The Vampire Diaries ~ Other & News

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Get Ready

10. března 2017 v 16:19 | Katty~

Po dlouhé době a zároveň také naposled přidávám takovou tu "přípravu" na novou epizodu Vampire Diaries, kterou jsme vždy přidávala v předvečer dalšího dílu. Ani teď si to samozřejmě nemohu odpustit a takový malý přehled toho, na co se můžete těšit tu pro vás mám :)

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Spoilers

23. února 2017 v 12:49 | Katty~

Julie Plec, producentka seriálu Vampire Diaries na svém twitterovém účtu odpovídala na otázky fanoušků, týkající se právě posledního dílu. Vybrala jsem zde pro vás ty, které byly nejdůležitější a nejzajímavější. Následující informace týkající se posledního dílu jsou jisté a oficiální.

  • Dočkáme se i Nininy druhé postavy, Katherine
  • Zemře jedna z hlavních postav
  • Uvidíme záběry do minulosti nebo do budoucnosti
  • Neuvidíme žádné jiné děti, než ty, které už ze seriálu známe
  • Poslední scéna seriálu se odehrává v domě Salvatorů

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic & "The Vampire Diaries: Forever Yours" Special - Synopsis

17. února 2017 v 20:00 | Katty~

Mám tu pro vás oficiální popis k poslední epizodě Vampire Diaries, ke které se už postupně informace objevují. Tento popis nám toho teda moc neřekne, ale objevila se také informace o závěřečném speciálu. Pro více informací, čtěte dále.

STAŘÍ PŘÁTELÉ - Když je v sázce osud Mystic Falls, musí Stefan (Paul Wesley) a Damon (Ian Somerhalder) ve své poslední bitvě bojovat se svým největším nepřítelem. Epizodu režírovala Julie Plec a byla napsána Julií Plec a Kevinem Williamsonem.

Epizoda se bude vysílat 10. března až ve 21:00 hodin, protože ve 20:00 je připraven speciál, který nese název "The Vampire Diaries: Forever Yours". Popis k tomuto speciálu je následující:

BYLO TO EPICKÉ - Po osmi úžasných sériích se The Vampire Diaries blíží k dramatickému a epickému konci. Toto hodinové zopakování obsahuje rozhovory s bývalým i současným obsazením, i s hostujícími herci a konverzaci s výkonnými producenty Kevinem Williamsonem a Julií Plec. Dále jsou zde záběry z natáčení poslední série a speciální momenty za celých uplynulých 8 let.

Nina Is Back on The Vampire Diaries Set

26. ledna 2017 v 19:48 | Katty~
Sice se tu stále zveřejňují přednastavené články, ale už mi dochází a musím zase dohnat další, co mi chybí, zatím to mám nastavené do 28. ledna, ale nahromadily se další novinky, na které se těším a vy snad taky. Není toho ale zdaleka tolik, jak jsem vám psala asi 14 dní zpět.
Každopádně, proto vám sem nepíšu to, co teď píšu. Přes to všechno, co mi chybí jsem se rozhodla s touto novinkou neotálet a dát vám ji sem hned! Jedná se o odpověď na otázku, na kterou se všichni ptáme už minimálně půl roku a teď je jasno a rozhodnuto. Nina asi před hodinou na svůj Instagram zveřejnila fotografii scénáře k Vampire Diaries s komentářem, že je zpět na natáčení seriálu! Nemáte tušení, jakou mi to udělalo radost, že seriál, který jsem měla od začátku tak ráda, skončí důstojně a tak, jak má! Podle uvedené fotky se asi Nina nezdrží déle než na tu jednu epizodu, ze které je scénář, protože je na něm číslo 16. epizody, což je právě poslední a finální, ale aspoň tak. Scénář napsala Julie Plec společně se svým původním kolegou v pozici producenta, Kevinem Williamsonem. Julie Plec bude tuto epizodu také režírovat.
Co na to říkáte a těšíte se na konec série trochu více po této informaci? Myslíte si, že se vrátí jen Elena? Nebo je možné, že uvidíme ještě i Katherine, když je teď stále řeč a propojení s peklem? Rozhodně dejte vědět vaše názory a komentáře!

The Vampire Diaries: Is Nina Returning To The Show?

15. listopadu 2016 v 16:21 | Katty~

Dlouho jsem vám tady na blogu nepsala nic o seriálu Vampire Diaries, takže si myslím, že je na čase, abych se s informacemi trochu pohla, i když se to s informacemi samotnými zase tolik neposunulo nikam dopředu. Každopádně tu mám pro vás několik menších novinek, které se týkají 8. série TVD. Doufám, že jinak nevadí a že chápete, že se seriálu už zase tolik nevěnuji, když už v něm Nina není. Myslím, že takhle jednou za čas to snad stačí. Samozřejmě kdyby přišlo něco průlomového, tak bych vás o to neošidila.

Ale teď už k něčemu podstatnějšímu. Jako první, co už možná někteří víte, kteří novinky více sledujete. Ale pro ty, kteří si prostě každou sobotu stáhnete nový díl a nic víc extra kolem se vás netýká, tak aktuální, finální, série bude mít celkem 16. dílů, což je o dost méně než na co jsme zvyklí a vzhledem k poslednímu zatím odvysílanému, již čtvrtému dílu, se krátí čas a s ním i možnost, aby se Nina do této série vrátila. A to nás dostává tedy k této další otázce.

V rozhovoru s Entertainment Tonight producentka seriálu Vampire Diaries, Julie Plec prozradila, že s Ninou Dobrev jedná o návratu Eleny zpět do poslední série seriálu. A zní to velmi slibně.

"Mám z toho dobrý pocit," řekla Julie. "Mluvily jsme spolu a vím, že tam chce na sto procent být a já samozřejmě chci aby tam na sto procent byla, takže to záleží jen na stupidních věcech, jako je dobré načasování. Upřímně, řekněme si to narovinu: Byla bych zdrcená, kdyby to nevyšlo, takže mám pocit, že nám to snad bude hrát do karet."

Julie také vyjádřila své nadšení, že jestli se Nina vrátí, tak se dočká své "vize", kterou si pro Elenu představovala.

"Během celé série dostáváme útržky a záběry na její postavu," řekla. "Damonovi vzpomínky na ni jsou obrovskou součásí této série a když jsem se zrovna včera dívala na jednu takovou scénu, tak to ve mě vzneslo tolik emocí a nostalgie. Je krásné mít v ní takový příběh, jaký tam je."

"Její postava byla středem pozornosti, srdce a duše seriálu tak dlouhou dobu, že se to teď zdá neúplné," řekla Julie pro Digital Spy. "Mám závěr i bez Eleny - ale silně doufám, že ho nebudu muset použít."

"Také chci, aby nás před koncem seriálu navštívilo hodně známých milovaných postav, které jsme dlouho neviděli .. pokud jsou ještě naživu".

Takže, je zřejmé, že se to nic moc nikam neposunulo a že nic není potvrzené a že jenom všichni chtějí, aby to vyšlo. Včetně fanoušků, řekla bych. Stejně si ale myslím, že kdyby to měli ujednané, že by to nejspíš neprozradili a že by to nechali jako překvapení na konec seriálu. Druhou věcí by byla také skutečnost, jaktože bychom si nevšimli, že byla Nina v Atlantě natáčet? No jednou už byla na konci série předchozí, když byl na úplně v závěru pouze její hlas. To tam asi sice nestrávila moc času, ale přece jenom proklouzla. Navíc v Atlantě není tolik fotografů a co víc, co možná vy nevidíte, pokud o Nině novinky nepřidáváte, občas je pár takových "slepých" dnů, kdy nejsou žádné novinky a nic ohledně Nininy pozice. Budeme se tedy muset nechat překvapit, jak to nakonec skončí, ale mě by stejně jako Julii velmi mrzelo, kdyby to nevyšlo a kdyby tam Nina nemohla být, protože jsem seriál měla takovou dobu hrozně ráda, vstávala jsem v pátky v 5 hodin ráno, abych nový díl viděla co nejdřív. A musím se přiznat, že mi to teď, jak řekla producentka seriálu, připadá neúplné. Co říkáte vy? chtěli byste Ninu/Elenu/Katherine v seriálu? :)

Nina Dobrev in The Vampire Diaries Season 7 Finale

16. května 2016 v 11:47 | Katty~

Pokud už jste viděli poslední epizodu 7. série Vampire Diaries, tak jste si jistě všimli, že se tam "objevila" Elena. Abych byla přesnější, tak ne úplně objevila, ale slyšeli jsme její hlas. Ten ale nebyl sestříhán z předchozích epizod, nýbrž Nina přijela do Atlanty tuto část nahrát a navštívit své bývalé kolegy. A je teda pěkně šikovná, když to zvládla tak nepozorovaně a tajně! Každopádně si můžete přečíst, co o tom řekla producentka Julie Plec. A pokud jste nejnovější epizodu ještě neviděli, tak si ji stejně jako všechny ostatní můžete stáhnout ZDE :)

"V tomto konkrétním případě přijela a svůj hlas nahrála," řekla výkonná producentka Julie Plec pro TVLine. "Zavolala jsem jí a řekla, že to buď nějak sestříháme z předchozích epizod, nebo že může přijet všechny navštívit a nahrát to. A vybrala si, že to udělá osobně, což bylo skvělé, protože to byla taková malá soukromá Ninina návštěva."

A co se týče toho, jestli Ninu ještě znovu uvidíme, tak Julie řekla, že se drží svého původního plánu s tím, že počítá do finále s jejím návratem - ať je to kdykoliv.

"To je to, na čem jsme se spolu dohodly, když se rozhodla posunout se o krok dál a je to to, co mám stále v hlavě," řekla Julie. "Očividně se věci můžou časem měnit, když seriál pojede o něco déle než jsme čekali nebo kdybychom se kolektivně rozhodli, že by bylo zábava ji přivést zpět dříve a ona s tím souhlasila. Ale podle mě si byla velmi jistá s tím, co chce, aby byl další krok v jejím životě a vede se jí v tom dobře. Takže já se držím svého plánu, který je takový, že ji plánujeme přivést zpět na konci."

Podle všeho je také pravděpodobné, že seriál bude končit po následující 8. sérii, vzhledem k tomu, že Ian Somerhalder (Damon) a Kat Graham (Bonnie) oznámili, že po osmé sérii ze seriálu odcházejí. Snad se tedy Niny a ukončení příběhu její postavy dočkáme už příští rok :)

Julie Plec & Caroline Dires on Nina' Potential Return to The Vampire Diaries

4. února 2016 v 17:24 | Katty~
Ptali jste se mě, jestli se Nina bude ještě vracet do seriálu Vapire Diaries, který loni po ukončení 6. série opustila. Informace o seriálu se tu moc často neobjevují a už zde naleznete pouze odkazy na stažení epizod, ale na tohle téma jsem se vám rozhodla něco napsat. Konkrétně, jak to vidí producentky seriálu.

Rozhovor s Julie Plec pro "Variety":
Co se týče budoucnosti seriálu Vampire Diaries, který jede prvním rokem bez Niny Dobrev, Julie Plec před sebou vidí dlouhou potenciální cestu.

"Podle mě by měly mé cíle běžet zároveň s těmi Paulovými (Stefan) a Ianovými (Damon) - více než s cíli televizní společnosti a studia," řekla Julie. "Když se kluci rozhodnou, že chtějí skončit - což se může stát zítra nebo za několik let - tak chci taky skončit. Cítím, že jim to dlužím a že to dlužím také seriálu. Je to kolektivní rozhodnutí. Právě teď jsou oni tím řídícím článkem a uvidíme, jak dlouho to ještě budou chtít dělat."

Když mluvíme o jejím pohledu na seriál bez Niny, Julie vysvětlila, že by bývalou hvězdu na natáčení přivítala kdykoliv, ale že cítí také kreativní oživení s tím, jaký má seriál nový směr.

"Na citové úrovni je to smutné, protože je to Nina a byla Elena a my všichni ji milujeme a milovali jsme její postavu, ale na tvůrčí úrovni to bylo osvěžující ve smyslu, který ani nedokážu popsat," vysvětlila Plec. "Je to fajn vyprávět příběh dvou bratrů, kteří jsou spojeni pravděpodobně více než kdy předtím a psát o tomto ohromném vztahu. Bylo to tento rok velmi zábavné. Užíváme si to. Ano, Nina mi velmi chybí a brala bych ji v momentě zpět, kdyby zavolala a řekla, 'Čau, můžu se vrátit a hrát?' Ale čistě z toho tvůrčího hlediska to byl takový nový druh zábavy."

Rozhovor s Caroline Dries pro "Collider":
Nechali jste si Elenu jako postavu v seriálu, i když s vámi už Nina Dobrev není. Je to výzva?

"Je to velká výzva a pomáhá to, že je základním kritériem každého Damonova rozhodnutí. Kvůli tomu, že tam je, se Damon rozhoduje tak, jak se rozhoduje. Takže si myslím, že to tak zůstane i do budoucna."

Je nějaká šance, že se Nina Dobrev na konci 7. série vrátí?

"Ne. Řeknu to tak ... kdyby dnes ze CW zavolali a řekli něco jako "Mimochodem, 7. série je vaše poslední," tak si myslím, že bychom se hodně snažili o to, aby Nina ve finále byla. Ale z aktuálního pohledu se chováme tak, že seriál bude pokračovat, takže ne, na konci sedmé série nebude."

(Přednastavený článek)

Caroline Dries on Elena’s Sleeping Beauty Twist, Potential Return

27. května 2015 v 12:00 | Katty~
Mám tu pro vás úryvek článku, kde si můžete přečíst o tom, jak jedna z producentek Vampire Diaries, Caroline Dries, uvažuje o možném pozdějším návratu Eleny do seriálu a také o tom, proč to s ní ukončili tak, jak to ukončili :)

"Věděli jsme, že Elenu nechceme zabít úplně, protože bychom byli rádi, kdyby se jednoho dne vrátila, možná ve finále série," odhalila Caroline Dries. "A nechtěli jsme ani, aby úplně odešla a našla si práci jinde, protože to působí tak falešně. Řekli jsme si, 'Co by mohla udělat, aby to dokázalo jejím přátelům a divákům, jaký je člověk?' A samozřejmě, že se obětovala, aby mohla žít její kamarádka celý svůj život. Mysleli jsme si, že to tam sedí, protože nakonec, po všech obětích pro ni, i ona schytá kulku namísto své kamarádky a odejde ve stylu Šípkové Růženky."

Caroline Dries také promluvila o použití Elenina odchodu k tomu, aby ukázala, jak se vyvinul Damonův charakter - což zobrazuje fakt, že nenechal zemřít Bonnie na úkor záchrany Eleny. Caroline řekla: "Nechat Elenu zemřít pro Damona nebyla nikdy možnost, takže to ještě víc ukazuje, jak se Damonův charakter posílil: Jak se Damon změnil z Damona sobeckého blbce v 1. sérii a jak ho Elena ovlivnila? Takhle to bude nejvíce zřejmé. Pro jednou učinil nesobeckou volbu, což byl také něco jako jeho dar Eleně."

(Přednastevený článek)

The Vampire Diaries: Season 6 Description

23. května 2015 v 20:47 | Katty~

Stanice CW zveřejnla oficiální popis z 6. série Vampire Diaries, která nedávno skončila. Je to takové kompletní shrnutí toho nejdůležitějšího, co se za sezónu událo. Na konci je také lehce nastíněno, co by se mohlo dít v sérii následující, ale žádná velká indície to teda není :) Každopádně, pokud jste třeba sérii nesledovali a trochu vás to zajímá, tady máte ideální článek, který vám pomůže sérii dohnat v jednom odstavci :)

Šestá série Vampire Diaries začala, když naši hrdinové truchlili po zničující ztrátě Damona (Ian Somerhalder) a Bonnie (Kat Graham), kteří byli uvězněni ve vězeňském světě roku 1994 s psychopatem a magie neschopným Kaiem Parkerem (hostující hvězda Chris Wood). Elena (Nina Dobrev), která nebyla schopna vypořádat se se ztrátou své lásky, se nechala ovlivnit, aby zapomněla vzpomínky na milovaného Damona, což znamenalo, že když se konečně do Mystic Falls vrátil, musel si ji znovu získat. Mezitím se Caroline (Candice Accola) musela vypořádávat s city ke Stefanovi (Paul Wesley) přitom, když její matka prodělala srdcervoucí boj s rakovinou. Tato bitva se nakonec stala osudnou a poslala Caroline i Stefana na nabezpečnou cestu upírů bez citů. Bonnie se z vězeňského světa vrátila s překvapením pro Damona, s lékem na upírství, který se nakonec Damon rozhodl vzít spolu s Elenou. Damon a Stefan se tváří v tvář setkali se svou matkou Lily (hostující hvězda Annie Wersching), o které si až dosud mysleli, že je mrtvá. Když se série dopracovala až ke svatbě Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), Damon využil obřad k tomu, aby vyjádřil svou oddanost Eleně, ale neobešlo se to bez katastrofické události, po které zůstaly mnohé životy vidět na vlásku. Po pozloučení s Elenou Gilbert, v sedmé sérii se některé postavy zotaví a jiné ne. Když se Lily pokusí vrazit klín mezi bratry Salvatorovi, budeme se stále držet naděje, že milostný příběh mezi Stefanem a Caroline je dost silný na to, aby přežil.

Seriál je založem ma sérii knížek podle L. J. Smithové. THE VAMPIRE DIARIES je od Bonanza Productions Inc. ve spolupráci s Outerbanks Entertainment, Alloy Entertainment, Warner Bros. Television a CBS Television Studios. Seriál byl založen Kevinem Williamsonem ("The Following," "Scream") a Julií Plec ("The Originals," "Kyle XY," "Wasteland"), kteří jsou výkonní producenti spolu s Leslie Morgenstein ("Gossip Girl," "Pretty Little Liars") a Caroline Dries ("Melrose Place," "Smallville").

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While

14. května 2015 v 20:59 | Katty~

A je tu definitivně poslední článek se souhrnem informací k další epizodě Vampire Diaries. Pokud by náhodou byl ještě někdo, kdo to neví, tak následující díl TVD je poslední, jak z 6. série, tak také celkově pro Ninu, protože seriál opouští. O tom, jestli ještě budu přidávat příští sezónu nové epizody, se ještě můžeme pobavit, ale odkazy na nové díly bude tak jediné, protože to nemá význam, když Nina v seriálu už dále účinkovat nebude.
No každopádně v celém článku naleznete přehled k poslednímu dílu.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x21 I'll Wed You In The Golden Summertime

7. května 2015 v 19:00 | Katty~

Konec série se nezadržitelně blíží a já tu teď mám pro vás dostupné informace o nadcházející 21. epizodě, která je z této řady předposlední :)

(Přednastavený článek)

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x20 I'd Leave My Happy Home For You

30. dubna 2015 v 19:00 | Katty~

Před náma opět další epizoda a já tu má pro vás každotýdenní přehled toho, co od ní můžeme očekávat.

The Vampire Diaries: 6x22 I’m Thinking of You All the While - Synopsis

23. dubna 2015 v 23:11 | Katty~
SBOHEM MYSTIC FALLS - Po svatbě Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) věci naberou dramatického obratu, když se ukáže nezvaný host, který Elenu (Nina Dobrev) nechá v příšerném nebezpečí. I přes Mattovu (Zach Roerig) radu opustit město, aby se ochránila, vzdorovitá Bonnie (Kat Graham) bere věci do vlastních rukou poté, co se ocitla v situaci, kdy má nést důsledky zvráceného plánu. Když se Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) dostanou na citové rozcestí jejich vztahu, opětné setkání s Liv (hostující hvězda Penelope Mitchell) nechává Tylera (Michael Trevino), aby čelil rozhodnutí, které by mohlo změnit jeho život navždy. Mezitím lehkomyslné činy Lily (hostující hvězda Anni Wersching) způsobují, že si Stefan uvědomí, co je jeho matka ochotná udělat, aby získala zpět svou "rodinu". Nakonec po zničujím řetězci událostí je Damon (Ian Somerhalder) nucen, aby udělal to nejobtížnější rozhodnutí ve svém životě.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x19 Because

23. dubna 2015 v 20:01 | Katty~

Konec 6. série Vampire Diaries se nezadržitelně blíží a já tu pro vás mám přehled toho, na co se můžeme těšit v dalším díle, který nese název "Because" a jedná se konkrétně o 19. epizodu :) Pokud vás zajímá, na co se těšit, níže najdete základní informace :)


The Vampire Diaries: 6x21 I'll Wed You In The Golden Summertime - Synopsis

17. dubna 2015 v 22:24 | Katty~
VELKÝ DEN JO A ALARICA - Je svatební den Alarica (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), a Elena (Nina Dobrev) a Bonnie (Kat Graham) dělají, co můžou, aby pomohly vystresované Jo s přípravami na poslední chvíli. Po odhalení nějakých život-měnících novinek, které Damon (Ian Somerhalder) tajil, bere Stefan (Paul Wesley) svého bratra na výlet, aby mu dal perspektivu na jeho budoucnost s Elenou. Jinde, když se Caroline (Candice Accola) vrátí do Mystic Falls poté, co se vypořádala s důsledky svého řádění s vypnutými city, začíná to svým přátelům vynahrazovat a přichází s uvědoměním si možností, že ona a Stefan by mohli být spolu. Nakonec, když začne mít Bonnie intenzivní noční můry, že po ní jde Lily (hostující hvězda Annie Wersching), bere Matta (Zach Roerich), aby jí pomohl Lily dostat.

Michael Malarkey about Nina Dobrev Leaving The Vamprie Diaries

17. dubna 2015 v 11:52 | Katty~
Mám tu pro vás jeden článek z US Weekly, kde Michael Malarkey promluvil o odchodu Niny ze seriálu :)

Enzo mluví o Eleně! Fanoušci The Vampire Diaries jsou stále rozrušeni z toho, že Nina Dobrev opouští po 6. sérii seriál - ale to také její kolegvé. Michael Malarkey, který se do Mystic Falls dostavil v roce 2013, nedávno prozradil pro US Weekly, že všichni herci, i ti, kteří v poslední eizodě nehrají, se sešli, aby podpořili kanadskou herečku u jejího posledního čtení epizody.

"Vždycky to bude takové hořkosladké, když někoho takto ztratíte, ale zároveň si myslím, že je to správné rozhodnutí," řekl Michael. "Toto rozhodnutí učinila už před dlouhou dobou. Tak nějak jsme o tom věděli už trochu dříve. Ale když jsme byli u čtení poslední epizody, tak jí rozhodně bylo hned několikrát do breku. Byl to opravdu dobrý společný moment, protože tam byli všichni a ve vzduchu bylo takové napětí."

"Abych byl upřímný tak jsem neměl tušení, jak to dopadne," řekl na to, jak skončí Elenin příběh. "Během série jsem byl jako "Bože, jak se to stane? Možná si to rozmyslí!" Ale ne, myslím, si, že to udělali opravdu chytrým způsobem a je to elegantně zakončeno. Zanechává to skvělou napínavou situaci, která ukončí šestou sérii a posune se do série sedmé ... Takže snad se lidé dostanou přes ten fakt, že ztratili svou hlavní dámu a bude je zajímat děj, který vyplave na povrch."

Dodal: "Uvidíte to v poslední epizodě, je to rozhodně smutné, ale takové hořkosladké, protože uvidíme hodně jejích vztahů s ostatními postavami. To je krásný způsob, jak se rozloučit."

Michael a další jeho kolegové si užívají poslední dny s Ninou na natáčení v Atlantě. Nedávno byli herci ze seriálu společně na rozlučce z jezera Lanier v Georgii. Loučili se talé s Michaelem Trevinem, který neopouští seriál úplně, ale v 7. sérii se bude objevovat jen málo.

"Všichni se spolu rádi scházíme. To dobré na tom, že jsme všichni na stejném místě je to, že jsme si navzájem nejlepšími přáteli," řekl Michael. "Na Nininu a potencionálně i Michaelovu rozlučkovou párty jsme všichni jeli do domu u jezera Lanier, kde bylo úžasně. Byla to prostě taková pravá oslava našich společných časů. Myslím, že to jen svědčí o tom, jak jsme všichni propojeni."

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x18 I Never Could Love Like That

16. dubna 2015 v 23:13 | Katty~

Zítra nás po několikatýdenní pauze zase čeká nová epizoda Vampire Diaries, na kterou se snad všichni těšíme, abychom si užili posledních pár epizod s Ninou. Myslím, že rozhodně není na škodu si zopakovat pár věcí, které o nadcházející epizodě víme :)

The Vampire Diaries: 6x20 I’d Leave My Happy Home For You - Synopsis

10. dubna 2015 v 9:30 | Katty~
LÉK - Když se Alaric (Matt Davis) a Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe) neochotně účastní svých rozlučkových večírků, Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) diskutují následky impulzivní nabídky, kterou Damon učinil. Elena, která neví, co dělat, se obrací pro radu k Bonnie (Kat Graham) a Jo, ale je zaražená, když Bonnie vytáhne nějaké neočekávané obavy. Když si Enzo (Michael Malarkey) uvědomí, že je Lily (hostující hvězda Annie Wersching) na nebezpečné zničující spirále, žádá Stefana (Paul Wesley), aby mu mohohl zasáhnout než bude příliš pozdě. Nakonec si Matt (Zach Roerig), znechucený nadpřirozenými výhnužkami, které zamořily město, vybíjí svou frustraci na Tylerovi (Michael Trevino), zatímco Alaric zvažuje život-měnící radu.

Nina Dobrev Leaving The Vampire Diaries

7. dubna 2015 v 22:25 | Katty~
Jak říká nadpis, byly potvrzeny spekulace, které proběhly již před několika měsíci. Pokud aspoň tady na blogu občas čtete nějaké články, tak jste jistě už četli o hrozbě, že by Nina mohla opustit seriál Vampire Diaries. Všechno k tomu směřovalo. Médii proběhlo několik zpráv o tom, jak Ian Somerhalder bere na natáčení Nininu bývalou kamarádku, Nikki Reed, se kterou je momentálně zasnoubený a už tehdy se objevily informace, že Nině to není příjemné. Také se začala více angažovat do známějších filmů. Rekonstruuje si dům v Los Angeles a její kariéra je teprve na počátku.

Pokud to ještě není jasné, Nina po 6 letech opouští seriál Vampire Diaries.

Tento víkend byla Nina na chatě u jezera s kolegy a kamarády ze seriálu, kde strávili Velikonoce a kromě toho to byla také taková symbolická rozlučka. Fotky vám sem samozřejmě přidám během zítřka (při té příležitosti se také omlouvám za víkendovou neaktivitu, ale nebyla jsem o počítače až do dneška).

Nina sama na instagram k jedné fotce napsala:

"Nejdražší rodinko TVD,

zrovna jsem strávila ten nejkrásnější víkend v Lake Lanier v Georgii s mou TVD rodinou, herci a štábem z Vampire Diaries. Chci být ta první, od které se dozvíte, že to nebyla jen oslava svátků, byla to rozlučková párty. Vždycky jsem věděla, že chci, aby Elenin příběh byl dlouhý 6 sérií a během těch 6 let jsem zažila skvělou cestu životem. Byla jsem člověk, upírka, dvojnice, šílená nesmrtelnice, dvojnice, která předstírá, že je člověk, člověk, který předstírá, že je dvojnice. Byla jsem unesena, zabita, zachráněna, mučena, prokleta, rvali mi kusy těla, mrtvá nemrtvá a stále je toho ještě tolik před finální epizodou v květnu. Elena se zamilovala ne jednou, ale hned dvakrát. Do dvou epických spřízněných duší a já sama jsem si nadělala několik nejlepších přátel, co jsem kdy poznala a vybudovala jsem si obrovskou rodinu, kterou budu navždy milovat.

Je toho ještě mnohem více než to ukončíme a já slibuji, že se dozvíte o všech mých zážitcích během posledních měsíců před dokončením finále série (dělala jsem exkluzivní rozhovor pro červnové vydání časopisu SELF a už se těším až si ho přečtete!), ale předtím vás zvu, abyste naskočili na horskou dráhu života Eleny Gilbertové, připojili se ke mně, oslavili ji a připravili se na rozloučení -- i s mojí pracovní rodinkou -- až se pohnu do další kapitoly svého života. Chci s vámi všemi sdílet toto rozloučení (fotky z tohoto víkendu byly jen začátek). Vy, ti nejúžasnější fanoušci, kteří jste mi dali více lásky, podpory a vášně, než by si kdo kdy mohl před 7 lety představit představit, když se mladá kanadská holka z Degrassi ukázala v LA a šla na konkurz "toho seriálu podle Twilight" ;-) Všechny vás miluju. Zapněte si pásy. Jestli si myslíte, že víte, co příjde, tak to nevíte.

S láskou, Nina."

Podle mě to Nina napsala strašně moc hezky :) Je to krásné, od srdíčka a já ji moc přeju, aby šla hrát do velkých filmů, hrála odlišné role, které ji budou moc bavit a bude si užívat života, hodně cestovat a poznávat nová a skvělá místa a dělat všechno, co jí baví :)
Jak na tuto novinku reagujete vy?

The Vampire Diaries: 6x19 Because - Synopsis

3. dubna 2015 v 17:01 | Katty~
ŘÍCT JÍ TO NEBO JÍ TO NEŘÍCT - Damon (Ian Somerhalder), který zápasí s tím, jestli má nebo nemá říct Eleně (Nina Dobrev) o léku, vytahuje jejich společnou budoucnost a jaký život by mohli mít, kdyby nebyli upíři. Mezitím jsou potřebné všechny ruce, když se snaha o zastavení Caroline (Candice Accola) bez lidskoti nepovede podle plánu. Jinde, když Bonnie (Kat Graham) zjistí, že Damon zradil její důvěru, bere věci do svých vlastních rukou a spouští řetězec událostí, které zanechají Damona vypořádávat se s důsledky. Nakonec, poté, co byl donucen, aby čelil své traumatické minulosti, vydává se Enzo (Michael Malarkey) hledat odpovědi a je překvapen, když se dozvídá pravdu o dni, kdy byl přeměněn v upíra.

The Vampire Diaries: 6x18 I Could Never Love Like That - Synopsis

27. března 2015 v 9:46 | Katty~
ZABIJÁCKÉ KARAOKE - S vypnutou lidskostí, začínají Stefan (Paul Wesley) a Caroline (Candice Accola) způsobovat chaos ve Whitmoru, což nechává Damona (Ian Somerhalder) přijít s riskantním plánem, který zahrnuje Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Poté, co Elena (Nina Dobrev) spěchá k Jo (hostující hvězda Jodi Lyn O'Keefe), aby jí pomohla vyléčit oběti po posledním zabijáckém řádění Stefana a Caroline, se dozvídá, že je Jo těhotná, což jí pobízí k tomu, aby zvážila svůj úpírský život. Mezitím, když Sarah (hostující hvězda Tristan Mays) odvážně obrátí situaci na nic netušícího Enza (Michael Malarkey), je nucen se otevřít ohledně svojí tragické minulosti. Nakonec ve Scull Baru, zvrácené karaoke zanechá Tylera (Michael Trevino) a Matta (Zach Roerig) v nebezpečné sitaci.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x17 Bird in a Gilded Cage

19. března 2015 v 21:00 | Katty~

Jako každý týden tu mám pro vás přehled toho, co nás v nadcházející epizodě Vampire Diaries čeká a ráno se můžete jako vždy těšit na odkaz na nový díl :) Teď se konečně vrhnu na nachystání ušlých novinek, na které jsem tento ýden neměla vůbec čas a moc se omlouvám, byla jsem hrozně vytížená :(

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral

12. března 2015 v 18:55 | Katty~

The Vampire Diaries: 6x17 A Bird In A Gilded Cage - Synopsis

2. března 2015 v 21:22 | Katty~
DAMON NAVŠTĚVUJE VĚZEŇSKÝ SVĚT ROKU 1903 - S pomocí Bonnie (Kat Graham) a Kaie (hostující hvězda Chris Wood) připravuje Damon (Ian Somerhalder) a Elena (Nina Dobrev) plán, jak osvobodit Damonovu matku Lily (hostující hvězda Annie Wersching), která je uvězněná ve vězeňském světě roku 1903. Mezitím, když se Carolinin (Candice Accola) plán pro Stefana (Paul Wesley) vymstí, musí to napravit. Jinde, zpět na Whitmoreské univerzitě, Enzova (Michael Malarkey) a Alarickova (Matt Davis) snaha dostat Caroline zpět nejde zrovna podle plánů, když si uvědomí, že byli přechytračeni. Nakonec nečekaný dárek od Bonnie zanechá Damona otřeseného do morku kostí.

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Synopsis

24. února 2015 v 16:16 | Katty~
IAN SOMERHALDER SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Po vypnutí lidskosti, které následovalo po smrti matky, dává Caroline (Candice Accola) svým přátelům nečekané ultimátum. Stefan (Paul Wesley) neví, jak zvládnou novou Caroline a jeho snaha zasáhnout vyvolá nebezpečný řetězec událostí, což ho s Elenou (Nina Dobrev) dostane do závodu s časem. Mezitím poté, co se snažil z Kaie (hostující hvězda Chris Wood) dostat odpovědi ohledně vězeňského světa, se Damonův (Ian Somerhalder) svět obrátí vzhůru nohama, když se dozví zničující informace o své matce Lily (hostující hvězda Annie Wersching). Jinde se Enzo (Michael Malarkey) ocitne v situaci, kdy se jeho zájem o Sarah Salvatore (hostující hvězda Tristan Mays) zvyšuje a Bonnie (Kat Graham) začíná bojovat s dopady toho, že se vrátila zpět do reálného světa.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go

19. února 2015 v 21:40 | Katty~

A zase je tu další týden a s ním nová epizoda. Docela to utíká, že ano ? :) A se zítřejší novou epizodou tu mám pro vás i shrnutí toho, co nás čeká v nadcházející epizodě.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x14 Stay

12. února 2015 v 19:56 | Katty~

Blíží se opět další epizoda Vampire Diaries, který je zároveň poslední, kdy budeme moci vidět Jeremyho (Steven R. McQueen), takže nejspíše ukápne i pár slz, ale snad nás čeká i něco veselého :) Věřím, že je na co se těšit. A kromě věcí, které se objevily dříve, najdete v tomto článku také jeden krátký klip, které se objevil teprve před hodinou a tudíž zde na blogu ještě k vidění nebyl :)

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x13 The Day I Tried to Live

5. února 2015 v 19:30 | Katty~
(přednastavený článek)

Další týden opět utekl jako voda a máme tu rekapitulaci pro další epizodu Vampire Diaries, která nese název "The Day I Tried to Live". Zase jsem si pro vás připravila menší přehled toho, na co se můžete ve zmiňovaném díle těšit, tak snad to bude stát za to :)

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Synopsis

31. ledna 2015 v 15:58 | Katty~
VÝKONNÁ PRODUCENTKA JULIE PLEC SE SVÝM REŽISÉRSKÝM DEBUTEM - Poté, co Caroline (Candice Accola) zadá úkoly všem svým přátelům se pokouší vypořádat se svou nynější situací, když se kolem ní začne usazovat realita. Elena (Nina Dobrev), která tráví den s Caroline, začíná mít obavy, když si všímá zvláštních změn v jejím chování. Mezitím si Alaric (Matt Davis) začíná dávat pozor, když se Kai (hostující hvězda Chris Wood), který začal užívat nečekaných účinků sloučení, zoufale obrací k Jo (hostjící hvězda Jodi Lyn O'Keefe) a žádá ji o pomoc. Jinde Matt (Zach Roerig) a Tyler (Michael Trevino) zvažují významnou životní změnu, zatímco se Bonnie (Kat Graham) ocitne v neznámé situaci. A když Damon (Ian Somerhalder) nabízí Caroline radu, jak se vypořádat se vším, co se kolem ní děje, nutí ho to vzpomenout si na bolestivé vzpomínky, které zahrnují jeho matku.

Get Ready for The Vampire Diaries: 6x12 Prayer for the Dying

29. ledna 2015 v 20:45 | Katty~

Další epizoda je za dveřma a mám tu pro vás opět menší přehled toho, na co se můžeme těšit a co nás čeká. Zítra ráno vás tu bude opět čekat nová epizoda ke stažení :)
 
 

Reklama