Workaholics (2017) > Info

Workaholics (2017): 7x08 Termidate - Full Episode & Screencaptures

2. března 2017 v 11:56 | Katty~

Už je to déle, co jsem vám sem psala, že se Nina objeví v jenom díle komediálního seriálu Workaholics, odkud jste mohli vidět třeba i fotky z natáčení. Díl byl již odvysílán včera 1. března, a tak tu mám pro vás tuto epizodu ke shlédnutí, nebo ke stažení, pokud je libo.

A co se týče mého názoru, tak jako seriál to fakt není pro mě, já nemám ráda takové ty typické americké trapné komedie a nepříjde mi to vtipné :D A tohle je přesně ono. Na druhou stranu ale musím říct, že to má nějaký příběh a nebýt těch trapných vtípků občas (jistě pochopíte, o čem mluvím, pokud se mrknete) by to bylo docela fajn. Naštěstí to má ale jen 20 minut a na další díly se fakt už dívat nebudu :D Nina byla ale fakt super, její postava patřila k té normálnější polovině a byla taková zlatá a vtipná, nijak ujetá. Je to zase něco jiného a jsem ráda, že se v něčem takovém objevila :)
Udělala jsem také screeny z celého dílu a kupovidu tam byla Nina téměř celou dobu, původně jsem myslela, že tam bude jen nějakou část, ale nakonec byla jakoby to, okolo čeho se epizoda točila :) Takže fotek je požehnaně. A níže pak tedy ještě jedna fotka z natáčení, která je z Ninina Instagramu a upozornila s ní fanoušky na to, aby se na epizodu dívali :)

Television Productions > Workaholics (2017) > Screencaptures [ 819x ]

Television Productions > Workaholics (2017) > On The Set [ 5 + 1x new ]

Nina Dobrev Joins 'Workaholics' - Photos & Videos from The Set

10. listopadu 2016 v 23:05 | Katty~

Nina se vrací na televizní obrazovky! Ne, ale na dlouho. Bude hostovat v 7. sérii sitcomu "Workaholics". Objevilo se několik fotek a videí z natáčení, které probíhalo 1. a 2. listopadu. Zatím bylo potvrzeno pouze to, že se Nina v seriálu objeví, ne však víc informací o její roli nebo jestli se objeví v jedné či ve více opizodách. Nová série seriálu by se měla začít vysílat v průběhu ledna. Na fotkách můžeme vidět, že Nina natáčela s Jeffem Pierrem, Blakem Andersonem a Adamem Devinem, se kterým se již Nina zná delší dobu z natáčení filmu "The Final Girls" (2015).
Já osobně, abych se přiznala, moc sitcomy nemusím. Spíš vůbec, ale z projektu mám velkou radost a na díl s Ninou se těším, hlavně z toho důvodu, že ji zase uvidíme v jiném světle než jsme zvyklí :)
Co se týče videí, tak mám pro vás jedno, které zveřejnila Nina na Instagram a druhé je přes Instagram stories. Bylo to na několik částí, kde ale na většině jde jen vidět záběr na autíčko na ovládání, se kterým si hrají :D Takže jsem z toho vybrala pouze jednu část, kde je Nina aspoň skutečně vidět :)

Television Productions > Workaholics (2017) > On The Set [ 4x ] 
 

Reklama