The Originals

The Originals: 2x05 The Red Door - Download

4. listopadu 2014 v 7:45 | Katty~
Jistě už víte, že Nina hostuje v jednom dílu seriálu The Originals a konečně jsme se doškali dne, kdy tento díl vyšel, takže si ho můžeme stáhnout. Pokud je tohle pro někoho stále novinky, více informací se dočtete zde.


CZ TITULKY: Download

The Originals: 2x05 The Red Door - Trailer

28. října 2014 v 9:12 | Katty~
Myslím, že už jsem to zde psala tolikrát, že jistě už každý zaznamenal novinku, že bude Nina hostovat v The Originals, jako původní dvojnice, Tatia :) Tato epizoda se bude na CW vysílat již příští týden v pondělí a teď se můžete podívat na trailer. Sice toho moc neprozradí, ale už jsem na to opravdu hrozně zvědavá! :)

The Originals: 2x05 The Red Door - Synopsis

16. října 2014 v 21:52 | Katty~
Už dříve jsem vám sem psala, že Nina bude hostovat v jednom díle The Originals. K tomuto dílu konečně vyšel také oficiální popis, který tu pro vás teď mám :) Více informací o Ninině roli naleznete ZDE.

NINA DOBREV SE OBJEVÍ VE FLASHBACKU JAKO TATIA, PŮVODNÍ DVOJNICE - Za účelem ukázat Elijahovi (Daniel Gillies), že je pro něj její plán nejlepší, ho Esther (Alice Evans) nutí , aby znovu prožil čas v dávné době, kdy miloval mladou dívku jménem Tatia (hostují hvězda Nina Dobrev). S Marcelovou (Charles Michael Davis) pomocí je Hayley (Phoebe Tonkin) odhodlaná najít Elijaha, který není k nalezení, ale je rozpolcená, když zjistí, že i Klaus (Joseph Morgan) je v nesnázích. Někde jinde se Cami (Leah Pipes) ocitne v nebezpečné situaci, když ji Mikael (hostující hvězda Sebastian Roche) vezme jako rukojmí, za účelem přilákat k sobě Klause a Davina (Danielle Campbell) učiní znepokojující odhalení o Kalebově (hostující hvězda Daniel Sharman) pravé identitě. Nakonec následuje násilná konfrontace, když Klaus čelí Mikaelovi tváří v tvář.

Nina Dobrev says things get 'complicated' for Tatia on 'The Originals'

7. října 2014 v 20:43 | Katty~

Přeložila jsem vám jeden článek, kde producent The Originals, Michael Narducci a i Nina, promluvili o roli Tatii v Původních. Pokud někdo není v obraze, ZDE jsem vám psala informaci o tom, že bude Nina v Půdovních hostovat.

Nina Dobrev zatím hrála hned tři dvojnice ve Vampire Diaries. Byla to Elena, Katherine a pak je tu ta, co je všechn ztvořila, Amara. Ale když se provalila novinka, že Nina míří do 2. série The Originals, jako Tatia, tak si fanoušci okamžitě vybavili, jak o ní byla poprvé zmínka ve 3. sérii TVD.

U večeře s Damonem a Stefanem, Klaus a Elijah mluvili o dívce, kterou oba milovali, když byli ještě lidé: Tatiu, první dvojnici Amary. Ve skutečnosti to byla Tatiina krev, kterou Esther svázala Klausovu vlkodlačí stránku a bránila mu tak v tom, aby se stal hybridem. Ale kromě toho o té ženě, která si získala sdrce obou bratrů, moc nevíme a to je přesně ten důvod, proč Nina zamířila mezi Původní.

Výkonný producent The Originals, Michael Narducci, prozradil, že se Tatia objeví v 5. epizodě 2. série ve flashbacku, který vezme diváky zpět do doby Vikingů. "Nina Dobrev si zahrála s oběma bratry, s Danielem Gilliesem i Josephem Morganem," řekl Michael. "Povíme příběh, který pomůže odhalit její osud, co se jí stalo, něco o jejím vztahu s oběma bratry a proč je to, co se stalo mezi ní a bratry tak krásné a zároveň tragické."

A když jsme mluvili s Ninou o tom, jak se Tatia liší od ostatních dvojnic, řekla nám: "Mám takový pocit, že je z nich taková nejryzejší, protože je to původní dvojnice. Nemá nikoho, kdo by byl před ní a ovlivňoval její život a s kým musí žít v souladu nebo čí historie jí bude pronásledovat v budoucnu, takže nemá žádné předem vytvořené představy. Nezná žádné upíří drama, které by se odehrávalo před její existencí, takže je v ní jen čístá láska, naděje a nevinnost ... Dokud se věci nezkomplikují, jak je tomu vždycky."

Když mluvíme o komplikacích, tak jsme se Michaela Narducciho zeptali také na nějaké další spojitosti mezi TVD a TO v této sérii a Narducci se vyjádřil celkem jasně, že v nijaké blízké době v New Orleans nemáme očekávat nikoho dalšího (ani Caroline). "Není to tak jednoduché, aby lidé nechali toho, co dělají v Mystic Falls a odešli do New Orleans," řekl. "A až se náš děj více rozjede, tak bude zřejmé, že je nemožné, aby si postavy prostě vzali dovolenku a vydaly se do Mystic Falls, ale vždy se díváme na to, jestli nám to dává smysl, protože spolu tak nějak sdílí stejný vesmír."

A co se týče Caroline? "Docela brzo uvidíte, že bude mít Klaus plné ruce práce s návratem své rodiny a poslední věc, kterou by chtěl, je zaplést do toho ještě někoho dalšího. Má ještě k řešení hodně rodinných záležitostí."

Nina Dobrev Is Heading to The Originals!

26. září 2014 v 7:55 | Katty~

Už jsem vám sem psala v jednom článku se spoilery, že natočili jedno spojení Vampire Diaries a The Originals a teď už víme i kdo a kam na chvíli přejde a také kdy to bude. Ano bude to Nina! Níže jsem vám přeložila úrevek článku E!Online.

"Je tu hodně lidí, kteří by si mohli navzájem křížit cesty a když my plánujeme naše křižovatky, rádi přemýšlíme tou nejchytřejší cestou, jak propojit mytologii Vampire Diaries do mytologie The Originals," řekla Julie Plec. "Už před nějakou dobou, ve 3. sérii, jsme představili jméno postavy ve spojitosti s Klausem a Elijahem a s tím, jak se stali upíry. Dívka, kterou oba milovali před dávnou dobou, byla původní dvojnicí, Tatia. Takže Nina bude hostovat v The Originals kvůli menšímu příběhu v 5. epizodě, která bude odvysílána 3. listopadu."
 
 

Reklama