TVD ~ Trailers

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Webclip

8. března 2017 v 11:12 | Katty~
Stanice ET zveřejnila webclip k poslední epizodě Vampire Diaries. Je to vlastně stejná scéna, kterou už jsem vám sem dávala párkrát, ale je zase o něco prodloužená, takže nás vlastně tak nějak krmí pořád tím stejným dokola! :D Každopádně to ale vypadá samozřejmě skvěle a aspoň se budeme mít na co těšit během dílu, když nám neukážou všechno dopředu :)

The Vampire Diaries: Forever Yours - Trailer

7. března 2017 v 10:33 | Katty~
Teď se toho za pár dní objevilo celkem dost a nechci to na vás valit všechno najednou, tak trošku nestíhám a do toho ještě TVD, no tak snad to nějak zvládneme :) Každopádně nadešel ten poslední týden, kdy se po osmi letech seriál Vampire Diaries chýlí ke konci. Jak jsem vám sem už jednou psala, tento pátek nebude odvysílána pouze poslední epizoda, ale také hodinový speciál, kde budou různé rozhovory s herci a prostě takové ohlédnutí se zpět a rozloučení. V následujícím traileru můžete vidět pár záběrů z poslední epizody, které už jsme ale viděli v ukázkách dříve a pak také ukázky právě z těch rozhovorů :) Pokud se teď někdo vzbudil po dlouhé zimě, tak v posledním díle opět po jejím odchodu uvidíme Ninu :)

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - New Sneak Peek

2. března 2017 v 9:30 | Katty~
Asi dva dny zpátky se objevila další kraťounká ukázka z posledního dílu Vampire Diaries, je to teda skoro to samé jako minule, ale o malinko rozšířené a vypadá to skvěle, já se moc těším. Ale všimněte si, že udělali ftální chybu a hned v první vteřině jde hodně vidět, jak má Nina krátké vlasy pod těmi dlouhými :D

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - New Sneak Peek

23. února 2017 v 23:56 | Katty~
Objevila se již třetí ukázka z úplně posledního dílu seriálu Vampire Diaries, kde můžeme vidět právě Ninu. Je to opět opravdu kraťounký útržek, ale z toho, co je patrné je to nejspíš první moment, kdy se Elena setká s Damonem. No jejich srtkání tadytrvá asi vteřinu, ale aspoň se máme více na co těšit :)

The Vampire Diaries: 8x16 I Was Feeling Epic - Sneak Peek

14. února 2017 v 17:35 | Katty~
Do konce poslední série sice zbývá ještě nějaký ten čas, ale už se objevila krátká upoutávka na poslední díl, ve kterém bude pak i Nina. Právě s ní ala Elenou je tato krátká upoutávka. Sice v tom toho není moc vidět, ale i tak je super, že se něco málo pomalu začíná objevovat :)

The Vampire Diaries: Villains Trailer

2. srpna 2016 v 21:19 | Katty~
Další video, které bylo na Comic Conu vypuštěno je tato upoutávka na osmou a tedy i poslední sérii seriálu Vapire Diaries. Je to pojato jako takový přehled záporáků a ke konci vidíme i náběh toho, co nás čeká a i s tím "zlem", nebo jak to nazvat, které pohltilo Damona s Enzem. No, kdyby z toho vylezla taková scvrknutá Katherine, nebylo by to super? :D
Každopádně, co se týče videa tam jinak nejsou nové scény, vzhledem k tomu, že se natáčet ještě pořádne nezačalo. No jo, škoda, že je to teď posunuté, pamatuju si, když bývala premiéra série ještě v září, takže se začalo natáčet dřív a na Comic Conu už byl vždy pořádně nadupaný trailer plný nových scén. Ohledně traileru jako takového tak musím uznat, že ten, co to dělal už je asi po tolika letech taky unavený, protože to bývalo o hodně lepší. Příjde mi to tak trochu nudné, dřív dělali ty trailery takové napínavé a že vás to nutilo nespustit od toho oči :) Každopádně mrkněte se sami.

The Vampire Diaries: TVD Forever

31. července 2016 v 20:35 | Katty~
Možná jste na internetu postřehli, že jako každý rok v San Diegu probíhal Comic Con, na kterém Nina už druhým rokem nebyla. No není se samozřejmě čemu divit, když už v seriálu nehraje. Každopádně na akci bylo vypušteno video, které oznamuje do světa, že 8. série seriálu Vampire Diaries bude poslední. To sice bylo tak na 80 % jisté už předtím, ale potvrzené je to přece jen lepší a hlavně jistější. Podle mě je to rozhodně dobrý krok a je na čase to ukončit než seriál ztratí to kouzlo, které si pamatujeme. Kromě toho by se do poslední série, minimálně na finále, měla vrátit také Nina, tak snad to dají nějak dohromady.
Jinak co se týče videa, je to moc hezky udělané, ale trochu mi to připadá, jako by se s náma loučili už úplně a ne, že by měla ještě jedna série být :D Ale je to milé :)


The Vampire Diaries: Season 4 - Promo

19. května 2016 v 16:26 | Katty~
Po několika letech se objevilo video, na kterém vidíme obsazení seriálu Vampire Diaries a toto promo video bylo natočeno pro 4. sérii. Několik záběrů už známe z dřívějška, ale opravdu jen takové kratší útržky. Teď se objevilo video celé a vypadá to skvěle, mají to hodně dobře udělané, zajímavě sestříhané :) Rozhodně se mrkněte.

The Vampire Diaries - Comic-Con 2015 Trailer

12. července 2015 v 20:28 | Katty~
Nina sice po 6. sérii seriál Vampire Diaries opustila, ale myslím si, že ani mě ani tento blog některé novinky prostě neminou. V posledních dnech probíhala každoroční akce, na kterou Nina každoročně se svými kolegy jezdila, ale letos poprvé chyběla. Ano, jedná se o Comic Con, na kterém se vždycky objevuje nějaký trailer nebo něco málo nového, ale vzhledem k tomu, že natáčení další série začalo teprve nedávno, tak se nedají očekávat zázraky.

Samozřejmě ani letos takové video nechybělo a já ho tu pro vás mám. Ze začátku mi upřímně bylo trochu smutno, protože jsem si vzpomněla na všechny ty okamžiky, kdy jsem se na ty díly dívala poprvé a vždycky mě to strašně bavilo a vlastně téměř všechny takové ty hodně silné scény bylo okolo Eleny, která už tam nebude. No pak zasáhne Kai, což je vlastně skoro jediná scéna, které je tam nová, a situace se přepne na záporáky v seriálu. Chris Wood (Kai) tam působí dost dobře, líbí se mi tato vložka, ale abych řekla upřímně pravdu, tak z toho konce mi bylo opravdu až trochu trapně :D Zdá se mi to spíš jako takový nepovedený vtip, který se tam někdo snažil těžce vnést :D

The Vampire Diaries: Season 7 - Pull Forward

16. května 2015 v 9:59 | Katty~
Mám tu pro vás jedno video, kde producentky Caroline Dries a Julie Plec říkají, že v 7. sérii uvidíme to, jak se Damon vypořádává se životem bez lásky svého života. Je tam také kousek z posledních scén z posledního dílu série šesté a jak asi všem došlo, tak se dočkáme určitého časového skoku :)

The Vampire Diaries: 6x22 I'm Thinking Of You All The While - Goodbye Elena Trailer

9. května 2015 v 21:47 | Katty~
Už jsem vám sem dávala klasický trailer k nadcházející epizodě Vampire Diaries, ale teď tu mám pro vás ještě jeden, který je zaměřen výhradně na Elenu. Od začátku jsou spuštěny scény z dřívějších sérií a ke konci je video doplněno o scény z nadházející epizosou, která je tou poslední z 6. sérire a zároveň poslední pro Ninu vůbec :)

The Vampire Diaries: 6x22 I'm Thinking Of You All The While - Trailer

8. května 2015 v 8:07 | Katty~
A tady už je trailer pro další epizodu! A opět to vypadá naprosto dokonale :) Nebudu nic prozrazovat a mrkněte se sami :)

The Vampire Diaries: 6x21 I’ll Wed You in the Golden Summertime - Webclip

6. května 2015 v 20:33 | Katty~
Objevil se první webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět Caroline a Elenu, která je teď opět člověkem :) Docela se mi ulevilo, že je Caroline zase normální a neleze mi tak strašně na nervy! :D

The Vampire Diaries: 6x21 I'll Wed You in the Golden Summertime - Trailer

1. května 2015 v 18:29 | Katty~
Sice dneska trochu se zpožděním, ale ráno jsem musela do práce a trochu jsem nestíhala, tak se omlouvám :) V předchozím článku najdete novou epizodu Vampire Diaries a nyní trailer na tu další, která je už předposlední z 6. série a pro Ninu celkově :)
Další novinky přidám později večer, protože teď musím ještě na chvilku na rodinnou oslavu :)The Vampire Diaries: 6x20 I'd Leave My Happy Home For You - Webclips

29. dubna 2015 v 20:48 | Katty~
V ET byl zveřejněn nový webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme ze začátku vidět Alarica a Jo, jak telefonují a pak Alarica samotného, jak dělá nějaké veci na Whitmoru. Dál nebudu prozrazovat, ale musím přiznat, že ta druhá polovina klipu mi trochu připomíná první série na střední škole v Mystic Falls! :)
Pak se objevil i druhý webclip, kde můžeme vidět Stefana, jak volá Caroline a pak ke konci také Enza. Vypadá to fakt zajímavě a oba klipy jsou docela i napínavé :)The Vampire Diaries: 6x20 I’d Leave My Happy Home For You - Trailer

24. dubna 2015 v 9:16 | Katty~
A tady je už i trailer k nadcházející epizodě Vampire Diaries, která vypadá úplně parádně, jsem hrozně ráda, že se děj vrátil zpět víc na Damona a Elenu než na otravnou Caroline :D Každopádně nebudu víc prozrazovat ... překlad najdete pod videem :)


Elena: Už tu pro tebe nebude cesta zpět.
Damon: Jsem do tebe šíleně zamilovaný. A když si ten lék vezmu, tak se to nezmění, Eleno.
ČTVRTEK
Stefan: Myslím, že být člověkem je to poslední, co chceš.
Damon: Už jsem si to rozmyslel.
Damon: Neber si ten lék.
POSLEDNÍ 3 EPIZODY
Bonnie: Co když tvé lidské já už Damona nebude chtít?
SÉRIE
Elena: Jsi připravený se toho všeho vzdát?
Elena: Žiješ jen jednou, ne?
Damon: Jednou nebo dvakrát.

The Vampire Diaries: 6x19 Because - Webclip

21. dubna 2015 v 20:20 | Katty~
Mám tu pro vás první webclip k nadcházejícímu dílu Vampire Diaries, který nás tento týden čeká. Ve videu můžeme vidět Damona s Elenou při další krásné scéně, které bychom si měli užít, protože už jich bohužel moc nebude :)

The Vampire Diaries: 6x19 Because - Trailer

17. dubna 2015 v 9:32 | Katty~
A tady už je trailer k další epizodě Vampire Diaries, která opět vypadá perfektně :) Jenom už by mohli přestat řešit Caroline, strašně mi tam leze na nervy! :D


Elena: Mám ti připomenout, co se při vypnutí lidskosti stalo posledně? Jak Caroline začala všechny zabíjet...
Stefan: Tentokrát na to nepříjde.
ČTVRTEK
Stefan: První krok je přesvědčit ji, že moje lidskost je stále vypnutá.
Caroline: Takový gentleman.
HRA ZAČÍNÁ
Stefan: Pak ji mučit, dokud se to v ní nezlomí.
Caroline: Nejsi skutečná, nemůžeš být.
Elena: A jak víš, že tě vůbec bude chtít znova vidět?
HRAJETE TAKY?
Elena: Ty a Caroline jste ...?
NEBO NE?
Damon: ... Spolu spali? Jo!

The Vampire Diaries: 6x18 I Never Could Love Like That - Webclip #3

16. dubna 2015 v 18:28 | Katty~
Objevil se už 3. webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries. Tentokrát s Enzem a Sarah Salvatore. Opět to vypadá dost zajímavě a jsem zvědavá, co á Enzo zase za lubem, ale ty jeho plány mě nikdy nijak nenadchly, abych byla upřímná :D

The Vampire Diaries: 6x18 I Never Could Love Like That - Webclip #2

15. dubna 2015 v 21:08 | Katty~
Mám tu pro vás už 2. webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět Elenu, Damon a jeho matku Lily u snídaně :) Vypadá to jako vždycky skvěle, Lily se mi zdá taková zvláštní a moc nevím, co si o ní myslet :) Co myslíte vy ? :)

The Vampire Diaries: 6x18 I Never Could Love Like That - Webclip

14. dubna 2015 v 15:56 | Katty~
Mám tu pro vás nový webclip z nadcházející epizody Vampire Diaries, kde můžeme vidět Caroline, Tylera a Matta, jak hrají "Caroline kvíz". Musím uznat, že mě Caroline fakt štve a nechápu, o co jí jde a co má pořád za problém! :D

The Vampire Diaries: 6x17 A Bird in a Gilded Cage - Webclip

17. března 2015 v 22:27 | Katty~
Myslím, že neuškodí, když si dáme na chvilku pauzu od filmového festivalu a premiéry filmu "The Final Girls" a podíváme se na nový klip k nadcházející epizodě Vampire Diaries. Ve videu můžeme vidět Damona a Bonnie, jak řeší návrat do roku 1903, konkrétně do vězeňského světa Damonovi a Stefanovi matky :)

The Vampire Diaries: 6x17 A Bird in a Gilded Cage - Trailer

13. března 2015 v 7:11 | Katty~
Mám tu pro vás i trailer k nadcházející epizodě Vampire Diaries, na který radím nedívat se, pokud jste novou epizodu neviděli :) Každopádně se na další díl těším, i když mě upřímně Caroline vůbec nebaví :D


Stefan: Kde máme zbraně?
Damon: Prosím?
Damon: Tohle není vhodný čas na vypnutí lidskosti.
Stefan: Dnes se mi nepleť do cesty.
Elena: Nemůžeš za to vinit Stefana.
Damon: Stefan bez lidskosti je jen kousíček od Stefana rozparovače.
Stefan: Takhle tě nutím toho nechat až dokud se to v tobě nezlomí.
Caroline: Nenechám tě, abys mi zničil život.
Stefan: Tak ho prostě ukončím.

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Webclip #2

11. března 2015 v 19:22 | Katty~
Objevil se už 2. webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde můžeme vidět, jak se Elena po telefonu baví se Stefanem o Caroline :) Část scén právě z tohoto video jste již mohli vidět ve videu, kde o nadcházející epizodě hovoří producentky :)

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Webclip

10. března 2015 v 20:52 | Katty~
Objevil se webclip k nadcházející epizodě Vampire Diaries, které se konečně po menší pauze dočkáme již tento týden. Ve videu můžeme vidět Damona a Kaie, jak diskutují vězeňský svět, ve kterém by měla být uvězněna Damonova a Stefanova matka :)

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Extended Trailer

25. února 2015 v 21:02 | Katty~
Další epizoda Vampire Diaries nás čeká sice až 12. března, ale objevil se prodloužený trailer právě k této epizodě. Není delší o moc a není tam moc nových scén, ale aspoň máme něco, co nám trochu krátí to čekání na další díly :)

The Vampire Diaries: 6x16 The Downward Spiral - Trailer

20. února 2015 v 7:26 | Katty~
A tady už mám pro vás trailer pro další epizodu, na kterou si bohužel budeme muset zase chvilku počkat. JAk můžete vidět ve videu, dočkáme se ho až 12. března. Pro mě osobně to novinkou není a čekala sem to, ale stejně jsou trochu doufala! :D Každopádně vypadá to jako vždy parádně :)

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Webclip

18. února 2015 v 21:36 | Katty~
Objevily se hned dva webclipy k nadcházející epizodě Vampire Diaries, kde na prvním můžeme vidět Caroline s Elenou, jak krátce rozebírají Carolinin polibek se Stefanem a na druhém videu je Elena s Damonem, který píše řeč na pohřeb Liz Forbesové :)The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Australian Trailer

17. února 2015 v 14:30 | Katty~
Po dlouhé době se objevilo také i australské promo k nadcházející epizodě Vampire Diaries a vzhledem k tomu, že oni je tam mají skoro vždycky lepší, tentokrát mě teda zklamali. Ve videu je asi třičtvrtě scén z předchozích epizod, ale těch posledních pár nových zase docela stojí za to :) I tento článek jsem pro vás všera přednastavila a chtěla jsem stihnout i nějaké fotky, ale do toho už se mi upřímně moc nechtělo, takže se tu u nich potkáme večer :)

The Vampire Diaries: 6x15 Let Her Go - Trailer

13. února 2015 v 7:42 | Katty~
Mám tu pro vás i trailer pro další díl Vampire Diaries, ale pokud jste ještě neviděli novou epizodu, tak doporučuju se nedívat. I když to vlastně jen potvrdilo nevyhnutelné :) Tuto epizodu celou napsala a dokonce i zrežírovala producentka Julie Plec, tak snad se máme zase za týden na co těšit :) Překlad pod videem.


Caroline: Mami, ty zemřeš?
Šerifka: Ještě dlouho, dlouho ne.
ČTVRTEK
Damon: Liz Forbes byla moje kamarádka.
Elena: Mám strach o Caroline. Nemyslím si, že to zvládá tak dobře, jak si myslí.
KDYŽ PŘÍJDE SMRT
Caroline: A co když ty umřeš a já tu pořád budu?
VZPOMÍNKY ŽIJÍ DÁL
Caroline: Strašně to bolí.
 
 

Reklama