News & Info

Nina Is The New Face of Reebok Classic Leather Sneakers

9. května 2017 v 9:29 | Katty~

Nedávno jsem vám sem dávala fotografie z jedné akce v Los Angeles, kterou Nina pořádala ve spolupráci se sportovní značkou Reebok. Jednalo se hlavně o kampaň k novým "Classic Leather" teniskám. Později byla Nina kvůli stejné kampani na krátké návštěvě ve Španělsku (fotky připravuji) a vyšlo najevo, že je Nina jejich novou tváří!

Mě tato novinka velmi potěšila a jsem zvědavá, co se z toho ještě vyklube a čeho se dočkáme :) Snad to bdue stát za to a doufejme, že se dočkáme nějakých nových a skvělých fotek :)

"Flatliners" & "Arrivals" Update

7. února 2017 v 23:18 | Katty~

Co se týče Nininých dalších projektů, konkrétně filmu "Flatliners", který je již natočený a filmu "Arrivals", o kterém jsem vám sem psala, ale nic se od té doby dít nezačalo.

Zažnu tedy filmem "Flatliners". Pro připomenutí jde o předělávku sci-fi thrilleru Flatliners (Hráči se smrtí) z roku 1990. První film pojednává o skupince nervózních studentů, kteří vyvolají smrt, aby mohli cestovat do posmrtného života - zatímco jejich vrstevníci velmi riskují, aby je přivedli zpět mezi živé. Později se ukázalo, že nový film bude vlastně pokračování toho prvního a bude v něm hrát jeden z původních herců - Kiefer Sutherland. S Ninou v tomto snímku dále hrají Ellen Page, Kiersey Clemons, Diego Luna, James Norton nebo Steve Byers.

Film měl ohlášenou premiéru na srpen letošního roku, ale nedávno bylo toto datum přesunuto až na září. To znamená tedy, že americká premiéra připadá na 29. září 2017. Film se dostane i do našich kin, což jsem již psala, a to od 28. září a stejně tak na Slovensku.


A teď trochu k filmu "Arrivals", o kterém jsem vám sem jednou psala, že v něm bude Nina hrát a od té doby se již nic neobjevilo, tak jsem myslela, že z toho už snad sešlo. Pak jednoho dne Nina na svůj Instagram zveřejnila fotografii, že má hodně práce a kromě jiného tam byla také složka s nápisem "Arrivals", což mě vrátilo k tomu, že se to nespíš realizovat bude. Pak zase dlouho nic a teď nedávno opět menší informace.

Film změnil název z "Arrivals" na "Departures". Není známý důvod, proč byl změněn název, ale je možné, že nechtěli, aby se název pletl s novým filmem "Arrival" ("Příchozí"), ale těžko říct. Každopádně je aspoň vidět, že se film nějak hýbe, i když podle těch úplně původních zpráv to mělo být už dávno natočeno.

Nina bude hrát americkou letušku Izzy, která je předmětem Calvinova (Asa Butterfield) milostného zájmu. Calvin je hypochondrický, vysokoškolský odpadlík, který nyní pracuje jako zřízenec starající se o zavazadla na letišti v Kapském Městě. V panickém strachu se ocitne v jednom cíli na nekonvenčním seznamu věcí, které si přeje splnit pubertální Britka, Skye (Maisie Williams). Kolektiv pak pomůže Calvinovi čelit jeho nejhlubším obavám.

Nina Dobrev and Austin Stowell Break Up After 7 Months of Dating

17. února 2016 v 14:37 | Katty~
Dnes nepřicházím s ničím veselým, spíš právě naopak, ale, sice s těžkým srdcem a velkými nadějemi musím uznat, že jsem tento článek očekávala.

I přes romantické dovolené a několik roztomilých příspěvků na sociálních sítích, E!News může exkluzivně potvrdit, že se Nina Dobrev a Austin Stowell po 7 měsících rozešli.

"S jejich nabitými programy to začalo být těžké," řekl zdroj pro E!News. "Stále spolu vycházejí."

Několik dalších zdrojů potvrdilo, že se rozešli někdy koncem ledna/začátkem února. To by pravděpodobně mohlo vysvětlit to, že jsme za poslední týdny neviděli žádnou jejich fotku.

Fanoušci o jejich rozchodu poprvé začali pochybovat, když se Nina objevila na Super Bowlu bez Austina. A pak jsme ani neviděli žádná Valentýnská přáníčka. Místo toho si Nina den užila se svýma kamarádkama, bez muže po jejím boku.

Kromě toho, že je to stručné a jasné je to podle mě také velmi smutné. Sice to můžou být drby, to se může vždycky stát, ale řekla bych, že spíš ne. Pro mě osobně to šok nebyl, protože už je to opravdu nějaká doba, co se spolu Austin a Nina viděli. Samozřejmě nemůžeme vědět, co dělá Nina doma a kdo jí tam chodí, ale při tom množství osobních fotek a informací od fanoušků, které jsou u Niny k dispozici by jejich společné setkání neuniklo pozornosti. Já jsem si Austina už opravdu oblíbila a hrozně se mi k Nině hodil a hrozně se mi spolu líbili, ale co naděláme :) Měla bych ale opravdu radost, kdyby se to nějakým zázrakem vyvrátilo nebo kdyby se dali zase dohromady, ale s rozjetými projekty v různých zemích světa věřím, že to opravdu není jednoduché :/

HAPPY 27TH BIRTHDAY NINA!!

9. ledna 2016 v 13:53 | Katty~
Sice na tom teď s časem nejsem zrovna dvakrát nejlépe, ale tento den bych si rozhodně nenechala tady na blogu ujít. Ano tušíte správně. Dnešní den je právě ten, kdy Nina slaví své 27. narozeniny! Hrozně to letí a ani tomu nemůžu věřit, protože si ještě pamatuju, jak jsem jí tady na blogu přála k 22. narozeninám! Co se týče vzhledu a chování tak bych řekla, že má Nina do 27 let ještě daleko, ale datum narozenní bohužel nelže.


Uplynulý rok byl pro Ninu dost podstatný a velký krok v životě. To hlavní bylo, že odešla z Vampire Diaries, ve kterém účinkovala celých 6 let života a začala se více angažovat do filmů, takže už stačí jen doufat, že budeme brzo Ninu vídat častěji na filmových plátnech :) Já osobně už se opravdu nemůžu dočkat! ♥


Chtěla bych tímto Nině popřád všechno nejlepší k narozeninám a doufám, že je oslaví s lidma, které má ráda a že si svůj den užije, o čemž tedy nepochybuju, soidě podle jejího životního stylu! Kromě toho už je z dovolené na Hawaii zpět doma v Los Angeles, takže je rozhodně o něco blíže většině svých přátel. Ještě jednou tedy Nině přeju, aby její nadcházející rok byl ještě úspěšnější než ten předchozí a aby zažila vše, co si nejvíc přeje ♥

Best Halloween Costume - RESULTS!

11. listopadu 2015 v 17:48 | Katty~
V neděli jsem na to tak nějak rychle pozapomněla, ten týden nějak rychle utekl, že jsem si to ani neuvědomila! :) Každopádně tu mám pro vás tedy vyhodnocení nejlepšího Halloweenského outfitu z těch, které na sobě Nina kdy měla. Pokud by vás čistě náhodou zajímal můj názor, tak můj oblíbený kostým byl Kapitán Kanada, protože mi to prostě připadalo takové osobité, vzhledem k tomu, že Nina vyrůstala v Kanadě a chtěla tím něco vyjádřit :) A taky je to taková dobrá parodie na Kapitána Ameriku :) Každopádně tento outfit bohužel nevyhrál, i když jsem pro něk hlasovala! :D
Vy jste vybrali kostým Hermiony, který, musím uznat, je taky opravdu skvělý a zároveň i takový vtipný (ty dvě hlavy tam :D). A taková menší zajímavost o konkrétní akci, kde Nina kostým měla - Halloweenský večírek pořádal Ninin tehdejší přítel Ian Somerhalder jménem své nadace Ian Somerhalder Foundation a poprvé tam byli spolu na celkem nekvalitní fotografii přichyceni, jak se líbají :) Vypsala jsem pro zajímavost všechny kostýmy a pokud to někomu uniklo, tak se na všechny fotky můžete podívat ZDE.

1. HERMIONA (14 hlasů)

2. SELENA GOMEZ & SPICE GIRLS (VICTORIA BECKHAM) (Obojí 9 hlasů)
3. WILLY WONKA (8 hlasů)
4. KAPITÁN KANADA (6 hlasů)
5. HOUSE OF CARDS (0 hlasů)

Bevy Of Actresses Test For ‘Baywatch’ Lead

10. listopadu 2015 v 9:39 | Katty~

Omlouvám se za včerejší neaktivitu, ale prostě mi to nějak nevyšlo a navíc jsem měla hrozně špatnou náladu, takže je možná dobře, že jsem nic nepřidala :D Každopádně dnes tu mám pro vás skvělou čerstvou novinku ohledně možného nového projektu, do kterého by se Nina mohla zapojit, ale to je ještě tak trochu ve hvězdách. Za mě by to bylo ale super a jsem moc ráda, že se Nina snaží hledat herecké příležitosti! :) Nebudu nic víc prozrazovat, čtěte dál :)

Paramount Pictures je připraven na to, že se ponoří do plánování dlouho připravovaného filmu, podle celesvětového seriálového hitu, Baywatch (Pobřežní hlídka). Už byl vybrán režisér filmu, Seth Gordon a hlavní mužské postavy, Dwayne Johnson a Zac Efron. A teď udělali užší seznam hereček, které budou testovat na hlavní ženské role.Na seznamu jsou: Alexandra Daddario (San Andreas, Percy Jackson), Ashley Benson (Pretty Little Liars), Nina Dobrev (Vampire Diaries), Alexandra Shipp (Straight Outta Compton, X-Men Apocalypse), Shelley Hennig (Teen Wolf), Bianca Santos (The Duff) a Denyse Tontz (Big Time Rush).

Je také možné, že rozšíří své obzory na někoho úplně jiného a stejně tak je možné, že některá z těchto hereček bude hrát i jinou roli, než na kterou bude původně testována, ale to se dozvíme na začátku roku 2016, kdy by měla začít produkce.

Best Halloween Costume - VOTE!

1. listopadu 2015 v 19:32 | Katty~

Vzhledem k tomu, že byl včera Halloween a novinek zase není tolik, že by se to nedalo doplnit jindy, napadlo mě to trochu promítnout i na blogu, takže jsem udělala anketu o nejlepší kostým, který na sobě Nina za ty roky měla :) Můžete si tedy prohlédnout několik fotek a níže hlasovat v anketě :) Už teď jsem zvědavá na výsledky! :)

HLASOVÁNÍ BUDE PROBÍHAT DO PŘÍŠTÍ NEDĚLE!

Nina Dobrev's Motivating Advice for Girls: "Have Fun, Be Silly, Be Carefree"

23. října 2015 v 21:20 | Katty~
Mám tu pro vás jeden opravdu zajímavý článek z InStylu. Je celkem krátký, ale rozhodně obsahuje jednu velmi zajímavou informaci a doporučuju vím, přečíst si tento krátký úryvek! :)

Řekli byste, že herečka s takovými projekty jako The Vampire Diaries a Degrassi: The Next Generation by si chtěla dát na chvíli pauzu, ale jak jsme se minulý víkend zjistili na již 6. ročníku hry póla v Los Angeles, Nina Dobrev se nikdy nezastaví. Tato mladá talentovaná herečka se připravuje na ztvárnění další role a zatímco ještě přesně nevíme, co to je, víme, že kvůli tomu podstoupí jistou stylou přeměnu: "Kvůli mé další roli si budu muset ostříhat vlasy. Budu dělat film, který ještě nebyl oznámen, takže o něm nemůžu mluvit, ale budu si kvůli němu stříhat vlasy."

Tato sebevědomá Hollywoodská profesionálka dala motivační radu pro všechny dívky. "Bavte se, buďte hloupoučké, bezstarostné, poslouchejte pouze to, co chcete dělat a neposlouchejte ostatní lidi, protože na tom nezáleží. Záleží jen na vás a na tom, v co věříte a co vás dělá šťastnými, co vás nutí se smát .. to vás dostane přes váš den," řekla. "Takže se nenechejte ovlivnit názorem ostatních, protože každý bude mít názor, ale nikdy nemůžete uspokojit všechny - to si já musím připomínat každý den."

Abych vám to trochu objasnila, Nina mluví o filmu, který prý ještě nebyl oznámen, ale tento článek byl uveřejněn 19. října, tudíž ještě dříve než článek, který jsem vám sem dávala včera a který obsahoval informace o novém filmu "Crash Pad". Takže je dost možné, že se jedná právě o tento projekt, vzhledem k tomu, že se již začalo natáčet. Co se týče Niny, tak ta samozřejmě může své scény natáčet až o pár dnů, či týdnů později. No ale je také možné, že se bude jednat ještě o nějaký jiný film. Začátkem října jsem vám také psala, že se Nina zapojila do dalšího projektu, a tím je film "Arrivals", který se má natáčet v zimně. Tam zase ale časově nesedí to, jak Nina říkala, že projekt ještě nebyl oznámen. Zase je ale možné, že to Nině nějak uniklo. No necháme se překvapit! :)

Co říkáte na to, že si Nina bude kvůli nové roli vlasy? Jak velkou změnu očekáváte? Já jsem opravdu nadšená, sice miluju Nininy dlouhé krásné vlasy, ale ty jí samozřejmě dorostou a navíc by mě opravdu velmi zajímalo, jak by Nina vypadala třeba s mikádem nebo tak :D :)

Nina is Attending Creative Arts Emmy Awards 2015

11. září 2015 v 10:54 | Katty~

Nina se zúčastní jedné další akce, o které jsem vám sem ještě nepsala, jednak z toho důvodu, že se mi buď nechtělo, zapomněla jsem a nebo jsem byla příliš zaneprázdněná. Kažopádně si myslím, že teď je na to správný čas.

Nina bude už ZÍTRA na udílení cen Creative Arts Emmy Awards a bude jednu z cen předávat. Ceremoniál se tedy bude konat zítra, 12. září v Los Angeles. Ninina účast byla oznámena na oficiálních stránkách Emmy, takže snad z toho nesejde, jak se již několikrát stalo a Nina se opravdu na řerveném koberci objeví :) Nina byla ještě včera stále v Londýně, ale snad se stihne přesunout!

Teen Choice Awards 2015 - Wave 2 Nominees

8. července 2015 v 23:24 | Katty~

Konečně se objevila i slibovaná vlna nominací na ceny Teen Choice, o kterých jsem vás informovala už dříve. I tentokrát jak Nina, tak i další herci z TVD obdrželi několik dalších a vypsala jsem vám je všechny :) Hlasování na jejich stránce je stále povoleno pouze v 50 státech Ameriky, v Portoriku a Panenských ostrovech, teda samozřejmě můžete o něco složitěji hlasovat na sociálních sítích, i když nevím, jak to tam pak budou počítat :D
Každopádně v této vlně to už ulehčili a pokud chcete, můžete si najet SEM a tam už stačí kliknout na vašeho favorita a dál už vás to navede. Musíte ale mít účet na twitteru, takže opět žádná sláva.
Každopádně níže jsem vám vypasala nové nominace a kategorie a pro připomenutí, první vlna je zde.

Choice TV Villain
Chris Wood

Choice TV: Scene Stealer
Kat Graham

Choice TV: Chemistry
Kat Graham & Ian Somerhalder

Choice TV: Liplock
Nina Dobrev & Ian Somerhalder
Candice Accola & Paul Wesley

Neaktivita

21. června 2015 v 14:43 | Katty~
Píšu jen v rychlosti, protože bych chtěla stihnout ještě zadání jedné ze soutěží, které pro vás chystám, ale několik dní nejspíš nebudu aktivní, protože mám v týdnu dvě zkoušky hned po sobě a pak se ještě musím přestěhovat z Ostravy a nevím, jak to bude všechno probíhat a nechci být ještě ve stresu, že jsem něco zanedbala, takže asi tak.

Doufám, že to nebude pro nikoho nějakým závažným problémem, vhledem k tom, že Nina není až taková aktivistka, aby měla za týden tolik fotek, že bych to nezvládla. Samozřejmě může se stát, že se objeví nějaké výjmečné nové fotky hned, jakmile vytáhnu paty z blogu, to je celkem běžné, ale každopádně je doplním, jakmile budu mít čas. V následujícím týdnu to určitě bude, ale nedokážu přesně určit, jestli budu mít čas ve středu nebo třeba až v pátek, takže to bude asi překvapení :)

Nina Dobrev Is Not Attending San Diego Comic Con

18. června 2015 v 19:44 | Katty~

Ještě před oznámením Ninina odchodu z The Vampire Diaries jste se mě ptali, jestli se Nina bude účastnit i letošního Comic Conu. No vzhledem k tomu, že se Nina účastnila pravidelně každým rokem, tak byla téměř jasná, že letos to nebude výjimkou. No poté přišla ta velká novina a věci se změnily. Upřímně já jsem ještě aspoň minimálně doufala a držela se naděje, že to Nina tento rok zakončí.
Bohužel se tak nestalo a Nina se mezi účastněnými letos neobjevila. K producentkám Julii Plec a Caroline Dries se letos připojí Ian Somerhalder, Paul Wesley, Kat Graham, Candice Accola a Michael Malarkey.
Pro mě osobně je to hrozná škoda, od počátku blogu jsem každý rok přidávala fotky z Comic Conu a letos poprvé nic. No ale asi si budu muset zvykat na více podobných změn! :)

Nina Dobrev & Austin Stowell: Selena Gomez Was Their Matchmaker

16. června 2015 v 20:40 | Katty~

Po nějaké době jsem vám opět přeložila článek, abyste měli přehled o tom, co se teď probírá v médiích. Tento článek se týká vztahu Niny a Austina, o kterých se začalo mluvit, když spolu byli načapáni na zádodech Indy500. Od té doby na povrch vyplouvají nové informace o jejich vztahu.

Kdo by řekl, že je Selena Gomez tak talentovaná dohazovačka! Sehrála klíčovou roli ve vztahu Niny Dobrev a Austina Stowella. Ve skutečnosti se tyto dvě hrdličky potkali přes svého společného přítele, kterým je Selena, jak se HollywoodLife.com EXKLUZIVNĚ dozvěděl.

Nina Dobrev a Austin Stowell můžou Seleně Gomez děkovat za rozkvět jejich vztahu. Herečka svého kolegu z In Dubious Battle povzbudila, aby vzal sexy herečku z The Vampire Diaries na rande a zbytek se už psal sám.

I přes rušné natáčení nového filmu v Atlantě si Selena našla čas zahrát si na Amora. "Selena a Austin se spřátelili během natáčení In Dubious Battle v Atlantě. Byla to Selena, kdo pořád mluvil o tom, jak je Nina úžasná, krásná a talentovaná. Austin a Nina jsou oba upsaní u stejné agentury, CAA a už se jejich cesty skřížily i předtím, ale více se poznali až v Atlantě, kdy spolu strávili nějaký ten čas. Stalo se to už v lednu, takže se nějak vídali už od té doby. Teprve nedávno se spolu začali ukazovat na veřejnosti," řekl zdroj pro HollywoodLife.com. "Takže Selena by se dala považovat za dohazovačku."

Nina a Austin se nedávno společně zúčastnili Baby shower večírku Jamie King, kde se o něm Nina zmínila, jako o svém příteli! "Nina Austina představila, jako svého přítele lidem, kteří ho neznali. Většina lidí se tam navzájem znala. Byli tam k sobě přilepení. Celou dobu se drželi za ruce. Oba vypadali opravdu šťastně a hlavně Nina," řekl očitý svědek.

Teen Choice Awards 2015 - Nominees

11. června 2015 v 12:30 | Katty~

Bylo oficálně zahájeno hlasování Teen Choice Awards, kde samozřejmě nechybí nominace ani pro Ninu a seriál Vampire Diaries. Nezbývá tedy nic víc než doufat, že si Nina za svůj poslední rok v seriálu odnese zasloužené prkno!
Vypsala jsem i všechny nominace týkající se seriálu, ať máte přehled :)
Udílení cen proběhne 16. srpna tradičně v Los Angeles.

Choice TV Show: Sci-Fi/Fantasy
The Vampire Diaries

Choice TV Actress: Sci-Fi/Fantasy
Nina Dobrev
Candice Accola

Choice TV Actor: Sci-Fi/Fantasy
Paul Wesley
Ian Somerhalder

Co se ale týče samotného hlasování, oproti předchozím ročníkům je tu jedna změna. Hlasování je povoleno pouze v 50 státech Ameriky, v Portoriku a Panenských ostrovech. Takže pokud jste se chtěli podílet na hlasování, zatím máte smůlu, pokud teda nežijete někde z uvedených :D

Nominace jsou zatím jen první vlnou a další ještě budou zveřejněny, takže pokud by v některé z nich byla také Nina, dám samozřejmě vědět! To samé se týče toho, pokud se nějak změní systém hlasování, informace vám rozhodně neuniknou!

Paul Wesley on Nina Dobrev Leaving The Vampire Diaries

23. května 2015 v 16:55 | Katty~

Přeložila jsem pro vás krátký úryvek toho, jak reagoval Ninin bývalý kolega z Vampire Diaries, Paul
Wesley, na její odchod ze seriálu :) Není to nic dlouhého ani nic hlubokého, ale já jsem teda taky
zvědavá, s čím po prázdninách příjdou :)

S odchodem Nina Dobrev z Vampire Diaries fanoušky zajímá, co seriál čeká dá - a Ninin
kolega, Paul Wesley (Stefan) je na tom stejně, jako fanoušci.

"Je zřejmé, že je tam skvělá nostalgie. Už to nikdy nebud stejné," řekl Wesley pro PEOPLE.

"Nemám tušení, co mají v plánu na příští rok, a to doslova. Plán podle všeho mají. Ale netuším,
jaký plán to je. Bude to fakt zajímavé. Bude zajímavé vidět, s čím příjdou pro bratry Salvatorovi."

Maxim Hot 100 Readers Choice 2015

23. května 2015 v 9:46 | Katty~
Maxim zveřejnil žebříček 100 nejvíce sexy žen podle volby svých čtenářů a v tomto seznamu samozřejmě ani Nina nesmí chybět. Obsadila se na krásném 14. místě a uvedla jsem taky takový menší náhled do toho, kdo byl zhruba před ní a kdo za ní :)

1. Taylor Swift
2. Emily Ratajkowski
3. Selena Gomez
4. Emma Watson
6. Miley Cyrus
9. Jessica Alba
12. Scarlett Johansson
14. Nina Dobrev
16. Emma Stone
18. Shay Mitchell
22. Alessandra Ambrosio
24. Ariana Grande
25. Ashley Benson
30. Lucy Hale
33. Vanessa Hudgens
35. Rachel McAdams

The Final Girls Gala Screening at The LA Film Festival

21. května 2015 v 10:27 | Katty~


Film The Final Girls byl už předveden na dvou filmových festivaech (z toho byla Nina jen na jednom) a teď ho čeká další. Jedná se o LA Film Festival, kterého už by se Nina podle všeho účastnit měla :) Už jen proto, že zprávu o gala promítání filmu sdílela od režiséra filmu Todda Strauss-Schulsona a proto, že momentálně v Los Angeles je (pokud teda zase rychle někam neuteče).

Abych byla přesnější, tak film bude mít gala promítání 16. června, což je za necelý měsíc, tak doufejme, že Nina opravdu dorazí a možná, že se ještě mezitím zúčastní něčeho dalšího! :)

Late Night with Conan O’Brian (Monday 11th)

10. května 2015 v 9:57 | Katty~

Nina se letos již potřetí objeví ve večerní talk show u Conana O'Briana, kde bude zřejmě mluvit o odchodu z Vampire Diaries a možná také něco o novém filmu The Final Girls. Vzhledem k tomu, že Nina u Conana nebude poprvé, jak již bylo řečeno, tak si nejsou nějak cizí a bude to rozhodně stát za to! Doufejme tedy, že to letos vyjde a že z toho nakonec nesejde jako loni.

A kdy že se můžeme těšit na nové fotky a rozhovor? Nina se pořadu účastní už zítra večer (11. května), takže na fotky se můžeme těšit v úterý ráno/dopoledne :)

Vampire Diaries Creator Julie Plec Tried to Talk Nina Dobrev Into Staying

4. května 2015 v 17:17 | Katty~
Mám tu pro vás jeden rozhovor pro US Weekly, kde výkonná producentka The Vampire Diaries, Julie Plec, mluví o odchodu Niny ze seriálu. Osobně bych řekla, že toto je jedn z těch zajímavějších článků a stojí za to si ho přečíst :))

Julie Plec chtěla, aby Nina Dobrev ještě zůstala v Mystic Falls - stejně jako my všichni. Producentka seriálu Vampire Diaries promluvila o Ninině šokujícím odchodu po 6. sérii.

"Ona se prostě těšila, že půjde dál bez špatných pocitů a dramatu," řekla Julie. "Není v tom nic osobního a z hlediska psaní dalšícho příběhu je to skvělá výzva. Pro nás, pro spisovatele, je to jako omlazovací kůra. Ale výhradně na úrovni tvůrčího procvičování."

Samozřejmě je to složitá situace, kterou se zdá, že vyřešili. Během 20. epizody, "I'd Leave My Happy Home For You", odvisílané 1. května, si Elena Gilbert vzala lék, aby se stala zase člověkem. Nový vývoj přišel poté, co Julie přiznala, že se ze všech sil snažila přesvědčit Ninu, aby seriál neopouštěla.

"Nina už dříve tento rok řekla, že to chce skončit a my jsme nějaký čas strávili tím, že jsme ji přesvědčovali, aby zůstala. Říkali jsme: 'Podívej se na tyto skvělé plány, jak to bude, když zůůstaneš!'" vysvětlila. "A ona nakonec řekla něco jako, "Ne, upsala jsem se na šest let. Svých šest let jsem hrála. Teď jsem připravena se pohnout dál a roztáhnout křídla."

No a pak se Nina a Julie rozhodovaly, jak tuto novinku oznámí fanouškům: Instagram. Důvod? Julie nechtěla, aby byli pak fanoušci zaskočeni. A vlastně jim s tím rozhodnutím pomohla smrt Willa Gardnera (Josh Charles) v seriálu The Good Wife.

"Hodně lidí s tím mělo docela problém. Byl to nádherný šok, ale je s tím spojen také smutek. A já se dívám na The Vampire Diaries, který je teď už v hloubce 6 let a ona je hlavní postava," řekla Julie. "Hodněa našich fanoušků jsou stále teenageři a je tu silný vztah k její postavě a k seriálu. Začala jsem se na to dívat z pohledu těch fanoušků a byla jsem jako: 'Musíme jim říct, co se děje, než se to opravdu stane. Nemůžeme ukončit sérii a udělat s tou postavou to, co s ní plánujeme."

Potom dodala: "Kdybych byla fanoušek, tak bych asi umřela. Byla bych zničená."

A lituje něčeho? Ani ne. Julie krátce zmínila také nedávnou smrt Dereka Shepherda (Patrick Dempsey) v Grey's Anatomy. Fanoušci byli pobouření a naštvaní, když se dozvěděli, že už nikdy do jejich nemocnice nevrátí.

"Je to fakt zábavné to teď sledovat poté, co se to stalo ... " uvažovala. "Byla jsem jako, 'Mmmhmm, dobře, zajímavé."

Ian Somerhalder Married: He Hopes Nina Dobrev Finds Her ‘Love Of A Lifetime’

3. května 2015 v 14:12 | Katty~
Dlouho jsem vám sem nedávala žádný článek, tak jsem se teď rozhodla vám jeden přeložit :) Týká se "vztahu" Niny s Ianem a na konci je také pár informací o tom, proč Nina nebylo na Ianově svatbě.

Teď, když se Ian šťastně ožinil s Nikki Reed, doufá, že Nina půjde v jeho stopách a najde si "lásku svého života", stejně jako on. Přečtěte si, jak se cítí ohledně toho, že se jeho bývalá posouvá dál!

Ian Somerhalder je po uši zamilovaný do Nikki Reed poté, co se 26. dubna vzali po 9měsíčním vztahu. Nicméně Nina Dobrev má v Ianově srdci stále zvláštní místečko a on chce, "aby si ve svém životě i ve vztazích vedla úžasně," řekl zdroj pro HollywoodLife.com.

"Ian doufá, že si Nina najde životní lásku tak, jak on si našel tu svou. Těší se na to, že jí uvidí, jak se jí skvěle daří v životě i s jejími vztahy. Moc dobře ví, že s Ninou bude navěky spojován, ale nyní je v jeho životě Nikki a jeho soustředění je na ní. Nebude žít v minulosti a doufá, že ani Nina," řekl zdroj.

I přes to, že se Nina a Ian rozešli, tak spolu dál dobře vychází a stále se mají rádi - nakonec, chodili spolu tři roky!! Nicméně, lidé se mění a jdou dál a každý vztah vás posouvá dále k tomu, s kým máte nakonec být! Ian zřejmě našel lásku svého života a Nina si určitě jednoho dne najde tu svou.

"To, co mezi něma bylo, bylo skvělé, ale lidé se rozcházejí, jdou dál a učí se z předchozích zkušeností. Ian našel Nikki a je šťastný, že se pohnul dál se svým životem," náš zdroj dodal. "Ať lidé mluví o něm a o Nině, ale on se tím nebude stresovat. V jeho očích to skončilo."

Naštěstí pro Iana se zdá, že Nina je také připravená jít se svým životem dál. Odmítla pozvánku na jejich svatbu, protože "se chtěla pohnout dál" se svým životem.

"Byla pozvaná. A dokonce uvažovala o tom, že půjde, ale nakonec se rozhodla, že by to bylo až příliš nepříjemné," řekl zdroj. "Ona Iana opravdu milovala celým svým srdcem, ale sledovat ho, jak si bere Nikki by pro ni bylo příliš bolestivé. Teď za sebou zavřela dvoje dveře a chce se pohnout dál."

Nina Dobrev Asked To Do ‘DWTS’ & Partner With Ex Derek Hough

17. dubna 2015 v 17:09 | Katty~
Poté, co Nina oznámila odchod z Vamprie Diaries se samozřejmě dala do pohybu také média a všichni se snaží získávat informace. Tudíš se objevilo spoustu článků, které vám sem můžu postupně překládat.
Jako první tu mám pro vás článek o tom, že by se Nina teoreticky mohla objevit v show Dancing with Stars.
Kdyby to všechno byla pravda, bylo by to opravdu super, ale u bulvárních plátků nikdy nikdo neví nic jistě! :) Každopádně tady je přeložený článek:

Zatímco jsme pořád smutní z toho, že Nina Dobrev opouští seriál Vampire Diaries, těšíme se až uvidíme, co se svou kariérou udělá nadále. Teď, když má víc času, hnědovlasá kráska uvažuje o tom, že to trochu rozjede v "DWTS" (Dancing with The Stars) na podzim!

Nina Dobrev je pořád zadobře se svým ex, Derekem Hough a je nejlepší kamarádka s jeho sestrou Julianne Hough. Oba sourozenci mají co do činění s Dancing with The Stars. Takže, co to znamená? Ano, uhodli jste! Protože má Nina teď volno v rozvrhu poté, co opustila TVD, Derek a Julianne ji přesvědčují, aby v show účinkovala na pozdim!

"Ninu o účast žádali, jak Julianne tak i Derek," řekl zdroj pro HollywoodLife.com. "A pokud do toho přístí sezónu půjde, tak Derek bude její partner. A Nina o tom opravdu uvažuje. Pokud do podzimu nebude mít práci, tak do toho půjde."

Měli bychom se cítit špatně, že doufáme, že Nina do podzimu žádnou práci mít nebude? Protože bychom opravdu strašně rádi viděli Ninu tančit sambu. Doufáme, že nakonec řekne ano!

Nina Dobrev announced to join We Day Seattle

2. dubna 2015 v 15:43 | Katty~

Někteří, kteří tento blog navštěvujete už delší dobu si možná vzpomínáte, že v listopadu 2011 jsem přidávala fotky z dobročinné akce We Day v Kanadě, které se Nina nejen účastnila, ale také ji spolu s Joem Jonasem moderovala. Tato akce se koná každoročně v několika zemích, jak je objasněno i níže, a co jste možná již pochopili, Nina se jako host zúčastní i letos! We Day je úzce spojen s nadací Free The Children, kterou Nina podporuje už téměř 10 let. Pokud byste měli náhodou zájem podívat se na fotky z akce z roku 2011, máte možnost ZDE.

We Day a sponzoři Microsoft YouthSpark a Allstate oznámili seznam plný slavných mluvčích a účinkujících na akci We Day v Seattlu, který se koná 23. dubna 2015 v KeyAreně. We Day spojí 15 000 studentů a učitelů do inspirujícího prostředí oslavující věrnost, kterou vydali na své činy lokální i globální.

We Day je hnutí našeho času - hnutí mladých lidí, kteří vedou místní i světovou změnu. S těmito akcemi bereme dobročinný svět útokem po Spojených státech, Kanadě a Anglii. We Day je jeden ze světově největších registrovaných charit v sociálních médiích, s více než 5 miliony následovníků. Tento rok příjdou statisíce mladých lidí do stadionů ve 14 městech, aby se zúčastnili této bezprecedentní vždělávací iniciativy.

Ti, kteří tento rok vystoupí na pódiu, jsou naši vracející se oblíbenci a také nové tváře, včetně Lennon & Maisy, Pete Carroll, Laila Ali, The Head and the Heart, Apolo Ohno, Nina Dobrev, Seattle Sounders FC Clint Dempsey & Obafemi Martins, Dr. Mae Jemison, Hannah Simone, Seattle Seahawks Doug Baldwin, Luke Willson & Bobby Wagner a Kweku Mandela.

Julianne Hough about Friendship with Nina

26. března 2015 v 17:01 | Katty~
Julianne Hough, nejlepší kamarádka Niny nedávno otevřela novou stránku o životním stylu, juliannehough.com. Právě na této vé stránce zveřejnila 15 zodpovězených otázek, na které se jí fanoušci ptali na Facebooku. Jedna z otázek se týkala i jejího přátelství s Ninou a právě tu jsem vám přeložila :) Je to sice krátké, ale aspoň něco, holky jsou spolu skvělé a je super, když si na sebe udělají čas :)

Ty a Nina jste skvělé kamarádky! Jako student vysoké školy to může být obtížné zůstat na blízku svým přátelům, kteří jsou od vás daleko. Jak to s Ninou děláte, když máte obě tak nabité programy?

"Jakýkoliv druh vztahu vyžaduje nějaké úsilí. Na ty, které jsou pro vás důležité, si musíte udělat čas a udělat z nich prioritu. Udělejte si poznámky, abyste si připomněli, co je pro vás důležité. Používám FaceTime místo volání nebo psaní SMSek. To platí pro všechny mé přátele. Nina a já máme štěstí, že dost cestujeme a občas se někde potkáme. Když někdo stojí za to, už vám to nepřipadá, že pracujete!"

Nikki Reed: Why She Wants A Face-To-Face Dinner With Nina Dobrev

30. ledna 2015 v 12:51 | Katty~

Přeložila jsem pro vás další bulvární článek a upřímná, já už z toho mám fakt takové smíšené pocity, ale každopádně se opět moc těším na vaše názory ohledně toho, co si o tom myslíte :)

Nikki si chce zajít na večeři s bývalou přítelkyní svého snoubence, která je závoreň stále jeho kolegyní, Ninou Dobrev! Má na ni připravenou intervenci, protože se k sobě Nina a Ian na natáčení mají? Máme EXKLUZIVNÍ detaily!

Nikki Reed se chce setkat s Ninou Dobrev, kolegyní a bývalou přítelkyní jejího snoubence, Iana Somerhaldera. Ale nemějte obavy! Nikki nemá v zájmu Ninu odstrašit. Ve skutečnosti se s ní chce opět přátelit. (Nina a Nikki byly kamarádky, než Nikki začala chodit s Ianem.)

"Nikki řekla, že chce Ninu pozvat na večeři, ale ještě se tak nestalo," řekl náš zdroj EXKLUZIVNĚ pro HollywoodLife.com.

Nikki, které potvrdila jejich zasnoubení, "nemá s Ninou žádný problém. Byla by ráda, kdyby zase všichni mohli být přátelé," říká zdroj a dodává, "ona a Nina si bývaly dost blízké a Nikki řekla hodně lidem, že by to s ní chtěla zase vrátit tam, kde to bylo."

Nina chodila se s vým kolegou více než dva roky, zatímco Nikki přijala zásnubní prsten pouze po půl roce randění.

Ian Somerhalder & Nina Dobrev: ‘Very Touchy’ On Set Of Vampire Diaries

29. ledna 2015 v 12:50 | Katty~
A mám tu pro vás i jeden další bulvární článek, který se teda dost rapidním způsobem liší od těch předchozích, které jsem vám tu překládala. No opravdu by mě zajímalo, kdo jim tyto informace prozrazuje, protože jestli jste četli i ty ostatní články, které jsem vám sem dávala, tak jistě uznáte, že kdyby si to všechno jen vymýšleli, tak by si slušně protiřečili. No je to fakt zajímavé, udělejte si obrázek sami :) A není to jediný článek, který mám pro vás připravený!

Ian Somerhalder se nedávno zasnoubil s láskou svého života, Nikki Reed, ale neuvěříte, co jsme zjistili o tom, jak to probíhá na natáčení mezi ním a Ninou! Zdroj nám EXKLUZIVNĚ řekl, že se ti dva k sobě "docela mají", když je zrovna vypnutá kamera!

Zdroj z natáčení Vampire Diaries nám odhalil, že Nina Dobrev a její kolega a bývalý přítel, Ian Somerhalder se k sobě celkem mají, i když se zrovna netočí! A my máme všechny detaily!

"Nina a Ian se k sobě na natáčení DOST měli," řekl nám zdroj z natáčení seriálu.

Když popisoval, co viděl, tak řekl, "Nina vešla a sedla si vedle Iana na lavičku. Hned, jak si sedla, tak si položila hlavu na jeho rameno a jen tam pár minut seděla, dokud je nezavolali na plac."

No teda. Tato informace je na nás trošku moc! Ale říká se, že stará láska nerezaví, ne? Jsme opravdu rádi, že tito dva zústali dobrými přáteli.

Náš zdroj nás také uklidnil, že Nina a Ian "ani zdaleka nevypadali na to, že by se snažili vžít do role," když se spolu tulili. Vypadali "hrozně choulostivě," dodal zdroj.

Ian Somerhalder & Nikki Reed Engaged: Nina Dobrev Is ‘Devastated’

16. ledna 2015 v 15:51 | Katty~
Je to pouze pár dní, co se do světa dostala novinka, že Ian a Nikki Reed se po 6měsíčním vztahu zasnoubili. No zřejmě bylo jasné, že i Ninu se tuto novinku dozví a podle všeho už se tak stalo. Mám tu pro vás další přeložený článek.

Nikki Reed a Ian Somerhalder všechny překvapili tím, že se zasnoubili a HollywoodLife.com se EXKLUZIVNĚ dozvěděl, že to nikdo nevzal hůř než Ianova bývalá láska a kolegyně z Vampire Diaries, Nina Dobrev.

Nina Dobrev je pochopitelně v šoku z toho, že její bývalý přítel, Ian Somerhalder se zasnoubil s herečkou z Twilight, Nikki Reed, jen po šesti měsících vztahu.

Nina a Ian spolu byli několik let a není to překvapení, že je z toho Nina rozrušená.

Zdroj exkluzivně řekl pro HollywoodLife.com, jak se Nina cítí. "Nina je z té novinky ohledně zasnoubení zničená," odhalil zdroj. "Nemůže uvěřit tomu, že se to děje tak rychle."

"Je úplně v šoku. Slyšela to od jejich společného přítele a pouze nedůvěrně zakroutila hlavou. Věděla, že se Ian a Nikki mají rádi, ale nikdy by ji nenapadlo, že se vezmou takhle rychle! Je to moc velké sousto."

"Nina se bude tvářit statečně a říkat správné věci. Ale uvnitř jí to zabíjí."

Nina Dobrev Avoided Ian Somerhalder & Nikki Reed ‘Like The Plague’ At Globes

14. ledna 2015 v 16:27 | Katty~

Možná jste někteří zaznamenali, že i Ian a Nikki byli na stejném večírku po Zlatých Glóbech, jako Nina. No bylo asi jasné, že to způsobí jisté dusno a tak se taky stalo. Ráda bych věřila, že všechny tyto věci jsou jen výmysly, ale bohužel, už po nespočtu článcích se tomu těžko věří. No na následující článek si udělejte názor sami :)

Nina, Ian a Nikki Reed byli všichni na stejná párty po předávání Zlatých Glóbů a stránka HollywoodLife.com se EXKLUZIVNĚ dozvěděla, že se Nina páru vyhábala "jako moru". Nicméně, Nina a Nikki na sebe nakonec tváří v tvář natrefily.

Když byla Nina Dobrev, Ian Somerhalder a Nikki Reed v jedné místnosti, tak byli věci tak trochu nepříjemné. HollywoodLife.com se dozvěděl, že se jim Nina snažila vyhýbat, jak jen to šlo.

"Nina se Ianovi a Nikki vyhýbala, jako moru," řekl zdroj pro HollywoodLife.com. "Držela se poblíž několika svých přátel a na druhé straně večírku."

"Bylo to opravdu nepříjemné, protože Ian s Nikki proplouval jako král s královnou plesu. Nikki tam měla hodně známých. Pořád se s Ianem drželi a celý večer s líbali."

Pro Ninu muselo být těžké něco takového pozorovat. Bez ohledu na to, jestli už se Nina přes Iana přenesla nebo ne, když vidíte svého bývalého, dvouletého přítele, který se líbá s vaší bývalou kamarádkou, musí to být těžké.

"Nina si toho nemohla nevšimnout," pokračuje náš zdroj. "Nina a Nikki se navzájem vyhábaly, i když šly na dámy."

Nicméně se sen nadějné herečky nesplnil.

"Nina se jim nemohla vyhýbat věčně a nakonec na sebe narazili, což bylo dost nepříjemné. Jen kolem sebe tak pomalu přošli, usmívali se s sotva řekli 'Ahoj'. Bylo mi Niny líto," řekl náš zdroj.

♥ 26 YEARS OF NINA ♥

9. ledna 2015 v 9:31 | Katty~
Někteří z vás jistě víte, co je dneska za den. Ano, dneska slaví Nina své 26. narozeniny. Já pevně věřím tomu, že si Nina svůj den užije stejně tak dobře, jako doufám, že si užila zbytek roku. V uplynulém roce byl pro Ninu důležitý z hlediska kariéry nejdůležitější film Let's Be Cops, což byl její první film, který byl uveden v kinech a co víc, dokonce i v českých a slovenských, takže si jistě někteří z vás ještě pamatují, jak jste seděli v kinech a tento film se smíchem sledovali.
Co se týče Vampire Diaries, rozběhly se informace o tom, že by Nina chtěla opustit seriál, aby se věnovala filmové kariéře a rozvíjela se dál, k čemuž jí údajně hodně popostrčil bývalý přítel, Ian Somerhalder, který si na natáčení vodil svojí novou přítelkyni a Nininu kamarádku, Nikki Reed. Nám, jako fanouškům zřejmě zbývá jen čekat, jak to dopadne na konci série.

Z Ninina osobního života to bylo docela dost pestré hlavně po čas letních prázdnin, okolo Comic Conu, kdy se psalo, že Nina chodí nebo se dává dohromady s téměř každým, vedle koho stála a ani Nina nebyla bez povšimnutí a sama si z toho dělala legraci, což bylo super, že to bere na lehkou váhu.

Chtěla jsem si pro vás na dnešek a tento den připravit menší překvapení, ale nějak jsem to nestihla a musím se bohužel učit, takže nevím, jak to výjde, ale třeba to pro vás ještě stihnu dodělat :)

A myslím, že už bych měla přestat žvanit, protože to nikoho nebaví číst, ale ještě bych nakonec chtěla Nině popřát všechno nejlepší, ať se jí daří, ať zažije plno dalších úžasných dovolených, ať se jí skvěle daří i další rok ve filmové kariéře a dělá, co má ráda a hlavně ať zůstává pozitivní přes cokoliv, co se děje :) Snad si svůj narozeninový den užije za každou cenu, se svými blízkými a s lidmi, které má ráda a se kterýma jí je dobře a ať je stále takové sluníčko, jak ji máme nejraději :) ♥

Congratulations to Nina Dobrev and Ian Somerhalder on their 2015 ‪Peoples Choice‬ Award!

8. ledna 2015 v 8:13 | Katty~
Jistě většina z vás ví, že v noci na dnešek se konalo předávání cen People's Choice a jak se dalo čekat, Nina ani nikdo z Vampire Diaries se ho bohužel nezúčastnil. Pro mě osobně to nebylo velké překvapení, protože většinou se jejich účast ví dopředu a o nikom z nich nebya ani zmínka.

Nějakou dobrou zprávu tu ale pro vás přece jenom mám. Nina a Ian vyhráli cenu za Oblíbené televizní duo. Takže k této ceně jim moc gratuluju, rozhodně si ji zaslouží, protože na televizních obrazovkách jsou spolu skvělí.

The Vampire Diaries > Season 6 > Posters [ 16 + 1x new ]

TV’s 10 Hottest Couples Of 2014

2. ledna 2015 v 10:00 | Katty~
Dalším seznamem, které nás vždy doprovázejí na konci roku, je seznam nejvíce sexy televizních párů, kde samozřejmě nesmí chybět Delena a i když je žebříček v náhodném pořadí, tak v anketě na stránce Damon s Elenou opět podle fanoušků vedou na plné čáře :)


Elena & Damon (The Vampire Diaries)
Derek & Meredith (The Grey's Anatomy)
Emma and Hook (Once Upon A Time)
Adam and Kristina (Parenthood)
Ben and Leslie (Parks and Recreation)
Leonard and Penny (The Big Bang Theory)
Mindy and Danny (The Mindy Project)
Jim and Maggie (The Newsroom)
Tig and Venus (Sons of Anarchy)
Glen and Maggie (The Walking Dead)
 
 

Reklama