navíc červené lodičky a rtěnka tomu celému dodávají šmrnc ❤ Snad se vám líbí outfit aspoň tak stejně, jako mně a i kdyby ne, jsem na vše názory zvědavá :) Co se týče fotek, tak máme tady ty přímo z akce, z focení photoshootu a z Ninina odchodu, na kterých má teda Nina pěknou odvahu, když se podívám na její podpatky a terén, po kterém si kráčí a ještě v takovém obložení fotografů, no já bych měla vyvrtnuté všechny kotníky, které mám i nemám! :D A pak jedno video :)Athletes First Classic Gala & Golf Event (March 11th & 12th)

21. března 2017 v 17:20 | Katty~

Mám tu pro vás teď fotografie z dvou na sebe navazujících událostí, kterých se Nina zúčastnila. Jedná se o Athletes First Gala a náaledující golfové akce další den. Bohužel se neobjevily žádné oficiální fotky, jen takové osobnějšího rázu, což je škoda, ale co naděláme :) První akce je taková fotmálnější a druhá zase naopak, tam má Nina volnější šaty, pod kterými jsou dokonce na první fotce vidět plavky :)
Přece jenom ale nakonec máme i kvalitnější fotografie a to tedy photoshoot z fotobuňky. Nečekaně - kde je fotobuňka, tam je Nina :D Ale samozřejmě dobře pro nás, fotky jsou moc povedené, krásné a velmi veselé :)The Vampire Diaries Series Finale Party (March 10th)

20. března 2017 v 20:08 | Katty~

Na poslední díl Vampire Diaries se sousta herců ze seriálů dívala společně na závěrečné oslavné akci 10. března. Právě z tohoto večer tu mám pro vás teď fotky, kterých sice není moc, ale jsou super a je to také milé, že se na to všichni sjeli a sledovali společně :) Probíhalo to v Los Angeles a na fotkách můžete vidět spoustu známých tváří. Kromě Niny tedy třeba Kayla Ewell, Michael Malarkey, Matt Davis, pár "Heretiků", Kristen Gutoskie, Arielle Kebbel a další. Kromě fotek se níže můžete mrknout i na video, kde Nina s Matt jí dort s fotkou Vampire Diaries, což fakt doporučuju, já jsem se u toho celkem pobavila! :D :)The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - New Episode Stills

19. března 2017 v 23:43 | Katty~

Po odvysílání posledního dílu Vampire Diaries se objevily ještě i nějaké další oficiální snímky z této epizody, na které se teď můžete mrknout. Na fotkách je zachycena postala Eleny i Katherine, což je super :) Ale klidně jich mohli zveřejnit i víc! :D

The Vampire Diaries > Season 8 > Episode Stills > 8x16 I Was Feeling Epic [ 1 + 7x new ]

E R Davidson Photoshoot

18. března 2017 v 8:34 | Katty~

Teď tu mám pro vás absolutně úchvatné fotografie, a tedy nový photoshoot, který Nina nafotila. Není vůbec pro žádnou zvláštní příležitost, pro žádný časopis ani nic podobného. Fotky fotil Eric Ray Davidson, manžel Nininy stylistky, Ilarii Urbinati a vznikly náhodou, když byla Nina na zkoušce šatů :) Což je úplně super, protože všechny snímky, co se prozatím objevily jsou úplně překrásné záběry a mají takový krásný nádech ❤ Navíc jsou nádherné, jak jsou černobílé :) Nina je tam fakt dokonalá ❤ A pokud vám je jméno fotografa povědomé, tak fotil s Ninou i fotky pro časopis Men's Health :)

Photoshoots > 2017 > E R Davidson [ 7x ]

Photos from The Set of The Vampire Diaries

17. března 2017 v 13:40 | Katty~

V souvislosti s posledním dílem seriálu Vampire Diaries se začaly objevovat dost starší fotky, které vznikly během uplynulých osmi let v Atlantě, kde se seriál natáčel, ať už přímo z natáčení, nebo někde trochu mimo. Nakonec se to trochu nakupilo a teď se na fotky můžete mrknout, přidala jsem ty, které se ještě dříve neobjevily a nemám je tedy v galerii. Snažila jsem se je taky co nejvíc roztřídit tam, kam patří, ale musím se přiznat, že ty, teré nebyly úplně jednoznačné, z jaké situace se vzaly, jsem prostě šupla do osobních. Většina je ale fakt z různého období první série, což můžete poznat i na Ninině mlaďunké tvářičce :) Pak taky něco ze šesté série a poslední dvě alba jsou právě z posledního dílu :)

The Vampire Diaries > Season 1 > On The Set > 1x13 Children of the Damned [ 16 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > 6x22 I'm Thinking of You All the While [ 64 + 1x new ]


The Vampire Diaries > Season 6 > On The Set > Various [ 16 + 1x new ]


Miscellaneous > Ski Resort Vancouver 2009 [ 16 + 2x new ]


Miscellaneous > Personal & Fan Photos [ 1418 + 16x new ]


The Vampire Diaries > Season 8 > On The Set > 8x16 I Was Feeling Epic [ 16 + 4x new ]


Miscellaneous > JANUARY/FEBRUARY 2017 - Atlanta [ 22 + 2x new ]

Personal Photos Update

16. března 2017 v 23:37 | Katty~

Mám tu pro vás pár osobních fotek, které se v poslední době objevily, takže je chci přidat, než se pustím do něčeho pořádného :) Jsou to fotky z různých příležitostí. První je s fanynkou z New Yorku, kde byla Nina v lednu propagovat film xXx: The Return of Xander Cage. Další je z photoshootu pro časopis Prestige a poslední dvě alba jsou z Los Angeles z února a března :) Vložila jsem níže také jedno video, což je sestřih víc Nininých osobních videí :)

Miscellaneous > JANUARY 2017 - New York [ 7 + 1x new ]


Photoshoots > Behind The Scenes > Prestige Magazine 2016 [ 19 + 1x new ]


Miscellaneous > FEBRUARY 2017 - Los Angeles [ 22 + 2x new ]


Miscellaneous > MARCH 2017 - Los Angeles [ 5x ]


 
 

Reklama